Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 20:26:14 vasta tsitaadiga

Ma siin olen proovimas teha ühte Blade Vortex venda kellega saaks T16 100% Deliriume joosta kenasti..
Tuli välja, et see on ka ideaalne Uber Lab jooksja ning ma ei tea, mis teema on aga hetkel Siruse "Crown of the Inward Eye" helm enchante müüb nagu sooja saia..
Paari päevaga tegin 30EX+ lab ise oli paar päeva tagasi hea.. täna ka super layout..

Keda huvitab:
https://pastebin.com/uQNhwBTX

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 10:14:58 vasta tsitaadiga

Mis matsu sa välja kannatad või mis /deaths ütleb? icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 05.04.2020 15:01:29 vasta tsitaadiga

2500 HP 100% Delirious farmer v icon_lol.gif
Looti vist korjata ei tohi

E: 100% Delirious Twinned T16 Boss post-nerf

Spoiler Spoiler Spoiler


Norm lag vahepeal, mul soundfix peal, aga ikka tõmbab mitmeks sekundiks kooma nagu näha. Alvasid ei suuda ka lõpuni teha, poole incursioni peal saab aeg otsa icon_lol.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 17:11:13 vasta tsitaadiga

carbz, ssd või nvme? Vaatasin, et spawni momendid kiiluvad sul, pole ise seda kohanud ja tekkiski küsimus, et mis tasemega pc on.

2500 on nats karm jah, chaos res on max? See liiga on ikka rets rõhk seal ja negatiivsena ei julgeks tehagi vist deliiriume, mulle ei meeldi surra icon_biggrin.gif mõte käis läbi panna 85% chaos res juveeli ga, aga siis peaks juba üksjagu pingutama asjade jugglemisel...

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 05.04.2020 20:58:36 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Samsung 970 PRO NVMe, mõtlesin et vb on lockstepi süü, kui liiga palju damaget ja droppe jms arvutama peab korraga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2020 21:23:45 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Pole väga mingeid patch note jmt lugenud ja tunda on küll, et kuskilt tuleb lambi damage'it oluliselt rohkem..varem olin ikka Abyssusega mängija, aga see liiga viskasin nurka, kuna sain pidevalt surma.. peab vist siis natuke Chaos resi peale panema. Eriti lamp tundus Simulacrumi viimane wave, 19/20st on lebo ja siis viimase leveli bossilt saan igast asendist one-shoti, tea, kas peabki nii olema või ongi põhjus -60% chaos res.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.04.2020 14:05:15 vasta tsitaadiga

Kosise melee rünnakud on 50% phys ja chaos, need ilmselt põhikillerid. Mingi teleport slam on suht niiduk.

Omniphobia ei tee eriti midagi IMO.

Simulacrumi mobidel on ligipääs unikaalsetele mod-idele, mida muidu ei näe, näiteks Impale kollidele, kui halvasti joppab võid ilmselt suht killer kombinatsioone saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2020 11:45:15 vasta tsitaadiga

carbz, tegin nüüd chari natuke tankisemaks, aga viimane wave on ikka pmst täiesti võimatu. Kõik muud on lebo, 0 surma kuni viimaseni ja siis hea kui üldse viimasele bossile ligigi saan..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 17:04:57 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Mis matsu sa välja kannatad või mis /deaths ütleb? icon_biggrin.gif


Enamus matse ei hiti icon_lol.gif
Aga T16 mapid on joke ja hetk tagasi tegin Awakener 6-e ka ära, täielik faceroll oli.
20 Wave Simulacarumi on ka suht nali selle karakteriga. Kuna teist korda tegin fighti (Esimene kord nädal tagasi Double Strikega ja Wave 17-st edasi ei saanud) siis paar surma tuli kuna ei tajunud koheselt bossi mehhaanikat ära.. kohe kui aru sain siis oli üsna staright forward.
Aga jah varsti üritan 100% Delirium mappe teha, vaatab kuidas läheb. Hetkel nagu tava T16 sextanted mappidega probleeme pole, bossidega samuti.

