Scart, testisid ka või vaatasid seinast palju UV paremaks olukorda tegi?
OC on veel juttu, aga UV polegi väga märganud...
Kaart on Afterburneriga downvolted (mis on asi, mida taaskord peaks iga Ampere omanik tegema kui kaardiks 3080 või 3090) ning tulemused räägivad enda eest. Piiramata kaart tegi 1960mhz ning põletas 320-330w ja Valhalla benchmarkis sai 75 FPS'i. Piiratud kaart lukustatud 1860mhz peale koos .95 voldise pingega, tegi 73 FPS'i ja kulutas 220-240W. Piiratud kaart jookseb 62-65C, piiramata kaart läheb kuni 70C ja ehkki kaart ise on väga vaikne, on heli valjuse erinevus kõrvaga kuulda.
UV aitas mindki. heakene küll, minu zotac 3070 on eelkõige jahutuslimiteeritud, aga afterburneriga curve edimine tähendas 1935@1.08v asemel mängustabiilselt 2010@1,025V. liigutasin lihtasalt kurvi tippu madalamale pingele (vasemale) ja piirasin ära, et kõrgema pingega power state'i ei olekski. kui äkki kunagi veeploki peale mõtlen, siis võib ka tiba julgemaks minna.
mälu aitasin praegu 15500 peale (7750 effective).
ise lükkasin enda 3090 ka 1860mhz locki @0.825v
fps kadu vs 2025mhz oli kõigest 1FPS väga huvitav ja tuleb scardiga nõustuda ,et 3000 seeria on loodud lausa Undervoltimiseks.
nVidia mängib AMD mängu (kaartidest pigistatakse viimast välja), millegipärast enne seda kui AMD on oma kaardid letti löönud. Ju siis on päriselt mida karta.
Scart, testisid ka või vaatasid seinast palju UV paremaks olukorda tegi?
OC on veel juttu, aga UV polegi väga märganud...
Kaart on Afterburneriga downvolted (mis on asi, mida taaskord peaks iga Ampere omanik tegema kui kaardiks 3080 või 3090) ning tulemused räägivad enda eest. Piiramata kaart tegi 1960mhz ning põletas 320-330w ja Valhalla benchmarkis sai 75 FPS'i. Piiratud kaart lukustatud 1860mhz peale koos .95 voldise pingega, tegi 73 FPS'i ja kulutas 220-240W. Piiratud kaart jookseb 62-65C, piiramata kaart läheb kuni 70C ja ehkki kaart ise on väga vaikne, on heli valjuse erinevus kõrvaga kuulda.
Mingi huvitav loogika on, aga miskipärast on Amazonis ( .de, .fr ) 3070 seeria kaardid ka ligilähedaselt 1000 eurose hinnaga juba... _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Mingi huvitav loogika on, aga miskipärast on Amazonis ( .de, .fr ) 3070 seeria kaardid ka ligilähedaselt 1000 eurose hinnaga juba...
Need on lihtsalt scalperid kes veel üritavad tähelepanu saada. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Mida?
Viska vähemalt link, et saaks translatorit kasutada või tee lühikokkuvõte _________________ CaseDisplay.eu ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Minul läheb siis ülehomme RX 6800XT püüdmiseks ja kui AMD enda oma ei õnnestu saada, siis ehk näkkab järgneva paari nädala jooksul mõne AIB mudeliga. Tahaks nVidia juba mõnuga kukele saata selle idiootse MSRP'ga vassimise ja kõige muu pärast, aga kaarti on vaja, niiet kui 6800'ga ei näkka, siis Jimms'is vähemalt 3080 varuvariandina ootamas. GTX 970'ga ikka Cyberpunki ei mängi 1440p peal...
Minul läheb siis ülehomme RX 6800XT püüdmiseks ja kui AMD enda oma ei õnnestu saada, siis ehk näkkab järgneva paari nädala jooksul mõne AIB mudeliga. Tahaks nVidia juba mõnuga kukele saata selle idiootse MSRP'ga vassimise ja kõige muu pärast, aga kaarti on vaja, niiet kui 6800'ga ei näkka, siis Jimms'is vähemalt 3080 varuvariandina ootamas. GTX 970'ga ikka Cyberpunki ei mängi 1440p peal...
