Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 12:05:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.

Neil vist kirjas, et 90 päeva jooksul saadavad jne. Tean päris mitmeid, kes Asuse promo asju ootanud päris pikalt.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 13:34:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.

Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 14:14:10 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:

Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel icon_lol.gif


Tänud sulle ja teistele vastuse eest. Eks ma siis arvestan, et äkki aprilliks on võti käes icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 15:37:22 vasta tsitaadiga

PJT, kaasas ei ole, juhendi leiad siit: https://arvutitark.ee/est/Marvels-Avengers
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 11:23:06 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.

Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel icon_lol.gif

Kinnitan, et ASUSe kampaaniatega täpselt nii ongi. Arvutitark ei väljasta neid võtmeid, vaid ASUS.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 18:59:53 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
PJT, kaasas ei ole, juhendi leiad siit: https://arvutitark.ee/est/Marvels-Avengers


Huvitav, et ma juhendit kuskilt ei leidnud, aga aitäh sulle näpunäidete eest, loodan, et saan ikka oma võtme kätte. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 19:47:06 vasta tsitaadiga

Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 21:19:06 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris. icon_biggrin.gif

Cashbacki reeglites oligi kirjas, et kuni 90 päeva võib aega minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 21:32:47 vasta tsitaadiga

Just nii. ASUSe puhul võtavadki kõik asjad maksimumaja. Selles suhtes on hea kohaliku vahendaja (k.a. Arvutitark) kaudu nende asju osta, et ei pea ise nende customer supportiga asju ajama, kui on garantiiteemad jne.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 08:19:31 vasta tsitaadiga

Tõsi. Ostsin sülearvuti Asus. Defektne. Ostsin veebist, läksin ise järgi. Pidin tagasi viima ja hooldusaeg 3 nädalat ning 1500€ läinud ja tööd ka teha ei saa. Kergem kahenädalane rahatagastus teha. Kahju. Vaevalt keegi hoolduses lamineeritud paneeli ja trackpadi asusel vahetama hakkab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 09:20:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Lyth kirjutas:
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris. icon_biggrin.gif

Cashbacki reeglites oligi kirjas, et kuni 90 päeva võib aega minna.


Mul oli üks cashback promo septembri alguses - raha saabus jaanuari lõpus.... Mingi 120-s päev jooksis juba. Tegin päringu ja alles siis hakati liigutama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.03.2021 10:14:45 vasta tsitaadiga

Mario., osta laptop.ee järgmine. Me võtsime firmaga mitu läpakat. Ühel oli trackpad vigane ja peale nende informeerimist saime paari tunni pärast uue.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2021 18:24:25 vasta tsitaadiga

laptopid.ee?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.03.2021 19:16:02 vasta tsitaadiga

Noneh.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 19:18:17 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mario., osta laptop.ee järgmine. Me võtsime firmaga mitu läpakat. Ühel oli trackpad vigane ja peale nende informeerimist saime paari tunni pärast uue.

Neil ei ole uusi asuse Ryzen sülereid. Ma ostsin sealt, kus oli Eestis tol hetkel ainukesena saadaval... Olude sunnil. Ilmselt jääb see viimaseks suureks ostuks arvutitargast.

Eks ootan kaua summa tagastamisega läheb.. mitu nädalat ilma töömasina ja rahata olla on nüri. Et sellise hinnaklassi juures taolist teenindust korrata ei sooviks jah. Tänan soovituse eest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 19:26:15 vasta tsitaadiga

Pigem ära osta ASUS-t. Arvutitark saatis selle arvatavasti MTTC-le. Kui mujalt ASUS läpaka ostad, siis käib garantii ja sellega seonduv täpselt samamoodi.
https://arvutitark.ee/est/Garantii

