Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2020 10:47:25 vasta tsitaadiga

Mi a1 juba 2+ aastat. 0 probleemi

Senimaani kestab aku sedasi, et kui väga ei kasuta siis 2 pöeva veab kenasti välja.
Kaamera on kah sellise hinnaklassi puhul kuid veidi häkkides ning google kaamera peale lastes saab kätte ka raw fotod ja sealt juba toodab suht kena materjali. thumbs_up.gif
Updatesi senimaani iga kuu tulnud kuid see support saab septembriga läbi ja eks edasi näha ole kui tihti ja kas üldse.

Mängimisega telol väga ei tegele kuid mingi aeg natukene pubg-i sai tehtud ja see jooksis suht okeilt.
Vaid telo kõlari üle ehk nuriseks. Kohati jõle vaikne vms võrreldes mõne muu teloga

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 08.08.2020 17:52:35 vasta tsitaadiga

mul mi A3 (enne oli A2) ei kurda millegi üle peale ekraani tugevuse - eelmise sain ämblikuvõrguks, A3 esimesel nädalal mõra sisse, õnneks pole levinud
antutu täna 172227
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 01:28:36 vasta tsitaadiga

Keegi viper4android kasutab?
Krt Magisk kaudu üritasin peale lasta aga iga avamisega röögib, et draiverit pole ja installi, teeb installi ära, reboot ja taas sama pull... icon_neutral.gif

E:
salatoimik kirjutas:
Mõni uuem xiaomi vms suudab öösel juba nii ka filmida, et FPS alla 30 ei dropi videol?

Suutsin lõpuks mingi patchi leida ja selle jama ära fixida. 1080p solid 60fps keset ööd olemas beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 10:21:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Keegi viper4android kasutab?
Krt Magisk kaudu üritasin peale lasta aga iga avamisega röögib, et draiverit pole ja installi, teeb installi ära, reboot ja taas sama pull... icon_neutral.gif

E:
salatoimik kirjutas:
Mõni uuem xiaomi vms suudab öösel juba nii ka filmida, et FPS alla 30 ei dropi videol?

Suutsin lõpuks mingi patchi leida ja selle jama ära fixida. 1080p solid 60fps keset ööd olemas beer_yum.gif

Kasutan V4A tahvlis autos. Mul oli ka paras jura seda käima saada. Kas /systemil on ruumi piisavalt?
audio_effects.conf-i sisu tasub vaadata.
Üldiselt oli mul jama, et /systemil polnud ruumi, siis ta ei saanud sinna kirjutada ja oligi jama käes.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 10.08.2020 10:57:32 vasta tsitaadiga

Redmi Note 7 pro gps ei tööta enam, GPS Test appiga satelliidid leiab üles, ära end fixida ei suuda, vanem Redmi pani end 2 sekundiga toas lukku ära. Ei teagi mis teha, Eestist ostetud. Kas proovida garantiisse viia või mõttetu üritus?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2020 11:13:36 vasta tsitaadiga

Reseti sateliidid vms. Mingi äpp oli selle jaoks. Proovida võib ju
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 11:45:12 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Keegi viper4android kasutab?
Krt Magisk kaudu üritasin peale lasta aga iga avamisega röögib, et draiverit pole ja installi, teeb installi ära, reboot ja taas sama pull... icon_neutral.gif

E:
salatoimik kirjutas:
Mõni uuem xiaomi vms suudab öösel juba nii ka filmida, et FPS alla 30 ei dropi videol?

Suutsin lõpuks mingi patchi leida ja selle jama ära fixida. 1080p solid 60fps keset ööd olemas beer_yum.gif

Kasutan V4A tahvlis autos. Mul oli ka paras jura seda käima saada. Kas /systemil on ruumi piisavalt?
audio_effects.conf-i sisu tasub vaadata.
Üldiselt oli mul jama, et /systemil polnud ruumi, siis ta ei saanud sinna kirjutada ja oligi jama käes.

