Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  hiir arvutimängudeks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 16:06:22 hiir arvutimängudeks vasta tsitaadiga

Senised Logitechi ergonoomilised Performance MX ja MX Master on nn kontoritööks mugavad, kuid mängides mitte nii väga; neil võib ka DPIst vajaka jääda. Mis mudelinimetust need mugavamad mängurihiired kannavad? RGB tilulilu ei koti, küll aga võiks matti lisaks vaja minna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ87
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 17:40:03 vasta tsitaadiga

annan lingi ühele parimale hiirte reviewerile kus tal ka top 40 järjestus mängurihiirtest tehtud: http://www.rocketjumpninja.com/top-40/
ise arvan, et kui sulle need logitechi kontori hiired muidu sobivad mis sellised suuremat, laiemat tüüpi siis mänguri omadest võibolla sobiksid logitech g403 (g703 on sama aga wireless versioon), zowie ec1-a, razer deathadder elite, razer mamba elite või steelseries rival 600.
mattidest on üks populaarsemaid ja siiani parimaid 6cm paksusega steelseries qck heavy mida kasutavad väga paljud professionaalid. zowie omad ka head aga need tiba kallimad kuid neil on välisküljed õmmeldud, et kuludes ääred lahti tulema, narmendama ei hakkaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 02.03.2019 18:37:31 vasta tsitaadiga

Kui ei pea olema zowie-logitech-steelseries-razer siis 12€ eest saab Hiinast väga mugava hiire - Hexgears M33
Matid ka seal odavad. Saabuvad Eestisse muidugi küll ümmarguselt kuu aja jooksul.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 02.03.2019 22:01:10 vasta tsitaadiga

ReinZ87 kirjutas:
6cm paksusega hiirematt


icon_eek.gif
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 22:16:43 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
ReinZ87 kirjutas:
6cm paksusega hiirematt


icon_eek.gif
6mm siiski icon_smile.gif https://www.hv.ee/search/?query=qck+heavy
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.03.2019 21:31:25 vasta tsitaadiga

Huvitav et seal 40 hiire listis on mingit g102 ja g403 aga g502 polegi. Peaks nagu hea ergonoomiline hiir olema pöidla toega jne.
Mul on mingi coolermaster hiirematt mingi 45cm x 35cm x 4mm. Ei tea millepoolest razer või steelseries kirjad matti peal selle matti kuidagi paremaks muudavad.
Samas mul on laser hiir ja sellel pole vaja üldse mingit matti alla ja peaks isegi klaasi peal täpne olema.

https://www.hinnavaatlus.ee/737591/cooler-master-coolermaster-swift-rx-mouse-pad-suurus/

Hinna poolest on pmst sama ka. Ma ostsin selle mingi 12-14 euro ringis päris mitu aastat tagasi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2019 21:40:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav et seal 40 hiire listis

See pole ju absoluutne tõde, vaid pigem kogenud mänguri enda eelistused.
Lisaks on iga kasutaja käsi ning tema harjumused erinevad.
Ma näen et seda nimekirja võib võtta kui buyers guide'ina. Tõsisem huviline käiks ka salongist läbi et käega katsuda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ87
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 02:57:34 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Huvitav et seal 40 hiire listis on mingit g102 ja g403 aga g502 polegi. Peaks nagu hea ergonoomiline hiir olema pöidla toega jne.
Mul on mingi coolermaster hiirematt mingi 45cm x 35cm x 4mm. Ei tea millepoolest razer või steelseries kirjad matti peal selle matti kuidagi paremaks muudavad.
Samas mul on laser hiir ja sellel pole vaja üldse mingit matti alla ja peaks isegi klaasi peal täpne olema.

https://www.hinnavaatlus.ee/737591/cooler-master-coolermaster-swift-rx-mouse-pad-suurus/

