Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. Viimane mäng - mõlemal meeskonnal üks tank järel, meie tank 100% elu, vastasel 1% elu. Saavad kokku. Mõlemad P43. Ninapidi koos. Lasevad üksteise pihta. Mis te arvate, kumb võitis. Kas 1% eluga või 100% eluga? See asi on lihtsalt nii halenaljakas ja ma tõesti ei saa aru, kuidas te ei näe seda...Kas rahakaotus pimestab? Usk lootusesse? Te olete ainult pixel mängus, ei enamat.
Ja te ostate mingeid kaste? Mida te looate sealt leida? Armastust? Õnne?
Kuidas ja miks sellist asja oleks tootjal mõtet arendada ning kuidas see tooks tagasi selle arendamiseks kulunud ressursse?
Minu puhul siis WG sätib seda koefitsienti tankitüübi järgi - skautidega ei karista mind ja tagab mulle kõrge võiduprotsendi ja artyga paneb täiega näkku. Lisaks saab aru kui ma mängin jokkis peaga, siis sikutab korralikult mul WR alla. Ühe mängija panusest ju ei sõltu ehk see, et ma ise eriti adekvaatne pole ei tohiks sinu loogika järgi rolli mängida... Mulle tundub kogu see vandenõuteooria liiga keeruline reaalsuses rakendada ja samuti ei leia põhjust miks peaks selle peale kallist arendusressurssi kulutama.
Ooot.. Et kui mängid skauti, su WR ainult tõuseb, lakkamatult? Jõuad ehk isegi 100% WR-ni?
Sa tee kõigepealt sada mängu järjest oma skaudiga ära ja vaata, mis su nädala WR tuleb. Ja siis tee sada mängu järjest artyga ära ja vaata, mis su nädala WR tuleb. Ja võid ka sada mängu järjest täiesti jokkis peaga teha. Ja tead mis, ma võin sulle ette ennustada - su kuu WR tuleb ikka nii nagu tavaliselt. Kümnendiku täpsusega.
Ausalt.. Kui naiivsed te olete või millega te muidu tegelete?
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?
hmm...ei tea, mis see WR niiväga nüüd erilist on või kuida pidi see mäng fikseeritud on, aga viimane 1000 lahingut näitab see mul wotlabs-i järgi 53.13% ja eile oli lausa 76.47%.
Panen fooliumist mütsi pähe, et jummala eest see nüüd väiksemaks ei läheks. _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
mhmm. ma ei saa aru mida sa sellest wr vahid fastspotty, kui sa seda mängu juustu ja veini kõrvale ja niisama meelelehutuseks toksid nagu sa ise siin korduvalt oled maininud?
ma ei mängi enam ammu WoT-i võidu peale, kuna see on nii jabur, üldjuhul neljast lahingust saad ühe võidu, pigem mängin kaotuste peale ja mida rohkem kaotuse seda õnnelikum olen
praegu sain järekortse tulemuse, mis on täiesti normaalne 15/3 kaotuse.
mhmm. ma ei saa aru mida sa sellest wr vahid fastspotty, kui sa seda mängu juustu ja veini kõrvale ja niisama meelelehutuseks toksid nagu sa ise siin korduvalt oled maininud?
Ohh Kr6ll ka tagasi.. kas sa mitte just sellepärast siit vahepeal jalga ei puhanud, et su WR kolinal alla kukkus? Justkui mäletan, et viimane kuu oli su WR mingi 40% , WN8 1500 ja peale seda kadusid sa orbiidilt
Ja kui keegi siin räägib, et ta eilne WR oli "lausa" 76%, siis ma lihtsalt ei mõista, kuidas inimesed ei suuda lauseid mõtestada. 76% juhuslik päevane WR on suhteliselt keskpärane, ma isegi ei saa aru, miks seda siin välja tuua. Kas kuu WR muutus?
