Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 20:02:51 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
No , aga see konf on puhta lollus. Võibolla aastal 2008 ehk...

esimesed unreal 3-e mootoriga pelad pididki ju 2k7 lõpus tulema hakkama - selleks ajaks on nagunii juba palju "karmimaid" mootoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 18.06.2004 20:25:28 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
No , aga see konf on puhta lollus. Võibolla aastal 2008 ehk...

esimesed unreal 3-e mootoriga pelad pididki ju 2k7 lõpus tulema hakkama - selleks ajaks on nagunii juba palju "karmimaid" mootoreid icon_wink.gif


Hmm 2005 lubati ju ja Unreal 3me lubati 2006.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 20:52:39 vasta tsitaadiga

Xender kirjutas:
Hmm 2005 lubati ju ja Unreal 3me lubati 2006.

mhmh ja duke nokem for ever pidi 1999 välja tulema icon_wink.gif
unreal 2 juba hilines üle aasta aja, rääkimata siis sellisest killerist nagu u3 "peaks" tulema.
aga elame, näeme icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 20:56:52 vasta tsitaadiga

Ma võrdleks rohkem Doom III sellega... Doom III pidi ju 2001 välja tulema? nii, et ega ma eriti mööda pane kui Unreal 3 aastal 2010 tuleb icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 18.06.2004 21:42:14 vasta tsitaadiga

Minu arust lubati Unreal 3 mootorit 2005 aastaks.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 21:49:41 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
No , aga see konf on puhta lollus. Võibolla aastal 2008 ehk...

esimesed unreal 3-e mootoriga pelad pididki ju 2k7 lõpus tulema hakkama - selleks ajaks on nagunii juba palju "karmimaid" mootoreid icon_wink.gif


no siiamaani on kõik olnud sedapsi, et need "kõige-kõige" mängud võtavad ka võimsamateil masinatelt viimast või nibin nabin täis graafikaga jooksevad.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 21:57:25 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
no siiamaani on kõik olnud sedapsi, et need "kõige-kõige" mängud võtavad ka võimsamateil masinatelt viimast või nibin nabin täis graafikaga jooksevad.


Täitsa tõsijutt.Kuigi praegused kõige uuemad ja kapimad kaardid tegid ikka päris quantum leap'i ,siis ega mänge mis alla nende kaartide ei jookse ei tule veel niipeagi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 22:04:18 vasta tsitaadiga

Mis mõttega siis üldse arvutit osta? Kui 3 aastaga juba võimsus enamvähem 3x. Arvutiga on lahe, aga arvutita oled rikas.(vanasõna järgi)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2004 22:44:00 vasta tsitaadiga

see kahh õige icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 23:36:44 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
marko kirjutas:
no siiamaani on kõik olnud sedapsi, et need "kõige-kõige" mängud võtavad ka võimsamateil masinatelt viimast või nibin nabin täis graafikaga jooksevad.


Täitsa tõsijutt.Kuigi praegused kõige uuemad ja kapimad kaardid tegid ikka päris quantum leap'i ,siis ega mänge mis alla nende kaartide ei jookse ei tule veel niipeagi.


sry, ei saa hästi lausest aru... icon_confused.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 19.06.2004 02:24:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõnes usa foorumis pole midagi imelikku, kui mõnel mehel on 2x või 4x Opteron 250 (2,4 ghx, hind nii 20-25 tuhta EEK tk) ja 8GB RAMi...

Nüüd varsti on lihtsalt mõnel mehel 2x operon, 4gb ram, ja 2x x800XT ,
kui tõesti alienware selle 2*gpu sys välja töötab, peaks unreal III mootor päris hea fps jooksma icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 02:40:56 vasta tsitaadiga

mai saa aru kuda nad 2x jõudluse 1 panevad? icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 19.06.2004 03:08:33 vasta tsitaadiga

Btw. Ati'lt uus realtime demo väljas
http://www.ati.com/developer/demos/rx800.html
Ruby wrapperiga see eriti hästi ei tööta icon_sad.gif

selline on screen: www.hot.ee/manofmatrix/Crowd2.JPG ,
loodame kiirelt uut wrapperit icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 19.06.2004 03:26:22 vasta tsitaadiga

MatrixMan kirjutas:
Btw. Ati'lt uus realtime demo väljas
http://www.ati.com/developer/demos/rx800.html
Ruby wrapperiga see eriti hästi ei tööta icon_sad.gif

selline on screen: www.hot.ee/manofmatrix/Crowd2.JPG ,
loodame kiirelt uut wrapperit icon_wink.gif

hm, see jooksvate mehikeste video?
mis selle point on icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 10:52:27 vasta tsitaadiga

