|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.07.2019 21:18:16
|
|
|
https://www.gsmarena.com/vivo_iqoo_neo-9750.php
Ka päris huvitav luts. Iseasi kas sellele üldse globaalne versioon tuleb vajalikke sagedustega.
Samas jälle pole Android One ja kui tihti see Vivo neid uuendusi välja annab.
Praegu näeb välja nagu pocophone F1 killer amoled ekraani ja ekraani aluse sõrmejälje lugeja tõttu ja eeldatav 250 euro hind
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
19.07.2019 22:01:44
|
|
|
| SD 845.... Hoidsid raha kokku. Eks sellest ka 250 euri hind.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.07.2019 01:10:30
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| SD 845.... Hoidsid raha kokku. Eks sellest ka 250 euri hind. |
Kui aus olla siis ma just mõtlesin et võiks nagu olla rohkem neid SD845 telefone mis võileiva raha eest liiguvad.
Ega sellel prosel ju midagi häda ole. Eelmise aasta lippulaevadel kõigil oli see peal enamvähem. 2019 on SD855 ja sd855+ aasta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l4d
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2016
|
21.07.2019 09:32:35
|
|
|
Läksin oma ustava Oneplus 3 telo pealt üle Mi 9T-le ja no mis ma oskan öelda, väga ülbe pill.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl G
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2017
|
21.07.2019 09:37:15
|
|
|
| Sain ka Xiaomi Mi A1 pealt üle mindud Mi 9T peale. Väga rahul siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kagu
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002
|
21.07.2019 13:18:39
|
|
|
| Karl G kirjutas: |
| Sain ka Xiaomi Mi A1 pealt üle mindud Mi 9T peale. Väga rahul siiamaani. |
| l4d kirjutas: |
Läksin oma ustava Oneplus 3 telo pealt üle Mi 9T-le ja no mis ma oskan öelda, väga ülbe pill.  |
Mis seal salata, tellisin ka ära ...
Ei hakanud pro-d ära ootama, SD730 täiesti piisav minusuguse jaoks ja ega vist peale prose neil erilist vahet polegi.
Muide, "Kearpetsis" praegugi veel 6/128 versioon 260€
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
22.07.2019 00:02:41
|
|
|
Head inimesed, andke nõu.
Sai nüüd Mi9 võetud, esmapilgul tundub hea telefon. Pilti teeb super mõnusalt, polegi varem sellist kogemust olnud.
Aga hetkel on mingi jama ROMiga. Ma ei mäleta, mis see stock seal oli algselt kui telefoni avasin, aga tegin 2-3x factory resetti (kirjas allpool) ja hetkel on Global 10.2.28.
Kuidas tean, et midagi on valesti:
Esiteks: Google Lens on ära kadunud - ei leia seda ka play poest, wtf?
Teiseks: Pokemon Go-s ei tracki kõnnitud vahemaad
Pikemalt:
Sain telefoni, näppisin, vaatasin et Google Lens tekkinud peale sisselogimist, ohoh, okei.
Tõmbasin ka paar mängu. Mänge ma telefonides ei mängi, aga uus telefon, eks oli vaja 3-4 mängu tõmmata ja vaadata, kuidas laeb ja jookseb
Pokemon Go. Panin peale, jooksis, siis mingi hetk vaatasin, et ei tracki ENAM distance, enne seda tegi, sest pöörasin sellele spetsiaalselt tähelepanu. Vahepeal telefon tegi uuendusi firmwirele, ma kahjuks ei pannud tähele mida täpsemalt. Esialgu mõtlesin, et asi pole firmwire's, mõtlesin ja katsetasin igasugu variante (battery savingud maha jne) ja järledasin, et asi on ikkagi firmware's vist.
Tegin siis factory reseti.. aga peale seda on a) Google Lens kadunud b) enam ei tracki ka stock Pokemon Go distance - mitte et see mind kotiks, aga fuck it, miks.
