Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 321, 322, 323 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 16.10.2019 00:11:08 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 16.10.2019 06:29:32 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..

Eks see vast eelkõige ruumipuudusest ole, et erkaani ümber jäävad raamid võimalikult minimaalsed oleks. AMOLED-ekraanidega saab neid märguandeid pidevalt kuvada ilma et voolutarve röögatult suureneks. Aga muidu värskel Mi 9 Lite'l pidada olema värviline märguande-LED. icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 11:01:41 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..


Mi A3 pole ligilähedalegi Redmi 4X suurusele... Tegemist on lihtsalt kohati kehvema pocophone'iga. Pealegi, seda telefoni polnud umbes pool aastat tagasi veel olemas, kui poco endale hankisin.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 11:50:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
l2bukast kirjutas:
jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..


Mi A3 pole ligilähedalegi Redmi 4X suurusele... Tegemist on lihtsalt kohati kehvema pocophone'iga. Pealegi, seda telefoni polnud umbes pool aastat tagasi veel olemas, kui poco endale hankisin.



A3 omab minu silmis täpselt 2 suurt plussi: puhas android (kuna MIUI mulle ei istu) ning suur aku
... ja 1 suur miinus - ekraani reso.

Seega lastele ostaks, vanematele ostaks, endale ei kipu ostma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 12:09:19 vasta tsitaadiga

Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 16.10.2019 12:51:30 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.


Olen vilets seadetes tuhnija, aga ma pole leidnud puhtas Androidis võimalust, et kõnede ajalugu näitaks kontakti tel.numbrit millelt kõne tuli, kui kontaktil on mitu numbrit... ei ole leidnud. Olen seetõttu kaalunud MIUI peale tagasi minekut MI9T/MI9TPro/ RedmiNote8Pro-le... nende torude hinnad on juba suht meeldival tasemel.

Kas Mi Mix Alpha Pro oleks Mi esimene fold?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 16.10.2019 13:14:20 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas Android 9 on aga varasemalt see puhas Android tuli küll suht nutuse helistamise äppiga. A1 peale sai pandud "True Phone Dialer & Contacts" et veidigi normaalset kasutuskogemust saada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 14:01:54 vasta tsitaadiga

Draqula, kuidas sa saad nimetada ühe telefoni plussiks asja, mis on kõigil kolmel nimetatud telefonil võrdsed? Kõigil on ~4000mAh akud ju.
Android mind ei huvita, nagunii panen LineageOS'i vmt peale kõigile telefonidele, mida kasutan.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2019 14:38:33 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Draqula, kuidas sa saad nimetada ühe telefoni plussiks asja, mis on kõigil kolmel nimetatud telefonil võrdsed? Kõigil on ~4000mAh akud ju.
Android mind ei huvita, nagunii panen LineageOS'i vmt peale kõigile telefonidele, mida kasutan.


Ei süvenenud väga, millega võrreldi. Tõin vaid A3 tugevused ja nõrkused välja, mis minu jaoks loevad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.10.2019 21:14:42 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
friik1 kirjutas:
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.


Olen vilets seadetes tuhnija, aga ma pole leidnud puhtas Androidis võimalust, et kõnede ajalugu näitaks kontakti tel.numbrit millelt kõne tuli, kui kontaktil on mitu numbrit... ei ole leidnud. Olen seetõttu kaalunud MIUI peale tagasi minekut MI9T/MI9TPro/ RedmiNote8Pro-le... nende torude hinnad on juba suht meeldival tasemel.

Kas Mi Mix Alpha Pro oleks Mi esimene fold?


Mi Mix Alpha Pro ei ole üldsegi fold. See on ka ainult hiina turuaoks ja väike kogus, kui prototüüp telefon.
Sellel käib ekraan ümber telefoni ja pole kokku või lahti lappitav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 08:57:44 vasta tsitaadiga

Gearbestist saaks hetkel Oneplus 7 8GB variandi 380ga.
Kas olete Priority Line Shippinguga viimasel ajal maksudest pääsenud ja on lootust selle rahaga kätte saada?

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 11:04:50 vasta tsitaadiga

Ega kohalikult turult 9t pro kaitseklaasi/kilet vist kohale jalutades saada pole?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 17.10.2019 15:48:43 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
l2bukast kirjutas:

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..

Eks see vast eelkõige ruumipuudusest ole, et erkaani ümber jäävad raamid võimalikult minimaalsed oleks. AMOLED-ekraanidega saab neid märguandeid pidevalt kuvada ilma et voolutarve röögatult suureneks. Aga muidu värskel Mi 9 Lite'l pidada olema värviline märguande-LED. icon_cool.gif

Kust see info pärineb? Ei ole kuskilt sellele kinnitust leidnud..

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 17:11:32 vasta tsitaadiga

l2bukast, AMOLED tehnoloogia ise tingib selle -> energiat kulutab vaid särav piksel. AMOLED ekraanidel pole taustvalgustust, piksel ise helendab. Seepärast ongi AMOLED'il ideaalne must piksel ja kui sul on kuskil pimedal ekraanil mingi 10x10 pikslit ikoonike, siis see mingit voolu pea-aegu ei tarbi.

