|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
02.11.2020 15:07:31
|
|
|
Mitte, et ma kindel oleks, aga USB 3.2 Type C-ga prooviks mina õnne.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
02.11.2020 15:55:41
|
|
|
| dex kirjutas: |
| Mitte, et ma kindel oleks, aga USB 3.2 Type C-ga prooviks mina õnne. |
Ma ise näen ka ainult seda varianti, aga selleks on vaja ka juhet ja usb-c to displayport adapter maksab ainult 32.- täitsa pekkis on ikka selle emaga seekord krt
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
02.11.2020 16:01:18
|
|
|
Kas selleks ei pea mitte Thunderbolt™ tugi emaplaadil olema?
ACE minu teada ei oma seda, GODLIKE näiteks omab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
02.11.2020 16:15:22
|
|
|
| Tuge ei ole, on mingi konektor kui pcie topid mingi adapteri, Ja kust ma siis veel peaks selle pildi välja võluma?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
02.11.2020 16:43:37
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
| Tuge ei ole, on mingi konektor kui pcie topid mingi adapteri, Ja kust ma siis veel peaks selle pildi välja võluma? |
Misasja sa seal üritad välja võluda? Sellel seerial ei ole int video tuge. Ka 570 MEG ace puudub see. MEG seeria on sellesuhtes ikka paras saast va godlike millel erandina on elementaarne iGPU tugi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
02.11.2020 17:05:54
|
|
|
ma oma mätta otsast mõtlen et kuna monitoril on ainult gsync tugi (AW3418dw) ja freesyncist ei haisugi, siis see juba välistab Big Navi vaikimisi, or?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
02.11.2020 17:07:25
|
|
|
Mina olen vaadanud, kas FS päriselt ka tööle läks vs ainult seadetes läks ainult linnuke kirja, selle järgi kuidas monitori enda seadetes Hz käitub. Kui kõigub nagu FPS (FRAPS), siis FS sees. Kui Hz püsib ühtlaselt sama(N144Hz), kuigi FPS kõigub, siis FS väljas olenemata seadte olekust.
GS + nende antilääg peaks kuni 50% input läägi vähendama, aga seda teatud juhul(oli see vist 4k puhul?).
AMD hiljuti väitis et iga reso puhul 33% input lääg väiksem. Ise ka katsetanud, ei märgand erinevust. Oleneb vist ka 100 muust tegurist kas anti lag mõikab või mitte.
GS mõnes mängus just tõstis input lag? See ufobsait foorumis katsetas mingi hetk. Eks ka vast oleneb mängumootorist jne...
Igaljuhul ma pole FS tükk aega kasutanud. FPS mängudes nagunii kõrge FPS tähtis. Ning igalpool mujal 144Hz silub nagunii piisavalt pilti...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
02.11.2020 17:15:05
|
|
|
Esimeseks 144+ Hz monitoriks oli 27" 1440p PG278Q, mis ühtlasi oli ka G-Sync mooduliga TN paneel. Kuna tulin üle 1080p 60 Hz monitorilt, siis olin ikka väga impressed. Lausa nii palju, et ostsin lühikese aja pärast PG279Q, mis oli 165 Hz IPS ja vana vedasin kontorisse. Ilmselt poleks need monitorid nii suurt muljet avaldanud, kui oleksin eelnevalt kasutanud tavalist 120-144 Hz monitori, kuna suurel kaadrisagedusel tõesti screen tearing on vähem märgatav. Mingi hetk läksin OLED hype'iga kaasa ja soetasin LG C8 ja pildi kvaliteet oli muljetavaldav. Kogu pidu rikkus puuduv adaptiivne kaadrisageduse sünkroonimine. Pika otsimise peale leidsin infot RTSS Scanline Sync kohta, mille kasutamine pani monitori tolmu koguma. Vedasin teise ka kontorisse. Seisavad kõrvuti
Põhimõtteliselt saaks vabalt läbi ilma FreeSync/G-Sync funktsioonita, kuna Scanline Sync töötab üllatavalt hästi. Kui C8 toetaks veel ka 1440p 120 Hz resolutsiooni, ei plaaniks absoluutselt ekraani uuendamist. LG CX ja uus GPU olid juba eelarvesse planeeritud, aga see defitsiit ja juurdehindlus on eelarve täiesti lõhki ajanud.