Hinna poolest on pmst sama ka. Ma ostsin selle mingi 12-14 euro ringis päris mitu aastat tagasi

g403, g102, g203 ja logitech g pro täitsa olemas seal ja kõrgetel kohtadel. ei tea miks g502 ei ole aga samas muid sarnaseid leidub(millel ka sügavam külje kuju põidla jaoks) ja g900 on näiteks olemas.
hiirematte on erinevaid mis on erinevate eelistuste jaoks mõeldud. on näiteks matte mille pealmine kiht on selline mille peal hiir liigub kergemini ja selliseid kus vähem kergemini et kontroll oleks suurem. selle kohta ka youtube's teste olemas millisel matil hiir kõige kergemini glide´b. sensori trackimise suhtes jah väga vähet pole.
Early Access kirjutas:
tsitaat:

Huvitav et seal 40 hiire listis

See pole ju absoluutne tõde, vaid pigem kogenud mänguri enda eelistused.
Lisaks on iga kasutaja käsi ning tema harjumused erinevad.
Ma näen et seda nimekirja võib võtta kui buyers guide'ina. Tõsisem huviline käiks ka salongist läbi et käega katsuda

see list on kombinatsioon tema ja tema community tagasiside põhjal. lehe all osas on ainult tema enda top 10 ka. kõikidest hiirest on tal ka youtube's põhjalikud video review'd.
jep, hiire sobivus sõltub paljudest asjadest, mis ühele meeldib ei pruugi teisele üldse meeldida ega sobida. käe suurus on ka oluline, suurele käele on kõige väiksemat tüüpi hiired ebamugavad (g103 g305 g pro jms). võib näiteks käsi krampi minna peale pikka kasutamist ja ei istu hästi kätte ka/pole hea haarduvus.
tasub jah enne ostmist proovida. praegu sensorid kõikidel hiirtel juba nii head, et ongi ainult hiire kuju, koostekvaliteet kõige olulisem.
tsitaat:
What you need to know…
I’m Zy, over 20 years playing Quake, reviewed over 80 mice. The list is based on my experience and community feedback. Everyone is different, so even the mouse at #40 could be your #1. Don’t stress the number. Find the right mouse for you!

If your mouse isn’t on the list, it’s either not a top recommendation or I haven’t reviewed it. This list will be updated as I get new mice.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 07:42:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lehe all osas on ainult tema enda top 10 ka.

ma seda ei märganudki icon_biggrin.gif

mõtlesin et võib mõne pimesi ära osta, sest salongi neid näppima minna küll ei viitsi,
aga vist ikkagi peab ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 10:17:04 vasta tsitaadiga

Hiir on tõesti selline asi, mida ilma reaalselt näppimata osta on peaaegu võimatu. Loe palju reviewsid tahad ja hinnanguid, siis kui reaalselt käega kokku ei lähe, siis võib ka speccide järgi parim hiir olla üks halvimaid ja vastupidi.

Ise olin üsna sama dilemma ees alles hiljuti, kuna ei olnud ca 7 aastat vajanud "mängurihiirt" ja viimane "mängurihiir" oli Logitech MX 302 vms mis oli aastast 2004 umbes. Samas ajast hiirematt endiselt pädeb õnneks ja on säilinud (erinevalt hiirest millel vähemalt üks nupp ei töötanud), seega kvaliteet hiirematt (paksem QPad) säilib hästi ja on ikka TOHUTU erinevus.

Aga hiirevalikust rääkides, ostsin kõigepealt ka pimesi siit foorumist ühe Razer Orochi mis tundus huvitav ja kuna viimasel ajal väiksemaid hiiri nagunii kasutanud, siis sobilik. Ja muidu super hiir, aga kuna käsi üsna suur siis ei olnud kõige mugavam ja nuppude asukoht ei sobinud (sama probleem on mul ka varem olnud Razeri hiirtega). Sellele ei aidanud kaasa ka see, et lükkasin DPI kohe mingi 2000 peale ning arvasin, et on jube hea icon_lol.gif icon_lol.gif , tegelikult tapsin sellega oma täpsuse ära, sest kui ei ole ikka mänginud väga pikalt, siis sellist täpsust enda käel ei ole ja "aim hakkab värisema" . Kui patareid sisse panna, siis läks hiir veel paremaks, kuna patareidega läks "kaalujaotus" paremini paika ja hiir muutus raskemaks, olgugi, et kasutasin tegelikult ju mängimiseks juhtmega reziimi. Tegu siis Claw grip hiirega, kuid üsna kiirelt sai selgeks, et mängudes eelistaksin pigem Palm gripi aga jällegi mitte liiga suurt.

