Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.07.2019 21:18:16 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/vivo_iqoo_neo-9750.php
Ka päris huvitav luts. Iseasi kas sellele üldse globaalne versioon tuleb vajalikke sagedustega.
Samas jälle pole Android One ja kui tihti see Vivo neid uuendusi välja annab.

Praegu näeb välja nagu pocophone F1 killer amoled ekraani ja ekraani aluse sõrmejälje lugeja tõttu ja eeldatav 250 euro hind
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 19.07.2019 22:01:44 vasta tsitaadiga

SD 845.... Hoidsid raha kokku. Eks sellest ka 250 euri hind.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.07.2019 01:10:30 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
SD 845.... Hoidsid raha kokku. Eks sellest ka 250 euri hind.


Kui aus olla siis ma just mõtlesin et võiks nagu olla rohkem neid SD845 telefone mis võileiva raha eest liiguvad.
Ega sellel prosel ju midagi häda ole. Eelmise aasta lippulaevadel kõigil oli see peal enamvähem. 2019 on SD855 ja sd855+ aasta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l4d
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 09:32:35 vasta tsitaadiga

Läksin oma ustava Oneplus 3 telo pealt üle Mi 9T-le ja no mis ma oskan öelda, väga ülbe pill. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl G
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 09:37:15 vasta tsitaadiga

Sain ka Xiaomi Mi A1 pealt üle mindud Mi 9T peale. Väga rahul siiamaani.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 10.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2019 13:18:39 vasta tsitaadiga

Karl G kirjutas:
Sain ka Xiaomi Mi A1 pealt üle mindud Mi 9T peale. Väga rahul siiamaani.


l4d kirjutas:
Läksin oma ustava Oneplus 3 telo pealt üle Mi 9T-le ja no mis ma oskan öelda, väga ülbe pill. thumbs_up.gif


Mis seal salata, tellisin ka ära ...
Ei hakanud pro-d ära ootama, SD730 täiesti piisav minusuguse jaoks ja ega vist peale prose neil erilist vahet polegi.

Muide, "Kearpetsis" praegugi veel 6/128 versioon 260€ icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.07.2019 00:02:41 vasta tsitaadiga

Head inimesed, andke nõu.

Sai nüüd Mi9 võetud, esmapilgul tundub hea telefon. Pilti teeb super mõnusalt, polegi varem sellist kogemust olnud.

Aga hetkel on mingi jama ROMiga. Ma ei mäleta, mis see stock seal oli algselt kui telefoni avasin, aga tegin 2-3x factory resetti (kirjas allpool) ja hetkel on Global 10.2.28.

Kuidas tean, et midagi on valesti:
Esiteks: Google Lens on ära kadunud - ei leia seda ka play poest, wtf?
Teiseks: Pokemon Go-s ei tracki kõnnitud vahemaad

Pikemalt:
Sain telefoni, näppisin, vaatasin et Google Lens tekkinud peale sisselogimist, ohoh, okei.
Tõmbasin ka paar mängu. Mänge ma telefonides ei mängi, aga uus telefon, eks oli vaja 3-4 mängu tõmmata ja vaadata, kuidas laeb ja jookseb
Pokemon Go. Panin peale, jooksis, siis mingi hetk vaatasin, et ei tracki ENAM distance, enne seda tegi, sest pöörasin sellele spetsiaalselt tähelepanu. Vahepeal telefon tegi uuendusi firmwirele, ma kahjuks ei pannud tähele mida täpsemalt. Esialgu mõtlesin, et asi pole firmwire's, mõtlesin ja katsetasin igasugu variante (battery savingud maha jne) ja järledasin, et asi on ikkagi firmware's vist.

Tegin siis factory reseti.. aga peale seda on a) Google Lens kadunud b) enam ei tracki ka stock Pokemon Go distance - mitte et see mind kotiks, aga fuck it, miks.
Mis juhtus tekib küsimus.

