Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2019 17:08:50 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 29.09.2019 19:26:22 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...


Umidici c2
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 30.09.2019 10:51:34 vasta tsitaadiga

Umidigi C2? Launch date july 2017
https://helpandroid.com/phone/umidigi-c2/
Igati kaasaegne....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 11:22:20 vasta tsitaadiga

Mu isiklik kogemus Umidigi Z Pro'ga oli üsna jube, et läksin Samsungi peale ja pole tagasi vaadanud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9477685#9477685. Soodukaga ostetud Galaxy S7 uhab siiamaani ja kui ma seal teemas veel üsna leebelt-positiivselt suhtusin, siis S7ga võrreldes oli ikka üks hale nikerdis. Ja seal teemas mainitud Lenovo Vibe Shot uhab edukalt naisevenna käes edasi ega näita ka ühtegi väsimuse märki.
Äkki see C2 on parem? Julgen aga kahelda.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 11:52:33 vasta tsitaadiga

Ega suuruse kasvule vastu astuda ei saa, tegemist on trendi ja paratamatusega. Võibolla hakatakse millelgi tulevikus jälle väiksemaid tegema...

Samsung Galaxy A20e vs Xiaomi Redmi 4 (4X) vs Xiaomi Redmi 7A - https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9661&idPhone2=8608&idPhone3=9716

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2019 16:11:58 vasta tsitaadiga

Umidigi antutu 40k.
Poco antutu 332k.
(kimovil järgi)

Ei kannata väga võrrelda.
Isegi redmi 4x saab 57k antutus. Tegemist oleks downgrade'iga.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 16:52:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


9SE? Suurus suht sama (147.5 x 70.5 x 7.5 mm vs 139.2 x 70 x 8.7 mm). Toimetab päris kenasti. Ainus virisemise koht võiks olla aku (4x'iga võrreldes loomulikult)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.10.2019 05:25:39 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


9SE? Suurus suht sama (147.5 x 70.5 x 7.5 mm vs 139.2 x 70 x 8.7 mm). Toimetab päris kenasti. Ainus virisemise koht võiks olla aku (4x'iga võrreldes loomulikult)


https://www.hinnavaatlus.ee/1439159/samsung-galaxy-a40-black/

144.4 x 69.2 x 7.9 mm (5.69 x 2.72 x 0.31 in)

Ja saab 200-ga kätte

Mi 9 SE-d ei saa alla 200 euroga kätte. See rohkem seal 270+ kandis
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 20:29:02 vasta tsitaadiga

Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.

Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 08:59:55 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.

Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?


Süstlaga? Ilma nõelata.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 10:00:31 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.

Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?


Süstlaga? Ilma nõelata.


Et tõmbaks vaakumiga?
Kahtlen, aga võib proovida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 03.10.2019 12:46:17 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kellelgi head mõtet kuidas Xiaomi A2 Lite teise mikrofoni august seal kinni istuv liivatera kätte saada?
Tolmuimeja seda välja ei tõmmanud - liivatera üsna täpselt augu mõõtmetega.

Lahti võtta vist nii väikse asja pärast ei raatsi? Või käib see väga lihtsalt?


Palju sest abi on, aga lahtivõtmise videod ju täitsa olemas. Ei tundu ülemõistuse keeruline.
https://www.youtube.com/watch?v=pKBwucFfh2Y
Teine variant on mõni sipelgas ära kodustada ja dresseerida, kes siis selle liivatera pärast hambusse võtab.
Ilmselt läheb selle variandiga suhteliselt kaua aega icon_lol.gif
Peenikese nõela või õngekonksu otsaga ei anna vaikselt tõmmata?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 13:18:40 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:

(...)
Peenikese nõela või õngekonksu otsaga ei anna vaikselt tõmmata?


Nõelaga proovisin ja lükkasin selle kivikese sisse. Tolmuimejaga õnnestus see enamvähem auku tagasi saada.
Õngekonks on täitsa mõte - ei jõudnud ise millegi reaalse peale, kui üritasin mõelda mis see piisavalt õhuke asi oleks, mida sinna vahele toppida proovida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.10.2019 13:20:30 vasta tsitaadiga

Mägiaivari teibiga või nätsuga peale suruda ja siis nii üritada seda välja kookida ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 13:20:38 vasta tsitaadiga

Võta hambaarstile kaasa? Neil seal ju imurid millel väike ots, peaks piisava tõmbejõu ühte kohta tekitama?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 03.10.2019 15:49:51 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Võta hambaarstile kaasa? Neil seal ju imurid millel väike ots, peaks piisava tõmbejõu ühte kohta tekitama?

