|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.10.2019 22:46:21
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188, misasi see oo üldse? Mingi köögikanal? |
Jah
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.10.2019 08:07:42
|
|
|
| smlfrd kirjutas: |
| Mingat kirjutas: |
| Minul on olnud paraku viimased paar nädalat pilt selline meeldiv udukogu. Ilmselt siis ongi enamuse ajast 576p. Lisaks rõngas jääb üsna tihti kerima ja siis tuleb ufol juhe seinast tõmmata. Jalkat on eriti kurb vaadata. 4G kiirus on küll seoses T2 ülemüümisega piirkonnas langenud (ikka veel 3'st variandist parim), jääb momendil õhtuti 20-30Mb vahele aga kõigub hirmsasti. Varasemalt oli 30-40Mb. Üles läheb jätkuvalt 35-45Mb aga teleka vaatamisel on sellest vähe abi. |
Enam-vähem analoogne lugu aga Telia enda 500/500 ühenduse otsas samal ajal kui erilist netiliiklust pole. No. tavalise TV puhul (VLAN 4 jms.) on pilt kena ja korralik, kui digiboks otse läbi kohtvõrgu netti lasta ja digiboksile restart, läheb pilt uduseks, 576p vist. HD/SD valik kaob ka ära. |
Selliseid rikkeid võib ilmselt siit teemast ja toest üha rohkem nägema hakata.
Kui vanasti oli teliatv ainult kaablil ja minutv mobiilsele netile või teiste operaatorite netile siis nüüd toimib teliatv kõikjal.
erisus on see et varasemalt käivitus telia kaablivõrgus digiboks ainult siis kui iptv vlan konf oli saadaval, muul juhul digiboks üles ei laadinud, hiljem siiski laadis aga konkreetse teretulemast minutv kirjaga ja viga oli selge. boks läks tv teenust küsima üle " välisvõrgu."
sinu näide vihjabki et kasutad oma ruuterit, mitte telia oma.
vlan kaudu kasutades saad õige TeliaTV kaablivõrgust kätte kuid osa lisateenused vajavad iptv nat lahendust ehk ka avalikku netti.
Selleks on tehtud telia ruuterites vastav konfiguratsioon sidudes iptv ja ineti.
Kasutades oma ruuterit on vaikimisi konfis ainult interneti vlan ja siis tarbid sa selle järel OTT TeliaTV teenust, sdhd valik puudub, pilt ise valib kvaliteedi kuid kuna tegemist on kõikidele internetitehnoloogiatele sisu pakkumisega on pildikvaliteet ja ka osa vähemtarbitavast sisust piiratud.
Ehk siis Telias on kaks teliatv taustaplatvormi.
Kaablivõrgule kasutades telia või enda ruuterit õige iptv nat konfiguratsiooni ja digiboksiga.
4G ja muude internetivõrkudele kus puudub iptv vlan, on siis arriste, nutiseadmete ja arvutis vaatamise võimalus.
hetkel eristadki neid pildikvaliteedi ja hd valiku puudumisega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
10.10.2019 08:32:49
|
|
|
Minul kadus see udukogu ära eile õhtul, ehk pilt on jälle nagu Indpro ütles, nii hea kui antud lahenduse puhul võimalik. Pilt läks paremaks tagasi pärast seda kui speedtesti tehes muutus, see et kiirus hüppab kohe mingi 20+(30+ sõltuvalt kellast)Mb ja siis kõigub selle numbri ümber. Udukogu ajal algas kiirus 13-17Mb ja siis keris ennast kuhugi üles. Ping on püsinud sama. Kas T2 oli mastis mingi jama ja nüüd korras või oli jama kusagil mujal, krt seda teab.