Mis puutub meelelahutusse, siis jah, suuremalt osalt ta nii ongi. Aga kui sa teed Strv 103B tanki mängides 25 lasku, millest tabavad kõik 25 ja millest läbi läheb 4 (kaks korda arty bounced, EBR bounced, Scorpion G bounced ja üldiselt kõik ülejäänud ka bounced) ning sa kaotad mängu 0-15, siis see on isegi veiniklaasi tagant vaadates täielik jama. Intelligentse inimesena sa saad ju aru, et see asi ei ole väga fair play moodi. Ja see on ainus asi, mis mulle ei meeldi - ei elus ega mängus. Valemäng.
Ja see igipõline dilema, kas WR või WN8, siis nendest esimene näitab (teoreetiliselt, kui süsteem toimiks) sinu strateegilist mõtlemisvõimet (intelligentsust), WN8 aga pigem oskust (head) tanki käsitleda, enamasti lähivõitluses. Mõlemad on olulised ja täiendavad üksteist, kuid on sisult erinevad. Kui sul on rasketank, siis sa võid teha 10K dämmi, aga sa sõltud suuresti just heast strateegist, mõnest heast spottijast - kes ei kihuta lihtsalt lolli peaga mööda platsi ringi, vaid teeb sulle eeltööd. Nad täiendavad üksteist.
Ja siin tulebki see valus moment, kus sa teed kõik endastoleneva - spotid, teed dämmi ja näed ränka vaeva, aga wot vaatab, et su WR on liiga kõrge ja ei lase sul võita. Mängu lõpus on lehel 7 nullimängijat, enamik nendest botid. Sa spotid 10 tanki välja, aga sa ei saa ühtegi spotdämmi, sest botid (või lihtsalt supertomatid) ei reageeri su spotile. Või siis tuleb vastane otse su meeskonnakaaslase peale, aga see keerutab kahurit, vahib taevasse ja ei näe mitte kedagi enda ümber.
See on lihtsalt ebaaus ja see on ka ainuke asi, mis mulle selle suurepärase mängu juures vastuvõetamatu on. Need, kes WN8 peale mängivad, ei märka seda, sest nemad teevad oma dämmi ära ja kas nad võidavad või kaotavad, pole oluline.
Ohh Kr6ll ka tagasi.. kas sa mitte just sellepärast siit vahepeal jalga ei puhanud, et su WR kolinal alla kukkus? Justkui mäletan, et viimane kuu oli su WR mingi 40% , WN8 1500 ja peale seda kadusid sa orbiidilt icon_smile.gif
Mis see siia puutub?
Lihtsalt kui sa ytled, et sinu jaoks pole numbrid olulised siis mida sa neist vahid? Isegi kui nad seal sätivad neid näitajaid siis mis sellest on kui sa meelelahutuseks seda mängu toksid? Vahet ju pole.
Mul endal on jah selline seis, et suuresti klõpsin seda mängu siis kui napsu võtan - rallitan ringi ja tulistan ja ei viitsi eriti palju pingutada, et paremaid tulemusi saada sest ega keegi mulle palka rohkem ei maksa kui tulemused paremad on - seega selline chill lõõgastus ilma erilise pingutamiseta
FastPotty, Sa ei pea seda mängu mängima, end läbi selle ära frustreerima ning seda jama siin lehekülgede kaupa välja elama. Intelligentne inimene, sita sisse astudes, enam rohkem sita sisse ei astu. Mitte, et astub aasta aega järjest sama tempokalt ning kurdab iga päev, et astuski sita sisse. Päriselt, nagu, kus mõistus on? _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?
Mis seal solvuda? Stats on ju objektiivne mõõdupuu. See sama hea, kui vaatad peeglisse, ja solvud selle peale mida seal näed (minu puhul päris mitu lisakilo eelmise aastaga võrreldes)
Aga kas see sinu teooriat just ümber ei lükka? Ma olen see aasta maksnud WoTile päris palju eurosid, aga stats kukub? Kuidas see siis loogiline on, kui WR% on WG poolt ette määratud? Ega WG ju ei tea, et sel aastal seoses uude kodusse kolimisega ja uue hobi käsile võtmisega läks tankimängu oskus lappama.
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?
