|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
02.03.2019 16:06:22
hiir arvutimängudeks |
|
|
Senised Logitechi ergonoomilised Performance MX ja MX Master on nn kontoritööks mugavad, kuid mängides mitte nii väga; neil võib ka DPIst vajaka jääda. Mis mudelinimetust need mugavamad mängurihiired kannavad? RGB tilulilu ei koti, küll aga võiks matti lisaks vaja minna
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ87
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2009
|
02.03.2019 17:40:03
|
|
|
annan lingi ühele parimale hiirte reviewerile kus tal ka top 40 järjestus mängurihiirtest tehtud: http://www.rocketjumpninja.com/top-40/
ise arvan, et kui sulle need logitechi kontori hiired muidu sobivad mis sellised suuremat, laiemat tüüpi siis mänguri omadest võibolla sobiksid logitech g403 (g703 on sama aga wireless versioon), zowie ec1-a, razer deathadder elite, razer mamba elite või steelseries rival 600.
mattidest on üks populaarsemaid ja siiani parimaid 6cm paksusega steelseries qck heavy mida kasutavad väga paljud professionaalid. zowie omad ka head aga need tiba kallimad kuid neil on välisküljed õmmeldud, et kuludes ääred lahti tulema, narmendama ei hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
02.03.2019 18:37:31
|
|
|
Kui ei pea olema zowie-logitech-steelseries-razer siis 12€ eest saab Hiinast väga mugava hiire - Hexgears M33
Matid ka seal odavad. Saabuvad Eestisse muidugi küll ümmarguselt kuu aja jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
02.03.2019 22:01:10
|
|
|
| ReinZ87 kirjutas: |
| 6cm paksusega hiirematt |
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.03.2019 21:31:25
|
|
|
Huvitav et seal 40 hiire listis on mingit g102 ja g403 aga g502 polegi. Peaks nagu hea ergonoomiline hiir olema pöidla toega jne.
Mul on mingi coolermaster hiirematt mingi 45cm x 35cm x 4mm. Ei tea millepoolest razer või steelseries kirjad matti peal selle matti kuidagi paremaks muudavad.
Samas mul on laser hiir ja sellel pole vaja üldse mingit matti alla ja peaks isegi klaasi peal täpne olema.
https://www.hinnavaatlus.ee/737591/cooler-master-coolermaster-swift-rx-mouse-pad-suurus/
Hinna poolest on pmst sama ka. Ma ostsin selle mingi 12-14 euro ringis päris mitu aastat tagasi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.03.2019 21:40:54
|
|
|
| tsitaat: |
Huvitav et seal 40 hiire listis
|
See pole ju absoluutne tõde, vaid pigem kogenud mänguri enda eelistused.
Lisaks on iga kasutaja käsi ning tema harjumused erinevad.
Ma näen et seda nimekirja võib võtta kui buyers guide'ina. Tõsisem huviline käiks ka salongist läbi et käega katsuda
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ87
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2009
|
04.03.2019 02:57:34
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Huvitav et seal 40 hiire listis on mingit g102 ja g403 aga g502 polegi. Peaks nagu hea ergonoomiline hiir olema pöidla toega jne.
Mul on mingi coolermaster hiirematt mingi 45cm x 35cm x 4mm. Ei tea millepoolest razer või steelseries kirjad matti peal selle matti kuidagi paremaks muudavad.
Samas mul on laser hiir ja sellel pole vaja üldse mingit matti alla ja peaks isegi klaasi peal täpne olema.
https://www.hinnavaatlus.ee/737591/cooler-master-coolermaster-swift-rx-mouse-pad-suurus/
Hinna poolest on pmst sama ka. Ma ostsin selle mingi 12-14 euro ringis päris mitu aastat tagasi |
g403, g102, g203 ja logitech g pro täitsa olemas seal ja kõrgetel kohtadel. ei tea miks g502 ei ole aga samas muid sarnaseid leidub(millel ka sügavam külje kuju põidla jaoks) ja g900 on näiteks olemas.
hiirematte on erinevaid mis on erinevate eelistuste jaoks mõeldud. on näiteks matte mille pealmine kiht on selline mille peal hiir liigub kergemini ja selliseid kus vähem kergemini et kontroll oleks suurem. selle kohta ka youtube's teste olemas millisel matil hiir kõige kergemini glide´b. sensori trackimise suhtes jah väga vähet pole.
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Huvitav et seal 40 hiire listis
|
See pole ju absoluutne tõde, vaid pigem kogenud mänguri enda eelistused.
Lisaks on iga kasutaja käsi ning tema harjumused erinevad.
