|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
16.09.2020 19:30:43
|
|
|
| 3080 jääb endiselt hätta isegi 1440p resol ei jõua mu monitori 165Hz ära kasutada. Aga 3090 on enivei hea uuendus GTX 980 pealt.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
16.09.2020 19:41:07
|
|
|
3080 FE all the way 700ga. 1440p ja jääb veel natuke ruumi tulevikus 4k peale minnes - kunagi.
Kui FE d ei saa siis ikkagi ca 900 on palju minu jaoks normi AIB eest ja pigem tiksun oma 1080ti ga veidi edasi.
Ma kahtlen sügavalt, et AMD l saab olema midagi kõrgetel resodel vastu panna loe dlss2.0 vastu.
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
16.09.2020 20:03:01
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
3080 FE all the way 700ga. 1440p ja jääb veel natuke ruumi tulevikus 4k peale minnes - kunagi.
Kui FE d ei saa siis ikkagi ca 900 on palju minu jaoks normi AIB eest ja pigem tiksun oma 1080ti ga veidi edasi.
Ma kahtlen sügavalt, et AMD l saab olema midagi kõrgetel resodel vastu panna loe dlss2.0 vastu. |
Täpselt sama plaan on homseks. Üritan ikkagi telefoni kaudu kaardi ära tellida, aga kui ei saa, siis jääbki kenasti aega RDNA2 peale loota.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
16.09.2020 20:07:28
|
|
|
DF: Flight Simulator 2020: RTX 3080 vs RTX 2080 Ti - a 4K Head-to-Head Shoot-Out!
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
16.09.2020 20:09:17
|
|
|
3080 on 4k gamingu jaoks täitsa ok. 60 fps jooksutab see enamus mängud igast asendist välja (va mõned halvad pordid ja MS Flight Simulator), RTX on teine teema, kuigi DLSS 2.0 tõi prefi päris lähedale sellele. (Deliver Us to Moon on super näide sellest). Mul jooksevad enamus mängud mida mängin 2080ti peal välja 90+ fps. BF5 keerad graafika Ultra pealt High peale ja MSAA maha (4k peal suht mõttetu asi). 100+ FPS saada 4k peal kätte juba 2080ti-ga pole erilist higistamist, natuke on vaja mõned seaded tuua Ultra pealt high peale.
10gb mäluga elab ka järgmised 2 aastat enam vähem ära (siinkohal ei tea me mida toovad uued konsoolid mängumaailma juurde).
Halb kogu selle asja juures on see, et jälle 4k +15 fps juurde ja uus kaart. Loodame, et 3090 toob keskmiselt 30-40 fps @4k, siis võiks juba vabalt kõik viled ja kellad AAA mängudel põhja lükata ja kuulutada kaart täielikult 4k 60-144fps ready.
Igatahes olles ise olnud 980ti, 1080ti (sli) ja 2080ti peal leian, et 3080 on super kaart selle raha eest . Loomulikult sai 2 aastat tagasi 1200 euri eest pea sama prefi aga asi siiski liigub main stream 4k peale.
PS: 1080ti peal olles oli mingi jõledam anomaalia selles, et HDR-i kasutades lendas fps 15-30 fps madalamaks.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.09.2020 20:15:10
|
|
|
| aff198 kirjutas: |
| 10gb mäluga elab ka järgmised 2 aastat enam vähem ära (siinkohal ei tea me mida toovad uued konsoolid mängumaailma juurde). |
teame tegelikult küll.
1. xboxi pool on mälu segmenteeritud kahe erineva kiiruse peale (midagi gtx970 3.5gb looga sarnast). kiirem osa on ilmselgelt vram suunitlusega ja ülejäänud kõigeks muuks:
- xbox series s: 8gb kiiret mälu (224gb/s) ja 2 gb aeglasemat (56 gb/s)
- xbox series x: 10gb kiiret mälu (560gb/s) ja 6gb aeglasemat (336 gb/s)
2. ps5-l on 16gb ram. paar giga süsteemile, paar giga mängu mälukasutuseks ja jääb seesama 10-12gb alles.
