|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.06.2004 20:02:51
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| No , aga see konf on puhta lollus. Võibolla aastal 2008 ehk... |
esimesed unreal 3-e mootoriga pelad pididki ju 2k7 lõpus tulema hakkama - selleks ajaks on nagunii juba palju "karmimaid" mootoreid
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
18.06.2004 20:25:28
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| käiguvahetaja kirjutas: |
| No , aga see konf on puhta lollus. Võibolla aastal 2008 ehk... |
esimesed unreal 3-e mootoriga pelad pididki ju 2k7 lõpus tulema hakkama - selleks ajaks on nagunii juba palju "karmimaid" mootoreid  |
Hmm 2005 lubati ju ja Unreal 3me lubati 2006.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.06.2004 20:52:39
|
|
|
| Xender kirjutas: |
| Hmm 2005 lubati ju ja Unreal 3me lubati 2006. |
mhmh ja duke nokem for ever pidi 1999 välja tulema
unreal 2 juba hilines üle aasta aja, rääkimata siis sellisest killerist nagu u3 "peaks" tulema.
aga elame, näeme
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.06.2004 20:56:52
|
|
|
Ma võrdleks rohkem Doom III sellega... Doom III pidi ju 2001 välja tulema? nii, et ega ma eriti mööda pane kui Unreal 3 aastal 2010 tuleb
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
18.06.2004 21:42:14
|
|
|
Minu arust lubati Unreal 3 mootorit 2005 aastaks.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
18.06.2004 21:49:41
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| käiguvahetaja kirjutas: |
| No , aga see konf on puhta lollus. Võibolla aastal 2008 ehk... |
esimesed unreal 3-e mootoriga pelad pididki ju 2k7 lõpus tulema hakkama - selleks ajaks on nagunii juba palju "karmimaid" mootoreid  |
no siiamaani on kõik olnud sedapsi, et need "kõige-kõige" mängud võtavad ka võimsamateil masinatelt viimast või nibin nabin täis graafikaga jooksevad.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.06.2004 21:57:25
|
|
|
| marko kirjutas: |
| no siiamaani on kõik olnud sedapsi, et need "kõige-kõige" mängud võtavad ka võimsamateil masinatelt viimast või nibin nabin täis graafikaga jooksevad. |
Täitsa tõsijutt.Kuigi praegused kõige uuemad ja kapimad kaardid tegid ikka päris quantum leap'i ,siis ega mänge mis alla nende kaartide ei jookse ei tule veel niipeagi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
18.06.2004 22:04:18
|
|
|
| Mis mõttega siis üldse arvutit osta? Kui 3 aastaga juba võimsus enamvähem 3x. Arvutiga on lahe, aga arvutita oled rikas.(vanasõna järgi)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.06.2004 22:44:00
|
|
|
see kahh õige
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
18.06.2004 23:36:44
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| marko kirjutas: |
| no siiamaani on kõik olnud sedapsi, et need "kõige-kõige" mängud võtavad ka võimsamateil masinatelt viimast või nibin nabin täis graafikaga jooksevad. |
Täitsa tõsijutt.Kuigi praegused kõige uuemad ja kapimad kaardid tegid ikka päris quantum leap'i ,siis ega mänge mis alla nende kaartide ei jookse ei tule veel niipeagi. |
sry, ei saa hästi lausest aru...
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
19.06.2004 02:24:22
|
|
|
| tsitaat: |
Mõnes usa foorumis pole midagi imelikku, kui mõnel mehel on 2x või 4x Opteron 250 (2,4 ghx, hind nii 20-25 tuhta EEK tk) ja 8GB RAMi...
|
Nüüd varsti on lihtsalt mõnel mehel 2x operon, 4gb ram, ja 2x x800XT ,
kui tõesti alienware selle 2*gpu sys välja töötab, peaks unreal III mootor päris hea fps jooksma
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.06.2004 02:40:56
|
|
|
mai saa aru kuda nad 2x jõudluse 1 panevad?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
19.06.2004 03:26:22
|
|
|
hm, see jooksvate mehikeste video?