Siis lugesingi väga palju reviewsid ja otsisin hiirt, ning lõpuks olin ikka poes ja valik oli kahe hiire vahel. Logitech G502 ja Corsair M65 . Lõpuks katsudes ja käes hoides langes valik Corsairi kasuks ning hetkel ei ole küll kahetsenud. Hiir on minu jaoks väga mugav, kaalujaotus on hea, nupud on hästi kasutatavad ja tarkvara on ka väga meeldiv.

Ehk siis kokkuvõttes:
1. Mõtle välja ja vaata kuidas sulle meeldib hiirt hoida: kas Claw grip: sõrmede/"küüniste" vahel nagu tavapäraselt sülearvutihiirt hoiad või Palm grip mille toetuspunkt on rohkem peopesas.
2. Mine poodi ja proovi kuidas käes tundub, kui oled mingi paari valikuni jõudnud.
3. Hea hiirega käib kaasas hea hiirematt! See on tohutu erinevus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 11:28:51 vasta tsitaadiga

Korraliku tasemega FPS mängijad valdavalt väldivad G502- te, sest see on liiga raske - 121 grammi ilma kaablit arvestamata. Enamus neist eelistab alla 100 või isegi alla 90 grammiseid hiiri. Kui selline asi tundub pühapäeva mängurile naeruväärne - katsu liigutada sellist tellist tundide kaupa, eriti kui on vaja kiiret reaktsiooni.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 12:41:34 vasta tsitaadiga

Mul endal on nö mängurihiirtest 2 erinevat mudelit kasutuses olnud - Zowie EC1-A ja SteelSeries Rival 600. Nendest kahest võtaksin uuesti EC1-A, sest suuremale käele on see veidi mugavam kasutada. Rivaliga tunnen, et väike sõrm ning selle kõrval vedelev sõrm on puhkeolekus hiire peal (palm grip) kuidagi ristis.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.03.2019 20:15:39 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
Korraliku tasemega FPS mängijad valdavalt väldivad G502- te, sest see on liiga raske - 121 grammi ilma kaablit arvestamata. Enamus neist eelistab alla 100 või isegi alla 90 grammiseid hiiri. Kui selline asi tundub pühapäeva mängurile naeruväärne - katsu liigutada sellist tellist tundide kaupa, eriti kui on vaja kiiret reaktsiooni.


See 121g on siis, kui kõik lisa raskused on sisse pandud mis sellel hiirel kaasas on ?
Mul endal on 2 raskust juures ainult
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 20:48:21 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
argentum7 kirjutas:
Korraliku tasemega FPS mängijad valdavalt väldivad G502- te, sest see on liiga raske - 121 grammi ilma kaablit arvestamata. Enamus neist eelistab alla 100 või isegi alla 90 grammiseid hiiri. Kui selline asi tundub pühapäeva mängurile naeruväärne - katsu liigutada sellist tellist tundide kaupa, eriti kui on vaja kiiret reaktsiooni.


See 121g on siis, kui kõik lisa raskused on sisse pandud mis sellel hiirel kaasas on ?
Mul endal on 2 raskust juures ainult
võta tootja leht lahti
Weight:4.30 oz (121 g), mouse only
Optional extra weights: up to 18g (5x3.6g)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 22:03:39 vasta tsitaadiga

võtsin G700s ligi
kujult mugav kui mu teised 'kontorirotid', kuid mängudes minu arust tiba täpsem; muidugi ka raskem kui G203 (mida sain ka proovida), aga see tundus tiba väike olevat ning rohkem juhtmeid laual näha ei taha ..

nüüd sooviks veel hiirematti, umbes max 20x35cm
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 16.03.2019 22:15:15 vasta tsitaadiga

Kasutatuna ostsid? Paistab, et poes enam ei müüda.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 23:00:07 vasta tsitaadiga

Jep. Ka viimased pakkumised/laojäägid jäävad möödunud aastasse https://www.hinnavaatlus.ee/product/graph/404243/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.03.2019 23:49:18 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/212568/defender-hiirematt-gp-700-thor/

350x260mm jääb liiga suureks ?

