Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 09:09:35 vasta tsitaadiga

MSI Subsidiary Starlit Partner Sold RTX 30-Series Cards Over MSRP; Company Investigates
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 10:18:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow, MSRP ongi ju selle poindiga, et tootja ütleb mis hind on temajaoks okei, et tarbija teaks edasimüüjate puhul vahet teha kes on mölakas ja lükkab rämeda vaheltkasu ja kes mitte. Nagu öeldud grafakaart ei ole tubakas millel riigipoolt fikseeritud hind. Bensiini ja elektriga on küll samalaadne asi - kõik müüvad pihku irivitades pmst sama kõrge hinnaga ja sul ei jää muud üle kui tarbida või mitte - muidugi erinevalt füüsilisest kaubast ei ole seal otseselt ühikut mis otsa saab.

Võrdlus iphonega on täiesti totter. Nutitelefon kui selline on seade mis pmst igal inimesel olemas - high end gaming kaart mitte. Iphone on nutitelefon mille ostjad on kui ususekt kes ostavad uue mudeli põhimõtteliselt ja pimesi ja kasvõi nooreperelaenuga, et naabrist parem olla. Seega võrdlus high end gaming kaardiga (mis on omamoodi nišitoode) on väga mööda - tootmismahud on väga teised ja nö. telefonide müüginumbrit on oluliselt lihtsam ennustada kui kaardi oma.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 10:32:33 vasta tsitaadiga

Videokaardi omahind on oluliselt kõrgem kui nutiseadme omahind. Videokaardi müüja teenib oluliselt vähem per toode.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 10:35:36 vasta tsitaadiga

Ma ütleks siinkohal, et high-end videokaart on ka väga paljude jaoks tillipikendus või, et sõprade ees kelkida. Mul on see. icon_rolleyes.gif
Täpselt sama nagu high-end iPhone. Ei mõtle siinkohal mingeid 500 SE mudeleid. Sama on ka high-end Samsungi S ja Note seeriaga.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 10:54:07 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Tomorrow, MSRP ongi ju selle poindiga, et tootja ütleb mis hind on temajaoks okei

No ilmselt pole okei kui vaja kallimalt müüa. Pangu siis selline MSRP mis katab kõik kulud mitte ärgu lollitagu inimesi $699 hinnaga millega keegi neid osta ei saa. Kas ma tõesti pean meelde tuletama 2080 Ti $999 MSRP'd. Tahate, et sama asi korduks jälle?
s1c2i3m4m5 kirjutas:
Videokaardi omahind on oluliselt kõrgem kui nutiseadme omahind. Videokaardi müüja teenib oluliselt vähem per toode.

Jah on aga mitte niipalju, et nt Turingu hinda õigustada. Nvidial on tavaliselt päris suur kate ikkagi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.10.2020 11:21:52 vasta tsitaadiga

Et mõni arvab siin et MSRP on reegel müüjatele? Tule maa peale. Tootja EI TOHI sundida/kontrollida turuhinda. See on keelatud.
Üldiselt pannakse selle hinnaga tooted müüki sest keegi ei taha et klient mujale läheb aga hetkel on ilmselgelt kõigil suva sest nõudlus suur.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:23:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ma ütleks siinkohal, et high-end videokaart on ka väga paljude jaoks tillipikendus või, et sõprade ees kelkida. Mul on see. icon_rolleyes.gif
Täpselt sama nagu high-end iPhone. Ei mõtle siinkohal mingeid 500 SE mudeleid. Sama on ka high-end Samsungi S ja Note seeriaga.


