Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2019 09:12:10 vasta tsitaadiga

Olen enda omaga sõitnud kahe inimesega, teinud igasugu lollusi, hüppan üle kõikide äärekivide jne ja LS on üle 500km. Mitte midagi pole olnud. Ainult, et laps sikutas piduritrossi nii kõvasti ja viltu, et see jäi kinni ja tuli uus panna. Muud midagi... Ei saa kindlasti midagi öelda, et kehvalt vastu peab vms. Töökaaslasel LS on üle 1500km ja läks ainult see ees olev kinnitus katki mis mis on seal kokkuvoltimise kohal.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2019 11:03:58 vasta tsitaadiga

Ise olen nüüd mõnda aega m365 kasutanud maal, pool liivateed ja teine pool uhiuus kergliiklustee - minule üllatuseks saab kenasti hakkama ka tavapärasel liivateel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 14:01:05 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/eesti-firma-hakkas-ka-toukerattaid-tootma-ja-utleb-et-need-on-maailma-parimad/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 14:08:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tavaliste poerataste keskmine eluiga (renditeenuses, toimetaja märkus) on 28 päeva, meie oleme ehitanud tanki, mis kestab ja kestab,” ütles Saar.

eem, ma ei usu seda 28p

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 14:53:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Tavaliste poerataste keskmine eluiga (renditeenuses, toimetaja märkus) on 28 päeva, meie oleme ehitanud tanki, mis kestab ja kestab,” ütles Saar.

eem, ma ei usu seda 28p

Miks mitte?
Mingi Ameerika firma lõpetas ju peale paari kuud rentimise Pariisis, kuna rattaid lõhuti ja varastati nii palju, et nad ei näinud selles (tuleviku)potentsiaali...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 15:14:07 vasta tsitaadiga

see ei ole ju loomulik eluiga
28 pöevaga ei kannataks neid ju rentida, ei saa kulusidki tasa.....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 15:17:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
see ei ole ju loomulik eluiga
28 pöevaga ei kannataks neid ju rentida, ei saa kulusidki tasa.....


Miks mitte?
Kui arvestada, et ratas teenib päevas keskmiselt 15EUR siis 28 päevaga teeb see 420EUR, mis tõenäoliselt ületab teenusepakkuja jaoks 1 ratta soetushinna (GPS moodul jälgimise jaoks lisaks, ma usun, et see on ka max paarkümmend eurot hulgi ostes).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 07.08.2019 17:57:51 vasta tsitaadiga

Draqula, need mustad karbid ei ole GPS moodulid vaid connectivity moodulid. Korruta oma antud hind x5.
Kasumlikkusest üks hea quote:
tsitaat:

Profitability
The standard revenue model for kick scooter sharing services is a flat fee of $1 to start a trip, plus a nominal per minute rate. According to data from trips made in Louisville, Kentucky, the average lifespan of a scooter is 28 days, with an average of 3.49 rides made per scooter per day. Deducting operating costs, a scooter would generate only $65-$75 in revenue in its lifetime, which results in a net loss since the average cost of a scooter is around $360-$500.

Allikas - https://medium.com/@INVERSmobility/kick-scooter-sharing-is-the-gateway-to-shared-mobility-f4c0a39c29a5
NB! see kehtib siis nende algsete Ninebot ES4-de ja M365-de kohta mis kuidagiviisi ei sobi tegelikult sõidujagamiseks.
Praegu on välja tulnud esimesed spets elektritõuksid mis on mõeldud sõidujagamiseks - need peaks tooma alles kasumlikkuse.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 09:39:04 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Draqula, need mustad karbid ei ole GPS moodulid vaid connectivity moodulid. Korruta oma antud hind x5.
Kasumlikkusest üks hea quote:
tsitaat:

Profitability
The standard revenue model for kick scooter sharing services is a flat fee of $1 to start a trip, plus a nominal per minute rate. According to data from trips made in Louisville, Kentucky, the average lifespan of a scooter is 28 days, with an average of 3.49 rides made per scooter per day. Deducting operating costs, a scooter would generate only $65-$75 in revenue in its lifetime, which results in a net loss since the average cost of a scooter is around $360-$500.

Allikas - https://medium.com/@INVERSmobility/kick-scooter-sharing-is-the-gateway-to-shared-mobility-f4c0a39c29a5
NB! see kehtib siis nende algsete Ninebot ES4-de ja M365-de kohta mis kuidagiviisi ei sobi tegelikult sõidujagamiseks.
Praegu on välja tulnud esimesed spets elektritõuksid mis on mõeldud sõidujagamiseks - need peaks tooma alles kasumlikkuse.


