Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:07:31 vasta tsitaadiga

Mitte, et ma kindel oleks, aga USB 3.2 Type C-ga prooviks mina õnne.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:55:41 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Mitte, et ma kindel oleks, aga USB 3.2 Type C-ga prooviks mina õnne.


Ma ise näen ka ainult seda varianti, aga selleks on vaja ka juhet ja usb-c to displayport adapter maksab ainult 32.- täitsa pekkis on ikka selle emaga seekord krt
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 02.11.2020 16:01:18 vasta tsitaadiga

Kas selleks ei pea mitte Thunderbolt™ tugi emaplaadil olema?
ACE minu teada ei oma seda, GODLIKE näiteks omab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 16:15:22 vasta tsitaadiga

Tuge ei ole, on mingi konektor kui pcie topid mingi adapteri, Ja kust ma siis veel peaks selle pildi välja võluma?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 16:43:37 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Tuge ei ole, on mingi konektor kui pcie topid mingi adapteri, Ja kust ma siis veel peaks selle pildi välja võluma?


Misasja sa seal üritad välja võluda? Sellel seerial ei ole int video tuge. Ka 570 MEG ace puudub see. MEG seeria on sellesuhtes ikka paras saast va godlike millel erandina on elementaarne iGPU tugi olemas.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 17:05:54 vasta tsitaadiga

ma oma mätta otsast mõtlen et kuna monitoril on ainult gsync tugi (AW3418dw) ja freesyncist ei haisugi, siis see juba välistab Big Navi vaikimisi, or?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.11.2020 17:07:25 vasta tsitaadiga

Mina olen vaadanud, kas FS päriselt ka tööle läks vs ainult seadetes läks ainult linnuke kirja, selle järgi kuidas monitori enda seadetes Hz käitub. Kui kõigub nagu FPS (FRAPS), siis FS sees. Kui Hz püsib ühtlaselt sama(N144Hz), kuigi FPS kõigub, siis FS väljas olenemata seadte olekust.

GS + nende antilääg peaks kuni 50% input läägi vähendama, aga seda teatud juhul(oli see vist 4k puhul?).
AMD hiljuti väitis et iga reso puhul 33% input lääg väiksem. Ise ka katsetanud, ei märgand erinevust. Oleneb vist ka 100 muust tegurist kas anti lag mõikab või mitte.
GS mõnes mängus just tõstis input lag? See ufobsait foorumis katsetas mingi hetk. Eks ka vast oleneb mängumootorist jne...

Igaljuhul ma pole FS tükk aega kasutanud. FPS mängudes nagunii kõrge FPS tähtis. Ning igalpool mujal 144Hz silub nagunii piisavalt pilti...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 17:15:05 vasta tsitaadiga

Esimeseks 144+ Hz monitoriks oli 27" 1440p PG278Q, mis ühtlasi oli ka G-Sync mooduliga TN paneel. Kuna tulin üle 1080p 60 Hz monitorilt, siis olin ikka väga impressed. Lausa nii palju, et ostsin lühikese aja pärast PG279Q, mis oli 165 Hz IPS ja vana vedasin kontorisse. Ilmselt poleks need monitorid nii suurt muljet avaldanud, kui oleksin eelnevalt kasutanud tavalist 120-144 Hz monitori, kuna suurel kaadrisagedusel tõesti screen tearing on vähem märgatav. Mingi hetk läksin OLED hype'iga kaasa ja soetasin LG C8 ja pildi kvaliteet oli muljetavaldav. Kogu pidu rikkus puuduv adaptiivne kaadrisageduse sünkroonimine. Pika otsimise peale leidsin infot RTSS Scanline Sync kohta, mille kasutamine pani monitori tolmu koguma. Vedasin teise ka kontorisse. Seisavad kõrvuti icon_biggrin.gif
Põhimõtteliselt saaks vabalt läbi ilma FreeSync/G-Sync funktsioonita, kuna Scanline Sync töötab üllatavalt hästi. Kui C8 toetaks veel ka 1440p 120 Hz resolutsiooni, ei plaaniks absoluutselt ekraani uuendamist. LG CX ja uus GPU olid juba eelarvesse planeeritud, aga see defitsiit ja juurdehindlus on eelarve täiesti lõhki ajanud.

