Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 21:53:18 vasta tsitaadiga

Pazoozo, kus poodides täpsemalt, mul mõned poola sõbrad warzones, suht iga õhtu suhtleme, äkki saab kaubale icon_lol.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 10.11.2020 22:30:24 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Pazoozo, kus poodides täpsemalt, mul mõned poola sõbrad warzones, suht iga õhtu suhtleme, äkki saab kaubale icon_lol.gif


https://www.ceneo.pl/88072703

Tundub, et see põhimõtteliselt poola HV. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 22:45:13 vasta tsitaadiga

Pazoozo, transa kulud tuleb illmselt ca +50€ juurde arvestada ja kui rohkem kui üks võtta, läheb pakkimisega raskeks aga uurin.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 10.11.2020 22:52:08 vasta tsitaadiga

Kui siin grupitellimust vormistate, siis võtaksin ka osa icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 11.11.2020 08:41:35 vasta tsitaadiga

virx, Või siis mõni rekkamehest sõber saaks aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 16:34:06 vasta tsitaadiga

nu keegi kes konsoolide lehelt tellija ka juba oma aparaadi kätte saanud?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eku5
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2012




sõnum 11.11.2020 16:38:53 vasta tsitaadiga

Tellisin konsoolide lehelt ja veel ei ole, loodetavasti homseks jõuab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 16:46:28 vasta tsitaadiga

Eestis nähtavasti kuskil letis pole?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bdoucette
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2020




sõnum 11.11.2020 18:02:14 vasta tsitaadiga

eku5 kirjutas:
Tellisin konsoolide lehelt ja veel ei ole, loodetavasti homseks jõuab.


Kas sul tellimus näitab mingit sellekohast infot, või millest järeldad, et homseks jõuab?
Minu tellimuse staatus pole 22.09 saadik muutunud ja konsoolid.ee ei ole mu küsimusele vastanud ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raido1989
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.11.2020 18:17:52 vasta tsitaadiga

bdoucette kirjutas:
eku5 kirjutas:
Tellisin konsoolide lehelt ja veel ei ole, loodetavasti homseks jõuab.


Kas sul tellimus näitab mingit sellekohast infot, või millest järeldad, et homseks jõuab?
Minu tellimuse staatus pole 22.09 saadik muutunud ja konsoolid.ee ei ole mu küsimusele vastanud ka


Küsisin eile neilt ja vastati, et täna peaks Saksamaa laost liikuma saama ja reedel või esmaspäeval kohal olema.
Tellimuse staatus pole veel muutunud.
Eks näis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 11.11.2020 19:05:13 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Eestis nähtavasti kuskil letis pole?

Oleks letis, siis ei sügeleks siin keegi. Nähtavasti enne uut aastat pole lootust ka.
Poola tundub mingi imelik mutiauk kus konsoole jagub kõigile.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 19:39:36 vasta tsitaadiga

C 2077 ju lükkus edasi, Poolakatel nüüd savi icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2020 20:01:10 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Eestis nähtavasti kuskil letis pole?

Oleks letis, siis ei sügeleks siin keegi. Nähtavasti enne uut aastat pole lootust ka.
Poola tundub mingi imelik mutiauk kus konsoole jagub kõigile.


Poolakad on rohkem PlayStationi usku.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashko
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 20:28:58 vasta tsitaadiga

Millisest Poola kauplusest saab osta Xbox? Tarne on ainult Poola maal, nagu ma vaatan. Aidake, palun! Ja mis toimub garantiiga, kui midagi juhtub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 11.11.2020 20:38:28 vasta tsitaadiga

Ükski Poola butiik eestisse ei saada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 20:59:34 vasta tsitaadiga

Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 21:24:09 vasta tsitaadiga

https://9gag.com/gag/aD45xMG

icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 11.11.2020 21:25:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 22:35:38 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://9gag.com/gag/aD45xMG

icon_lol.gif
vape
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 03:30:02 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 12.11.2020 09:25:25 vasta tsitaadiga

Olen tuttavale tellimas, garantii ka olemas ja arvega. Aga hind ilmselt X'le üle 520€. Kel huvi võib PS'i.
_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 11:07:19 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Olen tuttavale tellimas, garantii ka olemas ja arvega. Aga hind ilmselt X'le üle 520€. Kel huvi võib PS'i.


Millal tarne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 11:08:56 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
mikrom kirjutas:
Olen tuttavale tellimas, garantii ka olemas ja arvega. Aga hind ilmselt X'le üle 520€. Kel huvi võib PS'i.


Millal tarne?

Oleks ka huvitatud kui tarne on enne jõule
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiv
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 11:38:59 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Olen tuttavale tellimas, garantii ka olemas ja arvega. Aga hind ilmselt X'le üle 520€. Kel huvi võib PS'i.


oleks ka huvi täitsa
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 13:44:12 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup

Toovad Poolast kohale.
https://www.eshopwedrop.ee

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 13:50:00 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup

Toovad Poolast kohale.
https://www.eshopwedrop.ee



On keegi tellinud selle kaudu? Legit?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 12.11.2020 13:52:24 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Olen tuttavale tellimas, garantii ka olemas ja arvega. Aga hind ilmselt X'le üle 520€. Kel huvi võib PS'i.


Poolakatel tegelikult polegi seda nii kõvasti laos nägu paistab. Minu allikas ütles, et hetkel mainwarehouse tühi ja poe eksemplare ei anna.

