|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
17.11.2020 18:17:00
|
|
|
Kui FEga vaja RMA teha siis targem on otse Nvidiale saata, kiirem.
E: 3070 FE UKs, gogo https://www.scan.co.uk/shops/nvidia/founders-3070-r7tm4kgr
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 17.11.2020 18:56:41, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
17.11.2020 18:22:29
|
|
|
| Näitab küll, et saab..22 naela vms
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
17.11.2020 18:26:55
|
|
|
Võtsin ära ühe. Ise kasutan ESWD kuna nii odavam (~10.x oli Balti lattu ja edasi 3 vist kopikatega).
Sekord ei vaadanud kuid eelmine kord jah oli UK ja ROI territooriumitega piiratud see saatmine.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 17.11.2020 18:48:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vennas
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2020
|
17.11.2020 18:39:27
|
|
|
| Ise olin ka juba maksmas, kui vastu tuli kiri, et ainult UKsse ja Iirimaale tarnitakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
17.11.2020 18:46:12
|
|
|
Mul on millegi pärast selline tunne, et homme on kõik nvidia kaardid täitsa saadaval
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
17.11.2020 18:49:49
|
|
|
hmm ostsin scan lehelt corsair aio siis küll saatsid otse eesti.
lisaks sai isegi 1 rma läbi nende tehtud kõik oli väga lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.11.2020 19:26:52
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk. |
Ma pakun hinnasildiks poes 550€
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
17.11.2020 19:37:22
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk. |
Ma pakun hinnasildiks poes 550€ |
kes seda ostab sellise hinnaga ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
17.11.2020 19:37:54
|
|
|
| siven kirjutas: |
hmm ostsin scan lehelt corsair aio siis küll saatsid otse eesti.
lisaks sai isegi 1 rma läbi nende tehtud kõik oli väga lihtne. |
GPUdega natuke teine teema siiski. Usun, et praegu saab neilt muud kaupa samuti otse siia tellida, kaardid tahetakse enda põhiklientidele ikka jätta.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.11.2020 19:42:34
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| 500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk. |
Ma pakun hinnasildiks poes 550€ |
kes seda ostab sellise hinnaga ? |
Miks ei, odavam kui 3070 150€.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.11.2020 19:44:30
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Arvate tõesti, et on kokkusattumus see Nvidia kaartide suurem saadavus 1 päev enne AMD kaartide launchi?  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.11.2020 20:09:03
|
|
|
| Early Access, no nad pakuvad hindu, nagu oleks reaalne ja õiglaslik (RTX 3060Ti vsRTX 2080/S). Samas RTX2xxx saadavus on nulli lähedane meie marketis (ärme arvestame lollakaid hindu, mis kellelgi on käes) ja RTX 3xxxx võimekust arvestades polegi nii väga ulme
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
17.11.2020 20:45:17
|
|
|
Kui nii edasi läheb siis hakkab RTX 3030 maksma 400+. Vähemalt on valikut tulevikus. Kas osta RTX 2060S või RTX 3030 Pole ulme jah Loodame, et AMD ravib seda haiget maailma vähe
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
17.11.2020 21:21:02
|
|
|
-kasutaja-, AMD ei anna midagi tasuta ära, täpselt Nvidiaga konkureerivad hinnad on:
Näiteks RX 6800 vs RTX 3070 on MSRP 80 dollarit kõrgem, samal ajal performance ilmselt max 10% parem. EDIT: pigem paar protsenti ainult.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
17.11.2020 23:35:10
|
|
|
Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.11.2020 09:31:53
|
|
|
| majooro kirjutas: |
Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki.  |
Muidu eile käis läbi ka Saksamaa ametlik edasimüüja link (NBB) ja Prantsusmaa (LDLC). Eks teine kord
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.11.2020 10:49:26
|
|
|
Mul sama seis NBBs, eks näis. Saksamaa on eelmises sajandis, kasutavad veel fakse jms. Eks nad käsitsi vast võtavad krediitkaardilt raha maha ja see kõik võtab aega.
SCAN.co.uk tühistas mul ära kuna ma olen neilt juba kaardi saanud.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.11.2020 10:56:22
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Need AMD kaardid on muljetavaldavad, aga kogu softipool on endiselt käkk ju. Või on midagi muutunud vahepeal? |
Ju siis sa pole kasutanud, et jätkuvalt käkiks pead. Kui välja arvata eelmise aasta sügisel välja tulnud üks versioon, siis on stabiilsed olnud.
| dex kirjutas: |
| see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi) |
Jah ja siis Nvidia ise rikub selle ära oma 12pin adapteriga smack down keset kaarti. Oleks võinud vähemalt otsa panna vms.
| PaRaZiD kirjutas: |
| ei usu et palju alla 400 tuleb, kui üldse tuleb |
400 ei näe me kunagi siin 3060 Ti eest. See on kindel.