Vanema versiooni sain tööle mida viimati eelmine aasta updatetud ja see stabiilne. Aga see viimane arendus küll töötab ja ei tööta....
Kuid lootsin, et android autoga see asi toimib kuid ei tundu seal mõikavat mitte ükski profiil... icon_neutral.gif Aga seal vist teema, et auto unit siiski esitab muusikat ja telo mitte...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 10.08.2020 12:00:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Reseti sateliidid vms. Mingi äpp oli selle jaoks. Proovida võib ju

Proovisin kahte erinevat äppi, lõpuks peale tehaseseadete taastamist korjab lageda käes lõpuks signaali kätte, aga mi a2-ga võrreldes on täpsus ja kiirus ikka naeruväärne. Kasutan telefoni mootorrattaga metsateedel orienteerumiseks, puudevahel võiks signaal ikka olemas olla.

EDIT: ei tööta lageda peal ka jälle, gps testi ka ära ei suuda sooritada mis telefonil endal sisseehitatud.


viimati muutis a22t 16.08.2020 18:28:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väljavalit
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 15:56:40 vasta tsitaadiga

Kohe on aastake täis Redmi Note 7 ostmisest, enne seda oli A2 Lite, A2 Lite oli oma hinda väärt aga objektiivselt siiski väga vilets ekraan ja kaamera. Redmi7-ga olen rahul olnud, eriti rahul kaameraga peale Gcam-i (selle lasin ostu päeval peale). Telefoni aku ja kiirus on hea AGA pean tõdema, et aeglasemaks jäänud, sest uuendusi tuleb tihti ja need surutakse vägisi peale, disable-ida neid notificationeid ei saa ja kui kogemata restarti teed siis teeb automaatselt ära. Võrreldes ostmis ajaga on kindlasti telefon törts aeglasem aga muudatus ainult tarkvara pealt. Ei tahtnud ma viimast MIUI-d ja ei taha ka järgmist.

Mis MIUI-d puudutab, siis kartsin palju halvemat, reaalsus on see, et kui oled tava-kasutaja siis mingit OS skin-i küll ei tunne, tundub väga intuitiivne Android mulle (A2 Lite oli Android One, seega mul on võrdepunkt värskelt võtta)

Aastake täis, aku hoiab, telefonil pole ühtegi kriimu kuigi palju kukkunud (aga kaitseklaas ja kaan peal) aga vaikselt mõtlen uue ostmise peale, tahaks ultra wide ja macro kaamerat. Üldiselt, enda hinda uskumatult väärt, ei kahetse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2020 18:05:02 vasta tsitaadiga

Väljavalit, mingi rankingu järgi võiks mi a2 lite kaamera veidi parem olla sensori poolest?
Endal mi a1 ja sama sensor mis selle redmi 7-l... Google cam-ga jah täitsa asjalik icon_smile.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2020 11:01:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellist isendit on ka proovinud?
link

Näitajad on head.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väljavalit
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 15:02:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Väljavalit, mingi rankingu järgi võiks mi a2 lite kaamera veidi parem olla sensori poolest?
Endal mi a1 ja sama sensor mis selle redmi 7-l... Google cam-ga jah täitsa asjalik icon_smile.gif

Ma sensoritest suurt ei jaga aga tundub väga telefoni-spetsiifiline olevat. Nt mu A2 Lite oli pildid päris kehvad ikka ja niipea kui valgustus polnud ideaalne läks totaalselt pekki.

Sõbral on Mi A3, ja võrdlesime pikalt, ja seesamune Redmi Note7 teeb ikka paremaid pilte ja ütleks, et küllaltki märkimisväärselt paremaid. Panen siia ka kaks pilti, kaks siis päevavalguses ja üks õhtul.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 15:33:57 vasta tsitaadiga

Hakka või kallist telefoni ostma...


Link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väljavalit
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 16:05:42 vasta tsitaadiga

Seda 10 Ultrat tahaks isegi aga kahjuks ainult China release.

