|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
20.02.2021 14:44:20
|
|
|
Täitsa normaalne, see näitabki ainult 6 või 12h average. Pikemalt võiks püsida 0-10% koridoris, pidev -10 oleks jah palju. Võta keskpäraselt reported -5% -stale%
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
20.02.2021 15:32:33
|
|
|
Taheti pilti siin sellest jubedusest, kus 4GB kaart otse emaplaadil istub. Nagu näha, siis on hetkel probleemiks see, et kaart varjab ühe PCI-e 1x pesa ära ja kuuendat GPU-d ei saa lisada, aga see jublakas peaks probleemi kõrvaldama.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
20.02.2021 16:43:25
|
|
|
Jagasin pilti rohkem harival eesmärgil kui väljanäitusele ülespanekuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.02.2021 02:42:51
|
|
|
Hive OS kipub bootimisel aegajalt errori taha pidama jääma.
Võiks see pigem olla bootmeedia lugemiserror või ei leita mingit rauatükki korralikult üles? Avaldub suht kaootiliselt ja nii pulgalt kui SSD-lt bootides. Vahel aitab reboot, vahel paistab kõige kiirem olevat Hive uuesti peale flässida, rig.conf juurde ja mõni aeg jälle ok. Kuni rig lähedal, pole hullu, üsna tüütu aga, kui asja kaugelt isegi juhitava toite abil üles tulema ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
21.02.2021 12:09:15
|
|
|
| timothy kirjutas: |
Mõni lehekülg tagasi kurtsion et Ethermine - > kraken ülekanne võttis ca 10% kandest vahelt ära (kanne ca 0,05 eth). Nüüd tegin Ethermine -> Change - Kanne välja 0.10009, kohale jõudis 0.10008924 eth ehk palju ilusam  |
Ei võtnud ju ülekanne. Ethermine poolist kanne välja on KOGU AEG 1 Gwei (kõige väiksem võimalik ühik). Kordan veelkord üle, Krakeni börsil on crypto deposit fee, ja sinna kadus sul see puuduv eeter.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
21.02.2021 22:55:35
|
|
|
Kuna kilid ei viitsi samas tempos kaarte vorpida, kui meie siin rig'e ehitame, siis väike idee Redditist kuidas siiski buum edukalt üle elada:
Spoiler 
Ja pealegi on tegu 0 kaardiga mis toodab sama palju, kui kulutab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
22.02.2021 00:04:02
|
|
|
Palju 1080 hashrate peaks stockis olema eth kaevadamisel?
Phoenixminer 1080 üle 30 ei lähe (stock muidugi).
Eks ma alles õpin kaevadamist
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005

|
22.02.2021 09:23:37
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
Taheti pilti siin sellest jubedusest, kus 4GB kaart otse emaplaadil istub. Nagu näha, siis on hetkel probleemiks see, et kaart varjab ühe PCI-e 1x pesa ära ja kuuendat GPU-d ei saa lisada, aga see jublakas peaks probleemi kõrvaldama.
Spoiler 
|
sulle midagi sellist siis vaja link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.02.2021 09:51:25
|
|
|
| timothy kirjutas: |
Tahaks minerile teise psu juurde panna. Mida teie kasutate selle sisselülitamiseks, kui ei taha päris kirjaklambrgia ise pinne torkima minna, mingi ilus lahendus? Kas meie kaubandusest leiaks sellist - ma ei oska nagu millegi järgi otsida  |
Add2PSU on selle asja nimi. Kirjuta siinsele kasutaja Pyrex.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.02.2021 20:15:34
|
|
|
Hull!
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
22.02.2021 20:21:31
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Hull!
Spoiler 
|
Kindlasti ühikatuba, kus elekter üüri sees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.02.2021 20:23:47
|
|
|
40 x 0.25kW = 10kW. Eeldan, et suvalises ühikatoas on heal juhul 16A jagu surakat seinast, so siis ca 3.7kW jagu.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
22.02.2021 20:27:08
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| 40 x 0.25kW = 10kW. Eeldan, et suvalises ühikatoas on heal juhul 16A jagu surakat seinast, so siis ca 3.7kW jagu. |
Nojaa...see oli nali.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.02.2021 20:27:38
|
|
|
Nooreperelaen ehk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 11:22:26
|
|
|
| goga kirjutas: |
| infarkt kirjutas: |
Taheti pilti siin sellest jubedusest, kus 4GB kaart otse emaplaadil istub. Nagu näha, siis on hetkel probleemiks see, et kaart varjab ühe PCI-e 1x pesa ära ja kuuendat GPU-d ei saa lisada, aga see jublakas peaks probleemi kõrvaldama.