Igatahes kellel veel pole adaptiivse kaadrisageduse sünkroonimisega ekraani, siis soovitan proovida RTSS Scanline Sync funktsiooni. Info sätete kohta on netis olemas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 18:53:56 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.de/3080-3X-10G-OC-7680x4320/dp/B08HM4M621?ref_=ast_sto_dp
https://www.amazon.de/3080-Gaming-10G-Graphics-Express/dp/B08HM4V2DH?ref_=ast_sto_dp
Laos olemas ainult 1500.- 3080 eest. Rabage icon_cool.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 18:57:23 vasta tsitaadiga

Zonerman, müüjal 1 positiivne tagasiside thumbs_up.gif icon_lol.gif
no, thnx icon_smile.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 18:59:21 vasta tsitaadiga

See oligi irooniaga, tegemist on scalperiga 99%
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 19:02:33 vasta tsitaadiga

Zonerman, vale number, 3090 puhul võiks testida isegi icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 19:05:38 vasta tsitaadiga

Mõni nädal tagasi oli üks 3090 Ventus täiesti olemas seal. Hind oli pea 2700€. icon_rolleyes.gif
Seisis päris pikalt (nädal vähemalt).


viimati muutis HPN 02.11.2020 19:07:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 19:05:52 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Mõni nädal oli üks 3090 Ventus täiesti olemas seal. Hind oli pea 2700€. icon_rolleyes.gif
Seisis päris pikalt seal (nädal vähemalt).
vist oli vigane....muud põhjust seisma jäämisel ei näe eusa_think.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 19:38:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Zonerman, vale number, 3090 puhul võiks testida isegi icon_razz.gif


Tüüp on vahepeal hinda alla lasknud 100.- EUR võrra nüüd tsipa alla 1400 icon_biggrin.gif

Hea koomik ikka katsub kellega näkkab


viimati muutis Zonerman 02.11.2020 19:39:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 19:39:50 vasta tsitaadiga

Nüüd peab raudselt ligi võtma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 19:45:22 vasta tsitaadiga

Te olete lihtsalt vaesed ja kadedad nagu eelnevalt kirjutati, siberi rahaboss mrsp-d ei vaata vaid maksab mõnuga üle icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2020 20:02:03 vasta tsitaadiga

Tundub, et 3090 saadavus hakkab tekkima. Casekingins on 1844.- eest Zotac Gaming Trinity 3090 juba mitmed päevad saada: https://www.caseking.de/en/zotac-gaming-geforce-rtx-3090-trinity-24576-mb-gddr6x-gczt-162.html ja siin https://www.mindfactory.de/product_info.php/24GB-ZOTAC-GeForce-RTX-3090-TRINITY-GDDR6X-PCIe-4-0x16_1380724.html
Siin Ventus 3x 1699.- samuti https://www.hwh.de/komponenten/grafikkarten/12689/msi-geforce-rtx-3090-ventus-3x jne

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 02.11.2020 20:21:14, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 20:05:09 vasta tsitaadiga

foorumis on ju ka 1700€ eest 2tk
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 20:22:54 vasta tsitaadiga

Nädal aega ei kiigutanud hiinlased lillegi püha pärast. Ja veebruaris on järgmine või oli jaanuari lõpp. Vidokaardid pole crypto mida peab ostma ,et hind kallimaks läheks see on nagu meme buy the dip. Eks tootmise kiiruses omab vilumine kah need peavad õppima töö käigus uute asjadega.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 02.11.2020 20:48:56, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 20:23:32 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
Nüüd peab raudselt ligi võtma icon_biggrin.gif


Vara veel. Tema hind langeb iga tunniga nagu sulalumi päikese käes.

