Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 20:30:04 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft/wow-classic-beta

Closed beta 15.05 ja Classic WoW official launch 27.08.
Päris pikalt peab veel ootama icon_sad.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 21:34:05 vasta tsitaadiga

Kas Beta jaoks peab olema aktiivne subscription?
Küsin, kuna kui konto all panen PTR loo konto, ütleb, et "This account can’t be created."
Mingit muud infot juures pole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 22:11:45 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Kas Beta jaoks peab olema aktiivne subscription?
Küsin, kuna kui konto all panen PTR loo konto, ütleb, et "This account can’t be created."
Mingit muud infot juures pole.


Peaks vist olema jah hetkel ainult nendele, kellel on active sub. Closed betasse saab väga limiteeritud arv. Soovitav on aga ikkagi blizzardi lehel beta lehel linnukesed ära teha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 23:48:32 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
maddog kirjutas:
Kas Beta jaoks peab olema aktiivne subscription?
Küsin, kuna kui konto all panen PTR loo konto, ütleb, et "This account can’t be created."
Mingit muud infot juures pole.


Peaks vist olema jah hetkel ainult nendele, kellel on active sub. Closed betasse saab väga limiteeritud arv. Soovitav on aga ikkagi blizzardi lehel beta lehel linnukesed ära teha.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud! icon_smile.gif

Sain linnukesed tehtud, ma enne jaurasin vale asjaga, üritasin teha "Create a Public Test Realm (PTR) account" monkey.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 21:27:36 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 21:36:13 vasta tsitaadiga

Mark your calendars: WoW Classic goes live worldwide August 27!

https://worldofwarcraft.com/en-us/news/22990080/mark-your-calendars-wow-classic-launch-and-testing-schedule
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.05.2019 17:10:14 vasta tsitaadiga

Nad teevad seda Klassikut sest keegi ei taha seda praegust mängida? V6i loodavad et vanad mängijad nostalgia pärast uuesti mängima tulevad?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2019 20:05:04 vasta tsitaadiga

Pigem kuna mängijad tahavad mängida, need põhi pira Vanillad on ikka väga populaarsed, niipalju kui neid ülal hoitakse/maha ei võeta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.05.2019 23:00:19 vasta tsitaadiga

Sest wow rikuti ära igast matchmakingu juraga. Kunagine community oli ikka ülekõige. 40sed raidid ja selle kokkusaamine jne.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 15:30:33 vasta tsitaadiga

See on päris huvitav, et HV Wow küsitlusele on ainult neli kasutajat vastanud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2019 22:59:19 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
See on päris huvitav, et HV Wow küsitlusele on ainult neli kasutajat vastanud.

PVP, sest undead male rogue
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2019 21:41:21 vasta tsitaadiga

https://kotaku.com/world-of-warcraft-classic-beta-players-are-reporting-bu-1834864959
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Light Jet
HV vaatleja
Light Jet

liitunud: 25.05.2012




sõnum 20.05.2019 13:29:56 vasta tsitaadiga

Kas küsitlusele oleks võimalik lisaks saada variant "ükskõik"? Mul endal oleks soov lihtsalt Eestlastega kuhugi koos minna ja ei huvita mis tüüpi servu on.
Siis saab ülevaate ka nendest, kes tahavad vanillasse eelistuseta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.05.2019 09:48:13 vasta tsitaadiga

Keegi eile stress testist ka osa võttis?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 16:21:18 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Keegi eile stress testist ka osa võttis?

Ei. Sa said kutse?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 19:04:55 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Keegi eile stress testist ka osa võttis?

Mina võtsin. Täitsa nagu 2005 algushetkedel - võitle 20-kesi ühe seatapu eest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 25.05.2019 19:18:59 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Pihv kirjutas:
Keegi eile stress testist ka osa võttis?

Mina võtsin. Täitsa nagu 2005 algushetkedel - võitle 20-kesi ühe seatapu eest.



