Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2020 14:34:27 vasta tsitaadiga

See on puhtalt selle pärast, et sa saaks garanteeritult teenust.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 11.05.2020 19:12:13 vasta tsitaadiga

Viskasin vana teleka minema ja ostsin nutitleri lg 55sm86. Siiani olen tv -d kasutanud läbi starmani digiboksi. Saan aru, et see vist tänapäeva mõistes täiesti aegunud süsteem ja nutiajastul on kavalamad lahendused olemas. Olen viimastel aastatel tehnikast üsna võõrandunud ja selles osas paras fossiil icon_smile.gif Kas keegi selgitaks paari lausega lahti kuidas on kõige optimaalsem tänapäeval vaadata nutitelerist televisooni kanaleid? Kas on võimalik hakkama saad ühe puldiga? Kas digiboksist on võimalik pldse lahti saada niimoodi, et kõik elisa teenused säiliksid? Tänan tähelepanu eest.
_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2020 19:29:47 vasta tsitaadiga

conaxi mooduliga teleka vaatamiseks ei pea "nuti" olema. dvb-c tugi peab olema. sul see on nüüd. AGA järelvaatamist see ei tee. videolaenutust see ei tee. saad lahti kui kaardi boksist välja võtad ja conaxisse paned.

kõik elamuse puldid oskavad su telekaga midagi teha. su telekas võiks aru saada, et tema küljes olev digiboks pandi tööle ja selle peale käima hakata.

(täna käisin tuttava tuttaval STV s telekat häälestamas ja mooduli viga diagnoosimas peale stv enda " masterr " i käiku. kaks võrdlemisi uut samsungit. "täisotsing" eesti riik ja telekate kuradi kanaliloend tuli ERINEV mõlemas telekas ja ERINEV sellest, mis master vanainimesele jättis.. staqrman/elisa on selle saasta kõrval tõeline õnnistus.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 13.05.2020 15:38:24 vasta tsitaadiga

kotkas1000 kirjutas:
Viskasin vana teleka minema ja ostsin nutitleri lg 55sm86. Siiani olen tv -d kasutanud läbi starmani digiboksi. Saan aru, et see vist tänapäeva mõistes täiesti aegunud süsteem ja nutiajastul on kavalamad lahendused olemas. Olen viimastel aastatel tehnikast üsna võõrandunud ja selles osas paras fossiil icon_smile.gif Kas keegi selgitaks paari lausega lahti kuidas on kõige optimaalsem tänapäeval vaadata nutitelerist televisooni kanaleid? Kas on võimalik hakkama saad ühe puldiga? Kas digiboksist on võimalik pldse lahti saada niimoodi, et kõik elisa teenused säiliksid? Tänan tähelepanu eest.

Ideaalis oleks nutitelerile paigaldatav teenusepakkuja äpp mille kaudu siis üle internetiühenduse telekanalid jõuaksid.
Elisal EESTIS see puudub.
Saaksid kasutada vist Go3.tv äppi kuid nende kanalivalik ja teenusekvaliteet jätab soovida.
tsitaat:
Sul on kodus LG nutiteler? Meil on sulle head uudised!
Laiendame oma teenuse kättesaadavust! Nüüd on võimalik Go3 rakendust alla laadida ka LG nutiteleri sisupoest ja nautida kogu lemmiksisu otse oma teleriekraanilt.
Ametlikult on LG nutiteleri rakendus saadaval WebOS 3.0 ning uuematele versioonidele, alates 2016. aastast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2020 20:19:06 vasta tsitaadiga

See äpp.. lillad tegid, korjasid ära. Elisal oli elamus olemas aga telekad ei ole puhas ja vaba android..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 21:57:48 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel probleem, et Elisa elamus (kaabliga starbox) järelvaatamisel on audio puudu?
TV3 on kordusel audio, ETV ja ETV2 näiteks puudu.

