Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:17:00 vasta tsitaadiga

Kui FEga vaja RMA teha siis targem on otse Nvidiale saata, kiirem.

E: 3070 FE UKs, gogo icon_cool.gif https://www.scan.co.uk/shops/nvidia/founders-3070-r7tm4kgr

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 17.11.2020 18:56:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:21:20 vasta tsitaadiga

Seal scan.co.uk lehel tuleb ka kasutada ESWD teenust, otse vist ei saadeta Eestisse?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 17.11.2020 18:22:29 vasta tsitaadiga

Näitab küll, et saab..22 naela vms
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:26:55 vasta tsitaadiga

Võtsin ära ühe. Ise kasutan ESWD kuna nii odavam (~10.x oli Balti lattu ja edasi 3 vist kopikatega).
Sekord ei vaadanud kuid eelmine kord jah oli UK ja ROI territooriumitega piiratud see saatmine.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 17.11.2020 18:48:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vennas
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 17.11.2020 18:39:27 vasta tsitaadiga

Ise olin ka juba maksmas, kui vastu tuli kiri, et ainult UKsse ja Iirimaale tarnitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:46:12 vasta tsitaadiga

Mul on millegi pärast selline tunne, et homme on kõik nvidia kaardid täitsa saadaval icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:49:49 vasta tsitaadiga

hmm ostsin scan lehelt corsair aio siis küll saatsid otse eesti.
lisaks sai isegi 1 rma läbi nende tehtud kõik oli väga lihtne.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2020 19:26:52 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.


Ma pakun hinnasildiks poes 550€

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:27:55 vasta tsitaadiga

Arvate tõesti, et on kokkusattumus see Nvidia kaartide suurem saadavus 1 päev enne AMD kaartide launchi? icon_biggrin.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:37:22 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.


Ma pakun hinnasildiks poes 550€


kes seda ostab sellise hinnaga ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:37:54 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
hmm ostsin scan lehelt corsair aio siis küll saatsid otse eesti.
lisaks sai isegi 1 rma läbi nende tehtud kõik oli väga lihtne.

GPUdega natuke teine teema siiski. Usun, et praegu saab neilt muud kaupa samuti otse siia tellida, kaardid tahetakse enda põhiklientidele ikka jätta.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2020 19:42:34 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
SilQ kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.


Ma pakun hinnasildiks poes 550€


kes seda ostab sellise hinnaga ?


Miks ei, odavam kui 3070 150€.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:44:30 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Arvate tõesti, et on kokkusattumus see Nvidia kaartide suurem saadavus 1 päev enne AMD kaartide launchi? icon_biggrin.gif


Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 19:53:12 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.


Ma pakun hinnasildiks poes 550€
https://www.hinnavaatlus.ee/1963779/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-eagle-8g/
https://www.hinnavaatlus.ee/1963778/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-gaming-oc/
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 20:09:03 vasta tsitaadiga

Early Access, no nad pakuvad hindu, nagu oleks reaalne ja õiglaslik (RTX 3060Ti vsRTX 2080/S). Samas RTX2xxx saadavus on nulli lähedane meie marketis (ärme arvestame lollakaid hindu, mis kellelgi on käes) ja RTX 3xxxx võimekust arvestades polegi nii väga ulme
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 20:45:17 vasta tsitaadiga

Kui nii edasi läheb siis hakkab RTX 3030 maksma 400+. Vähemalt on valikut tulevikus. Kas osta RTX 2060S või RTX 3030 thumbs_up.gif Pole ulme jah icon_eek.gif Loodame, et AMD ravib seda haiget maailma vähe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 21:21:02 vasta tsitaadiga

-kasutaja-, AMD ei anna midagi tasuta ära, täpselt Nvidiaga konkureerivad hinnad on:
Näiteks RX 6800 vs RTX 3070 on MSRP 80 dollarit kõrgem, samal ajal performance ilmselt max 10% parem. EDIT: pigem paar protsenti ainult.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 23:35:10 vasta tsitaadiga

Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki. icon_evil.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 09:31:53 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki. icon_evil.gif


