Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 23:50:57 vasta tsitaadiga

https://www.tomshardware.com/news/nvidia-rtx-shortages
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2020 23:59:03 vasta tsitaadiga

Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 00:13:38 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi.


Ma parem istun oma 2080Ti otsas edasi, kuni saadavus ja hinnad normaliseeruvad. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 00:54:14 vasta tsitaadiga

steami novembri hw surveyt vaadates ei saa ampere müüdud hulk väga väike ka olla:
https://store.steampowered.com/hwsurvey/Steam-Hardware-Software-Survey-Welcome-to-Steam

...
AMD Radeon RX 5700       0.24%   0.00%
NVIDIA GeForce 840M      0.23%  -0.01%
NVIDIA GeForce RTX 3080  0.22%  +0.22%
AMD Radeon RX 5600 XT    0.22%  +0.03%
...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 00:55:58 vasta tsitaadiga

Väidetavalt võiks jaanuaris suuremad tarned kohale jõuda. Ülemaailmne logistika on suht p*rses tänu tsiviillennunduse mahtude kadumise.

Kuid seda, kas väljakuulutamata mudelid ennetavalt laevadel teele pannakse, ei tahaks küll uskuda. Seega launch ja saadavus saab samamoodi, kvartaliga nihkes olema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 01:31:08 vasta tsitaadiga

Mille abil te scan.co 30x0 FE stockile pihta saate?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 01:33:34 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/PartAlert mul jookseb see teises neti aknas firefoxi auto refresh add'oniga. Neti kõrvale vahepeal jälgin mida pakutakase
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimL
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 02:34:58 vasta tsitaadiga

Mul ka partAlert tiksub aknas ja saad notificationeid ka. Paar korda olen saanud isegi normaalse hinnaga kaardi korvi lisatud aga siis maksma minnes juba väidab, et Out Of Stock. Ja see on vähem kui minut peale tviiti.

Peab vist ikka jaanuarini ära kannatama ja mitte väga vahtima neid alerte. Kuigi paljudel on nendega jopanud ka.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 04.12.2020 02:59:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
steami novembri hw surveyt vaadates ei saa ampere müüdud hulk väga väike ka olla:
https://store.steampowered.com/hwsurvey/Steam-Hardware-Software-Survey-Welcome-to-Steam

...
AMD Radeon RX 5700       0.24%   0.00%
NVIDIA GeForce 840M      0.23%  -0.01%
NVIDIA GeForce RTX 3080  0.22%  +0.22%
AMD Radeon RX 5600 XT    0.22%  +0.03%
...


Ma olen neid numberid tükk aega oodanud

Septembris, kõrg hetkel, oli 2080ti osa steamis 0,97%.
2080 - oktoober 1,01%
2080 super - november 0.88%

0.22% näitab ,et 3080-t müüdi kuuga umbes 1/5 2080ti 2 aasta kogusest.

Sellega peaks isegi kõige suuremale idioodile selge olema, et Nvidia ei plaaninud mingit paperlaunchi. Nad panid küll oma prognoosidega täielikult metsa, aga kogused on võrreldes eelmise põlvkonnaga üsna märkimisväärsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 09:22:24 vasta tsitaadiga

Isegi mahtudega ei pandud metsa. Kaardid LIHTSALT ei jõua kohale piisavalt kiiresti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2020 10:00:36 vasta tsitaadiga

anubis, mis moodi FE restockid on siis iga nädal nagu kellavärk? Kuidas Nvidia enda FE-sid suudab edukalt transportida...
Mingi teema võib selle transaga ka olla, aga ma ei usu et sellist massi kuskil kinni on, et kohe kaardid letil saadaval oleks.

NAvi AIB kaartide osas võib natuke lootust kergitada, et nad kuskil kinni... kuna neid pole veel üldse näha olnud. Aga samas kui see aasta neid oodata ei ole(nagu proshopid ja asjad väitsid) siis lihtsalt äkki polegi neid - nii pikka transporti pole isegi sukavardal aliexpressist tellides.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 10:41:30 vasta tsitaadiga

Mingid kogused mahuvad lennukitele kuid sellest lihtsalt ei piisa.