Link


20 WAVE Simulacrum:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 09.04.2020 22:17:45, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 09.04.2020 17:14:35 vasta tsitaadiga

trade offerile oleks võinud ju vastata.. icon_evil.gif
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2020 15:39:55 vasta tsitaadiga

mänginud vahelduva eduga closed betast alates, kui veel alles 2 acti oli mängus ja nüüd siis lõpuks tuli ära, minu esimene exalted orb drop monkey.gif icon_lol.gif
pole jah sinna lv90 kanti enne jõudnud kus neid kindlasti rohkem kukub, aga siiski...nüüd siis kukkus lv48 peal ja ssf liiga
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2020 17:56:57 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:

pole jah sinna lv90 kanti enne jõudnud kus neid kindlasti rohkem kukub


See liiga dropib eriti palju, vaatasin statistikat Mapwatchist (https://mapwatch.erosson.org/) ja 1047 mapi peale on vähemalt 10 ex+ kukkunud otse maha. Ma mingist hetkest enam ei pidanud arvet aga väga hea liiga, kus endale currencyt teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2020 19:48:44 vasta tsitaadiga

Üldiselt pigem flipin asju, kui farmida viitsin, aga see liiga on kudagi väga palju lucki olnud droppidega. Metamorphi poisilt tuli exaltedi double drop ja kogu seis peaks olema 10+ kindlasti ja siis 3x The Nurse'i leidnud ja eriti tore oli The Demon üsna liiga alguses.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2020 23:24:30 vasta tsitaadiga

GFL viimane video, kes see "Neegripeksja" teda trollis? @ 5:10 icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 09:05:24 vasta tsitaadiga

Saagi koristamine algab peagi:

Link

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2869189

Uus liiga 3.11 Harvest stardib reede, 19. juunil. thumbs_up.gif

E: 3.11 Harvest patch notes: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2873739

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2020 17:19:15 vasta tsitaadiga

See liiga jääb suures osas vahele, aga toksin ns standardis natuke. Päris vägevaid itemeid on ikka kunagi mängus olnud..Legacy Abyssus on täiesti jabur, Atziri käpikud insta healiga on täiesti jaburad.. praegu päris palju exalte kulutanud ja no dmg on jõhker ja elus püsib ka kordades paremini.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2020 20:01:59 vasta tsitaadiga

Nagu ühes tuntud mängus öeldi: "ah shit, here we go again". Prooviks seekord melee ära. Koguaeg teinud brand/arc/ed/vms ranged build. Raudselt 10 min pärast on meleest kopp ja teen arma brand icon_lol.gif

edit: Ja läkski nii. Act 2 alguseks sai meleest siiber icon_biggrin.gif Proovin nüüd Tricskter + Penance brand. Leveldamine on sellega nüri icon_neutral.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soomer
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 22.06.2020 11:56:26 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Nagu ühes tuntud mängus öeldi: "ah shit, here we go again". Prooviks seekord melee ära. Koguaeg teinud brand/arc/ed/vms ranged build. Raudselt 10 min pärast on meleest kopp ja teen arma brand icon_lol.gif

edit: Ja läkski nii. Act 2 alguseks sai meleest siiber icon_biggrin.gif Proovin nüüd Tricskter + Penance brand. Leveldamine on sellega nüri icon_neutral.gif


Eks see oleneb millist melee skilli kasutada. Mina olen leidnud, et mingi projectile + ancestral call support on päris hea leveling jaoks. Näiteks frost blades + ancestral call on väga mugav ja kiire.