Mis seal solvuda? Stats on ju objektiivne mõõdupuu. See sama hea, kui vaatad peeglisse, ja solvud selle peale mida seal näed (minu puhul päris mitu lisakilo eelmise aastaga võrreldes)
Aga kas see sinu teooriat just ümber ei lükka? Ma olen see aasta maksnud WoTile päris palju eurosid, aga stats kukub? Kuidas see siis loogiline on, kui WR% on WG poolt ette määratud? Ega WG ju ei tea, et sel aastal seoses uude kodusse kolimisega ja uue hobi käsile võtmisega läks tankimängu oskus lappama.
Ei kuku su WR kuhugi, kui püüdlikult edasi maksad. 61,10 peale ta jääb. Kui ei maksa, on teine lugu. Võib olla maksad lihtsalt vähem? Oled mõistnud elu tõelisi väärtuseid. Ma olen ise ka lapsevanem ja saan aru, et see on elu suurim väärtus. Mis on WoT oma lapse kõrval?
Eks see on sama nagu küsida sportlaselt, et mis on sport oma lapse kõrval, või muusikult, et mis on muusika oma lapse kõrval. See on eneseteostuse vorm ja kui tahad olla normaalse psühholoogiaga lapsevanem, siis sul on ka seda vaja pereelu kõrvale. Ühel hetkel su laps on täiskasvanud, läheb kodust ära, mis sa siis peale hakkad? Igal inimesel peaks olema kolm tugisammast elus - turvatunne, eneseteostus, ja suhted perekonna ja sõpradega. Kui need kolm on olemas, siis on inimene psühholoogiliselt terve ja tasakaalustatud eluga. Kui üks ära kukub aga kaks on veel olemas, pead vaid mõne aja vastu. Tihtilugu on nii, et vanemad kellel puudub normaalne väljund eneseteostuseks, hakkavad ennast läbi oma laste elu teostama. Lapsele on see suht nigel variant.
Ma avastasin täna enda jaoks ühe täiesti uue asja. Teie jaoks ilmselt vana ja tuttav asi.. aga..
Vaatasin, et mis jama see on, Strv 103B WR kukub kolinal alla, kuigi statistiliselt on enam-vähem win-lose mängud. Muidugi ei tohiks woti puhul midagi üllatada, aga..
Algseis enne mängupäeva WR 48.36%.
Peale ühte kaotust WR 47,55%. Võit - WR 48.11%. Kaotus - WR 47,12%, võit, WR 47,78%.
Ehk teisisõnu - kaks võitu, kaks kaotust, aga WR kukub pool protsenti!
Mängin edasi, vaatan neid statse. Lõpuks sain nibin nabin 5 võitu, 5 kaotust ja WR kukkus 1% võrra. See on niivõrd huvitav matemaatika, et siin ei aita vist isegi mitte Pythagoras.
Ma avastasin täna enda jaoks ühe täiesti uue asja. Teie jaoks ilmselt vana ja tuttav asi.. aga..
Vaatasin, et mis jama see on, Strv 103B WR kukub kolinal alla, kuigi statistiliselt on enam-vähem win-lose mängud. Muidugi ei tohiks woti puhul midagi üllatada, aga..
Algseis enne mängupäeva WR 48.36%.
Peale ühte kaotust WR 47,55%. Võit - WR 48.11%. Kaotus - WR 47,12%, võit, WR 47,78%.
Ehk teisisõnu - kaks võitu, kaks kaotust, aga WR kukub pool protsenti!
Mängin edasi, vaatan neid statse. Lõpuks sain nibin nabin 5 võitu, 5 kaotust ja WR kukkus 1% võrra. See on niivõrd huvitav matemaatika, et siin ei aita vist isegi mitte Pythagoras.
ma olen ka viimasel ajal seda jälginud ja tõepoolest on, et kaotusi on umbes 70% aga seal näitab justkui sa lausa oled võidus.
mis nende seitsme lilla lambiga peale hakata mis sai kümne taseme eest? kui plussile vajutada siis saadab raadiosaatja juurde ja mis ma seal edasi peaks tegema?
