Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 14:54:55 vasta tsitaadiga

jeesus188, microled on veel kolmas asi lcd ja oled kõrval icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 15:18:05 vasta tsitaadiga

tean tean icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.11.2019 15:21:00 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
raxz kirjutas:
Teleka seinakinnitus, Vogels Motionmount vms. Maksab jah samapalju kui mõne mehe telekas...
mõni mees saab selle eest 4 telekat ja paariks kuuks õlledki keldrisse.
4 sellise eest saab jah korraliku teleka.
miks mul kahe sotine telekas ei tohi olla? küberkiusamine icon_cry.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 15:35:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
raxz kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
raxz kirjutas:
Teleka seinakinnitus, Vogels Motionmount vms. Maksab jah samapalju kui mõne mehe telekas...
mõni mees saab selle eest 4 telekat ja paariks kuuks õlledki keldrisse.
4 sellise eest saab jah korraliku teleka.
miks mul kahe sotine telekas ei tohi olla? küberkiusamine icon_cry.gif
Sul tohib tasuta CRT ka olla, ise teed oma elus need valikud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 12:56:59 vasta tsitaadiga

Otsin 55" kuni 600€ telerit.
Ambilight valgustuse tahaks ära proovida.

Mis sellest arvaksite?
https://www.philips.ee/c-p/55PUS7304_12/7300-series-4k-uhd-led-android-tv-kolmekuelgse-ambilightiga
ATF pakub seda 567€

Vana teler oli lg-47LN575S, mille pilt üsna terav ja värvid paigas. Kaadrisagedus 100 Hz.
Sellest kehvemat nagu ei tahaks.

Oskab ehk keegi nõu anda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 13:52:20 vasta tsitaadiga

Lg c55 - kas sellel telekal on võimalik mingi trikiga bluetooth kõlar+ teleka enda kõlarit koos kasutada?

On olemas valik teleka oma kõlar+ bluetooth headphones aga kahjuks ma ei leidnud teleka kõlar+ bluetooth speaker :/

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.11.2019 14:02:33 vasta tsitaadiga

Wusses, kas ta seda bt kõlarit heaphone pähe külge ei võta kuidagi?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 21:09:29 vasta tsitaadiga

Wusses, sinihammas ja teler sa korraga ei saa, mingid piirangud on
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 24.11.2019 15:34:56 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas uuematel telekatel on võimalik paigaldada sellised ärid.Nagu apple music,Apple fotos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 12:25:32 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi kokkupuuteid Samsungi selle aasta RU8000 seeria telekatega? Täpsemalt on silmapiiril UE55RU8002UXXH. Rtings eriti ei kiida vaadates varasemaid mudeleid, aga meie turul vist ei tundu midagi paremat võtta. Või on selles hinnaklassis (~600 €) paremaid soovitusi?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 13:17:31 vasta tsitaadiga

Pane 200 juurde ja võta mõni OLED järelturult
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 13:45:36 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
Kas on kellelgi kokkupuuteid Samsungi selle aasta RU8000 seeria telekatega? Täpsemalt on silmapiiril UE55RU8002UXXH. Rtings eriti ei kiida vaadates varasemaid mudeleid, aga meie turul vist ei tundu midagi paremat võtta. Või on selles hinnaklassis (~600 €) paremaid soovitusi?

Ise on silma hakanud: https://www.hinnavaatlus.ee/1474465/samsung-55-qe55q60r/
QLED aga vaid 400 nit brightness... OLED on siiski ca 50% kallim ning enda vanematele ei julge küll soovitada - probleeme siiski eksisteerib (kuigi endale eelistaks küll OLED ja ka 50% juurdehindlus oleks ok).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 20:33:38 vasta tsitaadiga

võib vaadata ka philipsi selle aasta mudeleid
https://www.hinnavaatlus.ee/1518174/philips-55-55pus7304/
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.11.2019 21:21:01 vasta tsitaadiga

Oskab mulle keegi öelda et,selline ehk loll küsimus aga küsin ikka .... nimelt mu 3 aastat vanal Philips 4k teleril on üks pisike roheline kriips ekraanil ? et kas see on surnud piksel ja kas see läheb ära või jääb ja kas see on midagi ohtlikku ka või kui see jääb sisi lihtsalt jääbki ja ongi nii ?? icon_redface.gif garantii on läbi ma arvan icon_sad.gif

viimati muutis Gap 29.11.2019 13:10:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 21:33:48 vasta tsitaadiga

