Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Q:HIS Excalibur 9550 - mida arvate märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 14:34:19 Q:HIS Excalibur 9550 - mida arvate vasta tsitaadiga

http://www.hisdigital.com/html/9550.htm

Lähiajal tuleb video vahetus ja hind jääb kuni 2 k kanti.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2004 14:47:28 vasta tsitaadiga

Erm... see kaart peaks ikka väga soodsa hinnaga olema, et oleks mõtet osta. Näiteks 1000.-, sest rohkem see väärt pole.
Ainuke mõeldav pluss on DX9 ühilduvus, sest GPU clock (250MHz) ja mälu clock (200MHz e. 400MHz DDR) on ikka väga madalad 2004 aasta kaardi kohta.

Sinu 2000 eeku oleks paremini kulutatud R9600 Pro peale igal juhul, arvestades, et tollel on GPU 400MHz ja mälu 300MHz (600Mhz DDR).
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 14:48:01 vasta tsitaadiga

parem osta 9600pro icon_rolleyes.gif
http://www.ixbt.com/video/itogi-video/0504/itogi-video-traod-wxp-1024.html
http://www.ixbt.com/video/itogi-video/0504/itogi-video-fc-wxp-1024.html

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 14:54:50 vasta tsitaadiga

mnjaa...

Ja kui juba 2 k mängus, äkki vaataks r9600 pro asemel 9800SE poole. Ehk õnnestub hea isend ja saab modida pro-ks. Kuigi 2,5 kilo eest juba saaks korraliku 9600XT kätte.
Võtab mõtlema icon_confused.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 28.06.2004 18:27:56 vasta tsitaadiga

Peebust saab 2.3k eest juba 9600XT.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 00:17:55 vasta tsitaadiga

Fredu kirjutas:
Peebust saab 2.3k eest juba 9600XT.


Sry, mis mõttes Peebust? icon_wink.gif - tartu mees, ei tunne Peepu
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vol1ti0n
HV kasutaja
vol1ti0n

liitunud: 06.03.2003




sõnum 29.06.2004 00:23:20 vasta tsitaadiga

www.doctorpeep.ee
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 29.06.2004 17:01:57 vasta tsitaadiga

ikka 9800SE (256bit) tulemus peaegu sama mis 9600XT + kui sa valid 9800SE siis on SUUR v6imalus et saad seda 9800Pro-na kasutada beer_yum.gif
_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nubagady
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 30.06.2004 20:12:19 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=118&id=160097
tundus mulle ahvatlev

ps. ka plaan osta graafikakaart, juba pikemat aega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 20:17:49 vasta tsitaadiga

hmm....mälu 400MHz jääb IMO kehvaks aga vaatab mida targemad ütlevad icon_razz1.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 20:21:58 vasta tsitaadiga

nubagady kirjutas:
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=118&id=160097
tundus mulle ahvatlev

ps. ka plaan osta graafikakaart, juba pikemat aega

vaatasid, et 256mb ja kohe hõissaa. osta ikka 128mb 9600pro/xt
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 30.06.2004 21:28:22 vasta tsitaadiga

Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole icon_rolleyes.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 21:40:13 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole icon_rolleyes.gif

see on rv350 (krt, vist panin puussse icon_neutral.gif.). lihtsalt mega madalate kelladega, sellest ka selline nimi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rbz
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2004




sõnum 30.06.2004 22:24:11 vasta tsitaadiga

256mb variandi hind on 1550.- https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/20161/. Clockid on jube madalad...mälu 400mhz ja gpu 250mhz...Need on ikka tunduvalt lahjemad kui r9500 oli.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:41:53 vasta tsitaadiga

ega see kaart midagi erilist pole,aga vähem nõudlikumale inimesele käib küll
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 01.07.2004 09:25:13 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
suurpealik kirjutas:
Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole icon_rolleyes.gif

see on rv350 (krt, vist panin puussse icon_neutral.gif.). lihtsalt mega madalate kelladega, sellest ka selline nimi.


