|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.12.2020 23:59:03
|
|
|
| Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.12.2020 00:13:38
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi. |
Ma parem istun oma 2080Ti otsas edasi, kuni saadavus ja hinnad normaliseeruvad.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2020 00:55:58
|
|
|
Väidetavalt võiks jaanuaris suuremad tarned kohale jõuda. Ülemaailmne logistika on suht p*rses tänu tsiviillennunduse mahtude kadumise.
Kuid seda, kas väljakuulutamata mudelid ennetavalt laevadel teele pannakse, ei tahaks küll uskuda. Seega launch ja saadavus saab samamoodi, kvartaliga nihkes olema.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
04.12.2020 01:31:08
|
|
|
| Mille abil te scan.co 30x0 FE stockile pihta saate?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
04.12.2020 01:33:34
|
|
|
| https://twitter.com/PartAlert mul jookseb see teises neti aknas firefoxi auto refresh add'oniga. Neti kõrvale vahepeal jälgin mida pakutakase
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiimL
HV vaatleja
liitunud: 31.01.2017
|
04.12.2020 02:34:58
|
|
|
Mul ka partAlert tiksub aknas ja saad notificationeid ka. Paar korda olen saanud isegi normaalse hinnaga kaardi korvi lisatud aga siis maksma minnes juba väidab, et Out Of Stock. Ja see on vähem kui minut peale tviiti.
Peab vist ikka jaanuarini ära kannatama ja mitte väga vahtima neid alerte. Kuigi paljudel on nendega jopanud ka.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
04.12.2020 02:59:43
|
|
|
Ma olen neid numberid tükk aega oodanud
Septembris, kõrg hetkel, oli 2080ti osa steamis 0,97%.
2080 - oktoober 1,01%
2080 super - november 0.88%
0.22% näitab ,et 3080-t müüdi kuuga umbes 1/5 2080ti 2 aasta kogusest.
Sellega peaks isegi kõige suuremale idioodile selge olema, et Nvidia ei plaaninud mingit paperlaunchi. Nad panid küll oma prognoosidega täielikult metsa, aga kogused on võrreldes eelmise põlvkonnaga üsna märkimisväärsed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2020 09:22:24
|
|
|
| Isegi mahtudega ei pandud metsa. Kaardid LIHTSALT ei jõua kohale piisavalt kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.12.2020 10:00:36
|
|
|
anubis, mis moodi FE restockid on siis iga nädal nagu kellavärk? Kuidas Nvidia enda FE-sid suudab edukalt transportida...
Mingi teema võib selle transaga ka olla, aga ma ei usu et sellist massi kuskil kinni on, et kohe kaardid letil saadaval oleks.
NAvi AIB kaartide osas võib natuke lootust kergitada, et nad kuskil kinni... kuna neid pole veel üldse näha olnud. Aga samas kui see aasta neid oodata ei ole(nagu proshopid ja asjad väitsid) siis lihtsalt äkki polegi neid - nii pikka transporti pole isegi sukavardal aliexpressist tellides.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2020 10:41:30
|
|
|
Mingid kogused mahuvad lennukitele kuid sellest lihtsalt ei piisa.
4-6 nädalat on laevasõit (kaup komplekteerida konteineritesse, konteinerid laeva, sõit, konteiner laevalt maha, tolliformaalsused ja ladudesse laiai), ehk et kui algne tarne oli lennukitega ja põhitarne tuleb laevadega siis Jaanuar see olema saabki umbestäpselt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
04.12.2020 10:41:36
|
|
|
| 15.11 pandi teele G430 uued katted DHL-iga saksast ja siiani pole kohal, näitab 16.12 alles, kunagi pole nii kaua tulnud, kuu aega juba varsti täis
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.12.2020 10:45:47
|
|
|
m8markus, DHLis pidigi kriis olema, teised kullerfirmad toimivad.
anubis, eks loota võib
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bpuhnja
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
04.12.2020 10:52:13
|
|
|
Sellega on nii, et kõige odavam shippingu viis on laevaga üle ookeani. See võtab Hiinast USAsse 5~6 nädalat.