| SilQ kirjutas: |
| Ma pakun hinnasildiks poes 550€ |
Ma pakun 650€
| GTR 3.0 kirjutas: |
| AIB kaardid saaks vabalt MSRP lähedase hinnaga müügis olla |
Defineeri lähedane. +20-30 saavaks olla ainult täielikud low end mudelid, ASUS Dual, Zotac Trinity ja Gigabyte blower. Kõik vähegi asisemad mudelid ei saa mitte kuidagi olla alla 750. Ilmselt pigem 800 kandis kui ka oleks hea saadavus ja madal nõudlus.
| GTR 3.0 kirjutas: |
| Küll peagi need kaardid ka MSRP lähedase hinnaga liikuma hakkavad kui neid piisavas koguses ladudesse jõuab, pole kahtlustki. |
Lol optimist. MSRP lähedase hinnaga (kui Nvidia meile järjekordselt valetanud pole MSRP kohta) küll enne kevadet midagi siin liikuma ei hakka. Ja needki saavad olema low end mudelid.
| Vael kirjutas: |
| Ma saan aru, et kuna reso on suuremaks läinud ja aeg edasi, siis aluseks võttes gtx 8800 mis kunagi maksis 600 ja 480p resol tegi 60 fps, aga nüüd 4x suuremal resol teevad kaardis 2x kõrgemat FPS. Siis oleks õigustatud 8x600~4800$ küsida xx80/xx90 seeria kaardi eest. Sest perf per dollar ütleb nii? |
See ei käi nii. Aja jooksul tootmishind langeb. Keegi ei seo reso ja hinda niimoodi aastate lõikes.
| Viilutaja kirjutas: |
Arvate tõesti, et on kokkusattumus see Nvidia kaartide suurem saadavus 1 päev enne AMD kaartide launchi?  |
Oh muidugi on. Ainult meie kaks oleme siin haterid ja vandenõuteureetikud. Nvidia ei teeks kunagi midagi nii alatut. Nvidia on hea ja püha.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
18.11.2020 11:01:54
|
|
|
| Kuidas sa paned toitepesa videokaardi otsa kui PCB lõppeb poole videokaardi pealt ära? Järelikult siis võimalikud lahendused polnud seda väärt.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.11.2020 11:54:49
|
|
|
| mina ei saa näiteks üldse aru, miks pannakse toiteühendust paremasse ülesnurka. kui pikki ei taha panna (teeb kaart veelgi pikemaks), siis pangu hoopis alumisse nurka püsti (risti kaardi PCB-ga), enamike kastide juhtmete läbiviike on kas emaplaani paremal äärel või all. hulga lähemalt vedada ja palju rohkem varju jääks, miks peab sead pikka soolikat läbi poole kasti vedama
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
18.11.2020 11:58:01
|
|
|
Kui ma nüüd saan sinust õigesti aru ja sa pead silmas, et connector oleks pcie siini pool, siis oleks ilmselt järjekordne asi millega kaarti/korpust valides arvestama peaks, kuna kõikide korpuste cutoudid ei ole sama koha peal, samuti ka kaardid eripikkustega ja connectorid eri kohtadel.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.11.2020 12:05:41
|
|
|
emaplaadil 24 pin connector mahub ilusti plaadi äärele ja keegi ei virise. minul näiteks paistab emaplaadi toite (kui tagant ääre juures olevast avast vedada (kus enamasti ongi avad) kaabel heal juhul 6-7 cm jagu. videokaardi soolikas läheb risti läbi kasti ja veel nurga alt ja tubli 25cm on näha. ei paista kusagilt mõistlik.
ma saan aru mingite ITX kaartidele see ei käiks, mis on eos mõeldud kompaktsesse kasti, aga lõigaku pisike osa jahuti alumisest äärest (mitte ülemisest, aga mitte korpusekaane või esipaneeli suunas, vaid alla, ehk kaardil püsti) ja pangu sinna, ma pakun, et nähtava kaabli pikkus väheneks laksust poole jagu.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.11.2020 12:10:19
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| mina ei saa näiteks üldse aru, miks pannakse toiteühendust paremasse ülesnurka. kui pikki ei taha panna (teeb kaart veelgi pikemaks), siis pangu hoopis alumisse nurka püsti (risti kaardi PCB-ga), enamike kastide juhtmete läbiviike on kas emaplaani paremal äärel või all. hulga lähemalt vedada ja palju rohkem varju jääks, miks peab sead pikka soolikat läbi poole kasti vedama |
Indeed. See oleks samuti lahendus. Kuigi ma arvan, et pikki panek ei tohiks kah probleem olla tänapäeval, kuna enamus korpustel pole mingit kobakat HDD cage seal ees nagu vanasti ja paljudesse korpustesse mahuvad päris pikad kaardid sisse.