Kindel see ikka pikendus, ise sai soetatud, et ED lõpuks korralikult ja hea pildiga jooksma saaks VR-ga ja mindud kindlaepeale 3090-ga, et ei oleks mingit jama. Ja tulemus on tegelikult pointless, jälle vahin 50fps-i ja teatud kohtades jõnksutab...Ja ED suudab selle kaardi täiega kooma tõmmata kui veel reso muuta või midagi. Sai uus ema ja 10700K ka tellitud, ema ootan siiani, mida siin pikendada huvitav? Kui need ka ei tee paremaks tuleb ikka hakata Pimax 8KX ostma, mis maksab vobsee üüratut raha...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2020 11:27:59 vasta tsitaadiga

240hz 1440p ekraani jaoks pole nagu muud valikut, 3090 ka ostma ei hakka ometi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:32:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
240hz 1440p ekraani jaoks pole nagu muud valikut, 3090 ka ostma ei hakka ometi.

Ei peagi ostma. Nagu näha, siis power limitiga 450W saab ilusti 3080 OC'ida täpselt 1:1le 3090'ga. No ja 10GB mälumahust võiks piisada ka ju 4K' ja ülesse icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Nagu siin juba on pikalt räöägitud, milleks see +2-6GB vajalik üldse on? icon_lol.gif 10GB'st piisab maa ja ilm thumbs_up.gif

Aga jah siinkohal 800MSRP'ga 3080 ei olegi high end vaid võrdub iPhone SE'ga.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:33:38 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Ma ütleks siinkohal, et high-end videokaart on ka väga paljude jaoks tillipikendus või, et sõprade ees kelkida. Mul on see. icon_rolleyes.gif
Täpselt sama nagu high-end iPhone. Ei mõtle siinkohal mingeid 500 SE mudeleid. Sama on ka high-end Samsungi S ja Note seeriaga.


Kindel see ikka pikendus, ise sai soetatud, et ED lõpuks korralikult ja hea pildiga jooksma saaks VR-ga ja mindud kindlaepeale 3090-ga, et ei oleks mingit jama. Ja tulemus on tegelikult pointless, jälle vahin 50fps-i ja teatud kohtades jõnksutab...Ja ED suudab selle kaardi täiega kooma tõmmata kui veel reso muuta või midagi. Sai uus ema ja 10700K ka tellitud, ema ootan siiani, mida siin pikendada huvitav? Kui need ka ei tee paremaks tuleb ikka hakata Pimax 8KX ostma, mis maksab vobsee üüratut raha...


No mõne loogika alusel nüüd oled naistes tegija vend, ütled et sul 3090 ja juba lohistatakse sind voodi poole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:43:31 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
m8markus kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Ma ütleks siinkohal, et high-end videokaart on ka väga paljude jaoks tillipikendus või, et sõprade ees kelkida. Mul on see. icon_rolleyes.gif
Täpselt sama nagu high-end iPhone. Ei mõtle siinkohal mingeid 500 SE mudeleid. Sama on ka high-end Samsungi S ja Note seeriaga.


Kindel see ikka pikendus, ise sai soetatud, et ED lõpuks korralikult ja hea pildiga jooksma saaks VR-ga ja mindud kindlaepeale 3090-ga, et ei oleks mingit jama. Ja tulemus on tegelikult pointless, jälle vahin 50fps-i ja teatud kohtades jõnksutab...Ja ED suudab selle kaardi täiega kooma tõmmata kui veel reso muuta või midagi. Sai uus ema ja 10700K ka tellitud, ema ootan siiani, mida siin pikendada huvitav? Kui need ka ei tee paremaks tuleb ikka hakata Pimax 8KX ostma, mis maksab vobsee üüratut raha...


No mõne loogika alusel nüüd oled naistes tegija vend, ütled et sul 3090 ja juba lohistatakse sind voodi poole icon_biggrin.gif


Vaevalt, et mõni naine sind sellepärast ära lohistab, kui just gamer girl pole ja kotib selline tillipikendus icon_razz.gif
Mõnedele üksikutele on see 3090 "hädavajalik" ,et mingit kindlat aplikatsiooni jooksutada (just suurema vrami pärast: 8K VR vms). Ülejäänutele on see hetkel tillipikendus, sest nagu näha vahe 3080'ga oli heal juhul keskmiselt 8%. Ja selle 8% teed sa 3080 overklokkimisega tasa. Seega saad selle perfi ka ilusti odavama kaardiga kätte. Mitte, et 800 eurot msrp oleks kuskilt otsast ODAV rääkimata praegustest scalper hindadest. thumbs_down.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 11:47:02 vasta tsitaadiga

