Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 14:44:20 vasta tsitaadiga

Täitsa normaalne, see näitabki ainult 6 või 12h average. Pikemalt võiks püsida 0-10% koridoris, pidev -10 oleks jah palju. Võta keskpäraselt reported -5% -stale%
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 15:32:33 vasta tsitaadiga

Taheti pilti siin sellest jubedusest, kus 4GB kaart otse emaplaadil istub. Nagu näha, siis on hetkel probleemiks see, et kaart varjab ühe PCI-e 1x pesa ära ja kuuendat GPU-d ei saa lisada, aga see jublakas peaks probleemi kõrvaldama.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 15:39:07 vasta tsitaadiga

-> Krüptokaevurite pildid
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 16:43:25 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
-> Krüptokaevurite pildid


Jagasin pilti rohkem harival eesmärgil kui väljanäitusele ülespanekuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 02:42:51 vasta tsitaadiga

Hive OS kipub bootimisel aegajalt errori taha pidama jääma.



Võiks see pigem olla bootmeedia lugemiserror või ei leita mingit rauatükki korralikult üles? Avaldub suht kaootiliselt ja nii pulgalt kui SSD-lt bootides. Vahel aitab reboot, vahel paistab kõige kiirem olevat Hive uuesti peale flässida, rig.conf juurde ja mõni aeg jälle ok. Kuni rig lähedal, pole hullu, üsna tüütu aga, kui asja kaugelt isegi juhitava toite abil üles tulema ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 11:12:29 vasta tsitaadiga

Mõni lehekülg tagasi kurtsion et Ethermine - > kraken ülekanne võttis ca 10% kandest vahelt ära (kanne ca 0,05 eth). Nüüd tegin Ethermine -> Change - Kanne välja 0.10009, kohale jõudis 0.10008924 eth ehk palju ilusam icon_smile.gif
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 12:09:15 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Mõni lehekülg tagasi kurtsion et Ethermine - > kraken ülekanne võttis ca 10% kandest vahelt ära (kanne ca 0,05 eth). Nüüd tegin Ethermine -> Change - Kanne välja 0.10009, kohale jõudis 0.10008924 eth ehk palju ilusam icon_smile.gif


Ei võtnud ju ülekanne. Ethermine poolist kanne välja on KOGU AEG 1 Gwei (kõige väiksem võimalik ühik). Kordan veelkord üle, Krakeni börsil on crypto deposit fee, ja sinna kadus sul see puuduv eeter.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 17:12:56 vasta tsitaadiga

Ma ei mõelnudki, et pool võttis vaid just Kraken... et siis posti mõtet, et mitte kaevata otse Krakenisse icon_smile.gif
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2021 22:55:35 vasta tsitaadiga

Kuna kilid ei viitsi samas tempos kaarte vorpida, kui meie siin rig'e ehitame, siis väike idee Redditist kuidas siiski buum edukalt üle elada:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja pealegi on tegu 0 kaardiga mis toodab sama palju, kui kulutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 00:04:02 vasta tsitaadiga

Palju 1080 hashrate peaks stockis olema eth kaevadamisel?
Phoenixminer 1080 üle 30 ei lähe (stock muidugi).

Eks ma alles õpin kaevadamist icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 09:23:37 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Taheti pilti siin sellest jubedusest, kus 4GB kaart otse emaplaadil istub. Nagu näha, siis on hetkel probleemiks see, et kaart varjab ühe PCI-e 1x pesa ära ja kuuendat GPU-d ei saa lisada, aga see jublakas peaks probleemi kõrvaldama.

Spoiler Spoiler Spoiler


sulle midagi sellist siis vaja link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 09:40:13 vasta tsitaadiga

Tahaks minerile teise psu juurde panna. Mida teie kasutate selle sisselülitamiseks, kui ei taha päris kirjaklambrgia ise pinne torkima minna, mingi ilus lahendus? Kas meie kaubandusest leiaks sellist - ma ei oska nagu millegi järgi otsida icon_smile.gif
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 09:51:25 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Tahaks minerile teise psu juurde panna. Mida teie kasutate selle sisselülitamiseks, kui ei taha päris kirjaklambrgia ise pinne torkima minna, mingi ilus lahendus? Kas meie kaubandusest leiaks sellist - ma ei oska nagu millegi järgi otsida icon_smile.gif


Add2PSU on selle asja nimi. Kirjuta siinsele kasutaja Pyrex. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2021 20:15:34 vasta tsitaadiga

Hull! icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 20:21:31 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Hull! icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kindlasti ühikatuba, kus elekter üüri sees icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 20:23:47 vasta tsitaadiga

40 x 0.25kW = 10kW. Eeldan, et suvalises ühikatoas on heal juhul 16A jagu surakat seinast, so siis ca 3.7kW jagu.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 20:26:02 vasta tsitaadiga

100K € inisemas.

