Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 10:34:23 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
See 6700XT tundub tulema selline mõnus öko kaart

Sõna! Paberil näib hea mining kaart olema, 12GB RAM ja voolutarve 150w icon_razz1.gif
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2020 10:50:32 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ilmselt 5700xt läheb EOL? Ideaalis võiks 6700XT maksta vähem, tarbida vähem ja kui tal infinity cache pardal olema saaks, siis ilmselt ka 1080p-1440p moludel paremat jõudlust näidata?
5700XT on veel praegugi pigem >400€ kaart.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetaKood
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:01:06 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis veebipoodidel homme võiks silma peal hoida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:19:13 vasta tsitaadiga

Nendel, mis ei osta kohalikest ladudest. Arvutitark, markit ja mõni ehk veel. Kohalike ladude kaudu ei tule neid kaarte lähiajal, nagu pole 2 nädala jooksul ka AMD protsessoreid tulnud, eeldati et järgmine aasta ehk saab protsessoreid või noh ülejärgmine aasta saab juba kindlasti. Otsisin just ennist sülearvuteid lattu juurde, paljudes ladudes on märgitud eeldatavaks tarneajaks märts, laoseisud kõikidel hulgiladudel täiesti olematud ning hinnad tunduvalt kallimad, kui pool aastat tagasi. Corona teeb oma tööd, rahvas passib kodus ja otsib omale tegevus arvutite, videokaartide, playstationite jms näol.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:36:57 vasta tsitaadiga

Homme on AMD enda kaardi launch mitte AIB. Väga üksikud poed said neid kaarte. Näiteks Caseking ei saanud midagi. AT neid homseks saab on vähe usutav, nad ei tea isegi hetkel. AIB kaardid tulevad kuskil 25 nov alles, siis kindalasti liigub midagi ka meil.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:38:22 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ta vihjas 5950X kasutamisele testsüsteemis. Kuna ta niikuinii laseb palju teste uuesti, siis poleks ka probleem genereerida uued tulemused.

5950X-i kasutamist saanuks ta ju mainida.. agajah, võib nii olla küll, et ei maininud 5950X-i kasutamist ka üldse kui ei saanud rääkida, miks see oluline on...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 12:10:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
See 6700XT tundub tulema selline mõnus öko kaart, mis mängudes skoorib sinna 5700XT juurde. Kui ta 300-350€ kanti tuleb, siis on hästi.

Mis selle kaardi point sellisel juhul oleks, kui tuleb 5700XT perfiga ja hinnaga? icon_rolleyes.gif
Juba 6 kuud tagasi oli saada 5700XT'si hinnaga 310-330 vahemikus...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 12:16:27 vasta tsitaadiga

power efficiency? ametlik hind?
5700xt-de hinnad on ikkagi enamasti sinna 350-400 vahele jäänud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 12:27:17 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tulevad mini versioonid ka. Tahtsin hirmasti 5700XT-d S4M korpusesse aga ei toodetudki mitte ühtegi piisavalt lühikest versiooni. Seega pidin 2070 Super peale üle minema. Samas väiksem ja kiirem kah.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:26:55 vasta tsitaadiga

PowerColori RedDevil kaart.
https://twitter.com/PowerColor/status/1328599497996382208?s=19

ASRocki lineup
https://twitter.com/VideoCardz/status/1328611598169219073?s=19

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2020 14:28:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
power efficiency? ametlik hind?
5700xt-de hinnad on ikkagi enamasti sinna 350-400 vahele jäänud.


No päris nii ikka pole. Ostsin nüüdseks 5 kuud tagasi oma 5700XT. Soodsaim EU hind oli tol hetkel Saksas 389€ + post, mingile Asusele, mille jahutust kiruti. Eestist võtsin Gigabyte Gaming OC ligi 432€'ga.
Foorumis läksid kasutatud kaardid ka hindadega 400-. Hetkel pole HV hinnakirjas ühtki, mis oleks <400 ja EU odavaim on 371+post.
https://geizhals.eu/asus-dual-radeon-rx-5700-xt-oc-evo-90yv0da2-m0na00-a2290508.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk


viimati muutis Kristoferr 17.11.2020 14:30:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:29:04 vasta tsitaadiga