Sama siin. Kõik muud jubinad olemas, või ma lootsin saan täna/homme. Videokaart on viimane asi hetkel. 3080 enam ei huvita üldse tulgu või alla 900.- hinnaga lattu, kuna 3080Ti on nagunii tulemas. Kui 6800XT ei saa siis proovin kas 6900XT või emba kumba AIB varianti. Ja kui ei saa jõuludeks, mis seal ikka uuel aastal siis. Kusjuures ma olen väga üllatunud kui hästi jookseb ultra ja max graafikaga AC Valhalla 1080Ti peal 1440p. 60 fps siia sinna väga rahul. Pagana pascal ei taha kuidagi alla anda
Minul läheb siis ülehomme RX 6800XT püüdmiseks ja kui AMD enda oma ei õnnestu saada, siis ehk näkkab järgneva paari nädala jooksul mõne AIB mudeliga. Tahaks nVidia juba mõnuga kukele saata selle idiootse MSRP'ga vassimise ja kõige muu pärast, aga kaarti on vaja, niiet kui 6800'ga ei näkka, siis Jimms'is vähemalt 3080 varuvariandina ootamas. GTX 970'ga ikka Cyberpunki ei mängi 1440p peal...
Enne, kui nvidia kukele saadad, tasub AMD hindasid ka vaadata. Paistab et tulevad kallimad, kui 3070-3080 mudelid. Saadavusest rääkides, siis 3080 ja 3090 olid hulgiladudes päris mitmeid enne launchi saadaval, mitukümend erinevat kaarti vähemalt. AMD videokaarte pole veel ühtegi näinud, mitte üheski hulgilaos. Mina pakuks, et AMD videokaartide saadavus ja scalperite hinnad saavad veel hullemad olema, kui nvidial.
https://videocardz.com/newz/asus-radeon-rx-6800-xt-tuf-and-rog-strix-lc-listed-for-preorder-in-uk https://videocardz.com/newz/sapphire-radeon-rx-6800-xt-nitro-series-listed-for-preorder-in-finland
Asuse kiireim 6800xt 1022€ ja odavaim Sapphire 6800xt 849€ mis jäävad tunduvalt kõrgemaks, kui nvidia 3080 launchi hinnad. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Early Access, Arvutitarga kohta päris hea hind. Aga isiklikult eelistaks 700 euri eest 3080 saada
Vähemalt tundub, et veits hakkab midagi paika loksuma ja ei ole enam nii ulme hinnad.
Siia on tekkinud veidi kaarte, s. h. 3080 ja saadavad otse Eestisse https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203080/ _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
5 minutit tagasi oli laos valikus umbes 4 erinevat mudelit
evga 3070 on veel saada, taas - 5 minutit tagasi oli gigabyte omi ka. hinnad on muidugi valed.
https://www.ldlc.com/recherche/rtx%203070/ _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Seal on vist paarinädalane ooteaeg (vähemalt osadel kaartidel). EVGA FTW3 näiteks enne detsembrit ei saa.
Muidu Amazonis olen ka mõnda isegi suhteliselt mõistliku hinnaga 3080 kaarti näinud, aga tarneajaks oli jaanuar.
Amazonis on nädalase tarnega kaardid olnud üsna soodsad isegi..mul oli miski Palit 677€ koos transaga, sealt on muidugi käibekas maha võetud, aga laias laastud ikkagi miski 800€ kaart
ehk siis põhimõtteliselt 3070 raiped, mis binningust läbi ei läinud.
Eks kõik sõltub kuivõrd hea samsa yield. kui see on enamvähem ok ja kaartide puudulik kogus on eelkõige üldine nõudlus/väike toomismaht, siis ei ole mul sellele 3060tie palju lootust, sest niigi ei jõuta toota ja niigi on kaart kallis. hakata veelgi odavamalt müüma põhimõtteliselt 3070-t (mis niigi letilt kaob nagu delikatess defka ajal) tundub absurd. või siis lihtsalt paparlaunch, et "midagi oleks".