Pangale: "andke 100K, maksan 101K poole aastaga tagasi."
Maaklerile: "otsi 6m2 pinda, kus on 50A särtsu ja aken käib pärani lahti."

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 22.02.2021 20:37:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 20:27:08 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
40 x 0.25kW = 10kW. Eeldan, et suvalises ühikatoas on heal juhul 16A jagu surakat seinast, so siis ca 3.7kW jagu.


Nojaa...see oli nali.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2021 20:27:38 vasta tsitaadiga

Nooreperelaen ehk icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2021 11:22:26 vasta tsitaadiga

goga kirjutas:
infarkt kirjutas:
Taheti pilti siin sellest jubedusest, kus 4GB kaart otse emaplaadil istub. Nagu näha, siis on hetkel probleemiks see, et kaart varjab ühe PCI-e 1x pesa ära ja kuuendat GPU-d ei saa lisada, aga see jublakas peaks probleemi kõrvaldama.

Spoiler Spoiler Spoiler


sulle midagi sellist siis vaja link


See on petukaup. Välimuselt on küll 16x PCI-e pesad, aga välja annavad vaid 1x siinikiiruse.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kes siin rääkis midagi eetri kaevandamise jätkusuutlikkusest? Ainult paar päeva ja kõik võib totaalselt pea peale pöörduda. Mingeid kaugeleulatuvaid plaane on küll täiesti mõttetu teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.02.2021 11:24:00 vasta tsitaadiga

Eth hind on veits alla tulnud aga viimase päeva kaevandamise teenistus on ikka väga hea praegu, parem kui mõned päevad tagasi. Polegi vist nii head päevast tulu praegu näinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2021 11:28:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Eth hind on veits alla tulnud aga viimase päeva kaevandamise teenistus on ikka väga hea praegu, parem kui mõned päevad tagasi. Polegi vist nii head päevast tulu praegu näinud


See on ainult niikauaks kuni volüüm püsib kõrge. Oota kuni ära kukub. Järskude tõusude/languste puhul kisub ikka volüümi ja transactionite arvu lakke.

https://ethblockexplorer.org/mempool

tsitaat:
380566 transactions in mempool.


viimati muutis infarkt 23.02.2021 11:29:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.02.2021 11:28:19 vasta tsitaadiga

No shit
Mingi ligi 70% rohkem praegu ööpäevaga keskmisest tulnud icon_razz.gif Ja siis mingid juba ootavad GPUde hinnalangust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2021 11:35:01 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No shit
Mingi ligi 70% rohkem praegu ööpäevaga keskmisest tulnud icon_razz.gif Ja siis mingid juba ootavad GPUde hinnalangust


Mõistad, et kui nüüd turg rahuneb, kukub volüüm kohe tagant ära.

Öelge parem, kus eetri põhi asub, ja ma viskan kaevandamise nurka ning kukun ostma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2021 11:47:36 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ka, et kalkulaator katki läind või. Et näitab 100% rohkem teenistust kui mõned nädalad tagasi icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2021 11:56:41 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ma vaatasin ka, et kalkulaator katki läind või. Et näitab 100% rohkem teenistust kui mõned nädalad tagasi icon_eek.gif


Tegelikult ei ole see üldse hea märk, et tehingute mempool on umbes ja transaction feed laes. Näitab kohe ära, et ERC-20 ikka veel väga toores ja massidesse minekust pole mõtet lähiajal unistatagi. Kogu kaevurite hashrate läheb sisuliselt raisku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2021 15:35:39 vasta tsitaadiga

Panin huvipärast oma 3070Fe ka Nicehashi tööle eile päeval, lasin 24h kaevata. Hull aeg.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandert8
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 15:42:08 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ühte sellist üle on või müügiks?
https://m.aliexpress.com/item/32831818514.html
Võib ka olla selline adapter juhul kui on testitud et töötab https://m.aliexpress.com/item/32844014379.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 16:47:49 vasta tsitaadiga

Ei taha küll tujurikkuja olla, aga kas suuremad kühveldajad ei karda, et kui eth diff samamoodi edasi tõuseb ja eth keskmine gas fee nüüd pigem langustrendi pöörab, siis kaevamine Eesti elektrihindade juures ei pruugi märtsi lõpuks enam kasumlik ollagi?
Või pigem ei karda?