See kui 30 matsi oli ühe Vermini kohta Northshire oli omaette komöödia aga muidu oli ikka pagana meeldiv tunne. Nagu oleks vana head sõpra näinud vms icon_smile.gif

Horde lvl 5 raid Elwyni metsa oli ka üle prahi thumbs_up.gif (lvl 5 oli siis stress testi cap)

Kindlasti hakkan mängima, selgelt mitte nii palju kui kunagi aga praegu ongi puudu mäng mida õhtuti natuke toksida. BoA on ka olemas ja läbi ussiemmi olen ennast kuidagi suutnud 113 leveldada aga no lihtsalt ei suuda üle 5min mängida. Enamus levelid 70 - 113 on tulnud tänu uue exp. boostile vms.

Kui nüüd veel RP-PvP serveri ka saaks oleks päris viis.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 10:56:29 vasta tsitaadiga

Küsimus classicu kohta (kui keegi veel vanilla aegu mäletab):
millist classi valida? Meeldib olla support ja varem Pandas resto shamanit mänginud, aga kisub ikka ally poole.
Valikus oleks resto druid ja warlock. Tahaks midagi sellist midagi kindlasti vaja läheb raidis/dungides,
Ei ole tähtis olla top1 dps või healer, pigem kasulik et oleks lihtne gruppi leida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 12:11:11 vasta tsitaadiga

Hetkel hype classic WoWi peal suur. Kuna classic WoW ja retail wow saab mängida sama subscriptioniga, siis võite tulla ka retaili mängima koos teiste eestlastega. Hetkel aktiivseim eesti gild <Hüljatud> asub Outland EU realmis. Raidime iga nädal nii müütikut (kogenud mängijad), kui ka heroicut (uued mängijad).

Siin ka mõned videod, mida teinud olema : https://www.youtube.com/channel/UCg9rkrADJYLaXyDWRDUmv2Q/videos
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 12:32:44 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Küsimus classicu kohta (kui keegi veel vanilla aegu mäletab):
millist classi valida? Meeldib olla support ja varem Pandas resto shamanit mänginud, aga kisub ikka ally poole.
Valikus oleks resto druid ja warlock. Tahaks midagi sellist midagi kindlasti vaja läheb raidis/dungides,
Ei ole tähtis olla top1 dps või healer, pigem kasulik et oleks lihtne gruppi leida.

Kui alliance, classic ja support, siis holy paladin oleks päris lollikindel valik. Druidil on see miinus, et resurrect on 30 min cooldowni peal.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 03.06.2019 22:51:20 vasta tsitaadiga

Tere kõigile WoWi huvilistele.

<Hüljatud> guildi retail aegadel (Vanilla-TBC-WotLK) mängijatest koosnenud punt + mõned ajapikku leitud välismaa sõbrad tegid 2017-2018 suures nostalgiavalus juba Classicu läbi Elysium/Lights Hope projecti piraserveris. Samas on meil endiselt suur huvi mängida ka ametlikus Classicus, seega kui keegi otsib omale guildi, siis hoidke kätt pulsil - me kindlasti koondume kuskile, olenevalt inimeste soovist. Hetkel on olemas küsimustik kus inimesed saavad avaldada arvamust milline faction/servertype nende jaoks eelistatuim on.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/173FT_x4h2fAbPtMppiN6taTYQGAYwky2UdylRf6SEMQ/edit#gid=0

Kõik on oodatud! Pange kirja ning jagage oma sõpradega samuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 12:14:56 vasta tsitaadiga

Kas see avatud siis kõigile või peab enne guildiga liitumist taotlema? icon_smile.gif

Resto druide vist üle 2-3 raidi ei võeta niiet suht raske leida guildi... ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 04.06.2019 14:41:38 vasta tsitaadiga

Ei kohe kindlasti ei pea midagi taotlema eraldi - tuleb lihtsalt teada anda, et on huvi ja samasse serverisse mängima tulla. Guildi saab absoluutselt iga inimene ning raid spotid ei ole taotlustega vaid "first come, first served" baasil ehk kõigil on võimalus asju teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.06.2019 10:39:02 vasta tsitaadiga

Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?

Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 10:51:12 vasta tsitaadiga

Leveldamisel peaks lihtsad ranged olema warlock ja hunter.
Druid pigem feralina hea (ehk mitte balance/ranged).
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 11:26:35 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?

Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?


Vaevalt, et tühjus on. Poole aastaga ei tule kõike contentigi välja. Ma kavatsen ikka proovida kohe leveldama hakata. Tuleb see õige nostaligapauk, teed gruppe, et mobe tappa ja questi jaoks kille saada.

Classicus solomiseks on hunter või warlock, mõlemad on ka endgames väga tugevad, seega hea valik. Druid on ikkagi peamiselt healer ja maagiga on soloda päris keeruline. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.06.2019 12:14:50 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?

Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?


Kindlasti pole tühjust kuna tegu classicuga seega maailm ju meeletult väiksem ja ma ise loodan, et classicu fännid on ka väga paljus sellised kelle jaoks progress 1-60 on meeldiv kogemus ja mäng, mitte ei rushita lvl 60 ja raidima. Selleks on tänapäevane WoW.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 07.06.2019 15:51:36 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?

Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?



Sa ikka saad aru ,et sa lähed vanilla (klass >mängija oskused) WoW-i mängima mitte tänast wow-i kus iga klass on enamvähem ok (mängija oskused > klass).

druid=healer

Mälu järgi oli maag vist kõige parem ranged dps tollel ajal. Vähemalt oli maag enam vähem auto invite igale poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 18:17:39 vasta tsitaadiga

Vanilla nüüd ultrawide ka toetab?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 18:25:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Vanilla nüüd ultrawide ka toetab?


Ma usun küll, demos vähemalt oli. Graafilise poole pealt peaks tulema nii, et sul on võimalik valida kas classic või uus graafika.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 18:28:17 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?

Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?

Hunterit oli nendest kolmest (minu meelest) vaieldamatult kõige mõnusam leveldada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 14:03:04 vasta tsitaadiga

Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 14:16:33 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?

Aeglaselt, mingisugune disc/shadow hübriid on parim ehk litid dotid peale ja wandid surnuks mobe.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 14:28:37 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
beljo91 kirjutas:
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?

Aeglaselt, mingisugune disc/shadow hübriid on parim ehk litid dotid peale ja wandid surnuks mobe.


Kui max level saavutatud, kas saab siis swapida? Plaan on holy priestiga healida dungeonites/raidides.
Kas rollide vahetus on unlimited ehk vastavalt tujule annab vahetada, kas holy või shadow?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 14:42:10 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Psych0 kirjutas:
beljo91 kirjutas:
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?

Aeglaselt, mingisugune disc/shadow hübriid on parim ehk litid dotid peale ja wandid surnuks mobe.


Kui max level saavutatud, kas saab siis swapida? Plaan on holy priestiga healida dungeonites/raidides.
Kas rollide vahetus on unlimited ehk vastavalt tujule annab vahetada, kas holy või shadow?

https://vanilla-wow.fandom.com/wiki/Talent
tsitaat:
What if I choose the wrong talents?
Don't panic! Players have the ability to unlearn all their talents and start over. Your Class Trainer, for a modest fee (increases by 5Gold each use, to a maximum 50Gold, however the first time you do this you will only be charged 1Gold, a freebie of sorts), will let you recover all Talent Points spent up to this point. You can then reassign all your points. Keep in mind that all points are removed from ALL trees, and you'll also unlearn higher ranks of the spells achieved through a talent point expenditure.

You can avoid accidentally clicking the wrong talent by using the Kalented add-on, but otherwise careful planning and clicking is advised.

Since patch 1.11 there is a decay in the cost of such talent respecs:
    The cost to unlearn talents will now decay over time. This cost will be reduced by a rate of 5 gold per month to a minimum of 10 gold.

Note: Although the official patch notes continue to say that the minimum is 10Gold, subsequent official posts on the WoW forums have confirmed that that is a mistake, and the cost will only be reduced to a minimum of 15Gold.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:15:57 vasta tsitaadiga

Väike tip rogudele. Tee kiirelt 60 ära. Sebi vähegi miskit selga. Leia kõrvale druid (võid asendada selle ka teise roguega). Kaks roguet on selles mõttes parem, et mõlemal on vanish.

