Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 26.04.2020 15:35:20 vasta tsitaadiga

CryxOC, Xiaomi puhul võtaksin pigem 365 pro juba
Õhkrehvi vahetus on piin, muud kirjeldatud mured on pigem teisejärgulised
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuheino
Aeg Maha 2a

liitunud: 25.04.2020




sõnum 26.04.2020 19:18:14 vasta tsitaadiga

Minagi valiksin Xiaomi M365 Pro elektritõuksi. Viimane on muidugi mul juba olemas.

Kui sa sõidad vaikselt Xiaomi'ga maha 1000+ km ja kui tõuks peale seda juppideks ei lähe siis pole vaja suurt muretseda. Pealegi on Eestis juba rattaremondi töökodade kõrval elektritõukside töökojad. Elektritõukside varuosad ei maksa suurt midagi. Hinnad langevad jalgrataste varuosade kanti.

Tõid välja Xiaomi 365 Mi (lahjem Xiaomi mudel) miinused:
- Õhkrehvi parandus on piin - Kui oled maha sõitnud 1000+ km siis lased ära parandada elektritõuksi hoolduses või asendad hoopis täiskumm rehviga.
- Tagaratta kate laguneb ära, pärast seda ei saa tõuksi korralikult kokku klappida - Lased ära parandada elektritõuksi hoolduses või ostad katkise jupi Aliexpress keskkonnast ning asendad selle ise.
- Tagumine ketaspidur, tross, klotsid kui täiendav kuludetail - Mis liigub see kulub. Kuid tavaliselt sõidad maha tuhat või rohkem kilomeetrit enne kui hakkab midagi kuluma. Lased ära parandada elektritõuksi hoolduses.

Ps! Minu kogemus on näidanud, et minu jalgratas vajas rohkem tehnohooldust kui elektritõuks.

Tegelikult ei saa sa selle raha eest Xiaomi elektritõuksi ostes kuidagi petta. Sul tuleb lihtsalt valida millise Xiaomi mudeli kasuks otsustad. Pisut väiksem mudel Xiaomi M365 Mi kaalub 12 kg, kilometraaž on kuni 20 km, liikumiskiirus 15/20/25 km/h, aku jõudlus väiksem. Pisut suurem mudel Xiaomi M365 Pro kaalub 14 kg, kilometraaž 45-50 km, liikumiskiirus 15/20/25 km/h, aku jõudlus suurem. Xiaomi paneb palju rõhku sõitja turvalisusele (nt. juhtlenksu lukustus teatud pöördenurga all jne). Minu algseks valiku kriteeriumiks oli elektritõuksi hinnaklass, aku jõudlus ja max. kilometraaž. Elektritõuksiga sõites saab 15-20 km nii kähku märkamatult läbitud, justkui hiire piiks kõrbes.

Mina pole väliselt teab mis suur ja kaalukas mees kuid isegi Xiaomi M365 Pro tundub mulle kompaktse, väikse ja kerge elektritõuksina. Kindlasti on olemas teisigi häid ja väga häid elektritõukse kuid mitte selle raha eest mida pakub Xiaomi. icon_wink.gif

_________________
HTOP - interactive processes viewer (Heino Tarbib Osavasti Pirukaid)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2020 20:22:52 vasta tsitaadiga

Tänan põhjaliku vastuse eest. thumbs_up.gif Hakkab vaikselt M365 Pro poole kiskuma küll. Ratta vahetuse all pidasin tegelikult silmas õhulohvi vahetamist. Soodsaimad pakkumised on hetkel 450€. Milliste lisade osas võiks Hiinasse tellimuse sisse anda? Netist loetu põhjal ehk siselohvita rehvid, volditava lenksu tihendite komplekt ja tagaratta katte lisatugevdus. Endale sümpatiseeris veel poekoti/veepudeli hoidik. Kas M365 ei kannata logisevate kruvide all nagu Ninebotid?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2020 20:48:04 vasta tsitaadiga

Ma ikka tahaks ära küsida selle revi purunemise mure. Mis krdima moodi te neid lõhute? Mul poiss laseb Xiaomiga igapäevaselt ringi, samuti teen ise vahepeal mõne tiiru ning midagi ei purune. Hoia rõhk korras ja probleeme ei ole, kõiki rehve tuleb aegajalt pumbata. Ma leian, eet täisrehv ei sobi kusagile.
Loodan, et nüüd ära ei sõnanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuheino
Aeg Maha 2a

