Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 21:33:17 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Early Access kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Tanel kirjutas:
No siis ostab tavalise LED või QLED-i.
65" OLED 4m pealt on täielik raiskamine.

Nii hull see asi ka pole, 3,4m on mu peast telekani näiteks icon_wink.gif

Aga jah, hea meelega oleks 77" võtnud, aga 6-7k oli vähe liiast paar aastat tagasi. Ka hetkel on icon_lol.gif
Saaks 4 aasta pärast 3k kätte, siis tuleb ka see mõõt. ..samas ma ootan microledi, paraku rahakott enne 2025 vist selle peale ei hakka kui sedagi
https://www.hinnavaatlus.ee/product/graph/1809707/
OLED77CX on 3k peal ära käinud, mis on vähem kui 65 CX launchi hind


Ma kahtlen pisut selles graafikus.
Eelmise kuu lõpus polnud seda mudelit pea kellelgi anda, laod tühjad. Mis soodsasse hinda puutub, siis nt Elkori puhul andis HV hinnaks 3679, aga lingil klikkides viskas hinnaks juba 3999 (ning saadavus 0).
Nii et 3k hind oli heal juhul näpukas, kohe kindlasti ei tegelenud keegi heategevusega.
Elkor 3 539€ Saadavus: 1 tk
Turuliider 3 538€ Saadaval!
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 22:54:42 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
oliver. kirjutas:
Early Access kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Tanel kirjutas:
No siis ostab tavalise LED või QLED-i.
65" OLED 4m pealt on täielik raiskamine.

Nii hull see asi ka pole, 3,4m on mu peast telekani näiteks icon_wink.gif

Aga jah, hea meelega oleks 77" võtnud, aga 6-7k oli vähe liiast paar aastat tagasi. Ka hetkel on icon_lol.gif
Saaks 4 aasta pärast 3k kätte, siis tuleb ka see mõõt. ..samas ma ootan microledi, paraku rahakott enne 2025 vist selle peale ei hakka kui sedagi
https://www.hinnavaatlus.ee/product/graph/1809707/
OLED77CX on 3k peal ära käinud, mis on vähem kui 65 CX launchi hind


Ma kahtlen pisut selles graafikus.
Eelmise kuu lõpus polnud seda mudelit pea kellelgi anda, laod tühjad. Mis soodsasse hinda puutub, siis nt Elkori puhul andis HV hinnaks 3679, aga lingil klikkides viskas hinnaks juba 3999 (ning saadavus 0).
Nii et 3k hind oli heal juhul näpukas, kohe kindlasti ei tegelenud keegi heategevusega.
Elkor 3 539€ Saadavus: 1 tk
Turuliider 3 538€ Saadaval!


Jap, ma rääkisin eelmise kuu lõpust, kust on pärit see fantoom-soodushind.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 18.09.2020 14:14:12 vasta tsitaadiga

Plaanin uut telerit soetada, diagonaal võiks 55" olla. Silma jäi hetkel Samsung Q70t. Teises poes oli aga valikus Q77t. On neil mingi vahe ka?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 14:37:44 vasta tsitaadiga

-froggy, 70 on must, 77 on hõbedase raamiga. Muud vahet neil ei ole.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 18:03:45 vasta tsitaadiga

Mul nüüd kolmapäevast saadik lg oled65b9, väga rahul siiamaani, alguses ehmatas suurus ära (ennem oli 42), aga nüüd juba harjunud.

Mis vahendite/lappidega seda ekraani pinda puhastada tohib?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 18:14:55 vasta tsitaadiga

https://autocare.ee/raetikud/344-work-stuff-gentleman.html

Kvaliteetne mikrokiud õrnade liigutustega ja kui on mingil ekstreemsel juhul vedelikku vaja, siis peale destilleeritud vee ei pruugiks midagi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 19:38:46 vasta tsitaadiga

Suvaline niiske ja puhas kalts.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 17:22:07 vasta tsitaadiga

Olen hakanud uut budget telerit otsima 400-600€. Ainuke jama see, et peaaegu kõikide reviewde kohta peab ulme palju lisatööd tegema, et euroopas leiduv mudel leida(kui see üldse eksisteerib). Seda enam osad sama seeria mudelid euroopas halvema paneeliga jne. erinevustega. Ajab natuke kulmu kortsu selline jama. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 20.09.2020 22:07:57 vasta tsitaadiga

