Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 29.09.2020 12:40:21 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
thumbs_up.gif
Kahjuks sealt enam osta ei julge, saadeti kasutatud kood ja pidin ps supordiga suhtlema, et nad mulle raha tagastaks, taheti teada millal kasutati koodi...
Kas cdkeys on parem?
link

Nüüd või kunagi varem? ma sealt PS+ ja gift kaarte ostnud, seni probleeme pole olnud ...

_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 18:33:09 vasta tsitaadiga

minuarust on väga imelik, et sony ei räägi midagi oma uuest konsoolist viimasel ajal... vaikus on, pole kusagil näha mingit videot kuidas konsool välja näeb, mis seal sees on, mis häält ta teeb... täielik vaikus on, erinevalt konkurendist, tekib küsimus, et MIKS? ja samas on rebimine ja huvi suurem selle konsooli vastu kui xboxi oma... asi peaks novembris juba väljas olema, a ikka on veel küsimusi, huvitav millal tuleb reaalne hands on konsoolist? siis kui preorderid kunagi kellegini jõuavad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 18:42:04 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
minuarust on väga imelik, et sony ei räägi midagi oma uuest konsoolist viimasel ajal... vaikus on, pole kusagil näha mingit videot kuidas konsool välja näeb, mis seal sees on, mis häält ta teeb... täielik vaikus on, erinevalt konkurendist, tekib küsimus, et MIKS? ja samas on rebimine ja huvi suurem selle konsooli vastu kui xboxi oma... asi peaks novembris juba väljas olema, a ikka on veel küsimusi, huvitav millal tuleb reaalne hands on konsoolist? siis kui preorderid kunagi kellegini jõuavad? icon_biggrin.gif

Internet on ju pilte täis milline konsool välja näeb. Novembrini aega on veel, küll need videod sisemusest jms ka tulevad.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 18:48:16 vasta tsitaadiga

pilt on pilt aga videot, et see kellelgi käes on ja töötab... seda veel pole kusagil.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 19:06:03 vasta tsitaadiga

minake, just ma imestasin seda sama siin mingi aeg....MS lasi video ja masinat lammutada suht varakult... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 19:06:10 vasta tsitaadiga

Võin ka eksida, aga kusagil jäi midagi silma, et oktoobri esimene/teine nädal pidid mingid Jaapani striimerid vms PS5 kätte saama ehk siis vast tulevad ka esmased muljed ning videod uuest konsoolist.

viimati muutis HPN 29.09.2020 21:05:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2020 20:36:26 vasta tsitaadiga

Kama missugune ta on, olgu või kellegi vanaema pilt seal PS5 peal, peaasi et Demon's Souls Remake mängida saab ja ventikas ei lõuga kuznetsovi NK-12 turboprop mootori kombel nagu PS4 Pro
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 08:36:38 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kama missugune ta on, olgu või kellegi vanaema pilt seal PS5 peal, peaasi et Demon's Souls Remake mängida saab ja ventikas ei lõuga kuznetsovi NK-12 turboprop mootori kombel nagu PS4 Pro


Ei ei, konsool peab ikka kõrgtehnoloogilise disainiga olema, muidu ei näe selle ostmisel üldse mõtet icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 08:44:50 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
ise tellisin xboxi kuna ps5 välimus oli kohutav ja mänge mis mind võluks ka seal pold.

Nagu näha, siis ikka ostetakse välimust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 09:14:12 vasta tsitaadiga

Nad võiks UI ja uusi asju näidata, natuke huvitab rohkem kui välimus icon_lol.gif
PS4 ajal vist E3 juba oli UI reklaam video olemas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.09.2020 09:34:01 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
minuarust on väga imelik, et sony ei räägi midagi oma uuest konsoolist viimasel ajal... vaikus on, pole kusagil näha mingit videot kuidas konsool välja näeb, mis seal sees on, mis häält ta teeb... täielik vaikus on, erinevalt konkurendist, tekib küsimus, et MIKS? ja samas on rebimine ja huvi suurem selle konsooli vastu kui xboxi oma... asi peaks novembris juba väljas olema, a ikka on veel küsimusi, huvitav millal tuleb reaalne hands on konsoolist? siis kui preorderid kunagi kellegini jõuavad? icon_biggrin.gif


Samas, kas Sony peakski neid avaldama rohkem?
Eeltellimused on kõik ära müüdud, rahval huvi on.

Ma ise ei plaani enne uut aastat seda osta, aega on veel, et päris uue geni mänge välja jõuaks tulla.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 09:45:04 vasta tsitaadiga

Ei olnud ainult välimus määramaks a see oli üks osa, mängud põhiliselt mis olid, sonyl pole minu jaoks huvitavat midagi.

Elpex kirjutas:
minake kirjutas:
ise tellisin xboxi kuna ps5 välimus oli kohutav ja mänge mis mind võluks ka seal pold.