EDIT:
Infotelefon ütles, et probleemi kaardistatakse. Ajutine lahendus on boksi seadetest "Digitaalne heli" valida "Stereo".
Probleem on osadel kanalitel kui on valitud "Mitmekanaliline".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 23:59:54 vasta tsitaadiga

Nii on jah. Sund stereoga hääl on. Otse sama jant.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 16.05.2020 08:59:57 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Nii on jah. Sund stereoga hääl on. Otse sama jant.
aac audio ei mängi maha mitme kanali reziimis
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2020 09:04:57 vasta tsitaadiga

Huvitav, et kuni üleeile hommikuni kõik töötas. Kas midagi muudeti edastuses, või tegi box mingi update icon_rolleyes.gif .See siis läbi HDMI. Ressiiver läbi optika järgi, seda ei taibanud proovida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 16.05.2020 12:47:36 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Huvitav, et kuni üleeile hommikuni kõik töötas. Kas midagi muudeti edastuses, või tegi box mingi update icon_rolleyes.gif .See siis läbi HDMI. Ressiiver läbi optika järgi, seda ei taibanud proovida icon_biggrin.gif
aac audiole mindi üle
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metalrock
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 00:05:49 vasta tsitaadiga

Tere,

On kellelgi kogemust Elisa tv teenuse kasutamisega läbi UniFi usg? Probleem nimelt selles ,et telekava nagu tuleb läbi kuid pilt ja heli mitte. Proovisin erinevaid tulemüüri reegleid ja seadeid kui kuidagi ei õnnestu asja tööle saada. Samas vana inteno DG301A ruuteriga võtab pildi kohe ette.

Topoloogia hetkel: korterisse fiiber - elisa nokia ont - inteno ruuter - digibox (töötab)
Soovitud lahendus: fiiber - elisa nokia ont - unifi usg - unifi switch 8 - digibox (ei tööta)

Testisin ka nii ,et inteno ja digiboxi vahele panin ka unifi switchi ja see ka töötas seega probleem ikka peab unifi usg's olema. Mingeid erilisi tulemuuri reegleid intenos ei ole ka tehtud ,et läbi selle asi tööle hakkaks, kõik default.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 01:12:59 vasta tsitaadiga

U sure see Nokia vaid ONT on - ma saan aru et Elisa digibox jaoks vaja kindlasti Elisa ruuterit - Nokia või Technicolor. Sealt edasi võivad juba muud ruuterid ja switchid vahel olla. Ju aga USG lõhub mingi ruutingu ära.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.05.2020 09:22:06 vasta tsitaadiga

Kõigepealt küsiks, et milline Elisa teenus sul ikka kasutusel on? Kahtlustan kõhutunde põhjal hetkel hoopis Binge digiboksi olemasolu.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metalrock
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 15:00:56 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
U sure see Nokia vaid ONT on - ma saan aru et Elisa digibox jaoks vaja kindlasti Elisa ruuterit - Nokia või Technicolor. Sealt edasi võivad juba muud ruuterid ja switchid vahel olla. Ju aga USG lõhub mingi ruutingu ära.

Tegu siis Nokia E-240G-B seadmega. Ligi sellele kuidagi ei õnnestu saada ,et vaadata mis seadistused seal täpselt on. Edasi ruuterile igatahes antakse sealt väline wan ja eeldaks ,et tegu ikka lihtsalt ontiga ja mingit muud erilist seal ei tehta.

jägaja kirjutas:
Kõigepealt küsiks, et milline Elisa teenus sul ikka kasutusel on? Kahtlustan kõhutunde põhjal hetkel hoopis Binge digiboksi olemasolu.

Teenus on Elisa elamus ja digibox on Intek HD-C76CX M2

Huvitav on veel see ,et kordus tv ka töötab kuid live pilt mitte. Kui hetkel käimas olevat saadet tahta vaadata siis must pilt ja punane kiri "Network connection lost - check cable". Digiboxi networki seadetest vaatan siis kõik tundub ka ok, ip, gateway, dns olemas, public ip ka olemas, udp receiving OK, ainult STUN IP ja STUN Port on restricted aga pole aimu ka mis need on ja kas vajalikud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 17:12:14 vasta tsitaadiga

metalrock, teema on huvitav. Mõni aeg tagasi üritati siin sama teemat lahata.. tulemusteta.