Ehk siis, kui Nvidia plaanib launchi septembri keskel, siis hakkab ta loopima kaarte laeva peale kuskil juuli alguse poole. Niimoodi jõuavad kaardid USA mandrile augusti teises pooles ja jõuab laiali vedada kahe nädalaga poodidesse/ladudesse.
Nüüd toote elueas enamus ajast lähevadki kõik asjad laevaga. Sujuvalt lükatakse laevade peale järjest. Launch on natukene erinev, sest kohe alguses on massiline nõue. Üldiselt selle janu jaoks ollakse nõus natukene oma kasumisse sisse sööma ja saadetakse oluliselt kiiremate lennukitega veel toidet peale launch ajaks.
Koroona aga üldiselt võttis selle võimaluse ära, sest lennukeid taevas on 90% vähem. Esiteks läks üldine massi oluliselt väiksemaks, mida ringi veetakse. Teiseks tegi allesjäänud massi vedamise palju kallimaks.
See on kaartide soovijatele kaks korda halb. Esiteks FE kaardid ei jõua piisavalt kohale ja Nvidia ei saa kiirelt reageerida nõudlusele.
Teiseks ka AIB tootjad saavad enda valdusesse kaardid oluliselt hiljem. Lisaks nad peavad tegema oma arendused ja kokkupanekud, ning siis veel omakorda kaardid uuesti välja shippima.
Ehk see põhjuseks miks AIB kaardid tulid palju hiljem ning ka miks nad on kohati palju kallimad. Lisaks kallimale jahutusele on hinna sisse on arvestatud ka kiirem (ning kallim) shipping.
Puuduse probleem ilmselt siis tekkis sellest, et Nvidia saatis sama palju kaarte laevade peale, nagu 2000 seeria launchiga. Aga kuna 3000 seeria lubas oluliselt suuremat hüpet, siis nõudlus ka oluliselt suurem launchi ajal.
Lisaks oleme teada saanud, et ka väga suur hulk kaartidest läks otse kaevuritele, mistõttu retail ilmselt sai vähem kaarte, kui 2000 seeriaga. Lõppkokkuvõttes vähem kaarte ja suurem nõudlus, kui 2000 seeriaga.
Miks nüüd olukord stabiliseerub ilmselt on:
1. Nvidia nägi septembris kui suur on nõudlus. See lubas neil siis tootmist üles keevitada natukene ja rohkem kaarte laevadele visata. Kaardid, mis jõuavadki alles nüüd kohale laevaga.
2. AMD võttis osa nõudlusest enda peale.
3. Nõudlus üleüldiselt hakkab vähenema, kuna mitmed ikkagi juba on oma kaardid kätte saanud.
4. Alles on jäänud inimesed, kes ei ole nõus maksma +200% juurdehindlust, mistõttu skalperite tulu ka hakkab vähenema ja ei osteta enam nii palju kaarte kokku. See 1200€ 3080 kaart siin foorumis oleks läinud ilmselt oktoobri alguses nagu soe sai. Praegu jääb selle hinnaga ilmselt müümata.
5. (spekulatsioon) Kaevuritele mõeldud kaartide osakaal hakkab vähenema ja suurem % jõuab poodidesse.
viimati muutis bpuhnja 04.12.2020 11:17:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.12.2020 10:57:59
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
| 15.11 pandi teele G430 uued katted DHL-iga saksast ja siiani pole kohal, näitab 16.12 alles, kunagi pole nii kaua tulnud, kuu aega juba varsti täis |
kas kuskilt mitte läbi ei käinud et DHLi radefeldi keskuses on koroona sees ja tööjõudu ei jagu lihtsalt?
IIRC kõik mis meile tuleb käib läbi Radefeildi.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
04.12.2020 11:07:39
|
|
|
| Mul Casekingi tellimus seal radefeldis 27 novembrist istunud, keegi suppordis ei vasta ka, et millal oleks lootust asi seal liikuma saada...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.12.2020 11:11:35
|
|
|
| Mnjh, maailm muutus jälle suureks.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bpuhnja
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
04.12.2020 11:18:46
|
|
|
Lisaks tuleb ka arvestada, et USA on eelises shippingute saamisega. Enne proovitakse seal asi stabiilseks teha ja alles siis EU.
