Mmm Ma ise kasutan küll inteli peal ECO disable, EHK siis koguaeg klock peal, aga et temp sellepärast tõuseks... NO. Kuidas prose kasutuse %-ga on sest 50C-ga peab olema kindlasti säände ~20-30% load olema .
Inteli teemas tuli ühel välja et fresh win 10 installi, aga unustas öelda et laadis alla mingi torrendi programmin mis hakkas tagataustal tööle (miner) _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Läks siis 5600X koos Be Quiet Dark Rock 4-ga peale. Kõik stock, tegin CPU-Z-ga kiirelt benchi kah.
AMD Ryzen 5 5600X@4.6GHz single thread- 635 ja multi thread - 5081.
Ajutine prose mis peal oli, Ryzen 3 3100@4.0GHz oli single thread - 400 ja multi thread - 2512.
Ennem seda oli i5 3750K@3.8GHz, selle CPU-Z single core - 376 ja multi thread - 1485.
Single core on korralik edasi minek. Esimene asi mis silma jäi, et 2 browserit lahti koos kuskil 30 tabiga..kõik käib palju piiremini ja ühtlasemalt. Jahedam tundub ka olevat. Ryzen Master näitab tühjalt käies 35-37C.
Mis tempid sul loadis on (jahutus on muidugi uhke )? Ma alles eile õhtul sain kasti kokku ja täna ei olnud aega näppida. Igatahes aida64-ga ~10 sekundiga tuleb min 82C ära juba . Hetkel on "power saver" peal, et netis istudes see prose ventika üles/alla mäng ära lõppeks... . Ryzen 5600X ja Freezer 34 eSports DUO
Miks te arvate, et arvutitark ise hindu käsitsi muudab? Tavaliselt kuvatakse automaatselt hindu erinevatest ladudest ja siis pannakse mingi % juurdehindlust otsa. Teatud juhtudel on võimalik osta sama toodet kolme erineva hinnaga samast poest just selle sama põhjuse tõttu.
Mina jälgisin monitore (LG 32GK650F-B), mis on reaalselt olemas kohapeal. Nendel on nädala jooksul kindlasti hinda muudetud.
Kas MSI X470 Gaming Plus vajab 2700x->3900 üleminekuks BIOSi uuendust?
Ma unustasin tegemata ja müüsin vana prose maha. Nüüd kui lõpuks uus sees, ei näita piltigi. Proovitud kõik tavapärased võtted, kasu ei midagi.
Kas kellelgi kiiresti 2000 seeria protsessorit on laenata või on mõttekam poest tellida? _________________ Müüa igasugu asju
Mis tempid sul loadis on (jahutus on muidugi uhke )? Ma alles eile õhtul sain kasti kokku ja täna ei olnud aega näppida. Igatahes aida64-ga ~10 sekundiga tuleb min 82C ära juba . Hetkel on "power saver" peal, et netis istudes see prose ventika üles/alla mäng ära lõppeks... . Ryzen 5600X ja Freezer 34 eSports DUO
Proovisin ka aida64ga ja 4 minuti jooksul hoidis tempi 68-70C peal
5600x ja Scythe Fuma 2
Peaks kohe saama kasti ette ka teise vendi, siis vb isegi parem kraad eks näha
Kui mujalt ei saa siis vii kast arvutitarka. Teevad ära
Eriti ei tahaks sellepärast Tartusse sõita.
Aga kas oskab keegi kommenteerida, kas on tõenäoliselt viga BIOSis (vabandust, UEFI-s) või hoopis emaplaat pekki läinud?
Mis tempid sul loadis on (jahutus on muidugi uhke )? Ma alles eile õhtul sain kasti kokku ja täna ei olnud aega näppida. Igatahes aida64-ga ~10 sekundiga tuleb min 82C ära juba . Hetkel on "power saver" peal, et netis istudes see prose ventika üles/alla mäng ära lõppeks... . Ryzen 5600X ja Freezer 34 eSports DUO
Lasin siin kiirelt mõned testid ja mängud.
