Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.08.2019 10:01:21 vasta tsitaadiga

Arx07, mõned panid Navi vee alla ja ka juurde suurt midagi ei tulnud, ning ega see Super ka midagi väga super pole.
Ise ootan AIB kaardid ära, siis ei pea ref jahutust foorumis kirumas käima.

PS BFV ongi stutterfest, ka RTX tipuga. Endal läks see käkerdis uninstalli, nii et BFV pealt ma küll midagi ei ennustaks...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2019 12:29:57 vasta tsitaadiga

Vael, BFV jookseb kulda mul, lihtsalt "mõõtmised" on kummalised, kõik asjad kõiguvad ja väärtused veits liiga madalad. Ma küll mängin ainult firestormi, aga see pole mul algusest peale kunagi stutterdanud.
Osad isendid on overclockiga palju juurde saanud, klokitakse paremaks kui max OC rtx 2070 Super isegi, aga selleks on jackpoti vaja silicon lotterys icon_biggrin.gif (kuldne ticket muidugi oleks olnud anniversary edition, mida Eestisse ei müüdud icon_mad.gif )
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 14:12:05 vasta tsitaadiga

Mul tundus BF5's kõik üsna stabiilne, tegin väikse videolõigu:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 19:49:47 vasta tsitaadiga

10Fold, päris hea fps.
Ma ise fpsi üle ka ei kurda väga(tiksub 100-144 vahel korralike graafiliste sätetega 1440p), kuid kõik näitajad hüppavad toorelt ja max tarbimine ka kaardil mingi 130-140W kõigest icon_biggrin.gif

EDIT: Tegin täna tunnike BFV(seekord deathmatchi) ja keskmiselt GPU clock oli 1000mhz ja power 65W(loading timed sisse arvestatuna). Max oli 1700mhz ja 118W. Müstika.
Max temp(junction) läks 61 kraadi(GPU ise 52)...
Nende numbrite kohta muidugi performance on ülihea, aga millest kurat selline koonerdamine... nagu automaatselt mingi "chill" reziim läheks peale.

Selles pole ka asi, et frame limiter peal kuna ega enamus aega piirajas asi ikkagi ei ole(140fps peale piiratud)

EDIT2: Tundub, et EA mängudega mingi keiss, tegin ülepika aja fifa 19 ja seal vapsjee max temp 45C, max power 55W, max clock 641mhz. (seda siis max setingud, kuid samamoodi 140 peale fps limiteeritud)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.08.2019 16:34:27 vasta tsitaadiga

Ma prooviks Sotr, paras GPU bench proge;) Seal ka 50w tuleb, siis on muretsemiseks põhjust;)
Kui ise moditud jahutus, siis võib kusagilt mujalt üle kuumeneda ja throttlema hakata, VRM, VRAM?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 16:58:13 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
link esimesed pääsukesed icon_razz.gif
kellele see xfx liiga inetu tundub, siis ehk yeston'i roosad ja sinised lähevad paremini kaubaks icon_razz.gif

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 17:03:00 vasta tsitaadiga

Vael,
Lühikokkuvõte on see, et custom jahutus jah peal, aga kõik peale VRAM on jahe(VRAM on stockis ka kuum, et vaevalt selles asi). Steami mängudega niimoodi ei jama, Origin mängudega(BF5 ja fifa) mäng töötab kummalises ökoreziimis, aga samas kui performance on okei siis sitta sellega(lihtsalt natuke imelik on ikkagi). Fifa muidugi pole teab, mis nõudlik ka, aga mingi 50W tarbimine on päris naljakas.

Selline asi ka vahepeal välja antud:
https://www.igorslab.media/morepowertool-amd-radeon-rx-5700-und-rx-5700-xt-tweaking-and-overclocking-software/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 17:03:05 vasta tsitaadiga

kui kuum on kuum vram?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 17:24:57 vasta tsitaadiga

londiste, kuumade ilmadega +50%PLiga tuli 98 kraadi ära. Hetkel üle ei kloki ja püsib alla 90. Origini mängudes alla 70.
Blower stockis läks 95 kraadi ilma probleemideta, samas kas ka rohkem läks, seda ei jälginud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 17:37:07 vasta tsitaadiga

90-100c ei ole vrmi jaoks kuum. kui üle 100 läheb, siis tasub muretseda. 105 ja 125 on vist need levinumad murepunktid icon_smile.gif
edit:
lugesin valesti vrami jaoks on 90c kuum

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 05.08.2019 20:36:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 20:30:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
90-100c ei ole vrmi jaoks kuum. kui üle 100 läheb, siis tasub muretseda. 105 ja 125 on vist need levinumad murepunktid icon_smile.gif



Räägid nüüd vrmist või vramist icon_biggrin.gif ?

