Kas Beta jaoks peab olema aktiivne subscription?
Küsin, kuna kui konto all panen PTR loo konto, ütleb, et "This account can’t be created."
Mingit muud infot juures pole.
Kas Beta jaoks peab olema aktiivne subscription?
Küsin, kuna kui konto all panen PTR loo konto, ütleb, et "This account can’t be created."
Mingit muud infot juures pole.
Peaks vist olema jah hetkel ainult nendele, kellel on active sub. Closed betasse saab väga limiteeritud arv. Soovitav on aga ikkagi blizzardi lehel beta lehel linnukesed ära teha.
Spoiler
When you’re logged in to http://account.blizzard.com/games, click on Games and Subscriptions. Scrolling down will bring up a prompt to “Go to Beta Profile Settings.” Click on that, and then make sure WoW and WoW Classic are checked.
WoW Classic is included for all subscribers at no cost, and those with an active sub can opt-in to the invite-only closed beta, scheduled for May 15.
Kas Beta jaoks peab olema aktiivne subscription?
Küsin, kuna kui konto all panen PTR loo konto, ütleb, et "This account can’t be created."
Mingit muud infot juures pole.
Peaks vist olema jah hetkel ainult nendele, kellel on active sub. Closed betasse saab väga limiteeritud arv. Soovitav on aga ikkagi blizzardi lehel beta lehel linnukesed ära teha.
Spoiler
When you’re logged in to http://account.blizzard.com/games, click on Games and Subscriptions. Scrolling down will bring up a prompt to “Go to Beta Profile Settings.” Click on that, and then make sure WoW and WoW Classic are checked.
WoW Classic is included for all subscribers at no cost, and those with an active sub can opt-in to the invite-only closed beta, scheduled for May 15.
Tänud!
Sain linnukesed tehtud, ma enne jaurasin vale asjaga, üritasin teha "Create a Public Test Realm (PTR) account"
Nad teevad seda Klassikut sest keegi ei taha seda praegust mängida? V6i loodavad et vanad mängijad nostalgia pärast uuesti mängima tulevad? _________________ zero
Sest wow rikuti ära igast matchmakingu juraga. Kunagine community oli ikka ülekõige. 40sed raidid ja selle kokkusaamine jne. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kas küsitlusele oleks võimalik lisaks saada variant "ükskõik"? Mul endal oleks soov lihtsalt Eestlastega kuhugi koos minna ja ei huvita mis tüüpi servu on.
Siis saab ülevaate ka nendest, kes tahavad vanillasse eelistuseta.
Mina võtsin. Täitsa nagu 2005 algushetkedel - võitle 20-kesi ühe seatapu eest.
See kui 30 matsi oli ühe Vermini kohta Northshire oli omaette komöödia aga muidu oli ikka pagana meeldiv tunne. Nagu oleks vana head sõpra näinud vms
Horde lvl 5 raid Elwyni metsa oli ka üle prahi (lvl 5 oli siis stress testi cap)
Kindlasti hakkan mängima, selgelt mitte nii palju kui kunagi aga praegu ongi puudu mäng mida õhtuti natuke toksida. BoA on ka olemas ja läbi ussiemmi olen ennast kuidagi suutnud 113 leveldada aga no lihtsalt ei suuda üle 5min mängida. Enamus levelid 70 - 113 on tulnud tänu uue exp. boostile vms.
Kui nüüd veel RP-PvP serveri ka saaks oleks päris viis.
Küsimus classicu kohta (kui keegi veel vanilla aegu mäletab):
millist classi valida? Meeldib olla support ja varem Pandas resto shamanit mänginud, aga kisub ikka ally poole.
Valikus oleks resto druid ja warlock. Tahaks midagi sellist midagi kindlasti vaja läheb raidis/dungides,
Ei ole tähtis olla top1 dps või healer, pigem kasulik et oleks lihtne gruppi leida.
