|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
23.01.2021 14:08:18
|
|
|
| Ei kurda ka millegi üle.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.01.2021 17:13:20
|
|
|
Nüüd märkasin jama
Pildid mis on tehtud liikumise pealt, mis vanasti kindlasti ei oleks udused olnud.
On nüüd imelikult udused liikumise kohast. Näiteks kui käsi liikus siis imelikult jääb selle kohalt, nagu triibuline serv näiteks liikunud kindal.
Samas kui liikuv pilt lahti võtta siis saab sealt seest kvaliteetse kaadri kätte.
Seega jah, liikuvat objekti ei suuda hetkel selle uuendusega pildistada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
23.01.2021 17:16:21
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Nüüd märkasin jama
Pildid mis on tehtud liikumise pealt, mis vanasti kindlasti ei oleks udused olnud.
On nüüd imelikult udused liikumise kohast. Näiteks kui käsi liikus siis imelikult jääb selle kohalt, nagu triibuline serv näiteks liikunud kindal.
Samas kui liikuv pilt lahti võtta siis saab sealt seest kvaliteetse kaadri kätte.
Seega jah, liikuvat objekti ei suuda hetkel selle uuendusega pildistada. |
Kas põhjuseks on siis "Motion photo", et sa ütled et pildi lahti võtmisel saab kvaliteetse kaadri kätte?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.01.2021 17:18:34
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Nüüd märkasin jama
Pildid mis on tehtud liikumise pealt, mis vanasti kindlasti ei oleks udused olnud.
On nüüd imelikult udused liikumise kohast. Näiteks kui käsi liikus siis imelikult jääb selle kohalt, nagu triibuline serv näiteks liikunud kindal.
Samas kui liikuv pilt lahti võtta siis saab sealt seest kvaliteetse kaadri kätte.
Seega jah, liikuvat objekti ei suuda hetkel selle uuendusega pildistada. |
Kas põhjuseks on siis "Motion photo", et sa ütled et pildi lahti võtmisel saab kvaliteetse kaadri kätte? |
Ei oska öelda. Peab katsetama.
Enne Android 11 sellist jama polnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.01.2021 17:28:12
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Et softiga tehakse vanem mudel kehvemaks? |
Ega see apple pole.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.01.2021 17:43:26
|
|
|
Mis seal imeliku on siis?
Täiesti tavaline ju, et kui minnakse uuele versioonile üle, et leitakse vigu.
Sa ei saagi lasta uut softi peale, see võeti maha, bugide pärast.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
23.01.2021 20:08:54
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Mis seal imeliku on siis?
Täiesti tavaline ju, et kui minnakse uuele versioonile üle, et leitakse vigu.
Sa ei saagi lasta uut softi peale, see võeti maha, bugide pärast. |
No ja need kellel juba peal siis ootavad parandust, hetkel ei kurda ka.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
24.01.2021 13:35:01
|
|
|
Krt, ma olen igast neid kombinatsioone proovinud et Factory mode'i saada a mitte ei õnnestu, on kellelgi ideid?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.01.2021 16:54:49
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Et softiga tehakse vanem mudel kehvemaks? |
S5 puhul viimane softiuuendus tegi minu jaoks kasutuskõlbmatuks aparaadi (mõni ülimalt madala pulsiga tegelane ehk suutis kasutada).
S7 EDGE puhul oli kasutatav, kuid mitte just suurepärane kasutuskogemus.
S10 peaks olema nüüd esimene S, mis saab 2 asemel 3 suuremat uuendust. Seega peale Android 11 peaks veel ka Android 12 tulema.
Mul see vigane Android 11 peal ja kasutuskogemus on üldiselt väga bueno, v.a. see, et liikumisega pildistamise puhul on osa pildist udune (Android 10 puhul polnud), kuigi vahekaadrid on kõik selged. Olengi hetkel asja nii lahendanud, et salvestan ühe selgetest vahekaadritest lisaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.01.2021 16:59:24
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
S5 puhul viimane softiuuendus tegi minu jaoks kasutuskõlbmatuks aparaadi (mõni ülimalt madala pulsiga tegelane ehk suutis kasutada).
