|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.11.2020 10:34:23
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| See 6700XT tundub tulema selline mõnus öko kaart |
Sõna! Paberil näib hea mining kaart olema, 12GB RAM ja voolutarve 150w
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
17.11.2020 10:50:32
|
|
|
pots4t4j4, ilmselt 5700xt läheb EOL? Ideaalis võiks 6700XT maksta vähem, tarbida vähem ja kui tal infinity cache pardal olema saaks, siis ilmselt ka 1080p-1440p moludel paremat jõudlust näidata?
5700XT on veel praegugi pigem >400€ kaart.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MetaKood
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2016
|
17.11.2020 11:01:06
|
|
|
Keegi oskab öelda, mis veebipoodidel homme võiks silma peal hoida?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
17.11.2020 11:19:13
|
|
|
Nendel, mis ei osta kohalikest ladudest. Arvutitark, markit ja mõni ehk veel. Kohalike ladude kaudu ei tule neid kaarte lähiajal, nagu pole 2 nädala jooksul ka AMD protsessoreid tulnud, eeldati et järgmine aasta ehk saab protsessoreid või noh ülejärgmine aasta saab juba kindlasti. Otsisin just ennist sülearvuteid lattu juurde, paljudes ladudes on märgitud eeldatavaks tarneajaks märts, laoseisud kõikidel hulgiladudel täiesti olematud ning hinnad tunduvalt kallimad, kui pool aastat tagasi. Corona teeb oma tööd, rahvas passib kodus ja otsib omale tegevus arvutite, videokaartide, playstationite jms näol.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
17.11.2020 11:36:57
|
|
|
Homme on AMD enda kaardi launch mitte AIB. Väga üksikud poed said neid kaarte. Näiteks Caseking ei saanud midagi. AT neid homseks saab on vähe usutav, nad ei tea isegi hetkel. AIB kaardid tulevad kuskil 25 nov alles, siis kindalasti liigub midagi ka meil.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2020 11:38:22
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| ta vihjas 5950X kasutamisele testsüsteemis. Kuna ta niikuinii laseb palju teste uuesti, siis poleks ka probleem genereerida uued tulemused. |
5950X-i kasutamist saanuks ta ju mainida.. agajah, võib nii olla küll, et ei maininud 5950X-i kasutamist ka üldse kui ei saanud rääkida, miks see oluline on...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
17.11.2020 12:10:59
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| See 6700XT tundub tulema selline mõnus öko kaart, mis mängudes skoorib sinna 5700XT juurde. Kui ta 300-350€ kanti tuleb, siis on hästi. |
Mis selle kaardi point sellisel juhul oleks, kui tuleb 5700XT perfiga ja hinnaga?
Juba 6 kuud tagasi oli saada 5700XT'si hinnaga 310-330 vahemikus...
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2020 12:16:27
|
|
|
power efficiency? ametlik hind?
5700xt-de hinnad on ikkagi enamasti sinna 350-400 vahele jäänud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
17.11.2020 12:27:17
|
|
|
| Loodetavasti tulevad mini versioonid ka. Tahtsin hirmasti 5700XT-d S4M korpusesse aga ei toodetudki mitte ühtegi piisavalt lühikest versiooni. Seega pidin 2070 Super peale üle minema. Samas väiksem ja kiirem kah.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
17.11.2020 14:28:09
|
|
|
| londiste kirjutas: |
power efficiency? ametlik hind?
5700xt-de hinnad on ikkagi enamasti sinna 350-400 vahele jäänud. |
No päris nii ikka pole. Ostsin nüüdseks 5 kuud tagasi oma 5700XT. Soodsaim EU hind oli tol hetkel Saksas 389€ + post, mingile Asusele, mille jahutust kiruti. Eestist võtsin Gigabyte Gaming OC ligi 432€'ga.
Foorumis läksid kasutatud kaardid ka hindadega 400-. Hetkel pole HV hinnakirjas ühtki, mis oleks <400 ja EU odavaim on 371+post.
https://geizhals.eu/asus-dual-radeon-rx-5700-xt-oc-evo-90yv0da2-m0na00-a2290508.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk
viimati muutis Kristoferr 17.11.2020 14:30:49, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
17.11.2020 14:29:04
|
|
|
Viilutaja, red devil kuradi ilus, aga tundub ebareaalselt paks olema... mingi 4 slotti?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.11.2020 15:00:33
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Viilutaja, red devil kuradi ilus, aga tundub ebareaalselt paks olema... mingi 4 slotti?  |
Pigem ikka 3 slotti. Nagu Red devil vegadki.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2020 15:07:54
|
|
|
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.11.2020 15:21:53
|
|
|
Mida ökonoomsemaks kaartide voolutarve muutub, seda rohkem pistikuid külge tekib.
| rmc kirjutas: |
 |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.11.2020 16:31:14
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| See 6700XT tundub tulema selline mõnus öko kaart, mis mängudes skoorib sinna 5700XT juurde. Kui ta 300-350€ kanti tuleb, siis on hästi. |
Mis selle kaardi point sellisel juhul oleks, kui tuleb 5700XT perfiga ja hinnaga?