Ehk kui detsembri lõpuks on äkki enam-vähem OK see asi USA-s, siis EU-s on jaanuari lõpus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiimL
HV vaatleja
liitunud: 31.01.2017
|
04.12.2020 11:28:12
|
|
|
| SiimL kirjutas: |
Peab vist ikka jaanuarini ära kannatama ja mitte väga vahtima neid alerte. |
Tuleb välja et luiskasin. https://twitter.com/PartAlert piiksus ja jõudsin Buy Now ära vajutada enne kui OOS läks.
Amazon.it
Eks näis kuna see sealt kohale jõuab. Karta on, et ikkagi läheb jaanuarini.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barmalej
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2012
|
04.12.2020 12:13:02
|
|
|
Seal üks tellimus ammu tehtud, ootan... Aga kasutasin sõbra FI telefoni numbri ja pakiautomaadi, kus ta elab (Soomes). Kui saab kätte, saadab mulle.
Ei tea, kas nad otse Eestisse saadavad. Tunne oli, et saavad teha vajadusel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
04.12.2020 12:38:04
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Ma olen neid numberid tükk aega oodanud
Septembris, kõrg hetkel, oli 2080ti osa steamis 0,97%.
2080 - oktoober 1,01%
2080 super - november 0.88%
0.22% näitab ,et 3080-t müüdi kuuga umbes 1/5 2080ti 2 aasta kogusest.
Sellega peaks isegi kõige suuremale idioodile selge olema, et Nvidia ei plaaninud mingit paperlaunchi. Nad panid küll oma prognoosidega täielikult metsa, aga kogused on võrreldes eelmise põlvkonnaga üsna märkimisväärsed. |
See ei ole eriti hea võrdlusmoment, sest enamikku neid, kellel olid 1000 või isegi 900 seeria kõvemad kaardid juba olemas, jättis 2000 seeria täiesti külmaks (mina olin üks neist) - ehk 2000 seeria kaarte väga ei müüdud. 2080Ti hind oli samuti päris jabur (ja seda ilma koroonata). Praegustele uutele kaartidele on tung kordades suurem.
| SiimL kirjutas: |
Tuleb välja et luiskasin. https://twitter.com/PartAlert piiksus ja jõudsin Buy Now ära vajutada enne kui OOS läks.
Amazon.it
Eks näis kuna see sealt kohale jõuab. Karta on, et ikkagi läheb jaanuarini. |
Kui tarneajaks polnud jaanuar märgitud, siis arvatavasti pannakse kaart mõne päeva jooksul posti.
viimati muutis HPN 04.12.2020 12:38:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
04.12.2020 12:38:08
|
|
|
| Barmalej kirjutas: |
Seal üks tellimus ammu tehtud, ootan... Aga kasutasin sõbra FI telefoni numbri ja pakiautomaadi, kus ta elab (Soomes). Kui saab kätte, saadab mulle.
Ei tea, kas nad otse Eestisse saadavad. Tunne oli, et saavad teha vajadusel. |
Ma püüdsin launchis tellida sealt, siis otse ei tahetud saata.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR 3.0
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.12.2020 13:22:05
|
|
|
Masndav olukord, skalperid eesti turule ka jõudnud juba.
Nagu oleks vähe keskladudest ja poodidest kes 10 nahka koorisid juba nagunii
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
viimati muutis d3t 04.12.2020 14:02:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
04.12.2020 13:44:29
|
|
|
| see DHL kriisi jutt on liialdatud, see on ainult üks keskus. Tean kinnitada, et Hong Kongist liiguvad Eestisse paari päevaga DHL kaubad, need käivad läbi Saksamaa ja muude kohta ka enne.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR 3.0
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2007
|
04.12.2020 14:12:51
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| see DHL kriisi jutt on liialdatud, see on ainult üks keskus. Tean kinnitada, et Hong Kongist liiguvad Eestisse paari päevaga DHL kaubad, need käivad läbi Saksamaa ja muude kohta ka enne. |
Saanud ka hiljuti DHL pakke väga kiiresti Hong Kongist. Trackingu põhjal ei käinud konkreetsest Radefeldi sorteerimiskeskusest läbi.