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:01:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr, selleks peaks eetri hind sama diffi juures olema 160 eur ringis, et elektri hind omadega tagasi teenuks. Vähemalt RTX 3000 seeriaga on nii.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2021 17:02:17 vasta tsitaadiga

Siis tuleb HODLida. ETH läheb ju 10k peale icon_razz.gif
Kas tasuks osta praegu RTX3060 ja oodata kuni mining lukk lahti häkitakse. Siis 2x kõrgema hinnaga müüki ja profit icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:03:44 vasta tsitaadiga

Kas tasuks täna Bingo pilet osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 25.02.2021 17:03:55 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Panin huvipärast oma 3070Fe ka Nicehashi tööle eile päeval, lasin 24h kaevata. Hull aeg.

Spoiler Spoiler Spoiler


Nicehashiga on see teenustus väga kõikuv. Ma oma ühe RX580 kaardiga pole ka viitsinud otse kaevamist seadistada ja Nicehashiga vahel ~5€ päevas, vahel ~2€.

_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.02.2021 17:06:02 vasta tsitaadiga

Eurosid kaevandatakse ikka printeritega mitte gpudega. Ma ikka jälgin mitu ETH teenin.
Ja ongi kõikuv, sõltub hinnast, diffist, võrgu aktiivsusest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 25.02.2021 17:28:16 vasta tsitaadiga

Nicehash arvestab millibitcoinides, päevane number kõigub 0,05 ja 0,11 vahel icon_biggrin.gif
_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 21:28:55 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Siis tuleb HODLida. ETH läheb ju 10k peale icon_razz.gif
Kas tasuks osta praegu RTX3060 ja oodata kuni mining lukk lahti häkitakse. Siis 2x kõrgema hinnaga müüki ja profit icon_biggrin.gif


Selleks tuleb ta kõigepealt 2x odavamalt osta, linki?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 10:48:34 vasta tsitaadiga

Tervitus,

Kas keegi saab mind aidata hea howto-ga kuidas panna RX570 4GB kaevandama ETH normaalse kiirusega, hetkel max kiirus mis ma olen kätte saanud on 3 MH/s. Tänan

_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 11:10:42 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
Tervitus,

Kas keegi saab mind aidata hea howto-ga kuidas panna RX570 4GB kaevandama ETH normaalse kiirusega, hetkel max kiirus mis ma olen kätte saanud on 3 MH/s. Tänan


HiveOS koos lolmineriga teeb ilusti 25-26 MH thumbs_up.gif

https://medium.com/crypto-blog/reviving-your-4gb-amd-radeon-4x0-5x0-gpus-once-again-for-ethereum-mining-cfdf7c7eae05
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 11:12:51 vasta tsitaadiga

ok, ehk siis ainult linuxi all saab see kaart hakkama? Mingid special biosi üle flashimist jne ei ole vaja? Ma olen hulga materjali netist läbi töötanud icon_lol.gif aga siiani toimivat lahendust ei ole leidnud icon_smile.gif
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 11:18:39 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
ok, ehk siis ainult linuxi all saab see kaart hakkama? Mingid special biosi üle flashimist jne ei ole vaja? Ma olen hulga materjali netist läbi töötanud icon_lol.gif aga siiani toimivat lahendust ei ole leidnud icon_smile.gif


https://minerstat.com/help/how-to-enable-zombie-mode-mining-on-lolminer

Proovi mis teeb? Zombie mode will work on Linux and Windows, but the performance has shown to be best at Linux.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 13:37:13 vasta tsitaadiga

Proovin ära hiveOS-is lolmineriga, vaatan mis ma sealt välja pigistan

Edit, hiveos-i ja lolmineriga sain max 13 MH/s kätte.

_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 13:45:32 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
Proovin ära hiveOS-is lolmineriga, vaatan mis ma sealt välja pigistan

Edit, hiveos-i ja lolmineriga sain max 13 MH/s kätte.


Kasuta x8 või x16 PCI-E
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:14:48 vasta tsitaadiga

mul on arvuti emaplaadiks msi tomahawk b450 max ja kaks kaarti on arvutis, mõlemad on pci-e x16 pesas. Üheks kaardiks on gtx 1070 ja teiseks siis see eelnevalt räägitud rx570
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:15:49 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
mul on arvuti emaplaadiks msi tomahawk b450 max ja kaks kaarti on arvutis, mõlemad on pci-e x16 pesas. Üheks kaardiks on gtx 1070 ja teiseks siis see eelnevalt räägitud rx570

Sellel mudelil pidid ju memory strap-e modima, see tehtud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.02.2021 14:19:29 vasta tsitaadiga

Kas midagi on veel mõnes pci-e pesas?

y 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E1)
ƒ 1st, 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen™ processors support
x16 speed
ƒ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics and 2nd Gen AMD
Ryzen™ with Radeon™ Graphics processors support x8
speed
ƒ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics processor
supports x4 speed
y 1x PCIe 2.0 x16 slot (PCI_E4, supports x4 mode)*
y 3x PCIe 2.0 x1 slots*
* PCI_E4 will run x2 speed when installing devices in PCI_E2/ PCI_E3 slot.


