Senimaani kestab aku sedasi, et kui väga ei kasuta siis 2 pöeva veab kenasti välja.
Kaamera on kah sellise hinnaklassi puhul kuid veidi häkkides ning google kaamera peale lastes saab kätte ka raw fotod ja sealt juba toodab suht kena materjali.
Updatesi senimaani iga kuu tulnud kuid see support saab septembriga läbi ja eks edasi näha ole kui tihti ja kas üldse.
Mängimisega telol väga ei tegele kuid mingi aeg natukene pubg-i sai tehtud ja see jooksis suht okeilt.
Vaid telo kõlari üle ehk nuriseks. Kohati jõle vaikne vms võrreldes mõne muu teloga _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
mul mi A3 (enne oli A2) ei kurda millegi üle peale ekraani tugevuse - eelmise sain ämblikuvõrguks, A3 esimesel nädalal mõra sisse, õnneks pole levinud
antutu täna 172227
Keegi viper4android kasutab?
Krt Magisk kaudu üritasin peale lasta aga iga avamisega röögib, et draiverit pole ja installi, teeb installi ära, reboot ja taas sama pull...
E:
salatoimik kirjutas:
Mõni uuem xiaomi vms suudab öösel juba nii ka filmida, et FPS alla 30 ei dropi videol?
Suutsin lõpuks mingi patchi leida ja selle jama ära fixida. 1080p solid 60fps keset ööd olemas
Keegi viper4android kasutab?
Krt Magisk kaudu üritasin peale lasta aga iga avamisega röögib, et draiverit pole ja installi, teeb installi ära, reboot ja taas sama pull...
E:
salatoimik kirjutas:
Mõni uuem xiaomi vms suudab öösel juba nii ka filmida, et FPS alla 30 ei dropi videol?
Suutsin lõpuks mingi patchi leida ja selle jama ära fixida. 1080p solid 60fps keset ööd olemas
Kasutan V4A tahvlis autos. Mul oli ka paras jura seda käima saada. Kas /systemil on ruumi piisavalt?
audio_effects.conf-i sisu tasub vaadata.
Üldiselt oli mul jama, et /systemil polnud ruumi, siis ta ei saanud sinna kirjutada ja oligi jama käes. _________________ Linux - Future "Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin 1984 was not supposed to be instruction manual
Redmi Note 7 pro gps ei tööta enam, GPS Test appiga satelliidid leiab üles, ära end fixida ei suuda, vanem Redmi pani end 2 sekundiga toas lukku ära. Ei teagi mis teha, Eestist ostetud. Kas proovida garantiisse viia või mõttetu üritus?
Reseti sateliidid vms. Mingi äpp oli selle jaoks. Proovida võib ju _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi viper4android kasutab?
Krt Magisk kaudu üritasin peale lasta aga iga avamisega röögib, et draiverit pole ja installi, teeb installi ära, reboot ja taas sama pull...
E:
salatoimik kirjutas:
Mõni uuem xiaomi vms suudab öösel juba nii ka filmida, et FPS alla 30 ei dropi videol?
Suutsin lõpuks mingi patchi leida ja selle jama ära fixida. 1080p solid 60fps keset ööd olemas
Kasutan V4A tahvlis autos. Mul oli ka paras jura seda käima saada. Kas /systemil on ruumi piisavalt?
audio_effects.conf-i sisu tasub vaadata.
Üldiselt oli mul jama, et /systemil polnud ruumi, siis ta ei saanud sinna kirjutada ja oligi jama käes.
Vanema versiooni sain tööle mida viimati eelmine aasta updatetud ja see stabiilne. Aga see viimane arendus küll töötab ja ei tööta....
Kuid lootsin, et android autoga see asi toimib kuid ei tundu seal mõikavat mitte ükski profiil... Aga seal vist teema, et auto unit siiski esitab muusikat ja telo mitte...