Saksamaalt tellitud DHL pakid tunduvad enamuses just sealtkaudu tulevat.
_________________ Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.12.2020 15:45:31
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi. |
Scan canceldas mu 3070fe tellimuse ära, kuidas te sealt scanist omale reaalselt kaardid kätte olete saanud? Kasutasin eswd uk aadressi, tho saatsin meili, et delivery aadressi muuta, sest alguses läks valesti, kas siis kui tellides õige uk aadress panna ja keegi seda ei inspekteeri on lootust ka eswd aadressilt kaart kätte saada?
| tsitaat: |
Good Morning,
The terms of sale on this product was fulfillment for UK customers only, as such your order has been cancelled and a full refund processed back to you.
Kind Regards
Olivia
Scan Computers |
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.12.2020 15:47:16
|
|
|
| pots4t4j4, kui billing aadressi panid ka UK oma siis jääb vist variant, et VPN vaja kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
04.12.2020 15:54:37
|
|
|
Ju siis SCAN hammustas sarnaselt NBB-ga skeemi läbi ja postkasti ei toimeta enam.
Ühtlasi kaob sellega vist viimanegi lootust norm hinnaga FE kaart saada, kui just keegi tuttav UK-s või Saksamaal ei resideeru.
viimati muutis elkur 04.12.2020 16:03:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2020 15:56:39
|
|
|
Viimane lootus on teoorias Prantsusmaalt LDLC vahendusel (pole nende piirangutes kindel), aga seal liigub neid FE kaarte harvem.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.12.2020 16:00:10
|
|
|
| killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2020 16:13:38
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud |
Ma sain varem nii kätte, et isegi VPN polnud vajalik ja billing aadress oli "muu" (kodune Eestis). Saata lasin UK ESWD aadressile. Hiljem tekkis olukord kus ostu lõpetamine ei olnud võimalik ilma VPNita. Nüüd ma arvan tegelik põhjus miks sul läbi ei läinud on see, et nad on lihtsalt ESWD üldisesse musta nimekirja pannud.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cooloox
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2017
|
04.12.2020 16:15:46
|
|
|
Kuidas sealt tellimine käib üldse, Eestisse otse saatmisel on lootust? Mingit tellimise-tarnimise FAQ-d nagu kiire pilguga vaadates ei näinud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
04.12.2020 16:19:37
|
|
|
| tsitaat: |
Kuidas sealt tellimine käib üldse, Eestisse otse saatmisel on lootust?
|
Jah EVGA EU saadab eestisse. Arvestada aga palun faktiga et hinnad seal on käibeta, 20 prossa läheb hinnalipikule otsa. Aasta algusest saadik on nede euroopa pood olnud "ümberstruktueerimisel" ehk pole eksisteerinud aga selle aasa lõpus / uue alguses pidi tagasi olema, senimaani vahelduva eduga paar üksikut isendit noaotsaga müüdud. Kui ilmub seal nupuke "notify me" siis kasutajat omades saad ennast järjekorda panna queusse.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.12.2020 16:45:55
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud |
Ma sain varem nii kätte, et isegi VPN polnud vajalik ja billing aadress oli "muu" (kodune Eestis). Saata lasin UK ESWD aadressile. Hiljem tekkis olukord kus ostu lõpetamine ei olnud võimalik ilma VPNita. Nüüd ma arvan tegelik põhjus miks sul läbi ei läinud on see, et nad on lihtsalt ESWD üldisesse musta nimekirja pannud. |
Kahtlustan ka , et ESWD on blacklistis neil. Ma sain Sinuga samal ajal scanist 3070FE kaardi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
04.12.2020 16:48:33
|
|
|
evga eu pood ei toimi, lubati aasta algusel tööle panna.