Kas mul võis olla Europe i ROM ennist?
Factory reset võttis mingisugused muud asjad alla?
Miks google lens ära kadus?

kopp.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 22.07.2019 08:46:34 vasta tsitaadiga

Google Lens ei ole meie piirkonnas ametlikult lubatud. Eks sellepärast siis jupsipki.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 09:01:05 vasta tsitaadiga

Saab mujalt ju apk tõmmata, iseasi kas funkab
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.07.2019 09:46:31 vasta tsitaadiga

Nüüd ilmus Google Lens täitsa välja, ehk täna hommikul sain laadida.
Eks ma majandan edasi ja pead ei murra väga. Peaasi, et helistab ja pilti teeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 15:32:28 vasta tsitaadiga

MIUI on GPSiga natuke omamoodi - rakenduse seadetest tuleb öelda, et palun ära mine säästurežiimi. Mul Endomondo peale tunnelist läbisõitu enam uuesti GPSi otsima ei hakanud, aga seadete muutmine aitas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 19:03:39 vasta tsitaadiga

tuleb ka vist lähipäevil arvutitarka minna ja 9T soetada icon_biggrin.gif oskab keegi öelda kas seal mälukaardi pesa ka on? kui pole siis tuleb ilmselt natuke kallim 128gb versioon võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 19:17:20 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t-9738.php
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.07.2019 10:08:38 vasta tsitaadiga

mi 9 nädal kasutust.
Kaamera väga hea.
Aku ka väga hea.
Üldisne kasutajakogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 12:01:17 vasta tsitaadiga

Võtsin ka mi 9
Minu jaoks võiks aku parem olla, aga kuna laadimine on ülikiire, siis pole ka see probleemiks.
Ülejäänuga olen väga rahul: kaamera, ekraan, kiirus, näotuvastus on👍
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 18:29:35 vasta tsitaadiga

Sai isale just ostetud Xiaomi Mi A2 Lite ning 150 euro eest on asja ikka kõvasti, eriti meeldis et seest suht puhas ja ei ole mingit ebavajalikke appe peal
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 19:42:31 vasta tsitaadiga

Ma suht hämmingus, et keegi ei tea, mis asi see Xiaomi on.. kõik nagu küsivad, et mis telefon mul on ja kiidavad, et ilus ja värki, aga kui kuulevad, et mingine Kšjaoomi, siis ehmatavad kohe ära, et ju siis mingine hiina s*** on. icon_biggrin.gif
Jokes on them, muidugi.

Kaamera mul üks päev.. arvatavasti lihtsalt mingi kindla valguse tõttu, tegi muideks halbasid pilte. Inimeste näod olid nii rikutud, et need pildid ei kõlbandki kuskile. Ei ole aru saanud, miks tookord nii nirusti tegi - muidu ju vägahea kaamera.

_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 19:50:34 vasta tsitaadiga

Lapse A2 kaamera piixus, fookus täiesti metsas...guugeldades probleemi, siis ma ei viitsi sellega jamama hakata..hala on küllaga ja rohkem. Proovin mingi alternatiivse äpi ära, aga pakun, et asi pole tarkvaras.
Ligidalt teeb ok pilti, paari meetei pealt piixus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 20:09:10 vasta tsitaadiga

Xiaomi redmi 5 pro pealt samsung galaxy s10e peale üle minna on vahe meeletu.... eriti kiiruse ja kaamera osas! Nüüdseks paar nädalat kasutanud ja väga rahul.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 20:49:06 vasta tsitaadiga

Mul ka mingi päev tulid kuidagi kehvad pildid. Lasin just Google cami peale, peaks ilusamaid pilte tegema. Vähemalt on Xiaomi arenenud, gcami panekuks ei ole vaja enam isegi bootloaderit lukust lahti teha. Lased alla, installid ja töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.07.2019 20:51:57 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Xiaomi redmi 5 pro pealt samsung galaxy s10e peale üle minna on vahe meeletu.... eriti kiiruse ja kaamera osas! Nüüdseks paar nädalat kasutanud ja väga rahul.


