|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
28.06.2004 14:47:28
|
|
|
Erm... see kaart peaks ikka väga soodsa hinnaga olema, et oleks mõtet osta. Näiteks 1000.-, sest rohkem see väärt pole.
Ainuke mõeldav pluss on DX9 ühilduvus, sest GPU clock (250MHz) ja mälu clock (200MHz e. 400MHz DDR) on ikka väga madalad 2004 aasta kaardi kohta.
Sinu 2000 eeku oleks paremini kulutatud R9600 Pro peale igal juhul, arvestades, et tollel on GPU 400MHz ja mälu 300MHz (600Mhz DDR).
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
28.06.2004 14:54:50
|
|
|
mnjaa...
Ja kui juba 2 k mängus, äkki vaataks r9600 pro asemel 9800SE poole. Ehk õnnestub hea isend ja saab modida pro-ks. Kuigi 2,5 kilo eest juba saaks korraliku 9600XT kätte.
Võtab mõtlema
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
28.06.2004 18:27:56
|
|
|
| Peebust saab 2.3k eest juba 9600XT.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
29.06.2004 00:17:55
|
|
|
| Fredu kirjutas: |
| Peebust saab 2.3k eest juba 9600XT. |
Sry, mis mõttes Peebust? - tartu mees, ei tunne Peepu
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vol1ti0n
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zandriel
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
29.06.2004 17:01:57
|
|
|
ikka 9800SE (256bit) tulemus peaegu sama mis 9600XT + kui sa valid 9800SE siis on SUUR v6imalus et saad seda 9800Pro-na kasutada
_________________ AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd  |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nubagady
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
30.06.2004 20:17:49
|
|
|
hmm....mälu 400MHz jääb IMO kehvaks aga vaatab mida targemad ütlevad
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.06.2004 20:21:58
|
|
|
vaatasid, et 256mb ja kohe hõissaa. osta ikka 128mb 9600pro/xt
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
30.06.2004 21:28:22
|
|
|
Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.06.2004 21:40:13
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole  |
see on rv350 (krt, vist panin puussse .). lihtsalt mega madalate kelladega, sellest ka selline nimi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbz
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
30.06.2004 22:41:53
|
|
|
ega see kaart midagi erilist pole,aga vähem nõudlikumale inimesele käib küll
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
01.07.2004 09:25:13
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| suurpealik kirjutas: |
Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole  |
see on rv350 (krt, vist panin puussse .). lihtsalt mega madalate kelladega, sellest ka selline nimi. |
Hmm, võimalik, kuigi HIS reklaamib enda lehel seda kaarti suuresti Radeon 9500 kaardina Kuigi jah, kellad tunduvad ikka väga magedad olema.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.07.2004 00:23:08
|
|
|
| Minu Ati Radeon 9200 256 mb olid ka 250/400 ja selle hind on umbes 1100(poest). DirectX9´ast ei ole suurt kasu sest see kaart ei saa nende eriefectitega hakkama. (minu arvates)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
03.07.2004 01:47:32
|
|
|
see on nende uute kaardiseeriatega alati nii, et high-end otsa kiirus tõuseb 2x ja madalam ots invaliidistatakse samale tasemele, mis ta viimased 5 aastat juba olnud on. ainuke asi, mis muutub on nimi..
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.07.2004 01:51:20
|
|
|
kurb aga tõsi... mõni feature tuleb juurde, teinekord saab mälusid lakke klokkida või heal juhul ka GPU'd kui protsessi on tunduvalt parandatud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
15.08.2004 09:38:01
|
|
|
| tsitaat: |
| Mõhh, kust kuradi kohast HIS veel selle aastanumbri sees r9500 kaarte välja võlub, kas mitte ATI r300 ammu läbi müüdud pole |
9500`ga pole siin midagi pistmist. 9550 on kärbitud 9600
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
15.08.2004 11:17:47
|
|
|
| Radeon 9550 on täiesti ripoff, mõned isendid tehakse isegi 64-bit mäludega ja ma ei imestaks kui selline jääks isegi Radeon 9200 128-bit mäludega alla
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.08.2004 11:34:35
|
|
|
jah... osad isendid kindlasti veel juustumad kui R9600SE
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
16.08.2004 01:08:40
|
|
|
| Tundub, et K toob sisse vaid 64-bitiseid, nendega küll eriti midagi teha pole. Aga 128-bitiste 3dmark03 peaks jääma kusagile 1500 kanti st suurem asi nagu pole.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 07:52:05
|
|
|
krt küll mingit 256Mb kaarti pole elusees mõtet osta kui see just 9800PRO või X800\6800 kaart pole
2000eek eest osta omale kas 9600PRO 128Mb või 9600XT vsjoo jutul lõpp. 9800SE on kah norm kuna võid ta 9800PRO-na tööle saada.
9600PRO
9600XT
9800SE
Muud kaardid 2k eest poes on mõttetus.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
17.08.2004 03:52:43
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ...krt küll mingit 256Mb kaarti pole elusees mõtet osta kui see just 9800PRO või X800\6800 kaart pole... |
Ehk oled mõelnud, et kõik videokaardid pole mängimiseks ning tihti on suurem mälumaht pigem eelis ?