Hmm, võimalik, kuigi HIS reklaamib enda lehel seda kaarti suuresti Radeon 9500 kaardina icon_confused.gif Kuigi jah, kellad tunduvad ikka väga magedad olema.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 03.07.2004 00:23:08 vasta tsitaadiga

Minu Ati Radeon 9200 256 mb olid ka 250/400 ja selle hind on umbes 1100(poest). DirectX9´ast ei ole suurt kasu sest see kaart ei saa nende eriefectitega hakkama. (minu arvates)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 03.07.2004 01:47:32 vasta tsitaadiga

see on nende uute kaardiseeriatega alati nii, et high-end otsa kiirus tõuseb 2x ja madalam ots invaliidistatakse samale tasemele, mis ta viimased 5 aastat juba olnud on. ainuke asi, mis muutub on nimi.. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2004 01:51:20 vasta tsitaadiga

kurb aga tõsi... mõni feature tuleb juurde, teinekord saab mälusid lakke klokkida või heal juhul ka GPU'd kui protsessi on tunduvalt parandatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 15.08.2004 09:38:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole


9500`ga pole siin midagi pistmist. 9550 on kärbitud 9600
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 15.08.2004 11:17:47 vasta tsitaadiga

Radeon 9550 on täiesti ripoff, mõned isendid tehakse isegi 64-bit mäludega ja ma ei imestaks kui selline jääks isegi Radeon 9200 128-bit mäludega alla
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.08.2004 11:34:35 vasta tsitaadiga

jah... osad isendid kindlasti veel juustumad kui R9600SE icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.08.2004 01:08:40 vasta tsitaadiga

Tundub, et K toob sisse vaid 64-bitiseid, nendega küll eriti midagi teha pole. Aga 128-bitiste 3dmark03 peaks jääma kusagile 1500 kanti st suurem asi nagu pole.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 07:52:05 vasta tsitaadiga

krt küll mingit 256Mb kaarti pole elusees mõtet osta kui see just 9800PRO või X800\6800 kaart pole icon_exclaim.gif
2000eek eest osta omale kas 9600PRO 128Mb või 9600XT vsjoo jutul lõpp. 9800SE on kah norm kuna võid ta 9800PRO-na tööle saada.

9600PRO
9600XT
9800SE

Muud kaardid 2k eest poes on mõttetus. beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 17.08.2004 03:52:43 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
...krt küll mingit 256Mb kaarti pole elusees mõtet osta kui see just 9800PRO või X800\6800 kaart pole...

Ehk oled mõelnud, et kõik videokaardid pole mängimiseks ning tihti on suurem mälumaht pigem eelis ?
Ok, saan aru, mida mõtlesid oma jutuga, kuid 256MB nVidia 5900/5950 on minuarust täitsa pandavad ikka.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.08.2004 11:06:19 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
...krt küll mingit 256Mb kaarti pole elusees mõtet osta kui see just 9800PRO või X800\6800 kaart pole...

Ehk oled mõelnud, et kõik videokaardid pole mängimiseks ning tihti on suurem mälumaht pigem eelis ?
Ok, saan aru, mida mõtlesid oma jutuga, kuid 256MB nVidia 5900/5950 on minuarust täitsa pandavad ikka.

5900 seeria on ju oma aja vastane R9800pro'le icon_wink.gif seega loomulikult seal on kasu sellest 256MB, aga tegelikult väga väheste mängude puhul...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.09.2004 12:44:11 vasta tsitaadiga

Milline vahe on 128 bit ja 256 bit 9800 pro kaardil? On pilt havem või on aeglasem?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 12:50:30 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Milline vahe on 128 bit ja 256 bit 9800 pro kaardil? On pilt havem või on aeglasem?

Vahe on kiiruses, loe seda:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=100555&highlight=
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 04.09.2004 12:52:23 vasta tsitaadiga

fedja, mängimiseks? Siis läheb just suuremat mälumahtu vaja(kuigi hetkel ei ole mängu mis vajaks 256mb mälumahtu)... Pigem tuleb kasuks väiksem mälumaht(ja siis suurem kiirus) just 3DMark-ides...
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.Jobelbaum
HV vaatleja
dr.Jobelbaum

liitunud: 25.01.2002




sõnum 07.09.2004 20:22:06 vasta tsitaadiga

9550 kaartidel istub RV360, sama mis 9600XT-l, chip lihtsalt kiirusteste ei läbinud.
Annab suurepäraselt modida XT-ks, klokkub pärast modimist reeglina üllatavalt hästi.
Vaadake ainult, et mälud norm. oleksid (mitte alla 3,3)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2004 01:05:22 vasta tsitaadiga

täpselt nii.
kuskil 1.2-1.3k eest saab suht ok uue kaardi.
nagu ma olen aru saanud (ja kuskilt ka lugenud)
siis keskmiselt klokitud 9550 on suhtkoht samakiire kui ti4200.
ja see keskmine klokk on siis ~450mhz gpu.
kahjuks hea rammi olen näinud aint gecube 9550'l (9550xt nimega)
ja see ilmselt plekib ka suts enam..