Ja pärast saad arve "Tarkusehamba eemaldamine telefonist koos tuimestusega" 125€ + km icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 22:14:47 vasta tsitaadiga

Süstla otsa jupp pehmet voolikut, et saaksid vaakumi tekitada ja tuleb ilusti ära.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2019 13:11:05 vasta tsitaadiga

Plaan on osta Xiaomi Mi 9 Lite. Või on mõni veel parem telefon u 250-280€?
Kui palju saasta MIUI 10 paneb juurde? Midagi saab ära ka killida.
Link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 11.10.2019 13:51:45 vasta tsitaadiga

Hea video thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
420kaneb
HV vaatleja
420kaneb

liitunud: 27.07.2019




sõnum 11.10.2019 19:14:17 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Plaan on osta Xiaomi Mi 9 Lite. Või on mõni veel parem telefon u 250-280€?


Ise mõtlen sama, kas osta Mi 9 Lite või Xiaomi Redmi Note 8 Pro, mis tuleb kuskil nädala-kahe pärast Eestisse. (mõnes kohas juba olemas ka though, aga kallim hetkel veel, nt :https://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/xiaomi_redmi_note_8_pro_128gb_dual_mineral_grey)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2019 12:28:32 vasta tsitaadiga

8 pro saksas soodne 250€ link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2019 13:25:13 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
8 pro saksas soodne 250€ link



Tundub, et uus hinnaliider on loodudu. Selle raha eest ikka telefoni küll ja veel. Tekib lausa küsimus, et kas 8pro või 9t
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2019 15:22:18 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi oli Saksa Amazonis isegi 230 thumbs_up.gif
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2019 18:14:46 vasta tsitaadiga

Mul pühapäeval hakkas MI A2-e gps jaurama. Kui google mapsiga sai ühenduse - vahest näitas aiateibaid ja lukustamisega oli kah probleeme siis wazega ütles koguaeg, et waiting gps. Nädal enne seda toimis kõik suurepäraselt ja nüüd siis jamab.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2019 18:23:13 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas mul mi1 telos jamab aga android autos waze koguaeg kaotab GPSi ära, valida korraks google maps ja tagasi waze ning siis toimib kenasti... icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 00:11:08 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 06:29:32 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..

Eks see vast eelkõige ruumipuudusest ole, et erkaani ümber jäävad raamid võimalikult minimaalsed oleks. AMOLED-ekraanidega saab neid märguandeid pidevalt kuvada ilma et voolutarve röögatult suureneks. Aga muidu värskel Mi 9 Lite'l pidada olema värviline märguande-LED. icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2019 11:01:41 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..


Mi A3 pole ligilähedalegi Redmi 4X suurusele... Tegemist on lihtsalt kohati kehvema pocophone'iga. Pealegi, seda telefoni polnud umbes pool aastat tagasi veel olemas, kui poco endale hankisin.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 11:50:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
l2bukast kirjutas:
jnt kirjutas:
rmc kirjutas:
Mida praegu 200€ eest osta võiks? Compact suuruses ja korraliku perfiga... a'la Redmi 4X, ent uuem mudel.
Võiks olla ka okeilt vastupidav...


Kui leiad mudeli, mis oleks nagu tänapäevane redmi 4x, palun anna sellest valjult teada!

Ma ise murdusin ja hankisin pocophone f1 lõpuks...

Mi a3 ju pmst on? Hea aku, tänu kompromissile ekraani resoga. AMOLED ekraan. Snapdragon 665, mis on täiesti adekvaatne. Ja puhas android. Ja hind meil kohapeal 64gb variandil alla 180 ja 128gb variandi saab um 200 kätte.

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..


Mi A3 pole ligilähedalegi Redmi 4X suurusele... Tegemist on lihtsalt kohati kehvema pocophone'iga. Pealegi, seda telefoni polnud umbes pool aastat tagasi veel olemas, kui poco endale hankisin.



A3 omab minu silmis täpselt 2 suurt plussi: puhas android (kuna MIUI mulle ei istu) ning suur aku
... ja 1 suur miinus - ekraani reso.

Seega lastele ostaks, vanematele ostaks, endale ei kipu ostma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 12:09:19 vasta tsitaadiga

Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 16.10.2019 12:51:30 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.