kui see on murekoht, siis tasub rx6000 ära oodata ja potentsiaalselt need kõlakatejärgsed 2x rohkema mäluga nvidia vastused.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 16.09.2020 20:16:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.09.2020 21:00:04
|
|
|
Ülevaated vaadatud. GTX 1080 pealt tasub uuendada küll (DF video). Voolukulu kasv on 67% aga perf kasv on keskeltläbi 113% (HUB video) ja võib ekstreemsetel juhtudel ulatuda üle 200% (DF video)
Hetkel mõned mängud bugised nagu F1 2019 (2020 toimib) ja Crysis ja Crysis 3 kas ei jookse või crashivad (irooniline arvestades seda, et paljud tahaksid just Crysist jooksutada testimiseks). Ilmselt draiverid toored veel.
Sama lugu ka tulemuste varieeruvusega kõigil resodel. Driverid vajavad veel Jenseni ahjus küpsemist.
Paistab ka, et FE mudelitel on osadel coil whine probleem kui fps üle 300 aga see puudutab niikuinii ainult neid kes kasutavad 360Hz monitori. Need kes 240Hz või madalama peal peaksid panema framecapi ~5 võrra madalamaks kui Hz limiit, et tagada võimalikult ühtlane framepacing.
FE jahuti tundub olevat asjalik. 60-80c sõltuvalt testijast ja madal müratase. Käivitusel ei viska 100% peale ja omab fan stopi. AIB mudelitel saab olema raske konkureerida 50-150€ kõrgema hinna juures. Ainus eelis mis AIB mudelitel võib olla aja jooksul on saadavus ja garantii lokaalsus.
Mis puutub kaevandamisse, siis 3080 ETH numbrid on kehvakesed: 73MH/s @ 320W siis eeldatavasti. OC-iga saab 94 peale aga siis tarbib 370W ilmselt.
5700XT on 50 palju väiksema tarbimise juures ja isegi paljukirutud Radeon VII on 90 @ 245W
Seega mina ei näe, et 3080 oleks kaevandajtele ahvatlev valik. Rääkimata ilmselt hetkel olematust saadavusest.
Artikkel selle kohta on siin: https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3080-ethereum-crypto-mining-performance-leaks-out/
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
16.09.2020 21:04:21
|
|
|
TYS: RTX 3080's HDMI 2.1 UNLOCKS 4K 120HZ OLED! (4K Gaming Revolution)
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.09.2020 21:13:07
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Paistab ka, et FE mudelitel on osadel coil whine probleem kui fps üle 300 aga see puudutab niikuinii ainult neid kes kasutavad 360Hz monitori. |
Coil whine tekkis mul siis kui ma kunagi FIFA-s jätsin FPS limiidi vabaks. Nii kui panin 60FPS Cap jäi whine vait.
1080Ti pealt ma arvan, et 3080 peale kannatab kolida küll. Hetkel mul 60Hz molu ja ma usun, et vähemalt 60FPS max peaks siis pea igas mängus saama. Teleka taga 4K@120FPS oleks kah tore mängida kui ostaks HDMI 2.1 kaabli.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.09.2020 21:29:29
|
|
|
Dj-E, 4K 60 peaks ära tegema jah kõiges v.a FS 2020 ja Control w/RTX ON ja DLSS Off. Need olid ainsad minu meelest mis 4K peal alla 60 kukkusid aga sedagi max sätetel.
Tech Yes City tegi video sellest kuidas ta jooksutas 3080 pealt 2.1 kaabliga 4K 120Hz telekat. Kohati oli veidi bugine. Vajas vastavat kaablit ja teleka tarkvarauuendust.
EDIT: Oops Killhoven just linkis selle ülevalpool.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.09.2020 21:31:19
|
|
|
anno 1800 oli alla 60, RDR2 samuti ja mis medalitväärt tulemus see 60fps on suht sucky tbh
viimati muutis pots4t4j4 16.09.2020 21:46:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
16.09.2020 21:31:34
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Dj-E, 4K 60 peaks ära tegema jah kõiges v.a FS 2020 ja Control w/RTX ON ja DLSS Off. Need olid ainsad minu meelest mis 4K peal alla 60 kukkusid aga sedagi max sätetel.