Muidu eile käis läbi ka Saksamaa ametlik edasimüüja link (NBB) ja Prantsusmaa (LDLC). Eks teine kord icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 09:50:59 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
majooro kirjutas:
Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki. icon_evil.gif


Muidu eile käis läbi ka Saksamaa ametlik edasimüüja link (NBB) ja Prantsusmaa (LDLC). Eks teine kord icon_smile.gif

NBB -st sai tellitud eile, aga raha ikka veel arvel alles ja kirja lõpus tekst et kui 5 päeva jooksul teist kirja ei saa siis kaarti ka ei saa.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 10:49:26 vasta tsitaadiga

Mul sama seis NBBs, eks näis. Saksamaa on eelmises sajandis, kasutavad veel fakse jms. Eks nad käsitsi vast võtavad krediitkaardilt raha maha ja see kõik võtab aega.

SCAN.co.uk tühistas mul ära kuna ma olen neilt juba kaardi saanud. icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2020 10:56:22 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Need AMD kaardid on muljetavaldavad, aga kogu softipool on endiselt käkk ju. Või on midagi muutunud vahepeal?

Ju siis sa pole kasutanud, et jätkuvalt käkiks pead. Kui välja arvata eelmise aasta sügisel välja tulnud üks versioon, siis on stabiilsed olnud.
dex kirjutas:
see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi)

Jah ja siis Nvidia ise rikub selle ära oma 12pin adapteriga smack down keset kaarti. Oleks võinud vähemalt otsa panna vms.
PaRaZiD kirjutas:
ei usu et palju alla 400 tuleb, kui üldse tuleb

400 ei näe me kunagi siin 3060 Ti eest. See on kindel.
SilQ kirjutas:
Ma pakun hinnasildiks poes 550€

Ma pakun 650€ icon_biggrin.gif
GTR 3.0 kirjutas:
AIB kaardid saaks vabalt MSRP lähedase hinnaga müügis olla

Defineeri lähedane. +20-30 saavaks olla ainult täielikud low end mudelid, ASUS Dual, Zotac Trinity ja Gigabyte blower. Kõik vähegi asisemad mudelid ei saa mitte kuidagi olla alla 750. Ilmselt pigem 800 kandis kui ka oleks hea saadavus ja madal nõudlus.
GTR 3.0 kirjutas:
Küll peagi need kaardid ka MSRP lähedase hinnaga liikuma hakkavad kui neid piisavas koguses ladudesse jõuab, pole kahtlustki.

Lol optimist. MSRP lähedase hinnaga (kui Nvidia meile järjekordselt valetanud pole MSRP kohta) küll enne kevadet midagi siin liikuma ei hakka. Ja needki saavad olema low end mudelid.
Vael kirjutas:
Ma saan aru, et kuna reso on suuremaks läinud ja aeg edasi, siis aluseks võttes gtx 8800 mis kunagi maksis 600 ja 480p resol tegi 60 fps, aga nüüd 4x suuremal resol teevad kaardis 2x kõrgemat FPS. Siis oleks õigustatud 8x600~4800$ küsida xx80/xx90 seeria kaardi eest. Sest perf per dollar ütleb nii?

See ei käi nii. Aja jooksul tootmishind langeb. Keegi ei seo reso ja hinda niimoodi aastate lõikes.
Viilutaja kirjutas:
Arvate tõesti, et on kokkusattumus see Nvidia kaartide suurem saadavus 1 päev enne AMD kaartide launchi? icon_biggrin.gif

Oh muidugi on. Ainult meie kaks oleme siin haterid ja vandenõuteureetikud. Nvidia ei teeks kunagi midagi nii alatut. Nvidia on hea ja püha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:01:54 vasta tsitaadiga

