Kahjuks sealt enam osta ei julge, saadeti kasutatud kood ja pidin ps supordiga suhtlema, et nad mulle raha tagastaks, taheti teada millal kasutati koodi...
Kas cdkeys on parem?
link
Nüüd või kunagi varem? ma sealt PS+ ja gift kaarte ostnud, seni probleeme pole olnud ... _________________ Ei ole allkirja
minuarust on väga imelik, et sony ei räägi midagi oma uuest konsoolist viimasel ajal... vaikus on, pole kusagil näha mingit videot kuidas konsool välja näeb, mis seal sees on, mis häält ta teeb... täielik vaikus on, erinevalt konkurendist, tekib küsimus, et MIKS? ja samas on rebimine ja huvi suurem selle konsooli vastu kui xboxi oma... asi peaks novembris juba väljas olema, a ikka on veel küsimusi, huvitav millal tuleb reaalne hands on konsoolist? siis kui preorderid kunagi kellegini jõuavad?
minuarust on väga imelik, et sony ei räägi midagi oma uuest konsoolist viimasel ajal... vaikus on, pole kusagil näha mingit videot kuidas konsool välja näeb, mis seal sees on, mis häält ta teeb... täielik vaikus on, erinevalt konkurendist, tekib küsimus, et MIKS? ja samas on rebimine ja huvi suurem selle konsooli vastu kui xboxi oma... asi peaks novembris juba väljas olema, a ikka on veel küsimusi, huvitav millal tuleb reaalne hands on konsoolist? siis kui preorderid kunagi kellegini jõuavad?
Internet on ju pilte täis milline konsool välja näeb. Novembrini aega on veel, küll need videod sisemusest jms ka tulevad.
Võin ka eksida, aga kusagil jäi midagi silma, et oktoobri esimene/teine nädal pidid mingid Jaapani striimerid vms PS5 kätte saama ehk siis vast tulevad ka esmased muljed ning videod uuest konsoolist.
viimati muutis HPN 29.09.2020 21:05:48, muudetud 1 kord
Kama missugune ta on, olgu või kellegi vanaema pilt seal PS5 peal, peaasi et Demon's Souls Remake mängida saab ja ventikas ei lõuga kuznetsovi NK-12 turboprop mootori kombel nagu PS4 Pro
Kama missugune ta on, olgu või kellegi vanaema pilt seal PS5 peal, peaasi et Demon's Souls Remake mängida saab ja ventikas ei lõuga kuznetsovi NK-12 turboprop mootori kombel nagu PS4 Pro
Ei ei, konsool peab ikka kõrgtehnoloogilise disainiga olema, muidu ei näe selle ostmisel üldse mõtet
minuarust on väga imelik, et sony ei räägi midagi oma uuest konsoolist viimasel ajal... vaikus on, pole kusagil näha mingit videot kuidas konsool välja näeb, mis seal sees on, mis häält ta teeb... täielik vaikus on, erinevalt konkurendist, tekib küsimus, et MIKS? ja samas on rebimine ja huvi suurem selle konsooli vastu kui xboxi oma... asi peaks novembris juba väljas olema, a ikka on veel küsimusi, huvitav millal tuleb reaalne hands on konsoolist? siis kui preorderid kunagi kellegini jõuavad?
Samas, kas Sony peakski neid avaldama rohkem?
Eeltellimused on kõik ära müüdud, rahval huvi on.
Ma ise ei plaani enne uut aastat seda osta, aega on veel, et päris uue geni mänge välja jõuaks tulla. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Minul küll vahet pole milline ta välja näeb ostan ikka mängude pärast mis sinna tuleb ja neid ikka on. Juba Demon Soulsi pärast puhtalt ostaks.
Ostaks isegi kui ei teaks üldse milline ta välja näeb nagu mind see huvitaks milline ta välja näeb. Huvitav mõelda et kui peaks välimuse järgi ostma siis läheks elu ikka väga keeruliseks
No mõned ostavad vist isegi videokaarte välimuse põhjal mis sest et läheb kasti sisse mis laua all vedeleb, inimesed erinevad ega muud põhjust siin vast polegi välja tuua.
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.
Pm ikkagi pörsas kotis müük kui OSi ei näidata.
Ega õige ka mitte enne osta kui sa ei tea mis sa saad.