Tech Yes City tegi video sellest kuidas ta jooksutas 3080 pealt 2.1 kaabliga 4K 120Hz telekat. Kohati oli veidi bugine. Vajas vastavat kaablit ja teleka tarkvarauuendust. |
Niipalju lisaks veel, et DLSS 2.0 on tõesti nii hea, et silmaga vahet native 4k vahel teha on raske. Ise valin alati nö puhta mängu ja kasvõi pref hiti aga sellega vahet teha silmaga (inimese silmaga) on sisuliselt võimatu. Kindlasti keegi leiab mingid sakid kuskil puu küljes aga väga lähedal ideaalsele.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.09.2020 21:36:48
|
|
|
| volado kirjutas: |
Millal 3070 ja 3090 reviewd tulevad?
2 kordset erinevust ei tule küll kuidagi välja.
Vbl saab 2X vahe kõrgemal resolutsioonil, a-la 8k puhul on ühel 4 fps ja kui teisel 8fps, siis võib kahekordset edu raporteerida küll. FullHD ja 1440p jaoks pole väga suurt tähtsust, seal on eelmise põlvkonnad juba nii head, et ei saagi topelt midagi oodata.
Muidu üldiselt sama tunne kui muud launchid, tavaline perfi tõus ja hea uudis oli alghinna langemine. Eks aasta lõpp toob veel põnevust teise teami launchiga ja siis arvan, et näeme mõnda TI mudelit. |
RTX 2080 vastu tuleb nagu +90% mis ongi peaaegu 2x vahe? Ja täitsa 1440p peal isegi. Soovitan vaadata reviewsid, kus Inteli 10900K või 10700K aluseks.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
16.09.2020 21:45:02
|
|
|
| erick kirjutas: |
RTX 2080 vastu tuleb nagu +90% mis ongi peaaegu 2x vahe? Ja täitsa 1440p peal isegi. Soovitan vaadata reviewsid, kus Inteli 10900K või 10700K aluseks. |
See 90% on siiski pigem üksikute mängude parimad tulemused mitte rusikareegel, või ma eksin?
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
16.09.2020 21:46:45
|
|
|
kõige mõttekam on sul võrrelda selle kaardiga mis praegu masinas. Siis saad ka arusaama kas tahad upgradeda või mitte.. kõik muu on niisama virtuaalne tilganäppimine
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
16.09.2020 21:51:58
|
|
|
| Miks te otsite suurt % erinevust just 3080 vs 2080TI....miks mitte tavalise 2080-ga ja 3090 vs 2080TI
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
16.09.2020 21:57:44
|
|
|
| flake kirjutas: |
kõige mõttekam on sul võrrelda selle kaardiga mis praegu masinas. Siis saad ka arusaama kas tahad upgradeda või mitte.. kõik muu on niisama virtuaalne tilganäppimine  |
Loomulikult, tõele au andes ei plaani mina uuendada midagi. Oma vähese mängimise saan tehtud olemasolevaga (HoMM3 ja StarCraft pole teab mis nõudlikud ka - ehk kuidagi vean oma Vegaga ära).
..vaatan ja uudistan niisama. Isegi kui ei plaani uuendada on põnev ikkagi kursisi olla. Pole ühe ega teise poole paadunud fänn, meeldiv on vaadata kui me tarbijatena võidame nii perfis kui hinnas.
EDIT: kirjavead
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
16.09.2020 22:16:31
|
|
|
Peaaegu nvidia lubadus 2x perfomance tõus 2080-ga võrreldes on täidetud. Ei saa aru neist siinsetest vingujatest.
Spoiler 
9 mängu keskmine 4K reso puhul
2080FE 57.4fps
3080FE 97fps
Suurem vahe tuleb sisse uuematel mängudel, vanad sõltuvad rohkem prosest.
Siin kena võrdlus toodud, kuidas aeglasema AMD prosega on FHD resolutsioonis 16fps vahe keskmiselt Inteliga võrreldes, kuid 4K reso puhul on mõlemate protsessorite täpselt fps sama.
https://www.overclockersclub.com/reviews/nvidia_geforce_rtx3080_founders_edition/10.htm
Kui RTX 2080 2 aastat tagasi välja tuli maksid HV andmetel OK mudelid 1000€ ringis, nüüd selle järglane 3080 maksab 800€ kanti. Igati hea diil ju, saada 200€ odavamalt pea 2x kiirem videokaart.
