Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 22:10:16 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Scart, testisid ka või vaatasid seinast palju UV paremaks olukorda tegi?
OC on veel juttu, aga UV polegi väga märganud...


Kaart on Afterburneriga downvolted (mis on asi, mida taaskord peaks iga Ampere omanik tegema kui kaardiks 3080 või 3090) ning tulemused räägivad enda eest. Piiramata kaart tegi 1960mhz ning põletas 320-330w ja Valhalla benchmarkis sai 75 FPS'i. Piiratud kaart lukustatud 1860mhz peale koos .95 voldise pingega, tegi 73 FPS'i ja kulutas 220-240W. Piiratud kaart jookseb 62-65C, piiramata kaart läheb kuni 70C ja ehkki kaart ise on väga vaikne, on heli valjuse erinevus kõrvaga kuulda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 23:57:42 vasta tsitaadiga

Ja mida ma selle jõnksutamisega peaks peale hakkama siis VR ja elite dangerousiga? Iga üks vaatab asja oma kännu otsast...

kui detsemriks saab veeploki kätte siis kahvatub nagu nii su temperatuur, praegu 70 max 76 ja +200 mhz 350w
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.11.2020 00:31:09 vasta tsitaadiga

UV aitas mindki. heakene küll, minu zotac 3070 on eelkõige jahutuslimiteeritud, aga afterburneriga curve edimine tähendas 1935@1.08v asemel mängustabiilselt 2010@1,025V. liigutasin lihtasalt kurvi tippu madalamale pingele (vasemale) ja piirasin ära, et kõrgema pingega power state'i ei olekski. kui äkki kunagi veeploki peale mõtlen, siis võib ka tiba julgemaks minna.
mälu aitasin praegu 15500 peale (7750 effective).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 00:38:33 vasta tsitaadiga

ise lükkasin enda 3090 ka 1860mhz locki @0.825v
fps kadu vs 2025mhz oli kõigest 1FPS väga huvitav ja tuleb scardiga nõustuda ,et 3000 seeria on loodud lausa Undervoltimiseks.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 01:27:12 vasta tsitaadiga

nVidia mängib AMD mängu (kaartidest pigistatakse viimast välja), millegipärast enne seda kui AMD on oma kaardid letti löönud. Ju siis on päriselt mida karta.

Üsna huvitav stsenaarium.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 11:03:26 vasta tsitaadiga

Paistab, et 3090 trio x ostmisega panin täppi.
https://www.overclock.net/threads/official-nvidia-rtx-3090-owners-club.1753930/page-234#post-28671219
XTrio > FE >~ Strix > FTW3U ülevaade ühelt kasutajalt.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.11.2020 11:41:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vael kirjutas:
Scart, testisid ka või vaatasid seinast palju UV paremaks olukorda tegi?
OC on veel juttu, aga UV polegi väga märganud...


Kaart on Afterburneriga downvolted (mis on asi, mida taaskord peaks iga Ampere omanik tegema kui kaardiks 3080 või 3090) ning tulemused räägivad enda eest. Piiramata kaart tegi 1960mhz ning põletas 320-330w ja Valhalla benchmarkis sai 75 FPS'i. Piiratud kaart lukustatud 1860mhz peale koos .95 voldise pingega, tegi 73 FPS'i ja kulutas 220-240W. Piiratud kaart jookseb 62-65C, piiramata kaart läheb kuni 70C ja ehkki kaart ise on väga vaikne, on heli valjuse erinevus kõrvaga kuulda.

Nicr thumbs_up.gif
Ma ennustasin juba enne launchi seda...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 13:36:21 vasta tsitaadiga

Mingi huvitav loogika on, aga miskipärast on Amazonis ( .de, .fr ) 3070 seeria kaardid ka ligilähedaselt 1000 eurose hinnaga juba...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2020 14:05:23 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Mingi huvitav loogika on, aga miskipärast on Amazonis ( .de, .fr ) 3070 seeria kaardid ka ligilähedaselt 1000 eurose hinnaga juba...