VRM jaoks pole kuum, 1.25V gddr6 jaoks on 100c ametliku speci lagi.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 20:35:27 vasta tsitaadiga

oi pagan, ise panin mööda. vrami jaoks on kuum jah icon_sad.gif
my bad!

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 16:37:23 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/257996/msi-radeon-rx-5700-xt-evoke-graphics-card-teased

Keegi on Titan RTX-st eeskuju võtnud kujunduse ja värvilahenduse osas vist icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 14:03:06 vasta tsitaadiga

Kiskusin enda kaardi ka täna lahti ja kui gpuz raporteeris Microni mälusi siis tegelikult olid all hoopis Samsung kivid icon_lol.gif

Ei saa aru, mis kamm nende mäludega Navil on.Jooksevad kuumemalt kui Nvidia peal ja null OC headroomi icon_neutral.gif


Samsungi mäludel peaks metsikult potentsiaali olema OC'ks icon_razz.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 16:18:15 vasta tsitaadiga

10Fold, palju su mälude temperatuur stock jahutusega oli/on?
Ma enda mälude tootjat tegelt üldse ei tsekanudki kui Xtreme IV paigaldasin, aga kuna varsti hakkan radikaid peale panema siis saan üle vaadata, millega tegu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 18:25:18 vasta tsitaadiga

Mul kuskil 70-80C.


Jäi youtubest silma:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 18:48:56 vasta tsitaadiga

10Fold, huvitav, et nii madal. Mul mu mälu järgi läks stockiga ka 95C ära.
Aftermarket coolerid ei sobi jah hästi selle 5700XT'ga, aga ma oma arcticuga veel alla ei anna. Kui tellitud vask radikad ka memoryt piisavalt jahedamaks ei tõmba siis võibla hakkan mingi vask plaate liimima icon_biggrin.gif
Variant oleks ka relakaga veits väiksemaks lõigata seda GPU mounti arcitul.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 18:55:41 vasta tsitaadiga

Ma ei olnud ise ka üldse jälginud aga arvan, et sõltub tugevalt mängust kah.

Ma üritasin ühte R9 390 Strix coolerit enda oma peale retrofittida aga ei sobinud ikka rsk icon_razz.gif


Nüüd panin pasta vahele ja lisasin paar seibi kinnituskruvide alla ning läks vaiksemaks ja jahedamaks küll thumbs_up.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 19:07:14 vasta tsitaadiga

10Fold, mul Hunt showdown selline mäng, mis huiab kaarti korralikult... seal 98 kraadi rekordi memorytel kätte saingi, mujal üle 92 ei läinud.
Aga eks jah, lõpuks kui miski ei aita siis peab ka selle stock cooleri tuunimise ära proovima, kui oskab enam neid kruve seal tagasi panna, neid oli seal vihaselt(ja vist 4 erinevat suurust)
Muidu kui juba stock coolerit tuunida siis isiklikult soovitaks juba seljapeale kuumadesse kohtadesse ka häid termopatjasid laduda, et alumiiniumist backplate jahutusvõime ära kasutada. Ei kujuta küll ette, mis paksusega padjad sinna sobiks... Kuigi ega see GPU tempi vist väga ei mõjuta, mis on stocki põhiline probleem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 10.08.2019 22:41:48 vasta tsitaadiga

Asus 5700 hinnad Soomes: https://www.reddit.com/r/Amd/comments/cojxkk/custom_asus_navi_boards_have_appeared_in_our/
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 22:55:30 vasta tsitaadiga

Asus on alati mõttetult kallis olnud, aga see on ikka liig ..

e: vaatan et custom jahutusega 5700 kaartide pakkumised kah kohalikel niivõrd/kuivõrd olemas, nt https://www.faun.ee/shop/product/rx-57xt8dfd6-xfx-radeon-rx-5700-xt-thicc-ii-8g-ddr6-3xdp-1xhdmi-148862

viskan homme üles
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.08.2019 10:25:43 vasta tsitaadiga

Just vaatasin, et geizhalzis Sapphire radeon puudutab 360€ XT eest ja nüüd AIOd tulemas, kirved hinnad ainult.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 10:08:58 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/review/asus-radeon-rx-5700-xt-strix-oc/
Esimene review. Kahjuks on Asus liiga kirves selle segmendi kohta aga kel raha jagub why not.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 10:32:15 vasta tsitaadiga