Mis juhtus tekib küsimus.
Kas mul võis olla Europe i ROM ennist?
Factory reset võttis mingisugused muud asjad alla?
Miks google lens ära kadus?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
22.07.2019 08:46:34
|
|
|
| Google Lens ei ole meie piirkonnas ametlikult lubatud. Eks sellepärast siis jupsipki.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.07.2019 09:01:05
|
|
|
Saab mujalt ju apk tõmmata, iseasi kas funkab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
22.07.2019 09:46:31
|
|
|
Nüüd ilmus Google Lens täitsa välja, ehk täna hommikul sain laadida.
Eks ma majandan edasi ja pead ei murra väga. Peaasi, et helistab ja pilti teeb
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
22.07.2019 15:32:28
|
|
|
| MIUI on GPSiga natuke omamoodi - rakenduse seadetest tuleb öelda, et palun ära mine säästurežiimi. Mul Endomondo peale tunnelist läbisõitu enam uuesti GPSi otsima ei hakanud, aga seadete muutmine aitas.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
22.07.2019 19:03:39
|
|
|
tuleb ka vist lähipäevil arvutitarka minna ja 9T soetada oskab keegi öelda kas seal mälukaardi pesa ka on? kui pole siis tuleb ilmselt natuke kallim 128gb versioon võtta
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
24.07.2019 10:08:38
|
|
|
mi 9 nädal kasutust.
Kaamera väga hea.
Aku ka väga hea.
Üldisne kasutajakogemus
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
25.07.2019 12:01:17
|
|
|
Võtsin ka mi 9
Minu jaoks võiks aku parem olla, aga kuna laadimine on ülikiire, siis pole ka see probleemiks.
Ülejäänuga olen väga rahul: kaamera, ekraan, kiirus, näotuvastus on👍
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
25.07.2019 18:29:35
|
|
|
| Sai isale just ostetud Xiaomi Mi A2 Lite ning 150 euro eest on asja ikka kõvasti, eriti meeldis et seest suht puhas ja ei ole mingit ebavajalikke appe peal
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
25.07.2019 19:42:31
|
|
|
Ma suht hämmingus, et keegi ei tea, mis asi see Xiaomi on.. kõik nagu küsivad, et mis telefon mul on ja kiidavad, et ilus ja värki, aga kui kuulevad, et mingine Kšjaoomi, siis ehmatavad kohe ära, et ju siis mingine hiina s*** on.
Jokes on them, muidugi.
Kaamera mul üks päev.. arvatavasti lihtsalt mingi kindla valguse tõttu, tegi muideks halbasid pilte. Inimeste näod olid nii rikutud, et need pildid ei kõlbandki kuskile. Ei ole aru saanud, miks tookord nii nirusti tegi - muidu ju vägahea kaamera.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.07.2019 19:50:34
|
|
|
Lapse A2 kaamera piixus, fookus täiesti metsas...guugeldades probleemi, siis ma ei viitsi sellega jamama hakata..hala on küllaga ja rohkem. Proovin mingi alternatiivse äpi ära, aga pakun, et asi pole tarkvaras.
Ligidalt teeb ok pilti, paari meetei pealt piixus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
25.07.2019 20:09:10
|
|
|
| Xiaomi redmi 5 pro pealt samsung galaxy s10e peale üle minna on vahe meeletu.... eriti kiiruse ja kaamera osas! Nüüdseks paar nädalat kasutanud ja väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
25.07.2019 20:49:06
|
|
|
Mul ka mingi päev tulid kuidagi kehvad pildid. Lasin just Google cami peale, peaks ilusamaid pilte tegema. Vähemalt on Xiaomi arenenud, gcami panekuks ei ole vaja enam isegi bootloaderit lukust lahti teha. Lased alla, installid ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.07.2019 20:51:57
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| Xiaomi redmi 5 pro pealt samsung galaxy s10e peale üle minna on vahe meeletu.... eriti kiiruse ja kaamera osas! Nüüdseks paar nädalat kasutanud ja väga rahul. |
See on pisut vägagi naljakas. Üks on selline keskklassi madalama otsa prose ja teine on tippude lagi prose.