4-6 nädalat on laevasõit (kaup komplekteerida konteineritesse, konteinerid laeva, sõit, konteiner laevalt maha, tolliformaalsused ja ladudesse laiai), ehk et kui algne tarne oli lennukitega ja põhitarne tuleb laevadega siis Jaanuar see olema saabki umbestäpselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 10:41:36 vasta tsitaadiga

15.11 pandi teele G430 uued katted DHL-iga saksast ja siiani pole kohal, näitab 16.12 alles, kunagi pole nii kaua tulnud, kuu aega juba varsti täis
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2020 10:45:47 vasta tsitaadiga

m8markus, DHLis pidigi kriis olema, teised kullerfirmad toimivad.
anubis, eks loota võib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 10:52:13 vasta tsitaadiga

Sellega on nii, et kõige odavam shippingu viis on laevaga üle ookeani. See võtab Hiinast USAsse 5~6 nädalat.
Ehk siis, kui Nvidia plaanib launchi septembri keskel, siis hakkab ta loopima kaarte laeva peale kuskil juuli alguse poole. Niimoodi jõuavad kaardid USA mandrile augusti teises pooles ja jõuab laiali vedada kahe nädalaga poodidesse/ladudesse.
Nüüd toote elueas enamus ajast lähevadki kõik asjad laevaga. Sujuvalt lükatakse laevade peale järjest. Launch on natukene erinev, sest kohe alguses on massiline nõue. Üldiselt selle janu jaoks ollakse nõus natukene oma kasumisse sisse sööma ja saadetakse oluliselt kiiremate lennukitega veel toidet peale launch ajaks.
Koroona aga üldiselt võttis selle võimaluse ära, sest lennukeid taevas on 90% vähem. Esiteks läks üldine massi oluliselt väiksemaks, mida ringi veetakse. Teiseks tegi allesjäänud massi vedamise palju kallimaks.

See on kaartide soovijatele kaks korda halb. Esiteks FE kaardid ei jõua piisavalt kohale ja Nvidia ei saa kiirelt reageerida nõudlusele.
Teiseks ka AIB tootjad saavad enda valdusesse kaardid oluliselt hiljem. Lisaks nad peavad tegema oma arendused ja kokkupanekud, ning siis veel omakorda kaardid uuesti välja shippima.
Ehk see põhjuseks miks AIB kaardid tulid palju hiljem ning ka miks nad on kohati palju kallimad. Lisaks kallimale jahutusele on hinna sisse on arvestatud ka kiirem (ning kallim) shipping.

Puuduse probleem ilmselt siis tekkis sellest, et Nvidia saatis sama palju kaarte laevade peale, nagu 2000 seeria launchiga. Aga kuna 3000 seeria lubas oluliselt suuremat hüpet, siis nõudlus ka oluliselt suurem launchi ajal.
Lisaks oleme teada saanud, et ka väga suur hulk kaartidest läks otse kaevuritele, mistõttu retail ilmselt sai vähem kaarte, kui 2000 seeriaga. Lõppkokkuvõttes vähem kaarte ja suurem nõudlus, kui 2000 seeriaga.

Miks nüüd olukord stabiliseerub ilmselt on:
1. Nvidia nägi septembris kui suur on nõudlus. See lubas neil siis tootmist üles keevitada natukene ja rohkem kaarte laevadele visata. Kaardid, mis jõuavadki alles nüüd kohale laevaga.
2. AMD võttis osa nõudlusest enda peale.
3. Nõudlus üleüldiselt hakkab vähenema, kuna mitmed ikkagi juba on oma kaardid kätte saanud.
4. Alles on jäänud inimesed, kes ei ole nõus maksma +200% juurdehindlust, mistõttu skalperite tulu ka hakkab vähenema ja ei osteta enam nii palju kaarte kokku. See 1200€ 3080 kaart siin foorumis oleks läinud ilmselt oktoobri alguses nagu soe sai. Praegu jääb selle hinnaga ilmselt müümata.
5. (spekulatsioon) Kaevuritele mõeldud kaartide osakaal hakkab vähenema ja suurem % jõuab poodidesse.