Dirt Rally 2| Cyberpunk 2077
CPU temp: 43-45C
Cinebench R20 single core - 468
CPU temp: 42-44C
Multi core - 3507
CPU temp: 52C-53C
mul 5900x prosega mingi ikaldus ning idles ei lase klokki alla. miinimum, mida näinud olen on 3,7ghz ja temp on seal 50 ringis kogu aeg. guugeldasin ja mingeid virinaid on veel, et teistel ka sarnane probleem, kuid kas kellelgi on mingi lahendus võtta?
BIOS-is C-States sees ikka?
Uusim BIOS kasutusel?
AMD kiibistiku driverid peale lastud?
Windows Power Plan võibolla mõjutab kah.
Jah, uusim bios peal, c-states sees, amd uuendatud ja power plani olen torkinud nii windowsi enda oma kui ka asrocki api kaudu _________________ no shit sherlock
mul 5900x prosega mingi ikaldus ning idles ei lase klokki alla. miinimum, mida näinud olen on 3,7ghz ja temp on seal 50 ringis kogu aeg. guugeldasin ja mingeid virinaid on veel, et teistel ka sarnane probleem, kuid kas kellelgi on mingi lahendus võtta?
BIOS-is C-States sees ikka?
Uusim BIOS kasutusel?
AMD kiibistiku driverid peale lastud?
Windows Power Plan võibolla mõjutab kah.
Jah, uusim bios peal, c-states sees, amd uuendatud ja power plani olen torkinud nii windowsi enda oma kui ka asrocki api kaudu
Siin varem küsiti, et ega taustal miski asi ei koorma?
Mingi protsess mis võtab ehk rohkem CPU tsükleid kui peaks.
369€ eest tundub natuke palju võitu jah. Ise võtsin Ordist 355€ eest, mis ei ole ka kõige odavam. 300€ eest ilmselt oleks asi päris hea tükk. _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Mingi protsess mis võtab ehk rohkem CPU tsükleid kui peaks.
Task manager ei näita midagi. Tegin formaadi samuti ja täiesti puhta windowsiga sama jama. Samuti proovisin biosist eco modet, mis piirab 65W peale prose ja sii sistub lihtsalt 3,7 peal... Täitsa karauul ja mõistus otsas _________________ no shit sherlock
Kui mujalt ei saa siis vii kast arvutitarka. Teevad ära
Eriti ei tahaks sellepärast Tartusse sõita.
Aga kas oskab keegi kommenteerida, kas on tõenäoliselt viga BIOSis (vabandust, UEFI-s) või hoopis emaplaat pekki läinud?
Tõenäoliselt asi vanas BIOSis.
Eriti kui sa ise ei uuendanud mingil põhjusel BIOSi kui plaat kasutusel oli(zen2 tugi tuli ammu ja kui millalgi uuendatud ja eeldatavalt uusimale võiks olla toetatud)?
Plaat on X470 Gaming Plus mitte X470 Gaming Plus MAX(sellel peaks olema 3000 tugi juba uuena)?
https://www.msi.com/Motherboard/support/X470-GAMING-PLUS#down-bios
Läks siis 5600X koos Be Quiet Dark Rock 4-ga peale. Kõik stock, tegin CPU-Z-ga kiirelt benchi kah.
AMD Ryzen 5 5600X@4.6GHz single thread- 635 ja multi thread - 5081.
Ajutine prose mis peal oli, Ryzen 3 3100@4.0GHz oli single thread - 400 ja multi thread - 2512.
Ennem seda oli i5 3750K@3.8GHz, selle CPU-Z single core - 376 ja multi thread - 1485.
Single core on korralik edasi minek. Esimene asi mis silma jäi, et 2 browserit lahti koos kuskil 30 tabiga..kõik käib palju piiremini ja ühtlasemalt. Jahedam tundub ka olevat. Ryzen Master näitab tühjalt käies 35-37C.
kalakamm Võib täitsa olla jah, pole eraldi veel midagi sättinud. Seda peab ilmselt hakkama põhjalikult sättime mingite kalkulaatorite abil.