Ei taha riskida ostmisega ja siis rootimis/flashimis käigus selle ära brickimisega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.08.2020 09:05:31 vasta tsitaadiga

Mitmetes ülevaadetes mainitud, et Xiaomi näitab telefonis reklaame. Kas see on meie regioonis ka teema?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2020 10:42:34 vasta tsitaadiga

See on mingi lambikeiss. Ala mingit puhastusäppi kasutades korra viskab midagi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 11:37:51 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Mitmetes ülevaadetes mainitud, et Xiaomi näitab telefonis reklaame. Kas see on meie regioonis ka teema?
Niisama pole kuskil näinud. Äppides on jah aga see ju iga teloga sedasi kui äpitootja on reklaamid sisse visanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 18.08.2020 15:33:42 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 27.08.2020 23:13:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
Väljavalit
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2020 10:29:03 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Mitmetes ülevaadetes mainitud, et Xiaomi näitab telefonis reklaame. Kas see on meie regioonis ka teema?

Ei, meie regioonis ei ole reklaame, pole ühtegi kohanud.

Aasias vist on MIUI-ga suht kehva olla kui igal pool reklaamid pommivad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2020 10:27:14 vasta tsitaadiga

Kuna mu 3 aastat vanal Xiaomil hakkab aku lõpuks otsi andma otsiks midagi uut asemele. Mingeid erilisi nõudmisi peale aku ja hinna pole ja jäi silma Xiaomi Redmi 9.

Kunagi ostsin enda oma vist Gearbestist aga siit-sealt on jäänud silma, et nendega on erinevaid probleeme. Et kuskohast mul see Redmi 9 tasuks võtta (võin ka eestist, kui hinnavahe tellimisega suur pole) või on mingi teine variant enamvähem samas hinnaklassis, mis on mõttekam?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2020 10:58:33 vasta tsitaadiga

Ma võtaks siit eestist ja note 9
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2020 12:39:13 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/ii4kqo/xiaomi_announced_the_third_generation_of/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2020 14:31:12 vasta tsitaadiga

hakkab looma, järgmine aasta siis enamusel see kadunud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2020 22:19:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, mõnes mõttes halb uudis. Mõtle mida tänased "teibimehed/naised" tegema peavad nüüd! icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2020 22:32:54 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, mõnes mõttes halb uudis. Mõtle mida tänased "teibimehed/naised" tegema peavad nüüd! icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Mind need ei koti thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.08.2020 22:44:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, mõnes mõttes halb uudis. Mõtle mida tänased "teibimehed/naised" tegema peavad nüüd! icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Nende jaoks on veel kindlasti see popup kaameraga variant olemas. Ei usu et see veel nii pea ära kaob.
Kui lutsud tänapäeva väiksemad oleks, siis meeleldi võtaks endae ka selle popup variandi, kuna mulle ei meeldi see selfi kaamera tilgana või auguna ekraanis või lihtsalt kulmuna.
Mõttetu ekraani raiskamine või lihtsalt segav auk
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 01:54:49 vasta tsitaadiga

~200€ eest on keegi midagi paremat silmanud kui Xiaomi Redmi Note 9S? Läheb lapsele, nö esimeseks nutitelefoniks. Akut tundub olema, prose ka suht OK. Mälu 4/64 ka täiesti pädev. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 06:01:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Läheb lapsele, nö esimeseks nutitelefoniks
.. on see liialt suur ja raske
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 06:26:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, mõnes mõttes halb uudis. Mõtle mida tänased "teibimehed/naised" tegema peavad nüüd! icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Plot twist: Kõigil läpakatel juba ammu ekraanisisene kaamera olemas ja pidevalt sisselülitatud icon_lol.gif
See avab spioonimaailmas uue lehekülje.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 13:20:02 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:
Läheb lapsele, nö esimeseks nutitelefoniks
.. on see liialt suur ja raske
No laps pole enam päris koolimineja, ta ikka paar aastat juba nuputelefoni kasutanud, seega päris pudinäpp enam pole.
<6" telod lappasin läbi, ükski polnud selline mis ostma kutsuks. Enamusel lahja CPU ja aku ning mälumaht.