Ma näen et seda nimekirja võib võtta kui buyers guide'ina. Tõsisem huviline käiks ka salongist läbi et käega katsuda |
see list on kombinatsioon tema ja tema community tagasiside põhjal. lehe all osas on ainult tema enda top 10 ka. kõikidest hiirest on tal ka youtube's põhjalikud video review'd.
jep, hiire sobivus sõltub paljudest asjadest, mis ühele meeldib ei pruugi teisele üldse meeldida ega sobida. käe suurus on ka oluline, suurele käele on kõige väiksemat tüüpi hiired ebamugavad (g103 g305 g pro jms). võib näiteks käsi krampi minna peale pikka kasutamist ja ei istu hästi kätte ka/pole hea haarduvus.
tasub jah enne ostmist proovida. praegu sensorid kõikidel hiirtel juba nii head, et ongi ainult hiire kuju, koostekvaliteet kõige olulisem.
| tsitaat: |
What you need to know…
I’m Zy, over 20 years playing Quake, reviewed over 80 mice. The list is based on my experience and community feedback. Everyone is different, so even the mouse at #40 could be your #1. Don’t stress the number. Find the right mouse for you!
If your mouse isn’t on the list, it’s either not a top recommendation or I haven’t reviewed it. This list will be updated as I get new mice. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.03.2019 07:42:59
|
|
|
| tsitaat: |
lehe all osas on ainult tema enda top 10 ka.
|
ma seda ei märganudki
mõtlesin et võib mõne pimesi ära osta, sest salongi neid näppima minna küll ei viitsi,
aga vist ikkagi peab ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
04.03.2019 10:17:04
|
|
|
Hiir on tõesti selline asi, mida ilma reaalselt näppimata osta on peaaegu võimatu. Loe palju reviewsid tahad ja hinnanguid, siis kui reaalselt käega kokku ei lähe, siis võib ka speccide järgi parim hiir olla üks halvimaid ja vastupidi.
Ise olin üsna sama dilemma ees alles hiljuti, kuna ei olnud ca 7 aastat vajanud "mängurihiirt" ja viimane "mängurihiir" oli Logitech MX 302 vms mis oli aastast 2004 umbes. Samas ajast hiirematt endiselt pädeb õnneks ja on säilinud (erinevalt hiirest millel vähemalt üks nupp ei töötanud), seega kvaliteet hiirematt (paksem QPad) säilib hästi ja on ikka TOHUTU erinevus.
Aga hiirevalikust rääkides, ostsin kõigepealt ka pimesi siit foorumist ühe Razer Orochi mis tundus huvitav ja kuna viimasel ajal väiksemaid hiiri nagunii kasutanud, siis sobilik. Ja muidu super hiir, aga kuna käsi üsna suur siis ei olnud kõige mugavam ja nuppude asukoht ei sobinud (sama probleem on mul ka varem olnud Razeri hiirtega). Sellele ei aidanud kaasa ka see, et lükkasin DPI kohe mingi 2000 peale ning arvasin, et on jube hea , tegelikult tapsin sellega oma täpsuse ära, sest kui ei ole ikka mänginud väga pikalt, siis sellist täpsust enda käel ei ole ja "aim hakkab värisema" . Kui patareid sisse panna, siis läks hiir veel paremaks, kuna patareidega läks "kaalujaotus" paremini paika ja hiir muutus raskemaks, olgugi, et kasutasin tegelikult ju mängimiseks juhtmega reziimi. Tegu siis Claw grip hiirega, kuid üsna kiirelt sai selgeks, et mängudes eelistaksin pigem Palm gripi aga jällegi mitte liiga suurt.
Siis lugesingi väga palju reviewsid ja otsisin hiirt, ning lõpuks olin ikka poes ja valik oli kahe hiire vahel. Logitech G502 ja Corsair M65 . Lõpuks katsudes ja käes hoides langes valik Corsairi kasuks ning hetkel ei ole küll kahetsenud. Hiir on minu jaoks väga mugav, kaalujaotus on hea, nupud on hästi kasutatavad ja tarkvara on ka väga meeldiv.
Ehk siis kokkuvõttes:
1. Mõtle välja ja vaata kuidas sulle meeldib hiirt hoida: kas Claw grip: sõrmede/"küüniste" vahel nagu tavapäraselt sülearvutihiirt hoiad või Palm grip mille toetuspunkt on rohkem peopesas.