Viilutaja, red devil kuradi ilus, aga tundub ebareaalselt paks olema... mingi 4 slotti? icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 14:55:17 vasta tsitaadiga

Vahepeal reaalselt olid 5700XT'd Geizhalis 310'ga (üks mudel küll), ülejäänud mudelid olid 330-400. Kuid millegipärast nüüd toimunud mingi price hike icon_rolleyes.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 15:00:33 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Viilutaja, red devil kuradi ilus, aga tundub ebareaalselt paks olema... mingi 4 slotti? icon_lol.gif


Pigem ikka 3 slotti. Nagu Red devil vegadki.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 15:07:54 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
PowerColori RedDevil kaart.
https://twitter.com/PowerColor/status/1328599497996382208?s=19

ASRocki lineup
https://twitter.com/VideoCardz/status/1328611598169219073?s=19



_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 15:21:53 vasta tsitaadiga

Mida ökonoomsemaks kaartide voolutarve muutub, seda rohkem pistikuid külge tekib. icon_wink.gif

rmc kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
PowerColori RedDevil kaart.
https://twitter.com/PowerColor/status/1328599497996382208?s=19

ASRocki lineup
https://twitter.com/VideoCardz/status/1328611598169219073?s=19


Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 16:31:14 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
See 6700XT tundub tulema selline mõnus öko kaart, mis mängudes skoorib sinna 5700XT juurde. Kui ta 300-350€ kanti tuleb, siis on hästi.

Mis selle kaardi point sellisel juhul oleks, kui tuleb 5700XT perfiga ja hinnaga? icon_rolleyes.gif
Juba 6 kuud tagasi oli saada 5700XT'si hinnaga 310-330 vahemikus...

+4GB videomälu, RT kiirendus, SAM tugi jne. Pealegi arvestades perf per W ja IPC kasvu oleks 40CU 6700XT ikkagi kiirem kui 40CU 5700XT. Eriti kui hind tuleb alla 400. Lisaks tunduvalt asisem stock jahutus reference kaartidel (dual axial vs blower).
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 16:44:22 vasta tsitaadiga

Eks näha kas sellest ka reaalselt kasu on. Igatahes uute tulevate kessklassi videokaartide hind ja saadavus on mõlemad (AMD, Nvidia) naeruväärsed. Aga eks see 2020 ongi imelik aasta olnud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 17:20:23 vasta tsitaadiga

Kuidas nende reference kaartidega on AMD-l? Kas samasugune piiratud kogus piiratud ajavahemikul nagu Nvidia omadel või saab rahulikult ka poole aasta pärast reference kaardi osta? Mul oli viimane AMD/ATI kaart 3D Rage Pro icon_biggrin.gif (kui mu hetke ajutine RX570 välja arvata) - seega pole kursis selliste asjadega.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 17:58:16 vasta tsitaadiga

Ise vaatan reference kaartide poole, hiljem kõige lihtsam neile veeplokke saada tõenäoliselt.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:27:41 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kuidas nende reference kaartidega on AMD-l? Kas samasugune piiratud kogus piiratud ajavahemikul nagu Nvidia omadel või saab rahulikult ka poole aasta pärast reference kaardi osta? Mul oli viimane AMD/ATI kaart 3D Rage Pro icon_biggrin.gif (kui mu hetke ajutine RX570 välja arvata) - seega pole kursis selliste asjadega.

AMD reference kaartidel on alati olnud väga hea saadavus (praegune üldine olukord välja arvatud). AMD lubab oma AIB partneritel nn kleepsud ventikate peale panna ja referece disaini edasi müüa. Juba see parandab saadavust. Nvidia ei luba kellelgi FE kaarte muuta ega isegi müüa peale nende endi. Seega AMD reference ostmiseks ei pea mingi teise riigi (nt Soome) kaudu hookuspookust tegema, et seda saada. Lisaks kuna nüüd on korralik jahutus peale pandud näitab see minu meelest, et seda plaanitakse kogu kaardi eluea jooksul müüa. Isegi 5700 on reference mudeleid veel saada kuigi kaart on juba kaua väljas olnud.