Diesel157 Ok, lükkasin nüüd Ryzen Masterist "Auto OC" mode-i sisse ja sellega on mul ka tempid üleval. AIDA64 stress test läks ka 75-80C peal See paneb ilmselt volti kühvliga igale poole juurde. Ka idle jäi kuskil 38-40C peale sellega.
Muidu skoorid läksid küll paremaks ka kõik muidugi.
CB20 single thread läks 468 -> 590
CB20 multi thread läks 3507 -> 4369 _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
See tähendab ainult seda, et odavast laost said sellise hinnaga tooted otsa ja tulid edasi mujalt.
See Fauni üle ilkumine on naljakas, ise olen alati hinnakirja hinnaga saanud. _________________
kalakamm Võib täitsa olla jah, pole eraldi veel midagi sättinud. Seda peab ilmselt hakkama põhjalikult sättime mingite kalkulaatorite abil.
Diesel157 Ok, lükkasin nüüd Ryzen Masterist "Auto OC" mode-i sisse ja sellega on mul ka tempid üleval. AIDA64 stress test läks ka 75-80C peal See paneb ilmselt volti kühvliga igale poole juurde. Ka idle jäi kuskil 38-40C peale sellega.
Muidu skoorid läksid küll paremaks ka kõik muidugi.
CB20 single thread läks 468 -> 590
CB20 multi thread läks 3507 -> 4369
CB20 single thread 593
CB20 multi thread 4322
Huvitav. Score võrreldes tundub, et ka minul on mingi auto oc värk kuskil peal . Winnis ega biosis pole midagi veel näppida jõudnud, seega järelikult mingi default feature. Jälle natuke targem
-edit-
Sain korda
MSI Game Boost - Võtsin biosist maha. Aida64 nüüd 82C asemel 62C ja CB20 score ka suht sama mis Equinox enne Ryzen Masterist "Auto OC" peale panemist sai
viimati muutis Diesel157 12.12.2020 00:05:55, muudetud 1 kord
Krt see AMD Ryzeni memory teema on küll omaette värk. Esimest korda sätin tõsisemalt seda Mõned AIDA64 mem testid alates siis sellest kui lihtsalt arvuti default bootiga käima panna kuni selleni kui natuke ise nokitseda. Auto on siis BIOS auto säte, XMP kui ise valida menüüst D.O.C.P. Mälu ise siis 2x8GB Crucial Ballistix Max 4000Mhz DDR4 (18-19-19-39)
XMP on intelile mõeldud profiil, neid ei tasu väga proovidagi. Väga kenasti toimib DRAM calculator ja hüpe mis tuli sellega on ikkga väga suur - https://www.techpowerup.com/download/ryzen-dram-calculator
Mõni kuu tagasi siin samas teemas panin pildid ja kiiruse vahed ka, mis sain. Mängudes on latency tähtsam, kui lugemine-kirjutamine-kopeerimine. Kindlasti vaata, et Infinty fabric ning mälu kiirused oleks samad 1:2 (näiteks 1900:3800) see andis tugeva latency paugu.
5600x võiks latencu 55ns kanti jääda. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Ainult uue BIOSi uuendusega mis tõi precision boost 2 tõusis cinebench r23 skoori 20623 pealt 21883 peale. Mälusid pole ma veel puutunud, kuna nagunii plaanis 3600 CL16 välja vahetada millegi kiiremaga, mõtlen praegu https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/PATRIOT-PVS416G440C9K-Patriot-Viper-Stee-PVS416G440C9K-507713, kas keegi teab mis kiirustel võimalikult need 100% stabiilseks saaks, eesmärk oleks 4000MHz ja siis timmingutega mängida.