Soovitavalt vaata midagi mis on kummist põhjaga ja riie peale kleebitud. Nagu scuba material.
Soovitavalt need kui mingi plastikust ja svammist põhjaga mis mingiaeg hakkab laual liugu laskma hiirt liigutades.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 00:16:19 vasta tsitaadiga

zowie gsr on nice thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 17:17:57 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kes toodab mänguri hiirt välimuselt sarnane nagu Logitech G Pro, aga külje peal kahe nupu asemel oleks 4? Tean küll, et olemas selliseid kus 10 nuppu ka külje peal, aga ei tahan just et 4 oleks icon_smile.gif RGB tilulilu samati ei huvita.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 17:32:53 vasta tsitaadiga

Kui leiad sellise siis on raudselt mõne värdsensori või muude hädadega. Harju parem 2 ära ja rahu majas.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 18:05:43 vasta tsitaadiga

mul on fortnites karpide ehitamiseks vaja icon_biggrin.gif hetkel on kahe nupuga külje pealt hiir. ehk siis diagonaalis element ja seina element, muid pean kerima hiirega(põrand jne). klaverile ka ei tahaks neid nuppe panna, kuna tahaks vasaku käega ikka täielikult pühendada liikumisele.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ87
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 19:15:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kui leiad sellise siis on raudselt mõne värdsensori või muude hädadega. Harju parem 2 ära ja rahu majas.

jep, ise ka ei tea, et sellist hiirt oleks olemas tuntumate tootjate hiirte seas ja eriti veel sellist mis oleks logitech g pro sarnane. tavaliselt need kus külgedel rohkem nuppe on ka pirakama suurusega hiired.
üks hiir mida tean mis fps mängurite seas tuntud on steelseries sensei 310 aga ka sellel pole 4 nuppu ühel küljel vaid 2 vasakul ja 2 paremal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.03.2019 19:23:23 vasta tsitaadiga

Logitech G700/G700s on 4 nupuga, iseasi kas enam kusagilt saada on neid..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 21:19:18 vasta tsitaadiga

kuna fort teenib nii meeletult palju, siis ma ei imesta, kui miski hetk nad annavad ise koostöös logitechiga välja spets forti hiire icon_lol.gif thumbs_up.gif ja oi kui palju see maksam hakkab, saavad kahekordset hinda küsida kui asi väärt on icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 01:58:40 vasta tsitaadiga

Olen nüüd ~nädala seda G700s'i kasutanud. Pärast mõnetunnist mängimist jäävad ikka sõrmed kuidagi krampi, justkui oleks mõnda pisemat hiirt claw grip'ina peos hoidnud. Tagasi Masterit kätte võttes, sõrmed puhkavad. Mingi individuaalne kala vbl icon_neutral.gif Tuleb ikka sammud kuhugi arvutisalongi seada
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 11:35:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
zowie gsr on nice thumbs_up.gif


Kiidan ka.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2019 12:51:39 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Olen nüüd ~nädala seda G700s'i kasutanud. Pärast mõnetunnist mängimist jäävad ikka sõrmed kuidagi krampi, justkui oleks mõnda pisemat hiirt claw grip'ina peos hoidnud. Tagasi Masterit kätte võttes, sõrmed puhkavad. Mingi individuaalne kala vbl icon_neutral.gif Tuleb ikka sammud kuhugi arvutisalongi seada


Võib-olla pole käel piisavalt ruumi laual, et nii juhtub.
Mul on küünarnukkini käsi laual ja pole kunagi ühegi hiirega sellist probleemi olnud, et näpud krampi läheks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 18.03.2019 14:52:53 vasta tsitaadiga

g502. Koogi lahti, võta rull välja ja pane g900 rull asemele, VÕIT.

Lahti võtmiseks on kruvikeerajat vaja ja paar asja ilmselt veel, samuti ka uusi taldu kui ära pole varem võtnud, sest suure tõenäosusega rikud olemasolevad ära, kuid saab ka ilusti vanad tagasi panna ilma rikkumata.