Tookord sai uuritud korra ühe Technicolori konfi ja seal jäi mul silma üks huvitav ruuting - 239.0.0.0/255.0.0.0 -> 0.0.0.0 (e. põhim. default route mutlicast'ile)

See on muidugi huvitav, et see Sul Intenoga töötab. Tavaline Telia konfiga karp või mingi häkitud/tuunitub variant?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metalrock
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 17:21:44 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
See on muidugi huvitav, et see Sul Intenoga töötab. Tavaline Telia konfiga karp või mingi häkitud/tuunitub variant?

Tegu tavalise Telia konfiga seadmega. (Firmware versioon DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_0111)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 15:00:27 vasta tsitaadiga

Jah, selles asi ongi et võõra ruuteriga LiveTV ei tööta.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 15:09:58 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
Jah, selles asi ongi et võõra ruuteriga LiveTV ei tööta.

Aga keegi ei tea endiselt MIKS ei tööta.
Nagu viimasest infost näha on, siis isegi konkurendi seadmega tuleb pilt ette. Vähemalt hetkel julgeks ma sellest järeldada seda, et mingit veidrat vendori lukku sees olla ei tohiks.

metalrock, olukorras, kus LiveTV töötab, istuta korra Wireshark digiboksi ja ruuteri vahele. Sealt võiks ju näha olla mis aadresse kolistama käiakse. Kuna Live pilt võiks käia multicast'i mööda, siis see minu eelnevalt mainitud ruuting võib ka sellega kuidagi seotud olla.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metalrock
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 17:48:47 vasta tsitaadiga

Niih, sain live pildi nüüd ka siis tööle. Vendori lukku siin kindlasti ei ole, Wiresharkiga vaadates siis tegu RTSP protokolliga.
Lihtsasti selgitades siis probleem oli selles ,et unifi usg'l ei olnud defauldis rtsp kerneli moodul enabletud, peale enablemist hakkas ka live pilt ilusti jooksma.

Kellel huvi siis abi ja infot sain nendest postitustest:
https://community.ui.com/questions/Unicast-video-streams-blocked-by-NAT-due-to-missing-RTSP-conntrack-module/e2c5010d-fe8f-46bd-9e67-04ad0d99debb
https://community.ui.com/questions/Enabling-RTSP-conntrack-module-on-USG/d5347de1-fde0-4b7d-a82c-a8266e00bfa4
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 21.05.2020 08:29:19 vasta tsitaadiga

mul on õnneks ruuteris RTSP Passthrough olemas H.323 Passthrough ka peaks natist mööda minema need ilmselt..
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 18:29:09 vasta tsitaadiga

Kas see on bug või feature, et coax otsas speedtesti tehes on upload nagu lubatud. Kui panna iDrive pilve backupi tegema, siis on ka nagu lubatud, AGA vaid siis kui see uploadiks mitut sloti(ühendust) kasutab. Kui järele on jäänud üks suurem fail, siis on UL umbes pool kiirusest. Hetkel kahjuks võrdlusmomenti pole kas mõne muu ISP puhul käitub samamoodi, seega 100% kindel pole, kas Elisa üritab tarkust üles näidata või on kala kuskil mujal.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FK85
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2016




sõnum 25.05.2020 10:37:16 vasta tsitaadiga

Hei. Ehk oskab keegi siin nõu anda milles võib asi olla. Elisa elamusega pakett, milles neti kiirus 50/10 (vms). Viimasel kuu ajal on igapäev, kord kaks päevas, neti kiirus langeb u 1 peale ja jääb nii umbes kümneks minutiks. Väga häiriv, eriti kui mõni koosolek või mäng pooleli jne. Elisasse ka mitu korda helistatud, nemad tõstavad mu teisele kanalile ümber ja kõik (kõne pikkus nii kaua et selle aja peale neti norm kiirus jälle taastub ja nemad ütlevad et ok ju),kuigi ise ka vaatan et oma kanalil olen üksi ja ülekoormatud vms ei ole. Kas asi võib olla ruuteris või tuleks ikka Elisale ajudele käia , et pidevalt see jama ju ja tulgu ja tehku miskit korda. Teliat ei tahaks kuna see tunduvalt kallim kui Elisa ja STVst ei oska ka nagu midagi arvata....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 10:50:12 vasta tsitaadiga