2. Mine poodi ja proovi kuidas käes tundub, kui oled mingi paari valikuni jõudnud.
3. Hea hiirega käib kaasas hea hiirematt! See on tohutu erinevus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
04.03.2019 11:28:51
|
|
|
| Korraliku tasemega FPS mängijad valdavalt väldivad G502- te, sest see on liiga raske - 121 grammi ilma kaablit arvestamata. Enamus neist eelistab alla 100 või isegi alla 90 grammiseid hiiri. Kui selline asi tundub pühapäeva mängurile naeruväärne - katsu liigutada sellist tellist tundide kaupa, eriti kui on vaja kiiret reaktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
04.03.2019 12:41:34
|
|
|
| Mul endal on nö mängurihiirtest 2 erinevat mudelit kasutuses olnud - Zowie EC1-A ja SteelSeries Rival 600. Nendest kahest võtaksin uuesti EC1-A, sest suuremale käele on see veidi mugavam kasutada. Rivaliga tunnen, et väike sõrm ning selle kõrval vedelev sõrm on puhkeolekus hiire peal (palm grip) kuidagi ristis.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
04.03.2019 20:15:39
|
|
|
| argentum7 kirjutas: |
| Korraliku tasemega FPS mängijad valdavalt väldivad G502- te, sest see on liiga raske - 121 grammi ilma kaablit arvestamata. Enamus neist eelistab alla 100 või isegi alla 90 grammiseid hiiri. Kui selline asi tundub pühapäeva mängurile naeruväärne - katsu liigutada sellist tellist tundide kaupa, eriti kui on vaja kiiret reaktsiooni. |
See 121g on siis, kui kõik lisa raskused on sisse pandud mis sellel hiirel kaasas on ?
Mul endal on 2 raskust juures ainult
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.03.2019 20:48:21
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| argentum7 kirjutas: |
| Korraliku tasemega FPS mängijad valdavalt väldivad G502- te, sest see on liiga raske - 121 grammi ilma kaablit arvestamata. Enamus neist eelistab alla 100 või isegi alla 90 grammiseid hiiri. Kui selline asi tundub pühapäeva mängurile naeruväärne - katsu liigutada sellist tellist tundide kaupa, eriti kui on vaja kiiret reaktsiooni. |
See 121g on siis, kui kõik lisa raskused on sisse pandud mis sellel hiirel kaasas on ?
Mul endal on 2 raskust juures ainult |
võta tootja leht lahti
Weight:4.30 oz (121 g), mouse only
Optional extra weights: up to 18g (5x3.6g)
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.03.2019 22:03:39
|
|
|
võtsin G700s ligi
kujult mugav kui mu teised 'kontorirotid', kuid mängudes minu arust tiba täpsem; muidugi ka raskem kui G203 (mida sain ka proovida), aga see tundus tiba väike olevat ning rohkem juhtmeid laual näha ei taha ..
nüüd sooviks veel hiirematti, umbes max 20x35cm
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
16.03.2019 22:15:15
|
|
|
Kasutatuna ostsid? Paistab, et poes enam ei müüda.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.03.2019 00:16:19
|
|
|
zowie gsr on nice
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
17.03.2019 17:17:57
|
|
|
Keegi oskab öelda, kes toodab mänguri hiirt välimuselt sarnane nagu Logitech G Pro, aga külje peal kahe nupu asemel oleks 4? Tean küll, et olemas selliseid kus 10 nuppu ka külje peal, aga ei tahan just et 4 oleks RGB tilulilu samati ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.03.2019 17:32:53
|
|
|
| Kui leiad sellise siis on raudselt mõne värdsensori või muude hädadega. Harju parem 2 ära ja rahu majas.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
17.03.2019 18:05:43
|
|
|
mul on fortnites karpide ehitamiseks vaja hetkel on kahe nupuga külje pealt hiir. ehk siis diagonaalis element ja seina element, muid pean kerima hiirega(põrand jne). klaverile ka ei tahaks neid nuppe panna, kuna tahaks vasaku käega ikka täielikult pühendada liikumisele.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ87
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2009
|
17.03.2019 19:15:20
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kui leiad sellise siis on raudselt mõne värdsensori või muude hädadega. Harju parem 2 ära ja rahu majas. |
jep, ise ka ei tea, et sellist hiirt oleks olemas tuntumate tootjate hiirte seas ja eriti veel sellist mis oleks logitech g pro sarnane. tavaliselt need kus külgedel rohkem nuppe on ka pirakama suurusega hiired.