Selleks soovitan iFixIt basic komplekti.

Hiire taldade jaoks iTakTech, HotLine Games skates.

Põhimõtteliselt tegin ise modi ära ja öö ja päev. G502 on üks probleem ainult. Originaal g502, aastats 2014? On palju paremate switchidega rulli jaoks. Nad on n.ö. jäigemad, mis hoiab seda massiivset metallist rulli seal enam vähem kinni nii et ta ei logise. Kõik uuemad mis pole enam selle sinise äärisega on puhas saast sest need samad switchid on liiga pehmed ning rull logiseb niipea kui liigutad hiirt vasakule paremale. Mis annab sellele jurakale oma inertsi, ning siis tuleb juba füüsika mängu kus on eraldi liikuv osa sees ning see ei lase sul kunagi olla piisavalt täpne(See on see tegelik põhjus miks see hiir ei meeldi täpsuslaskuritele, sest see inerts lööb su täpsuse alati sassi. Kaal üldiselt määrab vähem, tasakaal määrab rohkem ning selles osas on see hiir minu arust ka igati OK, v.a. see rull)

Mul on neid hiiri mitu ning paar nädalat tagasi ostsin hero prooviks et ehk aga ei, sama seis. Switchid meh, liiiga pehmed, massiivne rull, sensor veider aga vist parem, see oli harjumise asi.

Igastahes võtsin oma vana g502, kõige vanema, modisin ära ja praegu ülim laskur.

https://imgur.com/a/9Yh7SPG

https://imgur.com/a/ELJyTVO

Siniste switchidega on hero.

Tavaliselt soovitan kõigile sest kuju on väga "safe".

Ma olen ise kasutanud nii palju erinevaid, vahepeal läksin g502 pealt ära asjadele nagu deathadder, pro, rival 600 jne. ning lõpuks ikka selle peal tagasi aga nüüd siis nuditud versioon.

Üldkokkuvõttes on hiir jah, väga isiklik siiski ja sõltub sellest kuidas sulle sujub/meeldib/sobitub.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 07:34:22 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Kui ei pea olema zowie-logitech-steelseries-razer siis 12€ eest saab Hiinast väga mugava hiire - Hexgears M33
Matid ka seal odavad. Saabuvad Eestisse muidugi küll ümmarguselt kuu aja jooksul.
millist matti lisaks soovitate?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 19:29:17 vasta tsitaadiga

võtsin https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=cooler+master+MP510
selle kõige suurema

http://www.rocketjumpninja.com/cooler-master-mp510-review/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2019 23:10:08 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Kui ei pea olema zowie-logitech-steelseries-razer siis 12€ eest saab Hiinast väga mugava hiire - Hexgears M33
Matid ka seal odavad. Saabuvad Eestisse muidugi küll ümmarguselt kuu aja jooksul.
Kas Eestis ka mingit normaalsemat odava klassi hiirt leiab? Tuled ja viled ei ole takistuseks.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2019 00:52:26 vasta tsitaadiga

logitech g305
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2019 01:19:45 vasta tsitaadiga

No umbes poole odavamat.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ87
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2019 16:34:29 vasta tsitaadiga

logitech G102, steelseries rival 100/110
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 12:03:24 vasta tsitaadiga

Et praegune Razer hakkas topeltklikiga trikitama, siis necron teemat.
Praegu kipuks Logitechi G seeria teed minema - või on kallimas otsas veel mõnda tootjat, kelle poole vaadata võiks?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reisengof
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 14:12:27 vasta tsitaadiga

Kasutan logitech g903 koos powerplayga ja väga mugav on, varasemad kogemused on rival 100, evga x5 ja maxima hiirtega , corsair m65 oli ka kasutusel.
Mulle sobis M65 kõigerohkem , kuigi ta oli natuke väiksevõitu. Rival 100 ja Evga phm samad ,aga liiga kumerad ja veidi ebatäpsed, minu käsi pole päris maamehe kämmal ja koguaeg pidin sättima hiirt käes.
G903 tasub minna proovima.