Küsiks 32" telerite kohta, sest katusekorrusele suurem ei mahu. Äkki keegi siin oma vanematele selliseid muretsenud? Ühesõnaga hetkel on mingi rohkem kui 10a vana LG LCD teler, mille pilt on väga tume ja teler soojeneb enne mõne aja, kui ekraanilt midagi üldse näha on.
Vaadatakse sellest Telia digiboksi otsas Aktuaalset Kaamerat, Kuuuurijat, Kättemaksukontorit jmt tüüpilist Eestimaiste kanalite sisu, selles mõttes peaks isegi HD kärama.
On keegi mõne sellise väiksema TV ostmisega täitsa ämbrisse astunud?
Valikut ei paista olema selles mõõdus eriti, Euronicsis mingid LG, Philips ja tundmatu Hisense. Hind on neil kõigil samasse auku.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 23:03:01 vasta tsitaadiga

Kindel et suurem ei mahu? 10+ vanustel on raami juba hea mitu tolli teleka ümber, praegustel raam kui selline praktiliselt puudub. Ehk tasuks siiski 40" poole vaadata.
Aga muidu jah, odavamas otsas ostad jala välimust, puldi kuju ja menüüde lihtsust.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 23:06:49 vasta tsitaadiga

acer, Sony ka saadaval
https://www.hinnavaatlus.ee/886785/sony-32-kdl-32wd755/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 20.09.2020 23:32:37 vasta tsitaadiga

Selle ekraani suurusega on jah suht kehva seis, kuna mida suurem telekas valida, seda rohkem TV katab akent ning mingist piirist alates ei saa enam akent lahti teha.
Võib-olla see, et 10a vanusel on raami juba päris palju ekraani enda asemel, annab rohkem mängimisruumi.
Mul endal suurem Sony, aga ei tea, kas enam uuesti Sony valiks, sest kui endal oleks vaja uut TV, siis kaaluks pigem LG ja Samsungi.
Ma arvan, et see tootja pult ja menüü ei mängi suuremat rolli, kui kõik toimetamine on Telia TV ja puldi otsas niikuinii.
Endal eelarvamus, et LG paneelid igaljuhul parimad saadaolevad, aga peab neid poes kuidagi kõrvutama, kuid ilmselt poes ikkagi päris õiged olud võrdlemiseks pole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 09:18:27 vasta tsitaadiga

Mõtlen uue teleri peale. Praegu kasutusel ca 5a vana LG.

Selgus, et minu jaoks on oluline hea ühenduvus üle võrgu nii läpaka kui telefoniga. Tahaks pilti üle võtta, heli lasta jms.

Mis tootjal see praegu paremini/mugavamalt lahendatud on? On vahet, kas on IOS või Android telefon? Praeguse LG näiteks Iphone normaalselt läbi ei saa.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 09:20:03 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1809708/lg-65-oled65cx/

Huvitav, kas selle puhul paneb mingi ladu segast? Kõik need 2000 € ümber pakkumised ei ole reaalselt saadaval, kui tellima hakkad.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 10:26:35 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Mõtlen uue teleri peale. Praegu kasutusel ca 5a vana LG.

Selgus, et minu jaoks on oluline hea ühenduvus üle võrgu nii läpaka kui telefoniga. Tahaks pilti üle võtta, heli lasta jms.

Mis tootjal see praegu paremini/mugavamalt lahendatud on? On vahet, kas on IOS või Android telefon? Praeguse LG näiteks Iphone normaalselt läbi ei saa.


Uuematel Sonydel on sisseehitatud nii Chromecast (nii Android kui iOS seadmetele) kui AirPlay 2 (mugavam, ainult iOS) tugi.
Tõenäoliselt ka teistel tootjatel keskmises/kõrgemas otsas olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 10:32:56 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Uuematel Sonydel on sisseehitatud nii Chromecast (nii Android kui iOS seadmetele) kui AirPlay 2 (mugavam, ainult iOS) tugi.
Tõenäoliselt ka teistel tootjatel keskmises/kõrgemas otsas olemas.