Ma ootaks innovaatikat mitte praegune aga natuke teine, nagu spordimänge tehase vòi telode igaaastased IOSid, see ikka 7 aasta tagune muutus ja tahaks arengut.
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.
Mida see siis näitab, kui see rahva huvi ei näita? Mine loe ükskõik milliseid foorumeid ja vastavasisuliste FB gruppide teemasid ning anna tead milline sinu arvates huvi on PS5 vastu.
Kuidas see rikkam kiht teemasse puutub? Pre-order hind oli näiteks Euronicsi puhul 30€ kallim Sony poolt soovitatud retail price'ist.
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.
Mida see siis näitab, kui see rahva huvi ei näita? Mine loe ükskõik milliseid foorumeid ja vastavasisuliste FB gruppide teemasid ning anna tead milline sinu arvates huvi on PS5 vastu.
Kuidas see rikkam kiht teemasse puutub? Pre-order hind oli näiteks Euronicsi puhul 30€ kallim Sony poolt soovitatud retail price'ist.
Eestis müüdi 0,01% konsookidest, mind see ei koti selles vestluses.
Suuremosa konsoole ostsid bot kontod kes neid kallimalt edasi müüvad, sa vist ise ei ole lugenud neid kohti mis sa soovitad, kui just fanboyde foorumitest saei räägi
Eesti ongi ju siis rikkama 5 riik, suuremosa inimesed siiski hindavad konsooli kalliks, kellel keskmised palgad suuremad kui meil, aga nad hindavad raha väärtust veidi paremini. Maailma standardis se on kallis hind ja ma mõtlen 499 dollarit, mitte eur jms.
No see et limiteeritud eeltellimused kiirelt otsa said küll rahva huvi ei näita, seal 90% botid ja rikkam kiht.
Mida see siis näitab, kui see rahva huvi ei näita? Mine loe ükskõik milliseid foorumeid ja vastavasisuliste FB gruppide teemasid ning anna tead milline sinu arvates huvi on PS5 vastu.
Kuidas see rikkam kiht teemasse puutub? Pre-order hind oli näiteks Euronicsi puhul 30€ kallim Sony poolt soovitatud retail price'ist.
Eestis müüdi 0,01% konsookidest, mind see ei koti selles vestluses.
Suuremosa konsoole ostsid bot kontod kes neid kallimalt edasi müüvad, sa vist ise ei ole lugenud neid kohti mis sa soovitad, kui just fanboyde foorumitest saei räägi
Eesti ongi ju siis rikkama 5 riik, suuremosa inimesed siiski hindavad konsooli kalliks, kellel keskmised palgad suuremad kui meil, aga nad hindavad raha väärtust veidi paremini. Maailma standardis se on kallis hind ja ma mõtlen 499 dollarit, mitte eur jms.
Suurem osa? Kas keegi on teinud küsitluse, mis hõlmab miljoneid vastajaid adekvaatse tulemuse saamiseks? Ei oskagi kohe midagi öelda, kui ~500€'ne konsool 5-6'ks aastaks osta tundub kallis.
Sel juhul tasub neil inimestel tõesti Xbox Series S osta ja õnnelikult edasi elada.
see kalliduse võrdlemine on mõttetu...
palju usa-s insuliini süst maksab...???
iphone 1K no problem ja järgmine aasta uuesti sest et on uus iphone....
see 500 ei ole selles vaates väga suur summa...
Ma olen suht impressed tbh. Nende cooling lahendus on üsna paljulubav. Korralik suur radikas, vedel metall... well done Sony. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Ma olen suht impressed tbh. Nende cooling lahendus on üsna paljulubav. Korralik suur radikas, vedel metall... well done Sony.
Mulle ka meelidis. Tore on see, et lahtivõtmine ei olnud mingi raketiteadus. Üllatavalt vähe kruvisid. Kui just plastik krigisema ei hakka siis on väga hea disain.
Kui just plastik krigisema ei hakka siis on väga hea disain.
Ma ütleks isegi ... kolehea (see what I did there:)) _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Üks huvitav tähelepanek, sellel konkreetsel support lehel on ka valikus Eesti, kuigi see list on üldse väga valitud riikidest, mis ühelegi sony regioonile justkui ei vasta:
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.