Spoiler 
|
sulle midagi sellist siis vaja link |
See on petukaup. Välimuselt on küll 16x PCI-e pesad, aga välja annavad vaid 1x siinikiiruse.
Spoiler 
Kes siin rääkis midagi eetri kaevandamise jätkusuutlikkusest? Ainult paar päeva ja kõik võib totaalselt pea peale pöörduda. Mingeid kaugeleulatuvaid plaane on küll täiesti mõttetu teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.02.2021 11:24:00
|
|
|
| Eth hind on veits alla tulnud aga viimase päeva kaevandamise teenistus on ikka väga hea praegu, parem kui mõned päevad tagasi. Polegi vist nii head päevast tulu praegu näinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 11:28:14
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Eth hind on veits alla tulnud aga viimase päeva kaevandamise teenistus on ikka väga hea praegu, parem kui mõned päevad tagasi. Polegi vist nii head päevast tulu praegu näinud |
See on ainult niikauaks kuni volüüm püsib kõrge. Oota kuni ära kukub. Järskude tõusude/languste puhul kisub ikka volüümi ja transactionite arvu lakke.
https://ethblockexplorer.org/mempool
| tsitaat: |
| 380566 transactions in mempool. |
viimati muutis infarkt 23.02.2021 11:29:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.02.2021 11:28:19
|
|
|
No shit
Mingi ligi 70% rohkem praegu ööpäevaga keskmisest tulnud Ja siis mingid juba ootavad GPUde hinnalangust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 11:35:01
|
|
|
| Janis kirjutas: |
No shit
Mingi ligi 70% rohkem praegu ööpäevaga keskmisest tulnud Ja siis mingid juba ootavad GPUde hinnalangust |
Mõistad, et kui nüüd turg rahuneb, kukub volüüm kohe tagant ära.
Öelge parem, kus eetri põhi asub, ja ma viskan kaevandamise nurka ning kukun ostma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.02.2021 11:47:36
|
|
|
Ma vaatasin ka, et kalkulaator katki läind või. Et näitab 100% rohkem teenistust kui mõned nädalad tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 11:56:41
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Ma vaatasin ka, et kalkulaator katki läind või. Et näitab 100% rohkem teenistust kui mõned nädalad tagasi  |
Tegelikult ei ole see üldse hea märk, et tehingute mempool on umbes ja transaction feed laes. Näitab kohe ära, et ERC-20 ikka veel väga toores ja massidesse minekust pole mõtet lähiajal unistatagi. Kogu kaevurite hashrate läheb sisuliselt raisku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.02.2021 15:35:39
|
|
|
Panin huvipärast oma 3070Fe ka Nicehashi tööle eile päeval, lasin 24h kaevata. Hull aeg.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandert8
HV vaatleja
liitunud: 27.05.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
25.02.2021 16:47:49
|
|
|
Ei taha küll tujurikkuja olla, aga kas suuremad kühveldajad ei karda, et kui eth diff samamoodi edasi tõuseb ja eth keskmine gas fee nüüd pigem langustrendi pöörab, siis kaevamine Eesti elektrihindade juures ei pruugi märtsi lõpuks enam kasumlik ollagi?
Või pigem ei karda?
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.02.2021 17:01:02
|
|
|
Kristoferr, selleks peaks eetri hind sama diffi juures olema 160 eur ringis, et elektri hind omadega tagasi teenuks. Vähemalt RTX 3000 seeriaga on nii.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.02.2021 17:02:17
|
|
|
Siis tuleb HODLida. ETH läheb ju 10k peale
Kas tasuks osta praegu RTX3060 ja oodata kuni mining lukk lahti häkitakse. Siis 2x kõrgema hinnaga müüki ja profit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2021 17:03:44
|
|
|
| Kas tasuks täna Bingo pilet osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
25.02.2021 17:03:55
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Panin huvipärast oma 3070Fe ka Nicehashi tööle eile päeval, lasin 24h kaevata. Hull aeg.