See on pisut vägagi naljakas. Üks on selline keskklassi madalama otsa prose ja teine on tippude lagi prose.
Loogiline et S10e sul jookseb paremini. Oleks väga jama kui ei jookseks.

Mi 9T peaks ka nüüd eestis saadaval olema selle 730 prosega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 21:12:11 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Mul ka mingi päev tulid kuidagi kehvad pildid. Lasin just Google cami peale, peaks ilusamaid pilte tegema. Vähemalt on Xiaomi arenenud, gcami panekuks ei ole vaja enam isegi bootloaderit lukust lahti teha. Lased alla, installid ja töötab thumbs_up.gif
Viimati proovisin siis küll ei toiminud niisama. Vähemalt mi A1-ga icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 21:20:55 vasta tsitaadiga

Ju see uuemate tel asi on, ma Xiaomi redmi note 5-l ei saanudki Google cami tööle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 00:10:06 vasta tsitaadiga

Kas hiinlastel ka mingit nn "väiksemat bezelessi" on ? ala nagu samsungil on s10e
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 00:35:51 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi silma, et SN 845/855 prosedel jooksvad Xiaomi telod aktsepteerivad GCami ilma unlockimata jah - või miskit säärast - enam täpselt ei mäleta. Ehk siis uuemate telefonide asi jah. Võimalik, et ka 730 sinna kuulub jne.

Aga, kui see GCam peale panna, siis kaamera nagu koheselt.. muutub? Et avan default kaamera äpi ja see on teistsugune? Või tekib eraldi äpp, mida kasutada ja saab switchida default kaamera ja GCami vahel? Või kuidas? Kui ta nagu kaamera tarkvara "üle kirjutab" siis kuidas tagasi defaultile saab?

kakukeo, mis sa selle "väiksem bezeless" mõtled. Kui notch ei häiri, siis Xiaomi Mi 9 SE on mugavat mõõtu nagu S10e.

_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 08:31:05 vasta tsitaadiga

Lihtsalt tekib juurde üks kaamera äpp, kasutada saab mõlemaid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 11:19:27 vasta tsitaadiga

ohooloom, kui tükki küljest ei võta, viitsid siia või postkasti lingi saata, kust seda saab?
_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 12:48:29 vasta tsitaadiga

https://forum.xda-developers.com/Mi-9/themes/xiaomi-mi9-googlecam-port-t3910034/page1
Ma võtsin sealt esimese variandi, Xtreme.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
420kaneb
HV vaatleja
420kaneb

liitunud: 27.07.2019




sõnum 27.07.2019 02:15:23 vasta tsitaadiga

Mis telefon hetkel ca 300 euro ringis kõige mõistlikum oleks? Vaatasin huaweid aga nüüd neid perses vist omadega ja xiaomi junnid, mis juba normaalse raudvaraga ei paku sd kaarti, mida ma sooviks.

Võin ka oodata ca kuu, kui keegi teab, et miskit head tulemas. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2019 03:42:03 vasta tsitaadiga

420kaneb, pocophone f1 on tip-top. thumbs_up.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karl G
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2019 09:32:28 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
tuleb ka vist lähipäevil arvutitarka minna ja 9T soetada icon_biggrin.gif oskab keegi öelda kas seal mälukaardi pesa ka on? kui pole siis tuleb ilmselt natuke kallim 128gb versioon võtta icon_rolleyes.gif

SD kaardi tuge ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.07.2019 15:03:33 vasta tsitaadiga

Tuleb ära oodata see Mi A3 Pro versioon siis, kui see üldse tuleb. Või siis oodata ja loota et CC9 tuleb global versioon ka koos vajalikke võrkudega.
Kui see SD kaart on nii oluline et ilma selleta pole telefon kasutatav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
420kaneb
HV vaatleja
420kaneb

liitunud: 27.07.2019




sõnum 27.07.2019 15:07:57 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
420kaneb, pocophone f1 on tip-top. thumbs_up.gif


Aitäh soovituse eest, olen isegi vaadanud seda varianti, aga 12mp kaamera pole parem isegi 180-eurosest note 7st, seega jäi see välja. Ei taha mingit high end telefoni, aga narr oleks osta eelmise aasta mudel kui võibolla kohe-varsti uus tulemas. Ei taha ostu teha kui järgmine nädal nt hind langeb, seepärast tulin siia infot piiluma. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2019 20:55:31 vasta tsitaadiga

Hind langeb nagunii kohe pärast seda kui ostad - mul kehtib see suht alati. icon_biggrin.gif Murphy.