Need on lihtsalt scalperid kes veel üritavad tähelepanu saada.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 15:27:12 vasta tsitaadiga

nVidia enableb kahh SAM'i:



Link


võitja ofc consumer.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 15.11.2020 15:53:10 vasta tsitaadiga

3080d ostetakse vist jätkuvalt skalperite poolt sekunditega ära .. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2020 16:27:03 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
3080d ostetakse vist jätkuvalt skalperite poolt sekunditega ära .. thumbs_down.gif


Nii on kui hind hea. Muidu kui 9xx hind sobib, siis mindfactorys hetkel saada https://www.mindfactory.de/Hardware/Grafikkarten+(VGA)/GeForce+RTX+fuer+Gaming/RTX+3080.html

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 15.11.2020 16:57:59 vasta tsitaadiga

Killhoven, hetkel enam väga ei kiirusta..Ma ei oskaks sealt tellida kah ilmselt icon_redface.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 14:36:01 vasta tsitaadiga

Digisalong pakub 3080 kaarte, mitu tükki laos olemas aga 11 midagi hind siis hea näha, et keegi ei osta ja ei nuuma liiakasuvõtjaid.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 15:08:59 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.de/dp/B08K3PDL9K?tag=recursiveg0d3-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&ref_=d6k_applink_bb_marketplace

6tk in stock kui kellelgi kipitab, eswd või mailbox. de aitab saatmisega.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 15:16:57 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Digisalong pakub 3080 kaarte, mitu tükki laos olemas aga 11 midagi hind siis hea näha, et keegi ei osta ja ei nuuma liiakasuvõtjaid.

küll rikkad ostavad, ostavad suuremagi hinna eest
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 15:22:28 vasta tsitaadiga

Jimms:

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 15:29:57 vasta tsitaadiga

Barmalej kirjutas:
Jimms:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mida?
Viska vähemalt link, et saaks translatorit kasutada või tee lühikokkuvõte icon_smile.gif

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2020 15:42:42 vasta tsitaadiga

tundub et ooteaja hindamine https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/jv5xrw/finnish_retailer_jimms_has_listed_estimated_wait/
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0rpheus
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 15:57:44 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
tundub et ooteaja hindamine https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/jv5xrw/finnish_retailer_jimms_has_listed_estimated_wait/

Tänud lingi eest, asi kohe palju selgem!

Minul läheb siis ülehomme RX 6800XT püüdmiseks ja kui AMD enda oma ei õnnestu saada, siis ehk näkkab järgneva paari nädala jooksul mõne AIB mudeliga. Tahaks nVidia juba mõnuga kukele saata selle idiootse MSRP'ga vassimise ja kõige muu pärast, aga kaarti on vaja, niiet kui 6800'ga ei näkka, siis Jimms'is vähemalt 3080 varuvariandina ootamas. GTX 970'ga ikka Cyberpunki ei mängi 1440p peal...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 16:00:31 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
Barmalej kirjutas:
Jimms:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mida?
Viska vähemalt link, et saaks translatorit kasutada või tee lühikokkuvõte icon_smile.gif


Kahjuks lingi ei olnud, email tuli. Aga nüüd redditis on juba info olemas =)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 16:09:39 vasta tsitaadiga

0rpheus kirjutas:
Killhoven kirjutas:
tundub et ooteaja hindamine https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/jv5xrw/finnish_retailer_jimms_has_listed_estimated_wait/

Tänud lingi eest, asi kohe palju selgem!

Minul läheb siis ülehomme RX 6800XT püüdmiseks ja kui AMD enda oma ei õnnestu saada, siis ehk näkkab järgneva paari nädala jooksul mõne AIB mudeliga. Tahaks nVidia juba mõnuga kukele saata selle idiootse MSRP'ga vassimise ja kõige muu pärast, aga kaarti on vaja, niiet kui 6800'ga ei näkka, siis Jimms'is vähemalt 3080 varuvariandina ootamas. GTX 970'ga ikka Cyberpunki ei mängi 1440p peal...