Hetkel hype classic WoWi peal suur. Kuna classic WoW ja retail wow saab mängida sama subscriptioniga, siis võite tulla ka retaili mängima koos teiste eestlastega. Hetkel aktiivseim eesti gild <Hüljatud> asub Outland EU realmis. Raidime iga nädal nii müütikut (kogenud mängijad), kui ka heroicut (uued mängijad).
Küsimus classicu kohta (kui keegi veel vanilla aegu mäletab):
millist classi valida? Meeldib olla support ja varem Pandas resto shamanit mänginud, aga kisub ikka ally poole.
Valikus oleks resto druid ja warlock. Tahaks midagi sellist midagi kindlasti vaja läheb raidis/dungides,
Ei ole tähtis olla top1 dps või healer, pigem kasulik et oleks lihtne gruppi leida.
Kui alliance, classic ja support, siis holy paladin oleks päris lollikindel valik. Druidil on see miinus, et resurrect on 30 min cooldowni peal.
<Hüljatud> guildi retail aegadel (Vanilla-TBC-WotLK) mängijatest koosnenud punt + mõned ajapikku leitud välismaa sõbrad tegid 2017-2018 suures nostalgiavalus juba Classicu läbi Elysium/Lights Hope projecti piraserveris. Samas on meil endiselt suur huvi mängida ka ametlikus Classicus, seega kui keegi otsib omale guildi, siis hoidke kätt pulsil - me kindlasti koondume kuskile, olenevalt inimeste soovist. Hetkel on olemas küsimustik kus inimesed saavad avaldada arvamust milline faction/servertype nende jaoks eelistatuim on.
Ei kohe kindlasti ei pea midagi taotlema eraldi - tuleb lihtsalt teada anda, et on huvi ja samasse serverisse mängima tulla. Guildi saab absoluutselt iga inimene ning raid spotid ei ole taotlustega vaid "first come, first served" baasil ehk kõigil on võimalus asju teha.
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?
Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?
Vaevalt, et tühjus on. Poole aastaga ei tule kõike contentigi välja. Ma kavatsen ikka proovida kohe leveldama hakata. Tuleb see õige nostaligapauk, teed gruppe, et mobe tappa ja questi jaoks kille saada.
Classicus solomiseks on hunter või warlock, mõlemad on ka endgames väga tugevad, seega hea valik. Druid on ikkagi peamiselt healer ja maagiga on soloda päris keeruline.
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?
Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?
Kindlasti pole tühjust kuna tegu classicuga seega maailm ju meeletult väiksem ja ma ise loodan, et classicu fännid on ka väga paljus sellised kelle jaoks progress 1-60 on meeldiv kogemus ja mäng, mitte ei rushita lvl 60 ja raidima. Selleks on tänapäevane WoW.
Tähendab september + veel paar kuud ei ole alg tsoonid tühjad? Kui alles järgmine aasta alustada on nagu praegune tühjus?
Muidu milline ranged klass on parim ja ei s6ltu nii väga teiste abist maag, vibur v6i druid?
Sa ikka saad aru ,et sa lähed vanilla (klass >mängija oskused) WoW-i mängima mitte tänast wow-i kus iga klass on enamvähem ok (mängija oskused > klass).
druid=healer
Mälu järgi oli maag vist kõige parem ranged dps tollel ajal. Vähemalt oli maag enam vähem auto invite igale poole.
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?
Aeglaselt, mingisugune disc/shadow hübriid on parim ehk litid dotid peale ja wandid surnuks mobe.
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?
Aeglaselt, mingisugune disc/shadow hübriid on parim ehk litid dotid peale ja wandid surnuks mobe.
Kui max level saavutatud, kas saab siis swapida? Plaan on holy priestiga healida dungeonites/raidides.
Kas rollide vahetus on unlimited ehk vastavalt tujule annab vahetada, kas holy või shadow?