foorumis mõned kirjutavad et neil õnnestus tellida, aga kaardid tulevad dhl-ga otse Hongkongist mitte saksamaalt/hollandist, tollimaksud evga poolt plekitud.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2020 17:00:16
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud |
Ma sain varem nii kätte, et isegi VPN polnud vajalik ja billing aadress oli "muu" (kodune Eestis). Saata lasin UK ESWD aadressile. Hiljem tekkis olukord kus ostu lõpetamine ei olnud võimalik ilma VPNita. Nüüd ma arvan tegelik põhjus miks sul läbi ei läinud on see, et nad on lihtsalt ESWD üldisesse musta nimekirja pannud. |
Kahtlustan ka , et ESWD on blacklistis neil. Ma sain Sinuga samal ajal scanist 3070FE kaardi kätte. |
Mis vahendajat muidu kasutasid?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
04.12.2020 17:01:12
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi. |
Scan canceldas mu 3070fe tellimuse ära, kuidas te sealt scanist omale reaalselt kaardid kätte olete saanud? Kasutasin eswd uk aadressi, tho saatsin meili, et delivery aadressi muuta, sest alguses läks valesti, kas siis kui tellides õige uk aadress panna ja keegi seda ei inspekteeri on lootust ka eswd aadressilt kaart kätte saada?
| tsitaat: |
Good Morning,
The terms of sale on this product was fulfillment for UK customers only, as such your order has been cancelled and a full refund processed back to you.
Kind Regards
Olivia
Scan Computers |
|
Töötaja kirjeldus on ju täpselt sellega vastuolus, mille jaoks geopiirangute regulatsioon vastu võeti? Ma saan aru, et neid see võib-olla enam väga ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2020 17:22:04
|
|
|
LDLC 3070 FE gogo https://www.ldlc.com/fiche/PB00000423.html
E: Siin on neid kaarte nii vähe et sekundiga läinud ..
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
04.12.2020 17:23:03
|
|
|
LDLC ei lase minu kogemusel FE mudeleid Eestisse saata.
NBB ka ei lase.
Eile tegin Scan'ist tellimuse, lasi tellida - aga saan aru et see cancellation tuleb siis alles hiljem kui aadress Eesti oma märgitud. Hetkel veel on "ORDER STATUS: AWAITING PICKING" - aga eks siis keegi käsitsi käib neid tellimusi läbi enne shippimist ja siis tuleb cancel?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2020 17:33:13
|
|
|
| exile kirjutas: |
LDLC ei lase minu kogemusel FE mudeleid Eestisse saata.
NBB ka ei lase.
Eile tegin Scan'ist tellimuse, lasi tellida - aga saan aru et see cancellation tuleb siis alles hiljem kui aadress Eesti oma märgitud. Hetkel veel on "ORDER STATUS: AWAITING PICKING" - aga eks siis keegi käsitsi käib neid tellimusi läbi enne shippimist ja siis tuleb cancel? |
FE kaartide jaoks jah tuleb panna Prantsuse ESWD aadress.
awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
04.12.2020 17:34:50
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku? |
Nope, delivery Eesti aadressile Carriage: 18.90 GBP
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2020 17:42:08
|
|
|
| exile kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku? |
Nope, delivery Eesti aadressile Carriage: 18.90 GBP |
Nii käib:
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
04.12.2020 17:51:48
|
|
|
3080 casekingis on stock kuid keegi ei taha sellise hinnaga enam
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
04.12.2020 17:57:20
|
|
|
Hind nõks kallimgi, Saksamaal on käibekas väiksem kui Eestis. Kui oma kontoga sisse logid kus riik märgitud kui Estland siis näed õigeid hindu. Kuna 3080 liigub Eestis ka 1100€ eest siis lähevad need seal ka niikuinii kõik müügiks
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
04.12.2020 18:52:18
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Nii käib: |
Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:
1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order update - Despatched ja DPD tracking numbri...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|