Olen vilets seadetes tuhnija, aga ma pole leidnud puhtas Androidis võimalust, et kõnede ajalugu näitaks kontakti tel.numbrit millelt kõne tuli, kui kontaktil on mitu numbrit... ei ole leidnud. Olen seetõttu kaalunud MIUI peale tagasi minekut MI9T/MI9TPro/ RedmiNote8Pro-le... nende torude hinnad on juba suht meeldival tasemel.

Kas Mi Mix Alpha Pro oleks Mi esimene fold?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 13:14:20 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas Android 9 on aga varasemalt see puhas Android tuli küll suht nutuse helistamise äpiga. A1 peale sai pandud "True Phone Dialer & Contacts" et veidigi normaalset kasutuskogemust saada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2019 14:01:54 vasta tsitaadiga

Draqula, kuidas sa saad nimetada ühe telefoni plussiks asja, mis on kõigil kolmel nimetatud telefonil võrdsed? Kõigil on ~4000mAh akud ju.
Android mind ei huvita, nagunii panen LineageOS'i vmt peale kõigile telefonidele, mida kasutan.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 14:38:33 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Draqula, kuidas sa saad nimetada ühe telefoni plussiks asja, mis on kõigil kolmel nimetatud telefonil võrdsed? Kõigil on ~4000mAh akud ju.
Android mind ei huvita, nagunii panen LineageOS'i vmt peale kõigile telefonidele, mida kasutan.


Ei süvenenud väga, millega võrreldi. Tõin vaid A3 tugevused ja nõrkused välja, mis minu jaoks loevad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.10.2019 21:14:42 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
friik1 kirjutas:
Ma läksin A1 (1080 x 1920) pealt A3 peale (720 x 1560) ning reso muutust tähele küll ei pannud. Pole ka eriline kotkasilm, kuid minu silm reso osas vahet ei tee. Pigem mulle just meeldib AMOLEDi kontrast ja päris must värv.


Olen vilets seadetes tuhnija, aga ma pole leidnud puhtas Androidis võimalust, et kõnede ajalugu näitaks kontakti tel.numbrit millelt kõne tuli, kui kontaktil on mitu numbrit... ei ole leidnud. Olen seetõttu kaalunud MIUI peale tagasi minekut MI9T/MI9TPro/ RedmiNote8Pro-le... nende torude hinnad on juba suht meeldival tasemel.

Kas Mi Mix Alpha Pro oleks Mi esimene fold?


Mi Mix Alpha Pro ei ole üldsegi fold. See on ka ainult hiina turuaoks ja väike kogus, kui prototüüp telefon.
Sellel käib ekraan ümber telefoni ja pole kokku või lahti lappitav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2019 08:57:44 vasta tsitaadiga

Gearbestist saaks hetkel Oneplus 7 8GB variandi 380ga.
Kas olete Priority Line Shippinguga viimasel ajal maksudest pääsenud ja on lootust selle rahaga kätte saada?

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2019 11:04:50 vasta tsitaadiga

Ega kohalikult turult 9t pro kaitseklaasi/kilet vist kohale jalutades saada pole?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2019 15:48:43 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
l2bukast kirjutas:

Ma olen ka omale uut telefoni valimas. Xiaomi 3s hakkab ajale jalgu jääma. Avastasin, et rgb notification led-e ei pandagi praktiliselt külge enam uutele telefonidele? Päris tobe ikka, marumugav lisa oli..

Eks see vast eelkõige ruumipuudusest ole, et erkaani ümber jäävad raamid võimalikult minimaalsed oleks. AMOLED-ekraanidega saab neid märguandeid pidevalt kuvada ilma et voolutarve röögatult suureneks. Aga muidu värskel Mi 9 Lite'l pidada olema värviline märguande-LED. icon_cool.gif

Kust see info pärineb? Ei ole kuskilt sellele kinnitust leidnud..

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2019 17:11:32 vasta tsitaadiga

l2bukast, AMOLED tehnoloogia ise tingib selle -> energiat kulutab vaid särav piksel. AMOLED ekraanidel pole taustvalgustust, piksel ise helendab. Seepärast ongi AMOLED'il ideaalne must piksel ja kui sul on kuskil pimedal ekraanil mingi 10x10 pikslit ikoonike, siis see mingit voolu pea-aegu ei tarbi.

S.t. see kehtib tegelt kõikide OLED ekraanide kohta. AMOLED on vaid üks OLED variantidest.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2019 17:16:32 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
l2bukast, AMOLED tehnoloogia ise tingib selle -> energiat kulutab vaid särav piksel. AMOLED ekraanidel pole taustvalgustust, piksel ise helendab. Seepärast ongi AMOLED'il ideaalne must piksel ja kui sul on kuskil pimedal ekraanil mingi 10x10 pikslit ikoonike, siis see mingit voolu pea-aegu ei tarbi.