Lisaks kui kasutada risti vertikaalset ühendust, siis nt vertikaalse GPU mounti korral ei jääkski midagi näha
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.11.2020 12:11:30
|
|
|
| High-Q, uus connector pole ju nö. otse vaid ronib välja piltlikult öeldes 45 kraadise nurgaall - see oleks platepoole panduna liiga palju. Kui tuleks välja otse otsast siis jahh oleks bueno - sellega aga ongi see probleem, et PCB on võrreldes jahutusega marulühike ja reference kaardi toide on piltlikult poole kaardipeal.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
18.11.2020 12:12:35
|
|
|
| Nvidia 3000 seeria fe puhul tegid spets pistiku ja siis küsiti vist mõne kolmeaastase käest kuhu selle panna vöiks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.11.2020 12:38:33
|
|
|
| see FE 12pin asukoht on tõesti debiilne. ma saan aru, et lühike kaart, aga nii amatöörlahendust kah ei oleks oodanud.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR 3.0
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2007
|
18.11.2020 12:46:29
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| GTR 3.0 kirjutas: |
| AIB kaardid saaks vabalt MSRP lähedase hinnaga müügis olla |
Defineeri lähedane. +20-30 saavaks olla ainult täielikud low end mudelid, ASUS Dual, Zotac Trinity ja Gigabyte blower. Kõik vähegi asisemad mudelid ei saa mitte kuidagi olla alla 750. Ilmselt pigem 800 kandis kui ka oleks hea saadavus ja madal nõudlus.
| GTR 3.0 kirjutas: |
| Küll peagi need kaardid ka MSRP lähedase hinnaga liikuma hakkavad kui neid piisavas koguses ladudesse jõuab, pole kahtlustki. |
Lol optimist. MSRP lähedase hinnaga (kui Nvidia meile järjekordselt valetanud pole MSRP kohta) küll enne kevadet midagi siin liikuma ei hakka. Ja needki saavad olema low end mudelid.
|
Loogiline, et kaardid millele igasugu tulesid-vilesid külge pannakse on ka kallimad. Ei väitnudki et kõik kaardid Nvidia MSRP lähedase hinnaga peaks olema
Eeldan, et mainitud hinnad käivad 3070 kaartide kohta? Asuse low end 3070 kaarti olen 499€-ga stockis näinud mõnel pool, nii et on võimalik isegi ilma 20-30€ lisamata.
Asisemad mudelid olgu kallimad aga kas tootjale läheb parem jahutus, vbla paremad komponendid, mõned RGB LEDid maksma tõesti ligikaudu 250€ rohkem kui low end mudelil? Kahtlen sügavalt (olles ise elektroonikatööstuse ja -tootmisega seotud). Suurem osa sellest läheb ikkagi kellelgi kasumiks ning nõudluse vähenedes saab sealt hinnast alla tulla küll.
_________________ Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.11.2020 12:49:49
|
|
|
GTR 3.0, Ei mainitud hinnad käivad 3060 Ti kohta. 3070 on minimaalselt 700. 3080 on 1000 ringis jne. Kõik on ühe hinnaklassi võrra nihkes.
Tegelik põhjus miks ei Nvidial ega eeldatavasti ka AMD-l pole launchil suuremat kogust on - paranoia. Paranoia lekete ees.
Ma ei tea miks jätkuvalt raua tootjad suhtuvad leketesse nii suure paranoiaga, et peab viimasel minutil AIB jms partneritega alles infot jagama.
Näiteks telefonide osas lekib mitmeid kuid varem kogu seeria specid, hinnad jms ja keegi ei tee teist nägugi. Ainult Apple ainsa erandina kontrollib veel lekkeid karmimalt aga isegi nemad on asja vabamalt võtmas. Kunagi kaevati lekitajaid isegi kohtusse.
Raua osas on alati see probleem, et launch päevaks pole suudetud suuremat kogust valmis toota, kuna kardeti lekkeid.