Sama siin. Kõik muud jubinad olemas, või ma lootsin saan täna/homme. Videokaart on viimane asi hetkel. 3080 enam ei huvita üldse tulgu või alla 900.- hinnaga lattu, kuna 3080Ti on nagunii tulemas. Kui 6800XT ei saa siis proovin kas 6900XT või emba kumba AIB varianti. Ja kui ei saa jõuludeks, mis seal ikka uuel aastal siis. Kusjuures ma olen väga üllatunud kui hästi jookseb ultra ja max graafikaga AC Valhalla 1080Ti peal 1440p. 60 fps siia sinna väga rahul. Pagana pascal ei taha kuidagi alla anda icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 17:11:36 vasta tsitaadiga

0rpheus kirjutas:
Killhoven kirjutas:
tundub et ooteaja hindamine https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/jv5xrw/finnish_retailer_jimms_has_listed_estimated_wait/

Tänud lingi eest, asi kohe palju selgem!

Minul läheb siis ülehomme RX 6800XT püüdmiseks ja kui AMD enda oma ei õnnestu saada, siis ehk näkkab järgneva paari nädala jooksul mõne AIB mudeliga. Tahaks nVidia juba mõnuga kukele saata selle idiootse MSRP'ga vassimise ja kõige muu pärast, aga kaarti on vaja, niiet kui 6800'ga ei näkka, siis Jimms'is vähemalt 3080 varuvariandina ootamas. GTX 970'ga ikka Cyberpunki ei mängi 1440p peal...


Enne, kui nvidia kukele saadad, tasub AMD hindasid ka vaadata. Paistab et tulevad kallimad, kui 3070-3080 mudelid. Saadavusest rääkides, siis 3080 ja 3090 olid hulgiladudes päris mitmeid enne launchi saadaval, mitukümend erinevat kaarti vähemalt. AMD videokaarte pole veel ühtegi näinud, mitte üheski hulgilaos. Mina pakuks, et AMD videokaartide saadavus ja scalperite hinnad saavad veel hullemad olema, kui nvidial.
https://videocardz.com/newz/asus-radeon-rx-6800-xt-tuf-and-rog-strix-lc-listed-for-preorder-in-uk
https://videocardz.com/newz/sapphire-radeon-rx-6800-xt-nitro-series-listed-for-preorder-in-finland
Asuse kiireim 6800xt 1022€ ja odavaim Sapphire 6800xt 849€ mis jäävad tunduvalt kõrgemaks, kui nvidia 3080 launchi hinnad.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 17:30:30 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Hästi loll küsimus

Mul on selline masin

protsessor: AMD Ryzen 3700x
emaplaat: X570 Carbon Wifi
videokaart: Nvidia GTX 2070 8GB SUPER GIGABYTE
toiteplokk: 750w Seasonic

Kas mul tasuks osta praegu 2080 super või 2080 ti
Või tasuks osta tulevikus 3080?

Kas on mingi teema sellega, et 3080 tegelt ei suuda välja mängida kogu oma performance kuna emaplaat on selline nagu on?


Ma kül pole mingi ekspert aga praegu neid 20 seeria kaarte ei tasuks üldse osta kui just keegi väga head diili ei paku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 19:49:47 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1939814/gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-8g/
https://www.hinnavaatlus.ee/1935705/gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-oc-8g/
700€ ja AT-s kohal
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 20:15:23 vasta tsitaadiga

Early Access, Arvutitarga kohta päris hea hind. Aga isiklikult eelistaks 700 euri eest 3080 saada icon_biggrin.gif
Vähemalt tundub, et veits hakkab midagi paika loksuma ja ei ole enam nii ulme hinnad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 20:35:33 vasta tsitaadiga

3 kuu pärast võib juba ehk normaalse hinnaga saada midagi, ei pea skalperitele leiba vorstipeale ostma.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2020 21:39:07 vasta tsitaadiga