Lisa: Unus see, et rõnagst ka ei näe enam pidevalt ja kanali vahetus ka kiirem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
10.10.2019 17:41:06
|
|
|
Kas hokilitter-digiboks peabki iga kord peale saba-seinast-ja-tagasi tegemist mingit laadimisriba ja kirju "loading software" ja "preparing software" näitama?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.10.2019 18:54:34
|
|
|
| ivokas, mul teeb samamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.10.2019 19:45:31
|
|
|
ivokas, Ei ta ei pea näitama, seda saab Telia poolt ka ära keelata... Vanasti olid rolleril selleks "mummud"
Antud tegevuse käigus toimub check kas boks on Telia kaabli ja IPTV VLAN taga või kusagil suvalise avaliku interneti otsas. Vastav soft laetakse kiirelt peale kuna nendes on erinevused. Samuti uuenduste kontroll samal hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smlfrd
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
11.10.2019 00:30:25
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| smlfrd kirjutas: |
| Enam-vähem analoogne lugu aga Telia enda 500/500 ühenduse otsas samal ajal kui erilist netiliiklust pole. No. tavalise TV puhul (VLAN 4 jms.) on pilt kena ja korralik, kui digiboks otse läbi kohtvõrgu netti lasta ja digiboksile restart, läheb pilt uduseks, 576p vist. HD/SD valik kaob ka ära. |
Selliseid rikkeid võib ilmselt siit teemast ja toest üha rohkem nägema hakata.
--- snip pikk jutt --- |
Kas sellele oleks siis mingit rohtu? Iseenesest telefonis/iPadis on pilt kena ja terav, ainult digiboksis on koledavõitu. Tundus nagu kergendus, et saab teleka juurde ainult ühe kaabli tõmmata ja siis sinna üle switchi nii digiboks kui Apple TV jms. külge panna ilma erilise võimlemiseta. Või on ehk kunagi Apple TV rakendust oodata?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2019 07:46:50
|
|
|
| smlfrd kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| smlfrd kirjutas: |
| Enam-vähem analoogne lugu aga Telia enda 500/500 ühenduse otsas samal ajal kui erilist netiliiklust pole. No. tavalise TV puhul (VLAN 4 jms.) on pilt kena ja korralik, kui digiboks otse läbi kohtvõrgu netti lasta ja digiboksile restart, läheb pilt uduseks, 576p vist. HD/SD valik kaob ka ära. |
Selliseid rikkeid võib ilmselt siit teemast ja toest üha rohkem nägema hakata.
--- snip pikk jutt --- |
Kas sellele oleks siis mingit rohtu? Iseenesest telefonis/iPadis on pilt kena ja terav, ainult digiboksis on koledavõitu. Tundus nagu kergendus, et saab teleka juurde ainult ühe kaabli tõmmata ja siis sinna üle switchi nii digiboks kui Apple TV jms. külge panna ilma erilise võimlemiseta. Või on ehk kunagi Apple TV rakendust oodata? |
ATV osas on vaikus seni kuni on, mina ei hellitaks enam sest seda on niipalju küsitud.
see pikk jutt mille sa lõikasid sisaldas lahendust.
Telia ruuterit kasuta, kasuta oma õigesti häälestatud iptv nat ruuterit, kasuta eraldi lan kaablit oma vlan sättega ja saad osa teenuseid kätte.
juhendid netist ja foorumist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
11.10.2019 11:18:03
|
|
|
Sai siis kadalipp õnnelikult läbitud.
Olin Telia TV +internet kasutaja. Häiris Telia interneti maksumus =16e/kuu, samalajal kui telefonis T2 piiramatu 4g nett.
Inspiratsiooni proovida läbi 4g telerit vaadata andis Elisa müügimees Tartu Eedeni keskuses. Elisa Elamust pakkus 2 kuud tasuta. Mõeldud tehtud, viisin boksi koju ühendasin "teise" source Elisa boxi ära ja võrdlesin
Telia vs Elisa telepilti. - Võrreldamatud! Üks on selge pilt, teine udune ning Elisa boxi diagnost näitas ühendutugevuseks 100%.
Järgmine päev käisin Client mode-ga ruuterit ostmas. 20€, olemas.