Hiljem, tectonic slam koos mitmete erinevate warcry'dega on väga võimas, kui reaalselt katab kogu ekraani. Infernal cry saab kasutada, et veel kõik tegelased plahvatama panna. Mul praegu ongi 1 infernal cry + 1 tectonic slam piisav, et tappa kõik 24 Harvest summoned tegelased. Küllaltki erinev playstyle tavalisest melee spammimisest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 03.07.2020 11:06:33 vasta tsitaadiga

Ma proovisin ka algul seda penance brandi, aga see tundus täpselt nagu arc trapper ja jäi soiku.
Hetkel olen spark inquisitor ja mulle täitsa meeldib. küllaltki hästi püsib elus ja toimib kiiretes ja ka punastes täitsa hästi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2020 14:33:17 vasta tsitaadiga

Liiga algusest saati Spellslinger Volatile Deadi mänginud, väga rahulik tiksumine, hoiad lihtsalt ühte nuppu all ja kõik sureb. Super odav, et käima saada life-variant, low-life ja sealt edasi läheb juba natuke keerulisemaks. Ainuke miinus on, et tihti ei näe absoluutselt mis ekraani peal toimub.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2020 06:59:52 vasta tsitaadiga

Eldest, olen sarnast asja tegemas aga koos Detonate Deadiga. Väga norm build aga single target jääb üsna kehvaks praegu endal. Tuleb 2xAwakened Spell Cascade saada, et see korda saada aga noh 60EX kokku.. ning võibolla peaks cooldown reductionit ka parandama.. anyway upgradimist on, hea build.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 19:27:03 vasta tsitaadiga

HDTanel, nägin et tegutsed samas teemas ja möllad sama buildiga:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2853416

Seal põhiline saada cooldown reductioni breakpoint. Kui joppab uberlabiga siis ideaalis peaks helmetile Spellslinger mana reduce saama ning gem + boots + belt cooldown reduction. Või siis helmet spellslinger CDR enchant, gem/belt/boots(52% CDR vist vaja kokku) ja herald of ash blood magicuga.
Kui piisavalt CDRi saad kätte siis single target on väga mõnus.

Wandi craft annab ka väga palju juurde. See craftimine suht hull aga siin 2 teemat kuidas saada wand ja nt. bootsad.
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/hllads/making_gg_weapons_for_cheap_with_harvest_fracture/?sort=new
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/hn3wdg/hsc_cataclysm_sole_my_by_far_best_craft_yet/

2 Best in slot wandi mirror teemat. Kui midagi sellist saad siis on ez game icon_biggrin.gif
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2899294
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2885946
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 03:18:59 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
HDTanel, nägin et tegutsed samas teemas ja möllad sama buildiga:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2853416

Seal põhiline saada cooldown reductioni breakpoint. Kui joppab uberlabiga siis ideaalis peaks helmetile Spellslinger mana reduce saama ning gem + boots + belt cooldown reduction. Või siis helmet spellslinger CDR enchant, gem/belt/boots(52% CDR vist vaja kokku) ja herald of ash blood magicuga.
Kui piisavalt CDRi saad kätte siis single target on väga mõnus.

Wandi craft annab ka väga palju juurde. See craftimine suht hull aga siin 2 teemat kuidas saada wand ja nt. bootsad.
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/hllads/making_gg_weapons_for_cheap_with_harvest_fracture/?sort=new
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/hn3wdg/hsc_cataclysm_sole_my_by_far_best_craft_yet/

2 Best in slot wandi mirror teemat. Kui midagi sellist saad siis on ez game icon_biggrin.gif
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2899294
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2885946


Jah seda buildi pm tegemas.
Spoiler Spoiler Spoiler

Holy crap.. esimest korda elus võitsin LAB-i icon_lol.gif
Olen siin esimest korda SSFHC-s mappides ja tegin eile mõned Merciless Lab runnid, et ehk joppab ja saan hea enchanti.. sain Stone Golemi oma, mis oli suht korralik mu jaoks aga.. login siis täna sisse ja järsku UUS TAB.. Remove Only.. mingi jewel sees icon_eek.gif what, kas olen surma saanud?? NOPE..
Legit olin kiireim ja isegi ei proovinud icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 31.08.2020 00:13:22 vasta tsitaadiga