Spoiler 
|
Nicehashiga on see teenustus väga kõikuv. Ma oma ühe RX580 kaardiga pole ka viitsinud otse kaevamist seadistada ja Nicehashiga vahel ~5€ päevas, vahel ~2€.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
25.02.2021 17:06:02
|
|
|
Eurosid kaevandatakse ikka printeritega mitte gpudega. Ma ikka jälgin mitu ETH teenin.
Ja ongi kõikuv, sõltub hinnast, diffist, võrgu aktiivsusest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
25.02.2021 17:28:16
|
|
|
Nicehash arvestab millibitcoinides, päevane number kõigub 0,05 ja 0,11 vahel
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.02.2021 21:28:55
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Siis tuleb HODLida. ETH läheb ju 10k peale
Kas tasuks osta praegu RTX3060 ja oodata kuni mining lukk lahti häkitakse. Siis 2x kõrgema hinnaga müüki ja profit  |
Selleks tuleb ta kõigepealt 2x odavamalt osta, linki?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
26.02.2021 10:48:34
|
|
|
Tervitus,
Kas keegi saab mind aidata hea howto-ga kuidas panna RX570 4GB kaevandama ETH normaalse kiirusega, hetkel max kiirus mis ma olen kätte saanud on 3 MH/s. Tänan
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
26.02.2021 11:12:51
|
|
|
ok, ehk siis ainult linuxi all saab see kaart hakkama? Mingid special biosi üle flashimist jne ei ole vaja? Ma olen hulga materjali netist läbi töötanud aga siiani toimivat lahendust ei ole leidnud
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
26.02.2021 11:18:39
|
|
|
| olka kirjutas: |
ok, ehk siis ainult linuxi all saab see kaart hakkama? Mingid special biosi üle flashimist jne ei ole vaja? Ma olen hulga materjali netist läbi töötanud aga siiani toimivat lahendust ei ole leidnud  |
https://minerstat.com/help/how-to-enable-zombie-mode-mining-on-lolminer
Proovi mis teeb? Zombie mode will work on Linux and Windows, but the performance has shown to be best at Linux.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
26.02.2021 13:37:13
|
|
|
Proovin ära hiveOS-is lolmineriga, vaatan mis ma sealt välja pigistan
Edit, hiveos-i ja lolmineriga sain max 13 MH/s kätte.
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
26.02.2021 13:45:32
|
|
|
| olka kirjutas: |
Proovin ära hiveOS-is lolmineriga, vaatan mis ma sealt välja pigistan
Edit, hiveos-i ja lolmineriga sain max 13 MH/s kätte. |
Kasuta x8 või x16 PCI-E
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
26.02.2021 14:14:48
|
|
|
mul on arvuti emaplaadiks msi tomahawk b450 max ja kaks kaarti on arvutis, mõlemad on pci-e x16 pesas. Üheks kaardiks on gtx 1070 ja teiseks siis see eelnevalt räägitud rx570
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
26.02.2021 14:15:49
|
|
|
| olka kirjutas: |
| mul on arvuti emaplaadiks msi tomahawk b450 max ja kaks kaarti on arvutis, mõlemad on pci-e x16 pesas. Üheks kaardiks on gtx 1070 ja teiseks siis see eelnevalt räägitud rx570 |
Sellel mudelil pidid ju memory strap-e modima, see tehtud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
26.02.2021 14:19:29
|
|
|
Kas midagi on veel mõnes pci-e pesas?
y 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E1)
1st, 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen™ processors support
x16 speed
Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics and 2nd Gen AMD
Ryzen™ with Radeon™ Graphics processors support x8
speed
Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics processor
supports x4 speed
y 1x PCIe 2.0 x16 slot (PCI_E4, supports x4 mode)*
y 3x PCIe 2.0 x1 slots*
* PCI_E4 will run x2 speed when installing devices in PCI_E2/ PCI_E3 slot.