Reseti sateliidid vms. Mingi äpp oli selle jaoks. Proovida võib ju
Proovisin kahte erinevat äppi, lõpuks peale tehaseseadete taastamist korjab lageda käes lõpuks signaali kätte, aga mi a2-ga võrreldes on täpsus ja kiirus ikka naeruväärne. Kasutan telefoni mootorrattaga metsateedel orienteerumiseks, puudevahel võiks signaal ikka olemas olla.
EDIT: ei tööta lageda peal ka jälle, gps testi ka ära ei suuda sooritada mis telefonil endal sisseehitatud.
viimati muutis a22t 16.08.2020 18:28:13, muudetud 1 kord
Kohe on aastake täis Redmi Note 7 ostmisest, enne seda oli A2 Lite, A2 Lite oli oma hinda väärt aga objektiivselt siiski väga vilets ekraan ja kaamera. Redmi7-ga olen rahul olnud, eriti rahul kaameraga peale Gcam-i (selle lasin ostu päeval peale). Telefoni aku ja kiirus on hea AGA pean tõdema, et aeglasemaks jäänud, sest uuendusi tuleb tihti ja need surutakse vägisi peale, disable-ida neid notificationeid ei saa ja kui kogemata restarti teed siis teeb automaatselt ära. Võrreldes ostmis ajaga on kindlasti telefon törts aeglasem aga muudatus ainult tarkvara pealt. Ei tahtnud ma viimast MIUI-d ja ei taha ka järgmist.
Mis MIUI-d puudutab, siis kartsin palju halvemat, reaalsus on see, et kui oled tava-kasutaja siis mingit OS skin-i küll ei tunne, tundub väga intuitiivne Android mulle (A2 Lite oli Android One, seega mul on võrdepunkt värskelt võtta)
Aastake täis, aku hoiab, telefonil pole ühtegi kriimu kuigi palju kukkunud (aga kaitseklaas ja kaan peal) aga vaikselt mõtlen uue ostmise peale, tahaks ultra wide ja macro kaamerat. Üldiselt, enda hinda uskumatult väärt, ei kahetse.
Väljavalit, mingi rankingu järgi võiks mi a2 lite kaamera veidi parem olla sensori poolest?
Endal mi a1 ja sama sensor mis selle redmi 7-l... Google cam-ga jah täitsa asjalik _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Väljavalit, mingi rankingu järgi võiks mi a2 lite kaamera veidi parem olla sensori poolest?
Endal mi a1 ja sama sensor mis selle redmi 7-l... Google cam-ga jah täitsa asjalik
Ma sensoritest suurt ei jaga aga tundub väga telefoni-spetsiifiline olevat. Nt mu A2 Lite oli pildid päris kehvad ikka ja niipea kui valgustus polnud ideaalne läks totaalselt pekki.
Sõbral on Mi A3, ja võrdlesime pikalt, ja seesamune Redmi Note7 teeb ikka paremaid pilte ja ütleks, et küllaltki märkimisväärselt paremaid. Panen siia ka kaks pilti, kaks siis päevavalguses ja üks õhtul.
Kuna mu 3 aastat vanal Xiaomil hakkab aku lõpuks otsi andma otsiks midagi uut asemele. Mingeid erilisi nõudmisi peale aku ja hinna pole ja jäi silma Xiaomi Redmi 9.
Kunagi ostsin enda oma vist Gearbestist aga siit-sealt on jäänud silma, et nendega on erinevaid probleeme. Et kuskohast mul see Redmi 9 tasuks võtta (võin ka eestist, kui hinnavahe tellimisega suur pole) või on mingi teine variant enamvähem samas hinnaklassis, mis on mõttekam?
hakkab looma, järgmine aasta siis enamusel see kadunud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, mõnes mõttes halb uudis. Mõtle mida tänased "teibimehed/naised" tegema peavad nüüd!