_________________
Kui olen OK hinna pakkunud ja vastatakse,et müüdud juba saab koheselt negatiivse.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 15:44:37 vasta tsitaadiga

Nii kommentaari korras, siis Corsairi ma pisut pelgan. Paar mudelit tagasi oli M95 - igati mugav, materjal ning hiir ise näisid vägagi kvaliteetsed.
Ühel päeval aga USBi järel device enam näha polnud. Kasutatud sai ehk nii paari aasta tuuri.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2019 03:15:06 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
tsitaat:

Huvitav et seal 40 hiire listis

See pole ju absoluutne tõde, vaid pigem kogenud mänguri enda eelistused.
Lisaks on iga kasutaja käsi ning tema harjumused erinevad.
Ma näen et seda nimekirja võib võtta kui buyers guide'ina. Tõsisem huviline käiks ka salongist läbi et käega katsuda



Kusjuures kui ajad ajad aint tulemust taga siis pole see mugavus isegi väga tähtis.

Minu jaoks pole ei G Pro ega Finalmouse'd üldse mitte mugavad hiired aga olen nendega silmnähtavalt parem kui suure ja mugava hiirega icon_wink.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kobra51
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 15:14:33 vasta tsitaadiga

Oleks praeguse G5 asemele uut hiirt vaja kuna praegune hakkab ära surema. Praegune istub kätte päris mugavalt aga võiks tibake suurem olla. Hind võiks jääda alla 50€.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2024 00:17:51 vasta tsitaadiga

Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024? icon_biggrin.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 07.02.2024 10:17:23 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024? icon_biggrin.gif
ot:
Sellisele küsimusele ei saa vastata teisiti, kui et korralik hiir tuleb valida icon_cool.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2024 14:01:08 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024? icon_biggrin.gif


Ma paraku teema esimese posti juures tagasi icon_biggrin.gif MX Master 3S (kuna töö osakaal suurem) on minu jaoks ka mängimise ajal mugav (Tarkov, Sons of the forest jne).

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2024 14:28:15 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Milline hiir valida mängimiseks aastal 2024? icon_biggrin.gif

Juhtmega või juhtmeta?

Mul on lollikindel G203.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2024 14:44:19 vasta tsitaadiga

Glorious model D (juhtmega).

Hiir on üks personaalsemaid asju mida küsida soovituseks - väga raske on sul teiste käe järgi endale midagi leida. Endal küll MX master olemas aga peale kergema hiire ostmist seisab nurgas (kuigi tööl on jah Master olemas ja selleks otstarbeks väga hea). Soovitaks et kui on kiire reageerimisega mäng (nagu FPS vms) siis vaadata kindlasti alla 100g raskusega hiir.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2024 17:18:59 vasta tsitaadiga

milleks juhtmega hiir aastal 2024?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2024 19:06:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
milleks juhtmega hiir aastal 2024?

Aga küsiks hoopis vastu, et miks mitte?

Ma ei soovi laetavat või akudega hiirt. Ja juhe mind ei häiri, pigem just pluss minu silmis. Nii lihtne see ongi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2024 20:50:59 vasta tsitaadiga

Praegune Steelseries Rival 5 ja üsna tihti vaja lahti võtta kuna sellel rullik läheb lolliks.
Ja rullik enamus mängudes mul suht palju kasutust saab.
Kindlasti uus hiir ka juhtmega, liigub hoopis teistmoodi see kui juhtmevabad.

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.02.2024 20:53:22 vasta tsitaadiga

Logitech G Pro, töötab nii juhtmega kui ka ilma
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 08.02.2024 20:55:58 vasta tsitaadiga

Endal 2+ a jookseb juba see hiir https://arvutitark.ee/en/pcs-and-accessories/pc-accessories/hiired/corsair-ironclaw-rgb-gaming-mouse-wireless-black-1014563 ja maru rahul. Selle aja jooksul stabiilne olnud ja saab 5 erinevat profiili salvestada otse hiire mälule. Aku kestab kaua. Lisaks palju nuppe, et erinevates mängudes mingite käskluste või nuppude alla panna.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  hiir arvutimängudeks mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.