Juba 6 kuud tagasi oli saada 5700XT'si hinnaga 310-330 vahemikus... |
+4GB videomälu, RT kiirendus, SAM tugi jne. Pealegi arvestades perf per W ja IPC kasvu oleks 40CU 6700XT ikkagi kiirem kui 40CU 5700XT. Eriti kui hind tuleb alla 400. Lisaks tunduvalt asisem stock jahutus reference kaartidel (dual axial vs blower).
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
17.11.2020 17:20:23
|
|
|
Kuidas nende reference kaartidega on AMD-l? Kas samasugune piiratud kogus piiratud ajavahemikul nagu Nvidia omadel või saab rahulikult ka poole aasta pärast reference kaardi osta? Mul oli viimane AMD/ATI kaart 3D Rage Pro (kui mu hetke ajutine RX570 välja arvata) - seega pole kursis selliste asjadega.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.11.2020 18:27:41
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Kuidas nende reference kaartidega on AMD-l? Kas samasugune piiratud kogus piiratud ajavahemikul nagu Nvidia omadel või saab rahulikult ka poole aasta pärast reference kaardi osta? Mul oli viimane AMD/ATI kaart 3D Rage Pro (kui mu hetke ajutine RX570 välja arvata) - seega pole kursis selliste asjadega. |
AMD reference kaartidel on alati olnud väga hea saadavus (praegune üldine olukord välja arvatud). AMD lubab oma AIB partneritel nn kleepsud ventikate peale panna ja referece disaini edasi müüa. Juba see parandab saadavust. Nvidia ei luba kellelgi FE kaarte muuta ega isegi müüa peale nende endi. Seega AMD reference ostmiseks ei pea mingi teise riigi (nt Soome) kaudu hookuspookust tegema, et seda saada. Lisaks kuna nüüd on korralik jahutus peale pandud näitab see minu meelest, et seda plaanitakse kogu kaardi eluea jooksul müüa. Isegi 5700 on reference mudeleid veel saada kuigi kaart on juba kaua väljas olnud.
Seega eeldusel, et üldine saadavuse olukord varsti laheneb siis ma ei näe mingit probleemi poole aasta pärast selle ostmisel. Ventikate peal võivad küll olla mõne AIB kleepsud aga disaini ja perfi poolest on see 1:1 AMD poolt ette nähtuga.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2020 18:59:43
|
|
|
Viilutaja, kas ei olnud juttu sellest, et disain on sama, st. vana vesijahutus läheb ka uuele? 5k 6k-le st.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
17.11.2020 19:03:42
|
|
|
homme saate amdi paperlaunchi. 100% kindel. kui mõnikümmend eesti vanti saab jõuluks suure navi kätte, siis on isegi hea. Ja isegi non-XT puhul on alla 700-st lipikut sinisilmne loota.
muidugi revjuuverite tasemel kõik ok. neil ju kola käes.
maailm on hukas. varsti ei saa pessukamehed isegi ventilaatoreid. kõik on defka.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.11.2020 19:08:17
|
|
|
Millegipärast viskab täna igast august nvidia FE kaarte in stock
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
17.11.2020 19:12:49
|
|
|
| Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
17.11.2020 19:15:47
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki? |
| alexcrx kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Niiet homme pole mõtet kell 16 esindusse ronida? |
kahjuks mitte, ainult siis kui muid asju vaja. |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
17.11.2020 19:15:48
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki? |
Kui küsitud sai vastati, et refreshi kodulehte saad teada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.11.2020 19:21:09
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| homme saate amdi paperlaunchi. 100% kindel. |
Oi kui hea, et ometi on ka AMD'l probleemid
Ja tee omale selgeks mis on paperlaunch. Inimesed on ära unustanud millised tegelikud paperlaunchid on, kuna neid pole õnneks enam aastaid olnud lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
17.11.2020 19:28:11
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
homme saate amdi paperlaunchi. 100% kindel. kui mõnikümmend eesti vanti saab jõuluks suure navi kätte, siis on isegi hea. Ja isegi non-XT puhul on alla 700-st lipikut sinisilmne loota.
