Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1108, 1109, 1110 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2019 21:19:00 vasta tsitaadiga

Vblla mõtleb neid suuri.
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2019 21:20:38 vasta tsitaadiga

YOUDESERVEIT
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.12.2019 22:15:32 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. Viimane mäng - mõlemal meeskonnal üks tank järel, meie tank 100% elu, vastasel 1% elu. Saavad kokku. Mõlemad P43. Ninapidi koos. Lasevad üksteise pihta. Mis te arvate, kumb võitis. Kas 1% eluga või 100% eluga? See asi on lihtsalt nii halenaljakas ja ma tõesti ei saa aru, kuidas te ei näe seda...Kas rahakaotus pimestab? Usk lootusesse? Te olete ainult pixel mängus, ei enamat.
Ja te ostate mingeid kaste? Mida te looate sealt leida? Armastust? Õnne?


Kuidas ja miks sellist asja oleks tootjal mõtet arendada ning kuidas see tooks tagasi selle arendamiseks kulunud ressursse?

Minu puhul siis WG sätib seda koefitsienti tankitüübi järgi - skautidega ei karista mind ja tagab mulle kõrge võiduprotsendi ja artyga paneb täiega näkku. Lisaks saab aru kui ma mängin jokkis peaga, siis sikutab korralikult mul WR alla. Ühe mängija panusest ju ei sõltu ehk see, et ma ise eriti adekvaatne pole ei tohiks sinu loogika järgi rolli mängida... Mulle tundub kogu see vandenõuteooria liiga keeruline reaalsuses rakendada ja samuti ei leia põhjust miks peaks selle peale kallist arendusressurssi kulutama.


Ooot.. Et kui mängid skauti, su WR ainult tõuseb, lakkamatult? Jõuad ehk isegi 100% WR-ni?
Sa tee kõigepealt sada mängu järjest oma skaudiga ära ja vaata, mis su nädala WR tuleb. Ja siis tee sada mängu järjest artyga ära ja vaata, mis su nädala WR tuleb. Ja võid ka sada mängu järjest täiesti jokkis peaga teha. Ja tead mis, ma võin sulle ette ennustada - su kuu WR tuleb ikka nii nagu tavaliselt. Kümnendiku täpsusega.
Ausalt.. Kui naiivsed te olete või millega te muidu tegelete?

P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 22.12.2019 22:16:28 vasta tsitaadiga

hmm...ei tea, mis see WR niiväga nüüd erilist on või kuida pidi see mäng fikseeritud on, aga viimane 1000 lahingut näitab see mul wotlabs-i järgi 53.13% ja eile oli lausa 76.47%.
Panen fooliumist mütsi pähe, et jummala eest see nüüd väiksemaks ei läheks.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.12.2019 22:52:42 vasta tsitaadiga

No mul on näiteks T-34-85M'iga wr 30 mängu juures kõigest 36%. Keskmine kahju aga keskmisest pea 2x suurem...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.12.2019 23:02:07 vasta tsitaadiga

mhmm. ma ei saa aru mida sa sellest wr vahid fastspotty, kui sa seda mängu juustu ja veini kõrvale ja niisama meelelehutuseks toksid nagu sa ise siin korduvalt oled maininud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 23.12.2019 02:04:50 vasta tsitaadiga

Tundub, et rng jumal oli armuline. Ei suutnud vastu pidada ja võtsin 11 kasti ligi.

17 päeva premmi
3000 kulda
700000 hõbedat
3 camo
Pz.Kpfw. III Ausf.K
Progetto M35 mod. 46
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2019 12:46:09 vasta tsitaadiga

hea roll thumbs_up.gif
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 24.12.2019 00:39:17 vasta tsitaadiga

ma ei mängi enam ammu WoT-i võidu peale, kuna see on nii jabur, üldjuhul neljast lahingust saad ühe võidu, pigem mängin kaotuste peale ja mida rohkem kaotuse seda õnnelikum olen icon_smile.gif
praegu sain järekortse tulemuse, mis on täiesti normaalne 15/3 kaotuse.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.12.2019 14:45:28 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mhmm. ma ei saa aru mida sa sellest wr vahid fastspotty, kui sa seda mängu juustu ja veini kõrvale ja niisama meelelehutuseks toksid nagu sa ise siin korduvalt oled maininud? icon_rolleyes.gif