EDIT: Samas vist vahet polegi kui 8x vaja vähemalt, see plaat üle 4x ei toeta teises pesas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
26.02.2021 14:58:53
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| olka kirjutas: |
| mul on arvuti emaplaadiks msi tomahawk b450 max ja kaks kaarti on arvutis, mõlemad on pci-e x16 pesas. Üheks kaardiks on gtx 1070 ja teiseks siis see eelnevalt räägitud rx570 |
Sellel mudelil pidid ju memory strap-e modima, see tehtud? |
Ma arvan et see ei ole tehtud
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.02.2021 15:02:31
|
|
|
Tõsta kaardid ümber.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
26.02.2021 16:05:15
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Tõsta kaardid ümber. |
Juba parem nvidia ca 26.5mh/s ja amd ca 27mh/s suured tänud kasutajale elukaz ja kõigile kaasa elajatele!
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.02.2021 16:11:04
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ei taha küll tujurikkuja olla, aga kas suuremad kühveldajad ei karda, et kui eth diff samamoodi edasi tõuseb ja eth keskmine gas fee nüüd pigem langustrendi pöörab, siis kaevamine Eesti elektrihindade juures ei pruugi märtsi lõpuks enam kasumlik ollagi?
Või pigem ei karda? |
No mina näiteks "kusin end täis" kui ETH $1000 peal oli ja vahetasin kõik päris rahaks. Kui eeter "kaks kilo" maksis siis arvestasin välja, palju ma kaotasin. Ütleme nii, et korraliku korteri oleks saanud osta normaalses rajoonis või uue KIA
See kõik on subjektiivne. Ma ju tegelikult ei maksnud auto või korteri hinda. Kaevandamine ongi kõrge riskihindeksiga business. Suured võidud vs suured kaotused. Nagu ma ütlesin, et see on kõrge riskihindeksiga värk aga sa ei kaota mitte mingil juhul, see panus võidab varem või hiljem.
Virtuaalraha ei allu ühelegi loogilisele teoreemile aga ajalugu on näidanud, et ära müü, hoia. See millepärast täna nutad võib mõni aasta hiljem sind miljonäriks teha. Need kes 4 aastat tagasi oma kodud panti panid ja bitcoini ostsid 20 kilo usd juures (oi kuidas neid netis mõnitati), on täna õnnega koos "nagu lehm sitaga".
Näiteks Yerba ja veel paar tarka siit foorumist ei andnud alla. Mina ei tea mis autodega nad täna sõidavad (nii suur sõber ma neile pole). Aga minge vaadake ja küsige, mis autoga 5 aastat tagasi sõitsid, enne kaevandmist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
26.02.2021 16:32:58
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Ei taha küll tujurikkuja olla, aga kas suuremad kühveldajad ei karda, et kui eth diff samamoodi edasi tõuseb ja eth keskmine gas fee nüüd pigem langustrendi pöörab, siis kaevamine Eesti elektrihindade juures ei pruugi märtsi lõpuks enam kasumlik ollagi?
Või pigem ei karda? |
No mina näiteks "kusin end täis" kui ETH $1000 peal oli ja vahetasin kõik päris rahaks. Kui eeter "kaks kilo" maksis siis arvestasin välja, palju ma kaotasin. Ütleme nii, et korraliku korteri oleks saanud osta normaalses rajoonis või uue KIA
See kõik on subjektiivne. Ma ju tegelikult ei maksnud auto või korteri hinda. Kaevandamine ongi kõrge riskihindeksiga business. Suured võidud vs suured kaotused. Nagu ma ütlesin, et see on kõrge riskihindeksiga värk aga sa ei kaota mitte mingil juhul, see panus võidab varem või hiljem.
Virtuaalraha ei allu ühelegi loogilisele teoreemile aga ajalugu on näidanud, et ära müü, hoia. See millepärast täna nutad võib mõni aasta hiljem sind miljonäriks teha. Need kes 4 aastat tagasi oma kodud panti panid ja bitcoini ostsid 20 kilo usd juures (oi kuidas neid netis mõnitati), on täna õnnega koos "nagu lehm sitaga".
Näiteks Yerba ja veel paar tarka siit foorumist ei andnud alla. Mina ei tea mis autodega nad täna sõidavad (nii suur sõber ma neile pole). Aga minge vaadake ja küsige, mis autoga 5 aastat tagasi sõitsid, enne kaevandmist |
Yerba sõitis 5min tagasi veel skodaga.
OK tegelikult ei näita auto nüüd küll midagi, naaber korralik miljonär ja sõidab vana Toyora länkariga.
Müüa ja osta tasub tükkidena, ära kunagi müü kõike.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
|