Mind need ei koti _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, mõnes mõttes halb uudis. Mõtle mida tänased "teibimehed/naised" tegema peavad nüüd!
Nende jaoks on veel kindlasti see popup kaameraga variant olemas. Ei usu et see veel nii pea ära kaob.
Kui lutsud tänapäeva väiksemad oleks, siis meeleldi võtaks endae ka selle popup variandi, kuna mulle ei meeldi see selfi kaamera tilgana või auguna ekraanis või lihtsalt kulmuna.
Mõttetu ekraani raiskamine või lihtsalt segav auk
~200€ eest on keegi midagi paremat silmanud kui Xiaomi Redmi Note 9S? Läheb lapsele, nö esimeseks nutitelefoniks. Akut tundub olema, prose ka suht OK. Mälu 4/64 ka täiesti pädev. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
No laps pole enam päris koolimineja, ta ikka paar aastat juba nuputelefoni kasutanud, seega päris pudinäpp enam pole.
<6" telod lappasin läbi, ükski polnud selline mis ostma kutsuks. Enamusel lahja CPU ja aku ning mälumaht.
450€ eest Iphone SE-d ikka ostma ei hakka... Vähemalt hetkel mitte.
Vanemal lapsel Xiaomi Redmi 4X, kestab juba 3a ja katab vajadused veel kenasti. Aku hakkab ainult väsimuse märke näitama, peaks laskma uue panna kuniks neid veel saada on. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Kõik õige, mul on omal Poco F1 ja toda ka ühe käega keeruline kasutada. Pükste taskus ma ei kanna telefoni kunagi, hoian kas käes või on mingi jakk seljas ja telo tolle taskus.
Lastel vaatan on telo kas käes või kotis enamasti. Ja kasutatakse peamiselt ikka kahe käega.
Normaalse akuga, madal/keskmise võimekusega ja väikese ekraaniga telefone ei tehta väga miskipärast enam.
Max 5" ja 2020 ilmunud: https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2020&fDisplayInchesMax=5
>> [Apple iPhone SE (2020) smartphone. Announced Apr 2020. Features 4.7″ Retina IPS LCD display, Apple A13 Bionic chipset, 1821 mAh battery, 256 GB storage, 3 GB RAM, Ion-strengthened glass.]
>> [Samsung Galaxy J2 Core (2020) Android smartphone. Announced Apr 2020. Features 5.0″ PLS TFT display, Exynos 7570 Quad chipset, 2600 mAh battery, 16 GB storage, 1000 MB RAM.]
2019 ka lubada siis tuleb 3 telo veel juurde:
>> [Samsung Galaxy A2 Core Android smartphone. Announced Apr 2019. Features 5.0″ PLS TFT display, Exynos 7870 Octa chipset, 2600 mAh battery, 16 GB storage, 1000 MB RAM.]
>> [Samsung Galaxy Xcover 4s Android smartphone. Announced Jun 2019. Features 5.0″ PLS TFT display, Exynos 7885 chipset, 2800 mAh battery, 32 GB storage, 3 GB RAM, MIL-STD-810G compliant.]
>> [Xiaomi Redmi Go Android smartphone. Announced Jan 2019. Features 5.0″ IPS LCD display, Snapdragon 425 chipset, 3000 mAh battery, 16 GB storage, 1000 MB RAM.]
Pmst peale Iphone SE polegi midagi mis kriitikat kannataks... _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
~200€ eest on keegi midagi paremat silmanud kui Xiaomi Redmi Note 9S? Läheb lapsele, nö esimeseks nutitelefoniks. Akut tundub olema, prose ka suht OK. Mälu 4/64 ka täiesti pädev.
See Reame on pisut parem oma 90hz ekraaniga ja kui kartust pole mediatek G90T prose pisut parem kui SD720
Või siis kui asjaga väga kiire pole siis sinna samma hinnaklassi peaks ka jääma tulevased Mediatek Dimensity 800 seeria prosega telefonid,
mille Antutu benchmark score järgi peaks olema SD845 võimsusega umbes
See telefoni suurus on selline teema, et lapsed mängivad mänge ja on parem kui on suurem ekraan.