Ma ei räägi siin isegi nõudlusest. See teema on igal launchil olnud, et sorry esimese päeva stock pole eriti hea aga meil on suurem kogus tulemas 2-4 nädala pärast. No tore. Siis äkki teeks launchi kah 4 nädala pärast kui see suurem kogus kohale on jõudnud koos algse stockiga?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
18.11.2020 15:45:08
|
|
|
| Tundub, et AMD-ga tuleb veel hullem kui nvidiaga oligi, hea kui neti üldse midagi müüki tuleb, müüvad letilt ned mõned kümned kaardid mis saavad...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.11.2020 15:57:20
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
| Tundub, et AMD-ga tuleb veel hullem kui nvidiaga oligi, hea kui neti üldse midagi müüki tuleb, müüvad letilt ned mõned kümned kaardid mis saavad... |
Tegelt seda ma kahtlustasin isegi, sest nVida puhul oli hulganisti neid kes sellist põuda ei ootand - nüüd aga räme defitsiit juba ennem selge.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
18.11.2020 17:42:40
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| hulga lähemalt vedada ja palju rohkem varju jääks, miks peab sead pikka soolikat läbi poole kasti vedama |
Mida rohkem laiali jublakad seda rohkem õhku liigub ja jahutab paremini. Arvutitehnika teeb praegu taandarengu 60ndsse kus arvutid olid suured, kallid ja energia õgardid.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
18.11.2020 18:22:37
|
|
|
Kas kellelgi veel 30x0 seeria HDMI pordiga probleeme? Mul siin iga paari tunni tagant viskab netis browsides korraks pildi mustaks, siis tuleb pilt ette mingite valede värviseadetega ja siis muudab värvid õigeks. Seda viga ei ole siiani juhtunud mängu pealt või videosid vaadates, ainult chrome või opera vahendusel browsides. Igal teisel juhul kahtlustaksin oma HDMI kaablit, aga netis googeldades tundub ka teistel sama viga esinevat. Sama teleka, kaabli ja GTX 1060 kaardiga sellist probleemi ei olnud.
Nvidia driveritele sai peale kaardi vahetust clean install tehtud.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
18.11.2020 18:30:23
|
|
|
| arvutitargas 2* 3080 ja 1 rtx 3070 saadaval hetkel hind on muidugi mäda
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
18.11.2020 18:35:29
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| arvutitargas 2* 3080 ja 1 rtx 3070 saadaval hetkel hind on muidugi mäda |
2h tagasi oli kohapeal Türi tänaval Gigabyte GeForce RTX™ 3080 OC ainueksemplar 1169€ hinnaga - keegi sai endale. Korraks mõtlesin, aga pigem ei ...
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
18.11.2020 18:49:47
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
| arvutitargas 2* 3080 ja 1 rtx 3070 saadaval hetkel hind on muidugi mäda |
2h tagasi oli kohapeal Türi tänaval Gigabyte GeForce RTX™ 3080 OC ainueksemplar 1169€ hinnaga - keegi sai endale. Korraks mõtlesin, aga pigem ei ...  |
selle 3070 võibolla veel ostaks aga ei näe põjust 8gb ostu teha kui osta siis vaadata natuke tulevikka ka , ja 4 sotti rohkem rtx3080 est maksta on lollus, ma ei saa üldse aru miks nvidia nii madala mäluga kaarte teeb pole just palju mänge mida pelada sellega...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
18.11.2020 18:53:38
|
|
|
Seal Scanist tellite ikka läbi eshopwedropi?
Kuskilt lehelt üldse otse Eestisse saab tellida FE-sid(snaipides muidugi)? Üldse ei isuta mähkida selle eshopwedropiga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
18.11.2020 18:54:24
|
|
|
| Sealt ei saa nagunii tellida kui errorit annab.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.11.2020 19:04:12
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Seal Scanist tellite ikka läbi eshopwedropi? |
jah sest limiteeritud UK v ROI territooriumiga. Kahjuks mul ESWD UK aadress sai juba tühistamise ja ESWD ei paku Iirimaa aadressi või sekundaarset UK aadressi, aga teie saate tellida kes pole varem saanud. Või noh eks ma ikka üritan uuesti, 3-5 päeva on maks raha kinni kui ei õnnestu.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
18.11.2020 19:09:30
|
|
|
| scanist otse ei maksa tellida meile siia, canceldavad ära ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimahabe
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2020
|
18.11.2020 19:11:51
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Sealt ei saa nagunii tellida kui errorit annab. |
Andis ka errorit kui tahtsin ostukorvi minna, aga kui lükkasin UK VPN-i sisse (nt windscribe), siis annab edasi toimetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
18.11.2020 19:17:17
|
|
|
| piimahabe kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Sealt ei saa nagunii tellida kui errorit annab. |
Andis ka errorit kui tahtsin ostukorvi minna, aga kui lükkasin UK VPN-i sisse (nt windscribe), siis annab edasi toimetada. |
Kusjuures ma kahtlustasin, et nad on miske IP checki peale pannud.
E: jahp panin UK VPN ja saab toimetada.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.11.2020 19:17:17
|
|
|
Leidsin lõpuks ka kõige madalaima väärtusega stabiilse undervolti, milleks on tuuma puhul 0.840 volti.
Piiramata kaart tegi 87 FPS'i ning õgis 314W @ 1915mhz.
Piiratud kaart tegi 85 FPS'i, ülejäänu näete pildilt...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
18.11.2020 19:27:26
|
|
|
Fantastic
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|