Ohh Kr6ll ka tagasi.. kas sa mitte just sellepärast siit vahepeal jalga ei puhanud, et su WR kolinal alla kukkus? Justkui mäletan, et viimane kuu oli su WR mingi 40% , WN8 1500 ja peale seda kadusid sa orbiidilt icon_smile.gif

Ja kui keegi siin räägib, et ta eilne WR oli "lausa" 76%, siis ma lihtsalt ei mõista, kuidas inimesed ei suuda lauseid mõtestada. 76% juhuslik päevane WR on suhteliselt keskpärane, ma isegi ei saa aru, miks seda siin välja tuua. Kas kuu WR muutus?

Mis puutub meelelahutusse, siis jah, suuremalt osalt ta nii ongi. Aga kui sa teed Strv 103B tanki mängides 25 lasku, millest tabavad kõik 25 ja millest läbi läheb 4 (kaks korda arty bounced, EBR bounced, Scorpion G bounced ja üldiselt kõik ülejäänud ka bounced) ning sa kaotad mängu 0-15, siis see on isegi veiniklaasi tagant vaadates täielik jama. Intelligentse inimesena sa saad ju aru, et see asi ei ole väga fair play moodi. Ja see on ainus asi, mis mulle ei meeldi - ei elus ega mängus. Valemäng.

Ja see igipõline dilema, kas WR või WN8, siis nendest esimene näitab (teoreetiliselt, kui süsteem toimiks) sinu strateegilist mõtlemisvõimet (intelligentsust), WN8 aga pigem oskust (head) tanki käsitleda, enamasti lähivõitluses. Mõlemad on olulised ja täiendavad üksteist, kuid on sisult erinevad. Kui sul on rasketank, siis sa võid teha 10K dämmi, aga sa sõltud suuresti just heast strateegist, mõnest heast spottijast - kes ei kihuta lihtsalt lolli peaga mööda platsi ringi, vaid teeb sulle eeltööd. Nad täiendavad üksteist.

Ja siin tulebki see valus moment, kus sa teed kõik endastoleneva - spotid, teed dämmi ja näed ränka vaeva, aga wot vaatab, et su WR on liiga kõrge ja ei lase sul võita. Mängu lõpus on lehel 7 nullimängijat, enamik nendest botid. Sa spotid 10 tanki välja, aga sa ei saa ühtegi spotdämmi, sest botid (või lihtsalt supertomatid) ei reageeri su spotile. Või siis tuleb vastane otse su meeskonnakaaslase peale, aga see keerutab kahurit, vahib taevasse ja ei näe mitte kedagi enda ümber.
See on lihtsalt ebaaus ja see on ka ainuke asi, mis mulle selle suurepärase mängu juures vastuvõetamatu on. Need, kes WN8 peale mängivad, ei märka seda, sest nemad teevad oma dämmi ära ja kas nad võidavad või kaotavad, pole oluline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 25.12.2019 14:52:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ohh Kr6ll ka tagasi.. kas sa mitte just sellepärast siit vahepeal jalga ei puhanud, et su WR kolinal alla kukkus? Justkui mäletan, et viimane kuu oli su WR mingi 40% , WN8 1500 ja peale seda kadusid sa orbiidilt icon_smile.gif


Mis see siia puutub?
Lihtsalt kui sa ytled, et sinu jaoks pole numbrid olulised siis mida sa neist vahid? Isegi kui nad seal sätivad neid näitajaid siis mis sellest on kui sa meelelahutuseks seda mängu toksid? Vahet ju pole.