Kaldun holy priesti poole, et võibolla kuidagi mingisse guildi pääseda ja pisut ka endgame contenti teha.
Küsimust tekitab aga leveldamine. Kas holy-l on piisavalt dmg spelle, et mobe tappa või läheb leveldamine väga aeglaselt?
Aeglaselt, mingisugune disc/shadow hübriid on parim ehk litid dotid peale ja wandid surnuks mobe.
Kui max level saavutatud, kas saab siis swapida? Plaan on holy priestiga healida dungeonites/raidides.
Kas rollide vahetus on unlimited ehk vastavalt tujule annab vahetada, kas holy või shadow?
What if I choose the wrong talents?
Don't panic! Players have the ability to unlearn all their talents and start over. Your Class Trainer, for a modest fee (increases by 5Gold each use, to a maximum 50Gold, however the first time you do this you will only be charged 1Gold, a freebie of sorts), will let you recover all Talent Points spent up to this point. You can then reassign all your points. Keep in mind that all points are removed from ALL trees, and you'll also unlearn higher ranks of the spells achieved through a talent point expenditure.
You can avoid accidentally clicking the wrong talent by using the Kalented add-on, but otherwise careful planning and clicking is advised.
Since patch 1.11 there is a decay in the cost of such talent respecs:
The cost to unlearn talents will now decay over time. This cost will be reduced by a rate of 5 gold per month to a minimum of 10 gold.
Note: Although the official patch notes continue to say that the minimum is 10Gold, subsequent official posts on the WoW forums have confirmed that that is a mistake, and the cost will only be reduced to a minimum of 15Gold.
Väike tip rogudele. Tee kiirelt 60 ära. Sebi vähegi miskit selga. Leia kõrvale druid (võid asendada selle ka teise roguega). Kaks roguet on selles mõttes parem, et mõlemal on vanish.
Mine käi Lower BlackRock Spires, seda teeb ka sinu kaaslane üksinda. Mine alla silla peale ja kirjuta /target Bannok Grimaxe või oli see /target Bannok See on rare spawn.
Kui ei ole, siis tee instance reset.
Kui emb kumb leiab, siis teine läheb välja, ühineb parteiga ja jahtige see tüüp maha.
Omal ajal tegin seda solo (siis oli juba pädev gear seljas). Miski patrulli koksasin enne maha, veidi puhastasin ja rushid combat specis tüübi alla. Päris täpselt ei mäleta kuidas käis, aga väike pro tip, kuidas alguses raha teenida.
Kui on õnne, siis kukub Arcanite Reaper retsept. Selle saad noores serveris päris kena kopika eest ära müüa - nii kaua kuniks turg veel tühi...
Fireband Pyromancerid olid vist ka seal all. Droppis Robe of Archmage. Neid sai ka stealth farmitud.
Fiery Weapon enchant on Pyromancer Loregrain käes. Stealth run.
Semi pro gearis on hea käia stealth runi roguedega ja druidiga Dire Maul north. Vist oli north Igatahes siis peab olema disenchanter kaasas.
Herbalistile soovitan ennast parkida kuskile Winterspringi. Hommikul esimese asjana teed tiiru ja loodad Black Lotust. Kui ei saanud, siis lendad ühe tsooni alla ja teed tiiru samal ajal, kui kohvi jood. _________________ All there is to do - recon...
tänapäeval on see turg tühi esimesed 5 minutit ja kõik asjad on ez as f sest iga asja koht an tutorial, vanila võlu oligi 99% playerbase oli clueless.
No ma saan aru eelolevast tekstist, et on ka RNG õnne vaja ja grindimist. Ei tea, kui ez af see on, aga nõustun.
Samas, kui keegi tahab vanilla võlu, siis ära Google abi kasuta.
Kui need retseptid mängu tulid, siis pro gear võimaldas neid solo farmimas käia. Nii öelda "by the book" on sul grupiga vaja käia, leida rare spawn, omada õnne, et see retsept üldse kukub ja siis omakorda rollida vastu gruppi.