450€ eest Iphone SE-d ikka ostma ei hakka... Vähemalt hetkel mitte. icon_lol.gif

Vanemal lapsel Xiaomi Redmi 4X, kestab juba 3a ja katab vajadused veel kenasti. Aku hakkab ainult väsimuse märke näitama, peaks laskma uue panna kuniks neid veel saada on.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 13:21:39 vasta tsitaadiga

endal mul s10+, mida on üsna raske ühe käega kasutada ning taskus on mõneti ebamugav kanda
lapsele sellest veel suurem anda.. no ma ei tea ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 13:58:26 vasta tsitaadiga

Kõik õige, mul on omal Poco F1 ja toda ka ühe käega keeruline kasutada. Pükste taskus ma ei kanna telefoni kunagi, hoian kas käes või on mingi jakk seljas ja telo tolle taskus.
Lastel vaatan on telo kas käes või kotis enamasti. Ja kasutatakse peamiselt ikka kahe käega. icon_rolleyes.gif

Normaalse akuga, madal/keskmise võimekusega ja väikese ekraaniga telefone ei tehta väga miskipärast enam.

Max 5" ja 2020 ilmunud: https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2020&fDisplayInchesMax=5
>> [Apple iPhone SE (2020) smartphone. Announced Apr 2020. Features 4.7″ Retina IPS LCD display, Apple A13 Bionic chipset, 1821 mAh battery, 256 GB storage, 3 GB RAM, Ion-strengthened glass.]
>> [Samsung Galaxy J2 Core (2020) Android smartphone. Announced Apr 2020. Features 5.0″ PLS TFT display, Exynos 7570 Quad chipset, 2600 mAh battery, 16 GB storage, 1000 MB RAM.]

2019 ka lubada siis tuleb 3 telo veel juurde:
>> [Samsung Galaxy A2 Core Android smartphone. Announced Apr 2019. Features 5.0″ PLS TFT display, Exynos 7870 Octa chipset, 2600 mAh battery, 16 GB storage, 1000 MB RAM.]
>> [Samsung Galaxy Xcover 4s Android smartphone. Announced Jun 2019. Features 5.0″ PLS TFT display, Exynos 7885 chipset, 2800 mAh battery, 32 GB storage, 3 GB RAM, MIL-STD-810G compliant.]
>> [Xiaomi Redmi Go Android smartphone. Announced Jan 2019. Features 5.0″ IPS LCD display, Snapdragon 425 chipset, 3000 mAh battery, 16 GB storage, 1000 MB RAM.]

Pmst peale Iphone SE polegi midagi mis kriitikat kannataks... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.08.2020 14:00:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
~200€ eest on keegi midagi paremat silmanud kui Xiaomi Redmi Note 9S? Läheb lapsele, nö esimeseks nutitelefoniks. Akut tundub olema, prose ka suht OK. Mälu 4/64 ka täiesti pädev. icon_rolleyes.gif


https://www.hinnavaatlus.ee/1873526/realme-6s-64gb-eclipse-black/

https://www.kimovil.com/en/compare/realme-6s,xiaomi-redmi-note-9s

See Reame on pisut parem oma 90hz ekraaniga ja kui kartust pole mediatek G90T prose pisut parem kui SD720
Või siis kui asjaga väga kiire pole siis sinna samma hinnaklassi peaks ka jääma tulevased Mediatek Dimensity 800 seeria prosega telefonid,
mille Antutu benchmark score järgi peaks olema SD845 võimsusega umbes


See telefoni suurus on selline teema, et lapsed mängivad mänge ja on parem kui on suurem ekraan.
See rohkem vanemate inimeste asi, et ei saa ühe käega opereerida telefoni ja kasutatakse telefoni ka rohkem helistamise jaoks, kui sellega mängimiseks.
Reame 6s eelis note 9s üle on see 90 hertsi ekraan, millest on apsel mängimisel rohkem kasu.


viimati muutis lopes39 30.08.2020 14:05:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 14:01:11 vasta tsitaadiga

Millistel hiinakatel on 4K 60Fps videotegemisel parim EIS või OIS?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 21:56:17 vasta tsitaadiga

DVDRW, Huaweil
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 04.09.2020 19:17:43 vasta tsitaadiga

Kas Xiaomi Mi 10 Ultral on xiaomidest praegu kõige kõvem kaamera?
Kuigi B20 sellel puudu...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2020 22:55:04 vasta tsitaadiga

Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2020 10:58:15 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:
Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?