mis selle point on
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
19.06.2004 10:52:27
|
|
|
| Tglt selle 2x = 1 jõudluse saaks ju , kui panna pci-x32 taha, ja 1 kaart hõlmab poole sellest. Mingi erimegakaart, 2gpuga, nagu volari.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
19.06.2004 10:54:32
|
|
|
volari ja erimegakaart?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
19.06.2004 11:01:18
|
|
|
| Volari on üsna kräpp, oleks võinud paremini välja tulla. See dual-gpu x800pro/xt wateva oleks erimegakaart.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.06.2004 13:28:55
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| Tglt selle 2x = 1 jõudluse saaks ju , kui panna pci-x32 taha, ja 1 kaart hõlmab poole sellest. Mingi erimegakaart, 2gpuga, nagu volari. |
hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.06.2004 13:39:22
|
|
|
Ja miks on 2 GPUga kaardid üsna kräpp??? Eks ikka selle pärast, et kumbki GPU tahab ju eraldi mälu saada tekstuuride tarbeks. Nii juhtubki, et sel imaginaarsel kaardil on kokku näiteks 512MB RAMi, kuid mängude seisukohast käitub asi, nagu tal oleks 256MB RAMi. Nüüd aga mõtleme, kui palju maksab hetkel X800PRO. Ja siis jõuame ilusti järeldusele, et tõenäoliselt meil umbes 15,000-20,000 eeku maksavatele DUAL-kaartidele ostjaid ei leidu rohkem kui käputäis. Lisaks veel see, et dual GPU kaartidele on alati suht raske supporti luua, ja on oht, et mingeid mänge saad mängida vaid single-GPU reiimis, nagu ATI RAGE FURY MAXXi nimelise kaardiga läks. See on tõesti valus laks, sest see perfoormants, mille eest sa mingi 8000 raha juurde maksid, jääb lihtsalt olemata. Lisaks veel see, et nende kaartide vähesuse tõttu on support kallis, ja sellest loobutakse kiiresti. MAXXi, mis väljutati vist 1999, minu mälu järgi enam Win XP all tööle ei saanud.
Mis seda Unreal 3 mootori asja puudutab, siis see tsitaat, mida seal eespool kasutati, on minu oma. Antud postitus sai tehtud pärast Tim Sweeney, EPICu tähtsa asjapulgaga tehtud intervjuu lugemist. Miinimumnõudmised on täitsa tõesed. Ülejäänu on tõesti ekstrapolatsiooni e. tuletamise küsimus. Samas ma väga ei karjuks nende nõudmiste peale, sest enamus meist (aktiivsematest mänguritest) siin omastavad hiljemalt järgmise aasta lõpus juba arvuti, mis saab miinimumnõuetega ilusti hakkama. Ja nagu siin mainitud on, pole täismängu enne 2006ndat aastat oodata. Võimalik, et tuleb ka alles 2007, sest säärased hilinemised on tavalised. Selle aja peale on multicore-protsessorid juba reaalselt turul, 2005nda aasta lõpupoole pidid esimesed AMD multicore serveriprosed ilmuma, arvatavasti 2006 aastaks jõuab asi ka desktoppidele.
Näiteks oleks ju kena saada 2006 lõpus või 2007 alguses endale poest 3500 eeguga DUALcore, 64bit ning SSE4 käsustikuga 2x2,5GHz 4MB jagatud L2 cachega protsessorihakatis. Pole küll ehk päris viimase sõna masin, aga vanale P4 3.2 GHz masinale keerab jõudluselt umbes 3X ära. 8)
Eks aeg näitab, aga minu arust pole röökimiseks a la 'Need mänguprogejad on hullud!' küll põhjust. Pigem tuleks ise enamvähem selge pilguga tulevikku vaadata ja proovida ette kujutada, kui palju arvutimaailm 2 aasta jooksul areneda jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
19.06.2004 13:54:11
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| käiguvahetaja kirjutas: |
| Tglt selle 2x = 1 jõudluse saaks ju , kui panna pci-x32 taha, ja 1 kaart hõlmab poole sellest. Mingi erimegakaart, 2gpuga, nagu volari. |
hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed? |
Wtf? Ma rääkisin pci-x32 üldse.
FAkkk, jälle ei saa arvutit osta.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
19.06.2004 13:57:56
|
|
|
| Millised need mängud veel olema hakkavad, kui sellised Pc-d levivad
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
19.06.2004 14:56:07
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed? |
irwww, sa ikka tead mida räägid?
agp-8x on tõesti suht mõttetu, aga hoopis sellel põhjusel, et ta ei anna ikkagi midagi juurde (st pole vahet kas agp4x või 8x, kuna süsteemimälust swappima hakates kukub jõudlus ikkagi kolinal), overkill tähendaks, et võimsust (või ribalaiust vms) on kõvasti ülearu...ja sellest on asi VÄGA kaugel...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
19.06.2004 15:02:47
|
|
|
tähtsam kui uute tehnoloogiate pakutav ribalaius on muud asjad..
