|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
10.01.2021 18:56:56
|
|
|
Küsin siis siinkohal, et kustkohast sinu kaardid pärit on ja kuidas nendega garantii toimiks?
Aga jah, sellepärast eelistangi otse Amazonist ostmist. Garantii on neil teine tase. Saadad paki sinna Amazoni, kust riigist ostsid (.de, co.uk jne) enda rahadega, makstakse see saatmine ka kinni kui ei ületa 20eurot, siis kui üle selle maksad vahe ise kinni.
Raha saad siis kätte kui toode on neil käes. Tavaliselt max 7 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.01.2021 19:08:10
|
|
|
Max 7 ? Mu monitor läks omnivaga inglismaale 40 päeva
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
10.01.2021 20:01:27
|
|
|
Viilutaja, Hetkel võtan ainult saksamaalt, muuhulgas ka sealt kust näiteks Arvutitark. RMA jaoks annan dokumendi kaasa, kui midagi peaks viltu minema saatmisega siis tuleb toode vähemalt minu juurde. Müüja maksab samamoodi postiteenuse kinni tseki koopia saatmisel, juhul arve ei ole üle €40
Minu jutu point oli selles, et kui kasutada mingeid vahe aadresse ja shipingu võimalusi siis võib hiljem RMA paras nuhtlus olla. DHL on juba praegu "full hardcore porn". Kuu aega tagasi seisis mul üks saadetis DHL Frankfurdi sorteerimiskeskuses pea kuu aega ja lihtsalt ei liikunud. Eesti DHL osakond ei osanud midagi öelda, öeldi et ainult saatja pool saab ainult infot anda.
Tegelikult on logistika hetkel kogu maailmas vägagi paigast ära. Mul sõbral seisab Jaapanis 6 uut luksklassi autot teist kuud, ei leia transporti. Konteinerite hinnad on tõusnud 3000 USD pealt 10 000USD peale ja ka selle hinnaga ei ole teada kuna kaup liigub. Hongkongis jne suured sadamad on konteinereid täis ja suured konteinerlaevad lihtsalt seisavad sadamates (Maersk jne). Keegi ei tea mitte midagi ja asjad lihtsalt ei liigu.
Siin samas Ampere teemas oli, et leiti konteiner Nvidia kaartidega. Ma ei imesta. Ongi nii, transport on täielik tohuvabohu ja see on kindlasti üks põhjus, miks GPU-de saadavus on nagu on
Ainus kes normaalselt töötab siiani on mul UPS
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.01.2021 20:04:53
|
|
|
| tsitaat: |
Mul sõbral seisab Jaapanis 6 uut luksklassi autot teist kuud, ei leia transporti. Konteinerite hinnad on tõusnud 3000 USD pealt 10 000USD peale ja ka selle hinnaga ei ole teada kuna kaup liigub
|
Lux kauba puhul pole hind oluline...
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.01.2021 22:34:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mul sõbral seisab Jaapanis 6 uut luksklassi autot teist kuud, ei leia transporti. Konteinerite hinnad on tõusnud 3000 USD pealt 10 000USD peale ja ka selle hinnaga ei ole teada kuna kaup liigub
|
Lux kauba puhul pole hind oluline... |
Eks ta ole jah...sealt on meretransa hind tõusnud 2-3X. Sisuliselt samaks mis enne coronat õhk oli enam vähem sellistel 50-100kg kaupadel.
Suvel sai veel õhuga toodud +60% juurdehindlusega.
Samas võiks ju vedada ka läbi venemaa raudtee kuna ka tarneaeg on +2-3 nädalat vs varasem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
10.01.2021 22:40:46
|
|
|
| See konteiner Nvidia kaartidega oli fake news.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimahabe
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2020
|
11.01.2021 13:27:44
|
|
|
aaaaah.....lõpuks ometi!!! räigelt ülemakstud AT-st, aga fck palju närvirakke on raisatud alates septembrist. ehk enda vaimne tervis trumpas rahakoti üle
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
11.01.2021 13:34:09
|
|
|
piimahabe, Palju maksma läks?
Mul läks just täna sama isend Amazonist teele 930'ga (koos transaga).