Ainult uue BIOSi uuendusega mis tõi precision boost 2 tõusis cinebench r23 skoori 20623 pealt 21883 peale. Mälusid pole ma veel puutunud, kuna nagunii plaanis 3600 CL16 välja vahetada millegi kiiremaga, mõtlen praegu https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/PATRIOT-PVS416G440C9K-Patriot-Viper-Stee-PVS416G440C9K-507713, kas keegi teab mis kiirustel võimalikult need 100% stabiilseks saaks, eesmärk oleks 4000MHz ja siis timmingutega mängida.
Spoiler
Kasutaja virx siin enne timmis need 4066Mhz peale. Kuskil siin teemas on tema screenshot taimingutega. Ilmselt pead selle aluseks võtma. Oma 3800X-ga jooksevad need mul 3733Mhz ja 14-14-14-28 1T peal @ 1.55v
Igati oma raha väärt
Tomorrow, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
Jep, kiidan igati heaks soovituseks ning ostuks need Patriodid. Minul jooksevad default voldi peal 4000MHz, aga tegelikuses toimivad kenasti ka default voldiga samade timingutega 4200Mhz samuti, IF ei ole aga stabiilne 2100Mhz peal, 1.45 on default tootja poolt.
Võtsin kaks komplekti ära, loodame, et ikka töötavad koos, neljast pole ju saad.
Jah minul on kasutuses kaks kitti. wirxil samuti. Pole mingit probleemi. Neli pulka võib probleemiks osutuda ainult siis kui üritada maksimaalset sagedust üle 4800Mhz vms. Mis on Ryzeni peal muidugi suht mõttetu. Pealegi siis peaks kasutama kahe DDR4 slotiga emaplaati niikuinii.
kalakamm Võib täitsa olla jah, pole eraldi veel midagi sättinud. Seda peab ilmselt hakkama põhjalikult sättime mingite kalkulaatorite abil.
Diesel157 Ok, lükkasin nüüd Ryzen Masterist "Auto OC" mode-i sisse ja sellega on mul ka tempid üleval. AIDA64 stress test läks ka 75-80C peal See paneb ilmselt volti kühvliga igale poole juurde. Ka idle jäi kuskil 38-40C peale sellega.
Muidu skoorid läksid küll paremaks ka kõik muidugi.
CB20 single thread läks 468 -> 590
CB20 multi thread läks 3507 -> 4369
CB20 single thread 593
CB20 multi thread 4322
Huvitav. Score võrreldes tundub, et ka minul on mingi auto oc värk kuskil peal . Winnis ega biosis pole midagi veel näppida jõudnud, seega järelikult mingi default feature. Jälle natuke targem
-edit-
Sain korda
MSI Game Boost - Võtsin biosist maha. Aida64 nüüd 82C asemel 62C ja CB20 score ka suht sama mis Equinox enne Ryzen Masterist "Auto OC" peale panemist sai
Deskilt ainult monitoorin, kogu oc on tehtud biosest ja windoosas on power plan ryzen balanced. See tekib kui mobo ajurid on tootja lehelt pärit.
Tomorrow, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
üldiselt üle 1.45v ei soovitata. 1.5 on speci järgi maksimaalne ettenähtud pinge.
Tomorrowl oli vist kastis nii palju ventikaid, et õhuvoolu taha midagi ei jää. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Patriodil on default 1.45v, samas pole neil ka tempi sensoreid, panin emaplaadi juhtmega sensori mälukiipide vahele, päris 100% õiget numbrit ei näita, üleval pildil EC1 on see. Ehk siis 28c, kui ventikad põhjas. Mul lisa vent ka paigaldatud mäludele, mis lisaks jahutab videokaardi mälusid. Reaalsuses mingit vahet pole märganud kas on 28c või 48c see sensor, aga võimalik et marginaalselt läheb mälu kiirus halvemaks ning mine tea, võibolla mõni kokku jooksmine võib ka neist põhjustatud olla. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Tomorrow, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
üldiselt üle 1.45v ei soovitata. 1.5 on speci järgi maksimaalne ettenähtud pinge.
Tomorrowl oli vist kastis nii palju ventikaid, et õhuvoolu taha midagi ei jää.