Seega eeldusel, et üldine saadavuse olukord varsti laheneb siis ma ei näe mingit probleemi poole aasta pärast selle ostmisel. Ventikate peal võivad küll olla mõne AIB kleepsud aga disaini ja perfi poolest on see 1:1 AMD poolt ette nähtuga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:59:43 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kas ei olnud juttu sellest, et disain on sama, st. vana vesijahutus läheb ka uuele? 5k 6k-le st.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.11.2020 19:03:42 vasta tsitaadiga

homme saate amdi paperlaunchi. 100% kindel. kui mõnikümmend eesti vanti saab jõuluks suure navi kätte, siis on isegi hea. Ja isegi non-XT puhul on alla 700-st lipikut sinisilmne loota.

muidugi revjuuverite tasemel kõik ok. neil ju kola käes.

maailm on hukas. varsti ei saa pessukamehed isegi ventilaatoreid. kõik on defka.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:08:17 vasta tsitaadiga

Millegipärast viskab täna igast august nvidia FE kaarte in stock icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:12:49 vasta tsitaadiga

Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:15:47 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki?

alexcrx kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Niiet homme pole mõtet kell 16 esindusse ronida?


kahjuks mitte, ainult siis kui muid asju vaja.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:15:48 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Keegi Arvutitargast uurinud ka kas kaarte tuleb homme müüki?

Kui küsitud sai vastati, et refreshi kodulehte saad teada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:21:09 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
homme saate amdi paperlaunchi. 100% kindel.

Oi kui hea, et ometi on ka AMD'l probleemid thumbs_up.gif

Ja tee omale selgeks mis on paperlaunch. Inimesed on ära unustanud millised tegelikud paperlaunchid on, kuna neid pole õnneks enam aastaid olnud lihtsalt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:28:11 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
homme saate amdi paperlaunchi. 100% kindel. kui mõnikümmend eesti vanti saab jõuluks suure navi kätte, siis on isegi hea. Ja isegi non-XT puhul on alla 700-st lipikut sinisilmne loota.

muidugi revjuuverite tasemel kõik ok. neil ju kola käes.

maailm on hukas. varsti ei saa pessukamehed isegi ventilaatoreid. kõik on defka.
kohutav tragöödia tõesti - ma ei saa consumeda produkti esimesel päeval peale mingit launchi. ebaõiglus on märkimisväärne ja mu pettumus on mõõtmatu. pole isegi mõtet osta paar kuud hiljem, sest ma poleks esimene
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:28:22 vasta tsitaadiga

äkki saab selle saadavuse üle jauramise lõpetada, see ei anna ju midagi teemale juurde :]
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 20:22:51 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/powercolor-showcases-next-gen-red-devil-limited-edition.html
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2020 20:25:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
äkki saab selle saadavuse üle jauramise lõpetada, see ei anna ju midagi teemale juurde :]


Nvidia saab sajaga ja nüüd on õiglane kui AMD hakkab samuti saama icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 20:33:53 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-xt-1440p-dxr-ray-tracing-performance-leaks

Kõige hullem isegi pole.

Tomorrow kirjutas:
AMD reference kaartidel on alati olnud väga hea saadavus (praegune üldine olukord välja arvatud). AMD lubab oma AIB partneritel nn kleepsud ventikate peale panna ja referece disaini edasi müüa. Juba see parandab saadavust. Nvidia ei luba kellelgi FE kaarte muuta ega isegi müüa peale nende endi. Seega AMD reference ostmiseks ei pea mingi teise riigi (nt Soome) kaudu hookuspookust tegema, et seda saada. Lisaks kuna nüüd on korralik jahutus peale pandud näitab see minu meelest, et seda plaanitakse kogu kaardi eluea jooksul müüa. Isegi 5700 on reference mudeleid veel saada kuigi kaart on juba kaua väljas olnud.

Seega eeldusel, et üldine saadavuse olukord varsti laheneb siis ma ei näe mingit probleemi poole aasta pärast selle ostmisel. Ventikate peal võivad küll olla mõne AIB kleepsud aga disaini ja perfi poolest on see 1:1 AMD poolt ette nähtuga.