Ok, saan aru, mida mõtlesid oma jutuga, kuid 256MB nVidia 5900/5950 on minuarust täitsa pandavad ikka.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.08.2004 11:06:19
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ...krt küll mingit 256Mb kaarti pole elusees mõtet osta kui see just 9800PRO või X800\6800 kaart pole... |
Ehk oled mõelnud, et kõik videokaardid pole mängimiseks ning tihti on suurem mälumaht pigem eelis ?
Ok, saan aru, mida mõtlesid oma jutuga, kuid 256MB nVidia 5900/5950 on minuarust täitsa pandavad ikka. |
5900 seeria on ju oma aja vastane R9800pro'le seega loomulikult seal on kasu sellest 256MB, aga tegelikult väga väheste mängude puhul...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
04.09.2004 12:44:11
|
|
|
Milline vahe on 128 bit ja 256 bit 9800 pro kaardil? On pilt havem või on aeglasem?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phoenix
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
04.09.2004 12:52:23
|
|
|
fedja, mängimiseks? Siis läheb just suuremat mälumahtu vaja(kuigi hetkel ei ole mängu mis vajaks 256mb mälumahtu)... Pigem tuleb kasuks väiksem mälumaht(ja siis suurem kiirus) just 3DMark-ides...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.Jobelbaum
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2002
|
07.09.2004 20:22:06
|
|
|
9550 kaartidel istub RV360, sama mis 9600XT-l, chip lihtsalt kiirusteste ei läbinud.
Annab suurepäraselt modida XT-ks, klokkub pärast modimist reeglina üllatavalt hästi.
Vaadake ainult, et mälud norm. oleksid (mitte alla 3,3)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.09.2004 01:05:22
|
|
|
täpselt nii.
kuskil 1.2-1.3k eest saab suht ok uue kaardi.
nagu ma olen aru saanud (ja kuskilt ka lugenud)
siis keskmiselt klokitud 9550 on suhtkoht samakiire kui ti4200.
ja see keskmine klokk on siis ~450mhz gpu.
kahjuks hea rammi olen näinud aint gecube 9550'l (9550xt nimega)
ja see ilmselt plekib ka suts enam..
muidugi - tundub praegu aga jubedalt sedamoodi, et nvidia ja ati sellesygisesed
~1500eek kaardid jätavad 9600xt/5700u ka häbisse.
kui juba $199 6600gt laseb x800pro ja 6800nu alla..
| dr.Jobelbaum kirjutas: |
9550 kaartidel istub RV360, sama mis 9600XT-l, chip lihtsalt kiirusteste ei läbinud.
Annab suurepäraselt modida XT-ks, klokkub pärast modimist reeglina üllatavalt hästi.
Vaadake ainult, et mälud norm. oleksid (mitte alla 3,3) |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
31.12.2004 13:44:47
|
|
|
ostsin ise sama kaardi ära HIS R9550 250/200(400)MHz 256MB 128bit
Modisin seda tsipa Nüüd R9600 415/227(454)MHz
3DMark01 ja 03 kohe punne juurde +2000/+1000
Kaardi prose ise täitsa söödav aga mälud on sigaaeglased
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2004 13:47:45
|
|
|
| kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.12.2004 13:53:21
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse |
5ns'i vist peaks olema jah... aga mis teha kui MB tõmbab
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
31.12.2004 16:50:19
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse |
ytle mõni 9550/9600np kus ei oleks 4-5ns ramm peal.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2004 16:53:28
|
|
|
lamp imho on ikka suur vahe kas 5ns või 4ns
loogish, et midagi paremat selle raha eest ei saa aga miks võtta 256mb mudel
kui ta ju nagunii low end ja veel hullemate mäludega kui 128mb isend
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
31.12.2004 16:54:26
|
|
|
Sai endale see ostetud HIS R9550 256MB 128bit 250/200(400)MHz
Modisin kaarti, panin uue bios-i peale R9600pro oma, uued kellad 425/227(454)MHz
3DMark01 enne ~7500p ja pärast ~9000p
3DMark03 enne ~2000p ja pärast ~3100p
Modimisest oli kasu aga mälud on ikkagist sellel sigaaeglased, muidugist vahetasin ka vga jahutuse ära, muidu ebastabiilne(artifact)
Kaardi prose täitsa söödav selle raha eest aga mälus olen pettunud, tiguaeglane
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.12.2004 17:24:08
|
|
|
mis seal ikka pettuda - tegu ju low-end kaardiga
core klokkub ju päris hästi...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
31.12.2004 20:41:20
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
| kes käskis selle jura 256mb isendi osta? hea kui seal 5ns mälud peal on okse |
ytle mõni 9550/9600np kus ei oleks 4-5ns ramm peal. |
Ega 256mb midagi viga ei ole tuleb lihtsalt vaadata et kiire mälu oleks. Mul on shapphire 9200 256mb ns4 ja klokkub sama hästi kui 128mb kaart 460mhz tuleb ilusti ära. Kui timinguid puutusin sain 500 ka kätte aga kas keegi oskab öelda milliseid timinguid oleks vaja muuta et mälu klokk ja võimsus suureneks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
01.01.2005 04:11:43
|
|
|
| voltc kirjutas: |
lamp imho on ikka suur vahe kas 5ns või 4ns
loogish, et midagi paremat selle raha eest ei saa aga miks võtta 256mb mudel
kui ta ju nagunii low end ja veel hullemate mäludega kui 128mb isend |
point ongi selles, et nii 128 kui ka 256 variantidel on peal kas 4 või 5ns ram.
