Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 18:56:56 vasta tsitaadiga

Küsin siis siinkohal, et kustkohast sinu kaardid pärit on ja kuidas nendega garantii toimiks?

Aga jah, sellepärast eelistangi otse Amazonist ostmist. Garantii on neil teine tase. Saadad paki sinna Amazoni, kust riigist ostsid (.de, co.uk jne) enda rahadega, makstakse see saatmine ka kinni kui ei ületa 20eurot, siis kui üle selle maksad vahe ise kinni.
Raha saad siis kätte kui toode on neil käes. Tavaliselt max 7 päeva.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 19:08:10 vasta tsitaadiga

Max 7 ? Mu monitor läks omnivaga inglismaale 40 päeva icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 20:01:27 vasta tsitaadiga

Viilutaja, Hetkel võtan ainult saksamaalt, muuhulgas ka sealt kust näiteks Arvutitark. RMA jaoks annan dokumendi kaasa, kui midagi peaks viltu minema saatmisega siis tuleb toode vähemalt minu juurde. Müüja maksab samamoodi postiteenuse kinni tseki koopia saatmisel, juhul arve ei ole üle €40

Minu jutu point oli selles, et kui kasutada mingeid vahe aadresse ja shipingu võimalusi siis võib hiljem RMA paras nuhtlus olla. DHL on juba praegu "full hardcore porn". Kuu aega tagasi seisis mul üks saadetis DHL Frankfurdi sorteerimiskeskuses pea kuu aega ja lihtsalt ei liikunud. Eesti DHL osakond ei osanud midagi öelda, öeldi et ainult saatja pool saab ainult infot anda.

Tegelikult on logistika hetkel kogu maailmas vägagi paigast ära. Mul sõbral seisab Jaapanis 6 uut luksklassi autot teist kuud, ei leia transporti. Konteinerite hinnad on tõusnud 3000 USD pealt 10 000USD peale ja ka selle hinnaga ei ole teada kuna kaup liigub. Hongkongis jne suured sadamad on konteinereid täis ja suured konteinerlaevad lihtsalt seisavad sadamates (Maersk jne). Keegi ei tea mitte midagi ja asjad lihtsalt ei liigu.
Siin samas Ampere teemas oli, et leiti konteiner Nvidia kaartidega. Ma ei imesta. Ongi nii, transport on täielik tohuvabohu ja see on kindlasti üks põhjus, miks GPU-de saadavus on nagu on

Ainus kes normaalselt töötab siiani on mul UPS
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 20:04:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul sõbral seisab Jaapanis 6 uut luksklassi autot teist kuud, ei leia transporti. Konteinerite hinnad on tõusnud 3000 USD pealt 10 000USD peale ja ka selle hinnaga ei ole teada kuna kaup liigub

Lux kauba puhul pole hind oluline...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2021 22:34:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mul sõbral seisab Jaapanis 6 uut luksklassi autot teist kuud, ei leia transporti. Konteinerite hinnad on tõusnud 3000 USD pealt 10 000USD peale ja ka selle hinnaga ei ole teada kuna kaup liigub

Lux kauba puhul pole hind oluline...

Eks ta ole jah...sealt on meretransa hind tõusnud 2-3X. Sisuliselt samaks mis enne coronat õhk oli enam vähem sellistel 50-100kg kaupadel.
Suvel sai veel õhuga toodud +60% juurdehindlusega.

Samas võiks ju vedada ka läbi venemaa raudtee kuna ka tarneaeg on +2-3 nädalat vs varasem
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 22:40:46 vasta tsitaadiga

See konteiner Nvidia kaartidega oli fake news.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 11:03:53 vasta tsitaadiga

Homme ehk kuuleb uudiseid nvidia resizable barist
https://www.overclock3d.net/news/gpu_displays/nvidia_teases_its_alternative_to_smart_access_memory_-_resizable_bar_for_geforce/1

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piimahabe
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2020




sõnum 11.01.2021 13:27:44 vasta tsitaadiga



aaaaah.....lõpuks ometi!!! räigelt ülemakstud AT-st, aga fck palju närvirakke on raisatud alates septembrist. ehk enda vaimne tervis trumpas rahakoti üle

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 13:34:09 vasta tsitaadiga

piimahabe, Palju maksma läks?
Mul läks just täna sama isend Amazonist teele 930'ga (koos transaga).
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimahabe
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2020




sõnum 11.01.2021 13:54:56 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
piimahabe, Palju maksma läks?
Mul läks just täna sama isend Amazonist teele 930'ga (koos transaga).

