Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...
Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!
Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks... _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Mu isiklik kogemus Umidigi Z Pro'ga oli üsna jube, et läksin Samsungi peale ja pole tagasi vaadanud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9477685#9477685. Soodukaga ostetud Galaxy S7 uhab siiamaani ja kui ma seal teemas veel üsna leebelt-positiivselt suhtusin, siis S7ga võrreldes oli ikka üks hale nikerdis. Ja seal teemas mainitud Lenovo Vibe Shot uhab edukalt naisevenna käes edasi ega näita ka ühtegi väsimuse märki.
Äkki see C2 on parem? Julgen aga kahelda. _________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Umidigi antutu 40k.
Poco antutu 332k.
(kimovil järgi)
Ei kannata väga võrrelda.
Isegi redmi 4x saab 57k antutus. Tegemist oleks downgrade'iga. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...
9SE? Suurus suht sama (147.5 x 70.5 x 7.5 mm vs 139.2 x 70 x 8.7 mm). Toimetab päris kenasti. Ainus virisemise koht võiks olla aku (4x'iga võrreldes loomulikult)
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...
9SE? Suurus suht sama (147.5 x 70.5 x 7.5 mm vs 139.2 x 70 x 8.7 mm). Toimetab päris kenasti. Ainus virisemise koht võiks olla aku (4x'iga võrreldes loomulikult)
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.
Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.
Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?
Süstlaga? Ilma nõelata. _________________ - censored -
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.
Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.
Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?
Palju sest abi on, aga lahtivõtmise videod ju täitsa olemas. Ei tundu ülemõistuse keeruline.
https://www.youtube.com/watch?v=pKBwucFfh2Y
Teine variant on mõni sipelgas ära kodustada ja dresseerida, kes siis selle liivatera pärast hambusse võtab.
Ilmselt läheb selle variandiga suhteliselt kaua aega
Peenikese nõela või õngekonksu otsaga ei anna vaikselt tõmmata?
(...)
Peenikese nõela või õngekonksu otsaga ei anna vaikselt tõmmata?
Nõelaga proovisin ja lükkasin selle kivikese sisse. Tolmuimejaga õnnestus see enamvähem auku tagasi saada.
Õngekonks on täitsa mõte - ei jõudnud ise millegi reaalse peale, kui üritasin mõelda mis see piisavalt õhuke asi oleks, mida sinna vahele toppida proovida.
Võta hambaarstile kaasa? Neil seal ju imurid millel väike ots, peaks piisava tõmbejõu ühte kohta tekitama? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Plaan on osta Xiaomi Mi 9 Lite. Või on mõni veel parem telefon u 250-280€?
Ise mõtlen sama, kas osta Mi 9 Lite või Xiaomi Redmi Note 8 Pro, mis tuleb kuskil nädala-kahe pärast Eestisse. (mõnes kohas juba olemas ka though, aga kallim hetkel veel, nt :https://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/xiaomi_redmi_note_8_pro_128gb_dual_mineral_grey)
Mul pühapäeval hakkas MI A2-e gps jaurama. Kui google mapsiga sai ühenduse - vahest näitas aiateibaid ja lukustamisega oli kah probleeme siis wazega ütles koguaeg, et waiting gps. Nädal enne seda toimis kõik suurepäraselt ja nüüd siis jamab.
ma ei tea kas mul mi1 telos jamab aga android autos waze koguaeg kaotab GPSi ära, valida korraks google maps ja tagasi waze ning siis toimib kenasti... _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...
Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!
Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...
Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.
Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli.. _________________ 58017968
Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..
Eks see vast eelkõige ruumipuudusest ole, et erkaani ümber jäävad raamid võimalikult minimaalsed oleks. AMOLED-ekraanidega saab neid märguandeid pidevalt kuvada ilma et voolutarve röögatult suureneks. Aga muidu värskel Mi 9 Lite'l pidada olema värviline märguande-LED.
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...
Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!
Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...
Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.
Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..
Mi A3 pole ligilähedalegi Redmi 4X suurusele... Tegemist on lihtsalt kohati kehvema pocophone'iga. Pealegi, seda telefoni polnud umbes pool aastat tagasi veel olemas, kui poco endale hankisin. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...
Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!
Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...
Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.
Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..
Mi A3 pole ligilähedalegi Redmi 4X suurusele... Tegemist on lihtsalt kohati kehvema pocophone'iga. Pealegi, seda telefoni polnud umbes pool aastat tagasi veel olemas, kui poco endale hankisin.
A3 omab minu silmis täpselt 2 suurt plussi: puhas android (kuna MIUI mulle ei istu) ning suur aku
... ja 1 suur miinus - ekraani reso.
Seega lastele ostaks, vanematele ostaks, endale ei kipu ostma.
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.
Olen vilets seadetes tuhnija, aga ma pole leidnud puhtas Androidis võimalust, et kõnede ajalugu näitaks kontakti tel.numbrit millelt kõne tuli, kui kontaktil on mitu numbrit... ei ole leidnud. Olen seetõttu kaalunud MIUI peale tagasi minekut MI9T/MI9TPro/ RedmiNote8Pro-le... nende torude hinnad on juba suht meeldival tasemel.
Ei tea kuidas Android 9 on aga varasemalt see puhas Android tuli küll suht nutuse helistamise äpiga. A1 peale sai pandud "True Phone Dialer & Contacts" et veidigi normaalset kasutuskogemust saada. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Draqula, kuidas sa saad nimetada ühe telefoni plussiks asja, mis on kõigil kolmel nimetatud telefonil võrdsed? Kõigil on ~4000mAh akud ju.