Mäludele võib vabalt anda 1.5V 24/7. Kui kastis vähegi mälude suunal õhku liigub. No problemo.
1.65V on igapäevaseks liiga palju, kui otsest mälu peale puhuvat venti pole.
Seda eriti veel B-die puhul, mis armastab volti.
Seega 1.5v võib vabalt jätta. Tootja enda spec nendel Viperitel on 1.45V. 1.5v-1.55V võid ilusti anda kui tunned, et mälud pole tulised ja õhku liigub kasti eest või pealt mäluradikatele. _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Tomorrow, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
üldiselt üle 1.45v ei soovitata. 1.5 on speci järgi maksimaalne ettenähtud pinge.
Tomorrowl oli vist kastis nii palju ventikaid, et õhuvoolu taha midagi ei jää.
Mäludele võib vabalt anda 1.5V 24/7. Kui kastis vähegi mälude suunal õhku liigub. No problemo.
1.65V on igapäevaseks liiga palju, kui otsest mälu peale puhuvat venti pole.
Seda eriti veel B-die puhul, mis armastab volti.
Seega 1.5v võib vabalt jätta. Tootja enda spec nendel Viperitel on 1.45V. 1.5v-1.55V võid ilusti anda kui tunned, et mälud pole tulised ja õhku liigub kasti eest või pealt mäluradikatele.
Aasta algul sai 3700X main kokku pandud millel Patriot Viper 4 Blackout 3600 (PVB416G360C7K) mälud volt klassikaline 1,35v. (vb eksin kuid olid hynix Cjb?) Sai OC tehtud C16 peale mis oli toimiv 1,4v peal. Süsteem 24/7 töös selles seades (bios max piir oli 1,4v). mingi aeg tuli uus bios aasta keskel mis tõstis volti piiti 1,5v peale. Siis kuna limiit oli tõstetud sai tehtud CL15 1,45v peal ja asi jooksis 3-4 kuud. Mingi hetk avastasinn, et aina rohkem süsteemi stabiilsus muutub kehvemaks (nagu eskaleeruvalt) - ja aina enam avastas masina login ekraanilt - ehk oli süsteem pange pannud ning ennast käivitanud jälle. Lõpp siis mis jutu point, et üks pulk oli rohkem või vähem pekkis. Tootis erroreid (pikemal testil hard crash) nii OC (1,45v), default XMP (1,35v) kui JEDEC seadetel (1,2v). Samas teine pulk kuld probleemi vaba. Kui terve pulk oli esimeses Siinis (cpu poolne) siis enamvähem toimis. Kui kasutusel ainult erroreid tootev pulk siis väga pikka pidu polnud.
Vahutus oli ok - cpu jahutil 140ne vent mis otse mälude pealt õhku liigutas vuhinaga - masin ka lahtine test bench.
(ei olnud samsa mälud kus 1,5v xmp juba tootjate poolt peal näiteks - kui palju neil headroomi reaalselt iseasi)
(korralik kodutöö ning lihtsalt arvestada riskidega)
Tomorrow, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
üldiselt üle 1.45v ei soovitata. 1.5 on speci järgi maksimaalne ettenähtud pinge.
Tomorrowl oli vist kastis nii palju ventikaid, et õhuvoolu taha midagi ei jää.
Jep mul sama max temp EC1 sensoriga mis wirxil. Ehk 28c.
Tomorrow, mina ei ole ekspert, aga kas 1,55V on ikka hea mõte? Tundub igapäevaseks tööks kuidagi kõrge. Kas toimib ilma tõrgeteta, või oled lisa jahutuse peale suunanud?
üldiselt üle 1.45v ei soovitata. 1.5 on speci järgi maksimaalne ettenähtud pinge.
Tomorrowl oli vist kastis nii palju ventikaid, et õhuvoolu taha midagi ei jää.
Mäludele võib vabalt anda 1.5V 24/7. Kui kastis vähegi mälude suunal õhku liigub. No problemo.