|
6 peale upgrade või mingi 6 hilisem uuendis rikkus ära?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2021 17:50:12
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Krt, ma olen igast neid kombinatsioone proovinud et Factory mode'i saada a mitte ei õnnestu, on kellelgi ideid? |
Mõtled bootloaderisse? Usb kaabel peab küljes olema nüüd volup+power all
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.01.2021 18:07:25
|
|
|
| 11 võib bueno tunduda küll, aga kas midagi paremaks ka läks? Mul on kasutuses veel Samsa S2 Tab tahvel, millel viimane Android 7 ja ka on kõik bueno. Ei oska ühestki uuendusest puudust tunda. Varsti 6a vana tippmudel teeb siiani odavtahvlitele silmad ette.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.01.2021 21:44:56
|
|
|
| rex kirjutas: |
| 11 võib bueno tunduda küll, aga kas midagi paremaks ka läks? Mul on kasutuses veel Samsa S2 Tab tahvel, millel viimane Android 7 ja ka on kõik bueno. Ei oska ühestki uuendusest puudust tunda. Varsti 6a vana tippmudel teeb siiani odavtahvlitele silmad ette. |
https://www.androidauthority.com/android-11-features-1085228/
Kui ma õigesti loen, siis igakuised turvapaigad peaks nüüd tulema läbi Play Store? See oleks kiirem variant kui oodata telefoni tootja järel aga halb neile kes mingil põhjusel PS ei kasuta. Ma ei tea kas paigad jäävad alternatiivselt ka ikka tootjatelt tulema.
Native screen recorder ja permission reset tunduvad kah kasulikud. Kuigi viimane võib olla tüütu kui pole mingit äppi tükk aega kasutanud ja siis käivitades pead jälle dialoogile vastama.
Arvestades seda, et enamus Samsungi mudelitel on AMOLED ekraan, siis Android 10-ga lisatud (või oli see 9?) Dark Theme on hea nii ekraani enda kui ka aku elueale. OLED nimelt kulutab vähem voolu kui peab kuvama tumedat tausta ja saab pikslid täiesti välja lülitada kui kuvab musta tausta.
Mina eelmise telefoniga Android 8 peal olin, siis pidevalt häiris, et Gmail kriiskas näkku. Äppil endal oli Dark Mode olemas aga kuna OS seda ei toetanud, siis ei saanud ka kasutada
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.01.2021 22:13:45
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
S5 puhul viimane softiuuendus tegi minu jaoks kasutuskõlbmatuks aparaadi (mõni ülimalt madala pulsiga tegelane ehk suutis kasutada).
|
6 peale upgrade või mingi 6 hilisem uuendis rikkus ära? |
Sellest on liiga palju möödas, et enam mäletada. Naise telefon oli see S5 ning mäletan ainult, et viimane suurem uuendus rikkus kasutuskogemuse ära. Aeglaseks jäi vms mingid jamad olid.
S5 oli veel selle perioodi aparaat, kus Samsung üritas Androidi väga paksu "oma" kihiga katta.
S7 oli selles mõttes palju parem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
24.01.2021 22:28:36
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam. |
Tahvlite jutu peale hakkasin mõtlema ,mis mudel mul on 😀 vt Tab S 4g ,android 6 peal, kõik sujub ,filmid,telia tv äpp jms. Aku vaid vahetasin eelmine aasta, töötab nagu loom .
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.01.2021 22:49:40
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam. |
Tahvlite jutu peale hakkasin mõtlema ,mis mudel mul on 😀 vt Tab S 4g ,android 6 peal, kõik sujub ,filmid,telia tv äpp jms. Aku vaid vahetasin eelmine aasta, töötab nagu loom . |
Tahvlitega pole vast nii hull väga vana androidi kasutada, kui ise olla turvateadlik/ettevaatlik.
Telefoni puhul, BT pidevalt jooksmas ja muud veebiexploitid, ei tahaks ringi käia nii vana androidiga - lihtsalt erinevate turvaaukude pärast, mida uuemates versioonides on lapitud ja vanades enam keegi lappima ei hakka.
Funktsionaalsuse mõttes tõesti ei näe, et meeletult oleks vaja viimast Androidi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.01.2021 01:50:36
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam. |
Mul on 9,7", aga ka krdi õhuke ja kerge selle kohta.
| Tomorrow kirjutas: |
Arvestades seda, et enamus Samsungi mudelitel on AMOLED ekraan, siis Android 10-ga lisatud (või oli see 9?) Dark Theme on hea nii ekraani enda kui ka aku elueale. OLED nimelt kulutab vähem voolu kui peab kuvama tumedat tausta ja saab pikslid täiesti välja lülitada kui kuvab musta tausta.