Aga raske on soovitada, kui ei tea, mida täpselt vaja. Valikut kuni 300 euro piires on ju küllaga, aga kui endal on mingit eelistused, siis nagu ülalt näha - ei ole kellegi teise heast soovitusest väga tolku. SD-kaardi pesa on tõesti nii oluline? Siis panegi otsingukriteeriumisse hinnavahemik + SD-kaart ja su valik kitseneb oluliselt - ei tohiks raske olla valikut teha..

HW Mate 20 Lite, P30 Lite - Xiaomidest ei oskagi midagi soovitada - neil millel SD kaardi slot olemas, on kaamera niru - nii et tee oma valik - kas olulisem on SD või kaamera? Või siis vaata juba Samsa A seeria poole, mille kohta mina antud juhul ei oska midagi öelda, aga tõenäoliselt ajavad asja ära.

_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
420kaneb
HV vaatleja
420kaneb

liitunud: 27.07.2019




sõnum 27.07.2019 21:35:29 vasta tsitaadiga

Selge, aitäh. SD kaart on oluline, hea lihtne infot edasi-tagasi liigutada muusikakeskuse, telefoni ja arvuti vahelt. Lisaks kuna infot koguneb üsna palju, siis 128gb võib lihtsalt väheks jääda ja kunagi ei tea kus mida vaja on, ehk hea on kõike telefonis hoida.

Pigem siis sooviks teada, et kas keegi teab, kas midagi head võiks Eestisse turule tulla nt järgmise kuu-kahe jooksul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2019 01:02:42 vasta tsitaadiga

420kaneb kirjutas:
jnt kirjutas:
420kaneb, pocophone f1 on tip-top. thumbs_up.gif


Aitäh soovituse eest, olen isegi vaadanud seda varianti, aga 12mp kaamera pole parem isegi 180-eurosest note 7st, seega jäi see välja. Ei taha mingit high end telefoni, aga narr oleks osta eelmise aasta mudel kui võibolla kohe-varsti uus tulemas. Ei taha ostu teha kui järgmine nädal nt hind langeb, seepärast tulin siia infot piiluma. icon_smile.gif


Kaamerat megapikslite järgi hinnata, noh... pole just kõige arukam tegevus. icon_smile.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2019 23:48:34 vasta tsitaadiga

Tänapäeval on pilved ka päris populaarsed siiski. Ise olen siiani pilvega väga mugavalt ära liigutanud vajalikud asjad telefoni ja PC vahel. Mingi ~15GB antakse tasuta ruumi ja see on piltide-muusika jaoks mu arust täitsa piisav (et lihtsalt liigutada). Kui soov on asju koguda, siis jah teine asi jällegi. Samas.. saad ka osta suuremat pilveruumi. Võimalus ka Bluetoothiga ju (osadel läpakatel olemas, võimalik osta mingi 5 euro eest ka adapter).
Minu arust pilv nt on väga kiire - kiirem kui mingi mälupulgaga jebida kindlasti.

_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.07.2019 00:37:49 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Tänapäeval on pilved ka päris populaarsed siiski. Ise olen siiani pilvega väga mugavalt ära liigutanud vajalikud asjad telefoni ja PC vahel. Mingi ~15GB antakse tasuta ruumi ja see on piltide-muusika jaoks mu arust täitsa piisav (et lihtsalt liigutada). Kui soov on asju koguda, siis jah teine asi jällegi. Samas.. saad ka osta suuremat pilveruumi. Võimalus ka Bluetoothiga ju (osadel läpakatel olemas, võimalik osta mingi 5 euro eest ka adapter).
Minu arust pilv nt on väga kiire - kiirem kui mingi mälupulgaga jebida kindlasti.