Tglt selle 2x = 1 jõudluse saaks ju , kui panna pci-x32 taha, ja 1 kaart hõlmab poole sellest. Mingi erimegakaart, 2gpuga, nagu volari.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 10:54:32 vasta tsitaadiga

volari ja erimegakaart? icon_lol.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 11:01:18 vasta tsitaadiga

Volari on üsna kräpp, oleks võinud paremini välja tulla. See dual-gpu x800pro/xt wateva oleks erimegakaart.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 13:28:55 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Tglt selle 2x = 1 jõudluse saaks ju , kui panna pci-x32 taha, ja 1 kaart hõlmab poole sellest. Mingi erimegakaart, 2gpuga, nagu volari.


hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.06.2004 13:39:22 vasta tsitaadiga

Ja miks on 2 GPUga kaardid üsna kräpp??? Eks ikka selle pärast, et kumbki GPU tahab ju eraldi mälu saada tekstuuride tarbeks. Nii juhtubki, et sel imaginaarsel kaardil on kokku näiteks 512MB RAMi, kuid mängude seisukohast käitub asi, nagu tal oleks 256MB RAMi. Nüüd aga mõtleme, kui palju maksab hetkel X800PRO. Ja siis jõuame ilusti järeldusele, et tõenäoliselt meil umbes 15,000-20,000 eeku maksavatele DUAL-kaartidele ostjaid ei leidu rohkem kui käputäis. Lisaks veel see, et dual GPU kaartidele on alati suht raske supporti luua, ja on oht, et mingeid mänge saad mängida vaid single-GPU režiimis, nagu ATI RAGE FURY MAXXi nimelise kaardiga läks. See on tõesti valus laks, sest see perfoormants, mille eest sa mingi 8000 raha juurde maksid, jääb lihtsalt olemata. Lisaks veel see, et nende kaartide vähesuse tõttu on support kallis, ja sellest loobutakse kiiresti. MAXXi, mis väljutati vist 1999, minu mälu järgi enam Win XP all tööle ei saanud.

Mis seda Unreal 3 mootori asja puudutab, siis see tsitaat, mida seal eespool kasutati, on minu oma. Antud postitus sai tehtud pärast Tim Sweeney, EPICu tähtsa asjapulgaga tehtud intervjuu lugemist. Miinimumnõudmised on täitsa tõesed. Ülejäänu on tõesti ekstrapolatsiooni e. tuletamise küsimus. Samas ma väga ei karjuks nende nõudmiste peale, sest enamus meist (aktiivsematest mänguritest) siin omastavad hiljemalt järgmise aasta lõpus juba arvuti, mis saab miinimumnõuetega ilusti hakkama. Ja nagu siin mainitud on, pole täismängu enne 2006ndat aastat oodata. Võimalik, et tuleb ka alles 2007, sest säärased hilinemised on tavalised. Selle aja peale on multicore-protsessorid juba reaalselt turul, 2005nda aasta lõpupoole pidid esimesed AMD multicore serveriprosed ilmuma, arvatavasti 2006 aastaks jõuab asi ka desktoppidele.

Näiteks oleks ju kena saada 2006 lõpus või 2007 alguses endale poest 3500 eeguga DUALcore, 64bit ning SSE4 käsustikuga 2x2,5GHz 4MB jagatud L2 cachega protsessorihakatis. Pole küll ehk päris viimase sõna masin, aga vanale P4 3.2 GHz masinale keerab jõudluselt umbes 3X ära. 8)

Eks aeg näitab, aga minu arust pole röökimiseks a la 'Need mänguprogejad on hullud!' küll põhjust. Pigem tuleks ise enamvähem selge pilguga tulevikku vaadata ja proovida ette kujutada, kui palju arvutimaailm 2 aasta jooksul areneda jõuab.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 13:54:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
Tglt selle 2x = 1 jõudluse saaks ju , kui panna pci-x32 taha, ja 1 kaart hõlmab poole sellest. Mingi erimegakaart, 2gpuga, nagu volari.


hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed?



Wtf? Ma rääkisin pci-x32 üldse.