3090 saab ju samamoodi overclockida (absurdse voolutarbe osas silma kinni pigistades). Selge see et see halo toode nvidial on jah hinda arvestades väga väga ebapraktiline aga nagu mainiti siis kas või VRis igasugune perf boost tuleb ikka kasuks, ega ta nüüd siis midagi halvemaks ju sul tee masinas kui 3090 sees.
Lootsin ise ka enne cyberpunki väljatulekut ja pika puhkuse algust uut kaarti kusagilt ära tellida ja kätte saada aga evga kaarte peab tikutulega taga otsima. Eks ise süüdi ka selles võrdlemisi ebapraktilises brändieelistuses kuna muu AIB kaardi oleks kätte saanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 12:10:16 vasta tsitaadiga

3090 OC andis juurde 2% minuteada. icon_rolleyes.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2020 12:16:53 vasta tsitaadiga

Kas mõni muu tootja ka vrm ja mem temp sensoreid omab, või on see jätkuvalt ainult EVGA teema?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 12:31:50 vasta tsitaadiga

MSRP on soovitatud turuhind, mille määrab tootja (NVIDIA, ASUS, MSI...) edasimüüjale (Computer Universe, Geizhals jne). Miks peaks näiteks ASUS määrama enda tootele madalama/negatiivse MSRP ja siis skeemitama endale kasumit? Mis loogika see on? Tegemist on suurte ja kaua aega turul tegutsevate ettevõtetega, kus finantsistid on juba kasumimarginaali (nii enda kui ka edasimüüja) MSRP hinna sisse arvutanud.
tsitaat:
The MSRP generally reflects all the manufacturing and selling costs associated with a product.
It ensures that all parties involved in a transaction (manufacturer, wholesaler, retailer) will be able to earn profits at the end of the final sale.

Nagu tekstidest lähtub, on üldlevinud praktika, et müüakse kas MSRP hinnaga või alla selle. Üle selle müümisest pole juttu, kuigi see pole välistatud. Aga no 1.5+ korda kõrgem?
tsitaat:
Although the price is called “suggested,” retailers generally can sell the products purchased from the manufacturers at the MSRP, as well as below it. The practice of selling the products below the MSRP is especially common in situations when the manufacturer sets a high suggested price while the retailers purchase the products at an extremely low wholesale price. In addition, the retailers may sell at a price below the MSRP to attract consumers or to remove excess inventory.

MSRP mõte on määrata regiooniti ühtlane ja ostja poolt oodatav hind ning takistada eksitava hinnakujundamise praktika levikut.
tsitaat:
The MSRP is neither a price ceiling nor a minimum price; rather, it corresponds to most consumers’ expected price. The purpose of the manufacturer’s suggested retail price is the standardization of selling prices among different retail locations. The MSRP is intended to curb deceptive pricing practices and standardize prices of goods within a trade area of the company’s retail outlets.

Mis mõte on siis üldse välja hõigata MSRP hindasid, kui eiratakse kõiki selle põhimõtteid? Tegemist on sel juhul otsese ostja eksitamisega.

https://corporatefinanceinstitute.com/resources/knowledge/other/manufacturers-suggested-retail-price-msrp/

https://en.wikipedia.org/wiki/List_price
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 12:40:23 vasta tsitaadiga

Paistab, et halamine foorumis tõesti töötab Nvidia, MSRP jms suunal -
https://www.fool.com/investing/2020/10/07/nvidia-stock-is-going-into-overdrive-says-analyst/
NVIDIA Stock Is "Going Into Overdrive," says analyst Ambrish Srivastava. On Tuesday, he lifted his price forecast on the tech titan's stock from $565 to $650.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 12:52:32 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
3090 OC andis juurde 2% minuteada. icon_rolleyes.gif


See kõik vast oleneb case by case, suva random mis leidsin ei ole päris 2%
Aga kui ainult hinda vaadata siis sellegipoolest ei muuda ka 3090 OC mõttekamaks.