Eks AMD oma kaartide avalikustamisega rahustas maha paljude närvitsemise. Nüüd oodatakse rahulikult.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2020 21:45:19 vasta tsitaadiga

Eks näis kas mu ennustus, et Novembri keskel peaks olema palju parem saadavus peab paika. Loogiliselt peaks, sest nõudlus jaguneb 5 erineva kaardi vahel selleks hetkeks. Aasta lõpuks 7 vahel.
Muidugi see sõltub ka sellest palju kaarte peale tuleb. Kui on nagu seni, et Nvidial tuleb nädalas maailma peale vähem kui 5k kaarti, siis see pole piisav.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.11.2020 22:32:34 vasta tsitaadiga

Kahjuks siin eelmainitud põhjustel samuti olen Nvidia lõa otsas - AW3418DW. Tahaks mingit kaarti, millele nagu tasub ka GTX 1080 Ti pealt kolida. RTX 3080 on close, aga päris 2x vahet veel pole 1440p ultrawide peal. Äkki tuleb RTX 3080 Ti kiiremini nüüd kus AMD pani surve peale icon_razz.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 22:51:44 vasta tsitaadiga

Kui ma kusagilt EVGA 3080 FTW3'le küüned taha saaks oleks ka täitsa okoo
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0rpheus
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 23:17:07 vasta tsitaadiga

Kas juhuslikult keegi siit veel Jimms.fi lehelt endale mingisuguse RTX 3080 tellis? Ise panin seal 22. septembril tellimuse kirja TUF OC kaardile, siis oli selle hind veel 759,90 €. Vahepeal on neil seal hind 889,90 € peale kerkinud, nende endi andmete järgi on 30.09, 26.10 ja 28.10 stock'i juurde tulnud, kokku 184 kaarti, aga minu tellimust pole praeguseni veel täidetud. Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 00:01:20 vasta tsitaadiga

Ulmelised hinnad. MSI'l on ilmselt mitu erinevat tehast icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 00:05:20 vasta tsitaadiga

PEALE sellist hinda ma paneks selle poe kohe ja igaveseks blacklisti mai ostaks seal mittte kui midagi never ever!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 00:40:53 vasta tsitaadiga

Peale Unreal 5 mootoril Godfall tudvustavat videot (Panin Navi teemasse) 4K resol kasutab 12gb mälu max graafikal ei ole mul mingit tahtmist isegi vaadata nvidia poole. 3090 on nagunii absurd kuubis oma hetke hinnaga.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 01:12:15 vasta tsitaadiga

nohjah see on 4k ja kõik põhjas.. oma mätta otsast oma monitoriga ma ilmselt never ei kasuta niipalju vrami ära. + ära unusta et see Godfalli video on loogilistel põhjustel AMD poole kaldu praegu icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 01:31:24 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
nohjah see on 4k ja kõik põhjas.. oma mätta otsast oma monitoriga ma ilmselt never ei kasuta niipalju vrami ära. + ära unusta et see Godfalli video on loogilistel põhjustel AMD poole kaldu praegu icon_biggrin.gif


Igaüks vaatabki oma mätta otsast, kes plaanib 4K max graafikaga mänge lasta ja kes mitte. See ei olegi enamuse jaoks oluline. Amd poole on ta kaldu jah, sest uued konsoolid omavad samuti 16gb...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 01:41:23 vasta tsitaadiga

majooro, mis seal ulmelist on? 3090 oli 1700 asemel AT's ~kakssada kallim ..
ja sa kah, siven, ära erutu. On ju kirjas, et muud peale selle ühe mudeli pole saadaval.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2020 09:21:35 vasta tsitaadiga

Mingit loogikat selles Nvidia VRAM jaotuses 30 seeriale ei ole. Ma ei räägi mis mida ära kasutab aga kui 3060 Ti tuleb 8GB, 3070 ja 3070 Ti samuti 8GB ja 3080 10GB ja 3090 hüppab 24GB peale, siis see on suht absurdne. AMD 6700 8GB, 6700XT 12GB, 6800, 6800XT ja 6900XT 16GB on loogilisem jaotus.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 10:15:35 vasta tsitaadiga

Early Access, 4999€ pole ulmeline hind? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 10:20:18 vasta tsitaadiga