Ei tasu unustada, et 2080ti järglane 3090 pole veel benchmarkidesse jõudnud.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
viimati muutis wirx 16.09.2020 22:19:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
16.09.2020 22:17:57
|
|
|
2x kiirem on minecraft ja quake 2 rtx peal
EDIT: sai kohe alguses öeldud, et cherry picked marketingi slaidid oodake ülevaated ära
viimati muutis kuccu 16.09.2020 22:19:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
16.09.2020 22:18:28
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Raske uskuda et 3070 tuleb 2080ti-ga võrdne(või kiirem) nagu välja reklaamiti. Praeguse seisuga pole küll review-d näinud kus lubatud 3080 on kuni 2x kiirem kui 2080, äkki keegi viskab linki? Pigem tundub BS reklaamijutt. Kui 3070=2080ti siis läheb küll ostuks. |
Pauls Hardware tõi selle välja just, et perfi tõus on hea, aga veidi halva maitse jätab suhu see, et kõlas justkui lubadus et kuni 2korda parem perf.. Doomis sai üle 2 korra parema tulemuse.
https://youtu.be/Pbk7sC2vAkU?t=557
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.09.2020 22:29:28
|
|
|
FE jahuti on maasikas
Sinna pandi korralikult arendust sisse või siis lihtsalt kuulati insenere vahelduseks.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.09.2020 22:32:42
|
|
|
Sain ka lõpuks 3080 driverid kätte. Ehk veab ja saan mingi RTX2080 võrdluseks ka.
Hetkel testin siin Ryzen 3800X ja Intel 10700k peal
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.09.2020 22:45:23
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Sain ka lõpuks 3080 driverid kätte. Ehk veab ja saan mingi RTX2080 võrdluseks ka.
Hetkel testin siin Ryzen 3800X ja Intel 10700k peal |
Hiljaks oled jäänud kõigega juba.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
16.09.2020 22:47:11
|
|
|
https://forums.evga.com/FindPost/3080365
| tsitaat: |
I contacted EVGA EU support they wont have cards in their shop this year you will need to look for retail shops. Also they told me it will take 1-2 weeks to ship card to retail stores. So if you are buying 3080 as preorder there will be no stock for EVGA cards in EU and we will need to wait 2 weeks before we get our cards. (first week of october for 3080, second or third week for 3090). Stock will be limited even worse then 20 series.
|
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.09.2020 22:57:41
|
|
|
| Paper launch põhimõtteliselt siis..?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.09.2020 23:14:52
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| Miks te otsite suurt % erinevust just 3080 vs 2080TI....miks mitte tavalise 2080-ga ja 3090 vs 2080TI |
tehnilisest huvist. 3080 ja 2080ti on igasugustelt näitajatelt kõige sarnasemad kaardid, samamoodi 3070 ja 2080.
3070 ja 2080 peaks kusjuures veel ägedam võrdlus tulema, sest mõlemal sama tdp ja gddr6.
| wirx kirjutas: |
| Kui RTX 2080 2 aastat tagasi välja tuli maksid HV andmetel OK mudelid 1000€ ringis, nüüd selle järglane 3080 maksab 800€ kanti. Igati hea diil ju, saada 200€ odavamalt pea 2x kiirem videokaart. |
bullshit. ma ostsin launchil 2080 mingi veidi üle 800 eest ja see oli valitud kallis mudel, sest mul oli 2-slot jahutust vaja.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.09.2020 23:39:33
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
Sain ka lõpuks 3080 driverid kätte. Ehk veab ja saan mingi RTX2080 võrdluseks ka.
Hetkel testin siin Ryzen 3800X ja Intel 10700k peal |
Hiljaks oled jäänud kõigega juba.  |
Tean jah, sain kaardi alles paar päeva tagasi ja drivereid ei antud aga ikka tore kohe omada ja testida.