Link
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 13:59:04 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks hulgimüüjate suunas välja öeldav kriitika automaatselt võrdub NVIDIA suunas öelduna? Kui keegi tahab väita, et kaartide tootjad ise enda määratud MSRP-st kinni ei pea ning müüvad hulgimüüjatele MSRP-st kallimalt, siis paluks sellekohaseid tõestusmaterjale.

heretic666 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
3090 OC andis juurde 2% minuteada. icon_rolleyes.gif


See kõik vast oleneb case by case, suva random mis leidsin ei ole päris 2%
Aga kui ainult hinda vaadata siis sellegipoolest ei muuda ka 3090 OC mõttekamaks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui seda tviiti uskuda, siis NVIDIA-l polnud esialgu plaanis 3080 nii võimsaks teha võrreldes 3090-ga või siis polnud plaanis nii odavalt teda müüa, millele näiteks viitab ka toote reaalne hind hetkel või siis mõlemat korraga.

tsitaat:
NVIDIA jebaited AMD.
- Big Navi perf target was GA104.
- NVIDIA upgraded 3080 to GA102
- AMD now targets 3070
- NVIDIA announced Ampere at lower than expected price
- AMD announced Oct 28 event
- NVIDIA postponed the launch to Oct 29

Just what we gathered this week from AIBs


https://twitter.com/VideoCardz/status/1313609282940801035?s=20


viimati muutis majooro 08.10.2020 14:05:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:01:42 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
3090 OC andis juurde 2% minuteada. icon_rolleyes.gif


See kõik vast oleneb case by case, suva random mis leidsin ei ole päris 2%
Aga kui ainult hinda vaadata siis sellegipoolest ei muuda ka 3090 OC mõttekamaks.


Link


Ma ei näe ühtegi 8K testi seal, algusest peale on jutt olnud, et 3090 on 8K kaart? Igatahes ei märganud ja ei viitsi passida ka seda 20minutit
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:08:31 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Paistab, et halamine foorumis tõesti töötab Nvidia, MSRP jms suunal -
https://www.fool.com/investing/2020/10/07/nvidia-stock-is-going-into-overdrive-says-analyst/
NVIDIA Stock Is "Going Into Overdrive," says analyst Ambrish Srivastava. On Tuesday, he lifted his price forecast on the tech titan's stock from $565 to $650.


Aktsiaturul on üldse kahtlane seis. See on laiem teema. Turg on tõusus samas ettevõtted koondavad ja tõmbavad kokku ning käibed vähenevad (Sellist olukorda pole varem olnud turgudel). Eks näis mis saama hakkab, aga see mull kaua ei saa kesta nii.
See selleks, Nvidia on rõõmus, et nõudlus on suurem kui reaalne saadavus (tootmisvõimekus, mitte hiiglaslik nõudlus). Kui ma vaatasin kommentaare igalt pool, siis suurem osa ei ole nõus maksma üle +200 MSRP. MSRP on ainult selleks, et kiibi tootja paneb paika millest ALGAVAD hinnad. See on lihtsalt indikaatoriks kui palju panevad omakorda vahendajad ja poed otsa.
Ja seda saabki nii võtta, et MSRP + 200 ja enam saad keelduda maksmast. Neid kellel on hädasti uut kaarti vaja ei ole nii palju, palju rohkem on neid kes ootavad allapoole hinda ja see tuleb lihtsalt aega vaja. Scalperid hoiavad ka hinda üleval, kuna nad rabavad samuti mis kätte satub.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:10:58 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
3090 OC andis juurde 2% minuteada. icon_rolleyes.gif