Ei taha isegi mainida neid numbreid, aga 1,229.00 - toodi koju kätte
Ja igapäeva töö ei võimalda pidevalt netti crawlida, et saaks kusagilt mujalt jaole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 14:00:36 vasta tsitaadiga

Ega lihtne polnud jah, pealegi ostetud sai nädal tagasi, siis oli neid pea iga päev lisandumas aga nüüd pole pea nädal enam ühtegi olnud ja ka hinnad minuarust tõusnud 50€ võrra umbes.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 17:58:07 vasta tsitaadiga

ASUS GeForce RTX 3060 TUF Gaming Graphics Card With 12 GB GDDR6 Memory Pictured, Triple-Fan Cooling & Custom PCB Design
https://wccftech.com/asus-geforce-rtx-3060-tuf-gaming-graphics-card-with-12-gb-memory-pictured/

tsitaat:
In terms of performance, the ASUS GeForce RTX 3060 TUF Gaming graphics card should end up somewhere between the GeForce RTX 2070 SUPER and the GeForce RTX 2080 which is decent if it is priced right. A price of around $349 US should be expected but it is likely it would end up at around $379 US due to the larger 12 GB VRAM pool on the card.


Tõlge:450+ hind.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.01.2021 18:47:09 vasta tsitaadiga

Reaalsuses siis 800.-
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 18:59:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Reaalsuses siis 800.-

Ilmselt küll jah.
Lihtsalt 12gb annab kaevuritele kindlustunde et saab veel peale RIO-t ka edasi kaevata icon_lol.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 16:09:48 vasta tsitaadiga

EVGA kaartide hinnad on nüüdseks samuti tõusnud.

3080Ti AIB-de hinnad võivad tõesti sinna 1500.-€ lähedale tulla (isegi ilma erilise scalpimisprotsendita).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 16:21:41 vasta tsitaadiga

ATs oli mõni minut 3x ASUS DUAL 3060TI 699.- letis ja ... kadunud.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 17:26:18 vasta tsitaadiga

We're Changing How we Handle Pricing in Graphics Card Reviews
https://www.techpowerup.com/277083/were-changing-how-we-handle-pricing-in-graphics-card-reviews
tsitaat:
How We Intend to Report Pricing Now
I'll try to determine pricing by first looking it up on Newegg, and only use the Newegg price if the product is available (ready to purchase and ship) at the time of writing. For older products nothing changes. If a product is completely sold out on Newegg, like all GeForce RTX 30 and Radeon RX 6800/6900 Series currently, I will look it up on eBay, which is one of the leading marketplaces where people resell their graphics cards.


Muutused on tulekul thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 17:26:47 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
ATs oli mõni minut 3x ASUS DUAL 3060TI 699.- letis ja ... kadunud.


Saksast saab sama raha eest MSI Gaming X Trio koos postikuluga icon_rolleyes.gif

_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 17:31:39 vasta tsitaadiga

Nujaa selle hinna muutmisega ülevaatajatel on tegelikult päris keeruline. Kui ülevaate tegemisel oli saadaval nt ainult 1200€ kaart ning 3 päeva hiljem jõudis hulgilaost poodidesse suur saadetis ning hinnad 800€ siis on ülevaate hinnastamise osa ikka päris puusse. Samamoodi võib see 1200€ kaart otsa saada, bitcoin üleöö 3x kallimaks tõusta ning siis on 3 päeva pärast selle kaardi hind 1600€. Mõistlikum on ülevaadtes hinna osa üldse kõrvale jätta ning EUR/perfomancet mitte näidata, sest see sõltub niivõrd palju saadavusest.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 17:43:20 vasta tsitaadiga

Minumeelest ülevaate tegemise päeval kasutatud hind on täitsa OK. Hinnad ju nagunii muutuvad ajas, kui praegu vaadata tagasi mingit vanema kaardi ülevaadet siis nagunii pole sama hind, kuid review ju kehtib ikka...

Eile oli Asuse enda veebipoes korralik müük.
RTX3060Ti'd läksid seal 525-600'ga. Erinevad mudelid.
RTX3070 TUF oli 623. Ning mingid odavamad RTX3070'd 575 eurot.
Endal oli ostukorvis RTX3070 ROG Strix Gaming pikalt 707'ga. Mingi 1h vist. Kuid ei ostnud välja. Lootsin, et tuleb 623'ga TUF versioon veel stocki. Kuid ei tulnud kahjuks.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 18:06:29 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Nujaa selle hinna muutmisega ülevaatajatel on tegelikult päris keeruline. Kui ülevaate tegemisel oli saadaval nt ainult 1200€ kaart ning 3 päeva hiljem jõudis hulgilaost poodidesse suur saadetis ning hinnad 800€ siis on ülevaate hinnastamise osa ikka päris puusse. Samamoodi võib see 1200€ kaart otsa saada, bitcoin üleöö 3x kallimaks tõusta ning siis on 3 päeva pärast selle kaardi hind 1600€. Mõistlikum on ülevaadtes hinna osa üldse kõrvale jätta ning EUR/perfomancet mitte näidata, sest see sõltub niivõrd palju saadavusest.