Zonerman, nende Navidega ilmselt kõik silicon lottery taga kinni. Ei pruugi sellest kallist Strix jahutusest midagi tolku olla kui klokkida ei kannata. Reviews olev mudel ei tundu samuti suurem asi olema, 77 kraadiga minimaalne boost võrreldes stock mudeliga. (Actual 3D performance gained from overclocking is 0.7%.)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 10:38:28 vasta tsitaadiga

Guru3D ülevaade Asuse Strix RX5700XT'st
https://www.guru3d.com/articles-pages/asus-radeon-rx-5700-xt-rog-strix-review,28.html

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 11:09:09 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Zonerman, nende Navidega ilmselt kõik silicon lottery taga kinni. Ei pruugi sellest kallist Strix jahutusest midagi tolku olla kui klokkida ei kannata. Reviews olev mudel ei tundu samuti suurem asi olema, 77 kraadiga minimaalne boost võrreldes stock mudeliga. (Actual 3D performance gained from overclocking is 0.7%.)
sellest strixist paistab olema nii palju tolku, et stock oc karbist välja on ilusasti 5-6%. sealt edasi tõesti mõistlikum kombel ei lähe.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 11:11:53 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ei pruugi sellest kallist Strix jahutusest midagi tolku olla kui klokkida ei kannata.
Custom jahutused annavad ka lahja koormuse juures seisvad ventilaatorid + koormuse all on vaiksemad (Techpowerupi ülevaatest ka kenasti näha).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 11:13:35 vasta tsitaadiga

Baeskades, selle jaoks on palju odavamaid mudeleid kui Strix. MSI Mech näiteks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 11:23:17 vasta tsitaadiga

Mina vaatan pigem hinda. 5700XT OC tõesti ei ole garanteeritud lisaks mälu OC on olematu. ka TechPowerupis minitud, et OC andis 0.7% juurde Asuse puhul.
Kuna esimesed lekkinud hinnad (Soomes) on 550€ kandis, siis pigem juba 2070 Super selle eest võtta. Ehk siis sellel Strix OC'l suurt mõtet pole selle hinna juures. Alla 500 korraliku jahutusega AIO aga juba isegi mõeldav. MSI peaks jah olema ka hea sõltub hinnast.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.08.2019 06:00:20 vasta tsitaadiga

Mõistliku hinnaga kaart ka nüüd väljas: https://www.youtube.com/watch?v=FQJCm7bnOfU
Sapphire Pulse RX 5700 XT, Geizhalz pakub 470€ eest ka. MSRP peaks +10.- olema, ehk 410$ ehk 367€. Sinna tuleb veel 20% tax otsa ja alla 450€ polegi lootust saada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 07:37:22 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Mõistliku hinnaga kaart ka nüüd väljas: https://www.youtube.com/watch?v=FQJCm7bnOfU
Sapphire Pulse RX 5700 XT, Geizhalz pakub 470€ eest ka. MSRP peaks +10.- olema, ehk 410$ ehk 367€. Sinna tuleb veel 20% tax otsa ja alla 450€ polegi lootust saada?
https://www.hinnavaatlus.ee/1537327/sapphire-pulse-radepon-rx-5700-xt/ hoia silma peal
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 09:54:47 vasta tsitaadiga

amd radeon community update: more control over gpu power and performance, enhanced thermal monitoring, maximized performance (amd)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 10:24:00 vasta tsitaadiga

Kas Sapphire tuleb alati PULSE'iga enne välja kui NITRO tuleb? & kaua NITROni aega võiks minna?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 13:35:25 vasta tsitaadiga

https://www.techspot.com/article/1874-amd-navi-vs-nvidia-turing-architecture/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.08.2019 15:59:51 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas Sapphire tuleb alati PULSE'iga enne välja kui NITRO tuleb? & kaua NITROni aega võiks minna?

Kui Sapphire sai 2 tuulikuga pea sama tulemuse, mis ümberehitatud PCBga Asus 3 ventilaatoriga, siis ise ootaks Trixxx(hawaii) seeriat. 65c GPU temp hiirvaikse jahutusega, peaks vist nati veel passima. Ja siis on aasta lõpp käes ning Navi12 välja tulemas...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 18:24:09 vasta tsitaadiga

Tri-X (endal oli R9 290 OC Tri-X) pole nõks aega kohanud... viimasel ajal vist ainult Pulse ja NITRO+ kasutusel? Esimene siis vanem jahutuslahendus ja viimane "latest&greatest"....