Konkreetsed viited on alati abiks, tänud selle eest.
Kuid kas tõsiselt see gps + 4G modem ehk connectivity moodul, mis asukohta ja aku laetust edastab, maksab hulgi ostes 100EUR tükk?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 14:04:53 Segway Ninebot ES45 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui mul kaasas seljakotitäis laetud akusid, kas ma saan ratta välise lisaaku vahetamisega edasi sõita?
link
Hüppa äsja meile müügile jõudnud Segway Ninebot ES45 peale, sest see kuulub elektritõukerataste tippklassi. Sellel on eemaldatav väline lisaaku (kaks 374 Wh liitium-ioon akut), mis annab sõiduulatuseks muljetavaldavad 45km.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 15:12:24 vasta tsitaadiga

mõtlesin et mingi uus mudel väljas, aga ei ole ikka.
ES45 kopp.gif

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 17:02:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, kui mul kaasas seljakotitäis laetud akusid, kas ma saan ratta välise lisaaku vahetamisega edasi sõita?

mis mõte sel muidu oleks?
Kui teisiti ei saa, siis tuleb sisemisele akule teha OFF icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 17:09:01 Re: Segway Ninebot ES45 vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:
Huvitav, kui mul kaasas seljakotitäis laetud akusid, kas ma saan ratta välise lisaaku vahetamisega edasi sõita?

Põhimõtteliselt peaks saama nii jah. Ta vist tühjendab mõlemat akut paralleelselt.
Kuidas aga ratas suhtub sellesse, kui sisemine on tühi ja välimine täis, ei teagi..

Omanikud oskavad vast paremini kommenteerida aga minu meelest polnud see väline aku päris nii lihtsasti "hot swap'itav".
See oli vist mingite kruvide ja klambritega seal suht kapitaalselt kinni.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 18:16:50 vasta tsitaadiga

poltidega kinni
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 13:34:12 vasta tsitaadiga

Hommikul jäi tööle minnes silma üks Bolti ratas, millel "soolikad" puha väljas.
Arvestades seda, et sinna armastatakse aegajalt neid parkida, siis mingi auto vist tagurdas sellest lihtsalt üle.



Selle kontroller oli juba palju huvitavam uurida, kui mesilaste halli epo sisse valatud variant
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 14:29:36 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Hommikul jäi tööle minnes silma üks Bolti ratas, millel "soolikad" puha väljas.
Arvestades seda, et sinna armastatakse aegajalt neid parkida, siis mingi auto vist tagurdas sellest lihtsalt üle.

Ma arvan, et see pole esimene, mis on ära lõhutud.
Ma olen mitu korda näinud, kui nooremad inimesed neid eriti hea peremehelikult ei kohtle.
Eriti paneb just imestama see, et miks on vaja üks jalg hoida tagumise pori laua peal? Pole siis ime, et vajatakse
porilaua tugevdusi.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 14:40:49 vasta tsitaadiga

Äkki mõnel harjumusest? Mäletan, et kunagi iidsetel aegadel, kui sellised tavalised tõuksid tulid, siis tagumisele porilauale vajutamisel sai pidurdada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.08.2019 14:41:38 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

Eriti paneb just imestama see, et miks on vaja üks jalg hoida tagumise pori laua peal? Pole siis ime, et vajatakse
porilaua tugevdusi.

Sest neil ongi tagumine pidur jalgpidur.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 16:27:01 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
IceUul kirjutas:

Eriti paneb just imestama see, et miks on vaja üks jalg hoida tagumise pori laua peal? Pole siis ime, et vajatakse
porilaua tugevdusi.

Sest neil ongi tagumine pidur jalgpidur.

Neil? Sa mõtled ilmselt Segway-d, millel pidur esimeses rattas.
Xiaomil on taga ketaspidur ja ei näe nagu mingit põhjust, miks sinna peaks jalgupidi ka veel otsa hüppama.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 16:32:18 vasta tsitaadiga

IceUul, aga Bolt ja Citybee kasutavadki ju Segway Ninebot'e. Neil pidurdab esimene ratas elektriga ja tagumine sopaka peale surumisega.