Loogiline et S10e sul jookseb paremini. Oleks väga jama kui ei jookseks.
Mi 9T peaks ka nüüd eestis saadaval olema selle 730 prosega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.07.2019 21:12:11
|
|
|
| ohooloom kirjutas: |
Mul ka mingi päev tulid kuidagi kehvad pildid. Lasin just Google cami peale, peaks ilusamaid pilte tegema. Vähemalt on Xiaomi arenenud, gcami panekuks ei ole vaja enam isegi bootloaderit lukust lahti teha. Lased alla, installid ja töötab  |
Viimati proovisin siis küll ei toiminud niisama. Vähemalt mi A1-ga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
25.07.2019 21:20:55
|
|
|
| Ju see uuemate tel asi on, ma Xiaomi redmi note 5-l ei saanudki Google cami tööle.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
26.07.2019 00:10:06
|
|
|
| Kas hiinlastel ka mingit nn "väiksemat bezelessi" on ? ala nagu samsungil on s10e
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
26.07.2019 00:35:51
|
|
|
Kuskilt jäi silma, et SN 845/855 prosedel jooksvad Xiaomi telod aktsepteerivad GCami ilma unlockimata jah - või miskit säärast - enam täpselt ei mäleta. Ehk siis uuemate telefonide asi jah. Võimalik, et ka 730 sinna kuulub jne.
Aga, kui see GCam peale panna, siis kaamera nagu koheselt.. muutub? Et avan default kaamera äpi ja see on teistsugune? Või tekib eraldi äpp, mida kasutada ja saab switchida default kaamera ja GCami vahel? Või kuidas? Kui ta nagu kaamera tarkvara "üle kirjutab" siis kuidas tagasi defaultile saab?
kakukeo, mis sa selle "väiksem bezeless" mõtled. Kui notch ei häiri, siis Xiaomi Mi 9 SE on mugavat mõõtu nagu S10e.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
26.07.2019 08:31:05
|
|
|
| Lihtsalt tekib juurde üks kaamera äpp, kasutada saab mõlemaid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
26.07.2019 11:19:27
|
|
|
ohooloom, kui tükki küljest ei võta, viitsid siia või postkasti lingi saata, kust seda saab?
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
420kaneb
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2019
|
27.07.2019 02:15:23
|
|
|
Mis telefon hetkel ca 300 euro ringis kõige mõistlikum oleks? Vaatasin huaweid aga nüüd neid perses vist omadega ja xiaomi junnid, mis juba normaalse raudvaraga ei paku sd kaarti, mida ma sooviks.
Võin ka oodata ca kuu, kui keegi teab, et miskit head tulemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
27.07.2019 03:42:03
|
|
|
420kaneb, pocophone f1 on tip-top.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl G
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2017
|
27.07.2019 09:32:28
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
tuleb ka vist lähipäevil arvutitarka minna ja 9T soetada oskab keegi öelda kas seal mälukaardi pesa ka on? kui pole siis tuleb ilmselt natuke kallim 128gb versioon võtta  |
SD kaardi tuge ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.07.2019 15:03:33
|
|
|
Tuleb ära oodata see Mi A3 Pro versioon siis, kui see üldse tuleb. Või siis oodata ja loota et CC9 tuleb global versioon ka koos vajalikke võrkudega.
