Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 14:08:18 vasta tsitaadiga

Ei kurda ka millegi üle.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:13:20 vasta tsitaadiga

Nüüd märkasin jama icon_evil.gif
Pildid mis on tehtud liikumise pealt, mis vanasti kindlasti ei oleks udused olnud.
On nüüd imelikult udused liikumise kohast. Näiteks kui käsi liikus siis imelikult jääb selle kohalt, nagu triibuline serv näiteks liikunud kindal.

Samas kui liikuv pilt lahti võtta siis saab sealt seest kvaliteetse kaadri kätte.

Seega jah, liikuvat objekti ei suuda hetkel selle uuendusega pildistada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:16:21 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Nüüd märkasin jama icon_evil.gif
Pildid mis on tehtud liikumise pealt, mis vanasti kindlasti ei oleks udused olnud.
On nüüd imelikult udused liikumise kohast. Näiteks kui käsi liikus siis imelikult jääb selle kohalt, nagu triibuline serv näiteks liikunud kindal.

Samas kui liikuv pilt lahti võtta siis saab sealt seest kvaliteetse kaadri kätte.

Seega jah, liikuvat objekti ei suuda hetkel selle uuendusega pildistada.

Kas põhjuseks on siis "Motion photo", et sa ütled et pildi lahti võtmisel saab kvaliteetse kaadri kätte?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:18:34 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Draqula kirjutas:
Nüüd märkasin jama icon_evil.gif
Pildid mis on tehtud liikumise pealt, mis vanasti kindlasti ei oleks udused olnud.
On nüüd imelikult udused liikumise kohast. Näiteks kui käsi liikus siis imelikult jääb selle kohalt, nagu triibuline serv näiteks liikunud kindal.

Samas kui liikuv pilt lahti võtta siis saab sealt seest kvaliteetse kaadri kätte.

Seega jah, liikuvat objekti ei suuda hetkel selle uuendusega pildistada.

Kas põhjuseks on siis "Motion photo", et sa ütled et pildi lahti võtmisel saab kvaliteetse kaadri kätte?


Ei oska öelda. Peab katsetama.
Enne Android 11 sellist jama polnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:20:23 vasta tsitaadiga

Et softiga tehakse vanem mudel kehvemaks?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:28:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Et softiga tehakse vanem mudel kehvemaks?


Ega see apple pole.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:40:48 vasta tsitaadiga

No aga kurdetakse ju.
Õnneks ma pole uusimat softi peale pannud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:43:26 vasta tsitaadiga

Mis seal imeliku on siis?
Täiesti tavaline ju, et kui minnakse uuele versioonile üle, et leitakse vigu.

Sa ei saagi lasta uut softi peale, see võeti maha, bugide pärast.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:46:48 vasta tsitaadiga

OK thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.01.2021 20:08:54 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mis seal imeliku on siis?
Täiesti tavaline ju, et kui minnakse uuele versioonile üle, et leitakse vigu.

Sa ei saagi lasta uut softi peale, see võeti maha, bugide pärast.


No ja need kellel juba peal siis ootavad parandust, hetkel ei kurda ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:35:01 vasta tsitaadiga

Krt, ma olen igast neid kombinatsioone proovinud et Factory mode'i saada a mitte ei õnnestu, on kellelgi ideid?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 16:54:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Et softiga tehakse vanem mudel kehvemaks?


S5 puhul viimane softiuuendus tegi minu jaoks kasutuskõlbmatuks aparaadi (mõni ülimalt madala pulsiga tegelane ehk suutis kasutada).
S7 EDGE puhul oli kasutatav, kuid mitte just suurepärane kasutuskogemus.

S10 peaks olema nüüd esimene S, mis saab 2 asemel 3 suuremat uuendust. Seega peale Android 11 peaks veel ka Android 12 tulema.
Mul see vigane Android 11 peal ja kasutuskogemus on üldiselt väga bueno, v.a. see, et liikumisega pildistamise puhul on osa pildist udune (Android 10 puhul polnud), kuigi vahekaadrid on kõik selged. Olengi hetkel asja nii lahendanud, et salvestan ühe selgetest vahekaadritest lisaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 16:59:24 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:


S5 puhul viimane softiuuendus tegi minu jaoks kasutuskõlbmatuks aparaadi (mõni ülimalt madala pulsiga tegelane ehk suutis kasutada).