Ennast ajavad kurjaks pigem need mitmekesi sõitjad. Kõik on oma kehakaalust jube heal arvamusel ja eeldavad, et nad on kergemad kui 50 kilo.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 12:54:00 vasta tsitaadiga

Kellelgi GPad Joyride nimelise riistapuuga on kogemusi?
https://gpad.ee/gpad-joyride-fix-black

Mõne teise müüja lehel kirjas et limiteeritud 25kmh, saab seda ka ilma mingi keberniidi/garantii kaotuseta eemaldada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 17:36:35 vasta tsitaadiga

kui kiirelt sooviksid selle nikatsiga lennata siis? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2019 11:30:27 E-Scooter elektritõuksi vaja vasta tsitaadiga

Elukorralduse muudatuste ja uue töökohaga jnejne on tekkinud mõte/vajadus sellise liikuri pihta.

Situatsioon siis hetkel selline et vaja hommikuti rongile kõmpida umbes kilomeeter ja baltijaamast omakorda natuke alla kilomeetri kontorisse jõudmiseks. kuna uneminutid on rangelt arvel siis abivahend elektri jõul liikumisega oleks täitsa mõeldav

Laias laastus vett ei joo ja jala ei käi ellusuhtumine icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif

Sellega seonduvalt on tekkinud mõned küsimuse ja ehk on teiste kogemusest miskit õppida ennem kui rahakotti kuskile lehvitama minna.

Ise näen et mingit suurt elukat nagu poleks vaja, samas tallinna tänavad on piisavalt konarlikud et pisikese rattaga suht ohtlik sõita.
Suurusest tulenevalt siiski võiks rongi ära mahtuda ilma et kellelegi väga ette jääks.
Kas eelistada kohalikult turult ostmist või on siiski targem netiavarustest veidi pikemat tarnet oodata.
Nagu ikka odavalt head asja ilmselt ei saa ja praktiline mõtlemine natuke kardab seda remondi ja varuosade saadavust ja üldse vastupidavust nendel suvalistel hiinakatel mis amazonis/ebays kilohinnaga müüakse

Igatahes kõik head mõtted ja miks mitte ka pakkumised on oodatud

Hinnaklass on nendel liikuritel mõnest sajast mitme tuhande euroni, veits liiga kirju valik icon_sad.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2019 08:54:22 vasta tsitaadiga

Kus praegu kõige soodsam Xiaomi M365 saadaval on? Siin 359 : link
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2019 17:46:49 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Kellelgi GPad Joyride nimelise riistapuuga on kogemusi?
https://gpad.ee/gpad-joyride-fix-black

Mõne teise müüja lehel kirjas et limiteeritud 25kmh, saab seda ka ilma mingi keberniidi/garantii kaotuseta eemaldada?


Sain paar päeva tagasi asja kätte.
Mineku ja kiirusega väga rahul, mul tee tööle kuskil 7-8km ja 70% kergliiklustee, väike ajavõit ikka kui 35kmh vs 25 sõita icon_smile.gif
Akut pole veel jõudnud täiel mahul testida aga kui pulkasid ekraanil uskuda siis tundub et lubatud 40km võib isegi kätte saada.
Aga tundsin kohe peale astudes et amort kohe üldse ei liigu, mõtlesin et ehk tal rohkem jõudu vaja liikumiseks kui ma koha peal seistes suruda jõuan ja sõites annab tunda, aga sõites ka täiesti jäik.
Täna piilusin selle amorti kaitsva kummijulla alla ja polegi vedru icon_eek.gif
Uurin homme maaletoojalt, kas lihtsalt mingi error tootmises või mis teema sellega on..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 11:55:55 vasta tsitaadiga

Kuidas nende Xiaomidega siis on? Gaasiniplit saab ringi tõsta vasakule poole, või ei?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 12:39:45 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kuidas nende Xiaomidega siis on? Gaasiniplit saab ringi tõsta vasakule poole, või ei?
Sa ehk vilunum sel teemal, aga ma isiklikult arvan, et ühe käega elektritõukerattaga sõitmine on ohtlik. Tõukeratas ikka palju ebastabiilsem kui jalgratas ses osas, eriti Xiaomi sugused, suurtematel on olukord veidi parem.