Kui see SD kaart on nii oluline et ilma selleta pole telefon kasutatav.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
420kaneb
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2019
|
27.07.2019 15:07:57
|
|
|
| jnt kirjutas: |
420kaneb, pocophone f1 on tip-top.  |
Aitäh soovituse eest, olen isegi vaadanud seda varianti, aga 12mp kaamera pole parem isegi 180-eurosest note 7st, seega jäi see välja. Ei taha mingit high end telefoni, aga narr oleks osta eelmise aasta mudel kui võibolla kohe-varsti uus tulemas. Ei taha ostu teha kui järgmine nädal nt hind langeb, seepärast tulin siia infot piiluma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
27.07.2019 20:55:31
|
|
|
Hind langeb nagunii kohe pärast seda kui ostad - mul kehtib see suht alati. Murphy.
Aga raske on soovitada, kui ei tea, mida täpselt vaja. Valikut kuni 300 euro piires on ju küllaga, aga kui endal on mingit eelistused, siis nagu ülalt näha - ei ole kellegi teise heast soovitusest väga tolku. SD-kaardi pesa on tõesti nii oluline? Siis panegi otsingukriteeriumisse hinnavahemik + SD-kaart ja su valik kitseneb oluliselt - ei tohiks raske olla valikut teha..
HW Mate 20 Lite, P30 Lite - Xiaomidest ei oskagi midagi soovitada - neil millel SD kaardi slot olemas, on kaamera niru - nii et tee oma valik - kas olulisem on SD või kaamera? Või siis vaata juba Samsa A seeria poole, mille kohta mina antud juhul ei oska midagi öelda, aga tõenäoliselt ajavad asja ära.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
420kaneb
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2019
|
27.07.2019 21:35:29
|
|
|
Selge, aitäh. SD kaart on oluline, hea lihtne infot edasi-tagasi liigutada muusikakeskuse, telefoni ja arvuti vahelt. Lisaks kuna infot koguneb üsna palju, siis 128gb võib lihtsalt väheks jääda ja kunagi ei tea kus mida vaja on, ehk hea on kõike telefonis hoida.
Pigem siis sooviks teada, et kas keegi teab, kas midagi head võiks Eestisse turule tulla nt järgmise kuu-kahe jooksul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
28.07.2019 01:02:42
|
|
|
| 420kaneb kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
420kaneb, pocophone f1 on tip-top.  |
Aitäh soovituse eest, olen isegi vaadanud seda varianti, aga 12mp kaamera pole parem isegi 180-eurosest note 7st, seega jäi see välja. Ei taha mingit high end telefoni, aga narr oleks osta eelmise aasta mudel kui võibolla kohe-varsti uus tulemas. Ei taha ostu teha kui järgmine nädal nt hind langeb, seepärast tulin siia infot piiluma.  |
Kaamerat megapikslite järgi hinnata, noh... pole just kõige arukam tegevus.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kacmesi
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
28.07.2019 23:48:34
|
|
|
Tänapäeval on pilved ka päris populaarsed siiski. Ise olen siiani pilvega väga mugavalt ära liigutanud vajalikud asjad telefoni ja PC vahel. Mingi ~15GB antakse tasuta ruumi ja see on piltide-muusika jaoks mu arust täitsa piisav (et lihtsalt liigutada). Kui soov on asju koguda, siis jah teine asi jällegi. Samas.. saad ka osta suuremat pilveruumi. Võimalus ka Bluetoothiga ju (osadel läpakatel olemas, võimalik osta mingi 5 euro eest ka adapter).
Minu arust pilv nt on väga kiire - kiirem kui mingi mälupulgaga jebida kindlasti.
_________________ insta |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.07.2019 00:37:49
|
|
|
| kacmesi kirjutas: |
Tänapäeval on pilved ka päris populaarsed siiski. Ise olen siiani pilvega väga mugavalt ära liigutanud vajalikud asjad telefoni ja PC vahel. Mingi ~15GB antakse tasuta ruumi ja see on piltide-muusika jaoks mu arust täitsa piisav (et lihtsalt liigutada). Kui soov on asju koguda, siis jah teine asi jällegi. Samas.. saad ka osta suuremat pilveruumi. Võimalus ka Bluetoothiga ju (osadel läpakatel olemas, võimalik osta mingi 5 euro eest ka adapter).