Tahtsin siis teada saada, kuivõrd suur pildivahe on Telia enda internetiga TeliaTV-d vaadata vs mu mobiili 4G-ga Telia TV vaatamine läbi uue ruuteri, mis siis sai ühendatud Arrise boksiga.
Tulemus=Sama pilt, ehk detailivahe olematu.
Kokkuvõte: Neile kel iga eurik arvel on ja kel 4g võrk mobiilis Korralik, tasub täitsa kaaluda Telia enda poolt pakutava neti ära ütlemist.
Minujaoks on 16e kokkuhoid üsna suur summa, eriti arvestades aasta lõikes. 12x16e= 192€
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.10.2019 11:26:16
|
|
|
Päevad pole vennad....täna nett hea, homme mitte. Kui joppab, et kõik töötab laitmatult, siis why not.
Samas kaabel on stabiilsel iga ilmaga.
Eks raha paneb rattad käima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2019 11:53:10
|
|
|
rem4605, ootame sind alati tagasi infot jagama kuidas paari kuu jooksul teenus toiminud on
ps täiesti lubatud tegevus, selleks Telia sellise moodsama võimaluse teenusele lõi.
psps, pealegi saad kogu komplekti kaasa võtta ükskõik kuhu euroopas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.10.2019 12:51:53
|
|
|
Eks see võrreldav pilt sõltub suuresti ka sellest mida vaadatakse - kui peamiselt TV3 pealt 80ndate seriaale siis tõesti pole pildis vahet.
Üldjuhul kaasaegse teleka pealt siiski on Telia erinevate edastusviiside juures pildivahe märgata. Iseasi muidugi, kuivõrd kasutajale see vahe oluline on...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
11.10.2019 17:46:43
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Eks see võrreldav pilt sõltub suuresti ka sellest mida vaadatakse - kui peamiselt TV3 pealt 80ndate seriaale siis tõesti pole pildis vahet.
Üldjuhul kaasaegse teleka pealt siiski on Telia erinevate edastusviiside juures pildivahe märgata. Iseasi muidugi, kuivõrd kasutajale see vahe oluline on... |
Telia klienditeenindus rääkis, et sissetulev nett peab olema 5-8mega sekis --> Sel juhul tuleb telkusse pilt HDs
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.10.2019 18:01:58
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Eks see võrreldav pilt sõltub suuresti ka sellest mida vaadatakse - kui peamiselt TV3 pealt 80ndate seriaale siis tõesti pole pildis vahet.  |
Mingi aeg jooksis vist tv6 pealt a-rühm HD remaster ja praegu tuleb mingi kanali pealt baywatchi HD remaster
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
11.10.2019 18:24:14
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Eks see võrreldav pilt sõltub suuresti ka sellest mida vaadatakse - kui peamiselt TV3 pealt 80ndate seriaale siis tõesti pole pildis vahet.
Üldjuhul kaasaegse teleka pealt siiski on Telia erinevate edastusviiside juures pildivahe märgata. Iseasi muidugi, kuivõrd kasutajale see vahe oluline on... |
Telia klienditeenindus rääkis, et sissetulev nett peab olema 5-8mega sekis --> Sel juhul tuleb telkusse pilt HDs |
IPTV puhul on see 8,jah. Teises võrgus või mobiilvõrgus saadav (OTT) TeliaTV HD Striim on max 3,8Mbit sekundis.
IPTV = rtsp striim (Real Time Streaming Protocol)
OTT = HLS striim (HTTP Live Streaming)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
12.10.2019 00:36:12
|
|
|
Kui teise operaatori 4G kasutamiseks on juba ruuter olemas, kas siis piisab lihtsalt Telialt digiboks hankida ja patch kaabel külge ühendada? Töötab samal põhimõttel, mis Elisa Elamus? Elamuse pilt on kehvem kui antenni kaudu tuleval Klassikul, aga järelevaatamisest ei tahaks loobuda, võiks ju pulli pärast Telia ära proovida.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.10.2019 00:41:13
|
|
|
| Jah.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
12.10.2019 12:10:54
|
|
|
Hommikul oli kiri ees teliatv-l puudub internetiühendus. Proovitud teist digiboksi, ruuterit, toega suheldud. Tegi ruuteri reseti, jaama pordile reset. Ruuterit kaugelt näeb boksi mitte. Ruuteri pordist läpakale nett tuleb ja kiirus normis. Soovitas üürist võtta uued seadmed ja proovida. Kas on mõtet? Kas kaabel võib põhjustada seda viga et TV ei tööta? Siis ei tuleks ju nett ka kui kaabel kuskilt katki? Nõutu
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
12.10.2019 15:30:56
|
|
|
Pole ammu uurinud, aga näen, et saan juurde osta S6 lisapuldi.