FAkkk, jälle ei saa arvutit osta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 19.06.2004 13:57:56 vasta tsitaadiga

Millised need mängud veel olema hakkavad, kui sellised Pc-d levivad
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 14:56:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed?


icon_eek.gif
irwww, sa ikka tead mida räägid? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
agp-8x on tõesti suht mõttetu, aga hoopis sellel põhjusel, et ta ei anna ikkagi midagi juurde (st pole vahet kas agp4x või 8x, kuna süsteemimälust swappima hakates kukub jõudlus ikkagi kolinal), overkill tähendaks, et võimsust (või ribalaiust vms) on kõvasti ülearu...ja sellest on asi VÄGA kaugel...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 15:02:47 vasta tsitaadiga

tähtsam kui uute tehnoloogiate pakutav ribalaius on muud asjad..
nagu signaalipuhtus.. jne.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 00:17:51 vasta tsitaadiga

link :: head lugemist

eix666 kirjutas:
Scart kirjutas:
hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed?


icon_eek.gif
irwww, sa ikka tead mida räägid? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
agp-8x on tõesti suht mõttetu, aga hoopis sellel põhjusel, et ta ei anna ikkagi midagi juurde (st pole vahet kas agp4x või 8x, kuna süsteemimälust swappima hakates kukub jõudlus ikkagi kolinal), overkill tähendaks, et võimsust (või ribalaiust vms) on kõvasti ülearu...ja sellest on asi VÄGA kaugel...
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 00:44:58 vasta tsitaadiga

:pwned: icon_lol.gif 8)

tsitaat:
Is PCI-Express a bad idea? Not at all. It cuts manufacturing costs and simplifies trace design; from that perspective alone it’s a smart advance. But don’t confuse “smart advance” with “performance advantage.” Based on the numbers we’ve seen here, the average game and application (even the modern ones) typically do not take advantage of AGP 8x. None of our games showed more than a small increase.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 01:10:35 vasta tsitaadiga

scart: ole nüüd hea laps ja loe minu tekst uuesti läbi....

laest võetud näide: kui sul on valida 1,1l ja 1,2l mootoriga auto vahel....ja sa tahad rallima minna...siis kas see, et 1,2l säästumootor ei anna 1,1l'sest tuntavalt paremat tulemust tähendab, et juba 1,2l on overkill? ja siis on tulemas veel 1,4'ne mudel, millel on erinevalt eelmistest ka konditsioneer, pardakompuuter ja roolivõim, kuid mis on selle suhtumise järgi juba täielik mõttetus ja raharaiskamine... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 01:38:23 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
scart: ole nüüd hea laps ja loe minu tekst uuesti läbi....

laest võetud näide: kui sul on valida 1,1l ja 1,2l mootoriga auto vahel....ja sa tahad rallima minna...siis kas see, et 1,2l säästumootor ei anna 1,1l'sest tuntavalt paremat tulemust tähendab, et juba 1,2l on overkill? ja siis on tulemas veel 1,4'ne mudel, millel on erinevalt eelmistest ka konditsioneer, pardakompuuter ja roolivõim, kuid mis on selle suhtumise järgi juba täielik mõttetus ja raharaiskamine... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


äkki oled nüüd ise nii tubli, et loed korra ise oma teksti läbi ja siis kaed minu antud lingil olevaid graafikuid? enamik asju ei kasuta isegi 2 kordset kiirust ära, seega on ressurssi shitloadi kaupa yle, hence the definition "overkill". kas ma peaksin ostma oma digikale gigase mälupulga, sest ma saan? ei, ma ostan just nii suure, kui mul reaalselt vaja on ning kohe mitte ei osta ma endale poolemillist tahoed, sest mul võib seda äkki kunagi äkki vaja minna.

pci-express ei anna videokaardile mitte kui midagi juurde, lisab aga revenue'd atile ja nvidiale, sest idioodid jooksevad karjakaupa endale "uusi ja vägevaid" kaarte ostma, kui kell kukub. jääb mulje, et ka sina oled vist yks nendest
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 01:55:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
pci-express ei anna videokaardile mitte kui midagi juurde, lisab aga revenue'd atile ja nvidiale, sest idioodid jooksevad karjakaupa endale "uusi ja vägevaid" kaarte ostma, kui kell kukub. jääb mulje, et ka sina oled vist yks nendest


irwww, mina istun rahulikult oma Radeon 8500 otsas edasi...ja seda tõenäoliselt veel pikka aega... icon_lol.gif
aga näiteks Anandtech kirjutas asjast mingi aastake tagasi....ning ega PCI-express polegi ainult videole mõeldud...see on ju ikka terviklik süsteem mõeldud hõlmama kõiki seadeid (video jääb aga kahjuks antud hetkel progressile hambusse, kuna kardetavasti AGP-PciExpress bridge'id ikkagi jõudlust veidi kaotavad alguses selle asemel et võita, seepärast kui juba, siis tuleb ikka native pci-express lahendust oodata, SEE aga peaks juba edasiminek olema)...ja edasiminekut on selles vallas tarvis (see et hetkel veel venitatakse vana protokolli ei tähenda, et see lõpmatuseni õnnestub)....
sinu jutust jääb küll selline mulje, et kui ISA slotid hakkasid ära kaduma ja PCI asemele tuli, siis oli ka suur nutmine ja hädaldamine majas.... beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 11:29:44 vasta tsitaadiga