Siia on tekkinud veidi kaarte, s. h. 3080 ja saadavad otse Eestisse https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203080/
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 21:55:23 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/nvidia-official-geforce-rtx-3060-ti-performance-leaked
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 22:11:27 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Siia on tekkinud veidi kaarte, s. h. 3080 ja saadavad otse Eestisse https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203080/
5 minutit tagasi oli laos valikus umbes 4 erinevat mudelit icon_biggrin.gif
evga 3070 on veel saada, taas - 5 minutit tagasi oli gigabyte omi ka. hinnad on muidugi valed.
https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203070/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 22:17:28 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Siia on tekkinud veidi kaarte, s. h. 3080 ja saadavad otse Eestisse https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203080/


Seal on vist paarinädalane ooteaeg (vähemalt osadel kaartidel). EVGA FTW3 näiteks enne detsembrit ei saa.
Muidu Amazonis olen ka mõnda isegi suhteliselt mõistliku hinnaga 3080 kaarti näinud, aga tarneajaks oli jaanuar. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2020 22:19:06 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Siia on tekkinud veidi kaarte, s. h. 3080 ja saadavad otse Eestisse https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203080/


Seal on vist paarinädalane ooteaeg (vähemalt osadel kaartidel). EVGA FTW3 näiteks enne detsembrit ei saa.


Need mis olid kohapeal on ära müüdud.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 16.11.2020 22:36:51 vasta tsitaadiga

Amazonis on nädalase tarnega kaardid olnud üsna soodsad isegi..mul oli miski Palit 677€ koos transaga, sealt on muidugi käibekas maha võetud, aga laias laastud ikkagi miski 800€ kaart icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2020 22:42:54 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/press-release/nvidia-announces-a100-80gb-accelerator-and-dgx-station-a100
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.11.2020 22:44:14 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
https://videocardz.com/newz/nvidia-official-geforce-rtx-3060-ti-performance-leaked

ehk siis põhimõtteliselt 3070 raiped, mis binningust läbi ei läinud.
Eks kõik sõltub kuivõrd hea samsa yield. kui see on enamvähem ok ja kaartide puudulik kogus on eelkõige üldine nõudlus/väike toomismaht, siis ei ole mul sellele 3060tie palju lootust, sest niigi ei jõuta toota ja niigi on kaart kallis. hakata veelgi odavamalt müüma põhimõtteliselt 3070-t (mis niigi letilt kaob nagu delikatess defka ajal) tundub absurd. või siis lihtsalt paparlaunch, et "midagi oleks".
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 22:53:12 vasta tsitaadiga

Mina sain oma "ükssarviku" 3070 FE kätte, kõikide saatmiste ja asjadega läks kokku 540. Ma ei ole kunagi arvutikomponendi välimust vaadanud, aga see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi). Suuruselt on kõvasti väiksem kui mu eelmine MSI 1060 armor, aga palju raskem. Tundub, et vasega pole kokku hoitud. Ilmselt kolmapäeval AMD mehed irvitavad oma 16 GB mäluga, aga mina olen hetkel sigarahul ja tundub, et mu 520 w Seasonic veab välja küll. Hetkel usun, et mu htpc pühib ka saabuva konsooligeneratsiooniga põrandat beer_yum.gif.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:00:27 vasta tsitaadiga

scan.co.uk lehelt ostsid, kui vahepeal saadaval oli ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:02:44 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:04:31 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Mina sain oma "ükssarviku" 3070 FE kätte, kõikide saatmiste ja asjadega läks kokku 540. Ma ei ole kunagi arvutikomponendi välimust vaadanud, aga see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi). Suuruselt on kõvasti väiksem kui mu eelmine MSI 1060 armor, aga palju raskem. Tundub, et vasega pole kokku hoitud. Ilmselt kolmapäeval AMD mehed irvitavad oma 16 GB mäluga, aga mina olen hetkel sigarahul ja tundub, et mu 520 w Seasonic veab välja küll. Hetkel usun, et mu htpc pühib ka saabuva konsooligeneratsiooniga põrandat beer_yum.gif.