muidugi revjuuverite tasemel kõik ok. neil ju kola käes.
maailm on hukas. varsti ei saa pessukamehed isegi ventilaatoreid. kõik on defka. |
kohutav tragöödia tõesti - ma ei saa consumeda produkti esimesel päeval peale mingit launchi. ebaõiglus on märkimisväärne ja mu pettumus on mõõtmatu. pole isegi mõtet osta paar kuud hiljem, sest ma poleks esimene
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2020 19:28:22
|
|
|
äkki saab selle saadavuse üle jauramise lõpetada, see ei anna ju midagi teemale juurde :]
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
17.11.2020 20:25:05
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| äkki saab selle saadavuse üle jauramise lõpetada, see ei anna ju midagi teemale juurde :] |
Nvidia saab sajaga ja nüüd on õiglane kui AMD hakkab samuti saama
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
17.11.2020 20:33:53
|
|
|
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-xt-1440p-dxr-ray-tracing-performance-leaks
Kõige hullem isegi pole.
| Tomorrow kirjutas: |
AMD reference kaartidel on alati olnud väga hea saadavus (praegune üldine olukord välja arvatud). AMD lubab oma AIB partneritel nn kleepsud ventikate peale panna ja referece disaini edasi müüa. Juba see parandab saadavust. Nvidia ei luba kellelgi FE kaarte muuta ega isegi müüa peale nende endi. Seega AMD reference ostmiseks ei pea mingi teise riigi (nt Soome) kaudu hookuspookust tegema, et seda saada. Lisaks kuna nüüd on korralik jahutus peale pandud näitab see minu meelest, et seda plaanitakse kogu kaardi eluea jooksul müüa. Isegi 5700 on reference mudeleid veel saada kuigi kaart on juba kaua väljas olnud.
Seega eeldusel, et üldine saadavuse olukord varsti laheneb siis ma ei näe mingit probleemi poole aasta pärast selle ostmisel. Ventikate peal võivad küll olla mõne AIB kleepsud aga disaini ja perfi poolest on see 1:1 AMD poolt ette nähtuga. |
Hea teada.
Teen selle jandi homme jälle kaasa, aga eriti usku ei ole, et kaardi saan. 3070 on mul varuvariandiks juba tellitud, nii et kuni parema AMD kaartide saadavuseni ajan sellega läbi.
| pots4t4j4 kirjutas: |
Millegipärast viskab täna igast august nvidia FE kaarte in stock  |
Pea igal nädalal on neid müügile ilmunud, aga alati kaovad minutite/sekunditega.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2020 20:44:06
|
|
|
Killhoven, seda on jauratud siin juba piisavalt. Oodake vähemalt launchijärgne aeg ära, et uuesti saagi käima tõmmata või ronige AMD vs. NVIDIA teemasse?!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.11.2020 21:54:37
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Killhoven, seda on jauratud siin juba piisavalt. Oodake vähemalt launchijärgne aeg ära, et uuesti saagi käima tõmmata või ronige AMD vs. NVIDIA teemasse?!  |
Ei mäletaks, et Ampere teemas kõvad paugutajad oleks sinna VS teemasse roninud oma hülgemölaga
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2020 22:25:58
|
|
|
päris äge, kuidas seal on välditud iga hinna eest mainimast raytracingut või dxr
ilmselgelt seda kõike kasutatakse aga konkreetsest terminoloogiast hoidutakse märgatavalt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2020 22:47:47
|
|
|
Scart, minu iva on, et ei ole mõtet tulla suvalise ilgumisega, mida juba ka lahatud on. Seda kõike on juba käsitletud siin, milleks seda veel kedrata? Mõnus on? Ei otsigi sisulist infot siit?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.11.2020 23:13:42
|
|
|
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-xt-1440p-dxr-ray-tracing-performance-leaks
tundub, et 6800xt jääb rt asjades 2080ti tasemest veidi allapoole.
| rmc kirjutas: |
Scart, minu iva on, et ei ole mõtet tulla suvalise ilgumisega, mida juba ka lahatud on. Seda kõike on juba käsitletud siin, milleks seda veel kedrata? Mõnus on? Ei otsigi sisulist infot siit?  |
sa pole viimase 2 kuu jooksul konkureeriva ampere teemat juhtunud lugema, ega?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.11.2020 00:09:09
|
|
|
londiste, kas Ampere teema sitt seis tähendab, et Navi teema tuleb ka ära sittuda? Vastavad teemad on läbu koristamiseks.