Hea teada. thumbs_up.gif

Teen selle jandi homme jälle kaasa, aga eriti usku ei ole, et kaardi saan. 3070 on mul varuvariandiks juba tellitud, nii et kuni parema AMD kaartide saadavuseni ajan sellega läbi.


pots4t4j4 kirjutas:
Millegipärast viskab täna igast august nvidia FE kaarte in stock icon_rolleyes.gif

Pea igal nädalal on neid müügile ilmunud, aga alati kaovad minutite/sekunditega.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 20:44:06 vasta tsitaadiga

Killhoven, seda on jauratud siin juba piisavalt. Oodake vähemalt launchijärgne aeg ära, et uuesti saagi käima tõmmata või ronige AMD vs. NVIDIA teemasse?! icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 21:54:37 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Killhoven, seda on jauratud siin juba piisavalt. Oodake vähemalt launchijärgne aeg ära, et uuesti saagi käima tõmmata või ronige AMD vs. NVIDIA teemasse?! icon_lol.gif


Ei mäletaks, et Ampere teemas kõvad paugutajad oleks sinna VS teemasse roninud oma hülgemölaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 22:05:22 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/amd-rdna-2-hangar-21-technology-demo-video-due-on-november-19th/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 22:25:58 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
https://wccftech.com/amd-rdna-2-hangar-21-technology-demo-video-due-on-november-19th/
päris äge, kuidas seal on välditud iga hinna eest mainimast raytracingut või dxr icon_wink.gif
ilmselgelt seda kõike kasutatakse aga konkreetsest terminoloogiast hoidutakse märgatavalt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 22:47:47 vasta tsitaadiga

Scart, minu iva on, et ei ole mõtet tulla suvalise ilgumisega, mida juba ka lahatud on. Seda kõike on juba käsitletud siin, milleks seda veel kedrata? Mõnus on? Ei otsigi sisulist infot siit? icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 23:13:42 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-xt-1440p-dxr-ray-tracing-performance-leaks
tundub, et 6800xt jääb rt asjades 2080ti tasemest veidi allapoole.

rmc kirjutas:
Scart, minu iva on, et ei ole mõtet tulla suvalise ilgumisega, mida juba ka lahatud on. Seda kõike on juba käsitletud siin, milleks seda veel kedrata? Mõnus on? Ei otsigi sisulist infot siit? icon_lol.gif
sa pole viimase 2 kuu jooksul konkureeriva ampere teemat juhtunud lugema, ega? icon_rolleyes.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 00:09:09 vasta tsitaadiga

londiste, kas Ampere teema sitt seis tähendab, et Navi teema tuleb ka ära sittuda? Vastavad teemad on läbu koristamiseks.
Lisaks veelkord: kaardid pole isegi väljas veel ja juba on vaja käia ilkumas icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 00:16:19 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/microcenter-radeon-rx-6800-stock-will-be-extremely-limited-at-launch
Microcenter: Radeon RX 6800 stock will be ‘extremely limited at launch’

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 00:24:18 vasta tsitaadiga

Nvidia teemas vähemalt oli see austus, et hakati kisama peale launchi, et kaarte pole. AMD teemas pole launchi olnudki ja veelgi hullem kisa lahti.
Võiks ikka reaalselt 25'ndani ära oodata kui on AIB' kaartide launh. Nagu päriselt!?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 00:31:01 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
londiste, kas Ampere teema sitt seis tähendab, et Navi teema tuleb ka ära sittuda? Vastavad teemad on läbu koristamiseks.
Lisaks veelkord: kaardid pole isegi väljas veel ja juba on vaja käia ilkumas icon_lol.gif
lihtsalt su optimism on naljakas.
sealgi suuremad ilkujad lubasid amd suunas sama teha kui olukord sarnaseks osutub.
Viilutaja kirjutas:
Nvidia teemas vähemalt oli see austus, et hakati kisama peale launchi, et kaarte pole. AMD teemas pole launchi olnudki ja veelgi hullem kisa lahti.
Võiks ikka reaalselt 25'ndani ära oodata kui on AIB' kaartide launh. Nagu päriselt!?
ee, ka seal hakkas see pihta ikka enne launchi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 02:43:03 vasta tsitaadiga

londiste, milline optimism? Ma olen selgelt väljendanud, et muarust on toodete väljatulek probleemne üleüldiselt ning mulle ei meeldi kui saadavusega on jamasid, st. muarust võiks launchida siis kui selleks valmis ollakse.
Aga ma arvan, et see on "defitsiidist tulenevaks motivatsiooniks" "reklaamitrikk", Apple vana teema ju :]