Mine käi Lower BlackRock Spires, seda teeb ka sinu kaaslane üksinda. Mine alla silla peale ja kirjuta /target Bannok Grimaxe või oli see /target Bannok See on rare spawn.
Kui ei ole, siis tee instance reset.
Kui emb kumb leiab, siis teine läheb välja, ühineb parteiga ja jahtige see tüüp maha.

Omal ajal tegin seda solo (siis oli juba pädev gear seljas). Miski patrulli koksasin enne maha, veidi puhastasin ja rushid combat specis tüübi alla. Päris täpselt ei mäleta kuidas käis, aga väike pro tip, kuidas alguses raha teenida.
Kui on õnne, siis kukub Arcanite Reaper retsept. Selle saad noores serveris päris kena kopika eest ära müüa - nii kaua kuniks turg veel tühi...

Fireband Pyromancerid olid vist ka seal all. Droppis Robe of Archmage. Neid sai ka stealth farmitud.

Fiery Weapon enchant on Pyromancer Loregrain käes. Stealth run.

Semi pro gearis on hea käia stealth runi roguedega ja druidiga Dire Maul north. Vist oli north icon_rolleyes.gif Igatahes siis peab olema disenchanter kaasas.

Herbalistile soovitan ennast parkida kuskile Winterspringi. Hommikul esimese asjana teed tiiru ja loodad Black Lotust. Kui ei saanud, siis lendad ühe tsooni alla ja teed tiiru samal ajal, kui kohvi jood.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:33:26 vasta tsitaadiga

tänapäeval on see turg tühi esimesed 5 minutit ja kõik asjad on ez as f sest iga asja koht an tutorial, vanila võlu oligi 99% playerbase oli clueless.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:48:08 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
tänapäeval on see turg tühi esimesed 5 minutit ja kõik asjad on ez as f sest iga asja koht an tutorial, vanila võlu oligi 99% playerbase oli clueless.

No ma saan aru eelolevast tekstist, et on ka RNG õnne vaja ja grindimist. Ei tea, kui ez af see on, aga nõustun.
Samas, kui keegi tahab vanilla võlu, siis ära Google abi kasuta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 13:04:05 vasta tsitaadiga

Kui need retseptid mängu tulid, siis pro gear võimaldas neid solo farmimas käia. Nii öelda "by the book" on sul grupiga vaja käia, leida rare spawn, omada õnne, et see retsept üldse kukub ja siis omakorda rollida vastu gruppi.

Kuna nüüd on mäng juba versiooniga nii kaugel, et sul on reptsept kohe mängus, siis kehtib "kes ees see mees" ja võid kena kopika kokku ajada. Pakun, et enamus neid trikke ei teagi, kus raha istub. Enamus toksib arutult ringi...

Crusader retsept oli ka päris magus pala - Western Plaguelandis.


Muide Robe of Archmage on selles mõttes hea farmimas käia kuna seda gruppi, kus see kukub üldjuhul skipitakse.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 18:52:32 vasta tsitaadiga

Sakslased, Prantslased ja Venelased saavad oma realmid thumbs_up.gif
https://eu.forums.blizzard.com/de/wow/t/wow-classic-update-zur-struktur-der-europaeischen-realms/36905


Link
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurioN
HV kasutaja
FurioN

liitunud: 08.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 00:59:05 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt jääb see sõnum varju, nii et ilmselt panen kuskile mujale ka üles, aga mul on väike üleskutse.

Kuna 27. augustil tuleb Classic WoW välja, siis ühe sõbraga mõtlesime, et võiks kunagise Mikk36WoW (Eesti populaarseim privaatserver 2006-2007 kandis) rahva kokku kutsuda icon_biggrin.gif Kui keegi sellest ajast näeb seda sõnumit ja on huvitatud, saada PM või tule Discordi (https://discord.gg/sc7kswn).