ja mulle on jäänud mulje, et hynixi 4ns lähem aint mõnikymmend mhz kõrgemale kui samsungi 5ns.
ylejäänd (etrontechi etc) saasta võib täiega maha kanda.
ja noh.. tundub et 9550/9600np peal pidurdavad hoopis muud asjad kui mälud ise.
sitt jahutus, nõrk toide mälude vddq ahelale..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.01.2005 13:18:29
|
|
|
mulle tundub ka, et neil kaartidel on hoopis probleem mem pinges mitte niivõrd ns-is
sest näiteks r9100-il olid adata 5ns mälud ja läksid 270mhz vabalt
samas r9600/r9550 ja 5ns(suva mis firma) ei taha eriti üle 230mhz minna
ja ega 4ns mäludega ka lood paremad ole tõesti - sõbra kaart läks 450/260
mis on ülimalt nõrk 4ns mälude kohta
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.01.2005 13:25:14
|
|
|
jah pigem on mem. toites point... kasvõi minu R9800SE puhul on selles süü, et mälud kõrgemale ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
01.01.2005 15:33:00
|
|
|
| mul on 9200 ns4 neli ja ainult 230. Miks nii vähe Tahaks ikka vähemalt 250-270 kätte saada. Mis oleks üldse max ns4 mälude jaoks. Ma arvan ka et asi ei ole ns vaid mälude pinges.kas 9200l saab 9000 vmodi õpetust kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.01.2005 15:52:38
|
|
|
btw. dx9 appides on see moditud 9550 kiirem kui ti4200? 3dm2k1 testis jääb ta igatahes kõvasti alla. või oleks 4200->9550 swop mõttetu?
niisama klokkides muidu peaks ju ka sama tulemuseni jõudma, mingeid torusid ja muid värke lahti ei tehta ju? (flashimisega siis)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
01.01.2005 16:04:34
|
|
|
| 9550 pole mingeid torusi lahti teha kõik neli toru on kasutuses. niisama 9550 flashimine on klokkide sälitamiseks igas olukoras
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.01.2005 17:22:28
|
|
|
| seda ma mõtlesingi, et kangema kaardi biosi flashimine nagu ei tohiks midagi paremaks teha, peale selle, et windooza tunnistab kaarti XT'na. jõudlus suureneb ikka pelgalt klokkide kergitamises.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
02.01.2005 00:18:45
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| seda ma mõtlesingi, et kangema kaardi biosi flashimine nagu ei tohiks midagi paremaks teha, peale selle, et windooza tunnistab kaarti XT'na. jõudlus suureneb ikka pelgalt klokkide kergitamises. |
yhelegi 9550'le ei flashi xt biossi peale..
kõige "kangem" bios mis sobib on vaese mehe pro oma.. ehk siis see 400/200 klokkidega.
lihtsalt bga rammidele teht biossid ei sobi.
ise katsetasin vähemalt 20 pro/xt biosi ja igakord oli tulemuseks surnud kaart
ja muud see 9600 bios ei andnud kui siis 9600 nime ja oc luku kadumise.
mida teeb ka atitool.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.01.2005 01:17:23
|
|
|
| tsitaat: |
ja muud see 9600 bios ei andnud kui siis 9600 nime ja oc luku kadumise.
|
mhmh, sellele ma kinnitust otsisingi
| tsitaat: |
yhelegi 9550'le ei flashi xt biossi peale..
|
nujah, kui mälude erinevus siis küll jah. muidu saaks ju ka madalamate kelladega XT biossi peale panna, aga kui peale nimemuutuse muud vahet pole siis suht savi.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.01.2005 01:33:57
|
|
|
täpselt nii... isiklikult prooviks enne kaardi piirid ära ATITooliga, siis võtaks sobivad kellad(paneks kirja endale), tõmbaks org. biosi omale ja viiks lihtsalt kiiruste osas muutused sisse ja siis flash... väga huvi oleks, siis võiks ju sinna kirjutada 9550 XT või midagi säärast, aga nagu siin öeldud ega see nimemuutmine polegi põhiline
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.01.2005 01:57:34
|
|
|
Kuda selle kaardi modimine käib nüüd?
Lihtsalt lasen mingi suvalise 9600 Biose peale? või suvalise 9600PRO biose? Kellad kuda jäävad? Kas tuleb midagi füüsilist ka teha st tinutada? Ja mida peaks vaatama kaardil, et läheks 9600\9600PRO-ks
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|