Jälle paras fekaal on see liiga olnud.. level 92, eile kukkus esimene exalt (mitte et exaltiga midagi väga teha on SSF-i mängides). Mitte ühtegi kasutatavat 6L-i pole saanud (Tabula sain aga double corrupt ja läinud ta oli). On 6L Sacrifical Garb (kaartidest sain, pooled kaardid tänu Harvest craftingu õnnele aga sokklite värve pole kõik-sinised saanud). Vajaliku Vaal skillgemi sain ka alles paar levelit tagasi. Siriuseni jälle ei jõua, kuigi elderslayeritega tulen tunduvalt paremini toime ilma surma saamata. Templist pole saanud ühtegi double corrupt gem ruumi. Delirium encountereid on nii harva olnud et samahästi võiks see üldse olemata olla.
Harvesti endgameni samuti ei jõua, Heart of Grove alles esimese viiendiku peal aga pole aega enne liiga lõppu mängida nii palju et saaks täis tiksuda. Samas Harvesti crafting on päris abiks SSF mängides minusugusele n00bile.
Nutt ja hala, ma ei tea miks ma seda ikka ja jälle mängin.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2020 09:16:15 vasta tsitaadiga

Ma ei jaksa terve liiga mängida. Liiga alguses mängisin ~3 nädalat, sain vajalikud asjad tehtud ja siis tegin uninstall icon_biggrin.gif Järgmine liiga jääb vahele, tööd ka vaja teha.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 09:50:58 vasta tsitaadiga

Uue liiga announcement:
https://www.pathofexile.com/heist
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 21:19:13 vasta tsitaadiga

Jälle liiga kus mehaanika on aetud üli keeruliseks? Eks näis, aga hetkel ei ole eriti hyped. Nad võiks rohkem selliseid legion, metaphors taolisi liigasid teha, kill staff,loot,profit, no ei viitsi mingit puzzlet mängida
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 22:44:41 vasta tsitaadiga

RTX3080 ja Ryzen 3800X-ga kuskil 144FPS 4K põhjas grafal ACT X linnas

Keda huvitama peaks siis alustasin ühte leebet videoseeriat kus mängin kampaania SSFHC-s läbi icon_smile.gif
Miinidest üle Creeping Frosti ja Vortexi peale.

Link

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2020 12:07:00 vasta tsitaadiga

HDTanel, sul hetkel kiire elu, aga kuna sa korralik Lab'i-hunt, siis kas ühele vööle enchanti viitsid peale joosta?icon_smile.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2020 20:42:15 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Järgmine liiga jääb vahele, tööd ka vaja teha.

HAHA, jama jutt. Juba on mõtted ED + Contagion Tricksterist või äkki mingi Scourge Arrow Pathfinder. icon_lol.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 23:33:56 vasta tsitaadiga

Proovisin ja loobun sellest liigast.

See perma loot loss mehaanika league on pigem nendele, kelle elu on poe.

Ja üldine league gameplay on - ära tapa midagi, jookse lõppu ja tagasi. cc/tank buildidele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 01:14:38 vasta tsitaadiga

Liiga ikka SUPER bugine seekord icon_biggrin.gif
Ise läksin SSFHC-s alguses Shattering Steeliga peale aga jätsin pooleli kuskil ACT IV-s kuna osad skillgemmid lihtsalt ei tööta enam icon_lol.gif
Rerollisin oma Vortex Cold Snapi ja just jõudsin SSFHC mappidesse, väga väga fun, terve build guide kuni mappideni on Youtubes mul olemas keda huvitab.

Link

Kõige kiirem parem leveldamis build mida ever mänginud olen. Super tanky, super kiire.
Liigas parim drop vist on üks amulet olnud, mis Spell Blocki annab.. nii on 40\40 spell ja attack block + super nice defencives Tricksterilt juures veel.