Hmm, mul naine ka kurdab sama kuid mina ei ole kordagi tähele pannud. Aga temal on arvutis n wifi ja minul ac

Edit: ja nüüd vaatasin wifi analyzerist. Kogu majas on wifid 1 ja 11 kanali peal. Panen enda 2.4 võrgu 6nda kanali peale

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 10:52:19 vasta tsitaadiga

FK85, Kaabliga internet? Mis kanalit nad vahetavad? wifi kanalit? aitaks ehk uuema ruuteri kasutamine kus ka 5Ghz wifi.
Kas hinnaerinevus on nii suur? Näiteks Elisa 50/10 on 19.99 ja Telia 50/50 on 22 , ruuteri rentidest ei tea ainult võrdlust tuua.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FK85
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2016




sõnum 25.05.2020 11:47:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
FK85, Kaabliga internet? Mis kanalit nad vahetavad? wifi kanalit? aitaks ehk uuema ruuteri kasutamine kus ka 5Ghz wifi.
Kas hinnaerinevus on nii suur? Näiteks Elisa 50/10 on 19.99 ja Telia 50/50 on 22 , ruuteri rentidest ei tea ainult võrdlust tuua.



Jah kaabliga. Wifi kanalit jah, olen ise ka wifi analyzerist vaadanud ja olen ainsana kanalil. Ruuter toetab 5Ghz võrku,osad seadmed on 5ghz all, osad 2.4 .
Kuna tahan ka tv paketti siis Elisa jah odavam, Elisal maksab kuu 29, telial 43. (Järrlvaatamine ka must be)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 12:23:20 vasta tsitaadiga

FK85 kirjutas:
indrpo kirjutas:
FK85, Kaabliga internet? Mis kanalit nad vahetavad? wifi kanalit? aitaks ehk uuema ruuteri kasutamine kus ka 5Ghz wifi.
Kas hinnaerinevus on nii suur? Näiteks Elisa 50/10 on 19.99 ja Telia 50/50 on 22 , ruuteri rentidest ei tea ainult võrdlust tuua.



Jah kaabliga. Wifi kanalit jah, olen ise ka wifi analyzerist vaadanud ja olen ainsana kanalil. Ruuter toetab 5Ghz võrku,osad seadmed on 5ghz all, osad 2.4 .
Kuna tahan ka tv paketti siis Elisa jah odavam, Elisal maksab kuu 29, telial 43. (Järrlvaatamine ka must be)


Ehk siis kiirusemure esineb ainult 2,4Ghz peal, või ka kaabli ning 5Ghz võrgus.
2,4 on umbes sõltumata sellest, et sa ainsana antud kanali peal oled. 1-13 kanalist on ainult 3tk mis üksteist ei sega ja üldiselt on kortermajas 10+ võrku nähtaval.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans89
HV vaatleja
hans89

liitunud: 08.12.2009




sõnum 25.05.2020 13:33:27 vasta tsitaadiga

Katsu idenfitiseerida pudelikael, kui jälle on see "mõõn", kui kiirus kukub nulli:
- kas kiirus kukub nulli kõikides seadmetes või ainult mõnedes?
- Kui mõnedes, kas need on kõik 2,4 või 5 GHz wifi peal?
- kui paned sel ajal kaabliga ruuteri järele arvuti prooviks, kas seal on ka kiirus nullis?