Igatahes kellel veel pole adaptiivse kaadrisageduse sünkroonimisega ekraani, siis soovitan proovida RTSS Scanline Sync funktsiooni. Info sätete kohta on netis olemas.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
02.11.2020 18:57:23
|
|
|
Zonerman, müüjal 1 positiivne tagasiside
no, thnx
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
02.11.2020 18:59:21
|
|
|
See oligi irooniaga, tegemist on scalperiga 99%
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.11.2020 19:02:33
|
|
|
Zonerman, vale number, 3090 puhul võiks testida isegi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
02.11.2020 19:05:38
|
|
|
Mõni nädal tagasi oli üks 3090 Ventus täiesti olemas seal. Hind oli pea 2700€.
Seisis päris pikalt (nädal vähemalt).
viimati muutis HPN 02.11.2020 19:07:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.11.2020 19:05:52
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Mõni nädal oli üks 3090 Ventus täiesti olemas seal. Hind oli pea 2700€.
Seisis päris pikalt seal (nädal vähemalt). |
vist oli vigane....muud põhjust seisma jäämisel ei näe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
02.11.2020 19:38:51
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Zonerman, vale number, 3090 puhul võiks testida isegi  |
Tüüp on vahepeal hinda alla lasknud 100.- EUR võrra nüüd tsipa alla 1400
Hea koomik ikka katsub kellega näkkab
viimati muutis Zonerman 02.11.2020 19:39:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
02.11.2020 19:39:50
|
|
|
Nüüd peab raudselt ligi võtma
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.11.2020 19:45:22
|
|
|
Te olete lihtsalt vaesed ja kadedad nagu eelnevalt kirjutati, siberi rahaboss mrsp-d ei vaata vaid maksab mõnuga üle
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.11.2020 20:05:09
|
|
|
| foorumis on ju ka 1700€ eest 2tk
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
02.11.2020 20:22:54
|
|
|
Nädal aega ei kiigutanud hiinlased lillegi püha pärast. Ja veebruaris on järgmine või oli jaanuari lõpp. Vidokaardid pole crypto mida peab ostma ,et hind kallimaks läheks see on nagu meme buy the dip. Eks tootmise kiiruses omab vilumine kah need peavad õppima töö käigus uute asjadega.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 02.11.2020 20:48:56, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
02.11.2020 20:23:32
|
|
|
| majooro kirjutas: |
Nüüd peab raudselt ligi võtma  |
Vara veel. Tema hind langeb iga tunniga nagu sulalumi päikese käes.
Eks AMD oma kaartide avalikustamisega rahustas maha paljude närvitsemise. Nüüd oodatakse rahulikult.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.11.2020 21:45:19
|
|
|
Eks näis kas mu ennustus, et Novembri keskel peaks olema palju parem saadavus peab paika. Loogiliselt peaks, sest nõudlus jaguneb 5 erineva kaardi vahel selleks hetkeks. Aasta lõpuks 7 vahel.
Muidugi see sõltub ka sellest palju kaarte peale tuleb. Kui on nagu seni, et Nvidial tuleb nädalas maailma peale vähem kui 5k kaarti, siis see pole piisav.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.11.2020 22:32:34
|
|
|
Kahjuks siin eelmainitud põhjustel samuti olen Nvidia lõa otsas - AW3418DW. Tahaks mingit kaarti, millele nagu tasub ka GTX 1080 Ti pealt kolida. RTX 3080 on close, aga päris 2x vahet veel pole 1440p ultrawide peal. Äkki tuleb RTX 3080 Ti kiiremini nüüd kus AMD pani surve peale
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
02.11.2020 22:51:44
|
|
|
Kui ma kusagilt EVGA 3080 FTW3'le küüned taha saaks oleks ka täitsa okoo
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0rpheus
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2011
|
02.11.2020 23:17:07
|
|
|
| Kas juhuslikult keegi siit veel Jimms.fi lehelt endale mingisuguse RTX 3080 tellis? Ise panin seal 22. septembril tellimuse kirja TUF OC kaardile, siis oli selle hind veel 759,90 €. Vahepeal on neil seal hind 889,90 € peale kerkinud, nende endi andmete järgi on 30.09, 26.10 ja 28.10 stock'i juurde tulnud, kokku 184 kaarti, aga minu tellimust pole praeguseni veel täidetud. Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
03.11.2020 00:01:20
|
|
|
Ulmelised hinnad. MSI'l on ilmselt mitu erinevat tehast
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
03.11.2020 00:05:20
|
|
|
| PEALE sellist hinda ma paneks selle poe kohe ja igaveseks blacklisti mai ostaks seal mittte kui midagi never ever!