Eks ta ole, jah, et huvitavad ajad ning ostuks pole päris õige hetk. Mõned aastad tagasi oli kõvasti lihtsam icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2019 08:53:00 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/review/sapphire-radeon-rx-5700-xt-pulse/33.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2019 12:32:15 vasta tsitaadiga

RedDevil ülevaade
https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-5700-xt-red-devil/

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2019 15:56:58 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
RedDevil ülevaade
https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-5700-xt-red-devil/
Veel üks - https://www.guru3d.com/articles_pages/powercolor_5700_red_devil_review

Hetkel tundub olevat AMD unelmate kaart - vaikne ja jahe.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.08.2019 16:46:57 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
RedDevil ülevaade
https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-5700-xt-red-devil/

Kallivõitu, aga krdi vaikne ja parimad vRAM tempid olid ka vist.
HardwareUnboxed oli MSI ülevaade välja pandud. Ja PowerColor oli ametlik AMD esindaja ka?
Saadavus tekib reedest, kõik on hetkel ettetellimisel? Asusel nägin isegi üle 1k hinda:)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 10:28:42 vasta tsitaadiga

HU RedDevil ülevaade

Link


Uudiseid laptopi maailmas.
https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-RX-Vega-9-performs-on-par-with-the-RX-550X-in-Geekbench-with-an-8-lead-over-the-NVIDIA-GeForce-MX230.430316.0.html

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 19:35:23 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-navi-23-21-high-end-gpus-2020-rumor/

See on küll kuulujutu tasemel aga varem pole AMD siseselt sellise nimega "nvidia killer" enda toodet nimetatud. Ju AMD on kindel, et seekord ka õnnestub parima kaardi tiitel saada. Aga see pole ka üllatus, kuna 5700XT puhul oli näha, et tuum on üsna pisike ja suurem "vend" on tulemas aga uuel aastal.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 19:55:17 vasta tsitaadiga

Zonerman, las siis 2 aastat hiljem tapavad praeguseid nvidia GPUsid, selleks ajaks on Nvidial paremad asjad väljas. Kui oleks mingi trikk varrukas siis oleks see juba praegu välja tõmmatud mitte ei lasta high-end turgu täielikult Nvidial domineerida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 21:13:17 vasta tsitaadiga

Natuke vb kallis, aga minu arust väga ilus, soliidne kaart.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/XFX-Radeon-RX-5700-XT-THICC-II-8G-DDR6-3xDP-1xHDMI-452428
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 22:14:37 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Natuke vb kallis, aga minu arust väga ilus, soliidne kaart.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/XFX-Radeon-RX-5700-XT-THICC-II-8G-DDR6-3xDP-1xHDMI-452428
https://www.computerbase.de/2019-08/xfx-radeon-rx-5700-xt-thicc2-test/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 23:28:29 vasta tsitaadiga

Thicciga seoses meenus Redditis nähtud teema:
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/cptnc3/xfx_thicc2_potential_baseplate_and_vram_issues/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 23:38:27 vasta tsitaadiga

Arx07, kindel,e t see on probleem? 98C peaks suht lubatu piirides veel olema. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2019 11:43:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Arx07, kindel,e t see on probleem? 98C peaks suht lubatu piirides veel olema. icon_rolleyes.gif
mis mälud neil on?
https://www.micron.com/products/graphics-memory/gddr6/part-catalog/mt61k256m32je-14

edit:
custom (jahutustega) navi kaardid samal (stock) 185w power limitil:
https://www.computerbase.de/2019-08/radeon-rx-5700-xt-185-watt-custom-vergleich/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2019 18:43:34 vasta tsitaadiga

Seoses mäludega Navil üks probleem veel, kui on multiple displays(isegi kui teine välja lülitatud) siis memory clock on koguaeg maxi peal... ilmselt ei ole küll eriline probleem, aga ebavajalik raua soojas hoidmine tühjalt(temp vahe 30C vs 50C)

Memory max tempidest rääkides ega ei teagi, mis Samsungi max lubatud temp on, aga ei näe põhjust miks ta peaks kõrgem olema kui Microni omadel(95C)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2019 11:46:36 vasta tsitaadiga

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3501-msi-rx-5700-xt-evoke-oc-review-thermals-noise-sapphire-pulse

https://www.hinnavaatlus.ee/1537327/sapphire-pulse-radeon-rx-5700-xt/
https://www.hinnavaatlus.ee/1537957/msi-radeon-rx-5700-xt-evoke-oc/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.