Asjad, mis peale paljude skill gemmide ei tööta on Abyss.. seda kirstu ei teki peale lvl30-t vms icon_lol.gif paar jewelit õnneks sain, saan rollida oma Onslaughti ehk peale.. aga enam pole Abyss jeweleid mängus.
Lisaks Alva missioonid annavad järsku mitu korda rohkem võtmeid ustele..
Craftimine on ka lappes, ilmselt midagi keerasid pekki kui Harvesti craftingut eemaldasid.. paned itemi crafting benchi ja näitab, et näe saad craftida seda kuigi tegelikult ei saa, üli frustreeriv.

Btw uus Mystery Box on parim to date imo.. aga kui Quin69 striimi box openingut vaadata siis väga üle paari boxi ei ostaks, oodake 3 kuud ja ostke see mida tahate.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 16:19:10 vasta tsitaadiga

Buge täis jah, kuramus. Alustasin Scourge Arrow-ga, aga sellest sai kuskil act 10ks siiber. Alustasin täna uuesti Armageddon brand Elementalistiga.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2020 21:00:38 vasta tsitaadiga

Krt..liiga temaatika ja gameplay on küll igavad, aga loot kordades parem kui kusagil mujal..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 17:06:22 vasta tsitaadiga

AlvinL, proovi seda Vortexi buildi julgelt, sa ei kahetse icon_smile.gif ma lisasin omale Flesh & Stone nüüd ka.. hea Blind allikas. Arctic Armouri ditchisin.
Siin minu POB level100 treest ja minu hetkesest level80 karakterist HEIST liigas SSFHC.
https://pastebin.com/d3hfTPmh

Btw keegi Quin69 esimest Grand Heisti nägi? Mul oli TÄPSELT sama bug.. üli masendav aga õnneks ei pannud mingit raha sinna alla..
https://clips.twitch.tv/CleverWonderfulDinosaurDendiFace

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 22:47:16 vasta tsitaadiga

Oeh, Heist on nii veider. Tahaks tempot hoida, aga peab passima. Paar Heisti proovisin, rohkem ei viitsinud.
Mis su buildi puutub, HDTanel, tree näeb hea välja , aga lvl 100 treed pole mõtet postitada icon_biggrin.gif Mul õnnestub mängus kõik ära teha (v.a lvl 100 ja mingid spetsiifilised bossid) lvl 94ks või nii ja siis rohkem ei viitsi selle tegelasega nühkida.

Üle pika aja proovisin Uber Atzirit ja joptvajuuuu mis Atziriga tehtud on icon_biggrin.gif Palju raskem fight kui T19 boss vms icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 24.09.2020 12:42:57 vasta tsitaadiga

Kas Heistidelt saab midagi kasulikku ka? Harvesti puhul oli Harvest crafting SSF puhul ülihea asi. Heist on päris tüütu overheadiga ja mingit kasu veel ei näe. Samas Grand Heistini pole veel jõudnud.
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 13:17:26 vasta tsitaadiga

Heist annab stardikapitali nulli peal olles, kuid mul LVL 60 alles ja sealt sai kohe esimesed ostud finantsitud. Sisu poolest ilmselt on jama, osa meeste statistika toetab väidet.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2020 15:44:21 vasta tsitaadiga

troglodyte, nänni poolest 100% parim ja lihtsaim koht. Tegin eile õhtul lvl 78/79 tavalisi heiste. 1 run maksab 350 markerit ja 1 contracti, mis on kokku umbes 2 chaost. Keskmiselt tuli tagasi 15-20C per run ja mobe, keda seal tapma peab on ülimalt vähe. Aga üsna tüütu on seda pelada, samas mappimise vahele natuke heiste teha on päris norm. Mõnda heisti map ei saa kahjuks iga chariga joosta. Mängin Berksekeriga ja Records Office ja Bunker on 100% no go. Vähemalt seda viimast juppi ei saa võtta ja põgeneda, kuna need uste taga passivad valvurite hordid 99% one-shotivad ära. Teised mapid on siiamaani tehtavad olnud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 10:04:52 vasta tsitaadiga

Heist tehti väga lihtsaks tänu redditi nutule, nüüd on see lihtsalt loot simulator. Kui rahast puudu, siis mine tee mõni heist ja kliki kõik kastid lahti. Surma ei pea kartma, võib enne alarmi triggerdamist lihtsalt tagasi välja minna, väga suur kaotus ei ole kui tegelased nii kui nii max levelid. Loot jääb igal juhul alles.