Ma viskan enda video ilmselt alles paari päeva pärast üles.. aga mul pole stock kaart... ja kaardi tempid on haiged korpuses mingi 37c... benchides kuidagi jõudis sinna 68c ligidale aga tuli tagasi alla 37c ligidale.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.09.2020 23:46:09
|
|
|
HDTanel, kuidas kaart ise voolutarbeid raporteerib?
kuskil oli eile pilt, kus gpu raporteeritav tarve oli oodatust mõistlikum aga kogu kaardi oma oli tdp-s. ehk kõik muu kaardil võttis mingi pea 100w. gddr6x on näljane?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.09.2020 00:25:07
|
|
|
londiste, any idea kuidas seda näha saan? HWiNFOa? Laen siin paari mängu veel alla aga üldiselt plaan BF V Raytracinguga 4K peal, COD Warzone, GTA V benchmark 4K max sätted, AC Odessey bench ning Fortnite lõpetuseks otsa vast.
Täna õhtu siin tsekin kõik kolm prose omal üle, 7900X, 10700K ja Ryzen 3800X ning homme ehk saan 2080 kaardi ja siis saab vastamisi panna parima prose peal.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
17.09.2020 05:10:10
|
|
|
2080ti müügiväärtus ca 500 eur või vähem, selle järgi Nvidial täiesti hea tulemus 3080 osas .
_________________ Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay. |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
17.09.2020 08:10:59
|
|
|
| Nvidia chat keeldus eile täpset kellaaega avaldamast mis kell siis müük hakkab 15 või 16?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
17.09.2020 08:20:56
|
|
|
| pots4t4j4, ametlikult kell 16. (Muidugi võivad veits varem laivi lasta, et servusid kooma ei tõmbaks)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustakurmu
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2011
|
17.09.2020 08:50:26
|
|
|
AT all pole enam ühtegi RTX 3080 videokaarti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
17.09.2020 08:57:39
|
|
|
| Mustakurmu kirjutas: |
AT all pole enam ühtegi RTX 3080 videokaarti.  |
varsti kaovad 3090 ka ära
Samas https://gpu.userbenchmark.com/ näitab et 3080 on 2080TI vaid 11% parem, aga noh 3080 -ga on ainult üks test tehtud ja ei ole näha mis masinaga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.09.2020 09:05:35
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
londiste, any idea kuidas seda näha saan? HWiNFOa? Laen siin paari mängu veel alla aga üldiselt plaan BF V Raytracinguga 4K peal, COD Warzone, GTA V benchmark 4K max sätted, AC Odessey bench ning Fortnite lõpetuseks otsa vast.
Täna õhtu siin tsekin kõik kolm prose omal üle, 7900X, 10700K ja Ryzen 3800X ning homme ehk saan 2080 kaardi ja siis saab vastamisi panna parima prose peal. |
GPU-Z: https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-gpu-z/
Tint, Imo on kogu see kära FS2020 ümber hetkel mõttetu. Kui tuleb DX12 versioon siis on tegemist pmst teise mänguga prose kasutuse ja nõuete osas. Hetkel elab mäng ühe tuuma seljas suuresti ja see piirab tugevalt jõudlust. Ausaltöelda absurdne, et see lasti välja DX11-ga.
DX12-ga peaks jõudlus olema märgatavalt parem ja ei imestaks kui mäng suudaks ka 8+ tuuma ära kasutada arvestades skaalat. Seega praeguseid GPU teste pole väga mõtet vaadata. Ükski kaart ei saa oma jalgu korralikult sirutada ja tegelikku jõudlust näidata. Võrdluseks, et 4K perf 3080 peal on sama kui Control's RT sisse lülitada ilma DLSS kasutamata. Ja FS2020 isegi ei kasuta RT veel.