SKG pakutud variant tundub vbo hetkel kõige kiirem. Eshopwedrop leedukate äri vms, olen kasutanud ja toimib. Aga kuna hetkel tahaks ikkagi lihtsama garantii toega saada sõbrale, siis luurab veel.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 14:09:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

On keegi tellinud selle kaudu? Legit?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=717557

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 15:22:07 vasta tsitaadiga

Nii eshopwedrop kui ka ostaeu lehtedel on identifitseerimisega probleeme (üks ei toimi üldse, teisel 404).
Tundub, et seekord jääb ära. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 12.11.2020 15:33:56 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
SKG kirjutas:
Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup

Toovad Poolast kohale.
https://www.eshopwedrop.ee



On keegi tellinud selle kaudu? Legit?

No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 16:03:01 vasta tsitaadiga

S versiooni paistab isegi siinmail saada olevat, täitsa kiusatus ära võtta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 12.11.2020 16:17:40 vasta tsitaadiga

[quote="SKG"][quote="Xen0n"]
SKG kirjutas:

No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/

Palju tarne maksis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 12.11.2020 16:22:21 vasta tsitaadiga

[quote="Sylph4"][quote="SKG"]
Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:

No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/

Palju tarne maksis?

Kalkulaator näitab miski 15-20 vahele.
Täpsemalt saab siis teada kui pakk on jõudnud eshopwedrop Leedu lattu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 16:34:14 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Pazoozo kirjutas:
SKG kirjutas:
Xen0n kirjutas:
SKG kirjutas:
Need Poola poed läbi uuritud?

https://www.xbox.com/pl-PL/where-to-buy

2249 zlotti = 500 eur

Jup

Toovad Poolast kohale.
https://www.eshopwedrop.ee



On keegi tellinud selle kaudu? Legit?

No ma just tegin tellimuse ära selle kaudu. Eks annan nädala pärast teada kuidas läks.
Tekkis üks väike küsimus ja klienditugi aitas kohe täitsa Eesti keeles.
Siit poest võtsin https://mediamarkt.pl/


Fuck it, tellisin ka ära. 😀
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 12.11.2020 16:43:35 vasta tsitaadiga

Ka mediamarkt.pl?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 16:47:35 vasta tsitaadiga

Xen0n, mhm, kui lastakse üle, siis sa pole üksi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 12.11.2020 16:52:41 vasta tsitaadiga

Seda ei usu, tegu suht suure rahvusvahelise ketiga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 16:59:23 vasta tsitaadiga

Xen0n ole hea, kui sulle tuleb mingi update seoses paki saatmisega, anna teada. Siis umbes tean ka, millal ja mida oodata. Pole varem sellist teenust kasutanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 12.11.2020 17:42:50 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
Xen0n ole hea, kui sulle tuleb mingi update seoses paki saatmisega, anna teada. Siis umbes tean ka, millal ja mida oodata. Pole varem sellist teenust kasutanud.

Just tuli kinnitus, et makse laekunud ja "väljasaatmise ettevalmistus".
E: DPD tracking nr tuli ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 17:47:10 vasta tsitaadiga

Cheers, sama siin beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerman2
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 17:48:29 vasta tsitaadiga

Kas viitsid kirjutada step by step kuidas sa vormistasid.Proovisin ise küsib postindex ja muidu eesti mob tel ei aktsipteeri minul.
Milline aadres selle leedu kulleri panna.Olen tänulik,google translatiga suht keeruline 😀
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 12.11.2020 17:51:04 vasta tsitaadiga

killerman2, rega end sinna eshopwedrop ära ning kinnita oma konto. Seejärel näed sa oma profiilil erinevate riikide aadresse. Vali Poola ning seal olemas kõik kontaktandmed. Enda kontaktidest läheb ainult nimi ja email.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sashko
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 18:13:14 vasta tsitaadiga

Kas olete teinud identifitseerimist? Väieldakse, et üks saatmine siis tasuta. On see õige?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 13.11.2020 13:02:04 vasta tsitaadiga

sashko kirjutas:
Kas olete teinud identifitseerimist? Väieldakse, et üks saatmine siis tasuta. On see õige?

Täna (12.11) tegin jah, lubati ka e-kirjas. Aga eks see selgub alles siis, kui konsool jõuab nende lattu.

EDIT: Täna (13.11) sain kinnituse eshopwedrop konto identifitseerimisel ning nad ise aktiveerisid 10€ väärtuses oleva promokoodi (Kehtib üks kuu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 13:22:22 vasta tsitaadiga

Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 13.11.2020 13:24:06 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.


Viimase info kohaselt neil tarne alles järgmine aasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 13:33:19 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.


Viimase info kohaselt neil tarne alles järgmine aasta.


Ma sain aru, et eeltellijatele ikka veel selle aastanumbri sees.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 13:49:58 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.


Nende info oli, et kes august/sept tellisid saavad see kuu ikka kätte asjad, äkki siis järgmine/ülejärgmine nädal. Elame näeme.
Kui peaks kätte saama annan teada, olin 5-6s kes tellis xsx-i.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 13:51:03 vasta tsitaadiga

Neile kes tegid eshopwedrop'ga tellimuse, mis te seal MediaMarketi lahtritesse panite?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerman2
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 14:35:17 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Neile kes tegid eshopwedrop'ga tellimuse, mis te seal MediaMarketi lahtritesse panite?
Spoiler Spoiler Spoiler
pane sinna oma eshop id ja adress.Ma kogemata panin ainult eshop adress ja suppordiga suhtlesin ,nad ütlesid et see pole hullu saab hiljem dpd tracker nr lisada siis nad ise panevad tellimus kokku.

Ps kes eile tellis teie pakk saadetud juba?Ma ise ainult dpd nr sain ja info et valmis minna
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.