See kõik vast oleneb case by case, suva random mis leidsin ei ole päris 2%
Aga kui ainult hinda vaadata siis sellegipoolest ei muuda ka 3090 OC mõttekamaks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei näe ühtegi 8K testi seal, algusest peale on jutt olnud, et 3090 on 8K kaart? Igatahes ei märganud ja ei viitsi passida ka seda 20minutit


Gamers Nexus nimetas seda 8K gamingut 2K kaardil
tsitaat:
Console Experience

https://youtu.be/Xgs-VbqsuKo?t=375

Zonerman kirjutas:

MSRP on ainult selleks, et kiibi tootja paneb paika millest ALGAVAD hinnad. See on lihtsalt indikaatoriks kui palju panevad omakorda vahendajad ja poed otsa.
Ja seda saabki nii võtta, et MSRP + 200 ja enam saad keelduda maksmast. Neid kellel on hädasti uut kaarti vaja ei ole nii palju, palju rohkem on neid kes ootavad allapoole hinda ja see tuleb lihtsalt aega vaja. Scalperid hoiavad ka hinda üleval, kuna nad rabavad samuti mis kätte satub.


Miks te kõik MSRP-d sellisel moel tõlgendate? Sooviks konkreetset viidet antud definitsioonile.


viimati muutis majooro 08.10.2020 14:15:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:14:29 vasta tsitaadiga

Pead ps5 või xbox series x ostma 8K gamingu jaoks icon_biggrin.gif hdmi 2.1 = 8k gaming
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:50:13 vasta tsitaadiga

NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


viimati muutis m8markus 08.10.2020 14:54:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 14:50:21 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Pead ps5 või xbox series x ostma 8K gamingu jaoks icon_biggrin.gif hdmi 2.1 = 8k gaming

PlayStation 3 Cell protsessor oli ju esialgselt mõeldud võimalusega ühendada mitu konsooli klastrisse, et mitmekordistada võimsust. Päris huvitav oleks vaadata, milleks oleks suutelised 4 Xbox Series X või PlayStation 5 konsooli, mis hetkel kokku maksavad umbes sama palju, kui üks RTX 3090.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:05:11 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


Kust selline info tuleb?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:05:46 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:


Miks te kõik MSRP-d sellisel moel tõlgendate? Sooviks konkreetset viidet antud definitsioonile.


Millisel moel? Viide palun väga https://en.wikipedia.org/wiki/List_price#:~:text=In%20the%20United%20States%2C%20the,a%20fixed%20price%20for%20items.
See kuidas Euroopas seda tõlgendatakse ja hind kujuneb on erinev USA turust. See on soovituslik hind ainult.
Erinevates riikides ka EU ei ole sama mis USA ja enamasti maksude ja muude erinevust pärast on meil ka hinnad kõrgemad.
Igal riigil on omad maksud lisaks veel erinevad.
Loe ka see USA punkt sealt läbi siis saad aru. USA's on täitsa võimalik müüa MSRP hinnale lähedal või selle hinnaga mida tootja ise soovitab. EVGA näiteks müüb ühte oma kaarti usa turul 699$ aga ei sentigi vähem.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.10.2020 15:08:49 vasta tsitaadiga

Miks te ikka räägite MSRPst kui kohustusest?

Tootja annab soovitusliku retail hinna. Hinna dikteerimine on tegelikult seadusega KEELATUD, seega on MSRP kui JOKK süsteem hinna dikteerimisele ja seda on aastaid kommunikatsioonis kasutatud. Üldiselt on olukord selline, et pannaksegi MSRP, kõigkudes VEIDI üles alla. Ülihea näide on nutitelefonid, kus hind on kõigil üldiselt identne (v.a. üks teatud firma kes ostab oma telefonid kurat teab kust ja paneb mingi paarkümmend euri soodsama hinna).