Aga endiselt - mis optimismist sa räägid? icon_lol.gif

Mul on realistlikku optimismi heade kaartide tuleku osas... ent mitte saadavuse osas icon_lol.gif

EDIT: HWU ei kasutanud 5950X-i confirmed:

Spoiler Spoiler Spoiler

https://twitter.com/HardwareUnboxed/status/1328843142494228480

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 09:14:41 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
https://videocardz.com/newz/microcenter-radeon-rx-6800-stock-will-be-extremely-limited-at-launch
Microcenter: Radeon RX 6800 stock will be ‘extremely limited at launch’

Denveri Micro Centeris 10x non-XT, 2x XT.
Columbuse Micro Centeris 12x kaarti(ei tea palju XT või non-XT)
Dallase Micro Centeris kokku 10 kaarti(kõik vist XT), võibolla launchiks 4 kaarti jõuab juurde.
- järjekorras passijate update Redditis.

Nii pisikesed numbrid tekitavad küsimuse, mis moodi või kas Proshop saab niipalju kaarte nagu nad lootsid(200 x RX 6800 AMD reference boards; 90 x RX 6800 XT AMD reference boards)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 09:55:40 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6800-xt-1440p-dxr-ray-tracing-performance-leaks
tundub, et 6800xt jääb rt asjades 2080ti tasemest veidi allapoole.

Me ei tea mis sätetel ja mis masinal neid teste jooksutati. Mina näen, et need on paremad tulemused kui 2080 Ti peal. Eriti arvestades seda, et Nvidial on DLSS mis RT-ga koos kasutades perfi tagasi annab. AMD-l selle analoogi hetkel veel pole ja nad saavad max perf hiti RT sisselülitamisest. Siiski ~70fps ja rohkem koos RT-ga max sätetel @ 1440p on päris hea tulemus 1440p peal. Ilmselgelt 4K peal oleks need kõik alla 60fps.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 10:06:35 vasta tsitaadiga

aasta on 2020 kes sul 1440p monitori ostab 70fps peal tiksumiseks? 240hz 1440p on väga ok hinnaga
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 10:14:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Kui on free/g-sync 70fps siis on täiesti sujuv. Eriti SP mängudes. MP mängudes niikuinii keegi RT ei kasuta ju (BFV lol).
Esimese põlvkonna toote kohta ok tulemus. Turing oli kehvem.

240Hz 1440p on kahjuks jätkuvalt VA. Samsung G7 ja G9 peal on probleeme nt 30 seeria kaartidega ja peab 144Hz kasutama.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2020 10:23:06 vasta tsitaadiga

Millest me üldse räägime? RT sees ja >120fps ei suudeta nagunii veel mõistlike vahenditega teha ei praeguse põlvkonna ega ka ilmselt järgmise põlvkonna kaartidega. Sinna läheb veel mitmed aastad aega.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 10:45:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
pots4t4j4, Kui on free/g-sync 70fps siis on täiesti sujuv. Eriti SP mängudes. MP mängudes niikuinii keegi RT ei kasuta ju (BFV lol).
Esimese põlvkonna toote kohta ok tulemus. Turing oli kehvem.

240Hz 1440p on kahjuks jätkuvalt VA. Samsung G7 ja G9 peal on probleeme nt 30 seeria kaartidega ja peab 144Hz kasutama.


ma eelistan iga kell va over ips, mustad on actually enamvähem, 70fps on sujuv, mis juttu sa räägid? G7 ainuke issue on gsync range 80-240 aga mingit 70fps asja kõrvaloleva s2721dgf peal proovides on kogemus suht samajube, olgugi range 45-165, slaidshowd gsync ei p@@sta, tearingust saad lahti aga ujub ikka nagu tatt see 60fps.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.