Lahe oleks kasvõi niisama vanu aegu meenutada, aga kellel huvi, siis saab ka koos hakata Classic WoW-i või Warcraft 3: Reforged mängima.


viimati muutis FurioN 31.07.2019 17:54:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 09:07:14 vasta tsitaadiga

FurioN kirjutas:
Tõenäoliselt jääb see sõnum varju, nii et ilmselt panen kuskile mujale ka üles, aga mul on väike üleskutse.

Kuna 27. augustil tuleb Classic WoW välja, siis ühe sõbraga mõtlesime, et võiks kunagise Mikk36WoW (Eesti populaarseim privaatserver 2006-2007 kandis) rahva kokku kutsuda icon_biggrin.gif Kui keegi sellest ajast näeb seda sõnumit ja on huvitatud, saada PM!


Ma vist ei praktiliselt ei mäletagi kedagi, kellega ma seal koos mängisin (v.a oma vennad icon_lol.gif ).
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 17:19:06 vasta tsitaadiga

FurioN, t2ring,
Sai ka mikk36 serverist enda wow teed alustatud. Kahjuks samuti ei mäleta hetkel kedagi peale oma venna, kellega koos sai seal mängitud. Liitun ka discordiga.

_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2019 16:45:46 vasta tsitaadiga

Ilmselt jääb küll tolmu koguma, aga ehk läheb käima ning mõni siiski ühineb. Tegin nimelt Discordi serveri (WoWEesti) suunatud eestlastele, kes hakkavad WoW classicut mängima.
Iga guild teeb ilmselt oma Discordi serveri ja inimesed joinivad ilmselt sinna, aga võibolla alustuseks on hea seal kokku saada.
Eesmärk, miks tegin:
- teada saada, kuhu serverisse inimesed ennast istutavad.
- ükski IRL sõpradest seda pelama ei hakka. Loodan leida kedagi, kellega koos lõbusam alti leveldada.
- ei suuda otsustada, kas alliance või horde.

https://discord.gg/qasazYa
Invite lingi jagamine lubatud icon_lol.gif
Ettepanekud teretulnud.

Edit: muutsin Discordi linki
Ühinege! icon_smile.gif


viimati muutis beljo91 07.08.2019 12:40:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
notfikata
HV vaatleja
notfikata

liitunud: 06.08.2019




sõnum 06.08.2019 19:24:53 vasta tsitaadiga

Link vigane või aegunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 12:40:20 vasta tsitaadiga

notfikata kirjutas:
Link vigane või aegunud.

Vist genereerisin 1-päevase lingi tõesti, pole nii pädev Discordis.
Uus link, mis ei tohiks aeguda:
https://discord.gg/qasazYa
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 20:46:42 vasta tsitaadiga

Oh olid ajad. Classicu nõuded arvutile:

tsitaat:
System RequirementsOS:
Windows 98/ME/2000/XPProcessor:Intel Pentium3 800MHz, or AMD Duron 800MHz
Memory:256MB
RAMVideo:Minimum:32MB 3D graphics processor with HardwareTransform and Lighting, such as an NVIDIA GeForce 2 class cardor above.Recommended:64MB 3D graphics processor with Vertex andPixel Shader capability, such as an NVIDIA GeForce FX 5700class card or above.For a complete list of supported 3D cards, please visit:http://www.blizzard.com/support/wow
Sound:DirectX compatible sound card
Install Size:4 gigabytes of free Hard Disk space


Hing ihkab mängida küll, veel ei tea, kas tahan jälle sellele kuradile uuesti näpu anda...

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 16:33:57 vasta tsitaadiga

RP-PVP server tuleb ka. Hakkan seal mängima.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 08:36:44 vasta tsitaadiga

Serveri nimed nüüd teada, EU serverid, US serverid

Eu serverid (toon välja ainult inglise keelsed serveri nimed. Teisi võib uurida ise linkide alt):

Golemagg - PvP - English
Hydraxian Waterlords - RP - English
Mirage Raceway - Normal - English
Pyrewood Village - Normal - English
Shazzrah - PvP - English
Zandalar Tribe - RP-PvP - English
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2019 08:48:14 vasta tsitaadiga

Kes see autist neid nimesi välja mõtles ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.