25.09.20 Edit: Heisti kraanid keerati kinni, enam ei saa kõiki kaste niisama lahti tõmmata ja kraami viskab ka kastist vähem
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2020 00:01:56 vasta tsitaadiga

Midagi sellist pole veel toimunud, läksin tööle exalti hind oli ala 60c, tulen öösel töölt, 1ex=1c icon_eek.gif icon_lol.gif , hetkel 1ex=2,9c, hetkel vist kogu trade surnud ja mul vaja mõningaid asju osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2020 15:47:51 vasta tsitaadiga

thargun, päris nii hull ikka pole..1 exa = u 40c
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2020 00:05:57 vasta tsitaadiga

Ex jätkab kukkumist, täna 1ex=29c icon_lol.gif Huvitav kuidas kallimate asjade kauplemine välja hakkab nägema, sinna trade aknasse mahub max 600c korraga, tore on see ,et asjade hinnad kukuvad kah, tahan ühte 6l kaigast osta, paar päeva tagasi oli 300c, täna juba 250c, ootab veel paar päeva icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2020 10:07:57 vasta tsitaadiga

Siin on mingi 1930ndate majanduskrahhi spirituaalne järg icon_biggrin.gif Õnneks on liiga end minu jaoks ammendanud.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2020 23:34:37 vasta tsitaadiga

10 Ancient orbiga 2 headhunterit... Selline huvitav päev.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 01:33:58 vasta tsitaadiga

Kui chaos on väärtuslikum, siis kallimad asjad on ka nt 250c/10ex vms.

Pigem on exchange rate normaliseerunud. Ebanormaalne exchange rate oli juba.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2020 18:05:52 vasta tsitaadiga

mauro, HH oli 100EX paar päeva tagasi vaatasin ja exalti hind 30c, haigelt odav lol. Ise ostsin mingi 850 chiselit 20c eest, chisel kõik.

edit: Keegi Mayhemi teeb?
Nädal race, eksklusiivsed uniqued TOP 5 igale klassile.

Tegin Zerki mõtlesin, et keegi ei mängi.. jaaa Alk tegi ka icon_lol.gif vend hetkel Rank 1 sellega..
Ise püsin siin teise päeva keskel Rank 9 ja Earthshatterit teen icon_smile.gif SSFHC

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2020 12:38:13 vasta tsitaadiga

HDTanel, Delve'i ei tee kaasa?

Pole varem SSFi mänginud ja peab ütlema, et väga fun on. Mõni drop teeb ikka meele rõõmsaks, kui tavaliigas oleks ainuke lahe drop mirror, siis praegu Abyssus ja Carcass Jack eriti cool'id itemid:D Kahju, et Cyclone väga meta skill ei ole ja 6L veel tulemata, aga muidu väga fun, hetkel Depth 350, praeguse geariga ehk 400-450 venitab ära, edasi läheb keeruliseks.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 22:55:21 vasta tsitaadiga

koiott, olin vahepeal seal Rank 4 isegi aga siis rippisin Malachaile.. mõtlesin, et tore oleks enamvähem perma immune to crit saada.. red mapi Malachai increased AOE-ga, lihtsalt oneshot icon_smile.gif
Delve tegin kuni kaotasin chari DC-le.. lihtsalt server logis välja mind ja karakter kadunud.. aga krt ei usu, et mingi 500depthini oleks pushinud Zerkiga.

Kohe algab nüüd Flashback, vaatan teen seda vaikselt zerkina icon_smile.gif 2 nädalat pikk.. eks näis kuis läheb.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2021 11:30:57 vasta tsitaadiga

Whoah, uus expansion on hype. Atlas skilltree, craftable watchstones, decent league mechanic, new maps, new boss. Consider me motivated icon_eek.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.