|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
03.08.2019 10:01:21
|
|
|
Arx07, mõned panid Navi vee alla ja ka juurde suurt midagi ei tulnud, ning ega see Super ka midagi väga super pole.
Ise ootan AIB kaardid ära, siis ei pea ref jahutust foorumis kirumas käima.
PS BFV ongi stutterfest, ka RTX tipuga. Endal läks see käkerdis uninstalli, nii et BFV pealt ma küll midagi ei ennustaks...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
03.08.2019 12:29:57
|
|
|
Vael, BFV jookseb kulda mul, lihtsalt "mõõtmised" on kummalised, kõik asjad kõiguvad ja väärtused veits liiga madalad. Ma küll mängin ainult firestormi, aga see pole mul algusest peale kunagi stutterdanud.
Osad isendid on overclockiga palju juurde saanud, klokitakse paremaks kui max OC rtx 2070 Super isegi, aga selleks on jackpoti vaja silicon lotterys (kuldne ticket muidugi oleks olnud anniversary edition, mida Eestisse ei müüdud )
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
04.08.2019 14:12:05
|
|
|
Mul tundus BF5's kõik üsna stabiilne, tegin väikse videolõigu:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
04.08.2019 19:49:47
|
|
|
10Fold, päris hea fps.
Ma ise fpsi üle ka ei kurda väga(tiksub 100-144 vahel korralike graafiliste sätetega 1440p), kuid kõik näitajad hüppavad toorelt ja max tarbimine ka kaardil mingi 130-140W kõigest
EDIT: Tegin täna tunnike BFV(seekord deathmatchi) ja keskmiselt GPU clock oli 1000mhz ja power 65W(loading timed sisse arvestatuna). Max oli 1700mhz ja 118W. Müstika.
Max temp(junction) läks 61 kraadi(GPU ise 52)...
Nende numbrite kohta muidugi performance on ülihea, aga millest kurat selline koonerdamine... nagu automaatselt mingi "chill" reziim läheks peale.
Selles pole ka asi, et frame limiter peal kuna ega enamus aega piirajas asi ikkagi ei ole(140fps peale piiratud)
EDIT2: Tundub, et EA mängudega mingi keiss, tegin ülepika aja fifa 19 ja seal vapsjee max temp 45C, max power 55W, max clock 641mhz. (seda siis max setingud, kuid samamoodi 140 peale fps limiteeritud)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.08.2019 16:34:27
|
|
|
Ma prooviks Sotr, paras GPU bench proge;) Seal ka 50w tuleb, siis on muretsemiseks põhjust;)
Kui ise moditud jahutus, siis võib kusagilt mujalt üle kuumeneda ja throttlema hakata, VRM, VRAM?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
05.08.2019 16:58:13
|
|
|
| sessa kirjutas: |
link esimesed pääsukesed  |
kellele see xfx liiga inetu tundub, siis ehk yeston'i roosad ja sinised lähevad paremini kaubaks
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
05.08.2019 17:03:00
|
|
|
Vael,
Lühikokkuvõte on see, et custom jahutus jah peal, aga kõik peale VRAM on jahe(VRAM on stockis ka kuum, et vaevalt selles asi). Steami mängudega niimoodi ei jama, Origin mängudega(BF5 ja fifa) mäng töötab kummalises ökoreziimis, aga samas kui performance on okei siis sitta sellega(lihtsalt natuke imelik on ikkagi). Fifa muidugi pole teab, mis nõudlik ka, aga mingi 50W tarbimine on päris naljakas.
Selline asi ka vahepeal välja antud:
https://www.igorslab.media/morepowertool-amd-radeon-rx-5700-und-rx-5700-xt-tweaking-and-overclocking-software/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.08.2019 17:03:05
|
|
|
kui kuum on kuum vram?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
05.08.2019 17:24:57
|
|
|
londiste, kuumade ilmadega +50%PLiga tuli 98 kraadi ära. Hetkel üle ei kloki ja püsib alla 90. Origini mängudes alla 70.
Blower stockis läks 95 kraadi ilma probleemideta, samas kas ka rohkem läks, seda ei jälginud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.08.2019 17:37:07
|
|
|
90-100c ei ole vrmi jaoks kuum. kui üle 100 läheb, siis tasub muretseda. 105 ja 125 on vist need levinumad murepunktid
edit:
lugesin valesti vrami jaoks on 90c kuum
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 05.08.2019 20:36:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
05.08.2019 20:30:59
|
|
|
| londiste kirjutas: |
90-100c ei ole vrmi jaoks kuum. kui üle 100 läheb, siis tasub muretseda. 105 ja 125 on vist need levinumad murepunktid  |
Räägid nüüd vrmist või vramist ?