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:38:39 vasta tsitaadiga

Mitte-äriklassil ei saagi eriti mingit teenindust oodata. Mul jookseb 5s aasta Lenovo T460s, olen pidanud paar korda IBM teenindust kasutama, annad ette teada milles mure, tellivad jupid ette ja vahetavad paari tunniga ära. Alates teavitamisest on max 4 päeva läinud probleemi lahendamiseks.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 11:55:35 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et leti taga keegi kohe defektidega tegeleks, siis pead ilmselt Apple poole vaatama.
Eestis ilmselt 0 poodi, kes omal vastutusel su kauba välja vahetavad või raha tagastavad. Ametlikud hooldused peavad tuvastama, et tegu on 100% defektiga. Kui ntks AT kannab sulle kohe raha tagasi ja pärast hoolduses selgub, et tegu hoopis kasutajapoolse veaga, siis kannatajaks jääb pood.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 12:44:07 vasta tsitaadiga

Võimalik et ootan tõesti palju 1500€ eest. Igatahes. Jõudu mulle. Kahjuks selle consumer kraamiga nõnda ole jah, aga äriklassis vaevalt 1060 ja uus Ryzen on. Et noh. Kompromiss on vast kohane. Samas eks meie tehnikakultuur ole selline ilma reaalse klienditoeta kui äriklassi ei osta.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 13:24:43 vasta tsitaadiga

Mario., Seal ei ole jah kahjuks hinnaküsimus, olen ise tassinud kunagi ka 1200 eurost HP Spectret garantiisse ja Serviceneti kohta mul midagi ilusat öelda ei ole, õnneks või kahjuks on see tänaseks pankrotis.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 14:40:20 vasta tsitaadiga

No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei võta midagi vastu ja karjuvad sulle seadustega näkku. Mina hetkel seal ettevõttest enam kahjuks midagi soeta, ma ei tea kuidas teistel kogemust garantiiga olnud on, aga mul oli ülimalt negatiivne.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 15:10:54 vasta tsitaadiga

No isiklikult mul ainult üks negatiivne kogemus GPUga, mis saadeti lihtsalt tagasi, sest Poolas selgus, et kaardi backplatel olev SN kleeps oli katki. Ma nüüd ei teagi, et kuskohas ja mis ajahetkel see katki läks.

Lisaks sellele vast üle 20-30 positiivse kogemuse ning peaaegu kõik korrad ilma karpideta asjad üle andnud. Olen enamasti kas uue toote või raha tagasi saanud.

Tagastanud ma pole midagi, seega ma selle kohta öelda ei oska. See on siiski loogiline, et kaup peab olema tagastamiseks kasutamata ning uueväärses seisukorras. Kaubal esineva puuduse korral siiski juba garantii teema.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 15:12:53 vasta tsitaadiga

Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 17:22:49 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.


thumbs_up.gif Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on. icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 18:06:32 vasta tsitaadiga

Garantiisse saadad ikka ju ainult vigase seadme. Kui mängukonsooli pult on katki, siis ei saada ju tervet konsooli garantiisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 18:35:01 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
rmc kirjutas:
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.


thumbs_up.gif Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on. icon_lol.gif
See tundub küll kahtlane väide nende poolt. Kas ma pean samuti külmiku, teleka, pesumasina jne. kastid alles jätma?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 19:10:11 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Nokia kirjutas:
rmc kirjutas:
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.


thumbs_up.gif Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on. icon_lol.gif
See tundub küll kahtlane väide nende poolt. Kas ma pean samuti külmiku, teleka, pesumasina jne. kastid alles jätma?