Mina sain oma "ükssarviku" 3070 FE kätte, kõikide saatmiste ja asjadega läks kokku 540. Ma ei ole kunagi arvutikomponendi välimust vaadanud, aga see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi). Suuruselt on kõvasti väiksem kui mu eelmine MSI 1060 armor, aga palju raskem. Tundub, et vasega pole kokku hoitud. Ilmselt kolmapäeval AMD mehed irvitavad oma 16 GB mäluga, aga mina olen hetkel sigarahul ja tundub, et mu 520 w Seasonic veab välja küll. Hetkel usun, et mu htpc pühib ka saabuva konsooligeneratsiooniga põrandat . _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Mina sain oma "ükssarviku" 3070 FE kätte, kõikide saatmiste ja asjadega läks kokku 540. Ma ei ole kunagi arvutikomponendi välimust vaadanud, aga see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi). Suuruselt on kõvasti väiksem kui mu eelmine MSI 1060 armor, aga palju raskem. Tundub, et vasega pole kokku hoitud. Ilmselt kolmapäeval AMD mehed irvitavad oma 16 GB mäluga, aga mina olen hetkel sigarahul ja tundub, et mu 520 w Seasonic veab välja küll. Hetkel usun, et mu htpc pühib ka saabuva konsooligeneratsiooniga põrandat .
Oli jah korralik raske pakend. Ja väga soliidse disaini-kujundusega.
Mina sain oma "ükssarviku" 3070 FE kätte, kõikide saatmiste ja asjadega läks kokku 540. Ma ei ole kunagi arvutikomponendi välimust vaadanud, aga see on küll üks ilus kaart (kinnises kastis on välimus muidugi savi). Suuruselt on kõvasti väiksem kui mu eelmine MSI 1060 armor, aga palju raskem. Tundub, et vasega pole kokku hoitud. Ilmselt kolmapäeval AMD mehed irvitavad oma 16 GB mäluga, aga mina olen hetkel sigarahul ja tundub, et mu 520 w Seasonic veab välja küll. Hetkel usun, et mu htpc pühib ka saabuva konsooligeneratsiooniga põrandat .
Oli jah korralik raske pakend. Ja väga soliidse disaini-kujundusega.
Nii on, preemium kaart _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
mul võiks mu EVGA XC3 ultra nädala pärast käes olla... joppas et õigel hetkel peale sattusin.. muidu need 3080 kaardid nagu ükssarvikud _________________ ..||..
Kas mingine launch event või announcement stream ka tuleb või lihtsalt lasevad välja 2 detsembril ja kogu lugu . Ei lugenud välja nagu kumbagist artiklist.
Kas mingine launch event või announcement stream ka tuleb või lihtsalt lasevad välja 2 detsembril ja kogu lugu . Ei lugenud välja nagu kumbagist artiklist.
pigem see viimane variant. Ei ole väga pointi teha eraldi eventi/announcementi sellel kaardile IMO _________________ ..||..
naljakas kuhu need hinnad jõudnud on..500eur eest saab tänapäeval budget kaardi?
Eks tänapäev on ka see palju muutund kuipaljude erinevate resode pluss veel värskendussageduste peal mängimist toimub - kunagi oli 99% kasutajaid mingi 1080p ja 60Hz peal ehk siis oli suht lihtne kalkullida mis kaarti vaja. Nüüd tuleb arvestada veel mitme lisanüansiga
naljakas kuhu need hinnad jõudnud on..500eur eest saab tänapäeval budget kaardi?
Kui arvestada asjaolu, et kesklassi kaardid on täna võimsamad kui pool aastat tagasi high-end kaardid, samas kordi odavamad siis ei ole "pildil midagi valesti"
https://www.youtube.com/watch?v=3FUbiJNE92k
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.