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimahabe
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2020
|
11.01.2021 13:54:56
|
|
|
| Clover kirjutas: |
piimahabe, Palju maksma läks?
Mul läks just täna sama isend Amazonist teele 930'ga (koos transaga). |
Ei taha isegi mainida neid numbreid, aga 1,229.00 - toodi koju kätte
Ja igapäeva töö ei võimalda pidevalt netti crawlida, et saaks kusagilt mujalt jaole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
11.01.2021 14:00:36
|
|
|
| Ega lihtne polnud jah, pealegi ostetud sai nädal tagasi, siis oli neid pea iga päev lisandumas aga nüüd pole pea nädal enam ühtegi olnud ja ka hinnad minuarust tõusnud 50€ võrra umbes.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.01.2021 18:47:09
|
|
|
| Reaalsuses siis 800.-
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
11.01.2021 18:59:55
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Reaalsuses siis 800.- |
Ilmselt küll jah.
Lihtsalt 12gb annab kaevuritele kindlustunde et saab veel peale RIO-t ka edasi kaevata
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
12.01.2021 16:09:48
|
|
|
EVGA kaartide hinnad on nüüdseks samuti tõusnud.
3080Ti AIB-de hinnad võivad tõesti sinna 1500.-€ lähedale tulla (isegi ilma erilise scalpimisprotsendita).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2021 16:21:41
|
|
|
ATs oli mõni minut 3x ASUS DUAL 3060TI 699.- letis ja ... kadunud.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR 3.0
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2007
|
12.01.2021 17:26:47
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| ATs oli mõni minut 3x ASUS DUAL 3060TI 699.- letis ja ... kadunud. |
Saksast saab sama raha eest MSI Gaming X Trio koos postikuluga
_________________ Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.01.2021 17:31:39
|
|
|
Nujaa selle hinna muutmisega ülevaatajatel on tegelikult päris keeruline. Kui ülevaate tegemisel oli saadaval nt ainult 1200€ kaart ning 3 päeva hiljem jõudis hulgilaost poodidesse suur saadetis ning hinnad 800€ siis on ülevaate hinnastamise osa ikka päris puusse. Samamoodi võib see 1200€ kaart otsa saada, bitcoin üleöö 3x kallimaks tõusta ning siis on 3 päeva pärast selle kaardi hind 1600€. Mõistlikum on ülevaadtes hinna osa üldse kõrvale jätta ning EUR/perfomancet mitte näidata, sest see sõltub niivõrd palju saadavusest.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
12.01.2021 17:43:20
|
|
|
Minumeelest ülevaate tegemise päeval kasutatud hind on täitsa OK. Hinnad ju nagunii muutuvad ajas, kui praegu vaadata tagasi mingit vanema kaardi ülevaadet siis nagunii pole sama hind, kuid review ju kehtib ikka...
Eile oli Asuse enda veebipoes korralik müük.
RTX3060Ti'd läksid seal 525-600'ga. Erinevad mudelid.
RTX3070 TUF oli 623. Ning mingid odavamad RTX3070'd 575 eurot.