muidugi - tundub praegu aga jubedalt sedamoodi, et nvidia ja ati sellesygisesed
~1500eek kaardid jätavad 9600xt/5700u ka häbisse.
kui juba $199 6600gt laseb x800pro ja 6800nu alla..


dr.Jobelbaum kirjutas:
9550 kaartidel istub RV360, sama mis 9600XT-l, chip lihtsalt kiirusteste ei läbinud.
Annab suurepäraselt modida XT-ks, klokkub pärast modimist reeglina üllatavalt hästi.
Vaadake ainult, et mälud norm. oleksid (mitte alla 3,3)

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 31.12.2004 13:44:47 vasta tsitaadiga

ostsin ise sama kaardi ära HIS R9550 250/200(400)MHz 256MB 128bit

Modisin seda tsipa Nüüd R9600 415/227(454)MHz
3DMark01 ja 03 kohe punne juurde +2000/+1000

Kaardi prose ise täitsa söödav aga mälud on sigaaeglased
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 13:47:45 vasta tsitaadiga

kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.12.2004 13:53:21 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse

5ns'i vist peaks olema jah... aga mis teha kui MB tõmbab icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 16:50:19 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse


ytle mõni 9550/9600np kus ei oleks 4-5ns ramm peal.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 16:53:28 vasta tsitaadiga

lamp imho on ikka suur vahe kas 5ns või 4ns icon_lol.gif
loogish, et midagi paremat selle raha eest ei saa aga miks võtta 256mb mudel
kui ta ju nagunii low end ja veel hullemate mäludega kui 128mb isend
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 31.12.2004 16:54:26 vasta tsitaadiga

Sai endale see ostetud HIS R9550 256MB 128bit 250/200(400)MHz

Modisin kaarti, panin uue bios-i peale R9600pro oma, uued kellad 425/227(454)MHz

3DMark01 enne ~7500p ja pärast ~9000p
3DMark03 enne ~2000p ja pärast ~3100p

Modimisest oli kasu aga mälud on ikkagist sellel sigaaeglased, muidugist vahetasin ka vga jahutuse ära, muidu ebastabiilne(artifact)

Kaardi prose täitsa söödav selle raha eest aga mälus olen pettunud, tiguaeglane
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.12.2004 17:24:08 vasta tsitaadiga

mis seal ikka pettuda - tegu ju low-end kaardiga icon_wink.gif
core klokkub ju päris hästi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 31.12.2004 20:41:20 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
voltc kirjutas:
kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse


ytle mõni 9550/9600np kus ei oleks 4-5ns ramm peal.



Ega 256mb midagi viga ei ole tuleb lihtsalt vaadata et kiire mälu oleks. Mul on shapphire 9200 256mb ns4 ja klokkub sama hästi kui 128mb kaart 460mhz tuleb ilusti ära. Kui timinguid puutusin sain 500 ka kätte aga kas keegi oskab öelda milliseid timinguid oleks vaja muuta et mälu klokk ja võimsus suureneks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 04:11:43 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
lamp imho on ikka suur vahe kas 5ns või 4ns icon_lol.gif
loogish, et midagi paremat selle raha eest ei saa aga miks võtta 256mb mudel
kui ta ju nagunii low end ja veel hullemate mäludega kui 128mb isend


point ongi selles, et nii 128 kui ka 256 variantidel on peal kas 4 või 5ns ram.
ja mulle on jäänud mulje, et hynixi 4ns lähem aint mõnikymmend mhz kõrgemale kui samsungi 5ns.
ylejäänd (etrontechi etc) saasta võib täiega maha kanda.