Või siis interaktiivsed graafikud teha, kuhu ise hinnad sisestada saab.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 18:08:09 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Nujaa selle hinna muutmisega ülevaatajatel on tegelikult päris keeruline. Kui ülevaate tegemisel oli saadaval nt ainult 1200€ kaart ning 3 päeva hiljem jõudis hulgilaost poodidesse suur saadetis ning hinnad 800€ siis on ülevaate hinnastamise osa ikka päris puusse. Samamoodi võib see 1200€ kaart otsa saada, bitcoin üleöö 3x kallimaks tõusta ning siis on 3 päeva pärast selle kaardi hind 1600€. Mõistlikum on ülevaadtes hinna osa üldse kõrvale jätta ning EUR/perfomancet mitte näidata, sest see sõltub niivõrd palju saadavusest.

Ja siis? Keegi pole ka kunagi varem läinud tagasi ja muutnud hindu aasta või kahe pärast. Loeb ikkagi see mis on ülevaate hetkel olemas. Ega ülevaate tegijal pole kristallkuuli mida hõõruda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 18:42:30 vasta tsitaadiga

Ülevaade jääb lihtsalt vale, kui ülevaates on kirjas 1200€ ja kasutajad saavad osta 800€ eest või hoopis 1400€ eest. Aga noh, ma neid hind-perg graafikuid nagunii kunagi ei vaata icon_smile.gif

Uued nvidia prosed 18:45 lives https://www.youtube.com/watch?v=oi8WpLMy3ZM
Siin esimesed testid ka - https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3080-rtx-3070-and-rtx-3060-mobile-gpu-tested-in-3dmark
Kui PC omad läksid tuntavalt kiiremaks, siis mobiilsed paistavad nii 15-20% kiiremad kui eelmise põlvkonna mobiilsed.
3080 mobiilne jääb PC 3080-le alla 45% samal ajal 2080 mobiilne jäi desktopi 2080-le alla 11%
Võibolla mingi early sample, aga eks mobiilis loeb voolutarve ning kuumus palju rohkem, kui PC-s, sinna ei saa pista 500W videokaarte sisse. See on koht, kus saaks AMD nüüd hiilata, eriti veel arvestades seda, et mänguri laptopid on siiani enamus FHD ja seal on isegi PC videokaartidel AMD-l eelis sees.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.01.2021 19:05:00 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kui ei eksi, siis see oli vaid Saksamaa sisene, vähemalt saksast välja nad polnud nõus saatma.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 19:26:14 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Viilutaja, kui ei eksi, siis see oli vaid Saksamaa sisene, vähemalt saksast välja nad polnud nõus saatma.
Ostaeu.ee ja eshopwedrop'ga saaks.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 19:44:53 vasta tsitaadiga

Veerand tunni pärast algab siis Nvidia "GeForce RTX: Game On – Special Event": https://www.youtube.com/watch?v=oi8WpLMy3ZM
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 19:50:25 vasta tsitaadiga

3080ti announcement ka ? icon_biggrin.gif
võib tavalised prügimäele viia
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 19:52:20 vasta tsitaadiga

Fookus on mobiilsetel videokaartidel ("RTX 30 Mobility GPU"), aga noh väike lootus on kuulda midagi desktop vallast.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:14:39 vasta tsitaadiga

Nvidia fans only on esimesed 15 minutit see keynote, korralik Ray tracingu ja DLSSi ülistamine thumbs_up.gif icon_lol.gif
3060 sai avalikuks, müügil veebruarist - https://videocardz.com/newz/nvidia-announces-geforce-rtx-3060-with-12gb-gddr6-at-329-usd

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:16:43 vasta tsitaadiga

RTX 3060 confirmed, RTX on 60FPS kaart, "alates" 329$ icon_lol.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:16:51 vasta tsitaadiga

12GB icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:16:54 vasta tsitaadiga

Kusjuures 3060 on 12B RAM....vaesed 3080 mehed
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:19:43 vasta tsitaadiga

Nüüd läks jutt desktopilt laptoppide peale. Seega 3080 S/Ti ei tule vist.