Nagu näha, siis ikka ostetakse välimust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 30.09.2020 10:26:14 vasta tsitaadiga

Minul küll vahet pole milline ta välja näeb ostan ikka mängude pärast mis sinna tuleb ja neid ikka on. Juba Demon Soulsi pärast puhtalt ostaks.
Ostaks isegi kui ei teaks üldse milline ta välja näeb nagu mind see huvitaks milline ta välja näeb. Huvitav mõelda et kui peaks välimuse järgi ostma siis läheks elu ikka väga keeruliseks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 10:31:09 vasta tsitaadiga

No mõned ostavad vist isegi videokaarte välimuse põhjal mis sest et läheb kasti sisse mis laua all vedeleb, inimesed erinevad ega muud põhjust siin vast polegi välja tuua.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 11:47:18 vasta tsitaadiga

No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.
Pm ikkagi pörsas kotis müük kui OSi ei näidata.
Ega õige ka mitte enne osta kui sa ei tea mis sa saad.
Ma ootaks innovaatikat mitte praegune aga natuke teine, nagu spordimänge tehase vòi telode igaaastased IOSid, see ikka 7 aasta tagune muutus ja tahaks arengut.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 12:09:04 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.

Mida see siis näitab, kui see rahva huvi ei näita? Mine loe ükskõik milliseid foorumeid ja vastavasisuliste FB gruppide teemasid ning anna tead milline sinu arvates huvi on PS5 vastu.
Kuidas see rikkam kiht teemasse puutub? Pre-order hind oli näiteks Euronicsi puhul 30€ kallim Sony poolt soovitatud retail price'ist.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 15:20:42 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
maddog kirjutas:
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.

Mida see siis näitab, kui see rahva huvi ei näita? Mine loe ükskõik milliseid foorumeid ja vastavasisuliste FB gruppide teemasid ning anna tead milline sinu arvates huvi on PS5 vastu.
Kuidas see rikkam kiht teemasse puutub? Pre-order hind oli näiteks Euronicsi puhul 30€ kallim Sony poolt soovitatud retail price'ist.


Eestis müüdi 0,01% konsookidest, mind see ei koti selles vestluses.

Suuremosa konsoole ostsid bot kontod kes neid kallimalt edasi müüvad, sa vist ise ei ole lugenud neid kohti mis sa soovitad, kui just fanboyde foorumitest saei räägi icon_biggrin.gif

Eesti ongi ju siis rikkama 5 riik, suuremosa inimesed siiski hindavad konsooli kalliks, kellel keskmised palgad suuremad kui meil, aga nad hindavad raha väärtust veidi paremini. Maailma standardis se on kallis hind ja ma mõtlen 499 dollarit, mitte eur jms.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 15:27:08 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Elpex kirjutas:
maddog kirjutas:
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.

Mida see siis näitab, kui see rahva huvi ei näita? Mine loe ükskõik milliseid foorumeid ja vastavasisuliste FB gruppide teemasid ning anna tead milline sinu arvates huvi on PS5 vastu.
Kuidas see rikkam kiht teemasse puutub? Pre-order hind oli näiteks Euronicsi puhul 30€ kallim Sony poolt soovitatud retail price'ist.


Eestis müüdi 0,01% konsookidest, mind see ei koti selles vestluses.

Suuremosa konsoole ostsid bot kontod kes neid kallimalt edasi müüvad, sa vist ise ei ole lugenud neid kohti mis sa soovitad, kui just fanboyde foorumitest saei räägi icon_biggrin.gif

Eesti ongi ju siis rikkama 5 riik, suuremosa inimesed siiski hindavad konsooli kalliks, kellel keskmised palgad suuremad kui meil, aga nad hindavad raha väärtust veidi paremini. Maailma standardis se on kallis hind ja ma mõtlen 499 dollarit, mitte eur jms.

Suurem osa? Kas keegi on teinud küsitluse, mis hõlmab miljoneid vastajaid adekvaatse tulemuse saamiseks? Ei oskagi kohe midagi öelda, kui ~500€'ne konsool 5-6'ks aastaks osta tundub kallis.
Sel juhul tasub neil inimestel tõesti Xbox Series S osta ja õnnelikult edasi elada.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 17:11:38 vasta tsitaadiga

see kalliduse võrdlemine on mõttetu...
palju usa-s insuliini süst maksab...???
iphone 1K no problem ja järgmine aasta uuesti sest et on uus iphone....
see 500 ei ole selles vaates väga suur summa...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2020 17:32:40 vasta tsitaadiga

Paar päeva veel kannatada:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 09:06:09 vasta tsitaadiga

saab näha kui suur on save-de ülekandmine generatsioonide vahel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 10:34:06 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
saab näha kui suur on save-de ülekandmine generatsioonide vahel icon_rolleyes.gif

Ma arvan, et see on null...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 10:46:31 vasta tsitaadiga

beastbeats, mingid jamad pidid olema seal save-de ülekandmisega seega tahaks näha/kuulda lähemalt...
TomsGuide
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2020 13:21:49 vasta tsitaadiga

Hetkel vist aint ps5 videod väljas kus Japsid mängivad astro boy'd ja muud midagi icon_razz.gif

https://press-start.com.au/news/playstation/2020/10/04/the-ps5-fan-is-apparently-fairly-quiet/

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2020 19:17:32 vasta tsitaadiga

Video Games Chronicle: PS5’s quiet cooling ‘is even more impressive than its loading times’, praises Japanese hands-on.
https://www.videogameschronicle.com/news/ps5s-quiet-cooling-is-even-more-impressive-than-its-loading-times-praises-japanese-hands-on/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2020 15:28:21 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2020 16:36:04 vasta tsitaadiga

Early Access, konsooli aluse sees olev peidetav laegas kruvi jaoks tõi naeratuse näole. Made in Japan!

Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2020 16:38:42 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:

Link


Ma olen suht impressed tbh. Nende cooling lahendus on üsna paljulubav. Korralik suur radikas, vedel metall... well done Sony.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:32:23 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Early Access kirjutas:


Ma olen suht impressed tbh. Nende cooling lahendus on üsna paljulubav. Korralik suur radikas, vedel metall... well done Sony.

Mulle ka meelidis. Tore on see, et lahtivõtmine ei olnud mingi raketiteadus. Üllatavalt vähe kruvisid. Kui just plastik krigisema ei hakka siis on väga hea disain.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 18:42:52 vasta tsitaadiga

kruve on tegelt seal paras ports...video lõpus siis kui kõik lahti on...siis paremal on näha ka kruvi hunnikud...

jahtus on küll thumbs_up.gif väga hästi tehtud....aga suurus on icon_eek.gif see pisike aasia mehe torso jääb sinna peitu lausa...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 23:27:28 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Kui just plastik krigisema ei hakka siis on väga hea disain.

Ma ütleks isegi ... kolehea (see what I did there:))

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2020 19:25:42 vasta tsitaadiga

Backward compatibility: PlayStation®4 games playable on PlayStation®5
https://support.playstation.com/s/article/backward-compatibility?language=en_US&lan=

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 13:45:51 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas PS5 väljatulekuga muutub ka PS Remote Play iOSi peal meie regioonis kättesaadavaks?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 08:04:19 vasta tsitaadiga

Ega siin midagi pole, ainus küsimus on see kas plaadimasinaga või ilma. Ilmselt peab endale jõulukingi tegema ja vso.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 08:06:47 vasta tsitaadiga

Plaadiga ikka parem, saab sellised abominationid nagu last of us 2 maha müüa, mida anyway raha eest ka uuesti ei mängi
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2020 16:33:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2020 20:28:17 vasta tsitaadiga

Kuskilt preorderit ka veel teha saab ?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 15:20:44 vasta tsitaadiga

Tundub, et verkkokauppast saab eeltellida?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 15:47:50 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Tundub, et verkkokauppast saab eeltellida?

Kõik nüüdsed tellimused lähevad 2021 aastasse.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 19:18:50 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kuskilt preorderit ka veel teha saab ?


konsoolid.ee ka hetkel lubab tellida
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 19:23:28 vasta tsitaadiga

Tarneaeg: jaanuar 2021
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 11:40:21 vasta tsitaadiga

Jahutusest juttu
https://www.videogameschronicle.com/news/sony-says-ps5s-fan-will-be-optimised-through-online-updates/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 14:32:00 vasta tsitaadiga

https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/jah-sul-on-voimalik-playstation-5-varvi-oma-aranagemise-jargi-muuta/
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 14:36:11 vasta tsitaadiga

Hea uudis aga ise eelistan algset valget värvi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 15:51:52 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=QtMzV73NAgk&ab_channel=MarquesBrownlee

PS5 Retail box unboxing video
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2020 19:56:15 vasta tsitaadiga

Õhtulehe PS5 unboxing video ja galerii:

https://esport.ohtuleht.ee/1016004/ol-video-ja-fotod-votame-playstation-5-karbist-valja-ja-uurime-kui-suur-on-see-tegelikult

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 28.10.2020 23:06:34 vasta tsitaadiga

Uus PlayStation App!
https://blog.playstation.com/2020/10/28/introducing-the-new-playstation-app-redesigned-to-enhance-your-gaming-experiences-on-ps4-and-ps5/
Huvitav seal on kirjas et "Starting later today, the PS App will begin to roll out globally through updates on iOS (12.2 or later) and Android (6.0 or later) mobile devices."
Kas tõesti meie käime ka sinna alla? Väga loodan et oleme! Kopp ees et pean manuaalselt alla laadima "Google Play Alternatives".
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2020 00:09:55 vasta tsitaadiga

Kel PSVR kasutamiseks PS5 peal vaja adapterit tellida, siis siit nüüd saab, ka Eesti aadressile.
https://camera-adaptor.support.playstation.com/en-ee

Üks huvitav tähelepanek, sellel konkreetsel support lehel on ka valikus Eesti, kuigi see list on üldse väga valitud riikidest, mis ühelegi sony regioonile justkui ei vasta:

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 29.10.2020 08:43:54 vasta tsitaadiga

Tohohh tundub et asi ikka vaikselt areneb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 17:08:53 vasta tsitaadiga

Tahaks juba teada saada, kas PS5 toetab fikseeritud resolutsiooni 1440p koos 120hz. Ja kas seda saaks ka läbi hdmi 2.0b pressida.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.