Lillad lambid lasevad sul Pühademasinas luua kaunistusi selliselt, et ei teki duplikaate. Ehk et see on kasulik juhul, kui sul on kollektsioonist mingi kindel V taseme kaunistus puudu, aga selmet hakata järjest 1080 killuga õnne proovima, kasutad lampi ning saad koheselt veel saamata kaunistuse luua. Ilma, et masin looks juba mõne olemasoleva kaunistuse.
see mäng on ka poliitiline, nimelt oli mul mingi neli aastat tagasi üks sihuke inistent, kus oli venelast püha ja ma mängisin ainult IS7 sell pühal mis oli kolm päeva ja ma võitsin 60 lahingust ainult 5 mängu. sõnum ilmselt oli sihike, et teil Eestlastel pole venelaste pühatele asja. kaotasin ka sellega 1000000 krediiti.
Ma avastasin täna enda jaoks ühe täiesti uue asja. Teie jaoks ilmselt vana ja tuttav asi.. aga..
Vaatasin, et mis jama see on, Strv 103B WR kukub kolinal alla, kuigi statistiliselt on enam-vähem win-lose mängud. Muidugi ei tohiks woti puhul midagi üllatada, aga..
Algseis enne mängupäeva WR 48.36%.
Peale ühte kaotust WR 47,55%. Võit - WR 48.11%. Kaotus - WR 47,12%, võit, WR 47,78%.
Ehk teisisõnu - kaks võitu, kaks kaotust, aga WR kukub pool protsenti!
Mängin edasi, vaatan neid statse. Lõpuks sain nibin nabin 5 võitu, 5 kaotust ja WR kukkus 1% võrra. See on niivõrd huvitav matemaatika, et siin ei aita vist isegi mitte Pythagoras.
See pole ilmselt ei WG viga, ega arvuti viga, vaid ikka tihendi viga, kes arvuti ja tooli vahel istub
mis nende seitsme lilla lambiga peale hakata mis sai kümne taseme eest? kui plussile vajutada siis saadab raadiosaatja juurde ja mis ma seal edasi peaks tegema?
Selle saad tankile peale panna ja siis lahingus läheb lilla tuluke põlema kui keegi tankile tagantpoolt sisse laseb.
mis nende seitsme lilla lambiga peale hakata mis sai kümne taseme eest? kui plussile vajutada siis saadab raadiosaatja juurde ja mis ma seal edasi peaks tegema?
Selle saad tankile peale panna ja siis lahingus läheb lilla tuluke põlema kui keegi tankile tagantpoolt sisse laseb.
Päris nii see pole .
Kui hakkad decoratoriga ehteid tegema, siis nende lillade lampe saad kasutada, et ei tuleks dublikaat ehet.
See lilla asjake mul vähemasti rolli ei mängi. Tegin vist mingi 5 ehet ilma ja ei tulnud ühtegi tuplikaati.
Mul läks ka peale lillade äralõppemist eriti õnnelikult. Mingi 4-5 V taseme ehet ja just need mida vaja. Nüüd tegin juhuslikke Kuu-uusaasta V taseme kaunistusi ja kõik tulid juba olemasolevad
Mul on kreda boost hetkel 47%, üritan keskeltläbi 1M päevas seda juurde tekitada. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Võtsin uue aasta puhul 11 kasti ligi ja korralik roll tuli:
Obj 703 II
SU-130PM
Bertagne Panther
Sexton 1
OBJ430U, OBJ140 ja JgPzE100 3D skin
+ veidi kulda, prem päevi ja silverit
BTW see jutt, et WR sõltub sellest, kas maksad või mitte siis see täielik kaku, ma olin 5 a. free to play ja alles selle aasta alguses lõpetasin enda piinad ja ostsin premm accounti ja mõned prem tankid ning ei saa küll öelda, et wr oleks tõusnud.