Ükspäev kahtlaselt pult ei toiminud. Olid uued patareid, said veel korra vahetatud. Võtsin patakad välja, sõin ja jõin õlle lõpuni, siis panin pataka tagasi ja nüüd jälle toimib.
Vähemalt mingigi võimalus telekat vahtida, kui tagavaraks 1 pult olemas lisaks.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.10.2019 16:21:00
|
|
|
| Tagavaraks kõlbab ka vana S2 pult ja sealt edasi järmised samuti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
12.10.2019 19:16:12
|
|
|
Minu teada ei toiminud need puldid?
Kas ei olnud, et S6 on teistmoodi ühendus ja tänu sellele ei saa vanemaid pulte ühildada?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.10.2019 19:54:11
|
|
|
| Mirc, toimivad. Arrise bokse saab ka ilma IR juhtida. Vanemal raadioside, uuemal BLE.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
12.10.2019 19:54:38
|
|
|
| VIP5303 ja S6 pult töötavad koos bluetooth'iga, kuid boksi saab ikkagi IR puldiga juhtida. St, et kõik puldid, mis töötavad IR'iga, juhivad boksi (S2, S3, S4 ja S5). Erand on S5 pult, mis on juba seotud mõne vanema Arrise boksiga, siis see pult töötab ainult raadioga ja sellel on IR välja lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.10.2019 22:56:03
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Minu teada ei toiminud need puldid?
Kas ei olnud, et S6 on teistmoodi ühendus ja tänu sellele ei saa vanemaid pulte ühildada? |
Ma kõige uuema Arrisega (ja vanematega) kasutan S2 põhipuldina. Sittakanti kõige parem pult nendest Elioni/Telia omadest.
On sisendi vahetus, on Mute ja juhib telku põhifunktsioone, kui see on katuse reha peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
johnbrown
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2014
|
12.10.2019 23:38:08
|
|
|
| armjan kirjutas: |
IPTV puhul on see 8,jah. Teises võrgus või mobiilvõrgus saadav (OTT) TeliaTV HD Striim on max 3,8Mbit sekundis.
|
Milleks selline mõttetu piirang, et mujalt rohkem kui poole vähem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.10.2019 00:08:08
|
|
|
| johnbrown kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
IPTV puhul on see 8,jah. Teises võrgus või mobiilvõrgus saadav (OTT) TeliaTV HD Striim on max 3,8Mbit sekundis.
|
Milleks selline mõttetu piirang, et mujalt rohkem kui poole vähem? |
https://et.wikipedia.org/wiki/Multiedastus
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
13.10.2019 19:29:48
|
|
|
Tõmbad saba seinast (E: töötaval boksil siis), muljud S2 puldil "menu" nupu alla, saba seina. Tuleb teenindusmenüü ette, lased nupu lahti ja hakkad vaatama, mis võimalusi sulle pakutakse.
viimati muutis A.S. 13.10.2019 19:34:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
13.10.2019 19:31:47
|
|
|
| DamienDK kirjutas: |
| Erand on S5 pult, mis on juba seotud mõne vanema Arrise boksiga, siis see pult töötab ainult raadioga ja sellel on IR välja lülitatud. |
Erm... On S5 pult ja vanem kandiline Arris (VIP1113). Arrist juhitakse RF'ga aga helinupud on mul häälestatud otse teleka heli juhtima. Seega ei saa sellel puldil kuidagi olla IR välja lülitatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
13.10.2019 19:33:45
|
|
|
| Heli nuppudel on IR endiselt sees (vaata läbi kaamera kui ei usu). Teed reseti, hakkab IR uuesti ka teiste nuppudega toimima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016

|
13.10.2019 23:03:23
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Motorola VIP1003 Telia digiboks
Loeb ilusti 4 esimest palli roheliseks kuid viimase 5-nda juures jääbki mõtlema-ei lähe edasi.
