Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 24.02.2021 12:05:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.

Neil vist kirjas, et 90 päeva jooksul saadavad jne. Tean päris mitmeid, kes Asuse promo asju ootanud päris pikalt.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 13:34:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.

Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.02.2021 14:14:10 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:

Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel icon_lol.gif


Tänud sulle ja teistele vastuse eest. Eks ma siis arvestan, et äkki aprilliks on võti käes icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 15:37:22 vasta tsitaadiga

PJT, kaasas ei ole, juhendi leiad siit: https://arvutitark.ee/est/Marvels-Avengers
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006




sõnum 27.02.2021 11:23:06 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.

Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel icon_lol.gif

Kinnitan, et ASUSe kampaaniatega täpselt nii ongi. Arvutitark ei väljasta neid võtmeid, vaid ASUS.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.02.2021 18:59:53 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
PJT, kaasas ei ole, juhendi leiad siit: https://arvutitark.ee/est/Marvels-Avengers


Huvitav, et ma juhendit kuskilt ei leidnud, aga aitäh sulle näpunäidete eest, loodan, et saan ikka oma võtme kätte. icon_razz1.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 27.02.2021 19:47:06 vasta tsitaadiga

Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2021 21:19:06 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris. icon_biggrin.gif

Cashbacki reeglites oligi kirjas, et kuni 90 päeva võib aega minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 27.02.2021 21:32:47 vasta tsitaadiga

Just nii. ASUSe puhul võtavadki kõik asjad maksimumaja. Selles suhtes on hea kohaliku vahendaja (k.a. Arvutitark) kaudu nende asju osta, et ei pea ise nende customer supportiga asju ajama, kui on garantiiteemad jne.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.03.2021 08:19:31 vasta tsitaadiga

Tõsi. Ostsin sülearvuti Asus. Defektne. Ostsin veebist, läksin ise järgi. Pidin tagasi viima ja hooldusaeg 3 nädalat ning 1500€ läinud ja tööd ka teha ei saa. Kergem kahenädalane rahatagastus teha. Kahju. Vaevalt keegi hoolduses lamineeritud paneeli ja trackpadi asusel vahetama hakkab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2021 09:20:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Lyth kirjutas:
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris. icon_biggrin.gif

Cashbacki reeglites oligi kirjas, et kuni 90 päeva võib aega minna.


Mul oli üks cashback promo septembri alguses - raha saabus jaanuari lõpus.... Mingi 120-s päev jooksis juba. Tegin päringu ja alles siis hakati liigutama.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.03.2021 10:14:45 vasta tsitaadiga

Mario., osta laptop.ee järgmine. Me võtsime firmaga mitu läpakat. Ühel oli trackpad vigane ja peale nende informeerimist saime paari tunni pärast uue.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 03.03.2021 18:24:25 vasta tsitaadiga

laptopid.ee?
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.03.2021 19:16:02 vasta tsitaadiga

Noneh.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.03.2021 19:18:17 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mario., osta laptop.ee järgmine. Me võtsime firmaga mitu läpakat. Ühel oli trackpad vigane ja peale nende informeerimist saime paari tunni pärast uue.

Neil ei ole uusi asuse Ryzen sülereid. Ma ostsin sealt, kus oli Eestis tol hetkel ainukesena saadaval... Olude sunnil. Ilmselt jääb see viimaseks suureks ostuks arvutitargast.

Eks ootan kaua summa tagastamisega läheb.. mitu nädalat ilma töömasina ja rahata olla on nüri. Et sellise hinnaklassi juures taolist teenindust korrata ei sooviks jah. Tänan soovituse eest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2021 19:26:15 vasta tsitaadiga

Pigem ära osta ASUS-t. Arvutitark saatis selle arvatavasti MTTC-le. Kui mujalt ASUS läpaka ostad, siis käib garantii ja sellega seonduv täpselt samamoodi.
https://arvutitark.ee/est/Garantii
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 09:38:39 vasta tsitaadiga

Mitte-äriklassil ei saagi eriti mingit teenindust oodata. Mul jookseb 5s aasta Lenovo T460s, olen pidanud paar korda IBM teenindust kasutama, annad ette teada milles mure, tellivad jupid ette ja vahetavad paari tunniga ära. Alates teavitamisest on max 4 päeva läinud probleemi lahendamiseks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 11:55:35 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et leti taga keegi kohe defektidega tegeleks, siis pead ilmselt Apple poole vaatama.
Eestis ilmselt 0 poodi, kes omal vastutusel su kauba välja vahetavad või raha tagastavad. Ametlikud hooldused peavad tuvastama, et tegu on 100% defektiga. Kui ntks AT kannab sulle kohe raha tagasi ja pärast hoolduses selgub, et tegu hoopis kasutajapoolse veaga, siis kannatajaks jääb pood.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 04.03.2021 12:44:07 vasta tsitaadiga

Võimalik et ootan tõesti palju 1500€ eest. Igatahes. Jõudu mulle. Kahjuks selle consumer kraamiga nõnda ole jah, aga äriklassis vaevalt 1060 ja uus Ryzen on. Et noh. Kompromiss on vast kohane. Samas eks meie tehnikakultuur ole selline ilma reaalse klienditoeta kui äriklassi ei osta.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 13:24:43 vasta tsitaadiga

Mario., Seal ei ole jah kahjuks hinnaküsimus, olen ise tassinud kunagi ka 1200 eurost HP Spectret garantiisse ja Serviceneti kohta mul midagi ilusat öelda ei ole, õnneks või kahjuks on see tänaseks pankrotis.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 04.03.2021 14:40:20 vasta tsitaadiga

No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei võta midagi vastu ja karjuvad sulle seadustega näkku. Mina hetkel seal ettevõttest enam kahjuks midagi soeta, ma ei tea kuidas teistel kogemust garantiiga olnud on, aga mul oli ülimalt negatiivne.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 15:10:54 vasta tsitaadiga

No isiklikult mul ainult üks negatiivne kogemus GPUga, mis saadeti lihtsalt tagasi, sest Poolas selgus, et kaardi backplatel olev SN kleeps oli katki. Ma nüüd ei teagi, et kuskohas ja mis ajahetkel see katki läks.

Lisaks sellele vast üle 20-30 positiivse kogemuse ning peaaegu kõik korrad ilma karpideta asjad üle andnud. Olen enamasti kas uue toote või raha tagasi saanud.

Tagastanud ma pole midagi, seega ma selle kohta öelda ei oska. See on siiski loogiline, et kaup peab olema tagastamiseks kasutamata ning uueväärses seisukorras. Kaubal esineva puuduse korral siiski juba garantii teema.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 15:12:53 vasta tsitaadiga

Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 04.03.2021 17:22:49 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.


thumbs_up.gif Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on. icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 18:06:32 vasta tsitaadiga

Garantiisse saadad ikka ju ainult vigase seadme. Kui mängukonsooli pult on katki, siis ei saada ju tervet konsooli garantiisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.