EDIT: Samas vist vahet polegi kui 8x vaja vähemalt, see plaat üle 4x ei toeta teises pesas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:58:53 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
olka kirjutas:
mul on arvuti emaplaadiks msi tomahawk b450 max ja kaks kaarti on arvutis, mõlemad on pci-e x16 pesas. Üheks kaardiks on gtx 1070 ja teiseks siis see eelnevalt räägitud rx570

Sellel mudelil pidid ju memory strap-e modima, see tehtud?


Ma arvan et see ei ole tehtud

_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 15:02:31 vasta tsitaadiga

Tõsta kaardid ümber.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 16:05:15 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tõsta kaardid ümber.


Juba parem thumbs_up.gif nvidia ca 26.5mh/s ja amd ca 27mh/s suured tänud kasutajale elukaz ja kõigile kaasa elajatele!

_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 16:11:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ei taha küll tujurikkuja olla, aga kas suuremad kühveldajad ei karda, et kui eth diff samamoodi edasi tõuseb ja eth keskmine gas fee nüüd pigem langustrendi pöörab, siis kaevamine Eesti elektrihindade juures ei pruugi märtsi lõpuks enam kasumlik ollagi?
Või pigem ei karda?


No mina näiteks "kusin end täis" kui ETH $1000 peal oli ja vahetasin kõik päris rahaks. Kui eeter "kaks kilo" maksis siis arvestasin välja, palju ma kaotasin. Ütleme nii, et korraliku korteri oleks saanud osta normaalses rajoonis või uue KIA
See kõik on subjektiivne. Ma ju tegelikult ei maksnud auto või korteri hinda. Kaevandamine ongi kõrge riskihindeksiga business. Suured võidud vs suured kaotused. Nagu ma ütlesin, et see on kõrge riskihindeksiga värk aga sa ei kaota mitte mingil juhul, see panus võidab varem või hiljem.

Virtuaalraha ei allu ühelegi loogilisele teoreemile aga ajalugu on näidanud, et ära müü, hoia. See millepärast täna nutad võib mõni aasta hiljem sind miljonäriks teha. Need kes 4 aastat tagasi oma kodud panti panid ja bitcoini ostsid 20 kilo usd juures (oi kuidas neid netis mõnitati), on täna õnnega koos "nagu lehm sitaga".
Näiteks Yerba ja veel paar tarka siit foorumist ei andnud alla. Mina ei tea mis autodega nad täna sõidavad (nii suur sõber ma neile pole). Aga minge vaadake ja küsige, mis autoga 5 aastat tagasi sõitsid, enne kaevandmist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.02.2021 16:32:58 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ei taha küll tujurikkuja olla, aga kas suuremad kühveldajad ei karda, et kui eth diff samamoodi edasi tõuseb ja eth keskmine gas fee nüüd pigem langustrendi pöörab, siis kaevamine Eesti elektrihindade juures ei pruugi märtsi lõpuks enam kasumlik ollagi?
Või pigem ei karda?


No mina näiteks "kusin end täis" kui ETH $1000 peal oli ja vahetasin kõik päris rahaks. Kui eeter "kaks kilo" maksis siis arvestasin välja, palju ma kaotasin. Ütleme nii, et korraliku korteri oleks saanud osta normaalses rajoonis või uue KIA
See kõik on subjektiivne. Ma ju tegelikult ei maksnud auto või korteri hinda. Kaevandamine ongi kõrge riskihindeksiga business. Suured võidud vs suured kaotused. Nagu ma ütlesin, et see on kõrge riskihindeksiga värk aga sa ei kaota mitte mingil juhul, see panus võidab varem või hiljem.

Virtuaalraha ei allu ühelegi loogilisele teoreemile aga ajalugu on näidanud, et ära müü, hoia. See millepärast täna nutad võib mõni aasta hiljem sind miljonäriks teha. Need kes 4 aastat tagasi oma kodud panti panid ja bitcoini ostsid 20 kilo usd juures (oi kuidas neid netis mõnitati), on täna õnnega koos "nagu lehm sitaga".
Näiteks Yerba ja veel paar tarka siit foorumist ei andnud alla. Mina ei tea mis autodega nad täna sõidavad (nii suur sõber ma neile pole). Aga minge vaadake ja küsige, mis autoga 5 aastat tagasi sõitsid, enne kaevandmist

Yerba sõitis 5min tagasi veel skodaga. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
OK tegelikult ei näita auto nüüd küll midagi, naaber korralik miljonär ja sõidab vana Toyora länkariga. thumbs_up.gif

Müüa ja osta tasub tükkidena, ära kunagi müü kõike.

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.