Mul endal on jah selline seis, et suuresti klõpsin seda mängu siis kui napsu võtan - rallitan ringi ja tulistan ja ei viitsi eriti palju pingutada, et paremaid tulemusi saada sest ega keegi mulle palka rohkem ei maksa kui tulemused paremad on - seega selline chill lõõgastus ilma erilise pingutamiseta icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2019 15:38:33 vasta tsitaadiga

FastPotty, Sa ei pea seda mängu mängima, end läbi selle ära frustreerima ning seda jama siin lehekülgede kaupa välja elama. Intelligentne inimene, sita sisse astudes, enam rohkem sita sisse ei astu. Mitte, et astub aasta aega järjest sama tempokalt ning kurdab iga päev, et astuski sita sisse. Päriselt, nagu, kus mõistus on?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.12.2019 13:48:07 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?


Mis seal solvuda? Stats on ju objektiivne mõõdupuu. See sama hea, kui vaatad peeglisse, ja solvud selle peale mida seal näed (minu puhul päris mitu lisakilo eelmise aastaga võrreldes) icon_biggrin.gif

Aga kas see sinu teooriat just ümber ei lükka? Ma olen see aasta maksnud WoTile päris palju eurosid, aga stats kukub? Kuidas see siis loogiline on, kui WR% on WG poolt ette määratud? icon_biggrin.gif Ega WG ju ei tea, et sel aastal seoses uude kodusse kolimisega ja uue hobi käsile võtmisega läks tankimängu oskus lappama.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2019 14:27:57 vasta tsitaadiga

20.- eurone christmas pack.
3k kulda, 700k hõbedat, 703 tank, 16 päeva prem, 2x 3D skin, T110E4 mis olemas, AMX 13 105 mille poole liigun.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 26.12.2019 14:39:37 vasta tsitaadiga

Eriti, mis see uus hobi on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 26.12.2019 18:55:03 vasta tsitaadiga

kuidas selle object 703 tulistamine on, mis nuppe seal peab vajutama näiteks, et ta laseks mõlemast kahurist korraga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.12.2019 19:36:01 vasta tsitaadiga

marko255 kirjutas:
kuidas selle object 703 tulistamine on, mis nuppe seal peab vajutama näiteks, et ta laseks mõlemast kahurist korraga.


Hoiad vasakut mouset all 3 seki siis laseb.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 26.12.2019 19:59:31 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
marko255 kirjutas:
kuidas selle object 703 tulistamine on, mis nuppe seal peab vajutama näiteks, et ta laseks mõlemast kahurist korraga.


Hoiad vasakut mouset all 3 seki siis laseb.


tnx.
kuidas on teise laengu esimeseks tõstmine, et saaks järjest tulistada.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
westrom
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2017




sõnum 26.12.2019 22:03:26 vasta tsitaadiga

marko255 kirjutas:
SilQ kirjutas:
marko255 kirjutas:
kuidas selle object 703 tulistamine on, mis nuppe seal peab vajutama näiteks, et ta laseks mõlemast kahurist korraga.


Hoiad vasakut mouset all 3 seki siis laseb.


tnx.
kuidas on teise laengu esimeseks tõstmine, et saaks järjest tulistada.


Object 703 II (122) - Tank Review
https://www.youtube.com/watch?v=06nb-FYofVI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.12.2019 22:37:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?


Mis seal solvuda? Stats on ju objektiivne mõõdupuu. See sama hea, kui vaatad peeglisse, ja solvud selle peale mida seal näed (minu puhul päris mitu lisakilo eelmise aastaga võrreldes) icon_biggrin.gif

Aga kas see sinu teooriat just ümber ei lükka? Ma olen see aasta maksnud WoTile päris palju eurosid, aga stats kukub? Kuidas see siis loogiline on, kui WR% on WG poolt ette määratud? icon_biggrin.gif Ega WG ju ei tea, et sel aastal seoses uude kodusse kolimisega ja uue hobi käsile võtmisega läks tankimängu oskus lappama.