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
03.11.2020 00:40:53
|
|
|
Peale Unreal 5 mootoril Godfall tudvustavat videot (Panin Navi teemasse) 4K resol kasutab 12gb mälu max graafikal ei ole mul mingit tahtmist isegi vaadata nvidia poole. 3090 on nagunii absurd kuubis oma hetke hinnaga.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
03.11.2020 01:12:15
|
|
|
nohjah see on 4k ja kõik põhjas.. oma mätta otsast oma monitoriga ma ilmselt never ei kasuta niipalju vrami ära. + ära unusta et see Godfalli video on loogilistel põhjustel AMD poole kaldu praegu
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
03.11.2020 01:31:24
|
|
|
| flake kirjutas: |
nohjah see on 4k ja kõik põhjas.. oma mätta otsast oma monitoriga ma ilmselt never ei kasuta niipalju vrami ära. + ära unusta et see Godfalli video on loogilistel põhjustel AMD poole kaldu praegu  |
Igaüks vaatabki oma mätta otsast, kes plaanib 4K max graafikaga mänge lasta ja kes mitte. See ei olegi enamuse jaoks oluline. Amd poole on ta kaldu jah, sest uued konsoolid omavad samuti 16gb...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.11.2020 01:41:23
|
|
|
majooro, mis seal ulmelist on? 3090 oli 1700 asemel AT's ~kakssada kallim ..
ja sa kah, siven, ära erutu. On ju kirjas, et muud peale selle ühe mudeli pole saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2020 10:20:18
|
|
|
Kui kaupa pole, siis võib ka miljon hinnaks panna. Neid ulmehindasi on igal pool, amazonis suht tihti kui kaupa pole. Miks nii tehakse, krt seda teab.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
03.11.2020 10:21:49
|
|
|
| seda kaarti seal ei ole ju, ju on mingi apsakas, kõvad probleemid inimestel ikka
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barmalej
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2012
|
03.11.2020 10:35:07
|
|
|
| 0rpheus kirjutas: |
| Kas juhuslikult keegi siit veel Jimms.fi lehelt endale mingisuguse RTX 3080 tellis? Ise panin seal 22. septembril tellimuse kirja TUF OC kaardile, siis oli selle hind veel 759,90 €. Vahepeal on neil seal hind 889,90 € peale kerkinud, nende endi andmete järgi on 30.09, 26.10 ja 28.10 stock'i juurde tulnud, kokku 184 kaarti, aga minu tellimust pole praeguseni veel täidetud. Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline? |
Mul seal täpselt sama tellimus tehtud 24 sept.
24 sept küsisin huvi pärast, palju inimest on selle kaardi tellinud. Vastus tuli, et "Hundreds at the moment and we hope that availability will be better in next months".
Üleeile küsisin, mis seis on ja vastus oli
"We haven’t got any update on the delivery time on when we will receive more of those GPU’s in larger bathces and we cannot confirm the delivery time on your order.
We will update info on this matter on the product page as soon as we get more info from our supplier.
https://www.jimms.fi/fi/Product/Show/164677/tuf-rtx3080-o10g-gaming/asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-oc-edition-naytonohjain-10gb-gddr6x"
Tehniliselt, võivad need vana hinnaga tellimus kuskil järjekorra sabas, jah, sest ma ei usu et nad saavad hetkel kuskil tellida odavama hinnaga, et neid täita.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
03.11.2020 11:36:32
|
|
|
See nagu iseenesest mõistetav imo, et nad ei saa launchi segada, kuna kaarte pole (olenemata sellest, mis launchi kuupäev on).