Kuidas sa paned toitepesa videokaardi otsa kui PCB lõppeb poole videokaardi pealt ära? Järelikult siis võimalikud lahendused polnud seda väärt.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2020 11:19:55 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5, Selleks on lahendused olemas. Nvidia ise on neid varem kasutanud. AIB samuti. Muidugi Gamers Nexus teardownis see neile plusspunkte ei teeniks aga aknaga kastis oleks puhtam küll.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2020 11:54:49 vasta tsitaadiga

mina ei saa näiteks üldse aru, miks pannakse toiteühendust paremasse ülesnurka. kui pikki ei taha panna (teeb kaart veelgi pikemaks), siis pangu hoopis alumisse nurka püsti (risti kaardi PCB-ga), enamike kastide juhtmete läbiviike on kas emaplaani paremal äärel või all. hulga lähemalt vedada ja palju rohkem varju jääks, miks peab sead pikka soolikat läbi poole kasti vedama
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 11:58:01 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd saan sinust õigesti aru ja sa pead silmas, et connector oleks pcie siini pool, siis oleks ilmselt järjekordne asi millega kaarti/korpust valides arvestama peaks, kuna kõikide korpuste cutoudid ei ole sama koha peal, samuti ka kaardid eripikkustega ja connectorid eri kohtadel.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2020 12:05:41 vasta tsitaadiga

emaplaadil 24 pin connector mahub ilusti plaadi äärele ja keegi ei virise. minul näiteks paistab emaplaadi toite (kui tagant ääre juures olevast avast vedada (kus enamasti ongi avad) kaabel heal juhul 6-7 cm jagu. videokaardi soolikas läheb risti läbi kasti ja veel nurga alt ja tubli 25cm on näha. ei paista kusagilt mõistlik.

ma saan aru mingite ITX kaartidele see ei käiks, mis on eos mõeldud kompaktsesse kasti, aga lõigaku pisike osa jahuti alumisest äärest (mitte ülemisest, aga mitte korpusekaane või esipaneeli suunas, vaid alla, ehk kaardil püsti) ja pangu sinna, ma pakun, et nähtava kaabli pikkus väheneks laksust poole jagu.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2020 12:10:19 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
mina ei saa näiteks üldse aru, miks pannakse toiteühendust paremasse ülesnurka. kui pikki ei taha panna (teeb kaart veelgi pikemaks), siis pangu hoopis alumisse nurka püsti (risti kaardi PCB-ga), enamike kastide juhtmete läbiviike on kas emaplaani paremal äärel või all. hulga lähemalt vedada ja palju rohkem varju jääks, miks peab sead pikka soolikat läbi poole kasti vedama

Indeed. See oleks samuti lahendus. Kuigi ma arvan, et pikki panek ei tohiks kah probleem olla tänapäeval, kuna enamus korpustel pole mingit kobakat HDD cage seal ees nagu vanasti ja paljudesse korpustesse mahuvad päris pikad kaardid sisse.
Lisaks kui kasutada risti vertikaalset ühendust, siis nt vertikaalse GPU mounti korral ei jääkski midagi näha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:11:30 vasta tsitaadiga

High-Q, uus connector pole ju nö. otse vaid ronib välja piltlikult öeldes 45 kraadise nurgaall - see oleks platepoole panduna liiga palju. Kui tuleks välja otse otsast siis jahh oleks bueno - sellega aga ongi see probleem, et PCB on võrreldes jahutusega marulühike ja reference kaardi toide on piltlikult poole kaardipeal.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:12:35 vasta tsitaadiga

Nvidia 3000 seeria fe puhul tegid spets pistiku ja siis küsiti vist mõne kolmeaastase käest kuhu selle panna vöiks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2020 12:38:33 vasta tsitaadiga

see FE 12pin asukoht on tõesti debiilne. ma saan aru, et lühike kaart, aga nii amatöörlahendust kah ei oleks oodanud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 12:46:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

GTR 3.0 kirjutas:
AIB kaardid saaks vabalt MSRP lähedase hinnaga müügis olla

Defineeri lähedane. +20-30 saavaks olla ainult täielikud low end mudelid, ASUS Dual, Zotac Trinity ja Gigabyte blower. Kõik vähegi asisemad mudelid ei saa mitte kuidagi olla alla 750. Ilmselt pigem 800 kandis kui ka oleks hea saadavus ja madal nõudlus.
GTR 3.0 kirjutas:
Küll peagi need kaardid ka MSRP lähedase hinnaga liikuma hakkavad kui neid piisavas koguses ladudesse jõuab, pole kahtlustki.