Endal oli ostukorvis RTX3070 ROG Strix Gaming pikalt 707'ga. Mingi 1h vist. Kuid ei ostnud välja. Lootsin, et tuleb 623'ga TUF versioon veel stocki. Kuid ei tulnud kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
12.01.2021 18:06:29
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Nujaa selle hinna muutmisega ülevaatajatel on tegelikult päris keeruline. Kui ülevaate tegemisel oli saadaval nt ainult 1200€ kaart ning 3 päeva hiljem jõudis hulgilaost poodidesse suur saadetis ning hinnad 800€ siis on ülevaate hinnastamise osa ikka päris puusse. Samamoodi võib see 1200€ kaart otsa saada, bitcoin üleöö 3x kallimaks tõusta ning siis on 3 päeva pärast selle kaardi hind 1600€. Mõistlikum on ülevaadtes hinna osa üldse kõrvale jätta ning EUR/perfomancet mitte näidata, sest see sõltub niivõrd palju saadavusest. |
Või siis interaktiivsed graafikud teha, kuhu ise hinnad sisestada saab.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.01.2021 18:08:09
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Nujaa selle hinna muutmisega ülevaatajatel on tegelikult päris keeruline. Kui ülevaate tegemisel oli saadaval nt ainult 1200€ kaart ning 3 päeva hiljem jõudis hulgilaost poodidesse suur saadetis ning hinnad 800€ siis on ülevaate hinnastamise osa ikka päris puusse. Samamoodi võib see 1200€ kaart otsa saada, bitcoin üleöö 3x kallimaks tõusta ning siis on 3 päeva pärast selle kaardi hind 1600€. Mõistlikum on ülevaadtes hinna osa üldse kõrvale jätta ning EUR/perfomancet mitte näidata, sest see sõltub niivõrd palju saadavusest. |
Ja siis? Keegi pole ka kunagi varem läinud tagasi ja muutnud hindu aasta või kahe pärast. Loeb ikkagi see mis on ülevaate hetkel olemas. Ega ülevaate tegijal pole kristallkuuli mida hõõruda.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.01.2021 18:42:30
|
|
|
Ülevaade jääb lihtsalt vale, kui ülevaates on kirjas 1200€ ja kasutajad saavad osta 800€ eest või hoopis 1400€ eest. Aga noh, ma neid hind-perg graafikuid nagunii kunagi ei vaata
Uued nvidia prosed 18:45 lives https://www.youtube.com/watch?v=oi8WpLMy3ZM
Siin esimesed testid ka - https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3080-rtx-3070-and-rtx-3060-mobile-gpu-tested-in-3dmark
Kui PC omad läksid tuntavalt kiiremaks, siis mobiilsed paistavad nii 15-20% kiiremad kui eelmise põlvkonna mobiilsed.
3080 mobiilne jääb PC 3080-le alla 45% samal ajal 2080 mobiilne jäi desktopi 2080-le alla 11%
Võibolla mingi early sample, aga eks mobiilis loeb voolutarve ning kuumus palju rohkem, kui PC-s, sinna ei saa pista 500W videokaarte sisse. See on koht, kus saaks AMD nüüd hiilata, eriti veel arvestades seda, et mänguri laptopid on siiani enamus FHD ja seal on isegi PC videokaartidel AMD-l eelis sees.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
12.01.2021 19:05:00
|
|
|
| Viilutaja, kui ei eksi, siis see oli vaid Saksamaa sisene, vähemalt saksast välja nad polnud nõus saatma.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
12.01.2021 19:26:14
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| Viilutaja, kui ei eksi, siis see oli vaid Saksamaa sisene, vähemalt saksast välja nad polnud nõus saatma. |
Ostaeu.ee ja eshopwedrop'ga saaks.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2021 19:44:53
|
|
|
Veerand tunni pärast algab siis Nvidia "GeForce RTX: Game On – Special Event": https://www.youtube.com/watch?v=oi8WpLMy3ZM
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.01.2021 19:50:25
|
|
|
3080ti announcement ka ?
võib tavalised prügimäele viia
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2021 19:52:20
|
|
|
Fookus on mobiilsetel videokaartidel ("RTX 30 Mobility GPU"), aga noh väike lootus on kuulda midagi desktop vallast.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2021 20:16:43
|
|
|
RTX 3060 confirmed, RTX on 60FPS kaart, "alates" 329$
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.01.2021 20:16:54
|
|
|
Kusjuures 3060 on 12B RAM....vaesed 3080 mehed
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2021 20:19:43
|
|
|
Nüüd läks jutt desktopilt laptoppide peale. Seega 3080 S/Ti ei tule vist.
E: ei tulnud jah 3080-st midagi. Desktopile vaid 3060 edition.
| ot: |
Väike meme huumor kah:
Spoiler 
|
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 13.01.2021 11:24:59, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.01.2021 20:20:45
|
|
|
Või jätavad lõppu
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2021 20:22:08
|
|
|
Et siis RTX 3060/3070/3080 laptopid tulemas.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.01.2021 20:22:37
|
|
|
3060 Lenovo laptop pidavat olema kiirem, kui 2080super laptop ja 1.3x kiirem kui PS5 laptopi hinnaks 999$
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.01.2021 20:23:00
|
|
|
mobile 3080 on ka 16G VRAM hästi...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.01.2021 20:31:02
|
|
|
| Noh kes 3080Ti ostab?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
12.01.2021 20:31:21
|
|
|
| 3060 12GB, 3080 mobile 16GB, 3080 10GB lol
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.01.2021 20:31:29
|
|
|
Mis see viimane surprise siis oli? Et flightsimulator töötab Razeri laptopil?