Android mind ei huvita, nagunii panen LineageOS'i vmt peale kõigile telefonidele, mida kasutan. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Draqula, kuidas sa saad nimetada ühe telefoni plussiks asja, mis on kõigil kolmel nimetatud telefonil võrdsed? Kõigil on ~4000mAh akud ju.
Android mind ei huvita, nagunii panen LineageOS'i vmt peale kõigile telefonidele, mida kasutan.
Ei süvenenud väga, millega võrreldi. Tõin vaid A3 tugevused ja nõrkused välja, mis minu jaoks loevad.
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.
Olen vilets seadetes tuhnija, aga ma pole leidnud puhtas Androidis võimalust, et kõnede ajalugu näitaks kontakti tel.numbrit millelt kõne tuli, kui kontaktil on mitu numbrit... ei ole leidnud. Olen seetõttu kaalunud MIUI peale tagasi minekut MI9T/MI9TPro/ RedmiNote8Pro-le... nende torude hinnad on juba suht meeldival tasemel.
Kas Mi Mix Alpha Pro oleks Mi esimene fold?
Mi Mix Alpha Pro ei ole üldsegi fold. See on ka ainult hiina turuaoks ja väike kogus, kui prototüüp telefon.
Sellel käib ekraan ümber telefoni ja pole kokku või lahti lappitav.
Gearbestist saaks hetkel Oneplus 7 8GB variandi 380ga.
Kas olete Priority Line Shippinguga viimasel ajal maksudest pääsenud ja on lootust selle rahaga kätte saada? _________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..
Eks see vast eelkõige ruumipuudusest ole, et erkaani ümber jäävad raamid võimalikult minimaalsed oleks. AMOLED-ekraanidega saab neid märguandeid pidevalt kuvada ilma et voolutarve röögatult suureneks. Aga muidu värskel Mi 9 Lite'l pidada olema värviline märguande-LED.
Kust see info pärineb? Ei ole kuskilt sellele kinnitust leidnud.. _________________ 58017968
l2bukast, AMOLED tehnoloogia ise tingib selle -> energiat kulutab vaid särav piksel. AMOLED ekraanidel pole taustvalgustust, piksel ise helendab. Seepärast ongi AMOLED'il ideaalne must piksel ja kui sul on kuskil pimedal ekraanil mingi 10x10 pikslit ikoonike, siis see mingit voolu pea-aegu ei tarbi.
S.t. see kehtib tegelt kõikide OLED ekraanide kohta. AMOLED on vaid üks OLED variantidest. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
l2bukast, AMOLED tehnoloogia ise tingib selle -> energiat kulutab vaid särav piksel. AMOLED ekraanidel pole taustvalgustust, piksel ise helendab. Seepärast ongi AMOLED'il ideaalne must piksel ja kui sul on kuskil pimedal ekraanil mingi 10x10 pikslit ikoonike, siis see mingit voolu pea-aegu ei tarbi.
S.t. see kehtib tegelt kõikide OLED ekraanide kohta. AMOLED on vaid üks OLED variantidest.
Saan aru kuidas tehnoloogia töötab, ent millegi pärast neil sajommi odavatel amoledidel pole always on screen varianti. _________________ 58017968
Saan aru kuidas tehnoloogia töötab, ent millegi pärast neil sajommi odavatel amoledidel pole always on screen varianti.
On ikka. Ambient display nimega peaks see MIUIst leiduma. Naise Mi 9 SE-s vähemasti on nii.
l2bukast kirjutas:
Kust see info pärineb? Ei ole kuskilt sellele kinnitust leidnud..
Ega sa juhuslikult Mi 9 SE ja Mi 9 Lite segamini ei aja? Litel on tagaküljel valgustatud Xiaomi-logo, mis märguande-LEDina toimetab:
https://youtu.be/K1j4t94bR-c?t=163
Video on küll mudelist Mi CC9, mille Global-versiooni müüakse nimega Mi 9 Lite.
Täna pakutav oktoobri security update tekitas minu MI A2'l probleeme käivitamisega. Peale restarti jäi ette valge ekraan android one logoga ja siis viskas ekraani mustaks. Uuesti käima pannes kordus ja kordus.
Pärast mitmendat klõpsimist tegi uuendusele õnneks ise uninstalli....
ma alati enda A1-ga ootan alati mingi 3-4 päeva enne kui uuenduse selga lasen Eelmise aasta lõpus vist oli, kui seal ka miskit ära käkiti ja miskit seal ei toiminud mitte. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Umidigi F2 - keegi selle kohta midagi teada saanud, on juba kellelgi või mingit infot, et hea/halb?
Kuidagi soodne tundub olevat, tellides mingi 250€ või alla.
Täna pakutav oktoobri security update tekitas minu MI A2'l probleeme käivitamisega. Peale restarti jäi ette valge ekraan android one logoga ja siis viskas ekraani mustaks. Uuesti käima pannes kordus ja kordus.
Pärast mitmendat klõpsimist tegi uuendusele õnneks ise uninstalli....
Ei ole suurem asi nutifänn, seega ei tea mida osta ja ei taha raha väga mõttetult minema visata. kas 10-150 euri vahel ka mõni androidi telefon kasutatav on? _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Ei ole suurem asi nutifänn, seega ei tea mida osta ja ei taha raha väga mõttetult minema visata. kas 10-150 euri vahel ka mõni androidi telefon kasutatav on?
Raske on nii soovitada.
Milleks sa telefoni põhiliselt kasutad ja mis sinu jaoks oluline on?
A la suur ekraan kui palju teksti loed, fotoka tähtsus, aku pidamine, jne?
aku vastupidavus on kõige tähtsam, järgmisena ilmselt kaamera. Tegelikult on kõige tähtsamad kolm füüsilist nuppu all aga seda enam nagunii ei saa.. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.