viimati muutis bpuhnja 04.12.2020 11:17:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 10:57:59 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
15.11 pandi teele G430 uued katted DHL-iga saksast ja siiani pole kohal, näitab 16.12 alles, kunagi pole nii kaua tulnud, kuu aega juba varsti täis


kas kuskilt mitte läbi ei käinud et DHLi radefeldi keskuses on koroona sees ja tööjõudu ei jagu lihtsalt?
IIRC kõik mis meile tuleb käib läbi Radefeildi.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 11:07:39 vasta tsitaadiga

Mul Casekingi tellimus seal radefeldis 27 novembrist istunud, keegi suppordis ei vasta ka, et millal oleks lootust asi seal liikuma saada...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 11:11:35 vasta tsitaadiga

Mnjh, maailm muutus jälle suureks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 11:18:46 vasta tsitaadiga

Lisaks tuleb ka arvestada, et USA on eelises shippingute saamisega. Enne proovitakse seal asi stabiilseks teha ja alles siis EU.
Ehk kui detsembri lõpuks on äkki enam-vähem OK see asi USA-s, siis EU-s on jaanuari lõpus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimL
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 11:28:12 vasta tsitaadiga

SiimL kirjutas:

Peab vist ikka jaanuarini ära kannatama ja mitte väga vahtima neid alerte.


Tuleb välja et luiskasin. https://twitter.com/PartAlert piiksus ja jõudsin Buy Now ära vajutada enne kui OOS läks.

Amazon.it

Eks näis kuna see sealt kohale jõuab. Karta on, et ikkagi läheb jaanuarini.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 11:39:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi soomest Jimm's OY lehelt on proovinud tellida? Hinnad on küll magusad: https://www.jimms.fi/en/Product/Show/164788/gv-n3080eagle-oc-10gd/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-naytonohjain-10gb-gddr6x
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 11:50:13 vasta tsitaadiga

Mis õnnelaevu te ootate?
https://wccftech.com/nvidia-cfo-comments-on-rtx-30-supply-constraints-prices-will-probably-not-stabilize-for-gamers-through-q1-2021/

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 12:13:02 vasta tsitaadiga

Raider007 kirjutas:
Kas keegi soomest Jimm's OY lehelt on proovinud tellida? Hinnad on küll magusad: https://www.jimms.fi/en/Product/Show/164788/gv-n3080eagle-oc-10gd/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-naytonohjain-10gb-gddr6x


Seal üks tellimus ammu tehtud, ootan... Aga kasutasin sõbra FI telefoni numbri ja pakiautomaadi, kus ta elab (Soomes). Kui saab kätte, saadab mulle.
Ei tea, kas nad otse Eestisse saadavad. Tunne oli, et saavad teha vajadusel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 12:38:04 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:

Ma olen neid numberid tükk aega oodanud

Septembris, kõrg hetkel, oli 2080ti osa steamis 0,97%.
2080 - oktoober 1,01%
2080 super - november 0.88%

0.22% näitab ,et 3080-t müüdi kuuga umbes 1/5 2080ti 2 aasta kogusest.

Sellega peaks isegi kõige suuremale idioodile selge olema, et Nvidia ei plaaninud mingit paperlaunchi. Nad panid küll oma prognoosidega täielikult metsa, aga kogused on võrreldes eelmise põlvkonnaga üsna märkimisväärsed.