See rohkem vanemate inimeste asi, et ei saa ühe käega opereerida telefoni ja kasutatakse telefoni ka rohkem helistamise jaoks, kui sellega mängimiseks.
Reame 6s eelis note 9s üle on see 90 hertsi ekraan, millest on apsel mängimisel rohkem kasu.
viimati muutis lopes39 30.08.2020 14:05:28, muudetud 1 kord
Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?
F2 Pro seadetest ei leia võimalust seda peale keerata, elisa võrgus. _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?
Elisa VoLTE ja VoWifi on seni ainult iPhone, Huawei, OnePlus, Samsung ja Sony osade mudelitega piiratud.
Telia toetab ka mõned Xiaomid lisaks: Mi 10 5G, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi 9T, Mi 9T Pro.
Selleks, et VoLTE töötaks peavad operaator ja telefonitootja mõlemad tööd tegema ja parameetrid kokku leppima, et konkreetne mudel töötaks konkreetses võrgus.
Telia näiteks Pixel4a kohta ütles küsimise peale, et nad ei näe mõtet sellega tegeleda nii väikese läbimüügiga mudeli puhul.
Kas Xiaomidel (Poco F2 Pro täpsemalt) endiselt VoLTE Elisa ja Teliaga ei tööta?
Elisa VoLTE ja VoWifi on seni ainult iPhone, Huawei, OnePlus, Samsung ja Sony osade mudelitega piiratud.
Telia toetab ka mõned Xiaomid lisaks: Mi 10 5G, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi 9T, Mi 9T Pro.
Selleks, et VoLTE töötaks peavad operaator ja telefonitootja mõlemad tööd tegema ja parameetrid kokku leppima, et konkreetne mudel töötaks konkreetses võrgus.
Telia näiteks Pixel4a kohta ütles küsimise peale, et nad ei näe mõtet sellega tegeleda nii väikese läbimüügiga mudeli puhul.
Lisaks kindlasti ka Redmi Note 9 Pro Telia listi.
Aktiveerimiseks:
VoLTE *#*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#* _________________ Arbeit macht frei.
Ostuabi palun.
Vana Huawei P10+ on oma aja ära elanud, ekraan katki.
Hinnapiir võiks jääda 500 kanti, mida soovitate? Mi10 või midagi muud?
Oleneb mis on sulle oluline telefoni puhul. Kas sul on vaja head kaamerat, või head raudvara mängimiseks.
Eriti millegiks muuks ma väga põhjust ei näe heal raudvaral kui mängimiseks.
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.
Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.
Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.
DND peal?
Mul sama jama oli ja aitas Do Not Disturb alt märguannete ja kõnede lubamine.
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.
Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.
DND peal?
Mul sama jama oli ja aitas Do Not Disturb alt märguannete ja kõnede lubamine.
Ei tohiks olla. DND on küll kasutusel, kuid ajastatult ainult öösel ning probleemid on esinenud päeval.
Kas on keegi kohanud olukorda, kus Xiaomi Mi A2 Lite (või muu sarnase aparaadi puhul) mingist hetkest enam telefon kohati ei anna kõnedest märku?
Tagantjärgi on näha, et vastamata kõne ja see märguanne tekib ka viitega.
Ühist nimetajat ei oska leida, et mis kõnede puhul jääb märguanne tulemata.
Restarditud on telefoni, SIM kaart on värske, Telia võrgus.
Olen kohanud sama telefonimudeliga sarnast olukorda, isegi tehaseseadete taastamine ei aidanud, peale restarti tavaliselt mõnd aega toimis, siis jäi jälle vaikseks.
Mina sellele toimivat lahendust ei leidnudki.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.