Kui ühendus on kinni kõikidel seadmetel sõltumata wifist/kaablist, siis on asi ikkagi ruuteris. Pole haruldane, et vanemal ruuteril pole lihtsalt piisavalt ressurssi, kui kodus on suhteliselt palju võrku ühendatud seadmeid. Kas ruuterile restardi tegemine lahendab probleemi? Kas restardi järel on pikem periood, kui selliseid mõõnaperioode ei esine? Kui jah, siis tasuks mõelda ikkagi uue ruuteri peale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FK85
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2016




sõnum 25.05.2020 15:03:27 vasta tsitaadiga

ok, tänan kaasa mõtlemast. Täna juhtus jälle seda juba kaks korda, helistasin Elisasse kes ütles et ruuter juba üsna vana ja saadab tehniku. Tehnik ütles et huvitaval kombel pool wifi võimsusest on kuskile ära kadunud. kokkuvõõtes pani uue uue ruuteri,mis pidi olema uuem lahendus ja ehk mured nüüdseks kadunud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 16:25:02 vasta tsitaadiga

FK85 kirjutas:
Hei. Ehk oskab keegi siin nõu anda milles võib asi olla. Elisa elamusega pakett, milles neti kiirus 50/10 (vms). Viimasel kuu ajal on igapäev, kord kaks päevas, neti kiirus langeb u 1 peale ja jääb nii umbes kümneks minutiks. Väga häiriv, eriti kui mõni koosolek või mäng pooleli jne. Elisasse ka mitu korda helistatud, nemad tõstavad mu teisele kanalile ümber ja kõik (kõne pikkus nii kaua et selle aja peale neti norm kiirus jälle taastub ja nemad ütlevad et ok ju),kuigi ise ka vaatan et oma kanalil olen üksi ja ülekoormatud vms ei ole. Kas asi võib olla ruuteris või tuleks ikka Elisale ajudele käia , et pidevalt see jama ju ja tulgu ja tehku miskit korda. Teliat ei tahaks kuna see tunduvalt kallim kui Elisa ja STVst ei oska ka nagu midagi arvata....


Kas kaabli otsas sama? Fifi on teljal sama, koli 5ghz peale. Mul asuse ruuter, teeb eraldi 2,4ghz i, öösel pool üks samamoodi surnud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 21:17:24 vasta tsitaadiga

laurx, loe vahepealseid postitusi ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 21:23:26 vasta tsitaadiga

seda asja on siin varem arutatud. neile postidele sai vastatud. nüüd vastasin uuesti. iseenesest ma tahaks teada, mis see vana ruuter oli ja mis see uuem ruuter on. kaablis on vana 3825 / 3925 ja uus 3940..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fcd
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2020




sõnum 27.05.2020 23:02:14 vasta tsitaadiga

Paljudel sõpradel Elisaga häiritud interneti ühendus
_________________
www.fotolõuendid.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 00:02:43 vasta tsitaadiga

Mis teenus? Mis linn? Kas elisasse on kurdetud jms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 13:53:59 vasta tsitaadiga

Nii, Teliat piisavalt kirutud, nüüd on Elisa kord:

Tuttava tööstusettevõttes, mille võrguga ma ka tegelenud olen, sai 2013 pandud sisse Elisa ühendus. Sai veetud 100m majasisene CAT5 kaabel Elisa sõlmest (sama maja teises otsas). Elisa vedas, klient maksis. Sai Elisa ühendust ka kasutatud paar aastat, siis loobutud.

Nüüd oli jälle soov Elisa kliendiks hakata. Aga probleem: tehnikud ei leidnud kaablit üles?! Kus on dokumentatsioon, mis toimub? Täielikud käpardid!
Kui mina 10+ aastat tagasi Elisas töötasin, siis olid meil ikka pädevad kaablitehnikud palgal...

Ajutise lahendusena sai pandud Elisa 4G netiruuter. Kuna Elisa mobiilsidesõlm on sama maja teises otsas, siis levi üsna hea, sai vabalt 50 Mbit/s kiiruse välja.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 14:19:36 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Nii, Teliat piisavalt kirutud, nüüd on Elisa kord:

Tuttava tööstusettevõttes, mille võrguga ma ka tegelenud olen, sai 2013 pandud sisse Elisa ühendus. Sai veetud 100m majasisene CAT5 kaabel Elisa sõlmest (sama maja teises otsas). Elisa vedas, klient maksis. Sai Elisa ühendust ka kasutatud paar aastat, siis loobutud.