See, et hind hetkel kõrge tuleneb sellest et saadavust ei ole kuid NÕUDLUS on ülisuur.
Ma ei hakka siin lahkama seda, kes siin süüdi on aga MSRP ei ole kohustuslik ja igal firmal ON ÕIGUS määrata oma hind. Kui nad ise otse Nvidiaga suhtleks, seaks soodsamalt müümine ohtu partnerlussuhted, kuid paraku ei suhtle neist siin konnatiigis ilmselt keegi otse. Üldiselt kallimaks pole pandud sest ei taheta et mujalt ostetakse. Nüüd on olukord teine - inimesed lükkavad näpud taha wherever nad saavad.

Ise ootan ka oma kaarti, iga päev lükatakse edasi icon_sad.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:11:15 vasta tsitaadiga

Barmalej kirjutas:
m8markus kirjutas:
NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


Kust selline info tuleb?


3D News
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:16:31 vasta tsitaadiga

Barmalej kirjutas:
m8markus kirjutas:
NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


Kust selline info tuleb?


Ma arvan, et ta pidas seda silmas https://www.theregister.com/2020/10/05/nvidia_new_chips/
Aga see on ainult uute kiipide jaoks A40 RTX6000
RTX3000 jaoks ei muutu midagi. Tuleb Samsungi jama otsas edasi olla.


viimati muutis Zonerman 08.10.2020 15:17:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:18:14 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


Et siis ikkagi oli pakkumises mitte nõudluses probleem. icon_razz1.gif


Mis nendesse naeruväärselt üle paisutatud hindadesse puutub, siis seni, kuni on sellise hinnaga ostjaid ja nvidia ei suuda/taha piisavalt kiipe tarnida, ei muutu mitte midagi.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:20:38 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Barmalej kirjutas:
m8markus kirjutas:
NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


Kust selline info tuleb?


Ma arvan, et ta pidas seda silmas https://www.theregister.com/2020/10/05/nvidia_new_chips/
Aga see on ainult uute kiipide jaoks A40 RTX6000
RTX3000 jaoks ei muutu midagi. Tuleb Samsungi jama otsas edasi olla.



Ei mõtle, hakkavad sama liini kasutama

https://3dnews.ru/1022468/nvidia-podklyuchit-tsmc-k-proizvodstvu-igrovih-chipov-ampere-potomu-chto-samsung-ne-spravlyaetsya
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:30:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
It is also rumored that the RTX 30 series of annual masterpieces previously launched by NVIDIA adopts Samsung Electronics' 8nm process with a considerable OEM discount, but will switch to TSMC's 7nm process in 2021, and the order volume is not large. less.

The reason for NVIDIA's transfer of orders is that TSMC's 7nm offer is relatively close to the people, and the other is that it has previously planned to diversify risks to deal with Samsung's 8nm yield problem. The large order of NVIDIA 7nm is also one of TSMC's important customers to maintain high-end 7nm capacity utilization in 2021.


Google translate abiga. Eks see vajab eraldi kinnitust, mis täpselt sinna liigub ja mis mahus. Liiga umbmäärane uudis.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:39:06 vasta tsitaadiga

Zonerman, RustyZ,
tsitaat:
The list price, also known as the manufacturer's suggested retail price (MSRP), or the recommended retail price (RRP), or the suggested retail price (SRP) of a product is the price AT WHICH the manufacturer recommends that the retailer sell the product. The intention was to help standardize prices among locations. While some shops/stores always sell at, or below, the suggested retail price, others do so only when items are on sale or closeout/clearance.

In the United States, the list price is referred to as the manufacturer's suggested retail price or MSRP.

Under earlier US state Fair Trade statutes, the manufacturer was able to impose a fixed price for items. The fixed prices could offer some price protection to small merchants in competition against larger retail organizations. These were determined to be in restraint of trade. Many manufacturers have adopted MSRP, a price AT WHICH the manufacturer suggests the item be priced by a retailer. The term "suggested" can be misleading because in many cases, the MSRP is extremely high compared to the actual wholesale cost, opening the market to "deep discounters", who are able to sell products substantially below the MSRP but still make a profit. The discount stores benefit from exorbitant MSRPs because the discount offered increases the perceived value to customers.