ja noh.. tundub et 9550/9600np peal pidurdavad hoopis muud asjad kui mälud ise.
sitt jahutus, nõrk toide mälude vddq ahelale..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 13:18:29 vasta tsitaadiga

mulle tundub ka, et neil kaartidel on hoopis probleem mem pinges mitte niivõrd ns-is
sest näiteks r9100-il olid adata 5ns mälud ja läksid 270mhz vabalt
samas r9600/r9550 ja 5ns(suva mis firma) ei taha eriti üle 230mhz minna icon_rolleyes.gif
ja ega 4ns mäludega ka lood paremad ole tõesti - sõbra kaart läks 450/260
mis on ülimalt nõrk 4ns mälude kohta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.01.2005 13:25:14 vasta tsitaadiga

jah pigem on mem. toites point... kasvõi minu R9800SE puhul on selles süü, et mälud kõrgemale ei lähe icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 01.01.2005 15:33:00 vasta tsitaadiga

mul on 9200 ns4 neli ja ainult 230. Miks nii vähe Tahaks ikka vähemalt 250-270 kätte saada. Mis oleks üldse max ns4 mälude jaoks. Ma arvan ka et asi ei ole ns vaid mälude pinges.kas 9200l saab 9000 vmodi õpetust kasutada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.01.2005 15:52:38 vasta tsitaadiga

btw. dx9 appides on see moditud 9550 kiirem kui ti4200? 3dm2k1 testis jääb ta igatahes kõvasti alla. või oleks 4200->9550 swop mõttetu?

niisama klokkides muidu peaks ju ka sama tulemuseni jõudma, mingeid torusid ja muid värke lahti ei tehta ju? (flashimisega siis)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 01.01.2005 16:04:34 vasta tsitaadiga

9550 pole mingeid torusi lahti teha kõik neli toru on kasutuses. niisama 9550 flashimine on klokkide sälitamiseks igas olukoras
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.01.2005 17:22:28 vasta tsitaadiga

seda ma mõtlesingi, et kangema kaardi biosi flashimine nagu ei tohiks midagi paremaks teha, peale selle, et windooza tunnistab kaarti XT'na. jõudlus suureneb ikka pelgalt klokkide kergitamises.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2005 00:18:45 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
seda ma mõtlesingi, et kangema kaardi biosi flashimine nagu ei tohiks midagi paremaks teha, peale selle, et windooza tunnistab kaarti XT'na. jõudlus suureneb ikka pelgalt klokkide kergitamises.


yhelegi 9550'le ei flashi xt biossi peale..
kõige "kangem" bios mis sobib on vaese mehe pro oma.. ehk siis see 400/200 klokkidega.
lihtsalt bga rammidele teht biossid ei sobi.
ise katsetasin vähemalt 20 pro/xt biosi ja igakord oli tulemuseks surnud kaart icon_smile.gif

ja muud see 9600 bios ei andnud kui siis 9600 nime ja oc luku kadumise.
mida teeb ka atitool.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.01.2005 01:17:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja muud see 9600 bios ei andnud kui siis 9600 nime ja oc luku kadumise.

mhmh, sellele ma kinnitust otsisingi icon_smile.gif
tsitaat:

yhelegi 9550'le ei flashi xt biossi peale..

nujah, kui mälude erinevus siis küll jah. muidu saaks ju ka madalamate kelladega XT biossi peale panna, aga kui peale nimemuutuse muud vahet pole siis suht savi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.01.2005 01:33:57 vasta tsitaadiga

täpselt nii... isiklikult prooviks enne kaardi piirid ära ATITooliga, siis võtaks sobivad kellad(paneks kirja endale), tõmbaks org. biosi omale ja viiks lihtsalt kiiruste osas muutused sisse icon_wink.gif ja siis flash... väga huvi oleks, siis võiks ju sinna kirjutada 9550 XT või midagi säärast, aga nagu siin öeldud ega see nimemuutmine polegi põhiline icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2005 01:57:34 vasta tsitaadiga

Kuda selle kaardi modimine käib nüüd?
Lihtsalt lasen mingi suvalise 9600 Biose peale? või suvalise 9600PRO biose? Kellad kuda jäävad? Kas tuleb midagi füüsilist ka teha st tinutada? Ja mida peaks vaatama kaardil, et läheks 9600\9600PRO-ks

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Q:HIS Excalibur 9550 - mida arvate mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.