liitunud: 25.04.2020




sõnum 26.04.2020 21:36:00 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et sa ei peaks algselt suurt mõtlema elektritõuksi rehvide ja õhkkummide peale. Need kummid on head! Netis targad väidavad et Xiaomi'l 70-90kg inimese puhul peaks esikumm olema ~2.5-2.8 bar'i ja tagakumm ~3.0-3.5 bar'i. Mina pole kordagi elektritõuksi kumme pumbanud. Pealegi sellise "linna elektritõuksiga" metsa muhklikule krossirajale pole suurt mõtet minna patseerima sest sellest tulenev vibratsioon oleks kehale meeldejäävalt ebamugav elamus. Maas vedelevatest naeltest ja klaasikildudest tuleb lihtsalt ratturi kombel eemale hoida. Nagu juba eelnevalt mainitud sõitsin 2019 Xiaomi 365 Pro elektritõuksiga maha 1500 km. Ei olnud tõuksli vaja ei polte keerata ega loksuvaid detaile timmida. Vahest harva profülaktika mõttes käisin kuuskant kruvid/mutrid üle kuid ega mul polnud seal eriti midagi suurt keerata ega kruttida.

Aliexpress keskkonnas on Xiaomi'le palju lisasid ja pikendusi (xiaomi m365 pro accessories). Mina olen sealt vaadanud ja mõtisklenud nii mõnegi lisa jubinale:
rearview mirror, bumper protective body strips sticker tape, mini portable pump, reflective styling stickers, scooter mounting vibration damper, fender hook silicone sleeve, scooter electronic bell, handle grip rubber protective covers bar, brake handle cover bike brakes silicone sleeve anti-slip, display screen protection cover shells jne.

Kuid samas eks see ülalmainitu on kõigest elektritõuksi tuunimine. Tegelikult reaalse sõidu parandamiseks pole mul sealt veel ühtegi kriitilist lisa vaja. Pigemi ikka "iluraviks". icon_smile.gif

_________________
HTOP - interactive processes viewer (Heino Tarbib Osavasti Pirukaid)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2020 09:28:49 vasta tsitaadiga

Ma ise võtaks hetkel M365 Pro, olen M365 aasta omanud ja ainukese miinusena tooksin välja, et Tallinna linna mäkke sõitudeks jääb jõudu väheks
ja peab mõnes kohas korralikult jalaga kaasa aitama. Näited oleksid need, kui mustamäelt nõmmele ning Kesklinnast lasnamäele või ülemistele tahad sõita.

Lisaks see õhkrehvi probleem on üle paisutatud, kui ratast korralikult hoiad, suure pauguga vastu äärekive ei sõida ja offroadi ei tee, siis need
rehvid katki ei lähe ka.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 27.04.2020 10:13:16 vasta tsitaadiga

Kuskil soodukat ka pakutakse?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2020 10:14:18 vasta tsitaadiga

Endal ka "tavaline" M365. Sõidetud vist kuskil 900km, M365 Euroopa mudeliga tuleb tagavararehv või oli neid isegi 2tk kaasa. Neid aga vaja pole endiselt läinud. Ma arvan et tuleb valida õige rehvirõhk ja mitte äärekive rammida ja ei juhtu nende rehvidega midagi. Ja kel jõudu väheks jääb, siis uurige custom firmwarede kohta, annab jõu osas päris arvestatava erinevuse, kasvõi mõneks hetkeks kasutamiseks.

Aga M365 vs M365 PRO osas... ise soetasin M365 kuna tol hetkel oli hinnavahe pea kahekordne, praegu vaatan, et hinnavahe ainult ca 100 EURi, sellise hinna puhul soovitan kindlasti PRO mudelit. Kes mõtleb et ah, pole mul vaja 40+ km sõiduulatust, siis tegelikult kaasneb sellega ka see, et suurema aku puhul saate te suurema kiirusega pikemalt sõita. Originaal tarkvaraga vist kukkus tõuksi tippkiirus märgatavalt seal 30% aku juures, aga vähemalt custom firmware puhul kus kiirust saab vähe suuremaks timmida, seal on see erinevus veel rohkem märgatav. Teiseks 40+km puhul on see "meelerahu", et sa ei pea oma sõitmist niiväga planeerima, kui 100% akuga sõitma lähed, siis tõenäoliselt ennem sa ise ei viitsi rohkem sõita kui et aku tühjaks saab. Tavalise M365 puhul võiks selliseks mugavaks sõiduulatuseks arvestada 20+km (ca 80kg reisija) ehk 20km saad igatahes sõita, aga kui koguaeg "punn põhjas " ei sõida ja kruisid rahulikult siis olen selline 27-28km korduvalt sõitnud. Ja M365 PRO-l on veel see "ägedam" ekraan kus on 1 sõidureziim rohkem. Kui vähegi tehnikahuviline oled siis on oht, et tahad ühel hetkel tava M365-le ka seda PRO displayd ja originaal display on ca 35-40 EURi koos saatmisega ja kui nüüd mõelda, et tavalise ja PRO hinnavahe ca 100 EURi siis....
Aga jah kui ikka rahaga kitsas või minu ülevalolev jutt oluline ei ole, siis ka tavaline M365 on igati kiiduväärt asi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.04.2020 10:15:07 vasta tsitaadiga

ot:
alati pakutaks ju- Otsi lihtsalt kirjeid, allahindlus, kuni -70%, supersoodne jmt. icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 27.04.2020 12:52:26 vasta tsitaadiga