Nüüd oli jälle soov Elisa kliendiks hakata. Aga probleem: tehnikud ei leidnud kaablit üles?! Kus on dokumentatsioon, mis toimub? Täielikud käpardid!
Kui mina 10+ aastat tagasi Elisas töötasin, siis olid meil ikka pädevad kaablitehnikud palgal...

Ajutise lahendusena sai pandud Elisa 4G netiruuter. Kuna Elisa mobiilsidesõlm on sama maja teises otsas, siis levi üsna hea, sai vabalt 50 Mbit/s kiiruse välja.


hoone sisevõrk ja kliendiliin... ei ole operaatori dokumentatsiooni kirjeldatud. kirjas võib olla, et sealt ruumist sinna ja klient saab liituda aga kui kaabel kadunud, siis kadunud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.06.2020 14:52:09 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:

Nüüd oli jälle soov Elisa kliendiks hakata. Aga probleem: tehnikud ei leidnud kaablit üles?! Kus on dokumentatsioon, mis toimub? Täielikud käpardid!
Kui mina 10+ aastat tagasi Elisas töötasin, siis olid meil ikka pädevad kaablitehnikud palgal...

Ajutise lahendusena sai pandud Elisa 4G netiruuter. Kuna Elisa mobiilsidesõlm on sama maja teises otsas, siis levi üsna hea, sai vabalt 50 Mbit/s kiiruse välja.


Mis sellest dokumenatsioonist kasu on kui klient võib ise suvaliselt hetkel selle välja kakkuda lasta?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 16:13:35 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, kelle oma see kaabel on, tean ainult seda, et Elisa vedas ja esitas selle eest arve.

Kliendi vastutus lõppeb tema ruumidega antud hoones. Meie poolt oli ilusti kaabel alles hoitud ja Elisa kleepsud peal ka.

Samas muidugi ei välista, et majahaldaja on vahepeal kaabliga midagi teinud. Või siis Elisa ise oma võrgusõlme vanadest kaablitest puhastanud...

Igatahes närvi ajab see, et Elisa ütleb, et nüüd vaja UUS kaabel vedada. Kuigi oli varem juba kaabel veetud ja selle jaoks alles hoitud, et kui peaks kunagi tekkima soov taas Elisa kliendiks hakata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 18:27:40 vasta tsitaadiga

Kui sa väidad, et alles , pane seade otsa ja testi. Kui pole, on keegi majandanud. Mismoodi seda kaablit sealt eemaldama pidi? Välja kiskuma kuskilt seinast?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 18:49:39 vasta tsitaadiga

Võimalik veel, et kusagilt jupp välja lõigatud remondi käigus või tehtud ümberehitusi ja kaabel mujale juhitud-viidud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 18:57:05 vasta tsitaadiga

Pigem see.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.06.2020 19:28:09 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Nii, Teliat piisavalt kirutud, nüüd on Elisa kord:

Tuttava tööstusettevõttes, mille võrguga ma ka tegelenud olen, sai 2013 pandud sisse Elisa ühendus. Sai veetud 100m majasisene CAT5 kaabel Elisa sõlmest (sama maja teises otsas). Elisa vedas, klient maksis. Sai Elisa ühendust ka kasutatud paar aastat, siis loobutud.

Nüüd oli jälle soov Elisa kliendiks hakata. Aga probleem: tehnikud ei leidnud kaablit üles?! Kus on dokumentatsioon, mis toimub? Täielikud käpardid!
Kui mina 10+ aastat tagasi Elisas töötasin, siis olid meil ikka pädevad kaablitehnikud palgal...

Ajutise lahendusena sai pandud Elisa 4G netiruuter. Kuna Elisa mobiilsidesõlm on sama maja teises otsas, siis levi üsna hea, sai vabalt 50 Mbit/s kiiruse välja.