Endale ka kuskilt meelde jäänud et sellist lollust just seadusega enam tegema ei pea. Detailid mis asjaga koos jah alles, aga karp ja juhendid küll olulised pole. Tšekk alles siis peaks vastu võtma.
https://www.ttja.ee/
helista tel: 6201707 (tarbijate nõustamine) ja uuri järgi. Millegipärast usun et kaupmees tahab sinu soovist lihtsalt üle sõita.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 19:46:28 vasta tsitaadiga

ise küsisin monitori kohta kui garantiise viia kas karpi vaja.
öeldi et võimalusel...
ei saa ju kuidagi mõistlik olla et korteris hoiad kogu elektroonika karbid alles?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 20:04:05 vasta tsitaadiga

Nokia, oled ikka oma väidetes 100% kindel?
Osad hooldused nõuavad laadijat vahest, karpi keegi nõuda ei saa.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 22:33:14 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei võta midagi vastu ja karjuvad sulle seadustega näkku. Mina hetkel seal ettevõttest enam kahjuks midagi soeta, ma ei tea kuidas teistel kogemust garantiiga olnud on, aga mul oli ülimalt negatiivne.

No natukene mangumist, aga sain raha tagasi ja tunni pärast ostsin neilt uue sama masina (samuti netis ette makstes, et oleks kahenädalane tagastusperiood). Kiirem lahendus, kui garantiitööd oodata. Go figure. Ka eluaegne kogemus äriklassi masinatega, aga nüüd vaja vahvamat pilli kaasas kanda noh. Päris valus kogemus ja eks ära hellitatud lenovo ning delli poolt.

Mis puudutab kaheaastast pretensioonide esitamise väldet, ei ole kauplejal alust karpi ja juhendeid garantiitöödeks, ega ka asendamiseks, nõuda. Mina tahtsin kahenädalase akna raames masina tagastada, sest garantii töö ajaks öeldi kolm nädalat, mis ei ole okei. Nõudsid karpi, milleks neil on õigus (netist tellides tuleb tagastada KOGU kupatus). Said karbi, katkise masina, ja mina palju kiiremini uue Asuse rondi.

Saan aru, et AT pole selles süüdi, vaid süsteemne hälve consumer klass masinatel ning olen tänulik, et natuke puigeldes ikkagi vastu tulid.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 20:30:54 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Nokia, oled ikka oma väidetes 100% kindel?
Osad hooldused nõuavad laadijat vahest, karpi keegi nõuda ei saa.


Jep kindel, mis kindel, kuna seade siiani mul laual istub, karpi ma enam ülesse ei leidnud, laadija vist sain kätte veel, aga neid 5V laadijaid koguneb ka nagu seeni peale vihma koju ja õiget värvi/mudelit tavaliselt raske leida rääkimata juhtmest. Aga jah, küsiti nii karp, juhe, laadija ja otseloomulik seade, kõik peab ilusti anda olema. Eks võibolla teises kohas jälle ei küsita, raske öelda, ma käisin ainult ühes esinduses, peale seda jäi nii halb maik, et ma ei lähe ühtegi nendesse enam kahjuks.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 13:40:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kristiine tark on lahtivä?kuskil mingeid kirju pole.. 4x ssd d vaja.


Nädalavahetus, kinni on nagu ka kõik muu.
Prisma SSD’sid kahjuks ei müü.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 15:23:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kristiine tark on lahtivä?kuskil mingeid kirju pole.. 4x ssd d vaja.

No ma ei tea aga arvutitarga enda lehel on küll ilusasti kirjas, et L-P on kinni kuni kuu lõpuni.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 16:00:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mis see tähendab? Kolmapäevast saadik selline staatus olnud. Just spetsiaalselt sai valitud tooted mis on kohapeal olemas, et ei peaks mingi Leedu lao järgi ootama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 16:41:35 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis see tähendab? Kolmapäevast saadik selline staatus olnud. Just spetsiaalselt sai valitud tooted mis on kohapeal olemas, et ei peaks mingi Leedu lao järgi ootama. icon_lol.gif

nende kesklinna esindus kolis teise kohta, seal vist hoitigi enamus stuffi; nad pole veel sinu asju üles leidnud, et neid pakkima hakata
endal sama seis juba 2 nädalat ühe tellimusega, kus asjad olid kohal staatusega icon_confused.gif

tsitaat:
"Nb! Meie tallinna kesklinna esindus ja hooldus ning garantiiremont kolis, täpsem info kodulehel kontaktide all!,
Väga vabandame võimalike tekkinud ebameeldivuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest!"