üks hiir mida tean mis fps mängurite seas tuntud on steelseries sensei 310 aga ka sellel pole 4 nuppu ühel küljel vaid 2 vasakul ja 2 paremal.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
17.03.2019 19:23:23
|
|
|
| Logitech G700/G700s on 4 nupuga, iseasi kas enam kusagilt saada on neid..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
17.03.2019 21:19:18
|
|
|
kuna fort teenib nii meeletult palju, siis ma ei imesta, kui miski hetk nad annavad ise koostöös logitechiga välja spets forti hiire ja oi kui palju see maksam hakkab, saavad kahekordset hinda küsida kui asi väärt on
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.03.2019 01:58:40
|
|
|
Olen nüüd ~nädala seda G700s'i kasutanud. Pärast mõnetunnist mängimist jäävad ikka sõrmed kuidagi krampi, justkui oleks mõnda pisemat hiirt claw grip'ina peos hoidnud. Tagasi Masterit kätte võttes, sõrmed puhkavad. Mingi individuaalne kala vbl Tuleb ikka sammud kuhugi arvutisalongi seada
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
18.03.2019 11:35:28
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
zowie gsr on nice  |
Kiidan ka.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.03.2019 12:51:39
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
Olen nüüd ~nädala seda G700s'i kasutanud. Pärast mõnetunnist mängimist jäävad ikka sõrmed kuidagi krampi, justkui oleks mõnda pisemat hiirt claw grip'ina peos hoidnud. Tagasi Masterit kätte võttes, sõrmed puhkavad. Mingi individuaalne kala vbl Tuleb ikka sammud kuhugi arvutisalongi seada |
Võib-olla pole käel piisavalt ruumi laual, et nii juhtub.
Mul on küünarnukkini käsi laual ja pole kunagi ühegi hiirega sellist probleemi olnud, et näpud krampi läheks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simon10362
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2013
|
18.03.2019 14:52:53
|
|
|
g502. Koogi lahti, võta rull välja ja pane g900 rull asemele, VÕIT.
Lahti võtmiseks on kruvikeerajat vaja ja paar asja ilmselt veel, samuti ka uusi taldu kui ära pole varem võtnud, sest suure tõenäosusega rikud olemasolevad ära, kuid saab ka ilusti vanad tagasi panna ilma rikkumata.
Selleks soovitan iFixIt basic komplekti.
Hiire taldade jaoks iTakTech, HotLine Games skates.
Põhimõtteliselt tegin ise modi ära ja öö ja päev. G502 on üks probleem ainult. Originaal g502, aastats 2014? On palju paremate switchidega rulli jaoks. Nad on n.ö. jäigemad, mis hoiab seda massiivset metallist rulli seal enam vähem kinni nii et ta ei logise. Kõik uuemad mis pole enam selle sinise äärisega on puhas saast sest need samad switchid on liiga pehmed ning rull logiseb niipea kui liigutad hiirt vasakule paremale. Mis annab sellele jurakale oma inertsi, ning siis tuleb juba füüsika mängu kus on eraldi liikuv osa sees ning see ei lase sul kunagi olla piisavalt täpne(See on see tegelik põhjus miks see hiir ei meeldi täpsuslaskuritele, sest see inerts lööb su täpsuse alati sassi. Kaal üldiselt määrab vähem, tasakaal määrab rohkem ning selles osas on see hiir minu arust ka igati OK, v.a. see rull)
Mul on neid hiiri mitu ning paar nädalat tagasi ostsin hero prooviks et ehk aga ei, sama seis. Switchid meh, liiiga pehmed, massiivne rull, sensor veider aga vist parem, see oli harjumise asi.
Igastahes võtsin oma vana g502, kõige vanema, modisin ära ja praegu ülim laskur.
https://imgur.com/a/9Yh7SPG
https://imgur.com/a/ELJyTVO
Siniste switchidega on hero.
Tavaliselt soovitan kõigile sest kuju on väga "safe".
Ma olen ise kasutanud nii palju erinevaid, vahepeal läksin g502 pealt ära asjadele nagu deathadder, pro, rival 600 jne. ning lõpuks ikka selle peal tagasi aga nüüd siis nuditud versioon.
Üldkokkuvõttes on hiir jah, väga isiklik siiski ja sõltub sellest kuidas sulle sujub/meeldib/sobitub.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.05.2019 07:34:22
|
|
|
| Levelxer kirjutas: |
Kui ei pea olema zowie-logitech-steelseries-razer siis 12€ eest saab Hiinast väga mugava hiire - Hexgears M33
Matid ka seal odavad. Saabuvad Eestisse muidugi küll ümmarguselt kuu aja jooksul. |
millist matti lisaks soovitate?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
17.06.2019 23:10:08
|
|
|
| Levelxer kirjutas: |
Kui ei pea olema zowie-logitech-steelseries-razer siis 12€ eest saab Hiinast väga mugava hiire - Hexgears M33
Matid ka seal odavad. Saabuvad Eestisse muidugi küll ümmarguselt kuu aja jooksul. |
Kas Eestis ka mingit normaalsemat odava klassi hiirt leiab? Tuled ja viled ei ole takistuseks.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.06.2019 00:52:26
|
|
|
| logitech g305
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
18.06.2019 01:19:45
|
|
|
No umbes poole odavamat.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ87
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2009
|
18.06.2019 16:34:29
|
|
|
| logitech G102, steelseries rival 100/110
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
31.10.2019 12:03:24
|
|
|
Et praegune Razer hakkas topeltklikiga trikitama, siis necron teemat.