Kui kaupa pole, siis võib ka miljon hinnaks panna. Neid ulmehindasi on igal pool, amazonis suht tihti kui kaupa pole. Miks nii tehakse, krt seda teab.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 10:21:49 vasta tsitaadiga

seda kaarti seal ei ole ju, ju on mingi apsakas, kõvad probleemid inimestel ikka
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 10:35:07 vasta tsitaadiga

0rpheus kirjutas:
Kas juhuslikult keegi siit veel Jimms.fi lehelt endale mingisuguse RTX 3080 tellis? Ise panin seal 22. septembril tellimuse kirja TUF OC kaardile, siis oli selle hind veel 759,90 €. Vahepeal on neil seal hind 889,90 € peale kerkinud, nende endi andmete järgi on 30.09, 26.10 ja 28.10 stock'i juurde tulnud, kokku 184 kaarti, aga minu tellimust pole praeguseni veel täidetud. Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline?


Mul seal täpselt sama tellimus tehtud 24 sept.

24 sept küsisin huvi pärast, palju inimest on selle kaardi tellinud. Vastus tuli, et "Hundreds at the moment and we hope that availability will be better in next months".

Üleeile küsisin, mis seis on ja vastus oli
"We haven’t got any update on the delivery time on when we will receive more of those GPU’s in larger bathces and we cannot confirm the delivery time on your order.
We will update info on this matter on the product page as soon as we get more info from our supplier.
https://www.jimms.fi/fi/Product/Show/164677/tuf-rtx3080-o10g-gaming/asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-oc-edition-naytonohjain-10gb-gddr6x"

Tehniliselt, võivad need vana hinnaga tellimus kuskil järjekorra sabas, jah, sest ma ei usu et nad saavad hetkel kuskil tellida odavama hinnaga, et neid täita.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2020 11:22:38 vasta tsitaadiga

NVIDIA Reportedly Delays RTX 3060 Ti Launch to December
https://www.techpowerup.com/274158/nvidia-reportedly-delays-rtx-3060-ti-launch-to-december

Ei saagi AMD launchi segada... (algselt oli 17 November ehk päev enne 6800 ja 6800XT launchi)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 11:36:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
NVIDIA Reportedly Delays RTX 3060 Ti Launch to December
https://www.techpowerup.com/274158/nvidia-reportedly-delays-rtx-3060-ti-launch-to-december

Ei saagi AMD launchi segada... (algselt oli 17 November ehk päev enne 6800 ja 6800XT launchi)

See nagu iseenesest mõistetav imo, et nad ei saa launchi segada, kuna kaarte pole (olenemata sellest, mis launchi kuupäev on). icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2020 11:52:25 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
NVIDIA Reportedly Delays RTX 3060 Ti Launch to December
https://www.techpowerup.com/274158/nvidia-reportedly-delays-rtx-3060-ti-launch-to-december

Ei saagi AMD launchi segada... (algselt oli 17 November ehk päev enne 6800 ja 6800XT launchi)


Mida Sa ikka launchid oma viie kaardiga. Kedagi see suurt ei sega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 12:05:59 vasta tsitaadiga

0rpheus kirjutas:
Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline?

Tavaline "Limit Order" ju icon_lol.gif Kõige order aktsiatega kauplemiseks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 13:29:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
NVIDIA Reportedly Delays RTX 3060 Ti Launch to December
https://www.techpowerup.com/274158/nvidia-reportedly-delays-rtx-3060-ti-launch-to-december

Ei saagi AMD launchi segada... (algselt oli 17 November ehk päev enne 6800 ja 6800XT launchi)


AMD'l tulevad välja ju high end kaardid - eitea kuidas mingi 3060 jõudlusega kaart kuidagi seda launchi segaks?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 13:32:34 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
NVIDIA Reportedly Delays RTX 3060 Ti Launch to December
https://www.techpowerup.com/274158/nvidia-reportedly-delays-rtx-3060-ti-launch-to-december

Ei saagi AMD launchi segada... (algselt oli 17 November ehk päev enne 6800 ja 6800XT launchi)


AMD'l tulevad välja ju high end kaardid - eitea kuidas mingi 3060 jõudlusega kaart kuidagi seda launchi segaks?