6 peale upgrade või mingi 6 hilisem uuendis rikkus ära?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.01.2021 17:50:12 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Krt, ma olen igast neid kombinatsioone proovinud et Factory mode'i saada a mitte ei õnnestu, on kellelgi ideid?


Mõtled bootloaderisse? Usb kaabel peab küljes olema nüüd volup+power all
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 18:00:43 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Infoks, et kes peale uuendust Recovery Mode-sse tahab minna, siis nüüd peab selleks olema USB kaabel arvutisse ühendatud või USB-C kõrvaklapid küljes.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10650869#10650869
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 18:07:25 vasta tsitaadiga

11 võib bueno tunduda küll, aga kas midagi paremaks ka läks? Mul on kasutuses veel Samsa S2 Tab tahvel, millel viimane Android 7 ja ka on kõik bueno. Ei oska ühestki uuendusest puudust tunda. Varsti 6a vana tippmudel teeb siiani odavtahvlitele silmad ette.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 18:46:41 vasta tsitaadiga

rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 21:44:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
11 võib bueno tunduda küll, aga kas midagi paremaks ka läks? Mul on kasutuses veel Samsa S2 Tab tahvel, millel viimane Android 7 ja ka on kõik bueno. Ei oska ühestki uuendusest puudust tunda. Varsti 6a vana tippmudel teeb siiani odavtahvlitele silmad ette.

https://www.androidauthority.com/android-11-features-1085228/

Kui ma õigesti loen, siis igakuised turvapaigad peaks nüüd tulema läbi Play Store? See oleks kiirem variant kui oodata telefoni tootja järel aga halb neile kes mingil põhjusel PS ei kasuta. Ma ei tea kas paigad jäävad alternatiivselt ka ikka tootjatelt tulema.
Native screen recorder ja permission reset tunduvad kah kasulikud. Kuigi viimane võib olla tüütu kui pole mingit äppi tükk aega kasutanud ja siis käivitades pead jälle dialoogile vastama.

Arvestades seda, et enamus Samsungi mudelitel on AMOLED ekraan, siis Android 10-ga lisatud (või oli see 9?) Dark Theme on hea nii ekraani enda kui ka aku elueale. OLED nimelt kulutab vähem voolu kui peab kuvama tumedat tausta ja saab pikslid täiesti välja lülitada kui kuvab musta tausta.

Mina eelmise telefoniga Android 8 peal olin, siis pidevalt häiris, et Gmail kriiskas näkku. Äppil endal oli Dark Mode olemas aga kuna OS seda ei toetanud, siis ei saanud ka kasutada thumbs_down.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 22:13:45 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Draqula kirjutas:


S5 puhul viimane softiuuendus tegi minu jaoks kasutuskõlbmatuks aparaadi (mõni ülimalt madala pulsiga tegelane ehk suutis kasutada).


6 peale upgrade või mingi 6 hilisem uuendis rikkus ära?


Sellest on liiga palju möödas, et enam mäletada. Naise telefon oli see S5 ning mäletan ainult, et viimane suurem uuendus rikkus kasutuskogemuse ära. Aeglaseks jäi vms mingid jamad olid.
S5 oli veel selle perioodi aparaat, kus Samsung üritas Androidi väga paksu "oma" kihiga katta.
S7 oli selles mõttes palju parem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 24.01.2021 22:28:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam.


Tahvlite jutu peale hakkasin mõtlema ,mis mudel mul on 😀 vt Tab S 4g ,android 6 peal, kõik sujub ,filmid,telia tv äpp jms. Aku vaid vahetasin eelmine aasta, töötab nagu loom .
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 22:49:40 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tanel kirjutas:
rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam.