See ei ole eriti hea võrdlusmoment, sest enamikku neid, kellel olid 1000 või isegi 900 seeria kõvemad kaardid juba olemas, jättis 2000 seeria täiesti külmaks (mina olin üks neist) - ehk 2000 seeria kaarte väga ei müüdud. 2080Ti hind oli samuti päris jabur (ja seda ilma koroonata). Praegustele uutele kaartidele on tung kordades suurem.


SiimL kirjutas:
Tuleb välja et luiskasin. https://twitter.com/PartAlert piiksus ja jõudsin Buy Now ära vajutada enne kui OOS läks.

Amazon.it

Eks näis kuna see sealt kohale jõuab. Karta on, et ikkagi läheb jaanuarini.


Kui tarneajaks polnud jaanuar märgitud, siis arvatavasti pannakse kaart mõne päeva jooksul posti.


viimati muutis HPN 04.12.2020 12:38:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 12:38:08 vasta tsitaadiga

Barmalej kirjutas:
Raider007 kirjutas:
Kas keegi soomest Jimm's OY lehelt on proovinud tellida? Hinnad on küll magusad: https://www.jimms.fi/en/Product/Show/164788/gv-n3080eagle-oc-10gd/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-naytonohjain-10gb-gddr6x


Seal üks tellimus ammu tehtud, ootan... Aga kasutasin sõbra FI telefoni numbri ja pakiautomaadi, kus ta elab (Soomes). Kui saab kätte, saadab mulle.
Ei tea, kas nad otse Eestisse saadavad. Tunne oli, et saavad teha vajadusel.

Ma püüdsin launchis tellida sealt, siis otse ei tahetud saata.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 13:14:42 vasta tsitaadiga

Zotac 3060 Ti OC saadaval kel huvi: https://www.notebooksbilliger.de/pc+hardware/grafikkarten/zotac+gaming+geforce+rtx+3060+ti+twin+edge+oc+8gb+grafikkarte+688863
Lehe otsingu alt seda millegipärast välja ei tule hetkel.

_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 13:22:05 vasta tsitaadiga

Masndav olukord, skalperid eesti turule ka jõudnud juba.
Nagu oleks vähe keskladudest ja poodidest kes 10 nahka koorisid juba nagunii

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine


viimati muutis d3t 04.12.2020 14:02:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 13:44:29 vasta tsitaadiga

see DHL kriisi jutt on liialdatud, see on ainult üks keskus. Tean kinnitada, et Hong Kongist liiguvad Eestisse paari päevaga DHL kaubad, need käivad läbi Saksamaa ja muude kohta ka enne.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 14:12:51 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
see DHL kriisi jutt on liialdatud, see on ainult üks keskus. Tean kinnitada, et Hong Kongist liiguvad Eestisse paari päevaga DHL kaubad, need käivad läbi Saksamaa ja muude kohta ka enne.


Saanud ka hiljuti DHL pakke väga kiiresti Hong Kongist. Trackingu põhjal ei käinud konkreetsest Radefeldi sorteerimiskeskusest läbi.
Saksamaalt tellitud DHL pakid tunduvad enamuses just sealtkaudu tulevat.

_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 15:29:50 vasta tsitaadiga

3060Ti kaardid on EVGA lehele lisatud, aga müügis veel pole. Pange oma F5 näpud valmis, kes osta plaanib.
https://eu.evga.com/products/productlist.aspx?type=0&family=GeForce+30+Series+Family&chipset=RTX+3060+Ti
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 15:45:31 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi.


Scan canceldas mu 3070fe tellimuse ära, kuidas te sealt scanist omale reaalselt kaardid kätte olete saanud? Kasutasin eswd uk aadressi, tho saatsin meili, et delivery aadressi muuta, sest alguses läks valesti, kas siis kui tellides õige uk aadress panna ja keegi seda ei inspekteeri on lootust ka eswd aadressilt kaart kätte saada?


tsitaat:

Good Morning,

The terms of sale on this product was fulfillment for UK customers only, as such your order has been cancelled and a full refund processed back to you.