Praegu kipuks Logitechi G seeria teed minema - või on kallimas otsas veel mõnda tootjat, kelle poole vaadata võiks?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reisengof
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.12.2015
|
31.10.2019 14:12:27
|
|
|
Kasutan logitech g903 koos powerplayga ja väga mugav on, varasemad kogemused on rival 100, evga x5 ja maxima hiirtega , corsair m65 oli ka kasutusel.
Mulle sobis M65 kõigerohkem , kuigi ta oli natuke väiksevõitu. Rival 100 ja Evga phm samad ,aga liiga kumerad ja veidi ebatäpsed, minu käsi pole päris maamehe kämmal ja koguaeg pidin sättima hiirt käes.
G903 tasub minna proovima.
_________________ Kui olen OK hinna pakkunud ja vastatakse,et müüdud juba saab koheselt negatiivse. |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
31.10.2019 15:44:37
|
|
|
Nii kommentaari korras, siis Corsairi ma pisut pelgan. Paar mudelit tagasi oli M95 - igati mugav, materjal ning hiir ise näisid vägagi kvaliteetsed.
Ühel päeval aga USBi järel device enam näha polnud. Kasutatud sai ehk nii paari aasta tuuri.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
02.11.2019 03:15:06
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
| tsitaat: |
Huvitav et seal 40 hiire listis
|
See pole ju absoluutne tõde, vaid pigem kogenud mänguri enda eelistused.
Lisaks on iga kasutaja käsi ning tema harjumused erinevad.
Ma näen et seda nimekirja võib võtta kui buyers guide'ina. Tõsisem huviline käiks ka salongist läbi et käega katsuda |
Kusjuures kui ajad ajad aint tulemust taga siis pole see mugavus isegi väga tähtis.
Minu jaoks pole ei G Pro ega Finalmouse'd üldse mitte mugavad hiired aga olen nendega silmnähtavalt parem kui suure ja mugava hiirega
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kobra51
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2007
|
20.12.2019 15:14:33
|
|
|
| Oleks praeguse G5 asemele uut hiirt vaja kuna praegune hakkab ära surema. Praegune istub kätte päris mugavalt aga võiks tibake suurem olla. Hind võiks jääda alla 50€.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
07.02.2024 00:17:51
|
|
|
Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diginugis
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2006
|
07.02.2024 14:01:08
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024?  |
Ma paraku teema esimese posti juures tagasi MX Master 3S (kuna töö osakaal suurem) on minu jaoks ka mängimise ajal mugav (Tarkov, Sons of the forest jne).
_________________ PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.02.2024 14:28:15
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024?  |
Juhtmega või juhtmeta?
Mul on lollikindel G203.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014

|
07.02.2024 14:44:19
|
|
|
Glorious model D (juhtmega).
Hiir on üks personaalsemaid asju mida küsida soovituseks - väga raske on sul teiste käe järgi endale midagi leida. Endal küll MX master olemas aga peale kergema hiire ostmist seisab nurgas (kuigi tööl on jah Master olemas ja selleks otstarbeks väga hea). Soovitaks et kui on kiire reageerimisega mäng (nagu FPS vms) siis vaadata kindlasti alla 100g raskusega hiir.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.02.2024 17:18:59
|
|
|
| milleks juhtmega hiir aastal 2024?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.02.2024 19:06:54
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| milleks juhtmega hiir aastal 2024? |
Aga küsiks hoopis vastu, et miks mitte?
Ma ei soovi laetavat või akudega hiirt. Ja juhe mind ei häiri, pigem just pluss minu silmis. Nii lihtne see ongi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
08.02.2024 20:50:59
|
|
|
Praegune Steelseries Rival 5 ja üsna tihti vaja lahti võtta kuna sellel rullik läheb lolliks.
Ja rullik enamus mängudes mul suht palju kasutust saab.
Kindlasti uus hiir ka juhtmega, liigub hoopis teistmoodi see kui juhtmevabad.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.02.2024 20:53:22
|
|
|
| Logitech G Pro, töötab nii juhtmega kui ka ilma
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|