Tundub, et see kinni jäänud piksel ja üldjuhul jääb sinna. Muud kasu ega hullu pole kui ajab närvi sind seal
Teoorias võib kaduda sama juhuslikult kui tekkis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.11.2019 21:46:29 vasta tsitaadiga

jeesus188, selge. suured tänud vastuse eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.11.2019 13:07:08 vasta tsitaadiga

Kes mis 65" telekat hekel umbes 1000€ ringi soovitab?
Endale on see silma jäänud: https://www.euronics.ee/t/87630/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-sony/kd65xf9005baep
Aga äkki on ka mõistlikumaid valikuid (Musta Reede kampaaniad ka arvestades)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2019 13:23:52 vasta tsitaadiga

Saksas 200 odavam https://geizhals.eu/sony-kd-65xf9005-a1751803.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 01:39:39 vasta tsitaadiga

Vol.1 leidsin kasutaja Maldur soovituse teleka kalibreerimise kohta "Kalibreeri ikka esmalt LCD ära, selleks ei pea tingimata mõõtekaamera olema, saab ka mudelikohase kalibratsioonilisti netis võtta..." https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=264102&start=19200 Oskab keegi lähemalt selgitada? Ma ei leia või ei oska otsida seda kalibreerimise infot.

Philipsil on 2 erinevat valge tasakaalu menüüd: 2-punktiline- ja 20-punktiline "valgepunkti joondamine". "2-punktilises" menüüs saan muuta r-g-b väärtusi kahes erinevas kohas - WP ja BL. Mida Philips nende lühenditega mõtleb? BL seaded on nullis. Ja siis veel 20-punkti alajaotus, seal on "üldine tase" (hetkel 1) ja r-g-b nihe (offset?), hetkel nullid. Olen tänulik kui keegi oskab veidi juhendada.

Kasutajatoe telefon on hetkel täielik tsirkus - ükskõik mis keeles teeninduse valin, ikka jõuab samasse kohta välja - teenindajad hõivatud, jäta sõnum ... uups aga postkasti sõnumite maht on täis.

E: sain värvid piisavalt paika kalibreerimata.


viimati muutis aero 02.12.2019 09:30:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 21:16:52 vasta tsitaadiga

Katkise küna ees..

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8449349#8449349

Kõik on muidu justkui ilus, 65" C9 OLED on alla €2k hinnaga müügis ja kõik...kuid krt, ma tahan 3D'd ka.

Õnneks telekas töötab ilusti ja ei pea vahetama. Äkki toovad 3D tagasi kui 4K ja HDR enam üksi ei müü.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 22:12:25 vasta tsitaadiga

Sama siin anubis, ootan et b/c11 tooks ka 3D tagasi. Kõik muu on ilus.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 22:58:39 vasta tsitaadiga

Kui plaanid reaalselt ka kasutada. Ise proovisin 3x ja rohkem pole neid prille riiulist välja võtnud.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.11.2019 23:07:17 vasta tsitaadiga

Jah, 3D hindajad pole müüt...
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 23:15:13 vasta tsitaadiga

Ma arvasin vahepeal, et olen see ainus eestlane, kellele 3D meeldib. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.11.2019 23:20:55 vasta tsitaadiga

Noup, yoe are not alone
pigem, sisu pole palju, mida üldse vaadata

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 23:25:45 vasta tsitaadiga

Mul ~100 3D filmi endal olemas.

Tuleb teisi pidevalt juurde ja ma justkui käin vähem kinos viimase viie aasta jooksul, kui siis IMAXis. Vist on ära tasunud ennast.

2D, isegi HDR on...mnjh. Vanakool.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 01:27:11 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Sama siin anubis, ootan et b/c11 tooks ka 3D tagasi. Kõik muu on ilus.