LG ja Samsungi puhul ei pea isegi keskklassi minema, ka baasmudelitel on Airplay 2 olemas.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 18:30:29 vasta tsitaadiga

Soovitage palun 55" telerit umbes 800-900euri eest.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 18:33:29 vasta tsitaadiga

55B9
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2020 19:19:51 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
55B9
kust seda sellise hinnaga saab?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 19:35:40 vasta tsitaadiga

No kui 900 jõuad maksta siis leiad ka selle 100€ juurde icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2020 19:41:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
No kui 900 jõuad maksta siis leiad ka selle 100€ juurde icon_question.gif

hakkab see nõmetsemine jälle pihta teemal, et asi see sada € maast leida pole.
Kõik ei ole siin relva-, narko-, rahapesijad jms ärikad, et saaks sada siia ja 200 sinna loopida. Mõni saab ikka 700€ kuus kätte ja isegi 8-900€ on palju.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 21.09.2020 19:45:18 vasta tsitaadiga

Sai äsja soetatud Samsung Q60T. Selle hinna eest pildiga väga rahul ja menüü ning rakendused ka toimivad kiirelt. Aga mõne asjaga probleeme on, millele netist pole suutnud lahendust leida. Äkki keegi siit oskab nõu anda.
1. Kuidas saab Bixby asemel Google assistanti kasutada? Täpsustan, et Google Home ja SmartThings rakendused on seotud ja läbi telefoni saan telekat juhtida. Aga kui vajutan teleka puldil mikrofoni nuppu, siis tuleb ikka Bixby ette.
2. Ei suuda leida, kas chromecast on sisseehitatud või mitte. Aga igatahes chromes tabi castimisel annab pidevalt "Source not supported", samas kui youtube videosid castib probleemideta. See on muidugi pettumus kui see tõesti puudub.


viimati muutis chris85 21.09.2020 19:54:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 19:52:49 vasta tsitaadiga

Nõme on 900 eest palju kehvem telekas osta aga noh eks igaüks ise teab mis oma rahaga teha.
Kui ta juba siia küsima tuli millist osta siis ehk on huvi saada ka oma raha eest võimalikult hea asi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2020 20:06:56 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ma olen üldjoontes päri, kuid kui lihtsalt STVd, Elisa elmust või TeliaTVd vaadatakse pole mõtet seda 1000€ ka välja käia. Need paistavad ka sellel paremal tehnoloogial kesised välja.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 20:19:54 vasta tsitaadiga

siis ei ole seda 900€ ka mõtet välja käia osta 500€ 65" ja elu ilus 400€ jääb taskusse
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2020 20:21:08 vasta tsitaadiga

kaldun sama arvama, et kasutusotstarve peaks ka määrama mõistliku soetushinna telerile.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 20:36:06 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Soovitage palun 55" telerit umbes 800-900euri eest.


Samsunge ei tohi siin pakkuda, potsataja otsib üles ja peksab need kõik sisse aga üks variant Non-OLEDile kui natuke juurde kannataks pigistada,
https://www.hinnavaatlus.ee/1803793/samsung-55-qe55q80t/
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 21:03:10 vasta tsitaadiga

See OLED-i nii räme haipimine on juba jah naeruväärne. Iga postituse juures, et osta auto hinnaga telekas icon_biggrin.gif

(Vastuargument tuleb kohe, et sa pole elus OLED näinud, seepärast ei tea. Lahmi, aga lahmi icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 21:08:17 vasta tsitaadiga

sooviti osta 900€ eest ma soovitasin 1000€ eest on hirmus auto hind jah mida te hädaldate ma ei saa aru?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 21:17:19 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
yoyoo kirjutas:
Soovitage palun 55" telerit umbes 800-900euri eest.


Samsunge ei tohi siin pakkuda, potsataja otsib üles ja peksab need kõik sisse aga üks variant Non-OLEDile kui natuke juurde kannataks pigistada,
https://www.hinnavaatlus.ee/1803793/samsung-55-qe55q80t/


tänud soovituste eest. See tonnine OLED ka ilmselgelt mõeldav. On mingeid non-olede veel soovitada?
TVst jookseks 80% ajast telia digiboxist tavalised telekanalid. 20% netflix
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 21:24:20 vasta tsitaadiga

OLED on mõistlik investeering kui eelarve lubab.