VRM jaoks pole kuum, 1.25V gddr6 jaoks on 100c ametliku speci lagi.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.08.2019 20:35:27
|
|
|
oi pagan, ise panin mööda. vrami jaoks on kuum jah
my bad!
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
08.08.2019 14:03:06
|
|
|
Kiskusin enda kaardi ka täna lahti ja kui gpuz raporteeris Microni mälusi siis tegelikult olid all hoopis Samsung kivid
Ei saa aru, mis kamm nende mäludega Navil on.Jooksevad kuumemalt kui Nvidia peal ja null OC headroomi
Samsungi mäludel peaks metsikult potentsiaali olema OC'ks
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
08.08.2019 16:18:15
|
|
|
10Fold, palju su mälude temperatuur stock jahutusega oli/on?
Ma enda mälude tootjat tegelt üldse ei tsekanudki kui Xtreme IV paigaldasin, aga kuna varsti hakkan radikaid peale panema siis saan üle vaadata, millega tegu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
10.08.2019 18:25:18
|
|
|
Mul kuskil 70-80C.
Jäi youtubest silma:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
10.08.2019 18:48:56
|
|
|
10Fold, huvitav, et nii madal. Mul mu mälu järgi läks stockiga ka 95C ära.
Aftermarket coolerid ei sobi jah hästi selle 5700XT'ga, aga ma oma arcticuga veel alla ei anna. Kui tellitud vask radikad ka memoryt piisavalt jahedamaks ei tõmba siis võibla hakkan mingi vask plaate liimima
Variant oleks ka relakaga veits väiksemaks lõigata seda GPU mounti arcitul.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
10.08.2019 18:55:41
|
|
|
Ma ei olnud ise ka üldse jälginud aga arvan, et sõltub tugevalt mängust kah.
Ma üritasin ühte R9 390 Strix coolerit enda oma peale retrofittida aga ei sobinud ikka rsk
Nüüd panin pasta vahele ja lisasin paar seibi kinnituskruvide alla ning läks vaiksemaks ja jahedamaks küll
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
10.08.2019 19:07:14
|
|
|
10Fold, mul Hunt showdown selline mäng, mis huiab kaarti korralikult... seal 98 kraadi rekordi memorytel kätte saingi, mujal üle 92 ei läinud.
Aga eks jah, lõpuks kui miski ei aita siis peab ka selle stock cooleri tuunimise ära proovima, kui oskab enam neid kruve seal tagasi panna, neid oli seal vihaselt(ja vist 4 erinevat suurust)
Muidu kui juba stock coolerit tuunida siis isiklikult soovitaks juba seljapeale kuumadesse kohtadesse ka häid termopatjasid laduda, et alumiiniumist backplate jahutusvõime ära kasutada. Ei kujuta küll ette, mis paksusega padjad sinna sobiks... Kuigi ega see GPU tempi vist väga ei mõjuta, mis on stocki põhiline probleem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
11.08.2019 10:25:43
|
|
|
| Just vaatasin, et geizhalzis Sapphire radeon puudutab 360€ XT eest ja nüüd AIOd tulemas, kirved hinnad ainult.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
12.08.2019 10:32:15
|
|
|
| Zonerman, nende Navidega ilmselt kõik silicon lottery taga kinni. Ei pruugi sellest kallist Strix jahutusest midagi tolku olla kui klokkida ei kannata. Reviews olev mudel ei tundu samuti suurem asi olema, 77 kraadiga minimaalne boost võrreldes stock mudeliga. (Actual 3D performance gained from overclocking is 0.7%.)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.08.2019 11:09:09
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Zonerman, nende Navidega ilmselt kõik silicon lottery taga kinni. Ei pruugi sellest kallist Strix jahutusest midagi tolku olla kui klokkida ei kannata. Reviews olev mudel ei tundu samuti suurem asi olema, 77 kraadiga minimaalne boost võrreldes stock mudeliga. (Actual 3D performance gained from overclocking is 0.7%.) |
sellest strixist paistab olema nii palju tolku, et stock oc karbist välja on ilusasti 5-6%. sealt edasi tõesti mõistlikum kombel ei lähe.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.08.2019 11:11:53
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Ei pruugi sellest kallist Strix jahutusest midagi tolku olla kui klokkida ei kannata. |
Custom jahutused annavad ka lahja koormuse juures seisvad ventilaatorid + koormuse all on vaiksemad (Techpowerupi ülevaatest ka kenasti näha).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
12.08.2019 11:13:35
|
|
|
| Baeskades, selle jaoks on palju odavamaid mudeleid kui Strix. MSI Mech näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
12.08.2019 11:23:17
|
|
|
Mina vaatan pigem hinda. 5700XT OC tõesti ei ole garanteeritud lisaks mälu OC on olematu. ka TechPowerupis minitud, et OC andis 0.7% juurde Asuse puhul.