E: ei tulnud jah 3080-st midagi. Desktopile vaid 3060 edition.

ot:
Väike meme huumor kah:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 13.01.2021 11:24:59, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.01.2021 20:20:45 vasta tsitaadiga

Või jätavad lõppu
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:22:08 vasta tsitaadiga

Et siis RTX 3060/3070/3080 laptopid tulemas.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:22:37 vasta tsitaadiga

3060 Lenovo laptop pidavat olema kiirem, kui 2080super laptop ja 1.3x kiirem kui PS5 laptopi hinnaks 999$
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:23:00 vasta tsitaadiga

mobile 3080 on ka 16G VRAM hästi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:31:02 vasta tsitaadiga

Noh kes 3080Ti ostab?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:31:21 vasta tsitaadiga

3060 12GB, 3080 mobile 16GB, 3080 10GB lol
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:31:29 vasta tsitaadiga

Mis see viimane surprise siis oli? Et flightsimulator töötab Razeri laptopil?
3080ti ei tulnud, resizable barist räägiti ka laptopidele, aga millal driver välja tuleb PC-dele sellest polnud samuti juttu. Vabandati, et on tarneraskused ning erinevalt AMD-st ei võrreldud end konkurentide vaid hoopis enda vanade mudelitega.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:34:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis see viimane surprise siis oli? Et flightsimulator töötab Razeri laptopil?

See oli päris hea bamboozle jah
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:37:07 vasta tsitaadiga

Oleks siis võinud olla DLSS või Ray tracing Flightsimulatorile, aga see, et laptopiga simulaatoriga saab seda mängida ei ole nüüd mingi eriline saavutus, arvata võib et fps 30 kandis seal keerulisemates kohtades on, kui 3 monitori kasutusel.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:43:49 vasta tsitaadiga

Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hddadhd
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 20:50:54 vasta tsitaadiga

Kui palju see 3060 on nõrgem kui 3060ti, oskab keegi öelda algsete andmete puhul. Acer Predator XB273U on juba 1440p 240hz ips monitor ju, ca 700 dollarit peaks müügis ka olema, ei tea kas eestis veel on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.01.2021 21:01:26 vasta tsitaadiga

3060ti on 3060-st kirvearvutuslikult 25% kiirem.
kui ka pärishind 25% võrra soodsam on, siis miks mitte. ei pea alati kanget riistvara koguma ja eks rahakotid on erinevad.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 21:04:23 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul

link
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 21:08:58 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul

link


Võta üht ja viska teist .. TN paneel, tahtlikult defektseks tehtud ekraanid (nõgusad) jne
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 21:48:10 vasta tsitaadiga

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-30-series-resizable-bar-support/

tsitaat:
GeForce RTX 30 Series laptops with both Intel and AMD CPUs will support Resizable BAR starting with their release in the coming weeks. Check with each laptop manufacturer about support on particular models.

For desktop systems to get the benefits of Resizable BAR, you will need a graphics card, motherboard and graphics driver that support the feature. New GeForce RTX graphics cards starting with the GeForce RTX 3060 will have support for Resizable BAR. NVIDIA and our GPU partners are also readying VBIOS updates for existing GeForce RTX 30 Series graphics cards starting in March.


Fredrik Hamberger, GM of Premium & Enthusiast Laptop Segments at Intel kirjutas:
“This feature can give gamers an extra boost in gameplay FPS on Intel’s new 11th generation H/S and select 10th generation systems when paired with supported graphics cards, including NVIDIA GeForce RTX 30 Series GPUs.”
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 22:36:32 vasta tsitaadiga

Krt, ikka huvitav, kas Jimms saadab kaardi ostuhinnaga (760) Hetke hind juba 1050 icon_eek.gif

Keegi sai sealt oma ostu?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 01:30:48 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Ülevaade jääb lihtsalt vale, kui ülevaates on kirjas 1200€ ja kasutajad saavad osta 800€ eest või hoopis 1400€ eest. Aga noh, ma neid hind-perg graafikuid nagunii kunagi ei vaata icon_smile.gif

Miks ta vale jääb?

Kui jõudlus ei muutu draiveritega kehvemaks aja jooksul, hind ei tõuse või tootja ei tee downgrade komponentidele (SSD-de peal on seda eriti näha), siis vana ülevaadet lugedes saab lugeja/vaataja alati eeldada, et ta saab selle rauaga sama või parem jõudluse parema hinnaga.
heretic666 kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Ainuke mainimisväärt uudis seal oli et 1440p 240Hz monitorid on tulekul

link


Võta üht ja viska teist .. TN paneel, tahtlikult defektseks tehtud ekraanid (nõgusad) jne

VA samuti. G7 on korralik.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.