S.t. see kehtib tegelt kõikide OLED ekraanide kohta. AMOLED on vaid üks OLED variantidest.


Saan aru kuidas tehnoloogia töötab, ent millegi pärast neil sajommi odavatel amoledidel pole always on screen varianti.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2019 18:44:08 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Saan aru kuidas tehnoloogia töötab, ent millegi pärast neil sajommi odavatel amoledidel pole always on screen varianti.

On ikka. Ambient display nimega peaks see MIUIst leiduma. Naise Mi 9 SE-s vähemasti on nii.

l2bukast kirjutas:
Kust see info pärineb? Ei ole kuskilt sellele kinnitust leidnud..

Ega sa juhuslikult Mi 9 SE ja Mi 9 Lite segamini ei aja? Litel on tagaküljel valgustatud Xiaomi-logo, mis märguande-LEDina toimetab:
https://youtu.be/K1j4t94bR-c?t=163
Video on küll mudelist Mi CC9, mille Global-versiooni müüakse nimega Mi 9 Lite.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2019 00:32:52 vasta tsitaadiga

Täna pakutav oktoobri security update tekitas minu MI A2'l probleeme käivitamisega. Peale restarti jäi ette valge ekraan android one logoga ja siis viskas ekraani mustaks. Uuesti käima pannes kordus ja kordus.


Pärast mitmendat klõpsimist tegi uuendusele õnneks ise uninstalli....




Edit: mingi suurem jama tundub https://c.mi.com/thread-2533525-1-0.html
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2019 00:42:58 vasta tsitaadiga

ma alati enda A1-ga ootan alati mingi 3-4 päeva enne kui uuenduse selga lasen icon_biggrin.gif Eelmise aasta lõpus vist oli, kui seal ka miskit ära käkiti ja miskit seal ei toiminud mitte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 10:52:18 vasta tsitaadiga

Umidigi F2 - keegi selle kohta midagi teada saanud, on juba kellelgi või mingit infot, et hea/halb?
Kuidagi soodne tundub olevat, tellides mingi 250€ või alla.

EDIT: Aaa ei see pole vist veel väljaski.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 11:08:43 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Täna pakutav oktoobri security update tekitas minu MI A2'l probleeme käivitamisega. Peale restarti jäi ette valge ekraan android one logoga ja siis viskas ekraani mustaks. Uuesti käima pannes kordus ja kordus.


Pärast mitmendat klõpsimist tegi uuendusele õnneks ise uninstalli....




Edit: mingi suurem jama tundub https://c.mi.com/thread-2533525-1-0.html


Nädalavahetusel lasin oktoobri turvauuenduse peale 3'le Mi A2 Lite'le - ei olnud probleeme.
Ju siis mudelispetsiifiline teema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 13:01:27 vasta tsitaadiga

Ei ole suurem asi nutifänn, seega ei tea mida osta ja ei taha raha väga mõttetult minema visata. kas 10-150 euri vahel ka mõni androidi telefon kasutatav on?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 13:19:30 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Ei ole suurem asi nutifänn, seega ei tea mida osta ja ei taha raha väga mõttetult minema visata. kas 10-150 euri vahel ka mõni androidi telefon kasutatav on?


Raske on nii soovitada.
Milleks sa telefoni põhiliselt kasutad ja mis sinu jaoks oluline on?

A la suur ekraan kui palju teksti loed, fotoka tähtsus, aku pidamine, jne?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 16:45:26 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/news/digi/huawei-uus-mudel-tutarfirma-vana-telefon-mis-on-mingil-pohjusel-margatavalt-kallim?id=87829387
Lol, mida taktikat icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 19:05:09 vasta tsitaadiga

aku vastupidavus on kõige tähtsam, järgmisena ilmselt kaamera. Tegelikult on kõige tähtsamad kolm füüsilist nuppu all aga seda enam nagunii ei saa..
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2019 19:18:49 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
aku vastupidavus on kõige tähtsam, järgmisena ilmselt kaamera. Tegelikult on kõige tähtsamad kolm füüsilist nuppu all aga seda enam nagunii ei saa..


mõnel odavama otsa xiaomil vast on veel icon_rolleyes.gif redmi note 4-l olid eraldi nupud
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.