Minu arust pilv nt on väga kiire - kiirem kui mingi mälupulgaga jebida kindlasti. |
Hiinast saab neid adaptereid euro eest ka.
Ja minu arust liigub juhtmekaudu telefoni ja arvuti vahel enamvähem sama kiiresti nagu usb pulga adapterist mälukaardilt.
Samas ma ei kujuta ette seda mälukaardi eemaldamist pidevalt telefonist, kui vaja andmeid liigutada. Lüli telefon välja siis kasuta nõela, et terve sim ja kaardi pesa välja saada.
See pidev eemaldamine ja tagasi panemine kulutab selle sahtli ära ka veel ja siis muud hädad. Hakkab kaardi lugemisel telefon lolliks minema või ei tunnista enam sim kaarti ära ja muud hädad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.07.2019 11:59:52
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| kacmesi kirjutas: |
Tänapäeval on pilved ka päris populaarsed siiski. Ise olen siiani pilvega väga mugavalt ära liigutanud vajalikud asjad telefoni ja PC vahel. Mingi ~15GB antakse tasuta ruumi ja see on piltide-muusika jaoks mu arust täitsa piisav (et lihtsalt liigutada). Kui soov on asju koguda, siis jah teine asi jällegi. Samas.. saad ka osta suuremat pilveruumi. Võimalus ka Bluetoothiga ju (osadel läpakatel olemas, võimalik osta mingi 5 euro eest ka adapter).
Minu arust pilv nt on väga kiire - kiirem kui mingi mälupulgaga jebida kindlasti. |
Hiinast saab neid adaptereid euro eest ka.
Ja minu arust liigub juhtmekaudu telefoni ja arvuti vahel enamvähem sama kiiresti nagu usb pulga adapterist mälukaardilt.
Samas ma ei kujuta ette seda mälukaardi eemaldamist pidevalt telefonist, kui vaja andmeid liigutada. Lüli telefon välja siis kasuta nõela, et terve sim ja kaardi pesa välja saada.
See pidev eemaldamine ja tagasi panemine kulutab selle sahtli ära ka veel ja siis muud hädad. Hakkab kaardi lugemisel telefon lolliks minema või ei tunnista enam sim kaarti ära ja muud hädad. |
+1
Ma pakuks ka, et regulaarseks kasutamiseks on mälukaardi eemaldamine failide kopeerimiseks liiga ebamugav, tihendeid jne kulutav ning ei anna piisavat võitu (näiteks võrreldes USB kaabliga telefoni arvuti järgi ühendamisel).
Lisaks tähendab see, et ei saa kasutada SD kaardi krüpteerimist (telefonis krüpteeritud mälukaarti saab lugeda ainult samas telefonis, arvutis ega teises seadmes andmeid kätte ei saa).
Miks see oluline on? Igaühe jaoks polegi.
Sõltub sisust mida mälukaardil hoiad. Mina ei tahaks, et mu pereliikmete (eriti laste) pildid mu telefoni kaotuse korral suvalise inimese kätte sattuksid. Piisavalt palju haigeid inimesi liigub ringi ning tumeveebis liiguvad ka täiesti tavalised lastepildid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
420kaneb
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2019
|
29.07.2019 14:07:03
|
|
|
| Mis mälukaardi eemaldamisest te räägite? Iga usb kaabel telefoni ja arvuti vahelt käib küll. Pole kõige kiirem variant, aga ega neid kõiki andmeid igapäevaselt polegi vaja liigutada, lihtsalt see tunne, et alati on telefonis piisavalt ruumi ja alati saan andmeid sealt kasutada on minu jaoks tähtis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
29.07.2019 18:01:42
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada... |
Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.07.2019 11:48:38
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada... |
Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja. |
Palju ostust möödas oli, kui pretensioonitama läksid?