Lol optimist. MSRP lähedase hinnaga (kui Nvidia meile järjekordselt valetanud pole MSRP kohta) küll enne kevadet midagi siin liikuma ei hakka. Ja needki saavad olema low end mudelid.


Loogiline, et kaardid millele igasugu tulesid-vilesid külge pannakse on ka kallimad. Ei väitnudki et kõik kaardid Nvidia MSRP lähedase hinnaga peaks olema icon_wink.gif
Eeldan, et mainitud hinnad käivad 3070 kaartide kohta? Asuse low end 3070 kaarti olen 499€-ga stockis näinud mõnel pool, nii et on võimalik isegi ilma 20-30€ lisamata.
Asisemad mudelid olgu kallimad aga kas tootjale läheb parem jahutus, vbla paremad komponendid, mõned RGB LEDid maksma tõesti ligikaudu 250€ rohkem kui low end mudelil? Kahtlen sügavalt (olles ise elektroonikatööstuse ja -tootmisega seotud). Suurem osa sellest läheb ikkagi kellelgi kasumiks ning nõudluse vähenedes saab sealt hinnast alla tulla küll.

_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2020 12:49:49 vasta tsitaadiga

GTR 3.0, Ei mainitud hinnad käivad 3060 Ti kohta. 3070 on minimaalselt 700. 3080 on 1000 ringis jne. Kõik on ühe hinnaklassi võrra nihkes.
Tegelik põhjus miks ei Nvidial ega eeldatavasti ka AMD-l pole launchil suuremat kogust on - paranoia. Paranoia lekete ees.

Ma ei tea miks jätkuvalt raua tootjad suhtuvad leketesse nii suure paranoiaga, et peab viimasel minutil AIB jms partneritega alles infot jagama.
Näiteks telefonide osas lekib mitmeid kuid varem kogu seeria specid, hinnad jms ja keegi ei tee teist nägugi. Ainult Apple ainsa erandina kontrollib veel lekkeid karmimalt aga isegi nemad on asja vabamalt võtmas. Kunagi kaevati lekitajaid isegi kohtusse.

Raua osas on alati see probleem, et launch päevaks pole suudetud suuremat kogust valmis toota, kuna kardeti lekkeid.
Ma ei räägi siin isegi nõudlusest. See teema on igal launchil olnud, et sorry esimese päeva stock pole eriti hea aga meil on suurem kogus tulemas 2-4 nädala pärast. No tore. Siis äkki teeks launchi kah 4 nädala pärast kui see suurem kogus kohale on jõudnud koos algse stockiga?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:45:08 vasta tsitaadiga

Tundub, et AMD-ga tuleb veel hullem kui nvidiaga oligi, hea kui neti üldse midagi müüki tuleb, müüvad letilt ned mõned kümned kaardid mis saavad...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 15:57:20 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Tundub, et AMD-ga tuleb veel hullem kui nvidiaga oligi, hea kui neti üldse midagi müüki tuleb, müüvad letilt ned mõned kümned kaardid mis saavad...


Tegelt seda ma kahtlustasin isegi, sest nVida puhul oli hulganisti neid kes sellist põuda ei ootand - nüüd aga räme defitsiit juba ennem selge.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.11.2020 17:42:40 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
hulga lähemalt vedada ja palju rohkem varju jääks, miks peab sead pikka soolikat läbi poole kasti vedama


Mida rohkem laiali jublakad seda rohkem õhku liigub ja jahutab paremini. Arvutitehnika teeb praegu taandarengu 60ndsse kus arvutid olid suured, kallid ja energia õgardid.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:21:43 vasta tsitaadiga

Siin mõned RTX 3080 saadaval.

https://www.cclonline.com/category/430/PC-Components/Graphics-Cards/NVIDIA-Chipset-Graphics-Cards/attributeslist/1267057/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:22:37 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel 30x0 seeria HDMI pordiga probleeme? Mul siin iga paari tunni tagant viskab netis browsides korraks pildi mustaks, siis tuleb pilt ette mingite valede värviseadetega ja siis muudab värvid õigeks. Seda viga ei ole siiani juhtunud mängu pealt või videosid vaadates, ainult chrome või opera vahendusel browsides. Igal teisel juhul kahtlustaksin oma HDMI kaablit, aga netis googeldades tundub ka teistel sama viga esinevat. Sama teleka, kaabli ja GTX 1060 kaardiga sellist probleemi ei olnud.