M365 PRO
frog.ee / bigbox.ee -> 449 euri

Kas kusagil on soodsamalt?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2020 13:15:52 vasta tsitaadiga

Odavalt saad Hiina tõuksi Hiina koopia osta:
https://www.okidoki.ee/item/uus-kokkupandav-elektriiline-toukeratas-m365-pro-kopia/8888197/

Ühtlasi hakkas silma, et pakutakse 10" ratastele ülemineku kit'e:
https://www.okidoki.ee/item/xiaomi-mija-m365-m365-pro-10-rataste-installikomplektid/9787487/
Seal siis jääb velg samaks, peale tõmmatakse lihtsalt kõrgem rehv? Nii peaks ju iseenesest omajagu pehmem ja korralikuma protektori korral ka torke- ja kulumiskindlam saama? Ülekanne muidugi muutub - kui spidokat ümber ei kalibreeri, hakkab see reaalsest vähem näitama. Tasasel maal võiks tippkiirus mõistliku koormatuse juures natuke tõusta, mäkkeronimine muutub vaevalisemaks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 27.04.2020 19:20:28 vasta tsitaadiga

meie kirjutas:
Ma ikka tahaks ära küsida selle revi purunemise mure. Mis krdima moodi te neid lõhute? Mul poiss laseb Xiaomiga igapäevaselt ringi, samuti teen ise vahepeal mõne tiiru ning midagi ei purune. Hoia rõhk korras ja probleeme ei ole, kõiki rehve tuleb aegajalt pumbata. Ma leian, eet täisrehv ei sobi kusagile.
Loodan, et nüüd ära ei sõnanud icon_biggrin.gif

Kui ma endale pea aasta aega tagasi tõuksi ostsin, siis ma ei kujutanud ettegi, et ma neid "rehve" nii palju vahetama pean.
Ma sõidan põhiliselt tööle ja koju. Ja ikka ei tea mis X moodi ma suudan esi või tagarehvi ära lõhkuda. Ja ma kaalun 60kg kandis......
Täna hommikul läksin terve rehviga. Tagasi tulles oli see raibe katki. See vahetamine on paras tüütus. Aga ma juba päris osav selles. (Enda lohutus) icon_biggrin.gif

Tarts5 kirjutas:
Ma arvan et tuleb valida õige rehvirõhk ja mitte äärekive rammida ja ei juhtu nende rehvidega midagi. Ja kel jõudu väheks jääb, siis uurige custom firmwarede kohta, annab jõu osas päris arvestatava erinevuse, kasvõi mõneks hetkeks kasutamiseks.

Milline see õige on siis? icon_biggrin.gif

Pole ammu mi home äppi kasutanud. Täna tahtsin ühendada aga.....
https://www.upload.ee/image/11577913/Screenshot_20200427-191647.jpg
Mis parooli ta veel küsib? Kas ma olen ise mingi parooli määranud? 0.0

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.04.2020 19:28:08 vasta tsitaadiga

Millist ratast valida? Siiani sõidan 100+KW mootorratastega neid on 2tk ja mõlemad kannatavad kuni 250km/h. Tõuksiga kogemused puuduvad, 100km/h on hullumeelsus aga mingi 50-60 võiks olla icon_biggrin.gif
Muidugi head tõuksid on kallid, mootorrattad samuti icon_biggrin.gif alla 1000 vist ei leia? 1500 on max hind mida kannataks osta. Kas on mõlema ratta veoga? Ehk lülitatav vedu?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 27.04.2020 19:43:44 vasta tsitaadiga

Osta mingi 3kw elektri mopeed siis parem. Oluliselt mugavam ja ohutum sõita kui 50km/h tõuks.
Suured rattad, vedrustus, parem juhtida autode vahel. Või sa tahad jalakäijate vahele ronida 50km/h? icon_rolleyes.gif