Kas see 2013 aastal oli Elisa või Starman?

Kui tegemist oli Elisaga (tol hetkel pakuti siis ADSL-tüüpi ühendust) siis sõltuvalt hoonest oli tegemist kas Elisa oma seadmesõlmega (mõned üksikud büroo- ja tootmishooned Tallinnas) või renditi Elionilt (tänaselt Telialt) pinda. Viimasel juhul vedas kaablit Elisa ja andis selle üle kas kliendile või Elionile/Teliale (kes peaks ka vastavat dokumentatsiooni omama).

Tänane seis võib olla see, et majas on ka endine Starmani sõlm (tänane Elisa) ning tehnik otsib sealt midagi mida seal lihtsalt ei ole.

Kui 2013a oli tegemist Starmaniga - tõsta rohkem kisa klienditeenindusega - isegi kui kliendi omanduses olev liin siis tihti tehnikud jätsid ettevõttele ka dokumentatsiooni (just taoliste case-ide jaoks).

Ja jah, halvimal juhul keegi "hea naaber" kaabli vahelt välja "renoveerinud".
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 19:31:25 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
No ma ei tea, kelle oma see kaabel on, tean ainult seda, et Elisa vedas ja esitas selle eest arve.

Kliendi vastutus lõppeb tema ruumidega antud hoones. Meie poolt oli ilusti kaabel alles hoitud ja Elisa kleepsud peal ka.

Samas muidugi ei välista, et majahaldaja on vahepeal kaabliga midagi teinud. Või siis Elisa ise oma võrgusõlme vanadest kaablitest puhastanud...

Igatahes närvi ajab see, et Elisa ütleb, et nüüd vaja UUS kaabel vedada. Kuigi oli varem juba kaabel veetud ja selle jaoks alles hoitud, et kui peaks kunagi tekkima soov taas Elisa kliendiks hakata.


Pigem ajab närvi see, et klient ei tea oma kaablitest omale kuuluvas hoones (või haldajale kuuluvas hoones) mitte midagi, või toimetate operaatorile kuuluvas tehases?

See, et Elisa käis ja paigaldas kaabli ning küsis raha kunagi 2012 ei tähenda mitte midagi! Tavaline ehitustöö teenustasu eest. Kortermajas lõppeb sul vastutus korteri ukse juures aga suvalise krõlli tehases või kus iganes lõpeb operaatori vastutus ikkagi operaatori seadme pordis. Ehk siis antud juhul on selleks Elisa putka/kapi/kioski sees asuva seadme port. Nad ei pea teie hoones asuvast kaablist midagi teadma. Pigem otsi üles haldur, otsige ise üles reaalselt ja füüsiliselt see kaabel ning kui leitud siis tellige kohale Elisa tehnik ja näitate ise ette kuhu kaablisse tuleb teenus anda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 20:36:51 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:


Pigem ajab närvi see, et klient ei tea oma kaablitest omale kuuluvas hoones (või haldajale kuuluvas hoones) mitte midagi, või toimetate operaatorile kuuluvas tehases?

See, et Elisa käis ja paigaldas kaabli ning küsis raha kunagi 2012 ei tähenda mitte midagi! Tavaline ehitustöö teenustasu eest. Kortermajas lõppeb sul vastutus korteri ukse juures aga suvalise krõlli tehases või kus iganes lõpeb operaatori vastutus ikkagi operaatori seadme pordis. Ehk siis antud juhul on selleks Elisa putka/kapi/kioski sees asuva seadme port. Nad ei pea teie hoones asuvast kaablist midagi teadma. Pigem otsi üles haldur, otsige ise üles reaalselt ja füüsiliselt see kaabel ning kui leitud siis tellige kohale Elisa tehnik ja näitate ise ette kuhu kaablisse tuleb teenus anda.


Renditakse ruume suuremas nõukaaegses tootmishoones, kus palju firmasi. Haldur ei tea ka midagi, kuigi on sama inimene, kes 2013 oli. Meie vastutada on ainult kaablid, mis meie ruumides on.

ref kirjutas:
Kas see 2013 aastal oli Elisa või Starman?