nagu signaalipuhtus.. jne.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.06.2004 00:17:51
|
|
|
link :: head lugemist
| eix666 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| hetkel on isegi agp-8x overkill, mida tra sa selle 32x agp'ga teed? |
irwww, sa ikka tead mida räägid?
agp-8x on tõesti suht mõttetu, aga hoopis sellel põhjusel, et ta ei anna ikkagi midagi juurde (st pole vahet kas agp4x või 8x, kuna süsteemimälust swappima hakates kukub jõudlus ikkagi kolinal), overkill tähendaks, et võimsust (või ribalaiust vms) on kõvasti ülearu...ja sellest on asi VÄGA kaugel... |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
20.06.2004 00:44:58
|
|
|
:pwned: 8)
| tsitaat: |
| Is PCI-Express a bad idea? Not at all. It cuts manufacturing costs and simplifies trace design; from that perspective alone its a smart advance. But dont confuse smart advance with performance advantage. Based on the numbers weve seen here, the average game and application (even the modern ones) typically do not take advantage of AGP 8x. None of our games showed more than a small increase. |
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.06.2004 01:10:35
|
|
|
scart: ole nüüd hea laps ja loe minu tekst uuesti läbi....
laest võetud näide: kui sul on valida 1,1l ja 1,2l mootoriga auto vahel....ja sa tahad rallima minna...siis kas see, et 1,2l säästumootor ei anna 1,1l'sest tuntavalt paremat tulemust tähendab, et juba 1,2l on overkill? ja siis on tulemas veel 1,4'ne mudel, millel on erinevalt eelmistest ka konditsioneer, pardakompuuter ja roolivõim, kuid mis on selle suhtumise järgi juba täielik mõttetus ja raharaiskamine...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.06.2004 01:38:23
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
scart: ole nüüd hea laps ja loe minu tekst uuesti läbi....
laest võetud näide: kui sul on valida 1,1l ja 1,2l mootoriga auto vahel....ja sa tahad rallima minna...siis kas see, et 1,2l säästumootor ei anna 1,1l'sest tuntavalt paremat tulemust tähendab, et juba 1,2l on overkill? ja siis on tulemas veel 1,4'ne mudel, millel on erinevalt eelmistest ka konditsioneer, pardakompuuter ja roolivõim, kuid mis on selle suhtumise järgi juba täielik mõttetus ja raharaiskamine...  |
äkki oled nüüd ise nii tubli, et loed korra ise oma teksti läbi ja siis kaed minu antud lingil olevaid graafikuid? enamik asju ei kasuta isegi 2 kordset kiirust ära, seega on ressurssi shitloadi kaupa yle, hence the definition "overkill". kas ma peaksin ostma oma digikale gigase mälupulga, sest ma saan? ei, ma ostan just nii suure, kui mul reaalselt vaja on ning kohe mitte ei osta ma endale poolemillist tahoed, sest mul võib seda äkki kunagi äkki vaja minna.
pci-express ei anna videokaardile mitte kui midagi juurde, lisab aga revenue'd atile ja nvidiale, sest idioodid jooksevad karjakaupa endale "uusi ja vägevaid" kaarte ostma, kui kell kukub. jääb mulje, et ka sina oled vist yks nendest
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.06.2004 01:55:58
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| pci-express ei anna videokaardile mitte kui midagi juurde, lisab aga revenue'd atile ja nvidiale, sest idioodid jooksevad karjakaupa endale "uusi ja vägevaid" kaarte ostma, kui kell kukub. jääb mulje, et ka sina oled vist yks nendest |
irwww, mina istun rahulikult oma Radeon 8500 otsas edasi...ja seda tõenäoliselt veel pikka aega...
aga näiteks Anandtech kirjutas asjast mingi aastake tagasi....ning ega PCI-express polegi ainult videole mõeldud...see on ju ikka terviklik süsteem mõeldud hõlmama kõiki seadeid (video jääb aga kahjuks antud hetkel progressile hambusse, kuna kardetavasti AGP-PciExpress bridge'id ikkagi jõudlust veidi kaotavad alguses selle asemel et võita, seepärast kui juba, siis tuleb ikka native pci-express lahendust oodata, SEE aga peaks juba edasiminek olema)...ja edasiminekut on selles vallas tarvis (see et hetkel veel venitatakse vana protokolli ei tähenda, et see lõpmatuseni õnnestub)....