Kuna nüüd on mäng juba versiooniga nii kaugel, et sul on reptsept kohe mängus, siis kehtib "kes ees see mees" ja võid kena kopika kokku ajada. Pakun, et enamus neid trikke ei teagi, kus raha istub. Enamus toksib arutult ringi...
Crusader retsept oli ka päris magus pala - Western Plaguelandis.
Muide Robe of Archmage on selles mõttes hea farmimas käia kuna seda gruppi, kus see kukub üldjuhul skipitakse. _________________ All there is to do - recon...
Tõenäoliselt jääb see sõnum varju, nii et ilmselt panen kuskile mujale ka üles, aga mul on väike üleskutse.
Kuna 27. augustil tuleb Classic WoW välja, siis ühe sõbraga mõtlesime, et võiks kunagise Mikk36WoW (Eesti populaarseim privaatserver 2006-2007 kandis) rahva kokku kutsuda Kui keegi sellest ajast näeb seda sõnumit ja on huvitatud, saada PM või tule Discordi (https://discord.gg/sc7kswn).
Lahe oleks kasvõi niisama vanu aegu meenutada, aga kellel huvi, siis saab ka koos hakata Classic WoW-i või Warcraft 3: Reforged mängima.
viimati muutis FurioN 31.07.2019 17:54:49, muudetud 2 korda
Tõenäoliselt jääb see sõnum varju, nii et ilmselt panen kuskile mujale ka üles, aga mul on väike üleskutse.
Kuna 27. augustil tuleb Classic WoW välja, siis ühe sõbraga mõtlesime, et võiks kunagise Mikk36WoW (Eesti populaarseim privaatserver 2006-2007 kandis) rahva kokku kutsuda Kui keegi sellest ajast näeb seda sõnumit ja on huvitatud, saada PM!
Ma vist ei praktiliselt ei mäletagi kedagi, kellega ma seal koos mängisin (v.a oma vennad ).
FurioN, t2ring,
Sai ka mikk36 serverist enda wow teed alustatud. Kahjuks samuti ei mäleta hetkel kedagi peale oma venna, kellega koos sai seal mängitud. Liitun ka discordiga. _________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Ilmselt jääb küll tolmu koguma, aga ehk läheb käima ning mõni siiski ühineb. Tegin nimelt Discordi serveri (WoWEesti) suunatud eestlastele, kes hakkavad WoW classicut mängima.
Iga guild teeb ilmselt oma Discordi serveri ja inimesed joinivad ilmselt sinna, aga võibolla alustuseks on hea seal kokku saada.
Eesmärk, miks tegin:
- teada saada, kuhu serverisse inimesed ennast istutavad.
- ükski IRL sõpradest seda pelama ei hakka. Loodan leida kedagi, kellega koos lõbusam alti leveldada.
- ei suuda otsustada, kas alliance või horde.
System RequirementsOS:
Windows 98/ME/2000/XPProcessor:Intel Pentium3 800MHz, or AMD Duron 800MHz
Memory:256MB
RAMVideo:Minimum:32MB 3D graphics processor with HardwareTransform and Lighting, such as an NVIDIA GeForce 2 class cardor above.Recommended:64MB 3D graphics processor with Vertex andPixel Shader capability, such as an NVIDIA GeForce FX 5700class card or above.For a complete list of supported 3D cards, please visit:http://www.blizzard.com/support/wow
Sound:DirectX compatible sound card
Install Size:4 gigabytes of free Hard Disk space
Eu serverid (toon välja ainult inglise keelsed serveri nimed. Teisi võib uurida ise linkide alt):
Golemagg - PvP - English
Hydraxian Waterlords - RP - English
Mirage Raceway - Normal - English
Pyrewood Village - Normal - English
Shazzrah - PvP - English
Zandalar Tribe - RP-PvP - English
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.