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 10:13:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nojah. jäid ssd d ostmata.


Esialgu kuu lõpuni tasub arvutikola nädala sees ära osta ja nv õlut osta selle asemel icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 19:03:19 vasta tsitaadiga

krr, nojah, jama lugu küll. Tavaliselt käin ikkagi kohapeal järgi aga seekord tuli laiskus peale. icon_biggrin.gif Küsisin ja ütlesid, et alles homme panevad asjad teele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 11.03.2021 15:02:56 vasta tsitaadiga

Klienditeeninduse chatti võiks rohkem kui üks inimene toimetada... Ikka mega ooteaeg.. Läksin küsimusega toote kohta mida hakkasin ostma. 15 inimest enne mind. Täpselt tund hiljeem 6 enne mind.... tunniga vastati 9 inimese küsimusele (ühele inimesele 6-7 minutit?). Rohkem järjekorras ootama ei pidanud "õnneks" kuna antud kaup oli nimekirjast eemaldatud kirjaga, et kahjuks toode pole hetkel saadaval icon_biggrin.gif suht hästi läks icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:06:28 vasta tsitaadiga

Hakkab jälle pihta... pikemat aega "Tellimata" staatus icon_lol.gif Vahepeal tõsteti toote hinda 100€ peale (+20€ hinnatõus)
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:33:47 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
juba 2 nädalat

21.02. tellitud (kohal staatusega) asjad jõudsid täna ehk 11.03. dpd pakiautomaati; parem hilja kui mitte kunagi icon_rolleyes.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2021 21:43:52 vasta tsitaadiga

Käisin eile füüsilises poes, väga 5 suhtlus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 10:12:41 vasta tsitaadiga

Avastasin eile, et tahaks teist monitori ja siis meenus, et 11.st kõik mittehädavajalikud poed on kinni. Näis, kuidas seekord AT mu tellimuse ära haldab.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 10:46:52 vasta tsitaadiga

raatuse esindusest saab ikka kätte
lõunakeskuse esindusest ei saa, tuleb valida raatuse esindust või paluda neil see ära muuta
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2021 12:26:48 vasta tsitaadiga

Raatusega tasub suhelda jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 12:43:55 vasta tsitaadiga

Raatus väljastab tasutud tellimusi E-R 10-19 vahemikus, ligi saab Kivi tn poolsest parklast, sildid lao uksel olemas koos kellaga.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 15:10:01 vasta tsitaadiga

Tõepoolest, sain koha pealt kätte. Superluks thumbs_up.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 15.03.2021 14:07:58 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
neljapäeva õhtul tegin tellimuse. reede hommikul kell kümme läbi natuke on asjad vormistatud ja "kullerile üle antud" ning tracking olemas. elaks tartus oleks vb sama päev kohe ka kätte saanud. (nüüd lihtsalt DPD otsa vaadata ja oodata kuniks nad selle kasti tln toovad)
väga meeldivalt üllatunud!
beer_yum.gif thumbs_up.gif olge mõnusad
(Edit: kama ka käes icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheAnswer
HV kasutaja
TheAnswer

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 20:54:39 vasta tsitaadiga

hmmm

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/565459/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 21:13:18 vasta tsitaadiga

Tegu oli firmasisese naljaga vihjatuna sellele: https://www.okidoki.ee/item/fotosessioon-playstation-5-ga/10655428/
Source: https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/eestis-saad-lasta-endast-eriti-odava-hinnaga-playstation-5-konsooliga-fotosessiooni-teha/
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 21:13:37 vasta tsitaadiga

TheAnswer kirjutas:
hmmm

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/565459/

Esimeseks aprilliks ettevalmistamine? icon_lol.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.