Hiinast saab neid adaptereid euro eest ka.
Ja minu arust liigub juhtmekaudu telefoni ja arvuti vahel enamvähem sama kiiresti nagu usb pulga adapterist mälukaardilt.
Samas ma ei kujuta ette seda mälukaardi eemaldamist pidevalt telefonist, kui vaja andmeid liigutada. Lüli telefon välja siis kasuta nõela, et terve sim ja kaardi pesa välja saada.
See pidev eemaldamine ja tagasi panemine kulutab selle sahtli ära ka veel ja siis muud hädad. Hakkab kaardi lugemisel telefon lolliks minema või ei tunnista enam sim kaarti ära ja muud hädad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2019 11:59:52 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
kacmesi kirjutas:
Tänapäeval on pilved ka päris populaarsed siiski. Ise olen siiani pilvega väga mugavalt ära liigutanud vajalikud asjad telefoni ja PC vahel. Mingi ~15GB antakse tasuta ruumi ja see on piltide-muusika jaoks mu arust täitsa piisav (et lihtsalt liigutada). Kui soov on asju koguda, siis jah teine asi jällegi. Samas.. saad ka osta suuremat pilveruumi. Võimalus ka Bluetoothiga ju (osadel läpakatel olemas, võimalik osta mingi 5 euro eest ka adapter).
Minu arust pilv nt on väga kiire - kiirem kui mingi mälupulgaga jebida kindlasti.


Hiinast saab neid adaptereid euro eest ka.
Ja minu arust liigub juhtmekaudu telefoni ja arvuti vahel enamvähem sama kiiresti nagu usb pulga adapterist mälukaardilt.
Samas ma ei kujuta ette seda mälukaardi eemaldamist pidevalt telefonist, kui vaja andmeid liigutada. Lüli telefon välja siis kasuta nõela, et terve sim ja kaardi pesa välja saada.
See pidev eemaldamine ja tagasi panemine kulutab selle sahtli ära ka veel ja siis muud hädad. Hakkab kaardi lugemisel telefon lolliks minema või ei tunnista enam sim kaarti ära ja muud hädad.


+1
Ma pakuks ka, et regulaarseks kasutamiseks on mälukaardi eemaldamine failide kopeerimiseks liiga ebamugav, tihendeid jne kulutav ning ei anna piisavat võitu (näiteks võrreldes USB kaabliga telefoni arvuti järgi ühendamisel).
Lisaks tähendab see, et ei saa kasutada SD kaardi krüpteerimist (telefonis krüpteeritud mälukaarti saab lugeda ainult samas telefonis, arvutis ega teises seadmes andmeid kätte ei saa).
Miks see oluline on? Igaühe jaoks polegi.
Sõltub sisust mida mälukaardil hoiad. Mina ei tahaks, et mu pereliikmete (eriti laste) pildid mu telefoni kaotuse korral suvalise inimese kätte sattuksid. Piisavalt palju haigeid inimesi liigub ringi ning tumeveebis liiguvad ka täiesti tavalised lastepildid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
420kaneb
HV vaatleja
420kaneb

liitunud: 27.07.2019




sõnum 29.07.2019 14:07:03 vasta tsitaadiga

Mis mälukaardi eemaldamisest te räägite? Iga usb kaabel telefoni ja arvuti vahelt käib küll. Pole kõige kiirem variant, aga ega neid kõiki andmeid igapäevaselt polegi vaja liigutada, lihtsalt see tunne, et alati on telefonis piisavalt ruumi ja alati saan andmeid sealt kasutada on minu jaoks tähtis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2019 18:01:42 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 11:48:38 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja.


Palju ostust möödas oli, kui pretensioonitama läksid?
Akude osas kohati räägitakse mingist lühemast ajast mille jooksul jutule võetakse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 30.07.2019 22:04:45 vasta tsitaadiga

Xiaomi Mi 9T kohta on palju juttu netis ülekuumenemisega...Kuidas sellega siis on ja mis seda põhjustab?