Kuna esimesed lekkinud hinnad (Soomes) on 550€ kandis, siis pigem juba 2070 Super selle eest võtta. Ehk siis sellel Strix OC'l suurt mõtet pole selle hinna juures. Alla 500 korraliku jahutusega AIO aga juba isegi mõeldav. MSI peaks jah olema ka hea sõltub hinnast.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.08.2019 06:00:20
|
|
|
Mõistliku hinnaga kaart ka nüüd väljas: https://www.youtube.com/watch?v=FQJCm7bnOfU
Sapphire Pulse RX 5700 XT, Geizhalz pakub 470€ eest ka. MSRP peaks +10.- olema, ehk 410$ ehk 367€. Sinna tuleb veel 20% tax otsa ja alla 450€ polegi lootust saada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.08.2019 10:24:00
|
|
|
Kas Sapphire tuleb alati PULSE'iga enne välja kui NITRO tuleb? & kaua NITROni aega võiks minna?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.08.2019 15:59:51
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kas Sapphire tuleb alati PULSE'iga enne välja kui NITRO tuleb? & kaua NITROni aega võiks minna? |
Kui Sapphire sai 2 tuulikuga pea sama tulemuse, mis ümberehitatud PCBga Asus 3 ventilaatoriga, siis ise ootaks Trixxx(hawaii) seeriat. 65c GPU temp hiirvaikse jahutusega, peaks vist nati veel passima. Ja siis on aasta lõpp käes ning Navi12 välja tulemas...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.08.2019 18:24:09
|
|
|
Tri-X (endal oli R9 290 OC Tri-X) pole nõks aega kohanud... viimasel ajal vist ainult Pulse ja NITRO+ kasutusel? Esimene siis vanem jahutuslahendus ja viimane "latest&greatest"....
Eks ta ole, jah, et huvitavad ajad ning ostuks pole päris õige hetk. Mõned aastad tagasi oli kõvasti lihtsam
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
15.08.2019 16:46:57
|
|
|
Kallivõitu, aga krdi vaikne ja parimad vRAM tempid olid ka vist.
HardwareUnboxed oli MSI ülevaade välja pandud. Ja PowerColor oli ametlik AMD esindaja ka?
Saadavus tekib reedest, kõik on hetkel ettetellimisel? Asusel nägin isegi üle 1k hinda:)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.08.2019 19:35:23
|
|
|
https://wccftech.com/amd-radeon-rx-navi-23-21-high-end-gpus-2020-rumor/
See on küll kuulujutu tasemel aga varem pole AMD siseselt sellise nimega "nvidia killer" enda toodet nimetatud. Ju AMD on kindel, et seekord ka õnnestub parima kaardi tiitel saada. Aga see pole ka üllatus, kuna 5700XT puhul oli näha, et tuum on üsna pisike ja suurem "vend" on tulemas aga uuel aastal.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
18.08.2019 19:55:17
|
|
|
| Zonerman, las siis 2 aastat hiljem tapavad praeguseid nvidia GPUsid, selleks ajaks on Nvidial paremad asjad väljas. Kui oleks mingi trikk varrukas siis oleks see juba praegu välja tõmmatud mitte ei lasta high-end turgu täielikult Nvidial domineerida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.08.2019 23:38:27
|
|
|
Arx07, kindel,e t see on probleem? 98C peaks suht lubatu piirides veel olema.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
20.08.2019 18:43:34
|
|
|
Seoses mäludega Navil üks probleem veel, kui on multiple displays(isegi kui teine välja lülitatud) siis memory clock on koguaeg maxi peal... ilmselt ei ole küll eriline probleem, aga ebavajalik raua soojas hoidmine tühjalt(temp vahe 30C vs 50C)
Memory max tempidest rääkides ega ei teagi, mis Samsungi max lubatud temp on, aga ei näe põhjust miks ta peaks kõrgem olema kui Microni omadel(95C)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|