Kind Regards

Olivia
Scan Computers
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2020 15:47:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, kui billing aadressi panid ka UK oma siis jääb vist variant, et VPN vaja kasutada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 15:54:37 vasta tsitaadiga

Ju siis SCAN hammustas sarnaselt NBB-ga skeemi läbi ja postkasti ei toimeta enam.
Ühtlasi kaob sellega vist viimanegi lootust norm hinnaga FE kaart saada, kui just keegi tuttav UK-s või Saksamaal ei resideeru.


viimati muutis elkur 04.12.2020 16:03:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 15:56:39 vasta tsitaadiga

Viimane lootus on teoorias Prantsusmaalt LDLC vahendusel (pole nende piirangutes kindel), aga seal liigub neid FE kaarte harvem.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 16:00:10 vasta tsitaadiga

killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 16:13:38 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud


Ma sain varem nii kätte, et isegi VPN polnud vajalik ja billing aadress oli "muu" (kodune Eestis). Saata lasin UK ESWD aadressile. Hiljem tekkis olukord kus ostu lõpetamine ei olnud võimalik ilma VPNita. Nüüd ma arvan tegelik põhjus miks sul läbi ei läinud on see, et nad on lihtsalt ESWD üldisesse musta nimekirja pannud.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cooloox
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2017




sõnum 04.12.2020 16:15:46 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
3060Ti kaardid on EVGA lehele lisatud, aga müügis veel pole. Pange oma F5 näpud valmis, kes osta plaanib.
https://eu.evga.com/products/productlist.aspx?type=0&family=GeForce+30+Series+Family&chipset=RTX+3060+Ti


Kuidas sealt tellimine käib üldse, Eestisse otse saatmisel on lootust? Mingit tellimise-tarnimise FAQ-d nagu kiire pilguga vaadates ei näinud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 16:19:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas sealt tellimine käib üldse, Eestisse otse saatmisel on lootust?

Jah EVGA EU saadab eestisse. Arvestada aga palun faktiga et hinnad seal on käibeta, 20 prossa läheb hinnalipikule otsa. Aasta algusest saadik on nede euroopa pood olnud "ümberstruktueerimisel" ehk pole eksisteerinud aga selle aasa lõpus / uue alguses pidi tagasi olema, senimaani vahelduva eduga paar üksikut isendit noaotsaga müüdud. Kui ilmub seal nupuke "notify me" siis kasutajat omades saad ennast järjekorda panna queusse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 16:45:55 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud


Ma sain varem nii kätte, et isegi VPN polnud vajalik ja billing aadress oli "muu" (kodune Eestis). Saata lasin UK ESWD aadressile. Hiljem tekkis olukord kus ostu lõpetamine ei olnud võimalik ilma VPNita. Nüüd ma arvan tegelik põhjus miks sul läbi ei läinud on see, et nad on lihtsalt ESWD üldisesse musta nimekirja pannud.


Kahtlustan ka , et ESWD on blacklistis neil. Ma sain Sinuga samal ajal scanist 3070FE kaardi kätte.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 16:48:33 vasta tsitaadiga

evga eu pood ei toimi, lubati aasta algusel tööle panna.
foorumis mõned kirjutavad et neil õnnestus tellida, aga kaardid tulevad dhl-ga otse Hongkongist mitte saksamaalt/hollandist, tollimaksud evga poolt plekitud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:00:16 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Killhoven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
killhoven sa said scanist eswd aadressile, vpn, billing oli ka uk eswd aadress? (mul oli kodune aadress billing, see automaatselt seal account info vist ja dropi ajal polnud aega muuta, vpni ka ei kasutanud


Ma sain varem nii kätte, et isegi VPN polnud vajalik ja billing aadress oli "muu" (kodune Eestis). Saata lasin UK ESWD aadressile. Hiljem tekkis olukord kus ostu lõpetamine ei olnud võimalik ilma VPNita. Nüüd ma arvan tegelik põhjus miks sul läbi ei läinud on see, et nad on lihtsalt ESWD üldisesse musta nimekirja pannud.