Jääbki ootama...eks mingi ringiga tuleb tagasi...järgmine aasta......ei

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 11:42:29 vasta tsitaadiga

Ma olen ka vist üks vähestest, kellele 3D meeldis. Mina jälle ei saa sellest hdr aru. Väga ei usu, et 3D tagasi tuleb telekatele.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreeklane
HV kasutaja
kreeklane

liitunud: 10.11.2004




sõnum 01.12.2019 16:53:06 vasta tsitaadiga

Ei ole ainus.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 18:19:02 vasta tsitaadiga

ei ole ainus ega vähene. 3d on äge.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaimex
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2016




sõnum 01.12.2019 22:57:17 vasta tsitaadiga

Mulle ka 3d meelsib. Kahjuks palju filme endal pole a 2d to 3d aitab natuke.
Mul suve korteri vaja telekat. Mida hisense 65” arvata? Hind on ahvatlev...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 22:59:13 vasta tsitaadiga

hisensel on üks 65" mudel ? Pane ikka õige asja link ka
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 23:16:05 vasta tsitaadiga

3D tuleb tagasi kui prillideta versioon muutub normaalseks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaimex
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2016




sõnum 01.12.2019 23:37:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
hisensel on üks 65" mudel ? Pane ikka õige asja link ka


https://www.euronics.ee/t/95763/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense/h65b7100
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2019 23:43:25 vasta tsitaadiga

sellest ei oska midagi arvata, värviline vast ikka on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 02.12.2019 20:11:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
3D tuleb tagasi kui prillideta versioon muutub normaalseks


Jep, sel juhul vaataks isegi aga prillidega yldse ei meeldi, ainult segavad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 22:52:25 vasta tsitaadiga

Mul on nagunii prillid, seega väga vahet pole.

Clip-on'id raamidekülge ja elu lill.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 22:59:59 vasta tsitaadiga

prillideta 3d on tänaste teadmiste baasilt küll tehtav aga raske, kallis ja kapriisne.
lg lähenemine passiivse 3d ja lihtsate-kergete prillide näol on võimalikest lihtsaim, kiireim ja odavaim.

siinkohal pean jällegi ütlema, et ma ei saa aru, miks mingit standardset 3d lahendust just tarkvara poolt pole välja mõeldud. 3d telekatele aidanuks kõvasti kaasa kui sinna näiteks mängudest mõistlikul kombel pilti saanuks saata. täna veel enam. nvidia 3d vision oli selle koha pealt vast kõige arenenum aga ikkagi liiga spetsiifiline. kurat, isegi 3d filmi vaatamiseks on vist stereoscopic player ainukene mõistlik lahendus, vähemalt mina paremat tasuta asja leida ei suutnud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.12.2019 11:56:37 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
3D tuleb tagasi kui prillideta versioon muutub normaalseks


Jep, sel juhul vaataks isegi aga prillidega yldse ei meeldi, ainult segavad thumbs_down.gif


just, seda räägivad inimesed, kes prille või muid nägemist korrigeerivaid lahendusi igapäevaelus ei vaja

anubis kirjutas:
Mul on nagunii prillid, seega väga vahet pole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 21:47:38 vasta tsitaadiga

LG 86UM7600PLB 86" - sai täna näpitud sellist looma. HDMI sisendis arvuti, paned pildisätted käik oma käe järgi paika ja niipea kui menüüst väljud, siis ~5 sekundi pärast resetib kogu asja iseenesest ära icon_eek.gif
Proovisin ka valikut 'määra kõikidele sisenditele' vms ja keerasin igasugused võimalikud sätted kõik Offi aga no mitte mingit tolku. Ikka saad lõpuks selle vaikimisi rõvedalt põhjas kontrasti ja teravusega pildi tagasi.
Mõtlesin, et ehk mingi tarkvara viga aga sellist kohta, kust saaks uuendust kontrollida ei suutnud üles leida.

See WebOS menüü oma mummukestega on muidugi omaette õõvastav nähtus. Intuitiivne kasutusmugavus minu meelest ümmargune null. Sisendi valiku leidsin õnne peale üles.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 21:51:22 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
LG 86UM7600PLB 86" - sai täna näpitud sellist looma. HDMI sisendis arvuti, paned pildisätted käik oma käe järgi paika ja niipea kui menüüst väljud, siis ~5 sekundi pärast resetib kogu asja iseenesest ära icon_eek.gif
Proovisin ka valikut 'määra kõikidele sisenditele' vms ja keerasin igasugused võimalikud sätted kõik Offi aga no mitte mingit tolku. Ikka saad lõpuks selle vaikimisi rõvedalt põhjas kontrasti ja teravusega pildi tagasi.
Mõtlesin, et ehk mingi tarkvara viga aga sellist kohta, kust saaks uuendust kontrollida ei suutnud üles leida.

See WebOS menüü oma mummukestega on muidugi omaette õõvastav nähtus. Intuitiivne kasutusmugavus minu meelest ümmargune null. Sisendi valiku leidsin õnne peale üles.