sinu jutust jääb küll selline mulje, et kui ISA slotid hakkasid ära kaduma ja PCI asemele tuli, siis oli ka suur nutmine ja hädaldamine majas....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
20.06.2004 11:29:44
|
|
|
| Ma tahan pci-x16 kaarti sellepärast, et saaks osta pci-x16 mobo. Ja pci-x16 mobo sellepärast, et agp sureb nagunii välja, siis on kergem uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.06.2004 11:37:32
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| Ma tahan pci-x16 kaarti sellepärast, et saaks osta pci-x16 mobo. Ja pci-x16 mobo sellepärast, et agp sureb nagunii välja, siis on kergem uuendada. |
juttude järgi pidi veel vähemalt 4 põlvkonda gfx kaarte ka agp siinile tulema ehk siis agp ei sure veel niipea seega pci-x on mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
20.06.2004 12:36:38
|
|
|
| tsitaat: |
| Is PCI-Express a bad idea? Not at all. It cuts manufacturing costs and simplifies trace design; from that perspective alone its a smart advance. But dont confuse smart advance with performance advantage. Based on the numbers weve seen here, the average game and application (even the modern ones) typically do not take advantage of AGP 8x. None of our games showed more than a small increase. |
see tsitaat mulle ikka meeldib. 8)
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.06.2004 12:17:55
|
|
|
link :: loe siit
yeah, pci-express is teh 0wn
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
21.06.2004 12:55:53
|
|
|
| Firingsquad kirjutas: |
| This isnt to say that PCI Express isnt necessary for todays applications. One killer app for PCI Express you can take advantage of right now is editing HD content. PCI Express is bi-directional, capable of delivering up to 4GB/sec in both upstream and downstream data transfers, making real-time HD video editing quite feasible. Next generation games will also take advantage of PCI Express in more ways than just its added bandwidth. The bottom line is that PCI Express will be a lot more significant on the graphics side than the move to AGP 8X and AGP 4X before it. |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.06.2004 14:02:33
|
|
|
| just, heal juhul aastal 2007, millal tuleb unreal 3 ja kõik masinad põlvili võtab, niikaua lase kasvõi agp-2x kui tahad, ei mingit vahet. asi on täpselt samasugune mull nagu btx, mida vajab ainult intel oma idiootsete toodete jaoks
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
21.06.2004 15:42:46
|
|
|
njah, a kui keegi midagi vahepeal ette ei oleks võtnud, istuks me vlb või
heal juhul pci videote otsas jne jne.
| Scart kirjutas: |
| just, heal juhul aastal 2007, millal tuleb unreal 3 ja kõik masinad põlvili võtab, niikaua lase kasvõi agp-2x kui tahad, ei mingit vahet. asi on täpselt samasugune mull nagu btx, mida vajab ainult intel oma idiootsete toodete jaoks |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.06.2004 15:52:40
|
|
|
| agp jaoks oli tõeline vajadus omal ajal, hetkel ei ole veel selle tehnikast suudetud pooltki kätte saada, juba aga lähme suure paanikaga uue peale a la "enam agp kaarte ei tule" jne... lihtsalt yks suur mull
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
21.06.2004 16:18:47
|
|
|
| AGP 8x'st ei kasutata pooltki ära mitte sellepärast, et midagi ei oleks peale hakata vaid pigem sellepärast, et enamustel tarbijatest ei ole pooltki AGP 8x ribast. Ükski täie mõistuse juures olev mängutootja ei hakka tegema mängu, mis enamustel nagu ila venib.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
21.06.2004 18:13:55
|
|
|
jajaa... kui veel mõni mäng piisavalt optimeerida siis ajab asja ära ka vana Pentium166, 32ram, 1,2gigahd, ati4mb, ...
aga mina ei viitsiks seda küll teha, pigem ostan omale mingi A64 või midagi veel paremat. 8)
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.06.2004 19:44:00
|
|
|
| stepzter kirjutas: |
| Ükski täie mõistuse juures olev mängutootja ei hakka tegema mängu, mis enamustel nagu ila venib. |
Nuh enamustel inimestel pole ju tegelt mingi väga kehv arvuti,pean silmas ikka neid kes mänguroid on mitte sellised average kasutajad kes aegajalt tripeaks'i mängivad .Isegi meil vaeses eestis on mänguritel ikka suht kabedad arvutid,rääkimata siis arengumaadest.Samas selleks ,et mäng ei veniks nii hirmsasti on ju mängudes settingud niikuinii olemas
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.06.2004 21:10:00
|
|
|
Auron, alustuseks tee endale selgeks mõiste "arengumaa"
aga olen ka tähele pannud, et eestis paljudel ikka päris kõvad raalid.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
22.06.2004 03:22:10
|
|
|
Häda ongi selles, et üle AGP pumbatavate asjade kogust ei saa eriti lihtsalt sättida. See on üsna tugevalt mootori arhitektuuriga seotud.