Kui tegemist oli Elisaga (tol hetkel pakuti siis ADSL-tüüpi ühendust) siis sõltuvalt hoonest oli tegemist kas Elisa oma seadmesõlmega (mõned üksikud büroo- ja tootmishooned Tallinnas) või renditi Elionilt (tänaselt Telialt) pinda. Viimasel juhul vedas kaablit Elisa ja andis selle üle kas kliendile või Elionile/Teliale (kes peaks ka vastavat dokumentatsiooni omama).

Tänane seis võib olla see, et majas on ka endine Starmani sõlm (tänane Elisa) ning tehnik otsib sealt midagi mida seal lihtsalt ei ole.

Kui 2013a oli tegemist Starmaniga - tõsta rohkem kisa klienditeenindusega - isegi kui kliendi omanduses olev liin siis tihti tehnikud jätsid ettevõttele ka dokumentatsiooni (just taoliste case-ide jaoks).

Ja jah, halvimal juhul keegi "hea naaber" kaabli vahelt välja "renoveerinud".


Nagu mainisin, siis samas tootmishoones on ka Telia+Elisa mobiilside tugijaam (Tele2 puudub). Sinna saigi see 100m CAT5 kaabel veetud. Ethernet ühendus oli, ei olnud ADSL.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 20:51:55 vasta tsitaadiga

teie poolne kaabli ots on olemas, vaadake kuhu see viib või kus lõpeb. simpel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.06.2020 09:52:33 vasta tsitaadiga

Mis kamm sellega on, et elisa apiga ei saa pidevalt digiboksiga ühendust? Kõik ühendused toimivad aga äpp ei suuda boksiga ühenduda...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 09:59:56 vasta tsitaadiga

Mul ka viimasel ajal mingi keberniit krt, 8:46 kukub ühendus tagant ära ja restart aitab, lisaks siis logid täis "Time initialization #1 failed" erroreid. Pakuti lahendusena välja, et väliruuter garantiisse viia.. a kes kurat kodust tööd siis teeb, kui ruuter garantiis on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 10:06:37 vasta tsitaadiga

Sama ühenduse ikoon ilutseb tavaliselt õhtuti üleval vasakus nurgas. Eriti kuu lõpus, kui kasutatakse tasuta filmide vaatamist.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 10:20:55 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mis kamm sellega on, et elisa apiga ei saa pidevalt digiboksiga ühendust? Kõik ühendused toimivad aga äpp ei suuda boksiga ühenduda...

Kas mõtled Androidi rakendust ja teleriga ühendamist?
Sain selle kohta neilt lõpuks e-maili teel vastuse.

Kahjuks tegemist on üldise rikkega. Paraku esineb vahest ka kõige nutikamate tehnikalahenduste ja kallimate seadmete töös rikkeid. Meie spetsialistid tegelevad rikke kõrvaldamisega ning hetkel ei ole infot, millal teenused taastatakse ja teenusega sidumine on taas võimalik

Kirjuta kuri kiri, äkki liigutavad end kiiremini.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 18:43:57 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi ideed:
Sain esindusest uue boksi + ruuteri
Ruuteril wifi olemas, üle kaabli nett samuti ok.
Omavahel ühendatud ruuter ja digiboks(uuem)
Digiboks lubab kõike nagu tavaliselt teha ja toimetada Elisa seadetes, tarkvarauuendused tehtud, Conax kaardi viga ei anna.
Kanali parameetreid seadete alt vaadata siis kõigil ridadel : Pole saadaval/tundmatu. Coax vms kaabel RF IN pesas ja teine pool splitteris, kus kirjas FM/TV. Ühendused tunduvad pigem ok. Proovinud restarte pisut ühe ja teise nurga alt aga hetkel kanaleid ette ei suuda manada.
Kommentaarid: 218 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 19:07:25 vasta tsitaadiga

Lan on boksi ja ruuteri vahel olemas?

Tee setupist paar pilti.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.