1.65V on igapäevaseks liiga palju, kui otsest mälu peale puhuvat venti pole.
Seda eriti veel B-die puhul, mis armastab volti.
Seega 1.5v võib vabalt jätta. Tootja enda spec nendel Viperitel on 1.45V. 1.5v-1.55V võid ilusti anda kui tunned, et mälud pole tulised ja õhku liigub kasti eest või pealt mäluradikatele.
Aasta algul sai 3700X main kokku pandud millel Patriot Viper 4 Blackout 3600 (PVB416G360C7K) mälud volt klassikaline 1,35v. (vb eksin kuid olid hynix Cjb?) Sai OC tehtud C16 peale mis oli toimiv 1,4v peal. Süsteem 24/7 töös selles seades (bios max piir oli 1,4v). mingi aeg tuli uus bios aasta keskel mis tõstis volti piiti 1,5v peale. Siis kuna limiit oli tõstetud sai tehtud CL15 1,45v peal ja asi jooksis 3-4 kuud. Mingi hetk avastasinn, et aina rohkem süsteemi stabiilsus muutub kehvemaks (nagu eskaleeruvalt) - ja aina enam avastas masina login ekraanilt - ehk oli süsteem pange pannud ning ennast käivitanud jälle. Lõpp siis mis jutu point, et üks pulk oli rohkem või vähem pekkis. Tootis erroreid (pikemal testil hard crash) nii OC (1,45v), default XMP (1,35v) kui JEDEC seadetel (1,2v). Samas teine pulk kuld probleemi vaba. Kui terve pulk oli esimeses Siinis (cpu poolne) siis enamvähem toimis. Kui kasutusel ainult erroreid tootev pulk siis väga pikka pidu polnud.
Vahutus oli ok - cpu jahutil 140ne vent mis otse mälude pealt õhku liigutas vuhinaga - masin ka lahtine test bench.
(ei olnud samsa mälud kus 1,5v xmp juba tootjate poolt peal näiteks - kui palju neil headroomi reaalselt iseasi)
(korralik kodutöö ning lihtsalt arvestada riskidega)
Ma pakun, et sa mõtlesid Hynix CJR mälu. Nendel on jah max 1.45v mida anda võiks.
Nagu juba mainitud, Samsungi B-die ei karda volti. Enamus Hynixid kardavad kui üle speci minna ning üle 1.45V pannes tuleb korralik aktiiv jahutus peale suunata ning ka siis ei ole pidev 1.4V hea nendele.
Miski üks anomaalia on tekkinud, nimelt MSI Afterburner ei oska enam CPU temp-i näidata kui sai 5600X sisse pandud. Afterburnersis isegi ei paku monitooringu all välja võimalust, et seda jälgida, on ainult "CPU usage".
Edit: Ise küsin, ise vastan. Vaja tõmmata Afterburner 4.6.3 beta 4..sellele on lisatud Zen3 tugi. _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Ei tea kas peaks ka enda mäludest rohkem välja pigistama? TridentZ Royalid, 3000mhz, Samsung B-die. Prose 3700X _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Keegi Zen3 omanikest Cyberpunki ka teinud on, kuidas tempid on mängimise ajal?
Endal 5800x ja väikse curve optimizer undervoltiga tõuseb temp sinna 71c peale ja vahepeal korra üle selle AIO360 jahutusega. Samas cpu load on nii 15-20%. Teistes mängudes ei ole täheldanud sellist asja sama koormusega. Kusjuures 1080Ti temp on isegi madalam 68-70c enamuse ajast 1440p resol. full loadis. _________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Sorry see teema pole valiidne. Selle kohta jauratud palju. Teistes mängudes ei ole mingit teemat tempiga. Idle on 37c. Osadel on kogu aeg kõrge temp redditis ka aga paljudel jällegi ei ole. Mina rääkisin konkreetsest mängust. Seega ootaks nende arvamusi kellel on jagada tagasisidet mitte mingeid yt linke.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.