Kui mäng on AGP 4x jaoks planeeritud, siis ei ole AGP8x'st kasu, aga kui AGP 8x'i ei ole kellelgi, siis ei tehta ka mänge, mis oskaks sellise bandwidthiga midagi tarka peale hakata.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.06.2004 12:03:31
|
|
|
| @arm2004 Pidasin silmas arenenud maad(võrreldes eestisuguse pommiauguga) nagu näiteks igast saksa,soome,prantsus jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
22.06.2004 12:29:22
|
|
|
seda standardivahetust ongi vaja selleks, et saaks kogu 'toru' täis pumbata uuesti... uus siin on nüüd selles osas paindlikum, et ei pea arvestama enam otseselt toru laiust (8 x agp-le optimiseeritud m2ngud veniks nagu tatt 4 x agp siini otsas) loodame, et see asi ei l6ppe t2pselt samuti nagu agp-ga, et tehaks 32 x pci-x ning siis seisab toru j2lle pooltyhjalt
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
22.06.2004 12:32:00
|
|
|
Minu teada valitseb praegu just vastupidine suund, et võimalikult palju graafikakaart ise ära teeks ja võimalikult vähe muude komponentide poole pöördutaks.
Tegelikult annaks paju rohkem asjale juurde see, kui graafikaardil oleks oma mälukontroller ja saaks mäludega otse suhelda. PC praegune lahendus on üldse väga halvasti projekteeritud 3D graafikat ja muud tohutut arvutusvõimet vajavaid programme silmas pidades mis peavad videokaartiga väga palju suhtlema.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.06.2004 12:44:23
|
|
|
| agp kui selline kaotas juba ammu mõtte, sest algne idee hoida asju systeemimälus on ju meie ajal pehmelt öeldes idiootne, videomälu on piisavalt kiire ja seda on piisavalt palju, et igasugune mälu edasi-tagasi swappimine lõppes ddri tulekuga juba mõned head aastad tagasi, mistõttu videokaardi kohapealt ei anna lähima aja jooksul pci-express mingit võitu agp kaartide yle, tegelikult isegi vastupidi. agp kaardid on esimese põlvkonna pci expressi emmede peal kiiremad kui native pci-express omad (pealegi pole veel yhtegi pci-express native kaarti olemas, kõik kasutatavad sildamist), seega on asja üle kokku löödud tohutu lärmi mõte?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
22.06.2004 13:16:20
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| agp kui selline kaotas juba ammu mõtte, sest algne idee hoida asju systeemimälus on ju meie ajal pehmelt öeldes idiootne, videomälu on piisavalt kiire ja seda on piisavalt palju, et igasugune mälu edasi-tagasi swappimine lõppes ddri tulekuga juba mõned head aastad tagasi, mistõttu videokaardi kohapealt ei anna lähima aja jooksul pci-express mingit võitu agp kaartide yle, tegelikult isegi vastupidi. agp kaardid on esimese põlvkonna pci expressi emmede peal kiiremad kui native pci-express omad (pealegi pole veel yhtegi pci-express native kaarti olemas, kõik kasutatavad sildamist), seega on asja üle kokku löödud tohutu lärmi mõte? |
Hmm, kas mitte NV 45 seeria ei pidanud mitte olema kohe projekteeritud PCI-E peale, erinevalt ülejäänutest, mis kasutavad muundureid?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
22.06.2004 13:50:50
|
|
|
link :: inff
Näedsa siis, paned 2 kaarti kõrvuti ja 100% boosti.
Tahaks näha seda venda kes 2xHigh-end kaarti ostab...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
22.06.2004 14:15:15
|
|
|
| Küll selliseid ka leidu, USAs ju miljoneid miljonäre.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.06.2004 14:22:05
|
|
|
Normaalne K-Arvutisalong müüb HIS X800PRO-d vaid 6400.- eest... kui vaadata mis jahutusega
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
22.06.2004 15:05:25
|
|
|
Jah õnneks eestil siis odavaim ja väga hea variant tuleb
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|