Ei kuku su WR kuhugi, kui püüdlikult edasi maksad. 61,10 peale ta jääb. Kui ei maksa, on teine lugu. Võib olla maksad lihtsalt vähem? Oled mõistnud elu tõelisi väärtuseid. Ma olen ise ka lapsevanem ja saan aru, et see on elu suurim väärtus. Mis on WoT oma lapse kõrval?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.12.2019 13:13:10 vasta tsitaadiga

Eks see on sama nagu küsida sportlaselt, et mis on sport oma lapse kõrval, või muusikult, et mis on muusika oma lapse kõrval. See on eneseteostuse vorm ja kui tahad olla normaalse psühholoogiaga lapsevanem, siis sul on ka seda vaja pereelu kõrvale. Ühel hetkel su laps on täiskasvanud, läheb kodust ära, mis sa siis peale hakkad? Igal inimesel peaks olema kolm tugisammast elus - turvatunne, eneseteostus, ja suhted perekonna ja sõpradega. Kui need kolm on olemas, siis on inimene psühholoogiliselt terve ja tasakaalustatud eluga. Kui üks ära kukub aga kaks on veel olemas, pead vaid mõne aja vastu. Tihtilugu on nii, et vanemad kellel puudub normaalne väljund eneseteostuseks, hakkavad ennast läbi oma laste elu teostama. Lapsele on see suht nigel variant.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 29.12.2019 16:17:51 vasta tsitaadiga

Ma avastasin täna enda jaoks ühe täiesti uue asja. Teie jaoks ilmselt vana ja tuttav asi.. aga..
Vaatasin, et mis jama see on, Strv 103B WR kukub kolinal alla, kuigi statistiliselt on enam-vähem win-lose mängud. Muidugi ei tohiks woti puhul midagi üllatada, aga..
Algseis enne mängupäeva WR 48.36%.
Peale ühte kaotust WR 47,55%. Võit - WR 48.11%. Kaotus - WR 47,12%, võit, WR 47,78%.
Ehk teisisõnu - kaks võitu, kaks kaotust, aga WR kukub pool protsenti!

Mängin edasi, vaatan neid statse. Lõpuks sain nibin nabin 5 võitu, 5 kaotust ja WR kukkus 1% võrra. See on niivõrd huvitav matemaatika, et siin ei aita vist isegi mitte Pythagoras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 29.12.2019 20:10:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ma avastasin täna enda jaoks ühe täiesti uue asja. Teie jaoks ilmselt vana ja tuttav asi.. aga..
Vaatasin, et mis jama see on, Strv 103B WR kukub kolinal alla, kuigi statistiliselt on enam-vähem win-lose mängud. Muidugi ei tohiks woti puhul midagi üllatada, aga..
Algseis enne mängupäeva WR 48.36%.
Peale ühte kaotust WR 47,55%. Võit - WR 48.11%. Kaotus - WR 47,12%, võit, WR 47,78%.
Ehk teisisõnu - kaks võitu, kaks kaotust, aga WR kukub pool protsenti!

Mängin edasi, vaatan neid statse. Lõpuks sain nibin nabin 5 võitu, 5 kaotust ja WR kukkus 1% võrra. See on niivõrd huvitav matemaatika, et siin ei aita vist isegi mitte Pythagoras.


ma olen ka viimasel ajal seda jälginud ja tõepoolest on, et kaotusi on umbes 70% aga seal näitab justkui sa lausa oled võidus.

mis nende seitsme lilla lambiga peale hakata mis sai kümne taseme eest? kui plussile vajutada siis saadab raadiosaatja juurde ja mis ma seal edasi peaks tegema?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.12.2019 22:04:48 vasta tsitaadiga

Lillad lambid lasevad sul Pühademasinas luua kaunistusi selliselt, et ei teki duplikaate. Ehk et see on kasulik juhul, kui sul on kollektsioonist mingi kindel V taseme kaunistus puudu, aga selmet hakata järjest 1080 killuga õnne proovima, kasutad lampi ning saad koheselt veel saamata kaunistuse luua. Ilma, et masin looks juba mõne olemasoleva kaunistuse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 29.12.2019 22:40:10 vasta tsitaadiga

see mäng on ka poliitiline, nimelt oli mul mingi neli aastat tagasi üks sihuke inistent, kus oli venelast püha ja ma mängisin ainult IS7 sell pühal mis oli kolm päeva ja ma võitsin 60 lahingust ainult 5 mängu. sõnum ilmselt oli sihike, et teil Eestlastel pole venelaste pühatele asja. kaotasin ka sellega 1000000 krediiti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1108, 1109, 1110 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.