Tahvlite jutu peale hakkasin mõtlema ,mis mudel mul on 😀 vt Tab S 4g ,android 6 peal, kõik sujub ,filmid,telia tv äpp jms. Aku vaid vahetasin eelmine aasta, töötab nagu loom .


Tahvlitega pole vast nii hull väga vana androidi kasutada, kui ise olla turvateadlik/ettevaatlik.
Telefoni puhul, BT pidevalt jooksmas ja muud veebiexploitid, ei tahaks ringi käia nii vana androidiga - lihtsalt erinevate turvaaukude pärast, mida uuemates versioonides on lapitud ja vanades enam keegi lappima ei hakka.

Funktsionaalsuse mõttes tõesti ei näe, et meeletult oleks vaja viimast Androidi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2021 01:50:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rex, S2 8.0 on mul ka ja paremat/kergemat (265g) polegi tehtud enam.

Mul on 9,7", aga ka krdi õhuke ja kerge selle kohta.

Tomorrow kirjutas:
Arvestades seda, et enamus Samsungi mudelitel on AMOLED ekraan, siis Android 10-ga lisatud (või oli see 9?) Dark Theme on hea nii ekraani enda kui ka aku elueale. OLED nimelt kulutab vähem voolu kui peab kuvama tumedat tausta ja saab pikslid täiesti välja lülitada kui kuvab musta tausta.

Mina eelmise telefoniga Android 8 peal olin, siis pidevalt häiris, et Gmail kriiskas näkku. Äppil endal oli Dark Mode olemas aga kuna OS seda ei toetanud, siis ei saanud ka kasutada thumbs_down.gif

Osalt väga nõus - kunagi SGS2 4.4.1 või mis iganes tal viimane oli pealt S4-ga Android 5-le minnes hakkasin juba ootama aega, kui must saab jälle uueks valgeks... Mingi loll iOS-i ahvimise periood oli. S9 / Android 9 tõi mulle jälle kaua oodatud mustad menüüd tagasi. Samas tahvliga ei häiri hele teema absull, kuna esiteks ei kasuta ma seda kuskil pimedal tänaval või ööklubis vms, teiseks käib seal praktiliselt kohe sisse lülitades lahti brauser ja pole mingit vahet, et menüüd akutsäästvalt tumedad on.

Kusjuures Gmaili äpp on üks vähestest, mida ma ka muidu permanentselt dark mode'is olevas telefonis heledana hoian. Mingi harjumuslik kiiks, tundub kuidagi õigem.

Waze võiks õppida dark mode'is ka nupurida tumedana kuvama. Ennetavalt: ei, ma ei taha seda alt üles nühitavat peidetud nupurida kasutada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.01.2021 09:54:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

https://www.androidauthority.com/android-11-features-1085228/

Kui ma õigesti loen, siis igakuised turvapaigad peaks nüüd tulema läbi Play Store? See oleks kiirem variant kui oodata telefoni tootja järel aga halb neile kes mingil põhjusel PS ei kasuta. Ma ei tea kas paigad jäävad alternatiivselt ka ikka tootjatelt tulema.


tsitaat:
Of course, it still can’t issue the latest version of Android in this fashion or even the latest security patches. However, it can fix some security holes with this method and even update specific aspects of the Android system, too.

Ilmselt hakkavad hotfix tüüpi lappe selle kaudu välja saata. Suuremate uuenduste laadimine on riskantne sest tootjad teevad ikka omapoolseid täiendusi tarkvarale ja nii on lihtne midagi ära käkkida või hullemal juhul telliskiviks muuta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2021 10:17:45 vasta tsitaadiga

Android 11 S10+
Katsetasin nüüd "Liigutustega foto" sees ja väljas.
Kui pildistatav liigutab, jääb mõlemal juhul liigutatud koht udune (enne Android 11 ei jäänud kerge liikumine uduse kohana) lõpptulemusena kuvatav pildil.