3080ti ei tulnud, resizable barist räägiti ka laptopidele, aga millal driver välja tuleb PC-dele sellest polnud samuti juttu. Vabandati, et on tarneraskused ning erinevalt AMD-st ei võrreldud end konkurentide vaid hoopis enda vanade mudelitega.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.01.2021 20:34:10
|
|
|
| tsitaat: |
Mis see viimane surprise siis oli? Et flightsimulator töötab Razeri laptopil?
|
See oli päris hea bamboozle jah
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.01.2021 20:37:07
|
|
|
Oleks siis võinud olla DLSS või Ray tracing Flightsimulatorile, aga see, et laptopiga simulaatoriga saab seda mängida ei ole nüüd mingi eriline saavutus, arvata võib et fps 30 kandis seal keerulisemates kohtades on, kui 3 monitori kasutusel.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.01.2021 20:43:49
|
|
|
| Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hddadhd
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2014
|
12.01.2021 20:50:54
|
|
|
| Kui palju see 3060 on nõrgem kui 3060ti, oskab keegi öelda algsete andmete puhul. Acer Predator XB273U on juba 1440p 240hz ips monitor ju, ca 700 dollarit peaks müügis ka olema, ei tea kas eestis veel on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
12.01.2021 21:01:26
|
|
|
3060ti on 3060-st kirvearvutuslikult 25% kiirem.
kui ka pärishind 25% võrra soodsam on, siis miks mitte. ei pea alati kanget riistvara koguma ja eks rahakotid on erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
12.01.2021 21:04:23
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul |
link
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.01.2021 21:08:58
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul |
link |
Võta üht ja viska teist .. TN paneel, tahtlikult defektseks tehtud ekraanid (nõgusad) jne
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
12.01.2021 21:48:10
|
|
|
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-30-series-resizable-bar-support/
| tsitaat: |
GeForce RTX 30 Series laptops with both Intel and AMD CPUs will support Resizable BAR starting with their release in the coming weeks. Check with each laptop manufacturer about support on particular models.
For desktop systems to get the benefits of Resizable BAR, you will need a graphics card, motherboard and graphics driver that support the feature. New GeForce RTX graphics cards starting with the GeForce RTX 3060 will have support for Resizable BAR. NVIDIA and our GPU partners are also readying VBIOS updates for existing GeForce RTX 30 Series graphics cards starting in March. |
| Fredrik Hamberger, GM of Premium & Enthusiast Laptop Segments at Intel kirjutas: |
| “This feature can give gamers an extra boost in gameplay FPS on Intel’s new 11th generation H/S and select 10th generation systems when paired with supported graphics cards, including NVIDIA GeForce RTX 30 Series GPUs.” |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barmalej
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2012
|
12.01.2021 22:36:32
|
|
|
Krt, ikka huvitav, kas Jimms saadab kaardi ostuhinnaga (760) Hetke hind juba 1050
Keegi sai sealt oma ostu?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.01.2021 01:30:48
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Ülevaade jääb lihtsalt vale, kui ülevaates on kirjas 1200€ ja kasutajad saavad osta 800€ eest või hoopis 1400€ eest. Aga noh, ma neid hind-perg graafikuid nagunii kunagi ei vaata |
Miks ta vale jääb?
Kui jõudlus ei muutu draiveritega kehvemaks aja jooksul, hind ei tõuse või tootja ei tee downgrade komponentidele (SSD-de peal on seda eriti näha), siis vana ülevaadet lugedes saab lugeja/vaataja alati eeldada, et ta saab selle rauaga sama või parem jõudluse parema hinnaga.
| heretic666 kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul |
link |
Võta üht ja viska teist .. TN paneel, tahtlikult defektseks tehtud ekraanid (nõgusad) jne |
VA samuti. G7 on korralik.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|