Kas prügikasti või võimalik veel kuidagi päästa? |
Kõik see tegevus, kuidas boksi lõpuks käima saab, on käesolevas teemas alates 2000 leheküljest üksikasjalikult kirjeldatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
14.10.2019 00:37:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Scott kirjutas: |
| terminator kirjutas: |
Motorola VIP1003 Telia digiboks
Loeb ilusti 4 esimest palli roheliseks kuid viimase 5-nda juures jääbki mõtlema-ei lähe edasi.
Kas prügikasti või võimalik veel kuidagi päästa? |
Kõik see tegevus, kuidas boksi lõpuks käima saab, on käesolevas teemas alates 2000 leheküljest üksikasjalikult kirjeldatud. |
Ma pean siis ootama, mul alles 1433 lehekülg  |
Mul alles 1115 seega suht mõttetu foorumis lehekülgedest rääkida kuna see on personaalne. Viidake postitusele.
Umbes täpselt siit võib vast lugema hakata. Enne võiks muidugi menu nuppu litsuda ja fw ära kustuda ja äkki ei pea mingite tftp ga jändama.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253659#10253659
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
15.10.2019 22:35:15
|
|
|
Teab keegi, kas telia tv / minutv puhul veel see kehtib, et alates teatud internetimahust (16GB vist oli) saab tv sisu vaadata ilma internetimahtu kulutamata..?
Tean, et see oli nii viimased paar aastat, aga nüüd alates septembri kuust on hakanud probleeme olema, kus maht saab poole kuu pealt juba täis, ja just see seade kulutab enamus mahust, kust minutv’d vaadatakse.
tab’i mobile data usage alt paistab topis minutv teistest kohe eriti rasvaselt välja kulutatud mahu osas.
Raul
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.10.2019 23:01:18
|
|
|
See vist võeti maha mingi hetk, st läheb kogumahu sisse nüüd
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.10.2019 10:17:19
|
|
|
| multizync, see võeti ca aasta tagasi maha juba mu meelest. Ja see kehtis ainult mElu paketi klientidele. Kellel miski muu (ka minul) pakett, sellel pole minuTv kunagi ilma mahukuluta olnud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
16.10.2019 15:43:30
|
|
|
Aa, niimoodi siis. Selge pilt, nüüd asi kohe palju selgem. Suvel väga minuv'd ei jälgitud tab'ist jah, seepärast pole see suvekuudel esile kerkinudki.
Tänud, Inspiro.
Raul
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
16.10.2019 21:59:12
|
|
|
Tuul 0m/s. Huawei ruuter näitas levipulki peale väliantenni näppimist 4/5. Ja nüüd jälle 1/5?
Hea leviga mast koormati üle ja siis visati mingi "kapakohila" masti otsa? Või udu tuli või veel mingi kolmas variant?
Võrk lukustatud 4G peale.
Asukoht iseenesest suht jabur, et emt-i telefoniteenustest loobusin, kuna võrk tilbendas viie masti vahet ja kõned hakkisid pidevalt.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.10.2019 22:13:59
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
Tuul 0m/s. Huawei ruuter näitas levipulki peale väliantenni näppimist 4/5. Ja nüüd jälle 1/5?
Hea leviga mast koormati üle ja siis visati mingi "kapakohila" masti otsa? Või udu tuli või veel mingi kolmas variant?
Võrk lukustatud 4G peale.
Asukoht iseenesest suht jabur, et emt-i telefoniteenustest loobusin, kuna võrk tilbendas viie masti vahet ja kõned hakkisid pidevalt. |
Tänapäeval ei näita "levipulk" kasutajale suurt midagi.