Mul ca 200km sõidetud, ühe käega sõidan max paarkümmend meetrit, kui on tarvis mütsi kohendada vms.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:01:34 vasta tsitaadiga

Ma paremaga saaks kinni hoida ilusti, lihtsalt pöidlaga tegutsemine on välistatud. Või mis tahes eraldi sõrmega.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:09:01 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ma paremaga saaks kinni hoida ilusti, lihtsalt pöidlaga tegutsemine on välistatud. Või mis tahes eraldi sõrmega.
Sel juhul kui keegi ette ei jõua, siis õhtul uurin veidi seda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:10:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2019 16:04:11 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kuidas nende Xiaomidega siis on? Gaasiniplit saab ringi tõsta vasakule poole, või ei?


Põhimõtteliselt peaks saama, siis tuleb käsipidur jälle paremale tõsta. See on paras nikerdamine, vt youtubes õpetusi m365 error 14 kohta.

https://youtu.be/YFs68qGPOkc

Gaasi saab tegelikult hoida ja keerata ka peopesaga.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 21:05:40 vasta tsitaadiga

Üritasin Xiaomi M365 (fw142)settinguid muuta aga ei saa. ...cancelled due to retry ... ütleb M365-downG app ja patchi peale panna ei saa. Netist leidsin selle: That's the problem. Your M365 was a Bird or something like that, it doesn't have a standard M365 firmware to begin with.
Oskab keegi midagi öelda?
Kui see vahetada: link
kas sellest piisaks?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 03:21:24 vasta tsitaadiga

macc, aga mis päritolu Sinu ratas on? Muidugi suht väheusutav, et Birdi rattad meie kanti kuidagi jõudnud on, aga mine tea.. Äkist on mingi frankentõuks, kus erinevad pulgad koos...

Mingi aeg tagasi lappasin üht Redditi lõime, kus just räägiti sellest, et mida teha siis, kui on mingi rendifirma softiga masin mingeid imelikke kanaleid pidi hangitud. Kui mälu ei peta, siis pidi ainus lahendus vist olema õige fw'ga aju paigaldus.
Ninebot'ile sai vist kuidagi JTAG'i laadse liidese kaudu kuidagi jõuga ka uut softi sisse kirjutada. Ma ei tea, kas sama ka Xiaomi korral kehtib.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 10:58:28 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
macc, aga mis päritolu Sinu ratas on? Muidugi suht väheusutav, et Birdi rattad meie kanti kuidagi jõudnud on, aga mine tea.. Äkist on mingi frankentõuks, kus erinevad pulgad koos...

Mingi aeg tagasi lappasin üht Redditi lõime, kus just räägiti sellest, et mida teha siis, kui on mingi rendifirma softiga masin mingeid imelikke kanaleid pidi hangitud. Kui mälu ei peta, siis pidi ainus lahendus vist olema õige fw'ga aju paigaldus.
Ninebot'ile sai vist kuidagi JTAG'i laadse liidese kaudu kuidagi jõuga ka uut softi sisse kirjutada. Ma ei tea, kas sama ka Xiaomi korral kehtib.


Mina ostsin uue, poest ja karbi sees. Samas kui on rendifrima tarkvara, kas siis mitte max. kiirus ei ole piiratud 19km/h. Ma ei ole veel sõita proovinud aga ei usu seda hästi. Peamine, mida muuta sooviks on stardikiirus. Praegu peab liiga suure hoo lükkama, et liikuma saada (toas katsetasin). Sama oli rendikatega mida proovisin. Omale oleks parim 1km/h kandis.

Kui siin videos https://www.youtube.com/watch?v=tVgh4pPxKf4 tegelane vahetab Birdi dashboardi tavalise vastu ja see toimib, siis peaks selle hiina Pro mudeli dashboardi https://www.aliexpress.com/item/32880012820.html vahetusega kõik korras olema. uus patch peale ja asi töötab? Dashboardi vahetaks nagunii ära.

Või peab kõigepealt 1.4.2 muutma 1.3.8 peale?...

edit:

just nii oligi. Õpetus on siin: https://www.youtube.com/watch?v=0p93i71ItZY
Panin gaasi 0km/h ja toimib.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 16:59:32 vasta tsitaadiga

Mis appi keegi soovitab M365-e jaoks Androidil, vaatasin, et päris mitu neid ja ei viitsi kõike hakata põhjalikult läbi testima.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 12:52:57 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellise asjaga on kokkupuudet?
Kas tasub soetada m365 asemele selline.