S.t. see kehtib tegelt kõikide OLED ekraanide kohta. AMOLED on vaid üks OLED variantidest.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 17.10.2019 17:16:32 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
l2bukast, AMOLED tehnoloogia ise tingib selle -> energiat kulutab vaid särav piksel. AMOLED ekraanidel pole taustvalgustust, piksel ise helendab. Seepärast ongi AMOLED'il ideaalne must piksel ja kui sul on kuskil pimedal ekraanil mingi 10x10 pikslit ikoonike, siis see mingit voolu pea-aegu ei tarbi.

S.t. see kehtib tegelt kõikide OLED ekraanide kohta. AMOLED on vaid üks OLED variantidest.


Saan aru kuidas tehnoloogia töötab, ent millegi pärast neil sajommi odavatel amoledidel pole always on screen varianti.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 17.10.2019 18:44:08 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Saan aru kuidas tehnoloogia töötab, ent millegi pärast neil sajommi odavatel amoledidel pole always on screen varianti.

On ikka. Ambient display nimega peaks see MIUIst leiduma. Naise Mi 9 SE-s vähemasti on nii.

l2bukast kirjutas:
Kust see info pärineb? Ei ole kuskilt sellele kinnitust leidnud..

Ega sa juhuslikult Mi 9 SE ja Mi 9 Lite segamini ei aja? Litel on tagaküljel valgustatud Xiaomi-logo, mis märguande-LEDina toimetab:
https://youtu.be/K1j4t94bR-c?t=163
Video on küll mudelist Mi CC9, mille Global-versiooni müüakse nimega Mi 9 Lite.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2019 00:32:52 vasta tsitaadiga

Täna pakutav oktoobri security update tekitas minu MI A2'l probleeme käivitamisega. Peale restarti jäi ette valge ekraan android one logoga ja siis viskas ekraani mustaks. Uuesti käima pannes kordus ja kordus.


Pärast mitmendat klõpsimist tegi uuendusele õnneks ise uninstalli....




Edit: mingi suurem jama tundub https://c.mi.com/thread-2533525-1-0.html
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2019 00:42:58 vasta tsitaadiga

ma alati enda A1-ga ootan alati mingi 3-4 päeva enne kui uuenduse selga lasen icon_biggrin.gif Eelmise aasta lõpus vist oli, kui seal ka miskit ära käkiti ja miskit seal ei toiminud mitte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.10.2019 10:52:18 vasta tsitaadiga

Umidigi F2 - keegi selle kohta midagi teada saanud, on juba kellelgi või mingit infot, et hea/halb?
Kuidagi soodne tundub olevat, tellides mingi 250€ või alla.

EDIT: Aaa ei see pole vist veel väljaski.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 11:08:43 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Täna pakutav oktoobri security update tekitas minu MI A2'l probleeme käivitamisega. Peale restarti jäi ette valge ekraan android one logoga ja siis viskas ekraani mustaks. Uuesti käima pannes kordus ja kordus.


Pärast mitmendat klõpsimist tegi uuendusele õnneks ise uninstalli....




Edit: mingi suurem jama tundub https://c.mi.com/thread-2533525-1-0.html


Nädalavahetusel lasin oktoobri turvauuenduse peale 3'le Mi A2 Lite'le - ei olnud probleeme.
Ju siis mudelispetsiifiline teema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 13:01:27 vasta tsitaadiga

Ei ole suurem asi nutifänn, seega ei tea mida osta ja ei taha raha väga mõttetult minema visata. kas 10-150 euri vahel ka mõni androidi telefon kasutatav on?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 13:19:30 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Ei ole suurem asi nutifänn, seega ei tea mida osta ja ei taha raha väga mõttetult minema visata. kas 10-150 euri vahel ka mõni androidi telefon kasutatav on?


Raske on nii soovitada.
Milleks sa telefoni põhiliselt kasutad ja mis sinu jaoks oluline on?

A la suur ekraan kui palju teksti loed, fotoka tähtsus, aku pidamine, jne?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 16:45:26 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/news/digi/huawei-uus-mudel-tutarfirma-vana-telefon-mis-on-mingil-pohjusel-margatavalt-kallim?id=87829387
Lol, mida taktikat icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 19:05:09 vasta tsitaadiga

aku vastupidavus on kõige tähtsam, järgmisena ilmselt kaamera. Tegelikult on kõige tähtsamad kolm füüsilist nuppu all aga seda enam nagunii ei saa..
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2019 19:18:49 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
aku vastupidavus on kõige tähtsam, järgmisena ilmselt kaamera. Tegelikult on kõige tähtsamad kolm füüsilist nuppu all aga seda enam nagunii ei saa..


mõnel odavama otsa xiaomil vast on veel icon_rolleyes.gif redmi note 4-l olid eraldi nupud
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 321, 322, 323 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.