MSRP hinna kohustuslikuks muutmine on vastuolus vabaturumajanduse põhimõtetega AINULT sel põhjusel, et takistab konkurentidel pakkumast MSRP-st MADALAMAT hinda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:42:43 vasta tsitaadiga

Kus kohas ma ütlesin, et MSRP on kohustuslik üldse??? Ma just selgitasin, et SEE EI OLE. See on soovituslik ja ei takista see midagi müümast, lihtsalt keegi ei müü uut toodet alla soovitusliku hinna, et veel vähem ise kasumit saada.

Liigume edasi, mõttetu sellel teemal vaielda.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:44:40 vasta tsitaadiga

Mingi täiesti mõttetu vaidlus jälle käib, üks räägib aiast ja teine räägib kah aiast icon_lol.gif

Aga see TSMC teema on ming kuulujutt. Sortsuks siis Twitteri postitus https://twitter.com/chiakokhua/status/1314031653447036928
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 15:46:44 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Barmalej kirjutas:
m8markus kirjutas:
NVIDIA hakkab TSMC-ga ka Ampere chipe tootma, kuna Samsung ei saa hakkama...mida oligi arvata

Ja kasutavad 7NM tehnoloogiat, norm


Kust selline info tuleb?


Ma arvan, et ta pidas seda silmas https://www.theregister.com/2020/10/05/nvidia_new_chips/
Aga see on ainult uute kiipide jaoks A40 RTX6000
RTX3000 jaoks ei muutu midagi. Tuleb Samsungi jama otsas edasi olla.



Ei mõtle, hakkavad sama liini kasutama

https://3dnews.ru/1022468/nvidia-podklyuchit-tsmc-k-proizvodstvu-igrovih-chipov-ampere-potomu-chto-samsung-ne-spravlyaetsya


Tegemist on hetkel siiski kuulujutuga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 16:16:22 vasta tsitaadiga

AT 3 tk saadaval
Gigabyte GeForce RTX™ 3080 EAGLE OC 10GB https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series/Gigabyte-GeForce-RTX-3080-EAGLE-OC-10GB-JOIN-THE-LEGION-541270
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 16:25:12 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Paistab, et halamine foorumis tõesti töötab Nvidia, MSRP jms suunal -
https://www.fool.com/investing/2020/10/07/nvidia-stock-is-going-into-overdrive-says-analyst/
NVIDIA Stock Is "Going Into Overdrive," says analyst Ambrish Srivastava. On Tuesday, he lifted his price forecast on the tech titan's stock from $565 to $650.

Aktsiaturul ei ole tingimata reaalsusega alati pistmist. AMD'le läks kõik ülesmäge juba eelmisel aastal ja ikka osad analüütikud lolli järjekindlusega soovitasid müüa mitte hoida või osta.
Vaadates aktsia hinna tõusu teame ilmselt palju need soovitused väärt olid.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 16:29:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
wirx kirjutas:
Paistab, et halamine foorumis tõesti töötab Nvidia, MSRP jms suunal -
https://www.fool.com/investing/2020/10/07/nvidia-stock-is-going-into-overdrive-says-analyst/
NVIDIA Stock Is "Going Into Overdrive," says analyst Ambrish Srivastava. On Tuesday, he lifted his price forecast on the tech titan's stock from $565 to $650.

Aktsiaturul ei ole tingimata reaalsusega alati pistmist. AMD'le läks kõik ülesmäge juba eelmisel aastal ja ikka osad analüütikud lolli järjekindlusega soovitasid müüa mitte hoida või osta.
Vaadates aktsia hinna tõusu teame ilmselt palju need soovitused väärt olid.