Nvidia driveritele sai peale kaardi vahetust clean install tehtud.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:30:23 vasta tsitaadiga

arvutitargas 2* 3080 ja 1 rtx 3070 saadaval hetkel hind on muidugi mäda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:35:29 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
arvutitargas 2* 3080 ja 1 rtx 3070 saadaval hetkel hind on muidugi mäda


2h tagasi oli kohapeal Türi tänaval Gigabyte GeForce RTX™ 3080 OC ainueksemplar 1169€ hinnaga - keegi sai endale. Korraks mõtlesin, aga pigem ei ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:49:47 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
nolifer kirjutas:
arvutitargas 2* 3080 ja 1 rtx 3070 saadaval hetkel hind on muidugi mäda


2h tagasi oli kohapeal Türi tänaval Gigabyte GeForce RTX™ 3080 OC ainueksemplar 1169€ hinnaga - keegi sai endale. Korraks mõtlesin, aga pigem ei ... icon_biggrin.gif

selle 3070 võibolla veel ostaks aga ei näe põjust 8gb ostu teha kui osta siis vaadata natuke tulevikka ka , ja 4 sotti rohkem rtx3080 est maksta on lollus, ma ei saa üldse aru miks nvidia nii madala mäluga kaarte teeb pole just palju mänge mida pelada sellega...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:52:13 vasta tsitaadiga

3090 FE@SCAN https://www.scan.co.uk/shops/nvidia/founders-3090-w9th7ujh
3070 FE @SCAN https://www.scan.co.uk/shops/nvidia/founders-3070-t9bl4tyr
gogo

hmm viskab seekord 1020 errorit

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:53:38 vasta tsitaadiga

Seal Scanist tellite ikka läbi eshopwedropi?
Kuskilt lehelt üldse otse Eestisse saab tellida FE-sid(snaipides muidugi)? Üldse ei isuta mähkida selle eshopwedropiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 18:54:24 vasta tsitaadiga

Sealt ei saa nagunii tellida kui errorit annab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 19:04:12 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Seal Scanist tellite ikka läbi eshopwedropi?


jah sest limiteeritud UK v ROI territooriumiga. Kahjuks mul ESWD UK aadress sai juba tühistamise ja ESWD ei paku Iirimaa aadressi või sekundaarset UK aadressi, aga teie saate tellida kes pole varem saanud. Või noh eks ma ikka üritan uuesti, 3-5 päeva on maks raha kinni kui ei õnnestu.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 19:09:30 vasta tsitaadiga

scanist otse ei maksa tellida meile siia, canceldavad ära ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimahabe
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2020




sõnum 18.11.2020 19:11:51 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sealt ei saa nagunii tellida kui errorit annab.

Andis ka errorit kui tahtsin ostukorvi minna, aga kui lükkasin UK VPN-i sisse (nt windscribe), siis annab edasi toimetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 19:17:17 vasta tsitaadiga

piimahabe kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Sealt ei saa nagunii tellida kui errorit annab.

Andis ka errorit kui tahtsin ostukorvi minna, aga kui lükkasin UK VPN-i sisse (nt windscribe), siis annab edasi toimetada.


Kusjuures ma kahtlustasin, et nad on miske IP checki peale pannud.
E: jahp panin UK VPN ja saab toimetada.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 19:17:17 vasta tsitaadiga

Leidsin lõpuks ka kõige madalaima väärtusega stabiilse undervolti, milleks on tuuma puhul 0.840 volti.

Piiramata kaart tegi 87 FPS'i ning õgis 314W @ 1915mhz.

Piiratud kaart tegi 85 FPS'i, ülejäänu näete pildilt...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2020 19:27:26 vasta tsitaadiga

Fantastic thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.