Akude osas kohati räägitakse mingist lühemast ajast mille jooksul jutule võetakse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
30.07.2019 22:04:45
|
|
|
Xiaomi Mi 9T kohta on palju juttu netis ülekuumenemisega...Kuidas sellega siis on ja mis seda põhjustab?
Jama et kaamera on Mi 9T halvem ( 48MP+8MP+13MP ) kui Mi 9 ( 48MP + 12MP +16 )...
Ja optilisest stabilisaatorist pole jälle mõtet unistada...
Ainus,milles ta parem on Mi 9 st,on aku.
viimati muutis Lauri76 31.07.2019 00:03:43, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
30.07.2019 22:51:09
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada... |
Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja. |
Palju ostust möödas oli, kui pretensioonitama läksid?
Akude osas kohati räägitakse mingist lühemast ajast mille jooksul jutule võetakse. |
Umbes poolteist aastat, sai ostetud millalgi 2017-2018 vahetuse paiku. Seadus vist akudele mingit erandit ette ei näe nii et neil polnud vast kobiseda midagi. Iseenesest nägi telefon (peale aku tekitatud banaani) välja nagu prillikivi.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
30.07.2019 23:05:05
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
| Xiaomi Mi 9T kohta on palju juttu netis ülekuumenemisega...Kuidas sellega siis on ja mis seda põhjustab? |
tundub et osadel on jah mingeid probleeme...lükkab ostu natuke edasi....seda enam et miskipärast eesti turul ei taheta eriti 128gb versiooni müüa
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
31.07.2019 01:18:56
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Xiaomi Mi 9T kohta on palju juttu netis ülekuumenemisega...Kuidas sellega siis on ja mis seda põhjustab?
Jama et kaamera on Mi 9T halvem ( 48MP+8MP+13MP ) kui Mi 9 ( 48MP + 12MP +16 )...
Ja optilisest stabilisaatorist pole jälle mõtet unistada...
Ainus,milles ta parem on Mi 9 st,on aku. |
Mi 9 on ju lippulaev ja mi 9t on kesklassi lagi. Sealt ka kaamerate erinevus. Üks jooksed SD855 peal ja teine SD730 peal
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.07.2019 10:32:37
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada... |
Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja. |
Palju ostust möödas oli, kui pretensioonitama läksid?
Akude osas kohati räägitakse mingist lühemast ajast mille jooksul jutule võetakse. |
Umbes poolteist aastat, sai ostetud millalgi 2017-2018 vahetuse paiku. Seadus vist akudele mingit erandit ette ei näe nii et neil polnud vast kobiseda midagi. Iseenesest nägi telefon (peale aku tekitatud banaani) välja nagu prillikivi. |
Kas pöördusid müüja poole algselt või otse remontija juurde?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
31.07.2019 14:38:52
|
|
|
| Draqula, ma ei tea kes Xiaomi-t remondib Eestis nii et läksin Arvutitarka.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.07.2019 16:32:07
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Draqula, ma ei tea kes Xiaomi-t remondib Eestis nii et läksin Arvutitarka. |
Selge.
Mind just huvitaski, et kas müüja või parandaja juurde otse läksid.
Pretensiooniesitamise õiguse alusel vastutab puuduse korral ostja ees müüja (mitte remontija) seega juriidiliselt korrektne on minna müüja juurde.
Tihti aga soovitab müüja ostjal minna ise töökotta, kuna "saab kiiremini" ja nii oma vastutust kõrvale lükates.
Hea kuulda, et Arvutitargast ostetud Xiaomiga hästi läks - olen neid oma sugulastele ka mitmeid ostnud samast kohast.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
05.08.2019 06:41:48
|
|
|
kui kaamera on alla laetud,kas peab teda seadistama ka,või on kohe kasutusvalmis seaded tal?
Milles viga võib olla,kui pildid pärast tegemist aiutomaatselt tumedamaks lähevad...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|