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.11.2020 11:52:25
|
|
|
Mida Sa ikka launchid oma viie kaardiga. Kedagi see suurt ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
03.11.2020 12:05:59
|
|
|
| 0rpheus kirjutas: |
| Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline? |
Tavaline "Limit Order" ju Kõige order aktsiatega kauplemiseks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.11.2020 13:29:28
|
|
|
AMD'l tulevad välja ju high end kaardid - eitea kuidas mingi 3060 jõudlusega kaart kuidagi seda launchi segaks?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.11.2020 13:32:34
|
|
|
| Auron kirjutas: |
AMD'l tulevad välja ju high end kaardid - eitea kuidas mingi 3060 jõudlusega kaart kuidagi seda launchi segaks? |
Järjekordne rumour canceldab eelmise rumouri
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
03.11.2020 19:02:53
|
|
|
On keegi praeguseks mõne 3080 mudeli alla 1000€ ka saanud ? Oskab mõni asjapulk/edasimüüja sõna võtta hinnaprognoosi ja saadavuse kohta selle aasta sees ?
Varsti võib oma augustis komplekteeritud kasti utiili viia...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.11.2020 19:16:11
|
|
|
ma alles õpin oma 3070-t.
kuna 3070 on suhtkoht power limited, siis tuleb pigem mõelda mõistliku kloki võimalikult madalal voldil. eriti arvestades oma "kõrvadele" mugavust.
minu zotac piiras end stockis 1965mhz 1,085V peale, praegu stressab kombustoris 2010mhz 1.006V peal. win-win
ka temp läks alla 4 kraadi.
mälu ma ei ole viitsinud väga taga ajada. praegu on +750, ehk 15500. ma kahtlen, et 16000ni veab rahulikult välja.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barmalej
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2012
|
03.11.2020 20:21:08
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| 0rpheus kirjutas: |
| Mul hakkab tekkima kahtlus, et nad täidavad eelisjärjekorras kallima hinna eest tehtud tellimused, ehk siis ma võingi ootama jääda. Või olen ma liiga paranoiline? |
Tavaline "Limit Order" ju Kõige order aktsiatega kauplemiseks. |
Teoorias võivad teha nii, et kui "odava tellimuse" järjekord tuleb, küsivad inimese käest, kas tahab juurde maksta ja kohe kaart kätte saada või siis jääb sama hind, aga kaardi saab siis, kui kauplus saab madalama hinnaga taas osta.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.11.2020 22:08:19
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Peale Unreal 5 mootoril Godfall tudvustavat videot (Panin Navi teemasse) 4K resol kasutab 12gb mälu max graafikal ei ole mul mingit tahtmist isegi vaadata nvidia poole. 3090 on nagunii absurd kuubis oma hetke hinnaga. |
Lisaks veel:
Doom Eternal
Watch Dogs Legion
Microsoft Flight Simulator 2020
Neid mänge tekib järjest mis 4K peal (WDL isegi 1440p peal) juba panevad 10GB kenasti täis. Ja ärge tulge mulle ütlema, et 700-1000€ kaardi ostja ei kasuta max sätteid või hakkab peale uue kaardi ostu esimesena sätteid maha tõmbama.
3060 Ti peal on 8GB igati asjakohane. 3070 on 8GB piirpealne. 3080 on 10GB samuti piiripealne.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
03.11.2020 22:34:05
|
|
|
Kui ma maksan 500 eurot kaardi eest, siis ma küll ei taha hakata mõtlema, et pean hakkama 1440p resol mingeid detailsuse sätteid hakkama maha keerama ja seda vähese mälu pärast! Mitte gpu enda nõrkuse pärast
Absurdsus kuubis.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 04.11.2020 00:37:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
04.11.2020 00:07:45
|
|
|
Sa ei saaagi mingeid sätteid maha keerata, sest sellest 500 eurosest kaardist võid sa vaid und näha
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
04.11.2020 00:25:25
|
|
|
Vaatasin Techpowerupi MSI 3070 Gaminx X Trio reviewd ja näen et MSI on teinud sama, mida Sapphire tegi 5700XT/5500XT Pulse mudelitega. Võta 5700XT pealt jahutus ja lükka 5500XT peale, saad tulemuseks väga vaikse kaardi. MSI on 3080 jahutuse lükanud 3070 peale ja tulemuseks on mõnusalt vaikselt 28dB peal sahisev kaart gaming reziimis. Ilmselt pole 3070 mõttekas ost 6800 välja tuleku valguses praeguste hindadega aga väga lahe näha kuhu videokaardid tänapäeval jahtuslahenduse mõttes jõudnud on
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.11.2020 00:58:59
|
|
|
Jõle sarnane näeb ka 3090 gaming x jahutusega võrreldes
Ja 3090 msi on ise juba väga vaikne kaart
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|