_________________
------
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2020 19:56:30 vasta tsitaadiga

10" on tegelikult sõitmiseks parem. Aga nõuab ümberehitust. https://www.youtube.com/watch?v=QsMlw2OxP5k
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 27.04.2020 21:32:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Odavalt saad Hiina tõuksi Hiina koopia osta:
https://www.okidoki.ee/item/uus-kokkupandav-elektriiline-toukeratas-m365-pro-kopia/8888197/


Krt, see on natuke hardcore.... kõlab nagu "Hiina koopia, millest on tehtud omakord Hiina koopia." Ei tea, kas riskib... parem maksta see lisa 150 ja süda rahul, et tavaline hiinakas, mitte topelt hiinakas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.04.2020 21:51:11 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Osta mingi 3kw elektri mopeed siis parem. Oluliselt mugavam ja ohutum sõita kui 50km/h tõuks.
Suured rattad, vedrustus, parem juhtida autode vahel. Või sa tahad jalakäijate vahele ronida 50km/h? icon_rolleyes.gif

Seda küll aga mõõdud omavad tähtsust. Kui oleks kokkupandav? Kas tõukse on ka esiratta veoga? Kõnniteel muidugi mitte ja mõned lähevad 100km/h....või on reklaamitrikk? 5400W 100km/h jääb väheks selleks ikka alates 8-10KW vaja nagu 125-ne tsikkel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2020 23:19:36 vasta tsitaadiga

Enamik ongi ju esiveoga. 80 kanti lippavad asjad maksavad juba paar tonni. Vaata, kuskil eespool on video suuremate rataste, kärnkummide ja mõlema ratta veoga riistast. Mingi vene mehe video oli vist, sõitis suht järskudest pinnasnõlvadest üles ja asfaldil mingi 80 kandis. Aga sellist vist igapäevaselt treppidest kanda ei tahaks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.04.2020 10:43:49 vasta tsitaadiga

Ma lähen rentimise teed. 9 eurot ööpäev ja paari nädalaga on selle jubina tuhin nagunii üle läinud. Järgmine aasta saab uue mudeli võtta jne
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2020 14:01:15 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ma lähen rentimise teed. 9 eurot ööpäev ja paari nädalaga on selle jubina tuhin nagunii üle läinud. Järgmine aasta saab uue mudeli võtta jne


Minu väga laias laastus mõttetkäik. Tõuksiga saab juba enam vähem sõita praegu, võtame pigem mai keskpaiga. Mälu järgi eelmine aasta kannatas vist sõita kuni kuskile oktoobri keskpaigani, noo ütleme oktoobrini. See teeb tiba üle kolmandiku aastast mil võimalik sõita. Ma ei tea mis eesmärgil või kui palju sa sõita kavatsed, aga see 9 euri ööpäev teeb üsna ruttu 340 EURi M365 lähedase hinna kokku.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.04.2020 14:03:57 vasta tsitaadiga

No mul pole nii palju vaba aega, et sellega koguaeg sõitmas käia. Lihtsalt kallis mänguasi nurgas vedelemas. Kui on vaba päev ja ilus suvine ilm, ehk siis teeks tiiru. Aga seda juhtub suve jooksul äkki 3-4x maksimaalselt. Seega rendin endale kaheks nädalaks ja vaatan. Lisaks ei pea muretsema mingi aku või rataste kulumise pärast
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2020 14:05:49 vasta tsitaadiga

Mänguasi vaevalt, enamik kasutab seda liikumisvahendina, ma kasutan seda suvel auto ja bussi asendajana, et igapäev tööl käia.

Ja kus kohast sa neid kalleid tõukse saad rentida? Igal pool ainult need odavad Segway juustud.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.04.2020 14:07:36 vasta tsitaadiga

https://xn--tuksimaailm-ffb.ee/rent/
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.04.2020 15:06:43 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No mul pole nii palju vaba aega, et sellega koguaeg sõitmas käia. Lihtsalt kallis mänguasi nurgas vedelemas. Kui on vaba päev ja ilus suvine ilm, ehk siis teeks tiiru. Aga seda juhtub suve jooksul äkki 3-4x maksimaalselt. Seega rendin endale kaheks nädalaks ja vaatan. Lisaks ei pea muretsema mingi aku või rataste kulumise pärast


Kui vaatamisega piirdud siis pole vaja muretseda tõesti aku ja kulumise pärast. Soodsam on telefoni pilt tõmmata ja vaata sealt icon_exclaim.gif Saad veel erinevaid rattaid vaadata kah. icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 28.04.2020 15:26:07 vasta tsitaadiga

kui keegi tooks mulle selle igal soovitud hetkel 10 minutiga ukse taha 9 euri päev siis oleks asjal jumet...kui bronnima, planeerima ja järele sõitma peab siis kaob asja võlu ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.