Subjektiivselt on pilt neil parem kui kõigil peale tipmiste (kallite) LCDde, vahed samas hinnaklassis isenditega on suuremad kui mingid numbrid skaalal näitavad.

Jah, LCDd on heledamad. Kuid minumeelest pole ükski OLED veel liiga tuhm olnud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 21:38:54 vasta tsitaadiga

65c9 ei olnud enam kuskilt mõistliku hinnaga saada ja 65cx läks tellimusse, loodetavast selleks ajaks kui 3080 kättesaadavaks muutub, on nad g-synci ja 10-bit 4:4:4 probleemid suutnud seljatada. Ühe e-poe esindaja sõnul pidi neid 2k € 65cx veel paar tükki nädalalõpus eesti ladudesse jõudma.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 22:15:30 vasta tsitaadiga

chris85 kirjutas:

2. Ei suuda leida, kas chromecast on sisseehitatud või mitte. Aga igatahes chromes tabi castimisel annab pidevalt "Source not supported", samas kui youtube videosid castib probleemideta. See on muidugi pettumus kui see tõesti puudub.
Google Cast on Android TV-l.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 09:33:07 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
virx kirjutas:
yoyoo kirjutas:
Soovitage palun 55" telerit umbes 800-900euri eest.


Samsunge ei tohi siin pakkuda, potsataja otsib üles ja peksab need kõik sisse aga üks variant Non-OLEDile kui natuke juurde kannataks pigistada,
https://www.hinnavaatlus.ee/1803793/samsung-55-qe55q80t/


tänud soovituste eest. See tonnine OLED ka ilmselgelt mõeldav. On mingeid non-olede veel soovitada?
TVst jookseks 80% ajast telia digiboxist tavalised telekanalid. 20% netflix


Odavamatest on see hea pildi ja normaalse menüüga - https://www.hinnavaatlus.ee/1804465/samsung-55-ue55tu8502/

800 eest saaks juba 65''
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 16:23:55 vasta tsitaadiga

firmware ver. 1304 lisab Samsungi 2020 qled teleritele Filmmaker mode'i
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 16:33:57 vasta tsitaadiga

Ühe suunamudija sõnul olla LG teinud ametliku avalduse, et Nvidia 10-bit 4:4:4 120 hz + g-synci probleemid leiavad lahenduse järgmise paari nädala jooksul. Vaevalt, et see 3080-gi varem tavainimesele kättesaadavaks muutub.


Link

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.09.2020 17:09:27 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:

Üks variant Non-OLEDile kui natuke juurde kannataks pigistada,
https://www.hinnavaatlus.ee/1803793/samsung-55-qe55q80t/


Olen ka seda kaalunud, hinnavahe OLEDiga ei ole väga suur, aga väidetavalt peegeldab QLEDi ekraan märkimisväärselt vähem.
Kas oled ise selle pilti näinud ja rahul?

Tegelikult võiks üldse olla 48"-50" ekraaniga. Mida sellise suuruse juures peale LG CX-i veel osta tasub?
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 17:18:14 vasta tsitaadiga

Varem oli vaatamiseks Samsungi 55" LED. Mingi 2016.a. tippmudel. Praegu on LG C9 65" OLED. Peegeldused on mõõdanik. Kontrast on nii hea, et suvel oli ka päise päeva ajal lust vaadata.
Võibolla varem häiris ka ekraani kumerusest tulev peegeldus, kuid hetkel OLED'l ikka kordades parem pilt. icon_rolleyes.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 18:25:41 vasta tsitaadiga

von Wu,
non-OLED:
SD kuni 49" on soovitus lihtne: https://www.hinnavaatlus.ee/1809009/sony-49-kd-49xh9505/
Kui plaanis PS5/Series X järgi ühendada siis hakkavad suurused 55" pealt (HDMI 2.1 / 4K 120Hz)
_parim pilt: https://www.hinnavaatlus.ee/1809008/sony-55-kd-55xh9077/
_kiireim paneel, mis samuti 200€ soodsam: 55Q80T (95T tundub ülehinnatud).
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 18:42:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

_parim pilt: https://www.hinnavaatlus.ee/1809008/sony-55-kd-55xh9077/
musta raamiga odavam
https://www.hinnavaatlus.ee/1809007/sony-55-kd-55xh9096/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 21:59:11 vasta tsitaadiga

Tahaks näha seda autot, mida tasub osta OLED hinnaga icon_biggrin.gif
Pole siin midagi vaja haipida. OLED-i pildikvaliteet ja mängimisvõimalused on hetkel parimad, mis turul saadaval. Ei mõista, miks peaks seda fakti üritama maha teha...