Ma tahan pci-x16 kaarti sellepärast, et saaks osta pci-x16 mobo. Ja pci-x16 mobo sellepärast, et agp sureb nagunii välja, siis on kergem uuendada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 11:37:32 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Ma tahan pci-x16 kaarti sellepärast, et saaks osta pci-x16 mobo. Ja pci-x16 mobo sellepärast, et agp sureb nagunii välja, siis on kergem uuendada.

juttude järgi pidi veel vähemalt 4 põlvkonda gfx kaarte ka agp siinile tulema ehk siis agp ei sure veel niipea seega pci-x on mõttetu icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 12:36:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Is PCI-Express a bad idea? Not at all. It cuts manufacturing costs and simplifies trace design; from that perspective alone it’s a smart advance. But don’t confuse “smart advance” with “performance advantage.” Based on the numbers we’ve seen here, the average game and application (even the modern ones) typically do not take advantage of AGP 8x. None of our games showed more than a small increase.


see tsitaat mulle ikka meeldib. icon_razz1.gif 8)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 12:17:55 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

yeah, pci-express is teh 0wn icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 12:55:53 vasta tsitaadiga

Firingsquad kirjutas:
This isn’t to say that PCI Express isn’t necessary for today’s applications. One killer app for PCI Express you can take advantage of right now is editing HD content. PCI Express is bi-directional, capable of delivering up to 4GB/sec in both upstream and downstream data transfers, making real-time HD video editing quite feasible. Next generation games will also take advantage of PCI Express in more ways than just its added bandwidth. The bottom line is that PCI Express will be a lot more significant on the graphics side than the move to AGP 8X and AGP 4X before it.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 14:02:33 vasta tsitaadiga

just, heal juhul aastal 2007, millal tuleb unreal 3 ja kõik masinad põlvili võtab, niikaua lase kasvõi agp-2x kui tahad, ei mingit vahet. asi on täpselt samasugune mull nagu btx, mida vajab ainult intel oma idiootsete toodete jaoks
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 15:42:46 vasta tsitaadiga

njah, a kui keegi midagi vahepeal ette ei oleks võtnud, istuks me vlb või
heal juhul pci videote otsas jne jne.

Scart kirjutas:
just, heal juhul aastal 2007, millal tuleb unreal 3 ja kõik masinad põlvili võtab, niikaua lase kasvõi agp-2x kui tahad, ei mingit vahet. asi on täpselt samasugune mull nagu btx, mida vajab ainult intel oma idiootsete toodete jaoks

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 15:52:40 vasta tsitaadiga

agp jaoks oli tõeline vajadus omal ajal, hetkel ei ole veel selle tehnikast suudetud pooltki kätte saada, juba aga lähme suure paanikaga uue peale a la "enam agp kaarte ei tule" jne... lihtsalt yks suur mull
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.06.2004 16:18:47 vasta tsitaadiga

AGP 8x'st ei kasutata pooltki ära mitte sellepärast, et midagi ei oleks peale hakata vaid pigem sellepärast, et enamustel tarbijatest ei ole pooltki AGP 8x ribast. Ükski täie mõistuse juures olev mängutootja ei hakka tegema mängu, mis enamustel nagu ila venib.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 18:13:55 vasta tsitaadiga

jajaa... kui veel mõni mäng piisavalt optimeerida siis ajab asja ära ka vana Pentium166, 32ram, 1,2gigahd, ati4mb, ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_razz1.gif

aga mina ei viitsiks seda küll teha, pigem ostan omale mingi A64 või midagi veel paremat. 8)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 19:44:00 vasta tsitaadiga

stepzter kirjutas:
Ükski täie mõistuse juures olev mängutootja ei hakka tegema mängu, mis enamustel nagu ila venib.