Jama et kaamera on Mi 9T halvem ( 48MP+8MP+13MP ) kui Mi 9 ( 48MP + 12MP +16 )...
Ja optilisest stabilisaatorist pole jälle mõtet unistada...
Ainus,milles ta parem on Mi 9 st,on aku.


viimati muutis Lauri76 31.07.2019 00:03:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 22:51:09 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
friik1 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja.


Palju ostust möödas oli, kui pretensioonitama läksid?
Akude osas kohati räägitakse mingist lühemast ajast mille jooksul jutule võetakse.

Umbes poolteist aastat, sai ostetud millalgi 2017-2018 vahetuse paiku. Seadus vist akudele mingit erandit ette ei näe nii et neil polnud vast kobiseda midagi. Iseenesest nägi telefon (peale aku tekitatud banaani) välja nagu prillikivi.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2019 23:05:05 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Xiaomi Mi 9T kohta on palju juttu netis ülekuumenemisega...Kuidas sellega siis on ja mis seda põhjustab?


tundub et osadel on jah mingeid probleeme...lükkab ostu natuke edasi....seda enam et miskipärast eesti turul ei taheta eriti 128gb versiooni müüa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.07.2019 01:18:56 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Xiaomi Mi 9T kohta on palju juttu netis ülekuumenemisega...Kuidas sellega siis on ja mis seda põhjustab?

Jama et kaamera on Mi 9T halvem ( 48MP+8MP+13MP ) kui Mi 9 ( 48MP + 12MP +16 )...
Ja optilisest stabilisaatorist pole jälle mõtet unistada...
Ainus,milles ta parem on Mi 9 st,on aku.


Mi 9 on ju lippulaev ja mi 9t on kesklassi lagi. Sealt ka kaamerate erinevus. Üks jooksed SD855 peal ja teine SD730 peal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 10:32:37 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Draqula kirjutas:
friik1 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Ligi kaks kuud garantiis aga täna tuli otsus raha tagasi maksta või asendusseade võtta. A3 pole veel saadaval nii et esialgu vast raha välja.


Palju ostust möödas oli, kui pretensioonitama läksid?
Akude osas kohati räägitakse mingist lühemast ajast mille jooksul jutule võetakse.

Umbes poolteist aastat, sai ostetud millalgi 2017-2018 vahetuse paiku. Seadus vist akudele mingit erandit ette ei näe nii et neil polnud vast kobiseda midagi. Iseenesest nägi telefon (peale aku tekitatud banaani) välja nagu prillikivi.


Kas pöördusid müüja poole algselt või otse remontija juurde?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 14:38:52 vasta tsitaadiga

Draqula, ma ei tea kes Xiaomi-t remondib Eestis nii et läksin Arvutitarka.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2019 16:32:07 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Draqula, ma ei tea kes Xiaomi-t remondib Eestis nii et läksin Arvutitarka.


Selge.
Mind just huvitaski, et kas müüja või parandaja juurde otse läksid.
Pretensiooniesitamise õiguse alusel vastutab puuduse korral ostja ees müüja (mitte remontija) seega juriidiliselt korrektne on minna müüja juurde.
Tihti aga soovitab müüja ostjal minna ise töökotta, kuna "saab kiiremini" ja nii oma vastutust kõrvale lükates.

Hea kuulda, et Arvutitargast ostetud Xiaomiga hästi läks - olen neid oma sugulastele ka mitmeid ostnud samast kohast.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 05.08.2019 06:41:48 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
https://forum.xda-developers.com/Mi-9/themes/xiaomi-mi9-googlecam-port-t3910034/page1
Ma võtsin sealt esimese variandi, Xtreme.


kui kaamera on alla laetud,kas peab teda seadistama ka,või on kohe kasutusvalmis seaded tal?
Milles viga võib olla,kui pildid pärast tegemist aiutomaatselt tumedamaks lähevad...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.