Järjekordne rumour canceldab eelmise rumouri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 03.11.2020 19:02:53 vasta tsitaadiga

On keegi praeguseks mõne 3080 mudeli alla 1000€ ka saanud ? Oskab mõni asjapulk/edasimüüja sõna võtta hinnaprognoosi ja saadavuse kohta selle aasta sees ?
Varsti võib oma augustis komplekteeritud kasti utiili viia...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.11.2020 19:16:11 vasta tsitaadiga

ma alles õpin oma 3070-t.
kuna 3070 on suhtkoht power limited, siis tuleb pigem mõelda mõistliku kloki võimalikult madalal voldil. eriti arvestades oma "kõrvadele" mugavust.

minu zotac piiras end stockis 1965mhz 1,085V peale, praegu stressab kombustoris 2010mhz 1.006V peal. win-win
ka temp läks alla 4 kraadi.

mälu ma ei ole viitsinud väga taga ajada. praegu on +750, ehk 15500. ma kahtlen, et 16000ni veab rahulikult välja.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 20:21:08 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
0rpheus kirjutas:
Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline?

Tavaline "Limit Order" ju icon_lol.gif Kõige order aktsiatega kauplemiseks.


Teoorias võivad teha nii, et kui "odava tellimuse" järjekord tuleb, küsivad inimese käest, kas tahab juurde maksta ja kohe kaart kätte saada või siis jääb sama hind, aga kaardi saab siis, kui kauplus saab madalama hinnaga taas osta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2020 22:08:19 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Peale Unreal 5 mootoril Godfall tudvustavat videot (Panin Navi teemasse) 4K resol kasutab 12gb mälu max graafikal ei ole mul mingit tahtmist isegi vaadata nvidia poole. 3090 on nagunii absurd kuubis oma hetke hinnaga.

Lisaks veel:
Doom Eternal
Watch Dogs Legion
Microsoft Flight Simulator 2020

Neid mänge tekib järjest mis 4K peal (WDL isegi 1440p peal) juba panevad 10GB kenasti täis. Ja ärge tulge mulle ütlema, et 700-1000€ kaardi ostja ei kasuta max sätteid või hakkab peale uue kaardi ostu esimesena sätteid maha tõmbama.
3060 Ti peal on 8GB igati asjakohane. 3070 on 8GB piirpealne. 3080 on 10GB samuti piiripealne.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 22:34:05 vasta tsitaadiga

Kui ma maksan 500 eurot kaardi eest, siis ma küll ei taha hakata mõtlema, et pean hakkama 1440p resol mingeid detailsuse sätteid hakkama maha keerama ja seda vähese mälu pärast! Mitte gpu enda nõrkuse pärast icon_lol.gif
Absurdsus kuubis.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 04.11.2020 00:37:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 00:07:45 vasta tsitaadiga

Sa ei saaagi mingeid sätteid maha keerata, sest sellest 500 eurosest kaardist võid sa vaid und näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 00:25:25 vasta tsitaadiga

Vaatasin Techpowerupi MSI 3070 Gaminx X Trio reviewd ja näen et MSI on teinud sama, mida Sapphire tegi 5700XT/5500XT Pulse mudelitega. Võta 5700XT pealt jahutus ja lükka 5500XT peale, saad tulemuseks väga vaikse kaardi. MSI on 3080 jahutuse lükanud 3070 peale ja tulemuseks on mõnusalt vaikselt 28dB peal sahisev kaart gaming reziimis. Ilmselt pole 3070 mõttekas ost 6800 välja tuleku valguses praeguste hindadega aga väga lahe näha kuhu videokaardid tänapäeval jahtuslahenduse mõttes jõudnud on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 00:58:59 vasta tsitaadiga

Jõle sarnane näeb ka 3090 gaming x jahutusega võrreldes icon_wink.gif
Ja 3090 msi on ise juba väga vaikne kaart

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.