Poerežiim on peal.

https://www.support.com/how-to/how-to-turn-off-demo-mode-on-a-lg-smart-tv-11015
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 00:39:34 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:

Poerežiim on peal.

https://www.support.com/how-to/how-to-turn-off-demo-mode-on-a-lg-smart-tv-11015

Tänud vihje eest! Järgmine kord näppima satun, vaatan üle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.12.2019 15:34:32 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
oliver. kirjutas:

Poerežiim on peal.

https://www.support.com/how-to/how-to-turn-off-demo-mode-on-a-lg-smart-tv-11015

Tänud vihje eest! Järgmine kord näppima satun, vaatan üle. thumbs_up.gif
miks sa võõra teleka seadeid turgid? icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 23:29:49 vasta tsitaadiga

Soovitage 65 tollist telekat, hinnapiir max 1000.
Hetkel sattusin sellise pakkumise peale, soundbar antakse kauba peale kaasa. https://onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/samsung-ue65ru7172uxxh-4k-uhd/

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2019 12:07:07 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Soovitage 65 tollist telekat, hinnapiir max 1000.
Hetkel sattusin sellise pakkumise peale, soundbar antakse kauba peale kaasa. https://onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/samsung-ue65ru7172uxxh-4k-uhd/
kas just kauba peale, kui mujal asi 200 soodsam
https://www.hinnavaatlus.ee/1445740/samsung-65-ue65ru7172/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2019 12:11:00 vasta tsitaadiga

Q70R ja XF9005 oleks muidu head valikud aga tiba kallimad
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2019 13:40:02 iplayer vasta tsitaadiga

kas sony uusima android telekaga saab lihtsalt vaadata uk i playeri kordusi?
(BBC iPlayer only works in the UK. Sorry, it’s due to rights issues. In the UK? Here's some advice. For rights reasons, you cannot stream programmes in BBC iPlayer outside the UK, even on holiday. )
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2019 19:25:40 Soovitage televiisorit 43-50 tolli vasta tsitaadiga

Tahaks endale uue telekat osta 43-50 tolli.
Soov oleks et telekas oleks IPS ekraaniga.Ja ekraani heledus vähemalt 350 nitti.Valik on väga väike.IPS ekraaniga teeb ainult LG,Philips(üksikud mudelid) ja Sony.
Mida soovitaksite?
Kas näiteks see LG https://www.euronics.ee/t/96753/tv-ja-kodukinod/49-ultra-hd-led-lcd-teler-lg/49sm9000pla-aeu
Siin on see mudel ära tesitud https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/sm9000
Maksimum heledus on 344 nitti? Ja vaatenurgad nagu eeskujulikud

Teine variant on osta 43 tolline Philips https://www.euronics.ee/t/95716/tv-ja-kodukinod/43-ultra-hd-led-lcd-teler-philips/43pus6504-12
Eks ta odav pann ole.Aga on IPS ja heledus 350 nitti.Samas poes jättis hea mulje
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 08.12.2019 12:48:42 vasta tsitaadiga

Tere,

Lapsele toas plaan televiisori vahetus jõuludeks ja vahetada 32" suurema 43-55" vastu.
Kas midagi 400-600 euro eest leidub üldse?

1. Telia digibox
2. Usb pulgalt võiks HDR ja muud asjad osata maha lugeda
3. Plexi võimalus

Ema ostis mingi hetk endale Teliast ~500 eurose Samsungi, aga kui ma enda välise kõvakettaga proovisin asju jooksutada, siis oli enamus kordades "ei toeta faili ...".
Siin kogukonnal kogemusi rohkem televiisorite valdkonnas. Kas sellise odava summa eest üldse neid tingimusi on võimalik saavutada?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.12.2019 13:32:16 vasta tsitaadiga

Mirc, ära arva, et teler jääbki välise meedia mahamängimise osas heaks asjaks (sõltumata, et siin paljud deklareerivad, nagu neil on absull kõik maha mänginud teler) Osta näiteks Dune HD SmartBox 4K (87€+ post) ja aastad muretu. thumbs_up.gif

Aga ma saan aru, paljud rõhutavad, et ei taha lisakarbikest ja rõhutavad et neil pLEX. Aga kus see pLEX server neil jookseb, nagu hamster vetsupaberi rulli sees või icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif

Lisaks, kas on ikka viitsimist mingi USB pulgaga teleri vahet joosta inimestel?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.