Erinevus on selles, et liigutustega foto "sees" variandil saab suure tõenäosusega vahekaadrite hulgast selge pildi kätte, "väljas" puhul ei ole kuskilt midagi lisaks võtta.

Pole kuskilt seni infot leidnud, et millal parandatud Android 11 võiks tulla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 01:10:48 vasta tsitaadiga

Soovitage palun, millist mobiilimakset kasutada S10e. Ei ole androidiga palju kokkupuutunud - mis äpp toimib Eestis hästi?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 08:53:26 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Soovitage palun, millist mobiilimakset kasutada S10e. Ei ole androidiga palju kokkupuutunud - mis äpp toimib Eestis hästi?

Endal kasutuses Swedbank + Google Pay. Senimaani toiminud kõik hästi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 11:08:27 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
slax kirjutas:
Soovitage palun, millist mobiilimakset kasutada S10e. Ei ole androidiga palju kokkupuutunud - mis äpp toimib Eestis hästi?

Endal kasutuses Swedbank + Google Pay. Senimaani toiminud kõik hästi.


Tänud, katsetan ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 26.01.2021 13:49:35 vasta tsitaadiga

Mul selle uue Android 11-ga kaob jagatav nett ise ära. Kodus olles jagab telefon netti telia digiboksile ja Ps5-le. Enne sellist jama polnud. Eriti ajab närvi kordussaadete vaatamine. Mingi ~50min saab normilt vaadata ja siis viskab alla kirja et "Probleem võrguga" vms, ja noh, siis aitab ainult saate/filmi uuesti Kordusvaatamine ja pooleli jäänud koha üles otsimine.

Rollback android 10-le ei anna teha huvitav?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 14:32:51 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:

Rollback android 10-le ei anna teha huvitav?


Vist saab: https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Solved-Downgrade-from-Android-11-to-Android-10-S10/td-p/6824851
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:06:30 vasta tsitaadiga

Galaxy S10 One UI 3.0 Android 11 update rollout has been resumed
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:18:03 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Galaxy S10 One UI 3.0 Android 11 update rollout has been resumed


Ok...
Huvitav mis vigase A11 otsas istujatest saab?
Kas tekib võimalus parandatud uuendus vigasele selga lasta või peab veebruari paranduseni ootama...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:19:27 vasta tsitaadiga

Hetkel Eestis vähemalt Telia kaudu seda uuendust veel ei paku.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:25:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel Eestis vähemalt Telia kaudu seda uuendust veel ei paku.


Enne nädalat "live" olekut seekord ei julgeks peale lastagi (võtsin õppust kogemusest).
Arvestades muidugi praegust vigase A11 fotoka kvaliteeti pole mul eriti midagi kaotada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:26:40 vasta tsitaadiga

Kah hea meel, et ei tormanud peale installima thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:40:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel Eestis vähemalt Telia kaudu seda uuendust veel ei paku.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10e/firmware/SM-G970F/SEB/
S10E puhul tasub seda linki jälgida et teada millal saadaval. Hetkel alles Switzerland mudelile.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:44:02 vasta tsitaadiga

S10e-le lasin peale, kui veel saadaval oli ja tõepoolest, kaamera liikuvate objektide puhul nõka viletsam ja kõnede salvestajal tuli natuke seadeid muuta, aga midagi sellist, mis elu seisma paneks, pole avastanud.
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 20:50:20 vasta tsitaadiga

Galaxy S10 One UI 3.0 Android 11 update rollout has been resumed
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s10-one-ui-3-0-android-11-update-resumed/
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 22:04:54 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
S10e-le lasin peale, kui veel saadaval oli ja tõepoolest, kaamera liikuvate objektide puhul nõka viletsam ja kõnede salvestajal tuli natuke seadeid muuta, aga midagi sellist, mis elu seisma paneks, pole avastanud.

Aku kestvus ei halvenenud?