Ma lihtsalt küsin, et mis on need märgid, mille järgi nVidia aktsia ei peaks tõusma hetkel?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 16:42:43 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
AT 3 tk saadaval
Gigabyte GeForce RTX™ 3080 EAGLE OC 10GB https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series/Gigabyte-GeForce-RTX-3080-EAGLE-OC-10GB-JOIN-THE-LEGION-541270


Kena hind väga keskmise kaardi eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 17:02:39 vasta tsitaadiga

Barmalej kirjutas:
Bunny kirjutas:
AT 3 tk saadaval
Gigabyte GeForce RTX™ 3080 EAGLE OC 10GB https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series/Gigabyte-GeForce-RTX-3080-EAGLE-OC-10GB-JOIN-THE-LEGION-541270


Kena hind väga keskmise kaardi eest icon_biggrin.gif

Watch Dogs: Legion saad ju kauba peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 17:46:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Toode ei ole hetkel saadaval.
Meil puudub informatsioon,
kas ja millal toode jälle müügile tuleb

Ju siis oligi kolmele väga hea hind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2020 17:58:22 vasta tsitaadiga

Peab ikka desperation olema, kui turdtier mudelit 1050€ hinnaga ostma ajab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 18:10:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Peab ikka desperation olema, kui turdtier mudelit 1050€ hinnaga ostma ajab icon_biggrin.gif


Sul on see deprekas kordades suurem. Iga paari postituse tagant ilmub sinult infot, kuidas oled nii kõva mees ikka ja ostad ainult asus tuf toote ja muud on saast. Me oleme kõik sellest aru saanud, ausalt.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2020 18:59:02 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Peab ikka desperation olema, kui turdtier mudelit 1050€ hinnaga ostma ajab icon_biggrin.gif


Sul on see deprekas kordades suurem. Iga paari postituse tagant ilmub sinult infot, kuidas oled nii kõva mees ikka ja ostad ainult asus tuf toote ja muud on saast. Me oleme kõik sellest aru saanud, ausalt.


milleks maksta +350€ msrp toote eest mis istub powerilimitis ja on lärmaka jahutusega ? Oma mineri teooriat mine aja mujal thumbs_up.gif

Entry level kaardid on ok aga mingi kott peas neid 1050€ eest osta on küll...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.10.2020 19:12:57 vasta tsitaadiga

Nii ja nüüd mõni adekvaatne põhjus ka miks see eagle ei kõlba? Jääb mängimata midagi? Tellisin ise ka selle ja eks siis jagan kogemusi mitte nagu meed kes räägib kristallkuuli pealt.
Kes tahab see ostab selle hinnaga. Mis sinu asi on nina teiste rahakotti pista.

Edit: ja milleks? Et kindel olla et käes on enne kui väga oodatud mäng väljas ja istud hetkel veel kaardi peal millega võibolla täiel rinnal nautida ei saa

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2020 19:15:36 vasta tsitaadiga

ei palun osta mida tahad, kui see su esimene videokaart pole siis võid eelmiste genide pealt vaadata mis need entry level mudelid väärt on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.10.2020 19:44:15 vasta tsitaadiga

Issand jumal. Kes oled sina kes ütleb asjade väärtust? icon_lol.gif Ma isegi ei hakka rohkem vaidlema.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 19:46:16 vasta tsitaadiga

Tuli siis väike ennetav löök NVIDIA pihta Big Navi sneak peak näol. 4K kolmes mängus, mida mainiti, neck to neck.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 19:49:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Nii ja nüüd mõni adekvaatne põhjus ka miks see eagle ei kõlba? Jääb mängimata midagi? Tellisin ise ka selle ja eks siis jagan kogemusi mitte nagu meed kes räägib kristallkuuli pealt.
Kes tahab see ostab selle hinnaga. Mis sinu asi on nina teiste rahakotti pista.

Edit: ja milleks? Et kindel olla et käes on enne kui väga oodatud mäng väljas ja istud hetkel veel kaardi peal millega võibolla täiel rinnal nautida ei saa


GamersNexus tegi vist ülevaate sellest. Soliidne kaart, mis teeb täpselt seda, mida peab. OC muidugi võid ära unustada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.