Võid kasutada max 3 pulka 800 hea leviga sagedusel koormatud kiiruseid, 2 pulgaga 1800 või 2100 paremat sagedust või saavutada parimaid tulemusi 2600 sagedusel 1 levipulgaga.
pulkasid põletatakse seadmele aga vastavalt seadme mõistusele tuletades seda signaali/müra ja kvaliteedi parameetritest mis on igal sagedusel samas asukohas alati erinevad.
loomulikult ei saa välistada ka teist masti/celli.
PS, tänapäeval on ka kõnede katkemine mastide vahel liikudes haruldane, pigem on põhjus muus kui masti vahetuses.
Ka vanasti kui katkemisi oli, polnud see kahe masti vahetuse küsimus vaid kasutaja liikus ühest masti grupist teise, näiteks nagu maakonna vms piir, näiteks 10-20 masti on ühes grupis ja järgmised järgmises, nende gruppide piiril võis anomaaliaid olla, rääkides 2G ja 3G võrkudest.
nüüd peab kõne sujuvalt käima alla/üles ka vowifi, volte, 3g ja 2g peal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
16.10.2019 22:20:35
|
|
|
Hetkel tuli jälle 4 ning kiirus muutus ~3.5 pealt ~17 Mb/s peale. Ehk minul on kahjuks selge vahe sees.
(leviprobleemid ja T2 peale minek oli ~3a tagasi)
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
21.10.2019 10:39:37
|
|
|
| Kas kuidagi on/oleks võimalik TeliaTV androidi äpil, mis käib androidTv karbis kanaleid puldiga vahetada. Jube tüütu on miski (õhu)hiirega või muul viisil vahetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
21.10.2019 15:22:55
|
|
|
Pole kaua testinud aga kunagi oli nii, et näha tv3 ja tv6 pidi olema telia võrgus kas ikka nii ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
21.10.2019 15:49:58
|
|
|
| reints kirjutas: |
| Pole kaua testinud aga kunagi oli nii, et näha tv3 ja tv6 pidi olema telia võrgus kas ikka nii ? |
Näed igas võrgus terves EU-s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2019 16:49:40
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| reints kirjutas: |
| Pole kaua testinud aga kunagi oli nii, et näha tv3 ja tv6 pidi olema telia võrgus kas ikka nii ? |
Näed igas võrgus terves EU-s  |
Just nii, Kanalid lasid nööri lõdvemaks sest miks peaks piirama reklaami vaatamist igal pool, teisalt, seda enam, et edastajad maksavad korralikku pappi selle võimaluse selle eest
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
21.10.2019 21:36:56
|
|
|
| Kellelgi veel videolaenutus / filmiriiul ei mängi? Lihtsalt must pilt. Restart ei ole aidanud ja helistada pole enam ka kuhugi.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
22.10.2019 17:03:25
|
|
|
| Mingi kuu tagasi sai iseteenindusest uuendatud uue tv teenuse/paketi peale. Täna sain meili et 2 teenust paralleelselt jooksmas, olete ikka kindel et seda soovite? Iseteeninduses kuvab tõesti kahte, uut saab lõpetada, vana mitte. Ei jäänudki muud üle kui uus lõpetada ja vanale tagasi kolida ning jääda ootama kuni automaatselt uuele üle viiakse.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
22.10.2019 17:57:02
|
|
|
| Kas polnud mitte see teema, et vanas pidid kõigepealt tapma lisakanalid, siis lisapaketid ja alles siis sai kogu teenuse OFF teha?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
22.10.2019 19:37:46
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| Kas polnud mitte see teema, et vanas pidid kõigepealt tapma lisakanalid, siis lisapaketid ja alles siis sai kogu teenuse OFF teha? |
Täpselt nii. Muidu vana teenust lõpetada ei õnnestu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.10.2019 22:14:18
|
|
|
Lihtsam on oodata.... sügis veel kestab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|