F2 Pro seadetest ei leia võimalust seda peale keerata, elisa võrgus.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2020 11:01:27 vasta tsitaadiga

Mirage, kas Mobiil-ID töötab Poco F2ga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2020 11:13:07 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:
Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?


Elisa VoLTE ja VoWifi on seni ainult iPhone, Huawei, OnePlus, Samsung ja Sony osade mudelitega piiratud.
Telia toetab ka mõned Xiaomid lisaks: Mi 10 5G, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi 9T, Mi 9T Pro.

Selleks, et VoLTE töötaks peavad operaator ja telefonitootja mõlemad tööd tegema ja parameetrid kokku leppima, et konkreetne mudel töötaks konkreetses võrgus.
Telia näiteks Pixel4a kohta ütles küsimise peale, et nad ei näe mõtet sellega tegeleda nii väikese läbimüügiga mudeli puhul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2020 11:24:46 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mirage, kas Mobiil-ID töötab Poco F2ga?

Jep

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 08.09.2020 14:26:36 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
pakatsui kirjutas:
Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?


Elisa VoLTE ja VoWifi on seni ainult iPhone, Huawei, OnePlus, Samsung ja Sony osade mudelitega piiratud.
Telia toetab ka mõned Xiaomid lisaks: Mi 10 5G, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi 9T, Mi 9T Pro.

Selleks, et VoLTE töötaks peavad operaator ja telefonitootja mõlemad tööd tegema ja parameetrid kokku leppima, et konkreetne mudel töötaks konkreetses võrgus.
Telia näiteks Pixel4a kohta ütles küsimise peale, et nad ei näe mõtet sellega tegeleda nii väikese läbimüügiga mudeli puhul.

Lisaks kindlasti ka Redmi Note 9 Pro Telia listi.
Aktiveerimiseks:
VoLTE *#*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#*

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 11:02:29 vasta tsitaadiga

Ostuabi palun.
Vana Huawei P10+ on oma aja ära elanud, ekraan katki.
Hinnapiir võiks jääda 500 kanti, mida soovitate? Mi10 või midagi muud?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.09.2020 21:54:53 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Ostuabi palun.
Vana Huawei P10+ on oma aja ära elanud, ekraan katki.
Hinnapiir võiks jääda 500 kanti, mida soovitate? Mi10 või midagi muud?


Oleneb mis on sulle oluline telefoni puhul. Kas sul on vaja head kaamerat, või head raudvara mängimiseks.
Eriti millegiks muuks ma väga põhjust ei näe heal raudvaral kui mängimiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2020 05:44:54 vasta tsitaadiga

Mängimiseks on teised asjad kui selleks üldse enam aega jääb. Pigemkaamerat vaja. Muidugi note9pro on ka nalja hinnaga selle raua ja kaamera eest.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2020 12:06:05 vasta tsitaadiga

Tundub, et kaamera headus määrabki hinna. Muu riistvara kõik sama aga hinnavahe 2x jne kaamera erinevuse tõttu.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 12:15:17 vasta tsitaadiga

Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.

Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 12:28:38 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.

Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.

DND peal?
Mul sama jama oli ja aitas Do Not Disturb alt märguannete ja kõnede lubamine.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 12:34:58 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.

Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.

DND peal?
Mul sama jama oli ja aitas Do Not Disturb alt märguannete ja kõnede lubamine.


Ei tohiks olla. DND on küll kasutusel, kuid ajastatult ainult öösel ning probleemid on esinenud päeval.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wanur
HV kasutaja


liitunud: 05.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 13:51:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.

Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.


Olen kohanud sama telefonimudeliga sarnast olukorda, isegi tehaseseadete taastamine ei aidanud, peale restarti tavaliselt mõnd aega toimis, siis jäi jälle vaikseks.
Mina sellele toimivat lahendust ei leidnudki.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.