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 00:16:54 vasta tsitaadiga

Niipalju siis garantiist ...

Hi all, after purchasing my OLED55C7P second hand with burn in. LG apparently does cover burn in up to 2 years from the purchase date or manufacture date. Just want to let all you guys know!

cnet.com samuti ...

Burn-in is (usually) not covered under warranty.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 00:19:00 vasta tsitaadiga

Mu kasutatult ostetud OLED65C6 oli kerge image retention, tegin 4-5 ringi paneelipuhastust ja korras.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2020 07:34:55 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
..
Pole siin midagi vaja haipida. OLED-i pildikvaliteet ja mängimisvõimalused on hetkel parimad, mis turul saadaval. Ei mõista, miks peaks seda fakti üritama maha teha...

ON ka endal OLED ja ei saa siin öelda, et selle pildikvaliteet tavalise TeliaTV pildi otsas nüüd "nii hea" on versus vanema põlvkonna SOny tippmudeli LCD

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 09:30:00 vasta tsitaadiga

Ma olen paar päeva nüüd kasutanud 65CX, teen hästi kiire võrdluse vana samsa tippklassi lcdga 55H7000
Samsal parem:
Vähem peegeldusi ekraanil
Loogilisem kasutajaliides ja pult
TeliaTV kehvema kvaliteediga (SD) kanalid näevad tõepoolest väiksema LCD peal paremad välja. Sama ei saa öelda näiteks Nat Geo HD kanali kohta. Nendes Eesti pool HD kanalites ei ole minu meelest vahet.

LGl parem:
Hea kvaliteediga sisu puhul on mida suurem seda uhkem
Kui youtubist 4k HDR 60 FPS video käima paned, siis jääb tervel perel karp lahti
Paar 4K HDR filmi sai ka hangitud vanaema käest ja ka need on väga vinged
See kuidas pimedas toas süsimustast ekraanist järsku värvid paistma hakkavad
1440p resol + HDR mängida horizon zero dawn (kahjuks hetke videokaart veel g-synci 4k ja 120 FPS ei toeta, aga loodetavasti nvidia või amd parandavad selle vea varsti)

LGl inetu:
Mul ei seisa see telekas sirgelt aluse peal, millegipärast on tahapoole kaldu ja ma ei oska korda teha. Jalg oleks justkui õigesti all ja kuskilt midagi regullida ei saa. Seinaga alumine vs ülemine äär on mingi 5 cm vahet. Interneedusest selgub, et paljudel sama häda ja midagi teha ei oska. Lisaks paneel justkui kõigub aluse suhtes. See tuleb mingi komponendi painduvusest, aga täpselt aru ei saa. Vana samsa seisis aluse peal nagu tank.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 25.09.2020 10:12:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 09:42:39 vasta tsitaadiga

viimase errori annab seina peale sirgeks ajada thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 19:36:09 vasta tsitaadiga

jägaja, ma ei kasuta televisiooni. Minu OLED on 24/7 arvuti taga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2020 20:52:07 vasta tsitaadiga

dex, tõenäoliselt on telerid aastatega paremaks läinud, mind see HDR ikka pahviks ei löö mu 4. aastat vanal mudelil.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 22:01:25 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin ka ostes OLEDi peale, aga lõpuks sai 75" LCD võetud sama hinnaga (1k) ja ei kahetse. Mustad ei ole nii mustad ja whatnot, aga no suur pilt on ikkagi suur pilt.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 02:53:22 vasta tsitaadiga

Mis seisud ja kogemused meie OLEDi omanikel on just nende telekatega, mis konsooli taga istuvad. Ons üldse pildi põlemist karta päevas mõni tund mängides või sellisel juhul asjatu mure?
_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 01.10.2020 11:14:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.