Mina eelmise telefoniga Android 8 peal olin, siis pidevalt häiris, et Gmail kriiskas näkku. Äppil endal oli Dark Mode olemas aga kuna OS seda ei toetanud, siis ei saanud ka kasutada  |
Osalt väga nõus - kunagi SGS2 4.4.1 või mis iganes tal viimane oli pealt S4-ga Android 5-le minnes hakkasin juba ootama aega, kui must saab jälle uueks valgeks... Mingi loll iOS-i ahvimise periood oli. S9 / Android 9 tõi mulle jälle kaua oodatud mustad menüüd tagasi. Samas tahvliga ei häiri hele teema absull, kuna esiteks ei kasuta ma seda kuskil pimedal tänaval või ööklubis vms, teiseks käib seal praktiliselt kohe sisse lülitades lahti brauser ja pole mingit vahet, et menüüd akutsäästvalt tumedad on.
Kusjuures Gmaili äpp on üks vähestest, mida ma ka muidu permanentselt dark mode'is olevas telefonis heledana hoian. Mingi harjumuslik kiiks, tundub kuidagi õigem.
Waze võiks õppida dark mode'is ka nupurida tumedana kuvama. Ennetavalt: ei, ma ei taha seda alt üles nühitavat peidetud nupurida kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.01.2021 09:54:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
https://www.androidauthority.com/android-11-features-1085228/
Kui ma õigesti loen, siis igakuised turvapaigad peaks nüüd tulema läbi Play Store? See oleks kiirem variant kui oodata telefoni tootja järel aga halb neile kes mingil põhjusel PS ei kasuta. Ma ei tea kas paigad jäävad alternatiivselt ka ikka tootjatelt tulema.
|
| tsitaat: |
| Of course, it still can’t issue the latest version of Android in this fashion or even the latest security patches. However, it can fix some security holes with this method and even update specific aspects of the Android system, too. |
Ilmselt hakkavad hotfix tüüpi lappe selle kaudu välja saata. Suuremate uuenduste laadimine on riskantne sest tootjad teevad ikka omapoolseid täiendusi tarkvarale ja nii on lihtne midagi ära käkkida või hullemal juhul telliskiviks muuta.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.01.2021 10:17:45
|
|
|
Android 11 S10+
Katsetasin nüüd "Liigutustega foto" sees ja väljas.
Kui pildistatav liigutab, jääb mõlemal juhul liigutatud koht udune (enne Android 11 ei jäänud kerge liikumine uduse kohana) lõpptulemusena kuvatav pildil.
Erinevus on selles, et liigutustega foto "sees" variandil saab suure tõenäosusega vahekaadrite hulgast selge pildi kätte, "väljas" puhul ei ole kuskilt midagi lisaks võtta.
Pole kuskilt seni infot leidnud, et millal parandatud Android 11 võiks tulla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
26.01.2021 01:10:48
|
|
|
| Soovitage palun, millist mobiilimakset kasutada S10e. Ei ole androidiga palju kokkupuutunud - mis äpp toimib Eestis hästi?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
26.01.2021 08:53:26
|
|
|
| slax kirjutas: |
| Soovitage palun, millist mobiilimakset kasutada S10e. Ei ole androidiga palju kokkupuutunud - mis äpp toimib Eestis hästi? |
Endal kasutuses Swedbank + Google Pay. Senimaani toiminud kõik hästi.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
26.01.2021 11:08:27
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| slax kirjutas: |
| Soovitage palun, millist mobiilimakset kasutada S10e. Ei ole androidiga palju kokkupuutunud - mis äpp toimib Eestis hästi? |
Endal kasutuses Swedbank + Google Pay. Senimaani toiminud kõik hästi. |
Tänud, katsetan ära
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
26.01.2021 13:49:35
|
|
|
Mul selle uue Android 11-ga kaob jagatav nett ise ära. Kodus olles jagab telefon netti telia digiboksile ja Ps5-le. Enne sellist jama polnud. Eriti ajab närvi kordussaadete vaatamine. Mingi ~50min saab normilt vaadata ja siis viskab alla kirja et "Probleem võrguga" vms, ja noh, siis aitab ainult saate/filmi uuesti Kordusvaatamine ja pooleli jäänud koha üles otsimine.
Rollback android 10-le ei anna teha huvitav?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.01.2021 19:18:03
|
|
|
Ok...
Huvitav mis vigase A11 otsas istujatest saab?
Kas tekib võimalus parandatud uuendus vigasele selga lasta või peab veebruari paranduseni ootama...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.01.2021 19:25:59
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Hetkel Eestis vähemalt Telia kaudu seda uuendust veel ei paku. |
Enne nädalat "live" olekut seekord ei julgeks peale lastagi (võtsin õppust kogemusest).