Lisaks veelkord: kaardid pole isegi väljas veel ja juba on vaja käia ilkumas
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.11.2020 00:24:18
|
|
|
Nvidia teemas vähemalt oli see austus, et hakati kisama peale launchi, et kaarte pole. AMD teemas pole launchi olnudki ja veelgi hullem kisa lahti.
Võiks ikka reaalselt 25'ndani ära oodata kui on AIB' kaartide launh. Nagu päriselt!?
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.11.2020 00:31:01
|
|
|
| rmc kirjutas: |
londiste, kas Ampere teema sitt seis tähendab, et Navi teema tuleb ka ära sittuda? Vastavad teemad on läbu koristamiseks.
Lisaks veelkord: kaardid pole isegi väljas veel ja juba on vaja käia ilkumas  |
lihtsalt su optimism on naljakas.
sealgi suuremad ilkujad lubasid amd suunas sama teha kui olukord sarnaseks osutub.
| Viilutaja kirjutas: |
Nvidia teemas vähemalt oli see austus, et hakati kisama peale launchi, et kaarte pole. AMD teemas pole launchi olnudki ja veelgi hullem kisa lahti.
Võiks ikka reaalselt 25'ndani ära oodata kui on AIB' kaartide launh. Nagu päriselt!? |
ee, ka seal hakkas see pihta ikka enne launchi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.11.2020 02:43:03
|
|
|
londiste, milline optimism? Ma olen selgelt väljendanud, et muarust on toodete väljatulek probleemne üleüldiselt ning mulle ei meeldi kui saadavusega on jamasid, st. muarust võiks launchida siis kui selleks valmis ollakse.
Aga ma arvan, et see on "defitsiidist tulenevaks motivatsiooniks" "reklaamitrikk", Apple vana teema ju :]
Aga endiselt - mis optimismist sa räägid?
Mul on realistlikku optimismi heade kaartide tuleku osas... ent mitte saadavuse osas
EDIT: HWU ei kasutanud 5950X-i confirmed:
Spoiler 
https://twitter.com/HardwareUnboxed/status/1328843142494228480
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.11.2020 09:14:41
|
|
|
Denveri Micro Centeris 10x non-XT, 2x XT.
Columbuse Micro Centeris 12x kaarti(ei tea palju XT või non-XT)
Dallase Micro Centeris kokku 10 kaarti(kõik vist XT), võibolla launchiks 4 kaarti jõuab juurde.
- järjekorras passijate update Redditis.
Nii pisikesed numbrid tekitavad küsimuse, mis moodi või kas Proshop saab niipalju kaarte nagu nad lootsid(200 x RX 6800 AMD reference boards; 90 x RX 6800 XT AMD reference boards)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.11.2020 09:55:40
|
|
|
Me ei tea mis sätetel ja mis masinal neid teste jooksutati. Mina näen, et need on paremad tulemused kui 2080 Ti peal. Eriti arvestades seda, et Nvidial on DLSS mis RT-ga koos kasutades perfi tagasi annab. AMD-l selle analoogi hetkel veel pole ja nad saavad max perf hiti RT sisselülitamisest. Siiski ~70fps ja rohkem koos RT-ga max sätetel @ 1440p on päris hea tulemus 1440p peal. Ilmselgelt 4K peal oleks need kõik alla 60fps.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.11.2020 10:06:35
|
|
|
| aasta on 2020 kes sul 1440p monitori ostab 70fps peal tiksumiseks? 240hz 1440p on väga ok hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
18.11.2020 10:23:06
|
|
|
| Millest me üldse räägime? RT sees ja >120fps ei suudeta nagunii veel mõistlike vahenditega teha ei praeguse põlvkonna ega ka ilmselt järgmise põlvkonna kaartidega. Sinna läheb veel mitmed aastad aega.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.11.2020 10:45:46
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
pots4t4j4, Kui on free/g-sync 70fps siis on täiesti sujuv. Eriti SP mängudes. MP mängudes niikuinii keegi RT ei kasuta ju (BFV lol).
Esimese põlvkonna toote kohta ok tulemus. Turing oli kehvem.
240Hz 1440p on kahjuks jätkuvalt VA. Samsung G7 ja G9 peal on probleeme nt 30 seeria kaartidega ja peab 144Hz kasutama. |
ma eelistan iga kell va over ips, mustad on actually enamvähem, 70fps on sujuv, mis juttu sa räägid? G7 ainuke issue on gsync range 80-240 aga mingit 70fps asja kõrvaloleva s2721dgf peal proovides on kogemus suht samajube, olgugi range 45-165, slaidshowd gsync ei p@@sta, tearingust saad lahti aga ujub ikka nagu tatt see 60fps.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|