Nuh enamustel inimestel pole ju tegelt mingi väga kehv arvuti,pean silmas ikka neid kes mänguroid on mitte sellised average kasutajad kes aegajalt tripeaks'i mängivad icon_biggrin.gif .Isegi meil vaeses eestis on mänguritel ikka suht kabedad arvutid,rääkimata siis arengumaadest.Samas selleks ,et mäng ei veniks nii hirmsasti on ju mängudes settingud niikuinii olemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 21:10:00 vasta tsitaadiga

Auron, alustuseks tee endale selgeks mõiste "arengumaa" icon_wink.gif
aga olen ka tähele pannud, et eestis paljudel ikka päris kõvad raalid.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.06.2004 03:22:10 vasta tsitaadiga

Häda ongi selles, et üle AGP pumbatavate asjade kogust ei saa eriti lihtsalt sättida. See on üsna tugevalt mootori arhitektuuriga seotud.
Kui mäng on AGP 4x jaoks planeeritud, siis ei ole AGP8x'st kasu, aga kui AGP 8x'i ei ole kellelgi, siis ei tehta ka mänge, mis oskaks sellise bandwidthiga midagi tarka peale hakata.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 12:03:31 vasta tsitaadiga

@arm2004 Pidasin silmas arenenud maad(võrreldes eestisuguse pommiauguga) nagu näiteks igast saksa,soome,prantsus jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 22.06.2004 12:29:22 vasta tsitaadiga

seda standardivahetust ongi vaja selleks, et saaks kogu 'toru' täis pumbata uuesti... uus siin on nüüd selles osas paindlikum, et ei pea arvestama enam otseselt toru laiust (8 x agp-le optimiseeritud m2ngud veniks nagu tatt 4 x agp siini otsas) loodame, et see asi ei l6ppe t2pselt samuti nagu agp-ga, et tehaks 32 x pci-x ning siis seisab toru j2lle pooltyhjalt icon_razz.gif
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 22.06.2004 12:32:00 vasta tsitaadiga

Minu teada valitseb praegu just vastupidine suund, et võimalikult palju graafikakaart ise ära teeks ja võimalikult vähe muude komponentide poole pöördutaks.
Tegelikult annaks paju rohkem asjale juurde see, kui graafikaardil oleks oma mälukontroller ja saaks mäludega otse suhelda. PC praegune lahendus on üldse väga halvasti projekteeritud 3D graafikat ja muud tohutut arvutusvõimet vajavaid programme silmas pidades mis peavad videokaartiga väga palju suhtlema.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 12:44:23 vasta tsitaadiga

agp kui selline kaotas juba ammu mõtte, sest algne idee hoida asju systeemimälus on ju meie ajal pehmelt öeldes idiootne, videomälu on piisavalt kiire ja seda on piisavalt palju, et igasugune mälu edasi-tagasi swappimine lõppes ddri tulekuga juba mõned head aastad tagasi, mistõttu videokaardi kohapealt ei anna lähima aja jooksul pci-express mingit võitu agp kaartide yle, tegelikult isegi vastupidi. agp kaardid on esimese põlvkonna pci expressi emmede peal kiiremad kui native pci-express omad (pealegi pole veel yhtegi pci-express native kaarti olemas, kõik kasutatavad sildamist), seega on asja üle kokku löödud tohutu lärmi mõte?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 22.06.2004 13:16:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
agp kui selline kaotas juba ammu mõtte, sest algne idee hoida asju systeemimälus on ju meie ajal pehmelt öeldes idiootne, videomälu on piisavalt kiire ja seda on piisavalt palju, et igasugune mälu edasi-tagasi swappimine lõppes ddri tulekuga juba mõned head aastad tagasi, mistõttu videokaardi kohapealt ei anna lähima aja jooksul pci-express mingit võitu agp kaartide yle, tegelikult isegi vastupidi. agp kaardid on esimese põlvkonna pci expressi emmede peal kiiremad kui native pci-express omad (pealegi pole veel yhtegi pci-express native kaarti olemas, kõik kasutatavad sildamist), seega on asja üle kokku löödud tohutu lärmi mõte?


Hmm, kas mitte NV 45 seeria ei pidanud mitte olema kohe projekteeritud PCI-E peale, erinevalt ülejäänutest, mis kasutavad muundureid?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 22.06.2004 13:50:50 vasta tsitaadiga

link :: inff

Näedsa siis, paned 2 kaarti kõrvuti ja 100% boosti.
Tahaks näha seda venda kes 2xHigh-end kaarti ostab... icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 22.06.2004 14:15:15 vasta tsitaadiga

Küll selliseid ka leidu, USAs ju miljoneid miljonäre.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 14:22:05 vasta tsitaadiga

Normaalne icon_eek.gif K-Arvutisalong müüb HIS X800PRO-d vaid 6400.- eest... kui vaadata mis jahutusega icon_eek.gif icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 15:05:25 vasta tsitaadiga

Jah õnneks eestil siis odavaim ja väga hea variant tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.