Kahtlustan ka , et ESWD on blacklistis neil. Ma sain Sinuga samal ajal scanist 3070FE kaardi kätte.


Mis vahendajat muidu kasutasid?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 04.12.2020 17:01:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Sain scanist loodetavasti 3070FE eks tuleb sellega läbi ajada kuniks 3080/Ti normaalse hinna/saadavusega reaalsuseks peaks saama kunagi.


Scan canceldas mu 3070fe tellimuse ära, kuidas te sealt scanist omale reaalselt kaardid kätte olete saanud? Kasutasin eswd uk aadressi, tho saatsin meili, et delivery aadressi muuta, sest alguses läks valesti, kas siis kui tellides õige uk aadress panna ja keegi seda ei inspekteeri on lootust ka eswd aadressilt kaart kätte saada?


tsitaat:

Good Morning,

The terms of sale on this product was fulfillment for UK customers only, as such your order has been cancelled and a full refund processed back to you.

Kind Regards

Olivia
Scan Computers

Töötaja kirjeldus on ju täpselt sellega vastuolus, mille jaoks geopiirangute regulatsioon vastu võeti? Ma saan aru, et neid see võib-olla enam väga ei huvita.
tsitaat:

https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/geo-blocking
https://www.legislation.gov.uk/uksi/2018/1153/contents/made
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:22:04 vasta tsitaadiga

LDLC 3070 FE gogo https://www.ldlc.com/fiche/PB00000423.html

E: Siin on neid kaarte nii vähe et sekundiga läinud ..

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:23:03 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
LDLC 3070 FE gogo https://www.ldlc.com/fiche/PB00000423.html


LDLC ei lase minu kogemusel FE mudeleid Eestisse saata.
NBB ka ei lase.

Eile tegin Scan'ist tellimuse, lasi tellida - aga saan aru et see cancellation tuleb siis alles hiljem kui aadress Eesti oma märgitud. Hetkel veel on "ORDER STATUS: AWAITING PICKING" - aga eks siis keegi käsitsi käib neid tellimusi läbi enne shippimist ja siis tuleb cancel?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:33:13 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
Killhoven kirjutas:
LDLC 3070 FE gogo https://www.ldlc.com/fiche/PB00000423.html


LDLC ei lase minu kogemusel FE mudeleid Eestisse saata.
NBB ka ei lase.

Eile tegin Scan'ist tellimuse, lasi tellida - aga saan aru et see cancellation tuleb siis alles hiljem kui aadress Eesti oma märgitud. Hetkel veel on "ORDER STATUS: AWAITING PICKING" - aga eks siis keegi käsitsi käib neid tellimusi läbi enne shippimist ja siis tuleb cancel?


FE kaartide jaoks jah tuleb panna Prantsuse ESWD aadress.
awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:34:50 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:

awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku?


Nope, delivery Eesti aadressile Carriage: 18.90 GBP
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:42:08 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
Killhoven kirjutas:

awayting picking viitaks nagu valisid järgi minemise valiku?


Nope, delivery Eesti aadressile Carriage: 18.90 GBP


Nii käib:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:51:48 vasta tsitaadiga

3080 casekingis on stock kuid keegi ei taha sellise hinnaga enam icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:57:20 vasta tsitaadiga

Hind nõks kallimgi, Saksamaal on käibekas väiksem kui Eestis. Kui oma kontoga sisse logid kus riik märgitud kui Estland siis näed õigeid hindu. Kuna 3080 liigub Eestis ka 1100€ eest siis lähevad need seal ka niikuinii kõik müügiks

Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 18:52:18 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:

Nii käib:


Huvitav, sain meili ja ootasin cancelit. Hoopis sain:

1. Scan Computers - Your Digital Download Codes (Here is your code for GeForce Now Membership)
2. Scan Computers - Order update - Despatched ja DPD tracking numbri... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.