See mul peamine asi. Kaamerat kasutan harva. Kõne salvestaja on niikuinii kolmanda osapoole oma ja omab changelogi väitel a11 tuge.
pcmcia, "Aus" pole neist ükski. Mingil hetkel on kõik firmad mingi jamaga hakkama saanud ja kui veel pole, siis varsti saavad.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 09:22:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mul on väga raske seda hinnata, sest tööl, autos, kodus igal pool juhtmeta laadijad ja kui telefoni ei kasuta, siis vedeleb laadimisalusel.

Ma muidugi ei mängi telefoniga ja kõned ei kesta tunde ehk ma ei kuulu kindlasti kõige aktiivsemate telefonikasutajate sihtgruppi icon_rolleyes.gif

Seega ei, ei ole tähele pannud aku kestvuse kahanemist.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 06:18:56 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Galaxy S10 One UI 3.0 Android 11 update rollout has been resumed

Täna öösel on mõnda regiooni veel välja lastud, üllatuslikult Baltimaad nende seas.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 11:34:59 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Vahur kirjutas:
Galaxy S10 One UI 3.0 Android 11 update rollout has been resumed

Täna öösel on mõnda regiooni veel välja lastud, üllatuslikult Baltimaad nende seas.


Läheb praegu peale...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 11:48:19 vasta tsitaadiga

Nii, tuli ka, aga installimisega ootaks veel mõned päevad icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.01.2021 12:01:26 vasta tsitaadiga

Loodan et mu Wifi jagamise ühenduse katkemine on selle update-ga fixitud. Probleemi ei näe ei T2 ega TeliaTv. Elame näeme icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 12:05:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Vahur kirjutas:
Vahur kirjutas:
Galaxy S10 One UI 3.0 Android 11 update rollout has been resumed

Täna öösel on mõnda regiooni veel välja lastud, üllatuslikult Baltimaad nende seas.


Läheb praegu peale...


Sai peale (S10+), kuna mul kaotada eriti midagi polnud vigase A11 peal olles.

Tegin kassist pilti, liigutas pead samal ajal - udune ei jäänud icon_smile.gif
Samas ei saa välistada, et mingi kiirema liikumise korral ikka võib probleem olla.

Hotspoti pole veel proovinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 12:21:20 vasta tsitaadiga

Draqula, eks anna teada thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 12:23:07 vasta tsitaadiga

Mul pole kaameraga probleeme olnud.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 12:31:32 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Mul pole kaameraga probleeme olnud.


Mulle ka alguses tundus selle vigase A11 peal olles, et probleemi pole.
Probleem ilmnes alles siis kui proovisin pildistada midagi, mis kasvõi natuke liigutas (a la laps liigutas kätt pildistamise ajal - A10 ajal ei olnud see probleemiks).

Staatilised võtted olid kõik iga versiooniga puhtad ja selged.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 16:37:27 vasta tsitaadiga

Hämaras või valges pildistamisel? Säri poolest suur vahe ja hämaras on ka peegliga ilma välguta keeruline liikuvat eset/tegelast selgelt pildile saada. "Motion picture" on vist teine teema - pmst võtad lühivideost parima/sobivaima kaadri?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 16:55:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hämaras või valges pildistamisel? Säri poolest suur vahe ja hämaras on ka peegliga ilma välguta keeruline liikuvat eset/tegelast selgelt pildile saada. "Motion picture" on vist teine teema - pmst võtad lühivideost parima/sobivaima kaadri?


Minu probleemid olid esialgse A11 versiooniga valges pildistades - päeval väljas pilvealune st ideaalne piisavalt tugev valgus pildistamiseks.
Tekkis ebanormaalne triibutus liigutuse kohapeal. Seda ei olnud A10 kasutades.

Nüüd A11 parandatud versiooniga pole probleemi enam märganud (ei saa välistada, et mingitel spetsiifilistel tingimustel võib esineda - mina pole rohkem seda suutnud taasluua).

Ei olnud vahet kas "motion picture" oli aktiveeritud või mitte - vigase algse A11 puhul mõlemal juhul tekkisid defektid/udusus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2021 18:18:28 vasta tsitaadiga

Täna tuli veel miski uuendus.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.