Beaster BS41

link
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 15:29:49 vasta tsitaadiga

Kui võtta "jah või ei" küsimusena, siis ei tasu ju icon_biggrin.gif . Sama raha eest saab 2,75 M365-te icon_wink.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 15:55:19 vasta tsitaadiga

Olgu või kolm M365't, ega nad sellegi poolest kiiremini sõida. Kuna vaja koju sõites umbes 15km tühja kergliiklusteed, siis see 55kmh tundub palju ahvatlevam kui 28kmh
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 21:17:23 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Olgu või kolm M365't, ega nad sellegi poolest kiiremini sõida. Kuna vaja koju sõites umbes 15km tühja kergliiklusteed, siis see 55kmh tundub palju ahvatlevam kui 28kmh

https://droon.ee/toode/dualtron-ultra/
sellega saaksid sõita 80 km/h
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 19:36:36 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Olgu või kolm M365't, ega nad sellegi poolest kiiremini sõida. Kuna vaja koju sõites umbes 15km tühja kergliiklusteed, siis see 55kmh tundub palju ahvatlevam kui 28kmh

https://droon.ee/toode/dualtron-ultra/
sellega saaksid sõita 80 km/h

see 80mkh on kahtlane kiirus, mõistlik juba siis võta siuke pill millega saab maanteel rahumeeli lasta.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 21:40:14 vasta tsitaadiga

Mõne linna ümber ongi juba kahtlaselt palju 80 märke...
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freezedude
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 16:37:47 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Kus praegu kõige soodsam Xiaomi M365 saadaval on? Siin 359 : link


https://www.gearbest.com/goods/pp_3001638537681696.html

326€

3 tööpäeva UPS-iga. Käes, sõidab :P
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 10:58:50 vasta tsitaadiga

Freezedude kirjutas:
macc kirjutas:
Kus praegu kõige soodsam Xiaomi M365 saadaval on? Siin 359 : link


https://www.gearbest.com/goods/pp_3001638537681696.html

326€

3 tööpäeva UPS-iga. Käes, sõidab icon_razz.gif


Panin natuke juurde ja ostsin siit
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 30.08.2019 18:20:20 vasta tsitaadiga

Olen M365-ga maist saati pea igapäevaselt tööl käinud ning läbisõit üle 1500km.viimasel nädalal on tekkinud üks imelik probleem: kui peale pidurdamist uuesti kiirendada, käib mootoris päris vali klõps/nõks, on isegi kätega lenksust tunda. Või on asi juhtraua lukus, mis lihtsalt naksub? "Naks" kiirendamise kostub ainult peale käsipiduriga pidurdamist, niisama paigalt minnes ei ole mingeid probleeme, ainult peale pidurdamist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.08.2019 18:30:32 vasta tsitaadiga

Mul on ka selline asi tekkinud aga pole alati iga kord pärast pidurdamist, aeg ajalt teeb. Aga lenksust tunda pole ja ilmselt pole lukuga seotud kuna mul seal see pehmendus vahele installitud, see on päris tihe.
Läbisõit ~350km
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 18:34:11 vasta tsitaadiga

skyhigh, Janis, mul tekkis sama asi peale firmware vahetust. Pmst nagu lõtk oleks sees kui mootorile voolud peale vajutada.
LS mingi 150km
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2019 18:53:14 vasta tsitaadiga

Üks võimalik vaiant - proovida pöörduda jalgratta töökotta, et tuvastada, kas viga on mehhaaniline või mitte. Võib olla leiab sealt abi. Muidugi sõltub töökojast...
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2019 18:01:59 Liinibussi juht ähvardas tõukeratturile otsa sõita vasta tsitaadiga

... seisin elektritõukerattaga punase fooritule taga Sõle ja Sitsi tänava ristmikul, täpselt enne Madala peatust. Olin paremal tee ääres. Minu kõrval peatus buss number 33, registreerimisnumber 821 BDY ja bussinumber 2701. Juht avas esiukse ja ütles vene keeles, et mina ei tohi siin liikuda, ma pean olema kõnniteel, kuna olen elektrilise tõukerattaga ja et tema ajab mind alla ...
Loe lähemalt: https://www.postimees.ee/6774736/liinibussi-juht-ahvardas-toukeratturile-otsa-soita
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2019 19:13:17 vasta tsitaadiga

sergi, Tallingorodi probleemid...
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 09:54:43 vasta tsitaadiga

Jalakäija lippab 30-35km/h mööda sõiduteed ega saa aru, mida valesti tegi. Varem või hiljem aetakse hoiatamata alla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.