PaRaZiD, userbench on mõttetu vaadata. Nende meelest intel 4 ever. Ehk siis biased.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tafkiin
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2009
|
17.09.2020 09:06:37
|
|
|
Arvutitargast kõik 3000 seeria kaardid koristatud jälle
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2020 09:14:53
|
|
|
| The more you wait, the more we laugh
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.09.2020 09:21:21
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| PaRaZiD, userbench on mõttetu vaadata. Nende meelest intel 4 ever. Ehk siis biased. |
userbenchi tehnilisel poolel ei tundu suurt midagi viga olevat.
nende endi hinnangulised asjad on lihtsalt sellised nagu on.
| Tomorrow kirjutas: |
Te jahimehed jahtige. Ma siin kihistan vaikselt naerda Novembri keskpaigani . Loodetavasti selleks ajaks on mingi saadavus kah ja AMD perf teada. |
kihista-kihista, me mängime niikaua.
aitaks äkki juba sellest saadavuse jutust. kui välja arvata see kaevandamise periood, siis kõige selle hülgemöla juures, mis saadavuse koha pealt käib, on kaardid tegelikult saadaval olnud.
kasvõi turingu, mida "polnud mitu kuud üldse saada", ostsin peale launchi ja sain kätte samal nädalal.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
17.09.2020 09:35:07
|
|
|
Kas ma ei suuda leida või ei saagi nvidia.de lehte kuidagi inglise keeles kuvada?
Krdi keskkoolist ja saksa keele tundidest on liiga kaua aega möödas.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barmalej
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2012
|
17.09.2020 09:36:06
|
|
|
| dex kirjutas: |
Kas ma ei suuda leida või ei saagi nvidia.de lehte kuidagi inglise keeles kuvada?
Krdi keskkoolist ja saksa keele tundidest on liiga kaua aega möödas. |
Ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
17.09.2020 09:41:14
|
|
|
Mnjah tundub, et Nvidia peaks olema suht õnnelik. FE läheb nagu soe sai täna ja AIB kaardid, mis on tunduvalt kallimad pole ka piisavalt, et jätkuks. Heal juhul mingid sitemad variandid on saadaval oktoobris.
Mul on sama plaan nagu siin mõnel teisel. Kui FE ei saa, siis jään ootama AMD launchi. 850.- auku ma küll ei taha maksta enne kui AMD vastust pole ära näinud. 1080Ti jaksab ikkagi veel.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.09.2020 09:42:26
|
|
|
heretic666, londiste, Ootan huviga teie kinnitust, et nädal pärast launchi on kaardid käes.
Iseasi mis hinnaga. MLID viimases videos mainis, et Nvidia annab hetkel AIB'dele $50 cashback iga kaardi müügilt aga Oktoobris kaob see ära ja kaardid muutuvad veel $50 kallimaks. Eks näis ka see on tõsi või mitte.
Osaliselt see seletaks kunstlikku vähest saadavust. Hakka või arvama, et madalad hinnad ja hea jahuti on tehtudki selleks, et saada ülevaadetes head hinnangud ja hiljem on saada ainult $200 kallimad AIB p*demajakad.
FE teardown kah:
Spoiler 
viimati muutis Tomorrow 17.09.2020 09:44:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
17.09.2020 09:43:41
|
|
|
| dex kirjutas: |
Kas ma ei suuda leida või ei saagi nvidia.de lehte kuidagi inglise keeles kuvada?
Krdi keskkoolist ja saksa keele tundidest on liiga kaua aega möödas. |
Saab ikka. Ise olen https://www.nvidia.com/de-de/geforce/buy/ inglise keeles. Avad lehe Chromega ja tõlgi leht ja tõlge adekvaatne.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
17.09.2020 09:49:10
|
|
|
| dex kirjutas: |
Kas ma ei suuda leida või ei saagi nvidia.de lehte kuidagi inglise keeles kuvada?
Krdi keskkoolist ja saksa keele tundidest on liiga kaua aega möödas. |
chrome tõlgib ära ju nalja teed?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.09.2020 09:50:45
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
Mnjah tundub, et Nvidia peaks olema suht õnnelik. FE läheb nagu soe sai täna ja AIB kaardid, mis on tunduvalt kallimad pole ka piisavalt, et jätkuks. Heal juhul mingid sitemad variandid on saadaval oktoobris.
Mul on sama plaan nagu siin mõnel teisel. Kui FE ei saa, siis jään ootama AMD launchi. 850.- auku ma küll ei taha maksta enne kui AMD vastust pole ära näinud. 1080Ti jaksab ikkagi veel. |
Võivad minna küll nagu soojad saiad aga saadavust ikkagi pole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|