Oli jah korralik raske pakend. icon_smile.gif Ja väga soliidse disaini-kujundusega.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2020 23:07:24 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
dex kirjutas:
Mina sain oma "ükssarviku" 3070 FE kätte, kõikide saatmiste ja asjadega läks kokku 540. Ma ei ole kunagi arvutikomponendi välimust vaadanud, aga see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi). Suuruselt on kõvasti väiksem kui mu eelmine MSI 1060 armor, aga palju raskem. Tundub, et vasega pole kokku hoitud. Ilmselt kolmapäeval AMD mehed irvitavad oma 16 GB mäluga, aga mina olen hetkel sigarahul ja tundub, et mu 520 w Seasonic veab välja küll. Hetkel usun, et mu htpc pühib ka saabuva konsooligeneratsiooniga põrandat beer_yum.gif.


Oli jah korralik raske pakend. icon_smile.gif Ja väga soliidse disaini-kujundusega.


Nii on, preemium kaart icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 23:35:11 vasta tsitaadiga

mul võiks mu EVGA XC3 ultra nädala pärast käes olla... thumbs_up.gif joppas et õigel hetkel peale sattusin.. muidu need 3080 kaardid nagu ükssarvikud
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 09:29:37 vasta tsitaadiga

RTX 3060 Ti launch on 2 nädalapärast, impressive on hind, jõudlus on suurem RTX 2080 Super. Kui USA hind on $400 siis meil nad hakkavad maksma €450-500. Selle raha eest saab praegu järelturul kasutatud RTX 2080/S
https://videocardz.com/newz/nvidia-official-geforce-rtx-3060-ti-performance-leaked
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3060-ti-official-benchmarks-leak-out-faster-than-rtx-2080-super/
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hddadhd
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 09:50:18 vasta tsitaadiga

Kas mingine launch event või announcement stream ka tuleb või lihtsalt lasevad välja 2 detsembril ja kogu lugu icon_biggrin.gif. Ei lugenud välja nagu kumbagist artiklist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 10:27:05 vasta tsitaadiga

hddadhd kirjutas:
Kas mingine launch event või announcement stream ka tuleb või lihtsalt lasevad välja 2 detsembril ja kogu lugu icon_biggrin.gif. Ei lugenud välja nagu kumbagist artiklist.


pigem see viimane variant. Ei ole väga pointi teha eraldi eventi/announcementi sellel kaardile IMO

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 10:27:37 vasta tsitaadiga

miks budget kaardil peaks launch event tulema?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 10:56:04 vasta tsitaadiga

naljakas kuhu need hinnad jõudnud on..500eur eest saab tänapäeval budget kaardi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 10:57:51 vasta tsitaadiga

500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:36:04 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
naljakas kuhu need hinnad jõudnud on..500eur eest saab tänapäeval budget kaardi? icon_biggrin.gif


Eks tänapäev on ka see palju muutund kuipaljude erinevate resode pluss veel värskendussageduste peal mängimist toimub - kunagi oli 99% kasutajaid mingi 1080p ja 60Hz peal ehk siis oli suht lihtne kalkullida mis kaarti vaja. Nüüd tuleb arvestada veel mitme lisanüansiga
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:54:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.

https://videocardz.com/ näitab et MSRP on < $399, ei usu et palju alla 400 tuleb, kui üldse tuleb
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 11:58:21 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
naljakas kuhu need hinnad jõudnud on..500eur eest saab tänapäeval budget kaardi? icon_biggrin.gif

Kui arvestada asjaolu, et kesklassi kaardid on täna võimsamad kui pool aastat tagasi high-end kaardid, samas kordi odavamad siis ei ole "pildil midagi valesti"
https://www.youtube.com/watch?v=3FUbiJNE92k
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.