Arvestades muidugi praegust vigase A11 fotoka kvaliteeti pole mul eriti midagi kaotada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.01.2021 19:44:02
|
|
|
S10e-le lasin peale, kui veel saadaval oli ja tõepoolest, kaamera liikuvate objektide puhul nõka viletsam ja kõnede salvestajal tuli natuke seadeid muuta, aga midagi sellist, mis elu seisma paneks, pole avastanud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.01.2021 22:04:54
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| S10e-le lasin peale, kui veel saadaval oli ja tõepoolest, kaamera liikuvate objektide puhul nõka viletsam ja kõnede salvestajal tuli natuke seadeid muuta, aga midagi sellist, mis elu seisma paneks, pole avastanud. |
Aku kestvus ei halvenenud?
See mul peamine asi. Kaamerat kasutan harva. Kõne salvestaja on niikuinii kolmanda osapoole oma ja omab changelogi väitel a11 tuge.
pcmcia, "Aus" pole neist ükski. Mingil hetkel on kõik firmad mingi jamaga hakkama saanud ja kui veel pole, siis varsti saavad.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2021 09:22:24
|
|
|
Tomorrow, mul on väga raske seda hinnata, sest tööl, autos, kodus igal pool juhtmeta laadijad ja kui telefoni ei kasuta, siis vedeleb laadimisalusel.
Ma muidugi ei mängi telefoniga ja kõned ei kesta tunde ehk ma ei kuulu kindlasti kõige aktiivsemate telefonikasutajate sihtgruppi
Seega ei, ei ole tähele pannud aku kestvuse kahanemist.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
28.01.2021 06:18:56
|
|
|
Täna öösel on mõnda regiooni veel välja lastud, üllatuslikult Baltimaad nende seas.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.01.2021 11:34:59
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Täna öösel on mõnda regiooni veel välja lastud, üllatuslikult Baltimaad nende seas. |
Läheb praegu peale...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
28.01.2021 12:01:26
|
|
|
Loodan et mu Wifi jagamise ühenduse katkemine on selle update-ga fixitud. Probleemi ei näe ei T2 ega TeliaTv. Elame näeme
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.01.2021 12:05:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
Täna öösel on mõnda regiooni veel välja lastud, üllatuslikult Baltimaad nende seas. |
Läheb praegu peale... |
Sai peale (S10+), kuna mul kaotada eriti midagi polnud vigase A11 peal olles.
Tegin kassist pilti, liigutas pead samal ajal - udune ei jäänud
Samas ei saa välistada, et mingi kiirema liikumise korral ikka võib probleem olla.
Hotspoti pole veel proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.01.2021 12:23:07
|
|
|
Mul pole kaameraga probleeme olnud.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.01.2021 12:31:32
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Mul pole kaameraga probleeme olnud. |
Mulle ka alguses tundus selle vigase A11 peal olles, et probleemi pole.
Probleem ilmnes alles siis kui proovisin pildistada midagi, mis kasvõi natuke liigutas (a la laps liigutas kätt pildistamise ajal - A10 ajal ei olnud see probleemiks).
Staatilised võtted olid kõik iga versiooniga puhtad ja selged.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.01.2021 16:37:27
|
|
|
| Hämaras või valges pildistamisel? Säri poolest suur vahe ja hämaras on ka peegliga ilma välguta keeruline liikuvat eset/tegelast selgelt pildile saada. "Motion picture" on vist teine teema - pmst võtad lühivideost parima/sobivaima kaadri?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.01.2021 16:55:39
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Hämaras või valges pildistamisel? Säri poolest suur vahe ja hämaras on ka peegliga ilma välguta keeruline liikuvat eset/tegelast selgelt pildile saada. "Motion picture" on vist teine teema - pmst võtad lühivideost parima/sobivaima kaadri? |
Minu probleemid olid esialgse A11 versiooniga valges pildistades - päeval väljas pilvealune st ideaalne piisavalt tugev valgus pildistamiseks.
Tekkis ebanormaalne triibutus liigutuse kohapeal. Seda ei olnud A10 kasutades.
Nüüd A11 parandatud versiooniga pole probleemi enam märganud (ei saa välistada, et mingitel spetsiifilistel tingimustel võib esineda - mina pole rohkem seda suutnud taasluua).
Ei olnud vahet kas "motion picture" oli aktiveeritud või mitte - vigase algse A11 puhul mõlemal juhul tekkisid defektid/udusus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
29.01.2021 18:18:28
|
|
|
| Täna tuli veel miski uuendus.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|