See WR/premi vahel seoste loomise jutt on veidi põrutada saanud meeste teema. Kui muud tarka põhjendust ei leia, on muidugi alati hea mingit müstilist kõrgemat jõudu süüdistada. Olgu selleks siis süvariik, rahvusvaheline imperialism või wargamingu häkid
Minu jaoks mõistmatu, et Nashorn ja UDES 03 sees ei olnud, mulle meeldib nendega jätkuvalt mängida. Nashorniga annab vabalt ka tier VIII vastu olla ja näiteks UDES'e camo on ülemõistuse hea kui õigesti põõsa taha varjuda ja dmg teeb ka parajalt. _________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Eks udese ja nashi probleem ole selles, et kui jääd üksi mitme vaenlase vastu, siis need ei päde lihtsalt enam. Nash lastakse kiirelt HEga tükkideks ja udes ei ole lähivõitluses piisavalt hea.
Eks iga masinaga tuleb aeg-ajalt häid lahinguid, aga ainult mõnega on head lahingud tihti teostatavad.
Eks udese ja nashi probleem ole selles, et kui jääd üksi mitme vaenlase vastu, siis need ei päde lihtsalt enam. Nash lastakse kiirelt HEga tükkideks ja udes ei ole lähivõitluses piisavalt hea.
Eks iga masinaga tuleb aeg-ajalt häid lahinguid, aga ainult mõnega on head lahingud tihti teostatavad.
Oleneb jällegi map'ist. UDES 03 olen isegi nii ära cap'inud, et pole avastatutgi tervelahingu ajal aga noh selliseid eri juhutmied võib tooma jäädagi iga tanki kohta. T95 üksi olles jääd ka hätta miteme vanelasega jne. Enamus TD jääd hätta sellistes olukorades, kus oled viimasena üksi mitme vaelase vastu, hätta - aga noh jällegi olneb vastase pädevusest jne.
Just, olen nõus, mõnega on head lahingud tihti teaostatavad ja just nendest ma sellepärast kirjutasingi _________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Haahaaa. Nii ongi. Olen teinud Strv 103-ga mingi 20 mängu ja viimased viis mängu tegin screenshoti statistikast. No see oli tore avastus, mida ma arvasingi. Mõtlen, et mida pekki.. 20 mängu, pooled võidan, pooled kaotan, aga WR kukub 49% pealt 46% peale.. Kuidas??
Hakkasin siis screeshotte tegema statistikast. Kaotus, WR 46,32%. Siis veel üks kaotus, WR 45,99%. Siis VÕIT, WR 45,99%. Kusjuures, hõbeda kogus muutus, vaba XP muutus, aga WR ei muutunud. Ma ei oska siia kahjuks screeshoti üles laadida, aga nii on. Ma olen seda juba ka varem märganud, et see asi ei klapi üldse. Võtad uue tanki, teed kümme mängu, võidad 5 ja kaotad 5 aga WR on 35%. Miks wot nii teeb või mis ta mõte on, ausalt ei huvita. Pettumus on muidugi suur, sest ma ei ole siiani aru saanud, miks mu E25 WR ei tõuse iialgi 56% ülespoole, kuigi ma võidan viimasel ajal stabiilselt selle tankiga mängides 60-70% mängudest. Nüüd mõistan.
Kui keegi tahab screenshoti näha ja selgitab, kuidas neid üles panna, siis olge lahked. Ma ise blondiin ju Aga mitte nii blondiin, et selliseid asju ei märkaks.
Suudate te üldse jälgida mängus selliseid asju? Kuidas vastasele lastud elupunktid ja eluprotsendid ei kattu? Kuidas teie WR ei sõltu võitudest ja kaotustest?
See oli nüüd küll tõsine pettumus wotist. Masendav. Sa näed ju vaeva, terve mängu üritad hea olla, teed TOP dämmi, spotid, higistad.. Siis võidad - jeee! No see on ikkagi hea tunne, teha top dämmi ja võita. Justkui sinust sõltus midagi.
Ja siis ütleb wot, et sittagi. Polnud võit, polnud kaotus. Jätame su WR muutmata. Sest sa ju ei maksa meile? On selles asi või?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.